Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aki házas annak tuti vannak balhéi.
Én már csak tudom. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne 2 évre 6,75 milliót kap tőlünk - íme lebontva a szerződése:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-15/chad-hennes-two-year-deal-worth-675-million
Egyébként tényleg az a lényeg, hogy egy fiatal, temérdek kezdőtapasztalattal rendelkező QB jött Blaine mellé/mögé, aki megszorongathatja.

Henne egyébként valami Miamiban lévő rádióban beszólt Tebownak, mert szerinte Timmy NFL szintű QB 😂 Máris kedvelem a srácot.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/03/18/chad-henne-says-tebow-isnt-a-quarterback/
Update: Henen beszélt erről Jaxbeli sajtótájékoztatón. Szerinte félreértették a szavait...
Henne says he did say to Miami radio that Tebow wasn't an NFL quarterback, but quote was out of context because his answer was cut off. Henne acknowledges that Tebow has "done a great job" and still has room to grow as a QB, but that he can get there

Robinson szerződtetésében valószínű 2 dolog játszott nagy szerepet: 1. Dolgozott már Muilarkeyval Atlantában és 2. a lockout alatt A WR coachunkkal, Jerry Sullivannel készült. Elmondta, hogy szerinte a lockout alatt végzett munka nagyot segítette neki, és most Sullivan leszaz edzője nálunk:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/15/2873696/laurent-robinson-jaguars-nfl-free-agency

Mularkey megerősítette, hogy Henne a 2. számú QB, és Blaine teljes biztalmat élvez a stáb részéről.
Gene Smith annyit mondott, hogy lehetséges hogy a Jags igazol még egy DEt és egy WRt. "I am still working on a couple things". Elmondta, hogy szeretne letradelni (aha, ezt már hallottuk egy párszor, de eddig csak feltrade volt...), és szerinte Tannehill lehet az, aki miatt ez összejöhet.

Napi kedvenc idézetem - avagy látom "sok minden" változott nálunk személyiség ügyben:
Gene Smith puts an emphasis on Henne and Laurent Robinson being young and married. Signifies maturity to him. (Ganguli)
Szóval ez döntött Henne javára Timmyvel szemben?... Azt hiszem nekilátok megnézni, hogy az 1. körös prospectek közül ki házas, volt csapatkapitány legalább 1 évig, és nincsenek balhéi(ebben a fontossági sorrendben - az hogy milyen spíler, az náluk másodlagos). Aki mind a három követelmény teljesíti, az lesz a mi emberünk. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Garrard a Lionsszal tárgyal. Kezdő QB sérülékeny, akár még pályára is léphetne. Sims-Walker után Megatronnak dobálni neki is jobban menne. 😊 Remélem sikerül szerződést kötnie.
Húsrágó
Ez még egyelőre az "Állítólag minket érdekel,hogy állítólag őt érdekli, de még nem 100%os állapotban van,de lesz még tárgyalás,de nem biztos hogy Hill a Ramsbe megy." fázisban van. 😀

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Csak én érzem úgy, hogy Robinson inkább #2 WR, de draftról is max #2 WR-nek saccolt srác fog érkezni, és abba reménykednek, hogy majd kiderül melyik tud fellépni #1-nak?

Henne kapcsán nem értem a fanyalgást. Backup QB kezdő tapasztalattal. Erre volt szükség. Szöszi játsza végig a szezon, nem fogják levenni a pályáról. Ha szar szezonja lesz, akkor jövőre új megváltó (vagy Tebow) érkezik. Nekem kb Painter is megtette volna, Manninget is jó teljesítményre ösztökélte azzal, hogy folyamatosan sarkában topogott mappával a kezében 😂Húsrágó
WR témában egyetértek Bear-rel, hozzák el Floyd-ot, vagy akár Jeffery-t.

Henne helyett meg hozták volna vissza Garrard-ot, elvégre már nagyon nem kéne az évi 9 milliós fizetéséről beszélni. Bocs, a homer-ségért 😉N-Drew
Garrard a Lionsszal tárgyal. Kezdő QB sérülékeny, akár még pályára is léphetne. Sims-Walker után Megatronnak dobálni neki is jobban menne. 😊 Remélem sikerül szerződést kötnie.

Mario Williams a Billsbe került. Nagy pénzt már nem tudnak költeni, nincs is kire...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Csak én érzem úgy, hogy Robinson inkább #2 WR, de draftról is max #2 WR-nek saccolt srác fog érkezni, és abba reménykednek, hogy majd kiderül melyik tud fellépni #1-nak?

Henne kapcsán nem értem a fanyalgást. Backup QB kezdő tapasztalattal. Erre volt szükség. Szöszi játsza végig a szezon, nem fogják levenni a pályáról. Ha szar szezonja lesz, akkor jövőre új megváltó (vagy Tebow) érkezik. Nekem kb Painter is megtette volna, Manninget is jó teljesítményre ösztökélte azzal, hogy folyamatosan sarkában topogott mappával a kezében 😂Húsrágó
WR témában egyetértek Bear-rel, hozzák el Floyd-ot, vagy akár Jeffery-t.

Henne helyett meg hozták volna vissza Garrard-ot, elvégre már nagyon nem kéne az évi 9 milliós fizetéséről beszélni. Bocs, a homer-ségért 😉

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/armando83
Na igen...pont ezért írtam Floyd draftolását....Bear
volt sitten, ki van zárva.Höri
Igen, viszont mindenhonnan az folyik, h összerakta magát mostanra....ismerve a tudását, simán el kellene hozni a Jagsnek...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...Bear
Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/armando83
Na igen...pont ezért írtam Floyd draftolását....Bear
volt sitten, ki van zárva.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...Bear
Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/armando83
Na igen...pont ezért írtam Floyd draftolását....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...Bear
Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Csak én érzem úgy, hogy Robinson inkább #2 WR, de draftról is max #2 WR-nek saccolt srác fog érkezni, és abba reménykednek, hogy majd kiderül melyik tud fellépni #1-nak?

Henne kapcsán nem értem a fanyalgást. Backup QB kezdő tapasztalattal. Erre volt szükség. Szöszi játsza végig a szezon, nem fogják levenni a pályáról. Ha szar szezonja lesz, akkor jövőre új megváltó (vagy Tebow) érkezik. Nekem kb Painter is megtette volna, Manninget is jó teljesítményre ösztökélte azzal, hogy folyamatosan sarkában topogott mappával a kezében 😂
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ez már szinte röhej Chad Henne,tuti erősíttés a QB poszton!szívesebben Davidot képzelném el! és lassan jön a többi meglepi a drafton!csúcs ez a GM!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ami Smith-t illeti, arra célzok, hogy lehetett 100 millióból lényegesen megerősíteni a D-t, de a draftja nagyjából "kiegyensúlyozta" a pozitívumokat. Jennings és Garrard sérüléséről persze nem tehetett, de most már szeretném azt látni, hogy nem akar mindenkinél okosabb lenni. Most utólag könnyű helyzetben vagyok, de nézd meg, hogy kit jósoltak sokan hozzánk két éve a drafton. JPP-re gondolok, akiben Smith semmi fantáziát nem látott. Pedig kereste a megváltó DE-t akkor is, meg azóta is. Ettől még Alualu bevált, csak mégsem ugyanaz a kategória (DT poszton). De rendben van, nem ekézem tovább Smith-t, végülis sikerült itt tartania eddig minden kulcsembert, Robinson meg tuti jobb a jelenlegi bármelyik WR-nél a keretben, mondjuk nem nehéz.
Henne meg McCown-hoz képest valóban upgrade, de kérdés mennyiért. Nem igazán értem, miért pont Henne. De mindegy.
N-Drew
JPPt sokan nagyon kockázatos prospectnek tartották a draft előtt. És mivel a Jags 2008ban(tehát csak 2 drafttal korábban) elég csúnyán mellélőtt (kétszer feltraddel...) DE poszton, érthető volt, hogy Smith nem kockáztatott (sajna pechünkre).
Idén lehet majd kockáztatunk Mercilussal - na ő igazi Illini. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 szívesen, aranyos és eléggé példázza Henne mellett a két egyetem mély "barátságát" is.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ik:

A Khan célzás lapos poén akart lenni, mondván, ha Illinois államhoz köze van, az már önmagában jó.

Ami Smith-t illeti, arra célzok, hogy lehetett 100 millióból lényegesen megerősíteni a D-t, de a draftja nagyjából "kiegyensúlyozta" a pozitívumokat. Jennings és Garrard sérüléséről persze nem tehetett, de most már szeretném azt látni, hogy nem akar mindenkinél okosabb lenni. Most utólag könnyű helyzetben vagyok, de nézd meg, hogy kit jósoltak sokan hozzánk két éve a drafton. JPP-re gondolok, akiben Smith semmi fantáziát nem látott. Pedig kereste a megváltó DE-t akkor is, meg azóta is. Ettől még Alualu bevált, csak mégsem ugyanaz a kategória (DT poszton). De rendben van, nem ekézem tovább Smith-t, végülis sikerült itt tartania eddig minden kulcsembert, Robinson meg tuti jobb a jelenlegi bármelyik WR-nél a keretben, mondjuk nem nehéz.
Henne meg McCown-hoz képest valóban upgrade, de kérdés mennyiért. Nem igazán értem, miért pont Henne. De mindegy.

Delonso: Köszi, hogy javítottad! Látom nem csak a Dolphins szurkolók egy jó része rühellte...

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem kell összevágni róla semmit, az a mókás.
Meg kell nézni egy meccset vele.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kárörvendésképpen, hanem csak az értetlenségemnek hangot adva

http://www.youtube.com/watch?v=Delonso_
http://www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8Delonso_
Ezt bárkiről össze tudod vágni.
Párat meg az elkapók droppoltak el simán. Jó, ettől függetlenül egyetértek abban, hogy Henne egy vicc, de akkor is. 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem kárörvendésképpen, hanem csak az értetlenségemnek hangot adva

http://www.youtube.com/watch?v=Delonso_
http://www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne upgradeHöri
Igen, szerintem is jobb mint McCown. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Henne upgrade

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne két évre aláírt.Stez
Betonkemény QB párosunk van.iktriad
Fasza. Cleo Lemon 2.0

Remélem hasonló fizuval, hogy még jobban essen. Két évre arányosan mondjuk 6 millió, de a közel 3 misis aláírási bónusszal.N-Drew
Prisco, meg még 1-2 ember szerint jó igazolás volt Henne. És 1 dolog miatt én is örülök neki. Ezzel tuti hogy Timmy nem jön ide, ha netán Manning Coloradóban akar mostantól egy kis magaslati levegőt szívni. 😊

Azért új tulaj ide, vagy oda Smith nem felejtett tavaly óta... hogy tanult e, az majd a drafton kiderül. N-Drew
Mire célzol ezzel? Azért tavaly akárhogy is nézem Top 10 (egész sokáig Top 5) Dt hoztak össze azok akiket tavaly FAben igazolt. Nem szeretem a draftjait, de azért ne vitassuk el tőle az érdemeit, elég komoly Dt hozott össze az elmúlt szezonra, és minden kezdő védő visszatér idén....
Robinson-t meg (hacsak nem lesz belőle Jimmy Smith) túlfizették, de az Illinois State-n nyomta a college-ban, úgyhogy Khan-nál megvannak a jó pontok Gene-nek...N-Drew
Khan Illinois(nem Illinois State) allumni, szóval nem biztos ez.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nem kárörvendésképpen, hanem csak az értetlenségemnek hangot adva

http://www.youtube.com/watch?v=Delonso_
"Rosszul formázott videoazonosító van az URL-ben.
Sajnáljuk."

Kiakadt a youtube is... bár gondolom csak eltoltál valamit a linknél 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a poén, hogy ha Gabbert nem fog úgy fejlődni az idén, ahogy azt a stáb várja, Hennenek még akár arra is lehet esélye hogy kezdő legyen.iktriad
Tudod mi a vicc?
Egy-két meccsen brutális is lesz Henne, ahogy kezd.
Azt hiszitek majd, oké, ez tud...
Aztán a harmadik meccsen elhint egy laza 6db INTet.
No mindegy, jöjjön be Sunshine és Henne a közelébe se szagol a pályának.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Henne két évre aláírt.Stez
Betonkemény QB párosunk van.iktriad
Fasza. Cleo Lemon 2.0

Remélem hasonló fizuval, hogy még jobban essen. Két évre arányosan mondjuk 6 millió, de a közel 3 misis aláírási bónusszal.

Azért új tulaj ide, vagy oda Smith nem felejtett tavaly óta... hogy tanult e, az majd a drafton kiderül.

Robinson-t meg (hacsak nem lesz belőle Jimmy Smith) túlfizették, de az Illinois State-n nyomta a college-ban, úgyhogy Khan-nál megvannak a jó pontok Gene-nek...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a poén, hogy ha Gabbert nem fog úgy fejlődni az idén, ahogy azt a stáb várja, Hennenek még akár arra is lehet esélye hogy kezdő legyen.