Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
 twitter.com/Chargers/status/1203827683114680322?s=19

😀
Borbinho
Mi baja a Chargersnek a Bucsszal és a Dolphinsszal? 😊
iktriad
valószínű az hogy ők is előttünk akarnak draftolni 😛
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Chargers/status/1203827683114680322?s=19

😀
Borbinho
Mi baja a Chargersnek a Bucsszal és a Dolphinsszal? 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Chargers/status/1203827683114680322?s=19

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Gardner.
 twitter.com/Jaguars/status/1203813266083983361
Plusz Fournette 1000 futott yard felé jutott.

QB pokol vs. QB mennyország


Egyéb "apróságok".
 twitter.com/BigCatCountry/status/1203827626634358785
Örülök, hogy ezt is végig nézhettem, Nagyon tanulságos volt, amiből sokat lehet majd fejlődni a jövőben.

5. legalább 17 pontos vereség zsinórban! Yay! Ide jutottunk..
 twitter.com/BigCatCountry/status/1203826105309896706
Ahogy mostanság játszik a D szerintem lehet a North Dakota State komoly ellenfél lenne...

És mellé Chark is lehet komolyan megsérült.

Kíváncsi vagyok, lesz-e kirúgva valaki a meccs után (Wash/Marrone), bár most már annyit érne, mint szarnak a pofon.

De legalább a jövőnk fényes. Oh wait.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1203808685463687169
 twitter.com/KahunaMed/status/1203822374933667840
Go Jags!!!

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Robinson sérülten jött ma be, de aktív.
 twitter.com/Jaguars/status/1203758968549580800
Ronnie Harrison nem tudta vállalni a játékot, így megint Thor játszik a helyén. Apropó Wingard:
 twitter.com/Jaguars/status/1203376375542898688

Amúgy tök nyugodt vagyok a mai meccsel kapcsolatban.
Ha nyerünk jó, mert megint Minshew kezd, és győzni mindig jó.
Ha vesztünk jó, mert jobb lesz a draft pozíciónk, és a vereség egy újabb szöget verne be Tom Coughlin koporsójába, mint EVP (=de facto Jags GM).
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Uche Nwaneri youtube csatornájába belebotlottam:

 www.youtube.com/user/Chukwu67/videos
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm Ronnie Harrison játékára van esély. DeValve meg menjen IR-re.
 twitter.com/Jaguars/status/1203018182778400768

Mivel Gus Bardley vasárnap újra visszatér, kvízkérdés, hány jaguár maradt kereten (IR-t is idevéve) abból az időből, mikor még ő volt itt a góré?


A megfejtés: | 9 - Abry Jones, Brandon Linder, Ben Koyack, Tyler Shartley, AJ Cann, Yannick Ngakoue, Jarrod Wilson és 2 IR-es Marqise Lee és Myles Jack |
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert a sack mondjuk nem minden. De ettől függetlenül igazságot Josh Allennek!

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles Jack > IR
winston
Joe Giles-Harris jött megint fel az 53-ból a helyére. Amúgy Donald Payne nem játszott rosszul Myles helyén vasárnap...

Miért is nem beszél senki a jó Josh Allenről, mint komoly DROY contender*?
 twitter.com/PatrickClaybon/status/1202453727140970502

Nem edzett Ronnie Harrison, DeValve (ő is mehetne IR-re kb) és DeDe Westbrook - akinél ma iés tegnap is személyes ok volt feltüntetve.


*Tudom az egyik Superbowl esélyes csapatban játszik, a másik meg az amerikai Kiskunbüdöspütykösön, de akkor is érdekes, hogy mennyire keveset beszélnek Allenről.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Myles Jack > IR
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1202304468546727936
Hirtelen a sajtótájékoztatók is elviselhetőbbek lettek.
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1202324713252491264
Azért az több mint aggasztó, ha a HC nem tud arról, hogy mi a primer cél, tekintve hogy a megvalósításban kulcsszereplő.

Ha egy vállalat célja a volumenben mért piacrész növelése, akkor teljesen más üzleti stratégiát fog követni, mintha a cél a cashflow maximalizálása. Boŕítékolható a sikertelenség, ha a sales csapat a piacrészről tud mint cél és arra bónuszálják, miközben a marketinget meg kézivezérli a GM a másik cél érdekében...

A parancsuralmi lánc a hadseregnél muszáj, de okos (!) autógyár-tulajdonos nem akarja megmondani a motorösszeszerelőnek, hogy hányat húzzon a dugóskulccsal.
Húsrágó
Na igen, de láttad, hogy nem is iktriad konklúzióját vontam kétségbe (mindenki látja, hogy elbaszódott ez a szezon), hanem az attitűdjét, mondhatni “érveit”. Azok teljesen vakvágányok.
Nem Foles 2 és fél meccse miatt kellene Coughlinnak mennie, ahogy azért sem, mert főnökként irányítani próbál.
Nyilvánvalóan jobb opciónak tűnik Minshew, és nyilvánvaló, hogy a HC győzni akar.
Nem az ellen érvelsz, amiről a mondandóm szól.
Sobri Jóska
(Nem akarom etetni a trollt, de) nem (csak) emiatt, hanem mert ehhez a pasashoz vágott hozzá önként és dalolva 88 milliót. Amit mindenki látott tavasszal (lásd rajtunk kívül nem kellett senkinek...) csak ő (meg talán pár SB-től megrészegült Phily fan) nem. Mindezt, azok után, hogy 1 évvel korábban Bortleshez vágott hozzá (feleslegesen, mert játszhatott volna az 5. éves opció alatt) jó sok pénzt és robbant az arcába pár hónap múlva.

TC feladata az, hogy ütőképes csapatot rakjon össze. Ennek a legfontosabb része a megfelelő QB megtalálása, mert anélkül fenntarthatatlan a dolog hosszú távon. Ő 2-ből 2-szer lőtt kapitálisan mellé 12 hónap alatt rossz döntéshozatallal, aminek a következményeit a klub súlyosan megszenvedi anyagilag és a (ismerős a sztori a 2000-es évek elejéből, akkor ugyanezt játszotta el, és lett kibaszva pont emiatt) és a pályán mutatott produktumban. Na ezért (is) kell mennie.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Azért az több mint aggasztó, ha a HC nem tud arról, hogy mi a primer cél, tekintve hogy a megvalósításban kulcsszereplő.

Ha egy vállalat célja a volumenben mért piacrész növelése, akkor teljesen más üzleti stratégiát fog követni, mintha a cél a cashflow maximalizálása. Boŕítékolható a sikertelenség, ha a sales csapat a piacrészről tud mint cél és arra bónuszálják, miközben a marketinget meg kézivezérli a GM a másik cél érdekében...

A parancsuralmi lánc a hadseregnél muszáj, de okos (!) autógyár-tulajdonos nem akarja megmondani a motorösszeszerelőnek, hogy hányat húzzon a dugóskulccsal.
Húsrágó
Na igen, de láttad, hogy nem is iktriad konklúzióját vontam kétségbe (mindenki látja, hogy elbaszódott ez a szezon), hanem az attitűdjét, mondhatni “érveit”. Azok teljesen vakvágányok.
Nem Foles 2 és fél meccse miatt kellene Coughlinnak mennie, ahogy azért sem, mert főnökként irányítani próbál.
Nyilvánvalóan jobb opciónak tűnik Minshew, és nyilvánvaló, hogy a HC győzni akar.
Nem az ellen érvelsz, amiről a mondandóm szól.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Azért az több mint aggasztó, ha a HC nem tud arról, hogy mi a primer cél, tekintve hogy a megvalósításban kulcsszereplő.

Ha egy vállalat célja a volumenben mért piacrész növelése, akkor teljesen más üzleti stratégiát fog követni, mintha a cél a cashflow maximalizálása. Boŕítékolható a sikertelenség, ha a sales csapat a piacrészről tud mint cél és arra bónuszálják, miközben a marketinget meg kézivezérli a GM a másik cél érdekében...

A parancsuralmi lánc a hadseregnél muszáj, de okos (!) autógyár-tulajdonos nem akarja megmondani a motorösszeszerelőnek, hogy hányat húzzon a dugóskulccsal.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.
iktriad
Tudom, hogy nem fogod megérteni, de azért megpróbálom:
- 2 és fél meccsből nem lehet általánosítani. Nekünk, szurkólóknak 10 percből is lehet, vagy akár nulla játékpercből, de egy rendszer nem úgy működik, hogy az egyik fogaskereke kattog, és máris baszod ki a picsába az egészet. Ha nős vagy, és a nejednek épp fáj a feje vagy depis, és egy hétig nem dugtok, ezért még nem fogsz elvállni.Sobri Jóska
Két és fél meccsből akkor nem lehet általánosítani Jóska, ha egy irányítód van. Vgy egy feleséged, ha úgy tetszik. És az az alternatíva, hogy újat kell igazolj. Vagy el kell válnod és újra kell nősülnöd. Ilyenkor valóban mindent megpróbálsz, hogy ha szakítani kell, biztos lehess benne, hogy jól döntöttél. De ha van az istállódban két lovad, és az egyik láthatóan jól fut, akkor nem vársz. Akkor azt a lovat futtatod, amelyik jobban fut és kész. Abban lehet ráció, hogy ha az egyik lovad olyan hamar lesérült, hogy nem volt esélyed megnézni sem, hogy mit tud - és még jóval többet is fizettél érte, mint a másikért - akkor adsz neki egy esélyt, hátha. De aztán ha nem jól fut, akkor bizony visszateszed a jobban futó lovat amilyen hamar csak tudod. Csak akkor nem teszed ezt, ha te beszélted rá a tulajdonost, hogy vegye meg a lovat jó drágán, és attól félsz, hogy ha nem őt futtatod, akkor a tulajdonos számon kér, hogy mire költötted el a pénzét.peterk2005
Igazad lehetne, ha tudnád mi a primér cél és mi a prioritássorrend.
Mondjuk Foles játszatásánál lehet a cél a győzelem xy csapat ellen.
De lehet bármi más is.
Konkrét esetben Foles értéknövelése, és tradevalue előállítása, vagy Foles elértéktelenítése, és szerződésátsrukturáltatása, vagy a rehabteam vezetőjének megleckéztetése, vagy Minshew értéknövelése és elcserélese azáltal, hogy nincs kitéve több meccsnek, egy ismeretlen fogadás megnyerése, vagy bármi más, és a végtelenségig sorolhatnám.
Ha csak a felszínt látod, akkor -mint írtam- általánosithatsz, vagy gondolsz amit akarsz, de beosztottként vagy komoly elemzőként meg nem.


- Az nem szervezeti kultúra, ahol a főnök utasítását semmibe veszik, pláne ha az övé a döntő szó vagyis a felelősség mindenben. Fanként láthatod, vélheted, gondolhatod azt, hogy hülye, dilettáns, nem ért hozzá, de alkalmazottként, beosztottként nem kell erről gondolkodj, elég ha teszed, amiért a fizetésed kapod. Egy alacsonyabb pozícióban lévő nem bírálhatja felül a felette lévőt, mivel pozíciójából adódóan nem lát rá annyi releváns információra. Most extrém példát véve alapul, ha Kraft kitalálná, hogy Stidham kezdjen és ne Brady (és most irreleváns miért akarná ezt), akkor BB vagy lemond és elmegy, vagy dolgozik Stidhammel, őt kezdeti és nem bírálja a főnöke döntését.Sobri Jóska
Attól függ, hogy mi az a főnöki utasítás. Ha én szoftver fejlesztő vagyok egy cégnél, és azt adják feladatnak, hogy készítsek egy ügyfél-kapcsolati rendszert, akkor nem fogok ellent mondani, és pinball játékot írni. Viszont ha a főnök odajön és azt mondja, hogy írjam át a kódban az A betűt B betűre, és szorozzam meg kettővel az A számot mielőtt elosztom B-vel, és én erről azt gondolom, hogy hülyeség, akkor el fogom mondani a főnöknek, hogy ez egy hülyeség, rossz lessz a szoftver. És ha erősködik, akkor vagy felmondok a p*csába, vagy írásban leíratom, hogy az a szorzás direkt főnöki kérésre került a kódba. És ha a progam lefagy, és a főnök arra utasít, hogy én álljak ki és magyarázkodjak az ügyfélnél, akkor a helyzettől függően vagy féltem az állásomat és némán szitkozódva megcsinálom, vagy elhajtom a *csába, vagy simán felmondok. Akármelyik is legyen, egy dolog biztos: az így működő cégnek rossz a szervezeti kultúrája.
peterk2005
Szó szerint ezt írtam
- csinálod,
- vagy felmondasz.
Nem végrehajtani nem lehet.
(És igen, ha a főnök hülye, hibás, haszontalan, hatékonytalan utasítást ad, akkor az szar szervezet, szervezeti felépítés. De ezt nem a beosztott és nem az utasítás kiadásának pillanatában hivatott eldönteni.)

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.
iktriad
Tudom, hogy nem fogod megérteni, de azért megpróbálom:
- 2 és fél meccsből nem lehet általánosítani. Nekünk, szurkólóknak 10 percből is lehet, vagy akár nulla játékpercből, de egy rendszer nem úgy működik, hogy az egyik fogaskereke kattog, és máris baszod ki a picsába az egészet. Ha nős vagy, és a nejednek épp fáj a feje vagy depis, és egy hétig nem dugtok, ezért még nem fogsz elvállni.Sobri Jóska
Két és fél meccsből akkor nem lehet általánosítani Jóska, ha egy irányítód van. Vgy egy feleséged, ha úgy tetszik. És az az alternatíva, hogy újat kell igazolj. Vagy el kell válnod és újra kell nősülnöd. Ilyenkor valóban mindent megpróbálsz, hogy ha szakítani kell, biztos lehess benne, hogy jól döntöttél. De ha van az istállódban két lovad, és az egyik láthatóan jól fut, akkor nem vársz. Akkor azt a lovat futtatod, amelyik jobban fut és kész. Abban lehet ráció, hogy ha az egyik lovad olyan hamar lesérült, hogy nem volt esélyed megnézni sem, hogy mit tud - és még jóval többet is fizettél érte, mint a másikért - akkor adsz neki egy esélyt, hátha. De aztán ha nem jól fut, akkor bizony visszateszed a jobban futó lovat amilyen hamar csak tudod. Csak akkor nem teszed ezt, ha te beszélted rá a tulajdonost, hogy vegye meg a lovat jó drágán, és attól félsz, hogy ha nem őt futtatod, akkor a tulajdonos számon kér, hogy mire költötted el a pénzét.

- Az nem szervezeti kultúra, ahol a főnök utasítását semmibe veszik, pláne ha az övé a döntő szó vagyis a felelősség mindenben. Fanként láthatod, vélheted, gondolhatod azt, hogy hülye, dilettáns, nem ért hozzá, de alkalmazottként, beosztottként nem kell erről gondolkodj, elég ha teszed, amiért a fizetésed kapod. Egy alacsonyabb pozícióban lévő nem bírálhatja felül a felette lévőt, mivel pozíciójából adódóan nem lát rá annyi releváns információra. Most extrém példát véve alapul, ha Kraft kitalálná, hogy Stidham kezdjen és ne Brady (és most irreleváns miért akarná ezt), akkor BB vagy lemond és elmegy, vagy dolgozik Stidhammel, őt kezdeti és nem bírálja a főnöke döntését.Sobri Jóska
Attól függ, hogy mi az a főnöki utasítás. Ha én szoftver fejlesztő vagyok egy cégnél, és azt adják feladatnak, hogy készítsek egy ügyfél-kapcsolati rendszert, akkor nem fogok ellent mondani, és pinball játékot írni. Viszont ha a főnök odajön és azt mondja, hogy írjam át a kódban az A betűt B betűre, és szorozzam meg kettővel az A számot mielőtt elosztom B-vel, és én erről azt gondolom, hogy hülyeség, akkor el fogom mondani a főnöknek, hogy ez egy hülyeség, rossz lessz a szoftver. És ha erősködik, akkor vagy felmondok a p*csába, vagy írásban leíratom, hogy az a szorzás direkt főnöki kérésre került a kódba. És ha a progam lefagy, és a főnök arra utasít, hogy én álljak ki és magyarázkodjak az ügyfélnél, akkor a helyzettől függően vagy féltem az állásomat és némán szitkozódva megcsinálom, vagy elhajtom a *csába, vagy simán felmondok. Akármelyik is legyen, egy dolog biztos: az így működő cégnek rossz a szervezeti kultúrája.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.
iktriad
Tudom, hogy nem fogod megérteni, de azért megpróbálom:
- 2 és fél meccsből nem lehet általánosítani. Nekünk, szurkólóknak 10 percből is lehet, vagy akár nulla játékpercből, de egy rendszer nem úgy működik, hogy az egyik fogaskereke kattog, és máris baszod ki a picsába az egészet. Ha nős vagy, és a nejednek épp fáj a feje vagy depis, és egy hétig nem dugtok, ezért még nem fogsz elvállni.
- Az nem szervezeti kultúra, ahol a főnök utasítását semmibe veszik, pláne ha az övé a döntő szó vagyis a felelősség mindenben. Fanként láthatod, vélheted, gondolhatod azt, hogy hülye, dilettáns, nem ért hozzá, de alkalmazottként, beosztottként nem kell erről gondolkodj, elég ha teszed, amiért a fizetésed kapod. Egy alacsonyabb pozícióban lévő nem bírálhatja felül a felette lévőt, mivel pozíciójából adódóan nem lát rá annyi releváns információra. Most extrém példát véve alapul, ha Kraft kitalálná, hogy Stidham kezdjen és ne Brady (és most irreleváns miért akarná ezt), akkor BB vagy lemond és elmegy, vagy dolgozik Stidhammel, őt kezdeti és nem bírálja a főnöke döntését.

Tudom, ezt a Jaxnél nehéz feldolgozni, pláne, hogy a látható döntések nyilvánvalóan eddig nem igazolják TC-t, de ez szervezeti struktúráról, felelősségi körökről és feladatvégrehajtásról szól ott, a valóságban.
Nálunk meg aról, hogy balfasz a csapat, és Minshew jobb ha kezd. De ez a felszín.
És úgy tűnik, hogy TC öregedett meg, ő téved, rossz döntéseket hoz, így látod, én is így látom, de Marrone nem láthatja így.
Mert egy ideális világban egy beosztott lehet béna, sikertelen, eredménytelen, de olyan, aki nem teszi amiért a fizetését kapja, na olyan nem.
(Én ismerek jó pár médiaszakembert, szerkesztőt, operatőrt, vágót, rendezvényhangosítót, -világosítót, akik szakmailag patentek, de nem tudták félretenni az egójukat, nem tudtak lojálisak lenni a munkaadójukhoz, nem hajtották végre a feladatot, amiért a pénzt kapták, megszakértettek, jobban tudtak, felülbíráltak, és már a kutya nem alkalmazza őket. Van akit 15 éve, szóval ez nem politikai, hanem egyszerűen arról szól, hogy azt kell csinálni amit a főnök mond. Ne bíráld felül, mert nem látod a nagy egészet, és a felelősség teljes egészében az övé, ha te azt tetted, ami az utasítás volt.)

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem azért kérdéses, hogy mennyi csapódik le Shaonál az egészből, tekintve, hogy nyilván a "minden oldalt meghallgatunk" elven működik. Mivel baromira polkorrektül nyilatkozik, ha megteszi olykor, ezért nem igazán jött még át a véleménye az egészről (nekem legalábbis). Eddig csak "ha" kezdetű mondatok hangzottak el róla vagy a jövőbeli döntéseiről. Mennyi esélye van annak, hogy Tom papa repül? Caldwellről azért nem volt rossz véleménye itt se régen az emberek nagyrészének. A draftokat azért, főleg az elején (2014/2016) nagyon jól tolta. Az hogy a beépülés/maradás faktor mennyire az ő sara én nem tudom megítélni miképp a menedzsment részét sem. Az világos, hogy egy olyan ember mint Coughlin, aki mindenbe is belepofázik (illetve dönt mások felett), baromira ártalmas. De valami miatt itt van és valami miatt nem akaródzik elmozdulni neki.
Szóval valaki intézzen egy direkt kérdést a bajszos tulajdonos úrnak!
Ppistike
Caldwell nem teljesen menthetelen, de az, hogy nem tudott beletörődni abba, hogy Bortles veszett ügy és akkor is ragaszkodott hozzá, amikor már nem kellett volna, az ő értékelését is lehúzza. Plusz ha megnézzük, kiket sikerült vinnie az első 3 Top 5-ös pickjével, az se mutat jól. És akkor Gus Bradleyről, mint az ő vezetőedzője ne is beszéljünk. Ráadásul az is tudható, ha ő maradt volna a tényleges GM, akkor Mike Smith lett volna Marrone helyett a HC. Na az se lett volna valami jó döntés, Egy szóval csinált jó dolgokat, de összességében simán el lehetett volna küldeni 2016 végén, és csak azért nem történt meg, mert Coughlinak baromi kényelmes volt, hogy van egy ügyintézője.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Nekem azért kérdéses, hogy mennyi csapódik le Shaonál az egészből, tekintve, hogy nyilván a "minden oldalt meghallgatunk" elven működik. Mivel baromira polkorrektül nyilatkozik, ha megteszi olykor, ezért nem igazán jött még át a véleménye az egészről (nekem legalábbis). Eddig csak "ha" kezdetű mondatok hangzottak el róla vagy a jövőbeli döntéseiről. Mennyi esélye van annak, hogy Tom papa repül? Caldwellről azért nem volt rossz véleménye itt se régen az emberek nagyrészének. A draftokat azért, főleg az elején (2014/2016) nagyon jól tolta. Az hogy a beépülés/maradás faktor mennyire az ő sara én nem tudom megítélni miképp a menedzsment részét sem. Az világos, hogy egy olyan ember mint Coughlin, aki mindenbe is belepofázik (illetve dönt mások felett), baromira ártalmas. De valami miatt itt van és valami miatt nem akaródzik elmozdulni neki.
Szóval valaki intézzen egy direkt kérdést a bajszos tulajdonos úrnak!

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Álmodik a nyomor/Jesus Facepalm
 twitter.com/1010XLAG/status/1202020951623454720
Jövő nyár és jövő szezon???? Öregem, láttad te mit művelt az embered (évi 22 millióért...) az elmúlt 2,5 meccsen és mit művel a 6. körös rookie (2 zacsi mogyoróért) ugyanazokkal az csapattársakkal? Konkrétan ha DeDe elkapja a passzt, amiből miatta INT lett az endzone-nál, Minshew 1 TD-s difire hozza vissza a meccset 0-25-ről egy negyed alatt!
Remélem ezt a tervet Khannak is elmondtad, aki ha jövőre is akar jegyeket eladni, akkor ezt csak egyféleképpen jutalmazhatja -> elküld téged a picsába nyugdíjba a szezon végén.

Vasárnap még nem ezt mondtad Dougnak róla...
 twitter.com/1010XLAG/status/1201990959443202049

Pár statisztika/hangulatjelentés, hogy kivel mennyire elégedett a szurkolótábor.

Coughlin - YIkes.
 twitter.com/BoldTakePod/status/1201293678792327168

Caldwell
 twitter.com/BoldTakePod/status/1201295126934564864
Én még emlékszem, amikor Caldwellen élcelődtek sokan odakint, mikor Tom visszatért. Ehhez képest még neki is jobb a megítélése, mint TC-nek.

És végül Marrone
 twitter.com/BoldTakePod/status/1201294331790921730
Hm...

Marrone és Coughlin kb itt tart jelenleg egymással.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1202029655836020738
(*A Jay Fund Coughlin jótékonysági alapítványa. Alapesetben ilyenkor lehet(ett) az elmúlt 3 évben kérdezni tőle pár softball kérdést a jaguarsszal kapcsolatban, ahol amúgy tejhatalma remélem csak volt ebben az időintervallumban - lásd a 2 idézet tőle...)

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.iktriad
Ezt a "szerelmi háromszöget" fel kellene robbantani. Egy ilyen felállásnak abban az esetben lenne értelme, ha Khan-nak elfoglaltsága, betegsége, stb. okán nem lenne ideje a csapat tulajdonosaként aktorkodni. Ezért kinevezi Coughlint kvázi tulajdonos képviselőjének. Aki pedig úgy is viselkedik, mint egy tulaj, azaz ő választja ki a GM-et, majd közösen választanak HC-t, viszont ezen túl nem pofázik közvetlenül bele már semmibe. Se roster ügyek, se trade, se draft, se csapat összeállítás, se semmi. Csak elszámoltatja a két beosztottját időről időre.

Jelenleg viszont Khan nem passzív, Coughlin bőven több dologba pofázik bele, mint egy tulaj képviselő, a GM nem igazi GM, a HC meg nem igazi HC. És ebből az egymásba lógó, kaotikus felosztásból jön aztán az például, hogy a HC-vel vitetnek el minden balhét a nyilvánosság előtt. Azt is, amiről nem is ő döntött. Ezek szerint a Ramsey trade-en kívül a kezdő QB személye is ilyen volt. Kúúúl. Marrone-nak nem lehet könnyű a helyzete...

Khan-nak ha van egy kis esze, újragondolja ezt az egészet, letisztázott, jól behatárolt szerepkörökkel.
peterk2005
Azt kell tennie, mint 2013-ban, csak a GM-je legyen jobb, mint Caldwell és ennek a GM-nek a vezetőedzője minimum egy Marrone szintet hozzon, de inkább legyen jobb. Szóval volt ilyen már nálunk nem is oly rég, csak nem a megfelelő emberekkel.

Egy biztos: világosan látszik az első számú prioritás most az, hogy Coughlin el legyen küldve, mert azon túl, hogy nagyon megkérdőjelezhető lépéseket tesz a csapat keretével kapcsolatban (a mostani keret rosszabb, mint mikor átvette...) azzal, hogy láthatóan nem tudja hol a határ a hatásköreiben, még az edzői stáb/játékosok (lásd Ramsey, talán Telvin) számára is teljesen toxikussá is teszi a légkört és megoszt (lásd a játékosok nem tudják, ki az igazi vezetőedző azzal ,hogy álladóan Marrone feje felett döntenek olyan dolgokról, amiben csak neki kéne),
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.iktriad
Ezt a "szerelmi háromszöget" fel kellene robbantani. Egy ilyen felállásnak abban az esetben lenne értelme, ha Khan-nak elfoglaltsága, betegsége, stb. okán nem lenne ideje a csapat tulajdonosaként aktorkodni. Ezért kinevezi Coughlint kvázi tulajdonos képviselőjének. Aki pedig úgy is viselkedik, mint egy tulaj, azaz ő választja ki a GM-et, majd közösen választanak HC-t, viszont ezen túl nem pofázik közvetlenül bele már semmibe. Se roster ügyek, se trade, se draft, se csapat összeállítás, se semmi. Csak elszámoltatja a két beosztottját időről időre.

Jelenleg viszont Khan nem passzív, Coughlin bőven több dologba pofázik bele, mint egy tulaj képviselő, a GM nem igazi GM, a HC meg nem igazi HC. És ebből az egymásba lógó, kaotikus felosztásból jön aztán az például, hogy a HC-vel vitetnek el minden balhét a nyilvánosság előtt. Azt is, amiről nem is ő döntött. Ezek szerint a Ramsey trade-en kívül a kezdő QB személye is ilyen volt. Kúúúl. Marrone-nak nem lehet könnyű a helyzete...

Khan-nak ha van egy kis esze, újragondolja ezt az egészet, letisztázott, jól behatárolt szerepkörökkel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CB csere - Breon Borders ki, Parry Nickerson újra bekerült az 53-ba.
 twitter.com/Jaguars/status/1201969557721747457
Nickelson practice squados helyére a RB Paul Perkins jött. Ex- UCAL RB, még 2016-ban draftolta onnan a Giants a 5. körben. 16-18 között ott, idén a Lionsban volt kereten.

Kijött az eheti Bold City Take, amelyben az egyik résztvevő, Dilla beszélt arról, hogy a forrása szerint mi történt Coughlin és Marrone között a meccs után Doug irodájában. (41:24-től - de rohadtul ajánlom az egészet, annak aki tud angolul és szereti a Jagst - kurva jó humor, diehard, de önkritikus Jags fanok, akik ráadásul még nem is az EatDatPussy féle elvakult idióta vonalat képezik, és az egyiküknek van még egy beépített téglája is a csapatnál insider infókért (tippre ez Tad Dickman, a Jags PR-osa lehet, onnan gondolom, hogy pl ő volt a podcast egyik első vendége).
 podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz
Szóval a Bucs meccs után Coughlin beviharzott Doug irodájába, az ajtó ekkor még nyitva volt és azt mondta:
"Megmondtam, hogy nem rakhatod be a kölyköt, amíg Foles egészséges!"
Erre Doug már csukott ajtók mögött, de ordítva annyit mondott:
"Én nyerni akarok. Mindent megteszek ezért, amit kell. És amíg még én vagyok itt a vezetőedző, Nick többé nem kezd! Nem is kellett volna kezdetni és ezt te is tudod Tom."
Ezek után mindketten jól hallathatóan elküldték a halál faszába a másikat. Azóta:
-Minshew lett a kezdő.
-És ma "véletlenül" kiszivárgott (mint a Yannick szerződési ajánlat a nyáron...), hogy Doug ki lesz rúgva a szezon végén és Nick frusztrált...

Vannak a podcastban egyéb nyalánkságok is - pl Fournette és Foles egyértelműen Coughlin által erőltetett dolgok, az éppen lefokozott Caldwell pl. McCaffreyt akarta 2017-ben vagy visszatradelni. Hm.

Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csórikám...
 twitter.com/JaguarMaven/status/1201941410762625025
Remélem nem csak ő viszi el az elmúlt 3 évért, meg az ideiért a balhét.

Most már átérezheti, milyen volt nézni őt nekünk Jaguars mezben.
 twitter.com/JaguarMaven/status/1201943188082249728

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars kezdő QB-jainak mérlege 2009 és 19 között. Garrard és Minshew egész szép keretet ad, csak a közte lévők ne lennének...

Garrard 15-15
Bouman 0-1
Edwards 0-1
McCown 1-1
Gabbert 5-22
Henne 5-17
Bortles 21-49
Kessler 2-2*
Foles 0-4
Minshew 4-4

*Kessler 2. W-jét Bortles (és Tannehill) hozta össze. Mondjuk az elsőhöz se volt sok köze...

Ha már QB-k. YIkes.
 twitter.com/patdrinks/status/1201593937317761025

Ez meg egy 10/10-es helyzetelemzés.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201596130422853632

Valamiben vezetjük a ligát!!! Kár, hogy büntetésekben.
 twitter.com/Demetrius82/status/1201636382420156422
Na ez a terület az egyik legnagyobb baj Marronenal, mint HC. Ez évek óta komoly probléma, ő is mindig elmondja és mégsem változik semmi.

Egy kis (nagy ) OL sav. Marrone az egyik fő okanak azt mondta, hogy a támadófalunknak jobb, ha egy mobilis QB van mögötte. Ami felvet pár fejvakarós kérdést... A legnagyobb közülük ez.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201586989939773441
 twitter.com/Demetrius82/status/1201591353169321985
 twitter.com/ejleven/status/1201592475644764162

De ha már OL-ek, itt egy újabb ok, hogy a PFF max csak egy olykor hasznos eszközre kéne tekinteni, és nem mint szentírásra, mint azt oly sokan teszik tévedésből - AJ Cann bekerült a hét csapatába. Hogy mI vaaaaan?
 twitter.com/PFF_Jaguars/status/1201626315083923457

Még egy fekete pont Coughlinéknak.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1201632812941664256
Green Bayben érdekes tudják használni. Még mindig.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bajusz a kezdő! <3
alatriste
Ráadásul Marrone azt mondta, ez a terv a maradék 4 meccsre is idén.

A Varjú írása arról, mit tehetünk Nick Folesszal jövőre.
 www.bigcatcountry.com/2019/12/2/20991586/nick-foles-salary-cap-trade-cut-jaguars

Amúgy ha ennyi volt Folesnak jacksonvilleben, akkor alulmúlta Jerry "1 millió dollár/elkapás" Porter 2008-as produktumát is ár/érték arányban.

Foles reakciója a döntésről.
 twitter.com/Demetrius82/status/1201577026370584576

 twitter.com/Demetrius82/status/1201581314748637193
A D-t én sajnálom, ilyen O mellett jogosan merül fel bennük, hogy miért is hajtsák szét magukat. Demoralizáló az egész.

A maradék 4 meccsen mindenkinek kéne lehetőséget adni a csapatból, hátha van még 1-2 fel nem fedezett tehetség (vagy egy közepesen jó szintet megütő fickó). Legalább látnánk mit tud az 53-as keret. Ha bejön akkor hurrá, ha nem akkor meg csak egy átlagos vasárnap estének leszünk szemtanúi 😀
dioadam
Sajnos a védőfalat (és ott is leginkább a 2 DE-t) leszámítva sajna sok fénypont nincs a védelemben. Bár WIngard és Payne nekem tetszett szemre tegnap.

OUCH
 twitter.com/Demetrius82/status/1201579563559653377