Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew máris még keményebben dolgozik, most, hogy Mahomes már pénzben fürdik.
 www.instagram.com/p/CCTb6Z3FH8M/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chiefs megmutatta, mennyit kell majd 2 év múlva kiperkálni Minshewnak. (Ha jó, ha nem, mi kifizetjük. 😊 )
Schefter szerint Mahomes 12 év alatt minimum 427 milliót keres. Összehasonlításképp Shao Khan 760-ért vette meg a Jagst 2011-ben....
 twitter.com/BigCatCountry/status/1280233321117691910
Jó azóta megtriplázódott a Jags értéke, bár nem tudom. hogy meg fel valaminek ennyivel a becsült ára, ami olyan szar, mint a Jags mióta Shao a Kán...
iktriad
Reggelre már az 500 milliót is átléptük. Jó pénz az, nagy duzzogva elfogadnám. Még forintban is^^

Csak egyet remélek, ha tovább növekednek majd eszeveszett mértékben a bérek, akkor 3-4-6 év múlva nem kell elkezdeni sajnálni őt, hogy milyen keveset keres, és hogy az a szemét Chiefs miért nem hajlandó többet adni neki...

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A Chiefs megmutatta, mennyit kell majd 2 év múlva kiperkálni Minshewnak. (Ha jó, ha nem, mi kifizetjük. 😊 )
Schefter szerint Mahomes 12 év alatt minimum 427 milliót keres. Összehasonlításképp Shao Khan 760-ért vette meg a Jagst 2011-ben....
 twitter.com/BigCatCountry/status/1280233321117691910
Jó azóta megtriplázódott a Jags értéke, bár nem tudom. hogy meg fel valaminek ennyivel a becsült ára, ami olyan szar, mint a Jags mióta Shao a Kán...
iktriad
Avi kuzin! Medence, jumbo screen, edzőközpont, rossz csapat, még rosszabb menedzsment, kib@szott szar mérleg: Jacksonville! 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Chiefs megmutatta, mennyit kell majd 2 év múlva kiperkálni Minshewnak. (Ha jó, ha nem, mi kifizetjük. 😊 )
Schefter szerint Mahomes 12 év alatt minimum 427 milliót keres. Összehasonlításképp Shao Khan 760-ért vette meg a Jagst 2011-ben....
 twitter.com/BigCatCountry/status/1280233321117691910
Jó azóta megtriplázódott a Jags értéke, bár nem tudom. hogy meg fel valaminek ennyivel a becsült ára, ami olyan szar, mint a Jags mióta Shao a Kán...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
"Maurice Jones-Drew: The Jacksonville Jaguars have made seven postseason appearances since they joined the NFL as an expansion team in 1995 -- and they actually punched a playoff ticket in four of their first five seasons. It's been few and far between ever since, but the fan base has been loyal -- even while hearing rumors of an eventual move to London. This city, rejuvenated by Minshew Mania, deserves a Lombardi."
Go Jags!!!

Dr NaJó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated szerint az elmúlt 10 év tíz legnagyobb "mi lett volna ha?" NFL sztorijainak egyike: #MylesJackwasntdown
 www.si.com/nfl/2020/07/03/10-what-ifs-patrick-mahomes-robert-griffin-chip-kelly
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a csávó, aki búvárszemüvegben úszik a nagy fogásos képen, nem más volt mint DREW KIBASZOTT ROSENHAUS(Jawaan ügynöke - is)???? Tudniillik ő tweetelt arról, ahogy Jawaanék ELENGEDTÉK a nagy halat!
 twitter.com/RosenhausSports/status/1278693819815526400

Rosenhaus éppen a Browns egykori első körös TE-jének, David Njokunak próbál új csapatot találni csere folytán. Többen mondogatnak minket, hogy Ngakouet oda lehet cserélni Njokuért és egy magasabb pickért. Én nem tenném(pedig anno én is az 1. körben vittem GM Gameben... - szerencsére 1 évvel később Mark Andrewst is 😊 ). A Jags nem tud mit csinálni évek óta a TE poszttal(plusz most hoztuk Eifertet, meg John Oliver is viszonylag magas pick volt), Ngakouet meg még Wash is jól tudja használni...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 438 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Óriási fogás, én a tizes pontyommal is kb.ennyit szenvedtem! 😊
Egyébként jó látni, hogy egyesek ilyen programokkal ütik el a szabadidejüket, nem csak a "rosszaságon" jár az eszük!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez óriási, minden szempontból, szép találat 😊

