Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát Belichick legfeljebb annyira nevezhető pedagógusnak, amennyire egy katonatiszt pedagógus 😀 (A "pedagógus" jelzőt én inkább arra az edzőtípusra használnám, aki amolyan apafiguraként odafigyel a játékosai off-field életére is, fogja a kezüket, irányítgatja őket az életbenn. Belichick minden, csak nem ilyen. Toszik ő a játékosai privát életére. Csináljanak amit akarnak, amíg az nem hat ki negatívan a kapun belüli teljesítményre. Ha meg kihat, röpülnek és kész.)

Decker esetéhez egyébként mi alapján kapcsoltad a pedagógus vonalat? Én ilyent nem találtam, a faszi inkább egy "pszichiáter": arra keresi személyiség jegyekben a választ, hogy két hasonló fizikai adottságú játékos közül az egyik miért lesz sikeres, a másik meg miért nem. Nincs arról szó, hogy valamilyen sportpszichológusként a játékosok személyiségfejlődését pátyolgatná, csak a kiválasztásnál segít megtalálni az alkalmasabbakat. (Mondjuk ennek lehet majd egy következő lépése az, hogy a játékosok kiválasztása után is rágyúrnak ezen személyiségjegyek erősítésére, és ez már lehet egy pedagógiai jellegű program, úgyhogy ebben a tekintetben értem a kapcsolatot. Bár azt kétlem, hogy ha lesz is ilyen program, azt az edző vezetné. Arra szvsz akkor majd lesz profi személyzet, profi pszichológus(ok), pedagógus(ok)).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Decker egy nagyon érdekes sztori. Érdemes elolvasni az alábbi cikket róla. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen "unorthodox" irányban is nyitott Ballard:

 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/17255219/green-beret-brian-decker-thinks-improve-success-rate-nfl-first-round-draft-picks
peterk2005
Hát ha tényleg ennyire spéci a gyerek, akkor ez hosszú távon nagyon bejöhet, nagy csapatoknál jellemző, hogy a vezér az inkább volt "pedagógus", mint szakember, de legalább 50/50 volt az eloszlás, mint pl Kemény Dénes, Sir Alex, és nekem Bellichick is ilyennek tűnik.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Decker egy nagyon érdekes sztori. Érdemes elolvasni az alábbi cikket róla. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen "unorthodox" irányban is nyitott Ballard:

https://a.espncdn.com/photo/2016/0809/r111794_1600x900cc.jpg
This Green Beret thinks he can crack the NFL's character code
Half of all first-round draft picks fail in the NFL. Brian Decker believes he can improve that rate, but it's not clear anyone in the league is listening.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/nfldraftscout/status/861760005212712961



+ elvileg jött Brian Decker,
Player personel strategist pozícióra. Ő a US Armynal (azon belül special forces) dolgozott, a jelentkezőket ellenőrizte. Aztán a Brownsnál kapott állást de kb rögtön kivágták azokat akik felvették, aztán később őt is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/860563244334944257

😀😀 Just Pat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Andrew Luck könyvklub! Végre kirakott valamit, ami itt is megvan
 twitter.com/krixtalina/status/859754866842927105

több mint 7 éve
deleted account 1 758
For those wondering why the Colts are making scouting department changes just a day after what is viewed to be a very successful draft, it should be noted that this shouldn’t be any surprise whatsoever. Chris Ballard was hired as the new GM earlier this offseason, but at that time scouts and personnel guys are already in the thick of evaluations for the upcoming draft. So new GMs typically don’t make too many scouting department changes right away, as the time most teams do that is after the draft. So this is not surprising nor abnormal.

peterk nyert 😀

 www.stampedeblue.com/2017/4/30/15493488/report-colts-fire-director-of-college-scouting-make-other-scouting-department-moves-chris-ballard

