Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Újabb Scheftert megelőző pletyka, ami erősen tarja magát a Jaguars twitteren. Jövőre a Jags 2 meccset játszik Londonban, egyet "otthon", egyet "idegenben" (Chargers?). Na ennek se örülnék, ha tényleg ez a helyzet.
iktriad
Khannak köszönhetitek ezt a szopatást, vagy csak nem jött be a medence?
Amadeus
Lesz európai franchise 2030-ig.
És nagyon úgy néz ki, hogy a Jax lesz az.
Nagy innováció lenne szerintem is.
Mint franchise Vegasban.
Sobri Jóska
Azért az az apróbb tó - aka Oceán - elég nagy difi Európa és LV közt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Újabb Scheftert megelőző pletyka, ami erősen tarja magát a Jaguars twitteren. Jövőre a Jags 2 meccset játszik Londonban, egyet "otthon", egyet "idegenben" (Chargers?). Na ennek se örülnék, ha tényleg ez a helyzet.
iktriad
Khannak köszönhetitek ezt a szopatást, vagy csak nem jött be a medence?
Amadeus
Lesz európai franchise 2030-ig.
És nagyon úgy néz ki, hogy a Jax lesz az.
Nagy innováció lenne szerintem is.
Mint franchise Vegasban.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ha már Scheftert megelőző pletyka: tartja magát az infó, hogy 3-4re vált a Jax, ha Telvin nem tér vissza.
Amadeus
Adná magát a Wash-Capers váltás. Telvin meg biztos nem jön vissza, Valószínűleg a drog fogságába került. A 3-4 mondjuk hánynék. Egy negyed szezonos félresikerült 2009-es kísérletet leszámítva mindig 4-3-ban játszottunk, amióta az eszemet tudom.



Újabb Scheftert megelőző pletyka, ami erősen tarja magát a Jaguars twitteren. Jövőre a Jags 2 meccset játszik Londonban, egyet "otthon", egyet "idegenben" (Chargers?). Na ennek se örülnék, ha tényleg ez a helyzet.
iktriad
Khannak köszönhetitek ezt a szopatást, vagy csak nem jött be a medence?
Amadeus
Amikor idén Londonban voltunk, megpendítette, hogy kevesli az emberek számát a TIAA Bank Fielden. A szurkolók meg teljesen jogosan keveslik a W-t és sokallják a vereségeket az elmúlt években, különösen mióta átvette a csapatot(37-90).De az 50-109-es évtizedes mérleg se fest túl szépen...
Amikor 10 évből 9-szer csak szart nézel folyamatosan, az szép magyar szóval a leghardcoreabb fanbaset is kikezdi. Szóval Shaonak inkább kussolni kéne az ügyben. Főleg, ha visszahozza azt a GM-et újra de facto státuszba, aki 7 évig asszisztált ehhez a borzalmas mérleghez a többnyire "remek" döntéseivel (lásd Bradley, Gus, Borles, Blake és Joeckel, Luke).
iktriad
Joeckel besülése még mindig talány ebben a ligában. Ennyire nem volt rossz prospect.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Scheftert megelőző pletyka: tartja magát az infó, hogy 3-4re vált a Jax, ha Telvin nem tér vissza.
Amadeus
Adná magát a Wash-Capers váltás. Telvin meg biztos nem jön vissza, Valószínűleg a drog fogságába került. A 3-4 mondjuk hánynék. Egy negyed szezonos félresikerült 2009-es kísérletet leszámítva mindig 4-3-ban játszottunk, amióta az eszemet tudom.



