Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/JosinaAnderson/status/840955834066698241
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Marpedig ha nem ir ala itt azonnal, vege, ezen a listan olyan csapatok vannak, akik szeretnek perkalni.

En egyebkent nem varom, hogy Ballard visszautasithatatlan ajanlatot rak ele, tul hosszu a lista, szerencset probal mashol is szvsz. Es azt sem hiszem, hogy a Ballard, KC-vonal eleg lesz, hogy csak amiatt maradni akarjon.M

több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Jason La Canfora:
Dontati Poe en route to Indy for 1st visit. Colts want him long term but that'll take big $. Poe willing to go 1yr route. ATL, MIA, OAK next.

Azt sejtettuk, h nem lesz olcso. Gondolom, Poe is ugy szamol, hogy marha jo lesz
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
ESPN NFL Insider Josina Anderson reported that owner Jim Irsay may send his private jet to pick up Poe. If so, Irsay likely doesn't plan to have the defensive lineman leave Indianapolis without completing a deal.
nagytomy
Egy szaros repcsi? Es a 16 eves ribancok meg a koko hol marad?
Ez igy nagyon keves lesz.
Stez
A magán gépeknél ezek az alapfelszereltség részei.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ESPN NFL Insider Josina Anderson reported that owner Jim Irsay may send his private jet to pick up Poe. If so, Irsay likely doesn't plan to have the defensive lineman leave Indianapolis without completing a deal.
nagytomy
Egy szaros repcsi? Es a 16 eves ribancok meg a koko hol marad?
Ez igy nagyon keves lesz.

több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
ESPN NFL Insider Josina Anderson reported that owner Jim Irsay may send his private jet to pick up Poe. If so, Irsay likely doesn't plan to have the defensive lineman leave Indianapolis without completing a deal.
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Itt van mar Poe, alairt? Es most?
Es most? Azert Ballardnak nagyot is kene villantania a kicsik meg a kozepes kozott, jo volna egy huzonevet is latni. Ha Poe jon vizitre es nem ir ala, majd jol visszasirom Grigsont.
Stez
Áhhh, nem is olyan jó játékos, csak pár TD-t szerzett eddig életében :  www.chiefs.com/news/article-2/Is-Dontari-Poe-the-Most-Efficient-Offensive-Player-the-NFL-Has-Ever-Seen/b31089f6-6967-448d-8d7a-13939ceca2c1

Amúgy meg szerintem nem szabad 1 évvel szarakodni szerződésnél, oda kell tolni egy legalább 3 évet kicsi SB-vel, meg egy garantált első évet - csak hogy azért érezze ő is, hogy nem csak tesztre megyünk, hanem tervezünk vele. Plusz most olcsóbban is ki lehet hozni akkor azt a 2-3. évet, mint ha UFA lenne jövőre és kurva jó évet nyom, mert akkor UFA miatt a faszba felmenne az ára. Ha meg szopóág, akkor nincs nagy bukó, mert szimpla cut, és lesz egy pár misi DM - ilyen kategóriánál ez no-brainer kockázat.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt van mar Poe, alairt? Es most?
Es most? Azert Ballardnak nagyot is kene villantania a kicsik meg a kozepes kozott, jo volna egy huzonevet is latni. Ha Poe jon vizitre es nem ir ala, majd jol visszasirom Grigsont.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Ha Butler már körútra indul, az nem jó hír, abból elmenetel lesz. Első hír az offseasonban, aminek nem örülök...
peterk2005
És ránézve a FA listára,a 26-28 év közti szabad CB-ek piaca nagyon halovány:
Claiborne, Verner, Kayvon Webster, House, Nickell Robey-Coleman, Marcus Cooper
Tony Adams
Igazából Claiborne-ban én abszolút látok fantáziát. Pont a hozzá hasonló, sokak által már-már bustnak vélt, ám nagy tehetségként ligába érkező védőkkel azért szerintem megtalálja a közös hangot Pagano, és Claiborne tavaly, amikor végre végig is tolt egy TC-t, egyáltalán nem volt rossz Dallasban.

