Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A DE Lerentee McCray csatlakozott Woodshoz, és szintén kiüli a szezont.

Szépen fogy a D-line... De legalább vissza lehet hívni Datone Jonest (nem fogjuk).

És ha ez nem lenne elégD.J. Hayden (térd) és James O'Shaughnessy (térd) a Active/Physically Unable to Perform listára lett rakva. Utóbbi várható volt, előbbi viszont meglepő és friss infó.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Forbes szerint a Jags többet ér mint a Chiefs vagy a Saints. Már csak a pályán mutatott produktummal kellene megelőzni őket. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Al Woods ezzel indokolta döntését.

Remélem napokon belül visszajön Dareus vagy esetleg a szintén FA Mike Daniels a helyére.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Al Woods úgy döntött, mégsem ölti magára idén a Jags mezét. (A cseréje, a rookie DaVon Hamilton meg épp COVID-19 listás.) NT poszton most konkrétan csúnyán meg vagyunk lőve. Dareus még FA, remélem ha felépült, van kedve egy évet még nálunk játszani.

Ha már COVID lista, Luq Barcoo aktiválva lett onnan.

És a két első körösünk, Henderson és Chaisson is nyilatkozott ma a helyi médiának.

Ez biztató.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Prisco szerint a 8. hétre kiderül, hogy Minshew a hosszú távú válasz a QB poszton és hogy azt hallotta a csapatbeli forrásaitól, nagyon jó offseasonon van túl
iktriad
Bízom benne, hogy Minshew a megoldás a QB posztra 😊

Amekkora arc a csávó, még lehet, hogy a következő évben a szabadügynök piacról miatta tudunk majd kis kedvezményt kapni az új érkezők fizetéséből, mert annyira vele akarnak egy csapatba kerülni 😀
Nem home town discount hanem Minshew discount 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco szerint a 8. hétre kiderül, hogy Minshew a hosszú távú válasz a QB poszton és hogy azt hallotta a csapatbeli forrásaitól, nagyon jó offseasonon van túl

Itt meg a 2. órában meg lehet csodálni Marrone új fizimiskáját immáron teljes pompájában. Mint mondta, így a legkönnyebb eltakarni a 2. állat (=tokát). 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=yl3MCxFFvM8
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CJ, K'Lavon & Laviska - Jaguars mezben/edzésen


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin csúnyán összetörte magát egy bicikli-balesetben Jacksonvilleben.
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1219%2Fr643612_1296x729_16-9.jpg
Coughlin injures ribs, lung in bicycle accident
Former Giants coach and Jaguars executive Tom Coughlin is recovering after breaking four ribs and slightly puncturing a lung in a bicycle accident last weekend that left him hospitalized for a night, he confirmed to ESPN.

Mindent egybevetve azért még egész jól megúszta, ha azt vesszük hány éves.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A TE Charles Jones és a CB Parry Nickerson is felkerült Reserve/COVID-19 listára. Most 7-en vannak ott a Jags játékosai közül.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joshian Scott aktiválva a COVID-19/Reserve kistáról.


A szakállat és bajuszt növesztő Marrone beszélt ma a médiával.
Doug "Robert De Niro" Marrone


Egyelőre senki se mondta azt Marronenak, hogy kiülné a szezont, de mint mondta ez még változhat.
Yannickkal sajna nem beszélt az utóbbi időben. Ő az egyedüli, aki nem jelentkezett az edzésre a Jags játékosai közül.
A Jags együtt tarja a 90-es keretét, amíg lehet és majd az auzgusztus 16-ához közel fogjuk 80-ra csökkenteni a keretet. NÉGY öltözőnk van a TIAA Bank Fielden, és ez most nagyon jól jön hogy biztonságosan el tudjuk különíteni a csapatot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Yep, a kedden claimelt egykori East Carolinás OL és Minshew tényleg nagy spanok voltak az ECU-n.
 twitter.com/Demetrius82/status/1288241254912921600

Csodabajuszról van sokkal frissebb videó is.
 twitter.com/Jaguars/status/1288254358149386242
iktriad
Ik, Te tuti vágod: milyen pólóban van?
Húsrágó
Cardinal Gibbons HS Chiefs
 mobile.twitter.com/cghschiefs

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Yep, a kedden claimelt egykori East Carolinás OL és Minshew tényleg nagy spanok voltak az ECU-n.
 twitter.com/Demetrius82/status/1288241254912921600

Csodabajuszról van sokkal frissebb videó is.
 twitter.com/Jaguars/status/1288254358149386242
iktriad
Ik, Te tuti vágod: milyen pólóban van?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yep, a kedden claimelt egykori East Carolinás OL és Minshew tényleg nagy spanok voltak az ECU-n.
 twitter.com/Demetrius82/status/1288241254912921600

Csodabajuszról van sokkal frissebb videó is.
 twitter.com/Jaguars/status/1288254358149386242

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Claimeltük a tegnap Billsből kirakott Garret McGhin-t. Ott és a Carolinában fordult meg(a Pantehrsben 2 meccset votl tavaly pályán). Minshew követi twitteren, szóval az East Carolinás időkből ismerik egymást(McGhin oda járt). Majd körbevezeti.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jawaan Taylor és az OL Ryan Pope szintén COVID-19/Reserve listások lettek... Ez már 6 ember. Yay,

Ja és Donald Payne, aki tavaly szerintem nagyon jó kis csere MLB volt, aláírt a RedskinsRedwolfes szóval a Washingtonhoz.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A FB Connor Slomka átment a fizikaiján, úgyhogy csatlakozott a kerethez. ma a veteránok i megérkeztek a TC-re. Ja, meg ő is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josiah Scott kitweetelte, hogy szerencsére csak hamis pozitív volt a COVID-19 tesztje.
 twitter.com/JosiahScott7/status/1287869358627147776

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 rookie, kösztük 2 draft pick ment a Reserve/COVID-19 listára.
CB Luq Barcoo,
DT DaVon Hamilton,
CB Josiah Scott
OL Tre'Vour Wallace-Simms

Az UDFA rookie FB Connor Slomka pedig a Active/Non-Football Injury listára került
 twitter.com/Jaguars/status/1287855089311453195

Még 5 embernek kell mennie, hogy 80-ra szűküljön a keret.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Míg Chaisson egyelőre csak szeretne jó benyomásokat kelteni
 twitter.com/S4CKGURU/status/1285623146910031877

Az elődje, Ngakoue végre csinált valami hasznosat is.
 twitter.com/TomPelissero/status/1285559259791589376

Ma kellett a rookieknak jelentkeznie az edzőtáborba amúgy. Ez 30 játékos, új franchise rekord.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/step-one-jaguars-rookies-report-to-training-camp

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hétfőn aláírt a maradék 4 ember is, úgyhogy most már mind a 12 idei draft pickünk rendelkezik szerződéssel!

Képek a szerződéskötésekről:
K'Lavon Chaisson

Daniel Thomas

Jake Luton

És Chris Claybrooks
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4. körös (nickel) CB pickünk, Josiah Scott is aláírt. Ezzel a draft class 2/3-a már rendelkezik szerződéssel.

Hátra van még Chaisson (képzelem milyen jó lehet a Jags FO-nak újra David Mughuletával, Jalen Ramsey ügynökével tárgyalni K'lavon szerződése miatt...), Daniel Thomas, Luton és Claybrooks.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Képi bizonyíték CJ Henderson aláírásáról.


Khm, miben maradtunk? 😀
Wyatt
Collinswortht meg a PFF-t szapulom, nem téged, szóval nem értem a kérdést. 😊
iktriad
Érzem én a negativitást a csapat sztárja irányába, úgyhogy tessék szépen pozitívan állni hozzá^^
Wyatt
Kevered a szezont a faszommal/Gizikét a gőzekével Bryant a jó Josh Allennel. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khm, miben maradtunk? 😀
Wyatt
Collinswortht meg a PFF-t szapulom, nem téged, szóval nem értem a kérdést. 😊
iktriad
Érzem én a negativitást a csapat sztárja irányába, úgyhogy tessék szépen pozitívan állni hozzá^^

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
iktriad
Az első videóra még azt mondtam volna, hogy nagy dolog, ezt én is szoktam csinálni, a második már elég necces, főleg ha van családja, na meg ha a lány nem múlt el 18 éves, bár ez utóbbit kétlem. Holnap kiderül.
winston
A Post cikkében egyelőre nem említik Grudent név szerint, szóval lehet megússza.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
iktriad
Az első videóra még azt mondtam volna, hogy nagy dolog, ezt én is szoktam csinálni, a második már elég necces, főleg ha van családja, na meg ha a lány nem múlt el 18 éves, bár ez utóbbit kétlem. Holnap kiderül.