Újabb Scheftert megelőző pletyka, ami erősen tarja magát a Jaguars twitteren. Jövőre a Jags 2 meccset játszik Londonban, egyet "otthon", egyet "idegenben" (Chargers?). Na ennek se örülnék, ha tényleg ez a helyzet.
iktriad
Khannak köszönhetitek ezt a szopatást, vagy csak nem jött be a medence?
Amadeus
Amikor idén Londonban voltunk, megpendítette, hogy kevesli az emberek számát a TIAA Bank Fielden. A szurkolók meg teljesen jogosan keveslik a W-t és sokallják a vereségeket az elmúlt években, különösen mióta átvette a csapatot(37-90).De az 50-109-es évtizedes mérleg se fest túl szépen...
Amikor 10 évből 9-szer csak szart nézel folyamatosan, az szép magyar szóval a leghardcoreabb fanbaset is kikezdi. Szóval Shaonak inkább kussolni kéne az ügyben. Főleg, ha visszahozza azt a GM-et újra de facto státuszba, aki 7 évig asszisztált ehhez a borzalmas mérleghez a többnyire "remek" döntéseivel (lásd Bradley, Gus, Borles, Blake és Joeckel, Luke).
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ha már Scheftert megelőző pletyka: tartja magát az infó, hogy 3-4re vált a Jax, ha Telvin nem tér vissza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Újabb Scheftert megelőző pletyka, ami erősen tarja magát a Jaguars twitteren. Jövőre a Jags 2 meccset játszik Londonban, egyet "otthon", egyet "idegenben" (Chargers?). Na ennek se örülnék, ha tényleg ez a helyzet.
iktriad
Khannak köszönhetitek ezt a szopatást, vagy csak nem jött be a medence?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Scheftert megelőző pletyka, ami erősen tarja magát a Jaguars twitteren. Jövőre a Jags 2 meccset játszik Londonban, egyet "otthon", egyet "idegenben" (Chargers?). Na ennek se örülnék, ha tényleg ez a helyzet.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy megelőzzem Scheftert is.
Egyes (NAGYON csalódott) reakciókból ítélve a Jaguars twitteren nagyon úgy tűnik, hogy megszületett a döntés, és mind az újra tényleges GM Caldwell és a HC Doug Marrone is visszatér 2020-ban. Utóbbival nekem nagy bajom nincs (főleg ha DC-t vált). Az előbbivel már annál inkább.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/76861127_1050743671943079_2465126491380811022_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Gq8v-6sgqjoQ7kNvgEbZzgM&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCJwLC-8o3X086xWMGBLZ6_gZwdQFCouRQTMPOfZCNTlw&oe=6641BABE
NFL on Instagram: "There's a new name in the @jaguars' record books! 📝 #DUUUVAL"
180K likes, 695 comments - nfl on December 25, 2019: "There's a new name in the @jaguars' record books! 📝 #DUUUVAL".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És Donald Payne 16(!) szereléssel zárt. Az elmúlt 4 meccsen (amióta kezd) 57 van neki. Myles Jacknek 11 alatt volt 66... De jó, hogy ő (a legrosszabb) lett elsőként megfizetve a 2016-os álomtrióból...

iktriad
Azt ne felejtsük el, hogy Payne-nek megvan az a "szerencséje", hogy előtte a fal nem állít meg egyetlen futót sem (ATL mennyit átlagolt? 6 yard/carry?), így minden szerelés az "ölébe hullik". Amikor még tudott a fal futás ellen védekezni, akkor meg kellett küzdjön Jack a szerelésért - oda kellett érni a lyukhoz stb, most viszont pillanatok alatt ott van Payne előtte a futó, mert semmilyen visszavágás, testcsel egyéb trükk miatt nem kell lassítson, buszgarázsnyi helye van szaladgálni...

A jövő évi sorsolás nekem tetszik, haza pályán a nyerhetőbb meccsek lesznek, idegenbe pedig a meglepetés diadalok gyűlnek majd.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Mindig is tudtam, hogy értelmes ember vagy. 😊
iktriad
Köszi, köszi. 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...

iktriad
Sima 5-11.
Sobri Jóska
Szerintem is.
iktriad
Örülök, hogy egyetértünk
Sobri Jóska
Amikor legutóbb playoffot jósoltál (tavaly), 5-11 lett belőle. Már csak emiatt is tudjuk mi jön. És már Coughlin sincs itt.
iktriad
Igazad van, az 50-109 évtizedes mérleg valamint a 37-90, mióta Shad Khan a csapat tulaja alapján tényleg 5-11 a realítás. Főleg ennyi needel a kereten és a régi-új GM+ mostani HC párossal megspékelve.
Sobri Jóska
Mindig is tudtam, hogy értelmes ember vagy. 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...