De Vernert is lehet megpróbálnám, játszott ő már kibaszottul beteg formában a Titansben anno.
Stez
Verner, Z Brown, és Minter neve szerepel az FA előtt leírt wishlist-emen amúgy....😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Butler már körútra indul, az nem jó hír, abból elmenetel lesz. Első hír az offseasonban, aminek nem örülök...
peterk2005
És ránézve a FA listára,a 26-28 év közti szabad CB-ek piaca nagyon halovány:
Claiborne, Verner, Kayvon Webster, House, Nickell Robey-Coleman, Marcus Cooper
Tony Adams
Igazából Claiborne-ban én abszolút látok fantáziát. Pont a hozzá hasonló, sokak által már-már bustnak vélt, ám nagy tehetségként ligába érkező védőkkel azért szerintem megtalálja a közös hangot Pagano, és Claiborne tavaly, amikor végre végig is tolt egy TC-t, egyáltalán nem volt rossz Dallasban.

De Vernert is lehet megpróbálnám, játszott ő már kibaszottul beteg formában a Titansben anno.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Ha Butler már körútra indul, az nem jó hír, abból elmenetel lesz. Első hír az offseasonban, aminek nem örülök...
peterk2005
És ránézve a FA listára,a 26-28 év közti szabad CB-ek piaca nagyon halovány:
Claiborne, Verner, Kayvon Webster, House, Nickell Robey-Coleman, Marcus Cooper
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Butler már körútra indul, az nem jó hír, abból elmenetel lesz. Első hír az offseasonban, aminek nem örülök...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
És Walden búcsúzkodik twitteren.
Jó munkásember volt, kb kihozta magából nálunk a maximumot, de nem bánom,hogy nem tartottuk meg.
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/840563064000921601
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vanik itt két játékos, akit szívesen látnék: Zach Brown és Kevin Minter. Főleg előbbi mozgatja a fantáziám, persze nem horror áron.

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Most lesz számomra érdekes Ballard stratégiája.
Presztízs kérdést csinál belőle, odalöki elé a nagy pénzt, mert ""haver"" , vagy hideg fejjel kisajtolja belőle a legracionálisabb szerződést, mert ismeri a gyengéit.
Azért jelzésértékű, hogy nálunk kezdi a vizitelést Poe.
Tony Adams
Nem tolja oda neki a pénzt. Kapni fog valószínűleg egy egyéves prove-it szerződést, én olyan évi 8-10 misire tippelek (persze ezt akkor, ha nem bukik meg mondjuk alapból az orvosin), aztán ha a hátza tényleg rendben van, nem lesznek visszatérő problémái, akkor megdolgozik egy erős hosszú távú zséért. Hogy nálunk-e, kiderül. Nekem nagyon bejönne egy ilyen prove-it az esetében, mivel a mi nem épp nózi barátságos és erőltető rendszerünkben látnánk, hogy a végig játszatható Poe mennyire lenne hasznos, milyen pluszt hozna. Elég jó tapasztalatokat adna a jövőre nézve, mennyire van szükségünk „főállású” nózira sok pénzért.

Annak nem örülök, hogy csak vasárnap jön Poe, hiába kezd itt. Bármikor jöhet egy őrült Redskins, ahol simán rávágják, hogy menjen hozzájuk előbb, évi 13 misit kap, ha oké, bla bla, és átcsábítják. Nem szeretem, nem vagyok türelmes ember. 8-)

Viszont még mindig reménykedem abban, hogy a fronthétbe hozunk legalább egy kezdőszintű ILB-t, valamint még egy bevált cornert, akár Butlert elhozzuk a Patstől.
Stez
Szerintem az egy éves szerződést nem fogadná el Ballard ide vagy oda. Inkább egy 3 éves szerződést kellene elé rakni tele bónuszokkal, és csekély garantált tartalommal.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most lesz számomra érdekes Ballard stratégiája.
Presztízs kérdést csinál belőle, odalöki elé a nagy pénzt, mert ""haver"" , vagy hideg fejjel kisajtolja belőle a legracionálisabb szerződést, mert ismeri a gyengéit.
Azért jelzésértékű, hogy nálunk kezdi a vizitelést Poe.
Tony Adams
Nem tolja oda neki a pénzt. Kapni fog valószínűleg egy egyéves prove-it szerződést, én olyan évi 8-10 misire tippelek (persze ezt akkor, ha nem bukik meg mondjuk alapból az orvosin), aztán ha a hátza tényleg rendben van, nem lesznek visszatérő problémái, akkor megdolgozik egy erős hosszú távú zséért. Hogy nálunk-e, kiderül. Nekem nagyon bejönne egy ilyen prove-it az esetében, mivel a mi nem épp nózi barátságos és erőltető rendszerünkben látnánk, hogy a végig játszatható Poe mennyire lenne hasznos, milyen pluszt hozna. Elég jó tapasztalatokat adna a jövőre nézve, mennyire van szükségünk „főállású” nózira sok pénzért.

Annak nem örülök, hogy csak vasárnap jön Poe, hiába kezd itt. Bármikor jöhet egy őrült Redskins, ahol simán rávágják, hogy menjen hozzájuk előbb, évi 13 misit kap, ha oké, bla bla, és átcsábítják. Nem szeretem, nem vagyok türelmes ember. 8-)

Viszont még mindig reménykedem abban, hogy a fronthétbe hozunk legalább egy kezdőszintű ILB-t, valamint még egy bevált cornert, akár Butlert elhozzuk a Patstől.

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Vasárnap kezd nálunk Poe
Stev85
Ha igazak a hírek a hátával kapcsolatban, akkor remélem tökös lesz Ballard és elküldi, ha a stáb szkeptikus.Mivel a pénz gyakorlatilag nem számít, csak ezt kell mérlegelni, de ezt nagyon.
szampi#33
Gondolom azért nagy gebasz nincs a hátával, mert akkor nem hívta volna visitre.
coltman
Én azt gondolnám, ezért (is) hívta vizitre.A probléma, hogy fingom sincs mi a menete egy ilyen vizitnek.Gondolom van egy általános orvosi vizsgálat, egy interjú az edzővel, GM, tulajdonossal(?) és ha minden fasza aláírja a szerződést és örülünk.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Vasárnap kezd nálunk Poe
Stev85
Ha igazak a hírek a hátával kapcsolatban, akkor remélem tökös lesz Ballard és elküldi, ha a stáb szkeptikus.Mivel a pénz gyakorlatilag nem számít, csak ezt kell mérlegelni, de ezt nagyon.
szampi#33
Gondolom azért nagy gebasz nincs a hátával, mert akkor nem hívta volna visitre.
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Vasárnap kezd nálunk Poe
Stev85
Ha igazak a hírek a hátával kapcsolatban, akkor remélem tökös lesz Ballard és elküldi, ha a stáb szkeptikus.Mivel a pénz gyakorlatilag nem számít, csak ezt kell mérlegelni, de ezt nagyon.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Most lesz számomra érdekes Ballard stratégiája.
Presztízs kérdést csinál belőle, odalöki elé a nagy pénzt, mert ""haver"" , vagy hideg fejjel kisajtolja belőle a legracionálisabb szerződést, mert ismeri a gyengéit.
Azért jelzésértékű, hogy nálunk kezdi a vizitelést Poe.
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Vasárnap kezd nálunk Poe

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Sheard+Simon összesen 13 milla, Perry 12 lett volna egymaga. És nem biztos, hogy jobb lett volna akármelyiknél, eléggé hullámzó játékos ő is. És ezek nem 30+ éves vének, hanem 26-27 évesek. Eddig tetszik amit Ballard csinál.

Viszont még mindig kb. 40 millánk van - Allen felszabadult pénzével együtt, de már Sheard pénzét is beszámítva. Ez még mindig rengeteg. Plusz, Arthur Jones elküldésével bármikor tudnánk még 5.5 millát csinálni. De akár úgy is, hogy a tavalyihoz hasonló paycuttal itt tartjuk. Ha marad, ez szinte tuti, mert Ballard hétszentség, hogy nem fog 7 millát kifizetni neki. Szóval az a 40 inkább 45.

Ha a mi Butlerünket meg is kínáljuk egy szebb contracttal, még mindig túl sok marad, ennyit nem hiszem, hogy meghagynánk. Lesz még itt igazolás, a kérdés, hogy hány és mekkora.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Von Miller és Sheard is magasabb, mint Freeney 😊 A kicsit úgy értettem, hogy elnyomható-e ill. mennyire robbanékony 3 pontosból. Mindegy, kiderül.

Ez a John Simon kicsoda? Wikipediaznom kellett, hogy tudjak róla valamit. Ő már a 3. OLB, Mingo és Sheard mellett (mögött). Betárazunk ilyenekből rendesen.... Azért remélem húzunk is egyet. Egy jót...

(Edit. Még egy volt Raven. Így már értem..... Gondolom SAM-be hoztuk, olyan Walden félének.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudom, hogy a Patsben DE-t játszott, a mondatot úgy értettem, hogy látva őt a pályán, kicsit kicsinek tűnt DE-nek. Inkább OLB alkat, jobban passzol 3-4 OLB-be.
peterk2005
Nem nézem meg pontosan, de inkább Freeney méret, mint Von. Ha jól emlékszem, a Browns-ban pont azért sült be, mert 3-4 OLB-t játszott.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)