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jawaan Taylor fogott egy NÉGYSZÁZ fontos halat

iktriad
Talált vmit, ami nagyobb nála. #NemVoltEgyszerű


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jawaan Taylor fogott egy NÉGYSZÁZ fontos halat

Videó:
 twitter.com/jawaan_taylor74/status/1278719475542614025

AJ Bouye pedig egy friss podcastban mesélt többek közt a tavalyi évről.
 www.bigcatcountry.com/2020/7/2/21310998/former-jaguars-cb-aj-bouye-locker-room-distractions-trade-broncos
Azt mondta minden rossza, ami megtörténhetett, megtörtént. Burkoltan célzott arra, hogy Wash nem igazán tudott bizonyos dolgokra válaszolni az ellenfél támadósémái közül, és nagyon kiismerhető lett a Jags sémája. Ramsey és Coughlin is komoly fejfájást hozott a csapatra. És Dareus sérülése is hatalmas veszteség volt.
Marronet viszont dicsérte, hogy mindezek ellenére amennyire lehet, összetartotta a társaságot tavaly.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Jesszus, a Jags jelenleg HUSZONNÉGY embert fizet, aki már nincs is a keretén. A többségnek szerencsére csak pár ezer dolcsit. De azért van, akinek milliókat is.
 www.bigcatcountry.com/2020/7/1/21310183/happy-bobby-bonilla-day-24-players-the-jaguars-are-paying-who-arent-on-the-team
iktriad
Ezek nem mindegyike valódi caphit, de oda meg elvileg csak a top50 (?) fizu számít bele, így nem is biztos, hogy mind oda tartozik. Telvinnek casht tuti nem utalnak, ez csak a könyvelése a kvázi visszavonulásának.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesszus, a Jags jelenleg HUSZONNÉGY embert fizet, aki már nincs is a keretén. A többségnek szerencsére csak pár ezer dolcsit. De azért van, akinek milliókat is.
 www.bigcatcountry.com/2020/7/1/21310183/happy-bobby-bonilla-day-24-players-the-jaguars-are-paying-who-arent-on-the-team
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yannick továbbra se akarja aláírni a taget és továbbra is cserét szeretne.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/report-yannick-ngakoue-still-desires-a-trade-from-jaguars
Július 15.-éig van ideje aláírni a franchise taget.

Ja és kiesett az előszezon fele , az 1. és a 4. meccset törölte a liga. Amúgy sincs sok értelmük, viszont jó pár UDFA rookie megszívhatja ezt.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sírva röhögős, főleg ha azt veszem, ez még csak nem is igazi rivalizálás, hisz az elmúlt 12 év alatt CSAK EGYSZER sikerült a másik fél főlé kerekednünk... (És egyszer ikszeltünk még 2010-ben. 8-5--ről...)
 twitter.com/KahunaMed/status/1277697020841639938

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 3. körös NT, Davon Hamilton is aláírt.
 twitter.com/FieldYates/status/1277639692654120961
Már csak 8 ember van hátra a 12 draftoltból...


A fivethirtyeight szerint az NFL legjobb elkapója 1996 és 2002 között... Jimmy Smith volt!
 twitter.com/FiveThirtyEight/status/1277693401786462208
Nate Silver oldala szerint Jimmynek (is) Cantonban lenne a helye, de sajna egyelőre minimális a támogatottsága.

Brandon Linder meg egy ismerős arccal pecázott. (Ő meg Bortles nagyon nagy spanok maradtak.)

De furcsa Blake haj nélkül.

Itt a többi kép:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/75571719_362707688040470_4720096240932977444_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=CkW0eFnoUzgQ7kNvgFMuPrE&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDbPD9n3ZYEhcEg4M9Pc0f2aYadvmGz1KSqDC8Yygb6Tw&oe=66372E00
Brandon Linder on Instagram: "When Buds take on them HigH Seas . Award Winning 📸 @clarktheshark32 . . #yellowfinyachts #mahimahi #mangrovesnapper"
1,433 likes, 110 comments - brandonlinder65 on June 29, 2020: "When Buds take on them HigH Seas . Award Winning 📸 @clarktheshark32 . . #yellowfinyachts #mahimahi #mangrovesnapper".

