Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
milyen ordas nagy zsidók vagytok ti is 😀
eddig a Colts szemétre sem nagyon startoltatok rá, felháborító
Garcon kaphatott volna évi 13 milliótStez
Ez skótság. Garcont mondjuk örülök, hogy megúsztuk. Waynet szeretném, ha itt kötne ki, de úgy is oda megy ahová Peyton, tehát nem ide.
Közben Vincent Jacksonnnal is megállapodott a Tampa.
Az 5 legjobb még elérhető WR:
Brandon Lloyd(Ttvaly nem kellett nekünk, és ugyanaz a góré hozza a döntéseket...)
Reggie Wayne (lásd feljebb)
Meachem (majdnem biztos, hogy Buffalo)
Manningham (szinte kizárt, hogy ide jöjjön)
Laurent Robinson, aki simán robbanthat nálunk bankot(és ha leigazoljuk, most megmondom, hogy fog is, mert lassan már tényleg a Dillard szintű WRek maradtak...)

De jó, hogy sikerült igazolni egy igazi X(1. számú) WRt. Ja megint nem. Szerintem már azt se tudják, nálunk mi az(lásd még 10+ sackes DE)...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
milyen ordas nagy zsidók vagytok ti is 😀
eddig a Colts szemétre sem nagyon startoltatok rá, felháborító
Garcon kaphatott volna évi 13 milliót

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hírek szerint a Jags 4 évre 15 milliót kínált Minceynek.iktriad
Azért ez tényleg kemény...😀Gyulus
Kiderült, hogy ez volt a kezdő ajánlat, azóta a Jags ment feljebb is de, azért ez elég gáz. Kíváncsi vagyok mit kínáltunk Lowerynak és Scobeenak. Komolyan ez már vicc. A saját játékosainkról van szó(akiket majd "teljesítményükhöz megfelelően honorálunk", ugye Gene?), nem FAkről. Mincey iránt a Bears mellett a Cowboys és a Browns is érdeklődik, tehát Peter Kingnek igaza lett, nagyon is van rá piac. Kíváncsi vagyok mit ad neki majd az a csapat aki leigazolja.
Ja ha már macik a Jagsel korábban szóba hozott Jason Campbell aláírt a szeles városba. Marad tehát Gabbert kihívónak/mentornak Henne. Vagy Luke McCown
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A hírek szerint a Jags 4 évre 15 milliót kínált Minceynek.iktriad
Azért ez tényleg kemény...😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hírek szerint a Jags 4 évre 15 milliót kínált Minceynek. Nevetséges ajánlat. Nem csoda, hogy most a Chicagóval tárgyal. Már megint jókor vagyunk skótok. De majd jövőre szép kompenzációs pickeket fogunk kapni, amiket Gene elszórhat FCS/noname prospectecre...

Egyelőre nincs új hír Laurent Robinsonnal és Hennevel kapcsolatban(mindkettőjüknek több kérőjük van), vagy hogy Russell Allen mennyiért írt alá 3 évre.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garcon #1 WR
megmondta 😛Stez
Sok sikert neki DCben RGIIIal.
Te jó ég, Garcon Washintonban 5 év alatt 42,5 milliót fog keresni, amiből 21,5 garantált. Enyhén túl lett fizetve. Az jósoltam tegnap, hogy majd mi tesszük meg, legalább ezt megúsztuk.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Garcon #1 WR
megmondta 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól van, Russell Allen legalább marad:
Scratch that Russell Allen 2nd-round tender. He and the #Jaguars have agreed to a three-year deal, a source tells me.(Ganguli)
Henne iránt a Seahawks, Robinson iránt a Chargers, a Cardinals és Cowboys is érdeklődik, szóval még egyikük érkezése sem biztos. Bár Robinson úton van hozzánk jelenleg, és mivel elfogytak gyakorlatilag az 1. számú WRek, és már a másod vonal néhány tagja(Garcon, Josh Morgan) is kezd elkelni, azt hiszem ha Robinson ideér, teszünk neki egy visszautasíthatatlan ajánlatot(=túlfizetjük).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vincent Jackson Tampában kötött ki, Garcon Washingtonban. Oké, ebből megint nem lesz 1. számú WR....

Közben tendereltük az RFAinkat:
Russell Allen received a 2nd-round tender, Courtney Greene received a 7th round and Will Middleton received a 5th-round from the Jaguars
L-Rob nagy zseni volt tavaly Dallas-ban, de előtte meg semmi hasznát sem vették St.Louisban.

Márpedig az itteni offense jobban hajaz a Rams állapotára. Persze az is lehet, hogy csak éretlen volt, ki tudja.Höri
Robinson nevét már lehetett hallani, mint esetleges 2. számú WR egy ideje. És Prisco is megjegyezte, hogy több csapatnál is felsült, mielőtt tavaly végre volt egy jó szezonja.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
L-Rob nagy zseni volt tavaly Dallas-ban, de előtte meg semmi hasznát sem vették St.Louisban.

Márpedig az itteni offense jobban hajaz a Rams állapotára. Persze az is lehet, hogy csak éretlen volt, ki tudja.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laurent Robinson + Chad Henne

championshipHöri
Henne??? Hol láttad, hogy ide jönne?
Update - már látom. Hát mondjuk McCownhoz képest mérten talán még upgrade is lenne.

Robinson: Jimmy Smith is ex- Cowboys WR volt, aztán elég jól bevált.
Sajnos twitteren már megjegyeztem pár napja, hogy mivel szinte az összes normális 1. számú WR kiment, megint a másod/harmad vonalból fogunk halászni embereket....

Khan vázolta az FTUnak a terveit - nem úgy látszik nekem, mint aki örült módjára költeni fog....
The NFL usually refers to spending above the salary cap as "cash over cap.''

New Jaguars owner Shad Khan refers to it "cash out the door.''

And the Jaguars spent over the $120.6 million cap last year and plan to do it again this year, mainly by prorating signing bonuses, according to Khan.

Khan said in a Super Bowl interview with the Times-Union that the Jaguars spent $142 million last year in "cash out the door'' when they gave big signing bonuses to tight end Marcedes Lewis, middle linebacker Paul Posluszny and outside linebacker Clint Session. Those three players got a total of $43.5 million in guaranteed money.

Khan said the budget for this year will be "probably over $130 million.''

But don't look for Khan to be a wild spender who gets the team in salary cap trouble.

He notes that in the past teams have gotten "blown up because of mismanaging the cap.''

He said the Jaguars want to avoid having what he calls a "huge mess'' four years from now.

Which will make it interesting to see what the Jaguars do when free agency opens at 4 p.m. today

Do they try to get a Mario Williams who could cost $25 to $30 million in guaranteed money in a long term deal worth in the $45 to $50 million range? Or do they try to get two or three players for that kind of money?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Laurent Robinson + Chad Henne

championship

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor


Nick Harris szerződését viszont meghosszabbítottuk, bár mivel van még 1 punter a rosteren (Spencer Lanning), még nem az övé az állás.iktriad
Lanning rúgó is volt Columbiában, lehet vele roster spotot spórolni 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Osgood mellett Kevin Haslemet is kiraktuk. Kassim $2.933 millió Haslem pedig $465,000 cap spacet szabadít fel. Kassimot azért sajnálom.

Nick Harris szerződését viszont meghosszabbítottuk, bár mivel van még 1 punter a rosteren (Spencer Lanning), még nem az övé az állás.

Kiváncsi vagyok, hogy éjjel igazolunk-e már valakit, vagy sem.... És hogy Lowery és Mincey marad-e még FA pár órán belül....
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
The Jacksonville Jaguars are releasing wideout and special-teams ace Kassim Osgood, Fox Sports insider and NFL Network contributor Jay Glazer reported Tuesday.

Osgood spent the past two seasons with the Jags after playing the first seven years of his career for the San Diego Chargers.

Osgood has made three Pro Bowls appearances -- 2006, 2007 and 2009 -- in his career, all of which came while he was with the Chargers.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Colston biztos nem lesz Jags WR, mivel Saint-es marad. Remélem azért valami értékelhető húzása lesz Gene-nek az offszezonban, és nem ezzel a WR corp.-pal akar nekivágni az új idénynek, és az se segítene, ha a 3. vagy az 5.ik helyen húznának 1 wr-t bármennyire jó az idei elkapó felhozatal. Ide szerintem minőségi játékos kéne, hogy terhet vegyen le Gabbert válláról. Vincent Jacksonra nem látok sok esélyt, Garconnak nem örülnék, nem tartom akkora játékosnak, aki normális 1. számú lenne, Wayne se lenne akkora megoldás szerintem, személy szerint Lloyd-nak örülnék.kisvanek4
Jacksont pénzzel lehet meggyőzni. Nem mondanám, hogy esélytelen. Én Hines Wardnak is örülnék (gondolom Wayne megy PM új állomáshelyére) és Cothchery sem lenne rossz, vagy Mario Manningham. Van miből meríteni. Az előző szezon bevásárlása (és annak eredménye) reményekkel tölthet el bennünk, de nekem valahogy nem túlságosan jók az előérzeteim...
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Colston biztos nem lesz Jags WR, mivel Saint-es marad. Remélem azért valami értékelhető húzása lesz Gene-nek az offszezonban, és nem ezzel a WR corp.-pal akar nekivágni az új idénynek, és az se segítene, ha a 3. vagy az 5.ik helyen húznának 1 wr-t bármennyire jó az idei elkapó felhozatal. Ide szerintem minőségi játékos kéne, hogy terhet vegyen le Gabbert válláról. Vincent Jacksonra nem látok sok esélyt, Garconnak nem örülnék, nem tartom akkora játékosnak, aki normális 1. számú lenne, Wayne se lenne akkora megoldás szerintem, személy szerint Lloyd-nak örülnék.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van Whimper új szerződésének a számai.
Jaguars OT Guy Whimper's two-year, $4.85 million deal: $1 million bonus, salaries of $700,000, $1.3 million, $1.8 million incentives also includes annual $25,000 workout bonuses
Tehát gyakorlatilag 2 milliót kap 2 évre, + 1 millió aláírás bónusz. A maradék 1, 85 milliót teljesítményhez kötve tudja megszerezni. Ez is jól sikerült szerződés.

Csak most már azokkal s kéne hosszabbítani -van erre 18 óránk...- akik miatt nem fogtuk a fejünket a szezon nagy részében Mincey, Lowery - nem hiszem hogy összejönne az új szerződés-, Scobee, R. Allen, Middleton, Douzable.... Remélem legalább az RFAinkat(Middleton, Allen, Douz)tendereljük holnap este 9ig...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pletykák szerint PM akár mehet a Broncosba is, akkor viszont Tebow elérhető lesz... Khan pedig utasította volna Gene-t annak idején, hogy draftolja Tebow-t... lesz néhány Trade For Tebow matrica az Jacksonville környéki autókon, ha PM végül Denverben kötne ki.Húsrágó
Ezért is remélem, hogy Manning lesz olyan rendes, és elmegy Arizonába. Mert ha aÍDenvert választja, a March Madness kifejezés új értelmet nyer nálunk idén....

Tania Ganguli kinyomozta, hogy 36 millió $nyi cap spacünk van jelenleg(szemben a PFT által közölt 40el). Ebből 31 milliót hoztunk át tavalyról, és ebben a 36 millióban már benne van Scobee franchise tagje, és Mathis új szerződése is.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Pletykák szerint PM akár mehet a Broncosba is, akkor viszont Tebow elérhető lesz... Khan pedig utasította volna Gene-t annak idején, hogy draftolja Tebow-t... lesz néhány Trade For Tebow matrica az Jacksonville környéki autókon, ha PM végül Denverben kötne ki.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Jaguars 40.6 millió $al van a fizetési sapka alatt (ezzel nekünk van a 4. legnagyobb cap spacünk a ligában).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem kérdőjelezem meg Mincey eredményeit.
Biztos remek DE, bár sztem korántsem lesz érte akkora kapkodás.
Én is leginkább a TOP10es FA státuszt kérdőjelezem meg.
Kicsit túlértékeltnek tartom, legalább annyira mint Avrilt nálunk.Bazzani
Ezekkel a megállapításokkal mind egyetértek. De érdeklődő lesz iránta. A Bears és a Bengals -a hírek szerint- kifejezte szándékát, hogy szívesen látnák a soraikban. Előbbit Michael C Wright(az ESPN Bears tudósítója - és régi Jax beat writer) meg is erősítette nekem 2 napja twitteren.
Mincey azért túlértékelt, mert ő az egyetlen olyan játékos, aki a Patriots-ban befürdött, máshol viszont bejött neki az élet. 😀Höri
😂
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mincey azért túlértékelt, mert ő az egyetlen olyan játékos, aki a Patriots-ban befürdött, máshol viszont bejött neki az élet. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem kérdőjelezem meg Mincey eredményeit.
Biztos remek DE, bár sztem korántsem lesz érte akkora kapkodás.
Én is leginkább a TOP10es FA státuszt kérdőjelezem meg.
Kicsit túlértékeltnek tartom, legalább annyira mint Avrilt nálunk.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mincey játszotta a ligában a második legtöbb snapet a 4-3 DEk közt. 973-at. Ami a Jax defense összes snap 93%-a (68at hagyott ki). A pozíciójában elért 57 total pressure (ebben benne van a sack+QB hit+hurry) a posztján a hetedik eredmény. (Ez nem %os arány, snaptől független).

Más forrás szerint az az 57 az 58.
8 sacks…11 hits…39 hurries
Igazából ez elég jó. A top rusherek 60 körül zárnak.
Hali tavalyelőtt (kevesebb snapből) ért el 89 total pressure-t, ami téma is volt, mert az már beteg dolog. De igazából 70 fölé nem megy szinte senki.
Vagy az elmúlt három évben Freeney 190, Mathis 172 total pressuret hozott össze.

Mindenki maga döntse el, hogy baj vagy nem, ha valaki eszement sok snapből éri el a megfelelő számokat. Azt is jelenti, hogy elég komoly terhelést is kibír Mincey, ami nem feltétlen hátrány. Nekem inkább az a gondom vele, hogy egy kiugró szezonja volt, és az sem volt igazán kiugró. Jó pass rusher, de hogy minden posztot tekintve TOP 10es FA lenne, az valóban túlzásnak tűnik egyelőre.ulpianus
Na ezt nevezem én teljesen realisztikus elemzésnek!
1 megjegyzés: Minceynek korábban az volt a problémája, hogy sokat volt sérült, de már 2010ben, Kampman kidőlése után -épp egy kéztörést szenvedett el Minc(Harvey így próbálta voodooval megakadályozni, hogy Mincey kezdjen a helyén)-, is már remekül állt helyt a annak az évnek a második felében.