Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most hogy az Eagles kiesett tárgyalhatunk a cseréről. Jim Schwartz Nick Folesért! Ki mond erre nemet? 😊

Viccet félretéve, meglepődnék, ha Doug nem hívná/hívta már fel Blitz Schwartot(ha jól tudom lejárt a szerződése Philyben), hogy jöjjön Floridába DC-nek jó esetben kreálni valami különlegeset, rossz esetben nyaralni 1 évet.
iktriad
Miért menne el a az eaglestől?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy az Eagles kiesett tárgyalhatunk a cseréről. Jim Schwartz Nick Folesért! Ki mond erre nemet? 😊

Viccet félretéve, meglepődnék, ha Doug nem hívná/hívta már fel Blitz Schwartot(ha jól tudom lejárt a szerződése Philyben), hogy jöjjön Floridába DC-nek jó esetben kreálni valami különlegeset, rossz esetben nyaralni 1 évet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AFC South kemény kis csoport 😊 Innen is grat a Titansnek!
Húsrágó
Emlékeztek, amikor Minshew & co simán megfingatta őket egy szeptemberi éjszakán(ok, Tannehill akkor padozott, de a visszavágón meg Minshew ült Coughlinnak hála)? Előtte 4 nappal meg 20 centin múlt, hogy vertük a Texanst. Mint ha nem is ebben az évben lett volna. És tényleg, mert már 2020-at írunk. 😊
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
AFC South kemény kis csoport 😊 Innen is grat a Titansnek!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig megvárjátok, míg alszom és telefossátok a topikot. Nem is tudom kitől lestétek ezt el. 😊
Na viccet félre téve én Haskins(1/7 volt az 1/9- ott idén vagyunk) + Josh McCown kombóban gondolkoztam, mert utóbbi dolgozott DeFilippoval, ideális csere matéria/mentor lett volna. És jóval olcsóbb verzió, mint Kis Dick Nick.
A" Foles a liga legjobb csere QB-ja lenne" érvet hadd röhögjem már ki. Konkrétan beleállt a földbe, mikor visszakapta a kulcsokat és 2,5 hét alatt teljesen leírta magát. Bortles nézett ki olyan "remekül" a legrosszabb napjain, mint Foles. Mindezt egy olyan offenseben, ami (elméletben) Folesra volt tervezve. És ilyennek fizessük 22 milliót? Nein, danke.
Csere QB kell? Ott van Dobbs. Ha már a semmiért elcseréltük egy 5. körös picket (köszi ezt is TC), akkor cserének megfelel idén. Minshew a lényeg idén, tök mindegy ki van mögötte - ha netán Csodabajusz lesérül hamar, az se baj, nőnek az esélyek Trevor Lawrencere (csak ha hozzák kerül, azonnal el kell küldeni fodrászhoz, mert túlságosan emlékeztet fizimiskájában Gabbertre 😊 ) .
Bár Minshewra konkrétan nem morgott Füles (és vica versa, Gardner is csak pozitívan beszélt Folesról) ez a fajta "majd valamikor jó lesz/hiába akarjuk egyből nem lesz minden jó" (köszi a best of-ot Fast Willie) hozzáállás bicskanyitogató volt, abban a helyzetben ahol éppen a Jags volt. Főleg úgy, hogy Minshew meg a pályán és azon kívül is azért tett róla, hogy a Mánia valamennyire valós okokon alapuljon és higgyen benne mindenki Duval megyében.
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.
iktriad
Ez az NFL. Ha hátul választanak ki, szar az újoncszerződésed.
Russel Wilson mikor SB-t nyert, kevesebbet keresett, mint a kicker. Szerintem Lamar Jackson is kevesebbet keres, mint a cseréje, és mint a csapat nagy része.
Sobri Jóska
Tudod ki nem volt kereten a Seattleben 1 évvel Wilson draftolása után? Matt Flynn... 😉
iktriad
Tudom. De Jesus igen, többet keresve, mint RW. Mi következik mindebből ránk nézve?
Sobri Jóska
Így is marad QB, akit többet kerene, mint Bajusz -> Dobbs. Folest majd viszi elküldjük New Englandben Brady utódnak.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Mindig megvárjátok, míg alszom és telefossátok a topikot. Nem is tudom kitől lestétek ezt el. 😊
Na viccet félre téve én Haskins(1/7 volt az 1/9- ott idén vagyunk) + Josh McCown kombóban gondolkoztam, mert utóbbi dolgozott DeFilippoval, ideális csere matéria/mentor lett volna. És jóval olcsóbb verzió, mint Kis Dick Nick.
A" Foles a liga legjobb csere QB-ja lenne" érvet hadd röhögjem már ki. Konkrétan beleállt a földbe, mikor visszakapta a kulcsokat és 2,5 hét alatt teljesen leírta magát. Bortles nézett ki olyan "remekül" a legrosszabb napjain, mint Foles. Mindezt egy olyan offenseben, ami (elméletben) Folesra volt tervezve. És ilyennek fizessük 22 milliót? Nein, danke.
Csere QB kell? Ott van Dobbs. Ha már a semmiért elcseréltük egy 5. körös picket (köszi ezt is TC), akkor cserének megfelel idén. Minshew a lényeg idén, tök mindegy ki van mögötte - ha netán Csodabajusz lesérül hamar, az se baj, nőnek az esélyek Trevor Lawrencere (csak ha hozzák kerül, azonnal el kell küldeni fodrászhoz, mert túlságosan emlékeztet fizimiskájában Gabbertre 😊 ) .
Bár Minshewra konkrétan nem morgott Füles (és vica versa, Gardner is csak pozitívan beszélt Folesról) ez a fajta "majd valamikor jó lesz/hiába akarjuk egyből nem lesz minden jó" (köszi a best of-ot Fast Willie) hozzáállás bicskanyitogató volt, abban a helyzetben ahol éppen a Jags volt. Főleg úgy, hogy Minshew meg a pályán és azon kívül is azért tett róla, hogy a Mánia valamennyire valós okokon alapuljon és higgyen benne mindenki Duval megyében.
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.
iktriad
Ez az NFL. Ha hátul választanak ki, szar az újoncszerződésed.
Russel Wilson mikor SB-t nyert, kevesebbet keresett, mint a kicker. Szerintem Lamar Jackson is kevesebbet keres, mint a cseréje, és mint a csapat nagy része.
Sobri Jóska
Tudod ki nem volt kereten a Seattleben 1 évvel Wilson draftolása után? Matt Flynn... 😉
iktriad
Tudom. De Jesus igen, többet keresve, mint RW. Mi következik mindebből ránk nézve? Semmi.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig megvárjátok, míg alszom és telefossátok a topikot. Nem is tudom kitől lestétek ezt el. 😊
Na viccet félre téve én Haskins(1/7 volt az 1/9- ott idén vagyunk) + Josh McCown kombóban gondolkoztam, mert utóbbi dolgozott DeFilippoval, ideális csere matéria/mentor lett volna. És jóval olcsóbb verzió, mint Kis Dick Nick.
A" Foles a liga legjobb csere QB-ja lenne" érvet hadd röhögjem már ki. Konkrétan beleállt a földbe, mikor visszakapta a kulcsokat és 2,5 hét alatt teljesen leírta magát. Bortles nézett ki olyan "remekül" a legrosszabb napjain, mint Foles. Mindezt egy olyan offenseben, ami (elméletben) Folesra volt tervezve. És ilyennek fizessük 22 milliót? Nein, danke.
Csere QB kell? Ott van Dobbs. Ha már a semmiért elcseréltük egy 5. körös picket (köszi ezt is TC), akkor cserének megfelel idén. Minshew a lényeg idén, tök mindegy ki van mögötte - ha netán Csodabajusz lesérül hamar, az se baj, nőnek az esélyek Trevor Lawrencere (csak ha hozzák kerül, azonnal el kell küldeni fodrászhoz, mert túlságosan emlékeztet fizimiskájában Gabbertre 😊 ) .
Bár Minshewra konkrétan nem morgott Füles (és vica versa, Gardner is csak pozitívan beszélt Folesról) ez a fajta "majd valamikor jó lesz/hiába akarjuk egyből nem lesz minden jó" (köszi a best of-ot Fast Willie) hozzáállás bicskanyitogató volt, abban a helyzetben ahol éppen a Jags volt. Főleg úgy, hogy Minshew meg a pályán és azon kívül is azért tett róla, hogy a Mánia valamennyire valós okokon alapuljon és higgyen benne mindenki Duval megyében.
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.
iktriad
Ez az NFL. Ha hátul választanak ki, szar az újoncszerződésed.
Russel Wilson mikor SB-t nyert, kevesebbet keresett, mint a kicker. Szerintem Lamar Jackson is kevesebbet keres, mint a cseréje, és mint a csapat nagy része.
Sobri Jóska
Tudod ki nem volt kereten a Seattleben 1 évvel Wilson draftolása után? Matt Flynn... 😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Mindig megvárjátok, míg alszom és telefossátok a topikot. Nem is tudom kitől lestétek ezt el. 😊
Na viccet félre téve én Haskins(1/7 volt az 1/9- ott idén vagyunk) + Josh McCown kombóban gondolkoztam, mert utóbbi dolgozott DeFilippoval, ideális csere matéria/mentor lett volna. És jóval olcsóbb verzió, mint Kis Dick Nick.
A" Foles a liga legjobb csere QB-ja lenne" érvet hadd röhögjem már ki. Konkrétan beleállt a földbe, mikor visszakapta a kulcsokat és 2,5 hét alatt teljesen leírta magát. Bortles nézett ki olyan "remekül" a legrosszabb napjain, mint Foles. Mindezt egy olyan offenseben, ami (elméletben) Folesra volt tervezve. És ilyennek fizessük 22 milliót? Nein, danke.
Csere QB kell? Ott van Dobbs. Ha már a semmiért elcseréltük egy 5. körös picket (köszi ezt is TC), akkor cserének megfelel idén. Minshew a lényeg idén, tök mindegy ki van mögötte - ha netán Csodabajusz lesérül hamar, az se baj, nőnek az esélyek Trevor Lawrencere (csak ha hozzák kerül, azonnal el kell küldeni fodrászhoz, mert túlságosan emlékeztet fizimiskájában Gabbertre 😊 ) .
Bár Minshewra konkrétan nem morgott Füles (és vica versa, Gardner is csak pozitívan beszélt Folesról) ez a fajta "majd valamikor jó lesz/hiába akarjuk egyből nem lesz minden jó" (köszi a best of-ot Fast Willie) hozzáállás bicskanyitogató volt, abban a helyzetben ahol éppen a Jags volt. Főleg úgy, hogy Minshew meg a pályán és azon kívül is azért tett róla, hogy a Mánia valamennyire valós okokon alapuljon és higgyen benne mindenki Duval megyében.
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.
iktriad
Ez az NFL. Ha hátul választanak ki, szar az újoncszerződésed.
Russel Wilson mikor SB-t nyert, kevesebbet keresett, mint a kicker. Szerintem Lamar Jackson is kevesebbet keres, mint a cseréje, és mint a csapat nagy része.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig megvárjátok, míg alszom és telefossátok a topikot. Nem is tudom kitől lestétek ezt el. 😊
Na viccet félre téve én Haskins(1/7 volt az 1/9- ott idén vagyunk) + Josh McCown kombóban gondolkoztam, mert utóbbi dolgozott DeFilippoval, ideális csere matéria/mentor lett volna. És jóval olcsóbb verzió, mint Kis Dick Nick.
A" Foles a liga legjobb csere QB-ja lenne" érvet hadd röhögjem már ki. Konkrétan beleállt a földbe, mikor visszakapta a kulcsokat és 2,5 hét alatt teljesen leírta magát. Bortles nézett ki olyan "remekül" a legrosszabb napjain, mint Foles. Mindezt egy olyan offenseben, ami (elméletben) Folesra volt tervezve. És ilyennek fizessük 22 milliót? Nein, danke.
Csere QB kell? Ott van Dobbs. Ha már a semmiért elcseréltük egy 5. körös picket (köszi ezt is TC), akkor cserének megfelel idén. Minshew a lényeg idén, tök mindegy ki van mögötte - ha netán Csodabajusz lesérül hamar, az se baj, nőnek az esélyek Trevor Lawrencere (csak ha hozzák kerül, azonnal el kell küldeni fodrászhoz, mert túlságosan emlékeztet fizimiskájában Gabbertre 😊 ) .
Bár Minshewra konkrétan nem morgott Füles (és vica versa, Gardner is csak pozitívan beszélt Folesról) ez a fajta "majd valamikor jó lesz/hiába akarjuk egyből nem lesz minden jó" (köszi a best of-ot Fast Willie) hozzáállás bicskanyitogató volt, abban a helyzetben ahol éppen a Jags volt. Főleg úgy, hogy Minshew meg a pályán és azon kívül is azért tett róla, hogy a Mánia valamennyire valós okokon alapuljon és higgyen benne mindenki Duval megyében.
És továbbra is tartom. Vagy Foles kezd (ne tegyük) vagy 22 millióért nincs helye a kereten - az a többieknek is baromi rossz üzenetet küld. Te kidolgozod a beledet a pályán és keresel talán 1 milliót? Nézd meg Nicket, ahogy 22 millióért tartja a clipboardot meg nézi a meccset az oldalvonal mellől, ráadásul mellé még ótvar szar is. Ez csak felesleges konfliktust kreál az öltözőben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 823
Tetszik amit írsz, csak szerintem ki kell ezt egészíteni annyival, hogy Foles nem szeret(ne) padozni és már a mostani szezonban is morgott, hogy miért nem jöhet vissza előbb - amellett, hogy ordas nagy baromságokat nyilatkozgatott a csapatról is. Ergo nem gondolom, hogy olyan lelkesen mentorálná Minshew-t a film roomban.
Fast Willie
Mikor morgott, és milyen baromságokat nyilatkozott?
peterk2005
Itt egy iktriad összes:

Ezen is sírok, csak nem örömömben. Jesszus Nick, nem az edzőtábor vége van, hanem a szezoné a 12. hét...
"This is where your culture's built."@NickFoles discusses the team's focus following a loss. pic.twitter.com/lXNMFvjfZE
— #DUUUVAL (@Jaguars) November 20, 2019

Ettől függetlenül Nick befoghatná már.
"You have to go through trials to build character; that's what we're doing right now..."
-- @NickFoles
— John Oehser (@JohnOehser) November 25, 2019
twitter.com/JohnOehser/status/1198767150376329218

Foles amúgy tudja, hogy azért hozták, hogy IDÉN kéne neki nyernie? Nem úgy tűnik.
Nick Foles says this going to a process

"It does not just happen."

It's been 25 years, Nick pic.twitter.com/MUIHvG8Exg
— Ben Murphy (@BenMurphyTV) November 25, 2019

Ha azt hiszi, hogy ez egy 4 éves projekt, kurva nagy tévedésben van. Kvázi mint az, aki 88 millióért leigazolta...
Egyébként még mazochista is.
Foles says I miss moments like this when you get punched and you have to answer these questions. It’s about getting through it and finding a way
— Rick Ballou (@Ballou1010xl) November 25, 2019

És ha már nyilatkozatok, jöjjön Nick Bradley vagy Gus Foles mai adagja...
#Jaguars QB Nick Foles says the more he plays, the more comfortable he feels. Says there are positives to build on despite losses, but they are going to find out about the makeup and the culture of the locker room during rough stretch. pic.twitter.com/UMGjIDuoCo
— JaguarMaven (@JaguarMaven) November 26, 2019
twitter.com/JaguarMaven/status/1199399832559005702

#Jaguars QB Nick Foles on his attitude toward where the team is and how some may interpret it: pic.twitter.com/L4CEZ4H54n
— JaguarMaven (@JaguarMaven) November 26, 2019
twitter.com/JaguarMaven/status/1199402620676382720

#Jaguars QB Nick Foles: "I don't see guys giving up."
— JaguarMaven (@JaguarMaven) November 26, 2019
twitter.com/JaguarMaven/status/1199400169776787457

Kár, hogy te nem egy ilyen hosszú folyamatra szerződtél, hanem arra, hogy MOST nyerj!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
A Foles+Minshew QB duó amennyibe kerül per év, bőven megéri. Egyben kell nézni, arról nem is beszélve, hogy egy jó csereirányító mindig jól jön, veszélyes sport a foci. (És ebből a szempontból irreleváns melyikük a kezdő. Ennek a meccsek megnyerése szempontjából lesz jelentősége, nem a cap management szempontjából.)

Alternatív megoldás, hogy Foles megállapodik a Jax-el, hogy visszavonul olyan záradékkal, hogy ha X éven belül nem térne vissza, akkor a Jax-től kap Y kártérítést (akár a visszavonulása napján), ha visszatér, akkor Y minusz a szerződése összege pénzt kap. Vagy persze maradhat második QB-nak, ki van fizetve, tetszik neki, nem tetszik, ez van. És ha majd kell, beküldik az edző.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tetszik amit írsz, csak szerintem ki kell ezt egészíteni annyival, hogy Foles nem szeret(ne) padozni és már a mostani szezonban is morgott, hogy miért nem jöhet vissza előbb - amellett, hogy ordas nagy baromságokat nyilatkozgatott a csapatról is. Ergo nem gondolom, hogy olyan lelkesen mentorálná Minshew-t a film roomban.
Fast Willie
Mikor morgott, és milyen baromságokat nyilatkozott?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 823
Az lenne felétek a kérdésem, hogy Foles-szal mit lehetne kezdeni, ami azért reális és jól jönnénk ki? Nekem eddig úgy tűnik, hogy marad, mert nincs értelme megszabadulni tőle.
dioadam
Foles kivágása azért kerülne olyan sokba a Jaguarsnak, mert a szerződése szerint a 2020-as alapfizetése ("base salary oszlop a spotracon) is teljesen garantált. Azaz a Jaguarsnak ki kell fizetnie akkor is, ha kivágja. A DM egyik része ebből a 15.1 millióból áll, a másik része pedig a 4 évre eloszló aláírási pénzének a maradékából (3x6.25 millió).

Namost a cap szabályai szerint azt a pénzt kell lekönyvelni, amit kifizettek a játékosnak. A jövő évi alapfizetését még nem fizették ki, így ha akadna egy trade partner, aki átvenné Foles-t, és hajlandó lenne kifizetni azt a jövő évi alapfizut, akkor azt a pénzt már nem a Jaguars könyvelné le, hanem az új csapat. És akkor ennyivel kisebb lenne a Foles után maradó halott pénz. 33 helyett "csak" körülbelül 18 millió maradna.

Wyatt: Ik valamiért nagyon nem csípi Foles-t, már a leigazolása előtt is prüszkölt. 😊 Pedig valójában Foles a Bortles miatti kényszerpálya volt. Utóbbi volt a nagy hiba, azt szenvedte meg a klub. Irányító nélkül maradt, és nyilvánvaló, hogy muszáj volt valamit csinálni. Megtehették volna, hogy várnak a draftig .... elvileg. De gyakorlatban nem, mert arra nem lehet apellálni, hogy majd 1/9-en (ha jól emlékszem) húzunk egy irányítót, mert lehetetlen megjósolni, hogy milyen érdeklődés lesz, hányat visznek ki úgy a Jags előtt, hogy esélyük se lett volna húzni. Irányító nélkül meg nem lehet maradni, az alternatíva meg Fitzpatrick lett volna tizenvalahány millióért. Ami utólag elfogadható is lett volna, csak az utólag nem igazol feltétlenül egy döntést. Ha Fitz jött volna, Minshew lehet, hogy pályára se került volna idén. Az jobb lett volna?

Én továbbra is amondó vagyok, hogy csak akkor érdemes Folest elcserélni, ha egy olyan kérő jelentkezne, aki éppenséggel akarja Folest, és még fizetne is érte (pickkel). Ha nem akad ilyen, akkor egyszerűen le kell ültetni a padra és kész. Görcsölni nem szabadna az elküldését, az csak egy újabb semmé értelme Jaguars lépés lenne, fölösleges erőforrás (pénz vagy pick) kidobása. A Jaguarsnak Minshew mögé szüksége van egy csere irányítóra, mégpedig optimálisan egy veteránra, mert Minshew fiatal, hasznos a fejlődéséhez, ha a filmroomban, elemzéseknél olyan valaki ül vele együtt, aki látott már NFL meccset. Foles-tól a legjobb esetben is 4 millió spórolással lehetne megszabadulni. Annyiért veterán csere irányítót igazolni se lehet. Sokkal egyszerűbb megtartani Foles-t, aki csere irányítónak kb. a legjobb lenne a ligában. És adna egy kis plusz biztosítékot is arra az esetre, ha Minshew jövőre netán földbe állna. Mert ez egyáltalán nem zárható még ki. Ott van Mayfield, ő is földbe állt egy remek rookie szezon után. Vagy Kapernick, aki 2 kiváló év után esett vissza (már bőven azelőtt visszaesett, hogy a térdelős sztorija miatt csapata se lett később).
peterk2005
Tetszik amit írsz, csak szerintem ki kell ezt egészíteni annyival, hogy Foles nem szeret(ne) padozni és már a mostani szezonban is morgott, hogy miért nem jöhet vissza előbb - amellett, hogy ordas nagy baromságokat nyilatkozgatott a csapatról is. Ergo nem gondolom, hogy olyan lelkesen mentorálná Minshew-t a film roomban.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Wyatt: Ik valamiért nagyon nem csípi Foles-t, már a leigazolása előtt is prüszkölt. 😊 Pedig valójában Foles a Bortles miatti kényszerpálya volt. Utóbbi volt a nagy hiba, azt szenvedte meg a klub.
peterk2005
Bortles szerződése nagy baromság volt, de Foles Jagshez hozatala főleg ilyen szerződéssel csak tetézte a bajt /kb az ellopták a kocsimat ezért felgyújtom a házam kategória/

Sokkal egyszerűbb megtartani Foles-t, aki csere irányítónak kb. a legjobb lenne a ligában.
peterk2005
Folesnak a teljes karrierje alatt volt egy igéretes szezonja Chip Kellyvel az Eaglesnél és két valóban kiváló rájátszás meccse, nagyon nagy szerencséjére ez pont egy főcsoportdöntő és egy SB volt, egyébként a faszi kb egy Bradford 2.0 /sérülékeny, középszerű és sokba kerül/, na jó azt adom hogy a nagy Sam még össze is csinálta magát minden meccsen ez Nickre nem igaz
nem igazán látom hogy miért lenne olyan fasza csere QB, az nálam Fitzmagic, bár belőle meg szezon közben mindig kezdő lesz 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az lenne felétek a kérdésem, hogy Foles-szal mit lehetne kezdeni, ami azért reális és jól jönnénk ki? Nekem eddig úgy tűnik, hogy marad, mert nincs értelme megszabadulni tőle.
dioadam
Foles kivágása azért kerülne olyan sokba a Jaguarsnak, mert a szerződése szerint a 2020-as alapfizetése ("base salary oszlop a spotracon) is teljesen garantált. Azaz a Jaguarsnak ki kell fizetnie akkor is, ha kivágja. A DM egyik része ebből a 15.1 millióból áll, a másik része pedig a 4 évre eloszló aláírási pénzének a maradékából (3x6.25 millió).

Namost a cap szabályai szerint azt a pénzt kell lekönyvelni, amit kifizettek a játékosnak. A jövő évi alapfizetését még nem fizették ki, így ha akadna egy trade partner, aki átvenné Foles-t, és hajlandó lenne kifizetni azt a jövő évi alapfizut, akkor azt a pénzt már nem a Jaguars könyvelné le, hanem az új csapat. És akkor ennyivel kisebb lenne a Foles után maradó halott pénz. 33 helyett "csak" körülbelül 18 millió maradna.

Wyatt: Ik valamiért nagyon nem csípi Foles-t, már a leigazolása előtt is prüszkölt. 😊 Pedig valójában Foles a Bortles miatti kényszerpálya volt. Utóbbi volt a nagy hiba, azt szenvedte meg a klub. Irányító nélkül maradt, és nyilvánvaló, hogy muszáj volt valamit csinálni. Megtehették volna, hogy várnak a draftig .... elvileg. De gyakorlatban nem, mert arra nem lehet apellálni, hogy majd 1/9-en (ha jól emlékszem) húzunk egy irányítót, mert lehetetlen megjósolni, hogy milyen érdeklődés lesz, hányat visznek ki úgy a Jags előtt, hogy esélyük se lett volna húzni. Irányító nélkül meg nem lehet maradni, az alternatíva meg Fitzpatrick lett volna tizenvalahány millióért. Ami utólag elfogadható is lett volna, csak az utólag nem igazol feltétlenül egy döntést. Ha Fitz jött volna, Minshew lehet, hogy pályára se került volna idén. Az jobb lett volna?

Én továbbra is amondó vagyok, hogy csak akkor érdemes Folest elcserélni, ha egy olyan kérő jelentkezne, aki éppenséggel akarja Folest, és még fizetne is érte (pickkel). Ha nem akad ilyen, akkor egyszerűen le kell ültetni a padra és kész. Görcsölni nem szabadna az elküldését, az csak egy újabb semmé értelme Jaguars lépés lenne, fölösleges erőforrás (pénz vagy pick) kidobása. A Jaguarsnak Minshew mögé szüksége van egy csere irányítóra, mégpedig optimálisan egy veteránra, mert Minshew fiatal, hasznos a fejlődéséhez, ha a filmroomban, elemzéseknél olyan valaki ül vele együtt, aki látott már NFL meccset. Foles-tól a legjobb esetben is 4 millió spórolással lehetne megszabadulni. Annyiért veterán csere irányítót igazolni se lehet. Sokkal egyszerűbb megtartani Foles-t, aki csere irányítónak kb. a legjobb lenne a ligában. És adna egy kis plusz biztosítékot is arra az esetre, ha Minshew jövőre netán földbe állna. Mert ez egyáltalán nem zárható még ki. Ott van Mayfield, ő is földbe állt egy remek rookie szezon után. Vagy Kapernick, aki 2 kiváló év után esett vissza (már bőven azelőtt visszaesett, hogy a térdelős sztorija miatt csapata se lett később).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy az sosem jött még szóba itt, hogy oké, hogy nincs sok kérő, de akkor sem fog aláírni kezdőfizetés alatt, hanem akkor inkább csapat nélkül? Persze, jól hangzik, hogy nem volt más kérő, azért mondjuk 5 millióért is el lehetett volna hozni, csak éppen valóságalapja nincs

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma reggel néztem a spotrac oldalán a 2020-as salary cap-et és hogy mit lehetne kezdeni Foles szerződésével.
A manage rooster résznél kipróbáltam egy-két dolgot és a következőt láttam:
- Ha minden igaz, jövőre 22 millióba kerül a kereten tartása, de ha kivágnánk akkor tovább 12 millió halott pénz lenne utána.
- A trade-re akármelyik csapatot választottam ki, minden esetben "csak" 3 millió szabadult fel.
- Az egyetlen opció, ami jól jönne nekünk az a base salary restructure, ez az opció felszabadít 9,5 milliót. De tartok tőle, hogy ez az opció csak játéknak van bent és nem a valóság.

Az lenne felétek a kérdésem, hogy Foles-szal mit lehetne kezdeni, ami azért reális és jól jönnénk ki?
Nekem eddig úgy tűnik, hogy marad, mert nincs értelme megszabadulni tőle.
dioadam
Vagy kezdő, vagy el kell küldeni(nem ültetsz valakit 22 millióért a padon, ahogy Blake se ült 16-ért tavaly). És láttuk ki tudja SOKKAL jobban irányítani ezt a csapatot. Hát nem ő. Itt ír róla a Varjú egy bekezdést.
 www.bigcatcountry.com/2020/1/2/21046407/jaguars-2020-offseason-preview-free-agency
Sanszosan az lesz a sorsa, mint Osweilernek, mikor a Texans egy év után rásózta a Brownsra egy 2. körös extra picket feladva. Nekünk is egy a fizetési sapka alatt 50+ millióval lévő csapatnak kellene valahogy elpasszolni egy lehetőleg minél alacsonyabb draft pick elcserélése mellett. Nem tudom Caldwell akar-e boltolni divízión belül, de mivel Reich meg Foles puszi pajtások, a Coltsnál van elköltendő pénz dögivel, és a Brissett projekt úgy tűnik megy a levesbe, én bekopogtatnék a Coltshoz Folesszal meg 2 középső körös pickkel(mondjuk egy idei, meg egy jövő évi 4.-el).
Még egyszer gratula mindenkinek élén az újra nyugdíjassal, aki összehozta ezt a szerződést Folesnak, komoly konkurencia nélkül. Na most már érthető miért morogtam tavaly tavasszal, hogy mi a búbánatos fityfenének adunk neki ennyit egyedüli kérőként?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Ma reggel néztem a spotrac oldalán a 2020-as salary cap-et és hogy mit lehetne kezdeni Foles szerződésével.
A manage rooster résznél kipróbáltam egy-két dolgot és a következőt láttam:
- Ha minden igaz, jövőre 22 millióba kerül a kereten tartása, de ha kivágnánk akkor tovább 12 millió halott pénz lenne utána.
- A trade-re akármelyik csapatot választottam ki, minden esetben "csak" 3 millió szabadult fel.
- Az egyetlen opció, ami jól jönne nekünk az a base salary restructure, ez az opció felszabadít 9,5 milliót. De tartok tőle, hogy ez az opció csak játéknak van bent és nem a valóság.

Az lenne felétek a kérdésem, hogy Foles-szal mit lehetne kezdeni, ami azért reális és jól jönnénk ki?
Nekem eddig úgy tűnik, hogy marad, mert nincs értelme megszabadulni tőle.

Szerkesztette: dioadam
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lambo 2. csapatos All-Pro lett
 twitter.com/JoshLambo/status/1213219514785181699

Minshew meg hiába lett 7× Pepsi Hét újonca díjas, a végső 5-be nem került be. Kyler Murray bezzeg igen...
 twitter.com/Jaguars/status/1213195884919508993
Nem baj, kell a motiváció Csodabajusznak jövőre.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A PFF-nél Minshew, Jawaan Taylor és Josh Allen is bekerült az All-Rookie csapatba.
 www.pff.com/news/nfl-pff-2019-all-rookie-team

De azért a PFF nem lenne a PFF, ha nem csinálna marhaságot: Josh Allen a 27. legjobb rookie a listájukon (Minshew 15.).
 www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17
Anyádat Collinsworth!

Akinek van 80 perce és ráér, (és jól ért angolul) annak ajánlom a friss ropogós Bold City Pod eheti adását, hogy Dillaék miként vélekednek az eheti döntésekről és a közeljövőről, megspékelve pár remek frázissal az adás közben!
 podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz&episode=Njc1MDc4Y2QtMWJlNi00ZjcyLWI4YzEtMDI3MTRhN2RiYjg2
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshewnak a végére még összejött az összességében 7. hét újonca cím.
 twitter.com/NFL345/status/1212826784351293442
Top 3 jelölt kéne legyen az év támadó újonca díjra, de lehet mg szavazatot se fog kapni(!), ahogy néztem a elmúlt napokban egyes oldalak OROY listáit.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boselli megint Hall of Fame finalista!
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1212883772066000896
És Torry Holt is finalista, aki 2009-ben itt játszotta le utolsó NFL szezonját.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1212880500689383431

A Varjú nagyon alapos 'Quo Vadis Jaguars?' cikke a jövőről:
 www.bigcatcountry.com/2020/1/2/21046407/jaguars-2020-offseason-preview-free-agency

QB poszt kitekintő.
 www.bigcatcountry.com/2020/1/2/21046690/how-does-jaguars-brass-view-qb-gardner-minshew-ii
Ez mekkora kép. 😊 😊 😊



Future contractsok - 5 egykori practice squados egy kicker camp bodynak és egy waiver claim is van a Cowboysból - a Packersben 2 évig volt Capers alatt - elég sok kezdő tapasztalattal.
 twitter.com/Demetrius82/status/1212773852868206597
Itt van kiről mit kell tudni.
 www.bigcatcountry.com/2020/1/2/21046710/jaguars-sign-8-players-to-offseason-roster


Yannick továbbra se kecsegtet minket túl sok jóval.
 twitter.com/YannickNgakoue/status/1212774023886753792
Jelenleg a salary cap miatt nem nagyon tudunk mit csinálni vele, majd csak pár cut után tudunk neki adni egy ennél pirosasabb szerződést. Ami minimum ennyi lesz. De inkább több.
 twitter.com/Demetrius82/status/1212778066491170817
Ben Murphy remek jegyzete róla.
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1212883011764736000

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
[off]MI a probléma Schwartz-al Phillyben? Kiesett a fél defense, upgrade-re szorul a secondary, és így is egész jól összekapta a társaságot, főleg az idény végére. jobban, mint mondjuk Marinelli Dallasban, pedig ő sem egy kutyaütő, és jobb keret is van a keze alatt. Phillyben az offense-el kellene kezdeni valamit. Először is hogy legyen normális elkapó, másodszor, hogy Wentznek ne kelljen konstans hero módban tolnia, hogy 20 pontnál többet kaparjon össze a csapat, hanem legyenek a playbookban működő, "könnyű playek" is, amik segítik időnként levegőt venni.[/off]


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Schwartz? Miért is engednénk csak úgy el? Bár persze, sokszor kívántam, hogy rakjuk ki a fenébe, de csak dühből, nem komolyan. Egyébként meg remélem max februárban lehet vmi a dologból 😊
dande
Én valami olyasmit hallottam, hogy neki lejár nálatok a szerződése, amint vége az idénynek, és egyelőre nem akar hosszabbítani. És asszem ő volt Marrone egyik DC-je a Bills-es 2 év alatt (Pettine a másik). Szóval ha esetleg Doug DC-t váltana(amit még szerintem is ideje lenne meglépni), jó esélye lenne Blitz Schwartznak itt kikötni. És szerintem fognak beszélni az elkövetkező napokban, akármi van.
iktriad
Hupsz erre nem emlékeztem, akkor gyorsan ki kell találni valamit, mert , ha mondjuk Undint (Sec, coach) léptetjük elő a helyére, az nem feltétlen kecsegtet sok jóval, de ha újabb SB győzelemmel távozik, ám legyen 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jim Schwartz? Miért is engednénk csak úgy el? Bár persze, sokszor kívántam, hogy rakjuk ki a fenébe, de csak dühből, nem komolyan. Egyébként meg remélem max februárban lehet vmi a dologból 😊
dande
Én valami olyasmit hallottam, hogy neki lejár nálatok a szerződése, amint vége az idénynek, és egyelőre nem akar hosszabbítani. És asszem ő volt Marrone egyik DC-je a Bills-es 2 év alatt (Pettine a másik). Szóval ha esetleg Doug DC-t váltana(amit még szerintem is ideje lenne meglépni), jó esélye lenne Blitz Schwartznak itt kikötni. És szerintem fognak beszélni az elkövetkező napokban, akármi van.