Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
deleted account 1 758
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
coltman
Elsőnek 5év 67 misit írtak
Borbinho
já nfl.com szarul írta. spotrac-an az 5 év van - de az meg még inkább muhaha.
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
"22:36 A Browns körbetelefonál mindenkinek by katonadani
Osweilert és idei hátsó körös picket eladnák, jövő évi harmadik kört akarnak"

Ha ez bejön akkor Nobel díjat nekik 😀

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Micah Hyde-->Buffalo én csípem a srácot, őt szívesen láttam volna nálunk. Remélem beficcen egy Ron Parker trade 😊

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
coltman
Elsőnek 5év 67 misit írtak
Borbinho
egyiket sem éri meg
Farky
de a második szerződés nekünk jobb lenne 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
coltman
Elsőnek 5év 67 misit írtak
Borbinho
egyiket sem éri meg

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
coltman
Elsőnek 5év 67 misit írtak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
deleted account 1 758
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
coltman
Jags - okos húzás, egy mondatban????
Még Thomasból is bustot csináltak...
Stev85
Jogos, my bad 😀
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Pedig ha valamikor, akkor most nem olyan szar a CB class a drafton.Még 3. körben is csúszhatnak csiszolatlan gyémántok.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
coltman
Jags - okos húzás, egy mondatban????
Még Thomasból is bustot csináltak...

több mint 7 éve
deleted account 1 758
A.J. Bouyet 3 év 44 misi Jags. Ez most vagy nagyon okos húzás, vagy nagyon nagy szopás lesz nekik.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Tudom, ez itt off, de en is figyelem. Allitolag 3 masodik koros pickert elvihetik Garoppolot. Azert ha ezt a Browns FO megcsinalja, szerintem vmi dijat megerdemelnek
nagytomy
Sonny Weaver díj!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Valaki egyszer első kört adott Trent Richardson-ért...
szampi#33
Fájó pont... De RGIII is sikersztori.

több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Tudom, ez itt off, de en is figyelem. Allitolag 3 masodik koros pickert elvihetik Garoppolot. Azert ha ezt a Browns FO megcsinalja, szerintem vmi dijat megerdemelnek
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Valaki egyszer első kört adott Trent Richardson-ért...
szampi#33
A Browns, 1/3at! (ja várj 😕 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Év üzlete lenne a Brownsnak, kb Draft Day 2 - Osweiler trade címen futhatna is
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Valaki egyszer első kört adott Trent Richardson-ért...
szampi#33
viszont előtte Ricsi szezonja messze nem volt olyan szar, mint most Brockié

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért még akad játékos bőven, aki fit lenne ide és bőven upgrade. Ballard nagyon megfontolt faszi, mondjuk így is nagy agresszivitást vártak tőlünk a piacon. Szerintem itt a hajnal folyamán be fog esni két-három jó név mellett egy-egy közepes, remélem, Poe és Hightower a listánkon lesz. Azt viszont tudom, hogy siralmas eddig, nagyon jól vásárol most rajtunk kívül mindenki a csoportba, a Broki húzás állat a Texanstól, a Jaguars vezetősége kicserélődött, Coughlin nem hülye, szvsz most ezek az igazolások is be fognak jönni. Ha nem villantunk rohadt gyorsan valamit, akkor szerintem vészesen közelítünk a csoport negyedik helyéhez, ha nem vagyunk egyáltalán már most ott. És ez engem aggodalommal tölt el. Túl nagy a nyugodtság, annak ellenére, hogy rohadtul kiestünk sajnos abból a határból, hogy a remek csapattól egy jó draft válasszon el. Minket jelenleg a közepestől választ el egy jó draft, ami azért baj.

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Valaki egyszer első kört adott Trent Richardson-ért...

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nyugi már srácok, Grigson szaros Cole,AJ,Heremanns hulladékokért örültünk végül ? Csak egy pár óráig bízzunk már abban az emberben, aki már mutatta annak a jelét eddig offseason alatt, hogy nem egy szerencsétlen autista.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ballard lehet alszik????
Stev85
pont előbb akartam írni, aztán megszállt a Peterk lélek. Kb tényleg percenként jönnek a hírek, lehet 2 óra múlva itt verjük a seggünket majd a földhöz, mert leesett egy Poe meg elhappoltuk a Pats elöl azt a palit aki visszavonulás után újraindítja a rendőrakadémia szériát. Vagy nem, de egy random tweet, ami nagyon jogos:
 twitter.com/theShoeColts/status/839938539345293312
Borbinho
Értem én. Csak hát ha minden épkézláb spílert elvisznek... Akkor max Szemetek maradnak....

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ballard lehet alszik????
Stev85
pont előbb akartam írni, aztán megszállt a Peterk lélek. Kb tényleg percenként jönnek a hírek, lehet 2 óra múlva itt verjük a seggünket majd a földhöz, mert leesett egy Poe meg elhappoltuk a Pats elöl azt a palit aki visszavonulás után újraindítja a rendőrakadémia szériát. Vagy nem, de egy random tweet, ami nagyon jogos:
 twitter.com/theShoeColts/status/839938539345293312

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Lehet az FA-t még Grigson viszi... Tudom viccnek is rossz
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Ballard lehet alszik????
Stev85
Szerintem most gyujti be a gyereket az iskolabol/ovodabol
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ballard lehet alszik????