iktriad
Sima 11-5.
Sobri Jóska
Szerintem is.
iktriad
Javítva.
Sobri Jóska
Köszi. A jövőben igyekszem pozitívan hozzáálláni.iktriad
Helyes. Jól teszed.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az év utolsó kínzásaJags meccse pár órával eltolva. A Raiders még bejuthat, de ahhoz az is kell, hogy az Indy megverjen minket(gondolom köze van ahhoz, hogy mi megvertük a Raiderst). Szóval este 10-es meccs lesz.
 twitter.com/jpshadrick/status/1208928517964140545

Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...

iktriad
Sima 5-11.
Sobri Jóska
Szerintem is.
iktriad
Örülök, hogy egyetértünk
Sobri Jóska
Amikor legutóbb playoffot jósoltál (tavaly), 5-11 lett belőle. Már csak emiatt is tudjuk mi jön. És már Coughlin sincs itt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...

iktriad
Sima 11-5.
Sobri Jóska
Szerintem is.
iktriad
Javítva.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...

iktriad
Sima 5-11
Sobri Jóska
Majdnem. Javítva.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...

iktriad
Sima 11-5.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan minden ellenfelünk jövőre. 2020 se lesz tűnik túl rózsásnak...


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cardinals váratlan sikerének köszönhetően már 1/6-on áll a Jags. Dave Caldwell alig várja, hogy ezt egy epic bustra váltsa áprilisban.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézzük a jó dolgokat(A rovatot támogatta Sobri és az Unikum - csak pozitívan).
Felmentünk 1/7-re és még a Cards is beelőzhet (bár nem nagyon hiszem, hogy sikerülne nekik),
 twitter.com/Demetrius82/status/1208857996513685506
A punterünk király.
 twitter.com/TDickman89/status/1208821800983023623
Fournette is
 twitter.com/TDickman89/status/1208835506399776769
 twitter.com/TDickman89/status/1208821231430057984
Minshew döntött ma is franchise rekordot
 twitter.com/TDickman89/status/1208847681940000768
És idén nem passzolt picket idegenben!

Tony Khan 2 még kereten lévő embere összehozott 1-1 picket.

És Donald Payne 16(!) szereléssel zárt. Az elmúlt 4 meccsen (amióta kezd) 57 van neki. Myles Jacknek 11 alatt volt 66... De jó, hogy ő (a legrosszabb) lett elsőként megfizetve a 2016-os álomtrióból...

Charkon sajnos látszott, hogy nem egészséges. Még 26 kell neki az 1000-hez jövő héten.

Mindent egybe vetve nem biztos, hogy Marrone állása még meg van mentve. És a Colts konkrétan kiverte a szart is a Panthersből, szóval a jövő heti meccs sem ígérkezik egyszerűnek...
Viszont hajlok arra, hogy Tony Khan nagyobb szerepe miatt marad a status quo jövőre is.
 twitter.com/BrentASJax/status/1208860141862490112
Az már kérdés, hogy nekünk ez mennyire lesz jó.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a liga patkánya Rapapa szerint is 2020-ban maradhat a Caldwell+Marrone feat Shao fia Tony konstrukció, ha nem lesz 2 blowout L az utolsó 2 meccsen. (FYI szerintem a jags ma odateszi magát a Falcons ellen, bár szerintem kikapunk, de nem adjuk olcsón a W-t. )
 twitter.com/RapSheet/status/1208783508845604864
Marronenak örülök, a Caldwell + Lil'Khan (SirKhan?) duóval már vannak kisebb (Tony)-nagyobb (Dave) fent tartásaim.
jövő héten a Colts meg szerintem kifejezetten hozható meccs, úgy hogy nálunk ez alkalommal a kereten lévő jobb QB játszhat majd, a Coltsnál meg egy bizonytalan Brisett jön szembe.

Apropó Falcons meccs, ha Minshew ma sem dob picket idegenben, elit klubhoz csatlakozik.
Tom Brady 2016-ban és eddig Aaron Roders idén tette meg ugyanezt az elmúlt 25 évben!