Azért durva, hogy Június vége van, és Blake mindig FA. 3 éve AFC döntőt játszó kezdő QB volt. 2 éve verte a Pats-t. Fura, hogy Szöszinek van csapata, méghozzá ő Brady cseréje (mondjuk ehhez kell, hogy Top 3 ügynöke van), míg Bortlesnek egyelőre a pecázgatás maradt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Hát sajna pl. Hörit már nem zargathatjuk ilyen kérésekkel, szóval, mint a kannibálok, azzal főzünk, aki van.
iktriad
Köszönöm a dicsérő szavakat. Megpróbálom majd a győztesnek Höri szintjét hozni 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ohh komoly felteteleim lesznek. Egesz ideny soran nem szidhatod, akkor sem, ha szar csak az utolso play utan, es ha jo lesz, akkor a kovi idenyben egy Taven Bryan siged lesz azzal a felirattal, hogy Wyattnek igaza volt 😀

Ha pedig nem lesz jo, egy evig egy altalad kivalasztott Jax-jatekost rakok be, tevedtem megjegyzessel^^
Wyatt
DEAL!!!!

Örülök hogy csináljátok nekem a munkát 😊
Matthew99
Hát sajna pl. Hörit már nem zargathatjuk ilyen kérésekkel, szóval, mint a kannibálok, azzal főzünk, aki van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Ohh komoly felteteleim lesznek. Egesz ideny soran nem szidhatod, akkor sem, ha szar csak az utolso play utan, es ha jo lesz, akkor a kovi idenyben egy Taven Bryan siged lesz azzal a felirattal, hogy Wyattnek igaza volt 😀

Ha pedig nem lesz jo, egy evig egy altalad kivalasztott Jax-jatekost rakok be, tevedtem megjegyzessel^^
Wyatt
Örülök hogy csináljátok nekem a munkát 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ohh komoly felteteleim lesznek. Egesz ideny soran nem szidhatod, akkor sem, ha szar csak az utolso play utan, es ha jo lesz, akkor a kovi idenyben egy Taven Bryan siged lesz azzal a felirattal, hogy Wyattnek igaza volt 😀

Ha pedig nem lesz jo, egy evig egy altalad kivalasztott Jax-jatekost rakok be, tevedtem megjegyzessel^^

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Shipleynek sikerült elkapnia minden idők legjobb Jags WR-t, Jimmy Smitht egy nagy interjúra.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/catching-up-with-lightning-a-conversation-jaguars-legend-jimmy-smithó látni, hogy mióta kijött a sittről, Jimmy szépen összekapta magát. Mind mondta, az hogy Khanék beiktatták a Pride of the Jaguarsba, nagyon sokat jelentett számára. Beszél az interjúban még Charkról, és elkapótársáról, a Jags jelenlegi WR edzőjéről, Keenan McCarddellről is.


Még pár videó kikerült a szezonra készülő Chaisssonról, itt lehet őket egy csokorban megtekinteni.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/videos-show-jaguars-rookie-klavon-chaisson-hone-craft-in-offseason

Ez diszkrimináció. Amúgy nálam is a 2., Josh Allen után
Wyatt
Allen
Ngakoue (mivel szerintem egyre nagyobb esélye van annak, hogy maradnia kell, ezért beleszámolom)
Schobert
Jack
Woods
Hayden
és utána esetleg jöhet Bryan.
iktriad
Na, ha lesz szezon, akkor jon az attores. Fogadjunk egy sigben 😊
Wyatt
Nekem ez egy win-win fogadás, szóval legyen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez diszkrimináció. Amúgy nálam is a 2., Josh Allen után
Wyatt
Allen
Ngakoue (mivel szerintem egyre nagyobb esélye van annak, hogy maradnia kell, ezért beleszámolom)
Schobert
Jack
Woods
Hayden
és utána esetleg jöhet Bryan.
iktriad
Na, ha lesz szezon, akkor jon az attores. Fogadjunk egy sigben 😊

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez diszkrimináció. Amúgy nálam is a 2., Josh Allen után
Wyatt
Allen
Ngakoue (mivel szerintem egyre nagyobb esélye van annak, hogy maradnia kell, ezért beleszámolom)
Schobert
Jack
Woods
Hayden
és utána esetleg jöhet Bryan.
iktriad
+ Ronnie Harrison
(Smoot versenyben talán)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chassion se pihenget mostanság.
 twitter.com/CoachBTJordan/status/1275944474401783809
 twitter.com/CoachBTJordan/status/1276349995109793792