PS : némi upgrade elkélne már a description fielden a neved mellett 😉

Szerkesztette: deleted account
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem meg az időzítés arra utal, hogy draft előtt nem akarta szétrobbantani a meglevő scout team-et, mert szükség volt rájuk. Ballard saját csapata nem a polcon várja, hogy bevessék, ezek az emberek is mind valahol szintén állásban vannak. Sokan valószínűleg a Chiefsnél, de nem kizárólag. Mivel elég későn lett kinevezve, az már arra az időszakra esett, ami scouting szempontból igencsak forró, indul az FA, és közel a draft. Duplán nem jó ilyenkor újraszervezni ezt a részleget. Egyrészt a Colts meglevő csapata is már a munka közepén járt. Ha szétrobbantja, hetek elmehetnek arra, hogy az új team összeálljon, kialakuljon a munkarend, és folytatódhasson az érdemi munka. Arról nem is beszélve, hogy feltételezem más GM-ek se nézték volna jó szemmel, ha éppen a legnagyobb munkák kellős közepén visz el más stábokból embereket.

Szóval szerintem éppen azért most lépett, mert most jön egy rövidebb holtszezon scouting területen. Most szét lehet robbantani a régi team-et, összerakni az újat, és mire eljönnek az OTA-k, az új team már összeállt, kialakult a munkarend, teljes hatékonysággal mehet tovább a munka.
peterk2005
Jaja, illetve ha kitesszük draft előtt a régi scoutjainkat, akkor lehet megszellőztették volna a boardunkat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem meg az időzítés arra utal, hogy draft előtt nem akarta szétrobbantani a meglevő scout team-et, mert szükség volt rájuk. Ballard saját csapata nem a polcon várja, hogy bevessék, ezek az emberek is mind valahol szintén állásban vannak. Sokan valószínűleg a Chiefsnél, de nem kizárólag. Mivel elég későn lett kinevezve, az már arra az időszakra esett, ami scouting szempontból igencsak forró, indul az FA, és közel a draft. Duplán nem jó ilyenkor újraszervezni ezt a részleget. Egyrészt a Colts meglevő csapata is már a munka közepén járt. Ha szétrobbantja, hetek elmehetnek arra, hogy az új team összeálljon, kialakuljon a munkarend, és folytatódhasson az érdemi munka. Arról nem is beszélve, hogy feltételezem más GM-ek se nézték volna jó szemmel, ha éppen a legnagyobb munkák kellős közepén visz el más stábokból embereket.

Szóval szerintem éppen azért most lépett, mert most jön egy rövidebb holtszezon scouting területen. Most szét lehet robbantani a régi team-et, összerakni az újat, és mire eljönnek az OTA-k, az új team már összeállt, kialakult a munkarend, teljes hatékonysággal mehet tovább a munka.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy látszik mennyire jó a keret, hogy a LS kivágása a legjobb téma nem egész 1 héttel a draft után 😀
JSanyo
Csak itt. SBlue 1x foglalkozott vele, ld. a cikket alant.

Scout lustázta már le ezt a banner gyereket. OL edzőnknek lesz vele dolga.

Ballard nagyon kemény. "A" kategóriás draft után repült a personal és a scout oldal. Hát ezt nem tennap találta ki. Nem 2 nap alatt, de egész jó csapatunk lesz egy ilyen főnökkel.

Mi hír a jagsnél? Keménykedik az öreg jenki is?
szg2
Nem hinném, hogy ott a háttérben alapvetően a „régi” scout csapat végezte volna a melót. Ezekről a távozásokról szvsz már tudott mindenki, busás kis prémiumot kapott mindenki, a munkát pedig már Ballard stábja végezte el alapvetően. Egyszerűen csak nem volt ideje Ballardnak az FA közben ezekkel foglalkozni, a draft előtt nem sokkal pedig nem akarták hivatalosan is elküldeni a régi scoutokat.

A draftnak vége, pápá. Szerintem tiszta ügymenet folyik most eléggé. Nincs mese, Grigson nem egyedül szarta teli a környéket, fokozatosan ki kell takarítani utána.

több mint 7 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
amúgy látszik mennyire jó a keret, hogy a LS kivágása a legjobb téma nem egész 1 héttel a draft után 😀
JSanyo
Csak itt. SBlue 1x foglalkozott vele, ld. a cikket alant.

Scout lustázta már le ezt a banner gyereket. OL edzőnknek lesz vele dolga.

Ballard nagyon kemény. "A" kategóriás draft után repült a personal és a scout oldal. Hát ezt nem tennap találta ki. Nem 2 nap alatt, de egész jó csapatunk lesz egy ilyen főnökkel.

Mi hír a jagsnél? Keménykedik az öreg jenki is?

Szerkesztette: szg2

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amúgy látszik mennyire jó a keret, hogy a LS kivágása a legjobb téma nem egész 1 héttel a draft után 😀

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Overtonnal mi volt a baj?
uatu
Nem volt systemfit.
wmitty
Konkrétan average, vagy az alatti volt :  www.stampedeblue.com/2017/5/1/15505404/why-did-the-colts-cut-matt-overton
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Le-vizilovaztam a draft napján, amiért elnézést kérek, ez a srác értelmes, funny, szimpatikus. Szurkolok neki, hogy rostert fogjon.

 www.youtube.com/watch?v=o2BDmZo0_Eo
peterk2005
Most már értem ezt a picket - Pat ment, kellett a showman, ő jött 😉
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Le-vizilovaztam a draft napján, amiért elnézést kérek, ez a srác értelmes, funny, szimpatikus. Szurkolok neki, hogy rostert fogjon.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát igen, azok a gének. 😊 (T.Y. négy éves kisfia )

 twitter.com/TYHilton13/status/858418111124566021

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Raye ezer fekete. Nyilvan semmi osszefugges (de).

több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Van LS:
Tony Adams
Erről lemaradtam.

Ő ha jól emlékszem, riválisa volt a GM posztra.
Tony Adams
Ja, ő volt a házon belüli jelölt. Ez tényleg csak idő kérdése volt.
több mint 7 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Overtonnal mi volt a baj?
uatu
Nem volt systemfit.

Otthonom MisColts
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Van LS:
 twitter.com/Szkolar_Lohud/status/858513020955308032

ÉS Ballard takarít tovább:

 twitter.com/AlbertBreer/status/859071604285988864

Ő ha jól emlékszem, riválisa volt a GM posztra.
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Colts waived/released LS Matt Overton, S Duke Williams, LB Alex Bazzie, P Devon Bell, LS Joe Fortunato, CB Charles James, LB Deon King, S Stefan McClure, CB Larry Scott, and WR Devin Street.
Tony Adams
Őőő, így végül is csak longsnapper és punter nincs a keretben.
Jó látni ezt a bizalmat Luck irányába, de azért na!
uatu
ott van Locke
Farky
Ok, punter van, de LS akkor sincs. Overtonnal mi volt a baj?
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Colts waived/released LS Matt Overton, S Duke Williams, LB Alex Bazzie, P Devon Bell, LS Joe Fortunato, CB Charles James, LB Deon King, S Stefan McClure, CB Larry Scott, and WR Devin Street.
Tony Adams
Őőő, így végül is csak longsnapper és punter nincs a keretben.
Jó látni ezt a bizalmat Luck irányába, de azért na!
uatu
ott van Locke

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Colts waived/released LS Matt Overton, S Duke Williams, LB Alex Bazzie, P Devon Bell, LS Joe Fortunato, CB Charles James, LB Deon King, S Stefan McClure, CB Larry Scott, and WR Devin Street.
Tony Adams
Őőő, így végül is csak longsnapper és punter nincs a keretben.
Jó látni ezt a bizalmat Luck irányába, de azért na!
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Colts waived/released LS Matt Overton, S Duke Williams, LB Alex Bazzie, P Devon Bell, LS Joe Fortunato, CB Charles James, LB Deon King, S Stefan McClure, CB Larry Scott, and WR Devin Street.
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Marlon Mack sztem hatalmas fogás, zseniális az ürge labdával a kezében. A sec pofás lesz csak ILB kellett volna és lazán A+.
Ka'deemCarey25
igen épp az nfl rakta ki h kik lehetnek a harmadik nap azonnal játékra nagy hatással bíró emberei. első helyen Mack. (nyilván ehhez kell egy 34 éves gore)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick