Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
valami phillys muki meg olyasmirol tud, hogy Ballard targyal Kendricksert, 5.kort emlegettekV
Stez
Annak azért tudnék örülni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
A traddel még nem is lenne bajom, de pont a peccnek?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, Allent hivatalosan eladtuk. Ballard egyébként elég feltűnően csinálja, kibaszta Jacksont, aki fekete, hozná a fehér Zeitlert, eladta a fekete Allent, újraigazolta a fehér Doyle-t, és hagytuk elmenni a setét Adamset. Most komolyan. EZ felháborító.
Stez
Ork ipari szintu mezvasarlo, nincs mit tenni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 199 — Colts Fan
Patriots traded a fourth-round pick to Colts for TE Dwayne Allen and a sixth-round pick, per league sources.

4. kör?
Tetszik,de nagyon!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, Allent hivatalosan eladtuk. Ballard egyébként elég feltűnően csinálja, kibaszta Jacksont, aki fekete, hozná a fehér Zeitlert, eladta a fekete Allent, újraigazolta a fehér Doyle-t, és hagytuk elmenni a setét Adamset. Most komolyan. EZ felháborító.
Stez
És áprilisban Frank Gore helyett jön Christian McCaffrey.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Allent hivatalosan eladtuk. Ballard egyébként elég feltűnően csinálja, kibaszta Jacksont, aki fekete, hozná a fehér Zeitlert, eladta a fekete Allent, újraigazolta a fehér Doyle-t, és hagytuk elmenni a setét Adamset. Most komolyan. EZ felháborító.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Source: The #Patriots are trading for #Colts TE Dwayne Allen. Wow. - Rapoport
nagytomy
Ára : TB, majd jól beássuk az end zoneba nyakig 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
valami phillys muki meg olyasmirol tud, hogy Ballard targyal Kendricksert, 5.kort emlegettekV

több mint 7 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Source: The #Patriots are trading for #Colts TE Dwayne Allen. Wow. - Rapoport

Szerkesztette: nagytomy
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent kozepre rohadtul kene Hightower, oriasi need.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Zeitler rg, birnam, perryt viszont nagyon nem. Poe jo volna, korrekt aron, ha vegig palyan van

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát ha tényleg igaz, hogy Poe-ért nem annyira kapkodnak a csapatok, akkor mondjuk nekünk talán meglehet az a helyzeti előnyünk, hogy Ballard jobban ismeri Poe-t, és tudja mi a kedvenc kajája, amivel meg lehet vesztegetni (höhö). De ezen gyenge poént leszámítva Ballardnak jobb képe van arról, hogy Poe mennyire pénzéhes, vagy mi az ingerküszöb, amiért jön/nem jön, mint a többi GM-nek (természetesen John Dorseyt leszámítva).

Ha meg tudnánk úszni 10-12 körül, plusz ugye akkor érzékeny búcsút vennék Művész Jónástól, akkor egész jó deal is lenne, mert jelen cap spacehez képest 5-7 misi körül lenne Poe, és azért egy AJ-hez képest - aki kurva élet hogy idén sem játszik majd a meccsek 75%-án ha marad - elég nagy upgrade lenne. De én azért nem bízom ebben, tuti hogy valami Browns vagy 49ers benyúl a zsebbe, és bekínál egy 15+-os szerződést.

Doyle szerződése meg kibaszott jó, gyakorlatilag nekünk gond nélkül kivágható, ha mégse teljesít, míg ő meg megkapta azt a ZS-t, amit nagyjából ér, ez szerintem a tipikus win-win. Meg hát azért mégis csak a liga egyik legjobbja dobálgat neki, és nem egy Cousins vagy egy Lynch.
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Így, hogy Doyle maradt, csak Butler érdekel, hogy hosszabbítson. Tökéletes nickel aki bármikor S-t is tud játszani, elképesztő sokoldalú.

Izgatottan várom a Ballard stratégiát. 😊 Egy Ron Parker tradet kérnék nőnapra Krisz kolléga 😀

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/839549653586694144

sorry ha sokat írok most, "élem az FA piac nyitását", mondhatni. De jó ilyeneket olvasni most, főleg az elmúlt évek FA-jai után...Aztán persze csak ősszel leszünk legkorábban okosak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elvileg érdeklődünk Zeitler (Bengals OG) és Perry (GB OLB) után is. "Na hátha már jó lesz..."
Doyle megtartása szerintem remek move, és sztem kaptunk egy kis hometown kedvezményt is, mert ebből a 3évből könnyen kibújhatunk mi is, ha esetleg szarul játszana v lesérülne. Sztem egy 5 év 35milliót simán kapott volna a piacon, amivel már picit nehezebb manőverezni (persze mindig a gtd a lényeg).
Sorensenre 2.köröst rakott a KC, fene a szájukat, őt el tudtam vna képzelni nálunk (Ballard 1 kis "hazait" is hozhatna).
Butlert remélem megtartjuk, Cole meg Walden közül Waldent nagyon esetleg olcsóba, de karrierévet tolt, lehet van aki adna neki egy valag pénzt...Bevallom nem tudom h Zeitler LG v RG volt, ha RG, az lenne a legjobb, mert akkor Mewhort maradhatna az "eredeti" LG posztján. RT-be meg Haeg-Clark, és minőségi emberrel maga mellett hátha jól nyomná vmeik. Persze Denzelle Good-nak ezért padoznia kéne :\
Ha Poe iránt tényleg nem akkora a kereslet, mint várták (és ahogy írják), akkor meg kéne próbálni elhozni sztem vmi orrnehéz deallel, most van zsetonunk, fizessük ki neki a lét idén, ne tudja már megtartani a KC "olcsón" (írtak olyat, hogy ha nem kap nagy lovettát akk maradna a helyén 1 évre ...mondjuk a KC nem áll jól pénzzel, szóval akár egy trade-et is adnék, egy 2.kört simán megérne nekünk szvsz).
+ Perry érkezésével lenne egy ígéretes pass rusherünk is, és 1.körben tényleg jöhet a futó pick 😀

szép álom

szerk:
Doyle 3év, 18,9misi, bónuszokkal 21misi, 9,5misie garantált, 7.5 ebből teljesen.
2017es fizuja: 8millió, 7.5 garantált 😊
2018-ban kvázi ingyen kirakhatjuk, ha úgy teljesítene esetleg.
Ellenben sztem van egy top10-es TE-nk, aki 3évig átlagért játszik, és pont ugyanakkor jár le a szerződése, mint a tavaly hosszabbított Allennek 😊 (Aki után 2018-ban 2misi dead money-nk lenne csak, de ő is megkapta a nagyzsetont első évben).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, A. J. Bouye ügynöke állítólag nagyban dobálózik (másik 5-6 csapat mellett) az Indianapolisszal is és híreszteli, hogy az ügyfele valószínűleg marad az AFC South-ban.

Remélem, hogy nem jön ide, nem kőne. Corner kőne, nagyon kőne, de Bouye nem. Nekem legalábbis.
Stez
Az egész AFC South érdeklődik utána.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/839252592953806848
iktriad
Aztan én nem vágesztam, hogy a 49ers és a Browns is átkerült az AFC-be, bár amilyen erős mindkét csapat, teljesen érthető. Elég király divízió lenne ez jövőre, még lenne is esélyünk odaérni az első ötbe, mert a 49ers megszorongatható.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Na Doyle zsír 😀 Ez így teljesen jó. Remélem több snapet kap mint Allen.

Bouyeval meg a baj az, hogy eddig 1 jó szezonja volt. Az ilyentől én is félek.
dugo93
Nah, Doyle királyságos, hogy marad, bár nem tudom, hogy ha eddig ennyire akadozott a gépezet, akkor mi az ami most így hirtelen megoldotta a dolgokat - bár igazából who gives a fuck, lényeg, hogy marad.

Bouye pedig maradjon csak szépen ott ahol van, kell a francnak az egy szezonos játékos kurva nagy ZS-ért, ráadásul most van 1-2 csapat ahol értelmetlenül sok ZS van, tuti, hogy valaki bekockáztat. No match.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
Na Doyle zsír 😀 Ez így teljesen jó. Remélem több snapet kap mint Allen.

Bouyeval meg a baj az, hogy eddig 1 jó szezonja volt. Az ilyentől én is félek.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, A. J. Bouye ügynöke állítólag nagyban dobálózik (másik 5-6 csapat mellett) az Indianapolisszal is és híreszteli, hogy az ügyfele valószínűleg marad az AFC South-ban.

Remélem, hogy nem jön ide, nem kőne. Corner kőne, nagyon kőne, de Bouye nem. Nekem legalábbis.
Stez
Az egész AFC South érdeklődik utána.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/839252592953806848
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, A. J. Bouye ügynöke állítólag nagyban dobálózik (másik 5-6 csapat mellett) az Indianapolisszal is és híreszteli, hogy az ügyfele valószínűleg marad az AFC South-ban.

Remélem, hogy nem jön ide, nem kőne. Corner kőne, nagyon kőne, de Bouye nem. Nekem legalábbis.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hajnali négykor arra ébresztett a telefon, hogy egy fehér játékosunk hosszabbított, egy nappal korábban meg Reitz visszavonult? Hát na, az érzés felbecsülhetetlen! Kinek kell a MasterCard?

Amúgy Doyle esetében valami ilyesmit írtam korábban, hogy 5.5-6.5 millát még megér, többet már nemigen adnék neki. Ballard okos volt, ez egy menedzselhető szerződés a Colts #1 tight endjének.

Fehér ember felülről látni, hogy Doyle lenni hasznosnak kurvára és elengedni tilos vóna, mert csapat vokolni egyébként is kurvafosci(ni)! Pacsi! Most pedig fizessünk ki Poe-nak évi 30 milliót! x-P

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Yesss!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet bontani a pezsgőt, Jack Doyle marad Indyben. 3 év, 19,5 millió $, ebből 9,5 garantált.
több mint 7 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Jaj ne má, nehogy ide jöjjön... A hideg kiráz ezektől a bátyómegapuciáltalvagyokennyirekörbeszopva jelenségek, akik amúgy ezek nélkül abszolút nem oda lennének sorolva, ahová... Negyedik körben oké, de ne másodikban...
Stez
Travis Kelce nem lajkolja eztet.
ulpianus
serena williams sem
Miska84
látom Eli-t nem meri beírni senki sem 😀
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Egy újabb legenda távozott
Farky
first ballot hall of famer

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick