Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért még akad játékos bőven, aki fit lenne ide és bőven upgrade. Ballard nagyon megfontolt faszi, mondjuk így is nagy agresszivitást vártak tőlünk a piacon. Szerintem itt a hajnal folyamán be fog esni két-három jó név mellett egy-egy közepes, remélem, Poe és Hightower a listánkon lesz. Azt viszont tudom, hogy siralmas eddig, nagyon jól vásárol most rajtunk kívül mindenki a csoportba, a Broki húzás állat a Texanstól, a Jaguars vezetősége kicserélődött, Coughlin nem hülye, szvsz most ezek az igazolások is be fognak jönni. Ha nem villantunk rohadt gyorsan valamit, akkor szerintem vészesen közelítünk a csoport negyedik helyéhez, ha nem vagyunk egyáltalán már most ott. És ez engem aggodalommal tölt el. Túl nagy a nyugodtság, annak ellenére, hogy rohadtul kiestünk sajnos abból a határból, hogy a remek csapattól egy jó draft válasszon el. Minket jelenleg a közepestől választ el egy jó draft, ami azért baj.

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???
Stev85
Valaki egyszer első kört adott Trent Richardson-ért...

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
22:28 Néhány csapat már érdeklődik a Brownsnál Osweilerrel kapcsolatban by katonadani
Komolyan? Valaki még fizetne a Brownsnak érte?

Komolyan, vannak még agyilag sérültek???

több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nyugi már srácok, Grigson szaros Cole,AJ,Heremanns hulladékokért örültünk végül ? Csak egy pár óráig bízzunk már abban az emberben, aki már mutatta annak a jelét eddig offseason alatt, hogy nem egy szerencsétlen autista.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ballard lehet alszik????
Stev85
pont előbb akartam írni, aztán megszállt a Peterk lélek. Kb tényleg percenként jönnek a hírek, lehet 2 óra múlva itt verjük a seggünket majd a földhöz, mert leesett egy Poe meg elhappoltuk a Pats elöl azt a palit aki visszavonulás után újraindítja a rendőrakadémia szériát. Vagy nem, de egy random tweet, ami nagyon jogos:
 twitter.com/theShoeColts/status/839938539345293312
Borbinho
Értem én. Csak hát ha minden épkézláb spílert elvisznek... Akkor max Szemetek maradnak....

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ballard lehet alszik????
Stev85
pont előbb akartam írni, aztán megszállt a Peterk lélek. Kb tényleg percenként jönnek a hírek, lehet 2 óra múlva itt verjük a seggünket majd a földhöz, mert leesett egy Poe meg elhappoltuk a Pats elöl azt a palit aki visszavonulás után újraindítja a rendőrakadémia szériát. Vagy nem, de egy random tweet, ami nagyon jogos:
 twitter.com/theShoeColts/status/839938539345293312

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Lehet az FA-t még Grigson viszi... Tudom viccnek is rossz
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Ballard lehet alszik????
Stev85
Szerintem most gyujti be a gyereket az iskolabol/ovodabol
több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ballard lehet alszik????

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ez az, ami szerintem így gáz. Ha hosszú távúval elviszik ennyiért, tök sima és legyintek, de egy év? Szerintem ha itt mi ajánlunk egy 4-5 éves offert, ahol „csak” 12.5-13 milliót kap, akkor is inkább ezt fogadná el, mert a játékosok nagyon nagy előnyben részesítik a hosszú távú offert.

Gondolom, hogy mi megpróbáltuk ilyen évi 10-11 millióval idecsábítani.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
BREAKING: Philadelphia Eagles signing former Bears WR Alshon Jeffery to one-year, $14M deal.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jeffery - Eagles

Szerkesztette: Stev85

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Elvileg Jeff Locke lett/lesz az új punter
Farky
bárki jött vna Pat helyére visszalépés, na de ez főleg. Akkor jöjjön 3 udfa rookie majd TC-re, tuti vmeik jobb mint Locke
Borbinho
A poszt kipiálva,reméljük nem sok garantálttal, aztán a TC alatt lehet versenyezhet 1 tehetséges fiatallal.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Azért mennyire szarnak kell ahhoz lenned, hogy még egy 2. kört meg egy 6.-at is adnak melléd, csak hogy eltakarodj + még a Brownsnak sem kellesz pedig röhögve kibírnák a fizudat? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, aggasztó, hogy (így néhány év elteltével) a Houstonnál is elkezdik használni a szürkeállományt, márpedig ez rohadt jó húzás volt így is, ha szereznek egy Romót, aki nem döglik meg mondjuk a harmadik héten, akkor baszhatjuk.

több mint 7 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
És a Browns lehet kivágja Osweilert 😀

több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Es a legszebb, h meg a Texans adott egy 2018as masodik kort is, csak vigyek😀
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elvileg Jeff Locke lett/lesz az új punter
Farky
bárki jött vna Pat helyére visszalépés, na de ez főleg. Akkor jöjjön 3 udfa rookie majd TC-re, tuti vmeik jobb mint Locke

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A texans elcserelte Osweilert Clevelandbe. Johet Romo a divizioba.
nagytomy
Ha ez így lesz, és nem törik össze a 5. meccsen, akkor kvázi nagyon nehéz lesz megállítani a Texanst. Főleg ha azt vesszük, hohggy tavaly Watt nélkül, Osweilerrel kolonccként vitték az AFC Southt...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elvileg Jeff Locke lett/lesz az új punter
Farky
Hát nem egy McAffe...
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
A texans elcserelte Osweilert Clevelandbe. Johet Romo a divizioba.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Elvileg Jeff Locke lett/lesz az új punter

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem zárható ki, ez a „Bandi sok zsozsót nyel, szóval csapat nem lehet” féle kamu Grigson gyökérsége volt, de ilyen capemelkedés mellett simán lehet csapatot építeni, főleg így, hogy 50-55 milliós hellyel rohamozunk a piacon.

De ha a poszt jelentősségét nézzük, akkor lehet, hogy Zeitler tényleg nem ér 15 milliót és könnyebben találunk korrekt játékost olcsóbban, mint mondjuk ha premierposztot (QB, WR, LT, rusher, CB) nézünk, ahová már a közepes játékosoknak is 10 milliót kell kifizetni.

Egyszerűen csak sajnos az a helyzet, hogy az elmúlt évek tevékenysége miatt annyir visszacsúsztunk, hogy sajnos egy-két helyen ki kell nyitnunk nagyon a pénztárcát, a kelleténél is jobban, hogy tényleg minőséget is pakoljunk a csapatba, ismét kialakítsuk a keret gerincét. És ezt most, a piacon kell elkezdenünk, de komoly befektetés nélkül nem fog menni.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát nálunk Bandi miatt úgy se lesz 12misi/éves OG-nk :\ Hightowerhöz most már csak magunkat láttam, h igyekszünk megszerezni. De még mindig a Pats a legvalószínűbb

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Épp az imént olvastam. Egyébként kb. bárkinek a nevét leírom ide, hogy szívesen látnám, fél órán belül aláír máshová. Úgyhogy jöjjön Kaepernick!