Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Rasztakurva! Zeitler 12misi per év? hát azért ésszel 😀
Borbinho
Miért, mit vártál? Az első perctől kezdve évi 10-12 milliót mondtak, sajnos egy top RG ára most már tíznél kezdődik... De Warford körül nagy a kuss, remélem, hogy őt megpróbáljuk elhozni, ha már Zeitler a pénzt választotta. Bár Warford feka, innentől kezdve Ballardot kétlem, hogy érdekli.
Stez
Nyertél, Saints lett/lesz a nyerő.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rasztakurva! Zeitler 12misi per év? hát azért ésszel 😀
Borbinho
Miért, mit vártál? Az első perctől kezdve évi 10-12 milliót mondtak, sajnos egy top RG ára most már tíznél kezdődik... De Warford körül nagy a kuss, remélem, hogy őt megpróbáljuk elhozni, ha már Zeitler a pénzt választotta. Bár Warford feka, innentől kezdve Ballardot kétlem, hogy érdekli. De hátha. Rajta kívül már annyira jó RG nem nagyon van a piacon.

Azért jó volna, ha legalább két hiányposztunkat korrekt játékossal tudnánk foltozni, így is egy rakat need van, védelmünk konrétan nincsen. És hát fura, de Jefferyvel Ballard eléggé azon a vonalon mutogat, amit én pedzegettem, hogy Moncriefben nem bízik eléggé, ha első számú elkapóra esélye van, azt szerződtetné. Tudjátok, olyan robusztus alakra gondolok. 8-)

Ki van, aki szerintem remek lenne? Warford, Poe, Hightower (mint mondtam, ő szerintem tuti marad Pecciában), talán ez a hármas. Még valami cornernek örülnék. Amukamarát én nagyon szeretem, ő coverben nem is rossz. Sérülékeny, de jó játékosnak vélem.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rasztakurva! Zeitler 12misi per év? hát azért ésszel 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Am én is örülnék egy Jefferynek az egyik szélre, de amennyi lyuk van a rosteren, sztem luxus lenne most egy no2 wr 13misiért. hiába van valag pénz, nem is annyira need, meg Lucknak (remélem) Hilton/Doyle/Moncrief lesz (esetleg Doyle/Hilton/Moncrief) a sorrend átlagban, amikor végignézi az elkapóit. És ez 3 elég jó elkapó. Zeitler sokkal jobban kellett vna (de ha Haeg/Clark közül vki belülre megy, akkor még az se fix, 1 esélyt adni kell a falnak), vagy mondjuk Poe...De még sok idő van az FA-ból is 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tudom, hogy kell leírni, csak gyorsan írok és lusta gedva vagyok visszaolvasni és ellenőrizni.
Stez
Ez az! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Es azt is irtak, hogy jol haladnak a targyalasok Hightower es a pats kozott
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kibaszott kurva életbe, Zeitler meg elmegy inkább Clevelandbe megdögleni. Hülye fehér csóka.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jeffery úgy tűnik, buzizöldben folytatja. Ballard hol a kokkeróban üdül? Elég nagy a csönd, biztos szabadon igazolható fehér cornert keres.

több mint 7 éve
Kocsitelo New England Patriots 5
Jefferytől isten mentsen, ha Perry inkonzisztens akkor ő mi? Ha ment a játék mindent elkapott, ha bedurcált semmit. Főleg akkor TY-t 3.számúnak akarnánk évi 13milláért? Vagy Moncrief menjen slotba? cmon man, ha Jeffery nálunk köt ki, akkor ez az offseason nagyon max mediocre lesz, de inkább szar. Ballard bmeg, én értem h robbantani akarsz, de akkor már inkább adjunk két első kört Garoppoloért és cutoljuk Luckot, akkor legalább lenne pénz
Borbinho
Pats like-olná az tuti 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom, hogy kell leírni, csak gyorsan írok és lusta gedva vagyok visszaolvasni és ellenőrizni. Ha nem szólsz, fel nem tűnik, de épp tegnapi írtam hivatalos cikkben a szót, szóval őt pont ismerem is. x-D
(Hiába, ilyen egy sportújságíró!)

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Stez
Addig kell Jeffery felszopó posztokat írnod, amíg azt a fránya ro/ubo/uszto/us szót helyesen össze nem állítod! 😀
tomi-tomi
Hagyd, újságíró, nem elvárás a helyesírás. 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Stez
Addig kell Jeffery felszopó posztokat írnod, amíg azt a fránya ro/ubo/uszto/us szót helyesen össze nem állítod! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne viccelj már, ő max akkor nem volt konzisztens, ha felállt vele szemben egy Peterson, vagy el volt tiltva vagy épp sérült volt. Egyébként ő éppen akkor volt rohadt jó, amikor a másik oldalán volt egy Marshall például, itt lenne Hilton, Moncrief, Doyle, nagyon szépen meglenne a helye, nem lenne kapacitás őt duplázni, vagy ha igen, akkor Hiltonnak van terület.

Jeffery szerintem pont olyan stílusú játékos, akire szükségünk lenne. Rég nem volt ilyen magas, robusztus elkapónk, aki nem sebességből él. Persze tény, ő is hangulatember, mint Marshall például, de ha van kúbéja, akkor ő azért sosem hisztizik, akár megy neki a játék, akár nem. Én örülnék, ha egy ilyen kaliber itt lenne nálunk, még ha Jeffery nem is egy AJ Green, de nem is keresne annyit, itt 12-13 milliókról szólnak a hírek évente nála, míg a legjobbak 15-17-et kapnak.

Ez az, ami a jelenlegi piaci árak mellett szerintem bőven beleférne.

És azért ne feledjük, ő évek óta nonsense irányítókkal hoz elég szép számokat. Nem elit, de nagyon jó játékos. Végre lenne a WR-sorban is egy magas TD-gyár.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jefferytől isten mentsen, ha Perry inkonzisztens akkor ő mi? Ha ment a játék mindent elkapott, ha bedurcált semmit. Főleg akkor TY-t 3.számúnak akarnánk évi 13milláért? Vagy Moncrief menjen slotba? cmon man, ha Jeffery nálunk köt ki, akkor ez az offseason nagyon max mediocre lesz, de inkább szar. Ballard bmeg, én értem h robbantani akarsz, de akkor már inkább adjunk két első kört Garoppoloért és cutoljuk Luckot, akkor legalább lenne pénz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha van esze ide akar jönni
Farky
Igazából ha van esze, az Eagleshöz megy. Egyrészt ott több lét fog kapni, ebben biztos vagyok, másrészt fos a WR-sor, lazán #1 lesz, ki lesz nyalva fényesre a segge. Mondjuk én neki örülnék, emlékszem, amikor Fleener draftolása előtt azért imádkoztam, hogy Jefferyt hozzuk el és ne azt a barom Cobyt.

Illetve ugye a szezon végén, amikor úgy tűnt, hogy nem marad Chicagóban, emlegettem, mennyire imádnám itt, mennyire nagy szükség lenne egy hozzá hasonló magas, robusztos elkapóra. Nem szeretem, ha odakúrunk neki 13 milliót, de ez az a helyzet, amikor azt mondanám, miért ne? Ezen a poszton költeni kell, ez nem meglepetés.

Viszont emellé nagyon kellene Zeitler is a fal javulásához, meg hát ott a fronthét, amivel még foglalkozni kell. Bízom benne, hogy jön Jeffery és minden lyukra jut némi idő. Nagyon imádnám.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha van esze ide akar jönni
Farky
Ramsey biztos örülne neki, tükörsimára nyalták egymás seggét dicséretekkel a Jags-Bears után. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Ha van esze ide akar jönni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alshon Jeffreyért licitáltok a medvékkel és a sasokkal.
 twitter.com/RapSheet/status/839872223783575553
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megy mellettünk a piac, viszont én most ennek kivételesen örülök. Ugyanis Perry új szerződést írt alá GB-ben, na, ha ő jön, ideges lettem volna kicsit, túl inkonzisztens, nem is stabil kezdő ráadásul, volt egy tényleg jó éve, amúgy kb. semmi extra. Erre évi tízmillió? Faszt.

Ami picit fáj, az Gilmore a Patsben, noha rólam tudni kell, hogy nem vagyok Gilmore nagy fanja, az elmúlt 2-3 évben szinte minden Bills-meccset láttam, PFF nyáladzás ide vagy oda, rendre szarrá dobálták Gilmore-t, nem egy nagyon brutál cover corner.

A sok Pats-fan most biztos előhalássza a PFF-orgazmusokat emberünkről és örömködik, de én örülök azért valahol, főleg, hogy évi 14 millióért írt alá, ez nagyon kemény pénz szvsz érte. Biztos okos szerződést kap, hogy ha szar, tudjanak tőle szabadulni hamar, de akkor is, szívnám a fogam ennyiért.

Viszont most van az, hogy valahol tojnék a 2017-es corner-classra, Butler elhozatalán elgondolkoznék. Bevált gyerek, tudjuk, mire képes, 27 éves, ha meg bekínáljuk egy 10+-os évi pénzzel, felőlem tartsa meg a Patriots és meccselje az offert, de legalább két cornerük keres majd évi 30 milliót.

És egyébként ez nem csak a Coltsra vonatkozik, főleg kör végi csapatok helyében már rohannék is Butlerért.

Más: továbbra sem látom a híreket Hightowerről, szerintem ő is maradni fog a Patsnél, túl nagy a kuss. Viszont én nagyon mennék érte Ballard helyében. Poe, Hightower, Zeitler, esetleg Warford (vele kapcsolatban is kevés a hír, meglepően, pedig nagyon jó játékos) és egy corner kellene, akkor nagyon durva piacolást zárnánk, nálam perpill ez a forgatókönyv lenne az álom.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Az viszont látszik, hogy Ballard rohadtul nem szarozik, tegnap ugyanis még azt mondták, a Doyle-hosszabbítás nem befolyásol semmit, Allen marad így is. Ballardnak viszont megvannak a kőkemény elképzelései (white power x-D), aki pedig nem illik bele a képletbe, tök mindegy, milyen pénze van, Ballard kitakarítja a faszba. Allen szerződése nem volt annyira rossz, bár ennyit nem ért, de Grigson annyira azért nem lőtt vele mellé, Chris papa viszont látszólag egy pillanatig sem vette komolyan Allent, úgy tűnik, első a megbízhatóság, ezért maradt Doyle, ezért lett kipaterolva Allen. Újjáépítés van, ahol nincs helye a 91 éves Adamsnek, a 99 éves Cole-nak és a szintén öreg Jacksonnak.

Butlerékkel állítólag tárgyalunk, őket megtartanánk (Waldenről semmi hír, Butler és Turbin van a kalapban).

És szerintem ez így jó. Az egyébként, hogy Bouye esetében pletykálták az Indyt, abból a szempontból jó, hogy látszik, Ballard nem vaksi, észrevette az óriási űrt a #2 CB-poszton és ennek érdekében nem fél zsebbe nyúlni.

Nekem tetszik, erős kezdés, nagyon. Persze a piacon oda kéne basznia egy Zeitler, Poe, Hightower hármassal. 8-)
Stez
Hát egyébként elképesztő, hogy ugyanazzal scouting/coaching staff-fal mennyivel értelmesebben is lehet csapatot építeni, és hogy ha nem akarsz a legokosabb lenni mind közül, akkor mennyivel hatékonyabban működik a dolog. Még a végén azt is elhiszem, hogy Pagano jó edző és lehet hosszú távú megoldás is. Na jó, nem.

jah, Walden meg maradjon csak ott ahol van, kb első évét leszámítva minden évben azért imádkozom, hogy basszuk ki a picsába, nevetséges a csávó, a tavalyi 11 sack-kel kapcsolatban nekem inkább olyan érzésem van, hogy idén karrier év, ezért jobban odatette magát, de ugye akkor eddig meg miért is szart bele? Go to f*#!%+ hell!

Butler szerintem sima liba, főleg hogy már azt is mondta, hogy Safetynek is beállna - ergo maradni akar, nem gondolnám, hogy zsidóskodna a ZS-n. Turbin meg akciós ár lesz, ő neki azért még nagy pénzt kérni nincs mire.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Na, Allent hivatalosan eladtuk. Ballard egyébként elég feltűnően csinálja, kibaszta Jacksont, aki fekete, hozná a fehér Zeitlert, eladta a fekete Allent, újraigazolta a fehér Doyle-t, és hagytuk elmenni a setét Adamset. Most komolyan. EZ felháborító.
Stez
És áprilisban Frank Gore helyett jön Christian McCaffrey.
iktriad
Mellé még adnám is!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Így, hogy Allent elcseréltük a peccbe gondolom jövőre kilábal abból, hogy elejtsen 200 labdát és helyette inkább egyet se fog. Na mindegy én örülök neki, hogy elmegy.
dugo93
Remélem szarul blokkol majd 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 085
Így, hogy Allent elcseréltük a peccbe gondolom jövőre kilábal abból, hogy elejtsen 200 labdát és helyette inkább egyet se fog. Na mindegy én örülök neki, hogy elmegy.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na, Allent hivatalosan eladtuk. Ballard egyébként elég feltűnően csinálja, kibaszta Jacksont, aki fekete, hozná a fehér Zeitlert, eladta a fekete Allent, újraigazolta a fehér Doyle-t, és hagytuk elmenni a setét Adamset. Most komolyan. EZ felháborító.
Stez
Visszahívjátok Wernert 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az viszont látszik, hogy Ballard rohadtul nem szarozik, tegnap ugyanis még azt mondták, a Doyle-hosszabbítás nem befolyásol semmit, Allen marad így is. Ballardnak viszont megvannak a kőkemény elképzelései (white power x-D), aki pedig nem illik bele a képletbe, tök mindegy, milyen pénze van, Ballard kitakarítja a faszba. Allen szerződése nem volt annyira rossz, bár ennyit nem ért, de Grigson annyira azért nem lőtt vele mellé, Chris papa viszont látszólag egy pillanatig sem vette komolyan Allent, úgy tűnik, első a megbízhatóság, ezért maradt Doyle, ezért lett kipaterolva Allen. Újjáépítés van, ahol nincs helye a 91 éves Adamsnek, a 99 éves Cole-nak és a szintén öreg Jacksonnak.

Butlerékkel állítólag tárgyalunk, őket megtartanánk (Waldenről semmi hír, Butler és Turbin van a kalapban).

És szerintem ez így jó. Az egyébként, hogy Bouye esetében pletykálták az Indyt, abból a szempontból jó, hogy látszik, Ballard nem vaksi, észrevette az óriási űrt a #2 CB-poszton és ennek érdekében nem fél zsebbe nyúlni.

Nekem tetszik, erős kezdés, nagyon. Persze a piacon oda kéne basznia egy Zeitler, Poe, Hightower hármassal. 8-)