Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Te vagy a hibás ha eltradelitek pickért, túl korán cselekedtél 😛 😉
dande
A 15-ös számot akkor is kiosztják. Majd az asszony varr rá másik nevet. 😀
Másodéveseket amúgy sem szokás odaadni, mert olcsóbb ha itt van mint egy 6 pack bud light...
Ppistike
Nyugi, ha a Jags QB-t fog elcserélni idén, akkor ő 7-es mezben játszik, nem 15-ösben.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Te vagy a hibás ha eltradelitek pickért, túl korán cselekedtél 😛 😉
dande
A 15-ös számot akkor is kiosztják. Majd az asszony varr rá másik nevet. 😀
Másodéveseket amúgy sem szokás odaadni, mert olcsóbb ha itt van mint egy 6 pack bud light...

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....

No akkor most várom a hivatalos közleményt a 2020-as kezdő irányítót illetően. Holnapra vagy ASAP...
😊
Ppistike
Te vagy a hibás ha eltradelitek pickért, túl korán cselekedtél 😛 😉
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 917 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2872250289505002/?type=3
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman

No akkor most várom a hivatalos közleményt a 2020-as kezdő irányítót illetően. Holnapra vagy ASAP...
😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
😉

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1217448469964771328
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj, Dilla ezen posztja alapján sanszos, hogy Jason Garrett válthatja DeFillippot, mint Jags OC.
 twitter.com/E_Dilla/status/1217099599430721542
Mit ne mondjak, nem repesnék nagyon az örömtől, ha ez lesz a helyzet.

ha már Dilla - tőle van a nap statja. 😊
 twitter.com/E_Dilla/status/1216215007165321216
Mondjuk 2 év múlva akár 6-2 is lehet majd Lamar PO mérlege. De azért ez jelenleg nem kicsit vicces. 😊

Közben Marrone ÉS Caldwell is kint van az East-West Shrine Bowl edzésein.
 twitter.com/ShrineBowl/status/1217122180800098304
Nem csodálkozom, sok pénz nem lesz szabad ügynökökre idén, marad a draft és a college free agency (UDFAk),

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Milyen egy kőkemény csoport ez az AFC South! A Dél ereje! 😊 Annyira tetszett, hogy egy icipicit Titans szurkoló változtam, de már múlik ( mint a gyíkká változtatás) 😉
Húsrágó
Én általában a saját divnek szurkolok, ha a Coltsnak nem lehet. Mindegy, hogy Jags, Titans vagy Texans. Igen, még Texans is, pedig BoB-ot ki nem állhatom a trágár szája miatt 😊

Lehet, hogy ha Ravens / Steelers vagy Bears fan lennék, tudnám milyen az igazi divíziós "gyűlölet", de abból kimaradtam. Így nekem olyan a divízió, mint a magyar bajnokság vs nemzetközi. Itt magunk között csípünk vágunk harapunk amíg le nem rendezzük egymás között, aztán aki győztesen kijön, amögé beállok az "idegen divíziók" ellen. Néha akad kivétel, ha valamelyik csapat nagyon tetszik akár egy játékos, akár a stílus miatt, de amúgy gó divizijó.
peterk2005
Én Jeff "Jacksonville is another home field for the Titans" Fisher és a '99-es PO miatt sosem fogok a Titansért könnyet hullajtani, divizió ide vagy oda. Mondjuk Ricsike szívinfarktusa okán, azért elpáholhatnák a piros villámot...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha DeFilippo megy és Wash marad... Az érdekes fejlemény. Ami jó, hogy ez rossz hír Folesnak is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen egy kőkemény csoport ez az AFC South! A Dél ereje! 😊 Annyira tetszett, hogy egy icipicit Titans szurkoló változtam, de már múlik ( mint a gyíkká változtatás) 😉
Húsrágó
Én általában a saját divnek szurkolok, ha a Coltsnak nem lehet. Mindegy, hogy Jags, Titans vagy Texans. Igen, még Texans is, pedig BoB-ot ki nem állhatom a trágár szája miatt 😊

Lehet, hogy ha Ravens / Steelers vagy Bears fan lennék, tudnám milyen az igazi divíziós "gyűlölet", de abból kimaradtam. Így nekem olyan a divízió, mint a magyar bajnokság vs nemzetközi. Itt magunk között csípünk vágunk harapunk amíg le nem rendezzük egymás között, aztán aki győztesen kijön, amögé beállok az "idegen divíziók" ellen. Néha akad kivétel, ha valamelyik csapat nagyon tetszik akár egy játékos, akár a stílus miatt, de amúgy gó divizijó.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1216749584778768394

hoppsz. black monday vol 2 (bár nem az igazi, mer' lehet ő kérte?)

 twitter.com/FG_Dolan/status/1216749682656993280

 twitter.com/JohnOehser/status/1216750761310289921

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Milyen egy kőkemény csoport ez az AFC South! A Dél ereje! 😊 Annyira tetszett, hogy egy icipicit Titans szurkoló változtam, de már múlik ( mint a gyíkká változtatás) 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LB sorba Telvinnel mi van?
Ha ő vissza jönne Jackkel még van remény a poszton. Noha Jack idén kalap kaki volt.
alatriste
Telvinnek úgy tudom a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy a visszatéréssel foglalkozzon. 😕 (Ha jól tudom - jól tudom? - rászokott erre-arra szerencsétlen...)
peterk2005
Valamikor az ősszel voltak kint nála a rendőrök, arról eltérő jelentések jöttek, hogy volt-e akkor letartóztatás vagy sem. Én sem hiszem, hogy visszajönne. Quincy Williamsnek kéne összekapnia magát, ha már 3. körös pick volt. Talán 1 év segít neki lehiggadni és megtalálni a helyét, de az hogy többször is le kellett cserélni szezon közben nem volt biztató start.
És igen, kéne egy jó MLB hogy Jack visszamenjen a helyére. Esetleg talán meg kéne próbálni Paynet és Jacket és Quincy Williamst együtt fent tartani a pályán.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
LB sorba Telvinnel mi van?
Ha ő vissza jönne Jackkel még van remény a poszton. Noha Jack idén kalap kaki volt.
alatriste
Telvinnek úgy tudom a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy a visszatéréssel foglalkozzon. 😕 (Ha jól tudom - jól tudom? - rászokott erre-arra szerencsétlen...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
LB sorba Telvinnel mi van?
Ha ő vissza jönne Jackkel még van remény a poszton. Noha Jack idén kalap kaki volt.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Foles ha maradna, akkor is 20 M$ lehet spórolni Dareuson és egy másik kb 20M$-t Norwell-Lee-Swaim-Dobbs leépítésével (egyik se veszteség), amiből ki kéne jöjjön egy Yannick-PótNorwell-PótDareus draft nélkül is. Draftról jövőknek meg tuti lehet még helyet szorítani pár egyéb haszontalan jószág szélnek eresztésével. Vagy Campbellnek adni egy éves hosszabítást úgy, hogy idén csak csak 5 milla az alapfizetés + 12 aláíráspénz, jövőre meg 13 az alapbére és akkor idénre a caphitje 15 helyett csak 11 lenne, Ő meg 15 helyett 17 millát tenne zsebre. Jövőre 19 caphit kezelhetőbb, mert tuti nem lesz már Foles a maga 27 millás caphitjével.
Húsrágó
Dareussal nyugodtan lehet úgy számolni, hogy ő nincs is, és van helyette 20M induló cap. 😊 Lee-Swaim leépítése 8.5 milliót spórolna, Dobbs semmit, mert 700K-t keres csak. Inkább Jake Ryan és Jones (feltéve, hogy Bryan végleg magához tér), kettejük kirakása 9M-t spórolna. Ez összesen 38M, amiből Yannick kijönne (20M körülbelül), és maradna kb. 18 millió. Mivel két első körötök is van, és elöl húztok 9-10M kelleni fog a draftra, lehet, hogy 11 is. És minimum 4-5M kell a idény közbeni IR, pótlás, stb.-re is.