DJ Chark játszik - Emlékeztető, hogy 44 yard kell neki még az 1000-hez.
 twitter.com/Jaguars/status/1208786776908685312


Hate to see it...Hátad hogy van, Jalen?
 twitter.com/LindseyThiry/status/1208607402624335874


Ha már ex-Jags, jelenlegi Rams játékosok.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1208790526151012353
Amúgy lehet Fowler jobban meg fogja szolgálni az érte adott pickeket, mint Jalen... Ettől függetlenül jó Josh Allen > Fowler

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak most néztem vissza a Rams - 49erst.
1. Fowler tényleg az új Reggie Nelson (=1. körös Jags pick a Floridáról, aki máshol nagy karriert fog befutni).
2. KÉT TOP 20-AS PICKÜNK VAN JÖVŐRE! (Mondjuk ha Caldwell lesz újra a de facto GM, akkor minimum 1 ebből el lesz kúrva, tippre a magasabb...#BecauseJaguars)

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik házon, mint házon, családon belül érkezhet új ember fontos döntéshozói posztra a közeljövőben: Shao fia, Tony.
 twitter.com/AlbertBreer/status/1208456286939078657
Vegyes érzéseim vannak. Egyrészt Tony a Fulkhamnél nem igazán sikersztori (gondolom, ha itt előléptetik, akkor azt átadja valaki mának). Másrészt, ha nem megy neki az új szerepkör, hogy rúgod ki a saját fiadat?
Viszont lehet, hogy a könnyűnek tűnő döntéseket (A-Rob itt tartása - állítólag ő verte nagyon az asztalt 2014-ben Allen Robinsonért- vagy Yannick kifizetése) segít majd meghozni. Mostanság még ez is nehezen ment a Jagsnek...
Tre Herndon meg Jarred WIlson nagyon örülne ha ezt meglépnénk, mindketten Tony Khan felfedezettjei voltak(csak ma meg nem legyenek égetve...), szóval be lennének betonozva egy ideig a kereten.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dőlnek ki a csontvázak Coughlin szekrényéből. Albert Breer szerint ő volt az, aki nagyon rövid idő elteltével nem akart tovább tárgyalni Ngakoueval és az ügynökével azok után, hogy a szerződés hosszabbítási tapogatózások éppen csak elkezdődtek.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1208022354644938752
Yannick egyáltalán nem akart holdoutolni, de ez a lépés plusz a szivárogtatás, ami kvázi pénzéhesnek próbálta beállítani annyira felbosszantotta, hogy meglépte.
Mindezt egy olyan játékossal, aki Top 3 védelmi FA lenne jövőre a piacon... Mindeközben az utcáról pár hete visszahozott Donald Paynenek 3-4 hét alatt 2/3 annyi szerelése van már(44), mint a Yannick helyett pénzzel alaposan kitömött Myles Jacknek 11 meccs alatt(66)...

Hogy jó hír is legyen:
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1208082245258530816
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1208082735073509376
Én is remélem, hogy összejön az 1000 yard. Utánanéztem 15 éve, 2004-ben volt utoljára olyan, hogy 1000 yardos elkapó és futó legyen egyszerre a Jagsben. Akkor Freddie T-nek 1224 futott, Jimmy Smithnek 1172 elkapott yardja volt. Fournette 1000 yardja már megvan. 44 kell még Charknak az 1000-hez.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...
 twitter.com/alfiebcc/status/1208014471836438528
A plusz 1 év azért fontos, mert így tehát nem lennének béna kacsa/HC amiatt, hogy csak 1 év van hátra a szerződésükben.



Chark játéka kérdéses, mindenki más hadra fogható az 53-ból. Szvsz jó lenne, ha Chark tudna játszani, hogy meglegyen az 1000 yardja. nem beszélve arról, mit jelentene Minshewnak ha visszakapná a kedvenc célpontját.
DJ ma elég jól érezte magát, szóval van esély a játékára vasárnap.
 twitter.com/Demetrius82/status/1208099014706704385

😊 😊 😊


Más. Szerintem a Bortles ötlet poénnak jó, de nem reális. Foles kirakása 33 millió DM-et hagyna, miközben a rosteren tartása "csak" 22 millió lenne. A sapka amúgy is szoros, mi értelme lenni kidobni 11 milliót az ablakon egy Foles => Bortles cserére? Illetve annál többet is, mert Bortlest is meg kell fizetni, és még egy ramaty veterán csere QB is 3-5 millió. Ha netán sikerülne őFolesságát eltradelni, akkor esetleg, mert akkor csak 18.5 millió DM maradna, és ha Bortles 3.5 millióval megelégszik, akkor dollárban ugyanott lennétek. De én kizártnak érzem, hogy bárki úgy elvigye Foles-t, hogy a Jags nem AD mellé még valamilyen picket is (al'a Osweiler csere Clevelandbe), úgyhogy még ez a verzió is többe kerülne, mint Foles maradása. És upgrade-et nem jelentene, Foles pedig ha nem is franchise QB, de emberileg teljesen oké, nem fog balhézni a kispadon, sőt, segíteni is fogja Minshew-t. Szóval 2019-es rossz emlékek ide, rossz szerződés oda, én bizony új GM-ként leültetném Folest a padra, aztán csak az idény után küldeném el, amikor már anyagilag makes sense.

Viszont .... szintén roster és cap menedzselés szempontból valamit feltétlenül kezdenék a Campbell, Ngakogue, Allen hármassal, mert három ilyen játékos túl sok ide. A játékosok korát is figyelembe véve akármennyire is meghálálta az idehozatalát, én bizony könnyes búcsút vennék Calaistól, megfizetném Ngakogue-t, és úgy mennék tovább. A felszabaduló pénzt pedig inkább elkölteném TE, OL, CB, LB posztra. Vagy Dareussal megpróbálnék megállapodni valami bargain összegben. Azt a 10+ millás összeget amit pár éve még simán megért, ma már nem adja meg az NFL egy elsősorban futás ellen jó falembernek, de a felét bőven megérné. Harrison, Hankins, stb. is hasonló pénzeket kaptak. Darius még csak most lesz 30 éves, egy 2-3 éves szerződéssel kitolható lenne a belső falember pick, illetve nem lenne a csapat kiszolgáltatva annak, hogy Bryantnek be kell válnia.
peterk2005
Foles: 22 milliós fizetést nem raksz a padra. Vagy játszik (és láttuk ki tudja sokkal jobban irányítani ezt a csapatot, tehát nem fog, nem beszélve arról, hogy aki idehozta, már nincs itt, a valószínűleg maradó vezetőedző meg egyértelműen Minshew párti, kvázi a kirúgást is kockáztatta érte), vagy elmegy. Jövőre nem lehet kereten tartani. Abból csak teljesen felesleges feszültség lenne a csapatnál. Nem beszélve arról, hogy a fanbase konkrétan jobban utálja(3 meccs után jöttek a 'Vonulj vissza Nick!" transzparensek!), mint Szöszit, ami nagy szó.
Amúgy mindenkinek, szvsz magának is tenne egy szívességet, ha visszavonulna. Rajtunk kívül 2 csapatban tudom őt még elképzelni - Eagles (oda nem hiszem, hogy visszavinnék) vagy Reich miatt hozzátok. Egyik se reális szvsz. Szerintem július elseje utáni cuttal (akkor tudnánk még valamennyit spórolni rajta) megy majd a levesbe, ha addig nem vonul vissza.
Egyébként ott van Dobbs Minshew cseréjének. Ha már teljesen feleslegesen kidobtuk rá egy 5. körös picket, akkor ellébecolhat fillérekért jövőre a kereten. 2020 Minshewról kell szóljon. Ha tud úszni a mély vízben, akkor rá tud/fog épülni a csapat. Ha meg elsüllyed, akkor a vadonatúj rezsim Shao Khan anyját (is) eladja majd Trevor Lawrencért 2021-ben.

DL trió. Ha Caldwell marad, szerintem első dolga lesz Yannick elé tolni egy tisztességes szerződést. Elvégre Yannick Caldwell GM-ségének toronymagasan legnagyobb találata.
Calais vagy cut sorsára jut, vagy fizucsökkentésbe megy bele. Sajnos Pro Bowl ide agy oda, kezd a kora miatt Taven Bryan lenni, azaz egyre többször már csak majdnem ér oda, hogy nagy játékot csináljon. Szerintem ő is tudja, hogy max sokkal kevesebbért tudna bárhol aláírni, szóval lehet még bele is menne. Ha Caldwell marad, szerintem ő megpróbálja olcsóbban itt tartani, amilyen okos... Pedig lehet inkább Dareust kéne rábírni egy barátibb szerződésre, mert az ő hiányát most is érezzük, de nagyon. Igaz, ha Derrick Brown elérhető lesz az első 1. körössel, akkor olcsóbban meg lehet oldva a probléma...

Szerkesztette: iktriad