Ezzel a fentiek (Dareus-Lee-Swaim-Jones-Ryan) eltávoztak, Yannick hosszabbított, a draftra megvan a pénz. És a mutató pár millió give or take, nullán áll. Innen kell majd tovább lépni. Szoros idén is a gatya. 😊 Igazolni csak úgy lehet, ha valaki ki lesz vágva a fentieken felül. Amondó vagyok hagyni kéne az FA-t, nem érdemes megint elkölteni a jövőt átstruktúrálásokkal, stb. A LB sor nagyon üres, oda esetleg valakit, aztán annyi. Tele vagytok draft pickkel, draftolni kell és játszatni a fiatalokat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nekem örökké ott van Matt Flynn példája, akit 10 milla garantálttal simán leültettek. 22 vs 10 millát úgy vedd, hogy 2012-ben BigBen, Rodgers, Romo, Stafford, Eli hasított ekörül, pl Brady 12-t kapott. Ha a nap végén az az olcsóbb megoldás, hogy a srác ül, mint az, hogy elküldik + hoznak egy potens cserét, akkor üljön.
Húsrágó
FYI Matt Flynn tényleg ült Wilson rookie szezonjában mögötte, de 2013-ban már nem volt a Seahawks játékosa.


Bár azt tippelném, hogy az Eagles bármennyit megadott volna érte a hétvégén... 😊
Húsrágó
McCownnel sem lett volna feltétlen gond 😊, kicsit több szerencse kellett volna (Sanders 4. kísérletnél elejti amit 1000x megfog, és ott vagyunk a célterülettől 5 yardra...), meg figyelem Metcalfra (már ha bárhogy lett is volna esélyünk ellne 😛)

Én Sudfeldet nem értettem, miért jegeltük, mikor már játékra képes állapotban volt, és nem reménytelen a srác ezt megmutatta többször is. Mindegy, nem lehet mindig erre alapozni, hogy bárki megoldja, aki ott áll, sérülés esetén is, muszáj lesz Wentz köré valami páncél aurát szerválni ami megvédi 😛 😀
dande
És az Eagles igazán gondolhatna a múltra meg Wentzre és a playoffra és visszavihetné a Nick Folk Herot Philybe. Ez a növény csak Philadelphiában terem gyümölcsöket, ezt még Stevie Wonder is látja. 😊
iktriad
Amúgy Foles ha maradna, akkor is 20 M$ lehet spórolni Dareuson és egy másik kb 20M$-t Norwell-Lee-Swaim-Dobbs leépítésével (egyik se veszteség), amiből ki kéne jöjjön egy Yannick-PótNorwell-PótDareus draft nélkül is. Draftról jövőknek meg tuti lehet még helyet szorítani pár egyéb haszontalan jószág szélnek eresztésével. Vagy Campbellnek adni egy éves hosszabítást úgy, hogy idén csak csak 5 milla az alapfizetés + 12 aláíráspénz, jövőre meg 13 az alapbére és akkor idénre a caphitje 15 helyett csak 11 lenne, Ő meg 15 helyett 17 millát tenne zsebre. Jövőre 19 caphit kezelhetőbb, mert tuti nem lesz már Foles a maga 27 millás caphitjével.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem örökké ott van Matt Flynn példája, akit 10 milla garantálttal simán leültettek. 22 vs 10 millát úgy vedd, hogy 2012-ben BigBen, Rodgers, Romo, Stafford, Eli hasított ekörül, pl Brady 12-t kapott. Ha a nap végén az az olcsóbb megoldás, hogy a srác ül, mint az, hogy elküldik + hoznak egy potens cserét, akkor üljön.
Húsrágó
FYI Matt Flynn tényleg ült Wilson rookie szezonjában mögötte, de 2013-ban már nem volt a Seahawks játékosa.


Bár azt tippelném, hogy az Eagles bármennyit megadott volna érte a hétvégén... 😊
Húsrágó
McCownnel sem lett volna feltétlen gond 😊, kicsit több szerencse kellett volna (Sanders 4. kísérletnél elejti amit 1000x megfog, és ott vagyunk a célterülettől 5 yardra...), meg figyelem Metcalfra (már ha bárhogy lett is volna esélyünk ellne 😛)

Én Sudfeldet nem értettem, miért jegeltük, mikor már játékra képes állapotban volt, és nem reménytelen a srác ezt megmutatta többször is. Mindegy, nem lehet mindig erre alapozni, hogy bárki megoldja, aki ott áll, sérülés esetén is, muszáj lesz Wentz köré valami páncél aurát szerválni ami megvédi 😛 😀
dande
És az Eagles igazán gondolhatna a múltra meg Wentzre és a playoffra és visszavihetné a Nick Folk Herot Philybe. Ez a növény csak Philadelphiában terem gyümölcsöket, ezt még Stevie Wonder is látja. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mondandóm lényege az lett volna, hogy egy versenyképes öltözőt nem tesz tönkre, ha van egy túlfizetett játékos a rosteren. Főleg nem, ha az QB, akit mindenki speciálisként kezel. A játékosok is.

Ilyen alapon Andrew Norwell 15 milliója is felhozható lenne, 😊 Amit fel is hozol elég gyakran, de csak abban a kontextusban, hogy hülye igazolás volt, nem érte meg. Ami persze oké, de soha eszedbe nem jutott felhozni amiatt, mert rombolja az öltözői integritást a jelenléte. Az csak Foles-al kapcsolatban merült fel. 😊

A játékosok nem foglalkoznak a másik játékos pénzével, azon kívül, hogy örvendeznek egymásnak, ha beütött a big deal. Ha jól játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? Ha szarul játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? 😊 A játékos pénz szempontból szövetségest lát a másik játékosban, függetlenül annak státuszától, teljesítményétől. És riválist a csapat vezetésében, akiktől a pénzt ki kell alkudni. Ezért szerez magának ügynököt is. 😊

A pályán változik meg a helyzet, de ott teljesen. A pályán frusztrálja a játékost, ha a másik nem jó. Egy idő után legalábbis. De nem köti pénzhez, akkor is frusztrálja, ha 30 millát keres meg akkor is, ha 500 ezret. Ha Foles a padon ül és Minshew-t korrepetálja, a kutyát nem fogja zavarni, hogy mekkora a paycheckje. A capet menedzselő GM-en kívül. 😊
peterk2005
Még egyszer elismétlem - 22 milliót dollárt nem ültetsz a padon! Vagy kezd/játszik, vagy kivágod!
iktriad
Bár azt tippelném, hogy az Eagles bármennyit megadott volna érte a hétvégén... 😊
Húsrágó
McCownnel sem lett volna feltétlen gond 😊, kicsit több szerencse kellett volna (Sanders 4. kísérletnél elejti amit 1000x megfog, és ott vagyunk a célterülettől 5 yardra...), meg figyelem Metcalfra (már ha bárhogy lett is volna esélyünk ellne 😛)

Én Sudfeldet nem értettem, miért jegeltük, mikor már játékra képes állapotban volt, és nem reménytelen a srác ezt megmutatta többször is. Mindegy, nem lehet mindig erre alapozni, hogy bárki megoldja, aki ott áll, sérülés esetén is, muszáj lesz Wentz köré valami páncél aurát szerválni ami megvédi 😛 😀
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A mondandóm lényege az lett volna, hogy egy versenyképes öltözőt nem tesz tönkre, ha van egy túlfizetett játékos a rosteren. Főleg nem, ha az QB, akit mindenki speciálisként kezel. A játékosok is.

Ilyen alapon Andrew Norwell 15 milliója is felhozható lenne, 😊 Amit fel is hozol elég gyakran, de csak abban a kontextusban, hogy hülye igazolás volt, nem érte meg. Ami persze oké, de soha eszedbe nem jutott felhozni amiatt, mert rombolja az öltözői integritást a jelenléte. Az csak Foles-al kapcsolatban merült fel. 😊

A játékosok nem foglalkoznak a másik játékos pénzével, azon kívül, hogy örvendeznek egymásnak, ha beütött a big deal. Ha jól játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? Ha szarul játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? 😊 A játékos pénz szempontból szövetségest lát a másik játékosban, függetlenül annak státuszától, teljesítményétől. És riválist a csapat vezetésében, akiktől a pénzt ki kell alkudni. Ezért szerez magának ügynököt is. 😊

A pályán változik meg a helyzet, de ott teljesen. A pályán frusztrálja a játékost, ha a másik nem jó. Egy idő után legalábbis. De nem köti pénzhez, akkor is frusztrálja, ha 30 millát keres meg akkor is, ha 500 ezret. Ha Foles a padon ül és Minshew-t korrepetálja, a kutyát nem fogja zavarni, hogy mekkora a paycheckje. A capet menedzselő GM-en kívül. 😊
peterk2005
Még egyszer elismétlem - 22 milliót dollárt nem ültetsz a padon! Vagy kezd/játszik, vagy kivágod!
iktriad
Nekem örökké ott van Matt Flynn példája, akit 10 milla garantálttal simán leültettek. 22 vs 10 millát úgy vedd, hogy 2012-ben BigBen, Rodgers, Romo, Stafford, Eli hasított ekörül, pl Brady 12-t kapott. Ha a nap végén az az olcsóbb megoldás, hogy a srác ül, mint az, hogy elküldik + hoznak egy potens cserét, akkor üljön.

Bár azt tippelném, hogy az Eagles bármennyit megadott volna érte a hétvégén... 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mondandóm lényege az lett volna, hogy egy versenyképes öltözőt nem tesz tönkre, ha van egy túlfizetett játékos a rosteren. Főleg nem, ha az QB, akit mindenki speciálisként kezel. A játékosok is.

Ilyen alapon Andrew Norwell 15 milliója is felhozható lenne, 😊 Amit fel is hozol elég gyakran, de csak abban a kontextusban, hogy hülye igazolás volt, nem érte meg. Ami persze oké, de soha eszedbe nem jutott felhozni amiatt, mert rombolja az öltözői integritást a jelenléte. Az csak Foles-al kapcsolatban merült fel. 😊

A játékosok nem foglalkoznak a másik játékos pénzével, azon kívül, hogy örvendeznek egymásnak, ha beütött a big deal. Ha jól játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? Ha szarul játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? 😊 A játékos pénz szempontból szövetségest lát a másik játékosban, függetlenül annak státuszától, teljesítményétől. És riválist a csapat vezetésében, akiktől a pénzt ki kell alkudni. Ezért szerez magának ügynököt is. 😊

A pályán változik meg a helyzet, de ott teljesen. A pályán frusztrálja a játékost, ha a másik nem jó. Egy idő után legalábbis. De nem köti pénzhez, akkor is frusztrálja, ha 30 millát keres meg akkor is, ha 500 ezret. Ha Foles a padon ül és Minshew-t korrepetálja, a kutyát nem fogja zavarni, hogy mekkora a paycheckje. A capet menedzselő GM-en kívül. 😊
peterk2005
Még egyszer elismétlem - 22 milliót dollárt nem ültetsz a padon! Vagy kezd/játszik, vagy kivágod! Arról nem is beszélve, hogy Foles nálunk tavaly megbukott, mint kezdő. Ha Minshewval is olyan rosszul ment volna a támadósor, mint vele, akkor kereten lehetne hagyni. De mivel az egyikkel (többé-kevésbé) működőképes volt a támadósor, a másikkal meg életképtelen, így ebbe se lehet kapaszkodni. Csak ballaszt. Minél előbb megszabadulsz tőle, annál jobb. Norwell rossz példa, mert Folesszal ellentétben játszott, más kérdés, hogy hogy lyan szinten, hogy sanszosan kb ő lesz az első cap casulty tavasszal.

A nagy kereset önmagában nem probléma lásd jó páran vannak, akik szeretnék, ha a brutális pénzt kereső Dareust valahogy itt lehetne tartani még idén szemben Folesszal vagy Norwellel. Ergó tényleg tök mindegy mennyit keresel - HA a pályán van ennek a pénznek látszatja. Dareus (vagy Calais) esetében ez megvan, Foles, Norwell vagy Marqise Lee esetében ez nincs. Ezért is kéne mennie a mind a 3-nak tavasszal valamilyen (utóbbi 2 cut, előbbi-valamilyen kisebb csoda folytán csere) formájában.

Még egy ok Foles távozása mellett: Ő láthatóan Coughlin embere volt, és ő már nincs a csapatnál, tehát a fő támógatóját elvesztette. Ha Shao se ábrándult ki belőle, az probléma, de remélhetőleg a fia meg Doug ás Dave meg tudják neki magyarázni, hogy minél hamarabb meg kell szabadulni tőle.


Más. Schwartz megy HC interjúra a Brownshoz. Remélem nem őt választják. A másik név amit bedobtak mostanság DC jelöltnek az Wade Philips. Bár őt első sorban a 3-4 mániások szeretnék nagyon. Ha 3-4-et akarunk, akkor ott van(?) még Capers is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mondandóm lényege az lett volna, hogy egy versenyképes öltözőt nem tesz tönkre, ha van egy túlfizetett játékos a rosteren. Főleg nem, ha az QB, akit mindenki speciálisként kezel. A játékosok is.

Ilyen alapon Andrew Norwell 15 milliója is felhozható lenne, 😊 Amit fel is hozol elég gyakran, de csak abban a kontextusban, hogy hülye igazolás volt, nem érte meg. Ami persze oké, de soha eszedbe nem jutott felhozni amiatt, mert rombolja az öltözői integritást a jelenléte. Az csak Foles-al kapcsolatban merült fel. 😊

A játékosok nem foglalkoznak a másik játékos pénzével, azon kívül, hogy örvendeznek egymásnak, ha beütött a big deal. Ha jól játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? Ha szarul játszol és nagy szerződést kötöttél? Jó neked, hogy csináltad? 😊 A játékos pénz szempontból szövetségest lát a másik játékosban, függetlenül annak státuszától, teljesítményétől. És riválist a csapat vezetésében, akiktől a pénzt ki kell alkudni. Ezért szerez magának ügynököt is. 😊

A pályán változik meg a helyzet, de ott teljesen. A pályán frusztrálja a játékost, ha a másik nem jó. Egy idő után legalábbis. De nem köti pénzhez, akkor is frusztrálja, ha 30 millát keres meg akkor is, ha 500 ezret. Ha Foles a padon ül és Minshew-t korrepetálja, a kutyát nem fogja zavarni, hogy mekkora a paycheckje. A capet menedzselő GM-en kívül. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.
iktriad
Hát a Philly superbowlba jutott úgy, hogy a csere irányítója 3x annyit keresett, mint a kezdő, irányítója. Pedig az 1/2-es volt, nem hatodik körös. Szóval nem esett szét az oltöző a helyzettől. Persze attól még lehet, hogy itt szétesne. 😀
peterk2005
Most ez az arány 20× annyi keresetben. Csöppet problémásabb. És ráadásul még olyan rosszul is játszott a sokkal többet kereső, hogy 2,5 meccs után le kellett cserélni a hússzor olcsóbbra... 😉


Ha már QB-k, nézzétek mije van Csodabajusznak!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.
iktriad
Hát a Philly superbowlba jutott úgy, hogy a csere irányítója 3x annyit keresett, mint a kezdő, irányítója. Pedig az 1/2-es volt, nem hatodik körös. Szóval nem esett szét az oltöző a helyzettől. Persze attól még lehet, hogy itt szétesne. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most hogy az Eagles kiesett tárgyalhatunk a cseréről. Jim Schwartz Nick Folesért! Ki mond erre nemet? 😊

Viccet félretéve, meglepődnék, ha Doug nem hívná/hívta már fel Blitz Schwartot(ha jól tudom lejárt a szerződése Philyben), hogy jöjjön Floridába DC-nek jó esetben kreálni valami különlegeset, rossz esetben nyaralni 1 évet.
iktriad
Miért menne el a az eaglestől?
gordon
Lejár nálunk a szerződése, új kihívás egy régi baráttal