NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.iktriad
Ezt a "szerelmi háromszöget" fel kellene robbantani. Egy ilyen felállásnak abban az esetben lenne értelme, ha Khan-nak elfoglaltsága, betegsége, stb. okán nem lenne ideje a csapat tulajdonosaként aktorkodni. Ezért kinevezi Coughlint kvázi tulajdonos képviselőjének. Aki pedig úgy is viselkedik, mint egy tulaj, azaz ő választja ki a GM-et, majd közösen választanak HC-t, viszont ezen túl nem pofázik közvetlenül bele már semmibe. Se roster ügyek, se trade, se draft, se csapat összeállítás, se semmi. Csak elszámoltatja a két beosztottját időről időre.

Jelenleg viszont Khan nem passzív, Coughlin bőven több dologba pofázik bele, mint egy tulaj képviselő, a GM nem igazi GM, a HC meg nem igazi HC. És ebből az egymásba lógó, kaotikus felosztásból jön aztán az például, hogy a HC-vel vitetnek el minden balhét a nyilvánosság előtt. Azt is, amiről nem is ő döntött. Ezek szerint a Ramsey trade-en kívül a kezdő QB személye is ilyen volt. Kúúúl. Marrone-nak nem lehet könnyű a helyzete...

Khan-nak ha van egy kis esze, újragondolja ezt az egészet, letisztázott, jól behatárolt szerepkörökkel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CB csere - Breon Borders ki, Parry Nickerson újra bekerült az 53-ba.
 twitter.com/Jaguars/status/1201969557721747457
Nickelson practice squados helyére a RB Paul Perkins jött. Ex- UCAL RB, még 2016-ban draftolta onnan a Giants a 5. körben. 16-18 között ott, idén a Lionsban volt kereten.

Kijött az eheti Bold City Take, amelyben az egyik résztvevő, Dilla beszélt arról, hogy a forrása szerint mi történt Coughlin és Marrone között a meccs után Doug irodájában. (41:24-től - de rohadtul ajánlom az egészet, annak aki tud angolul és szereti a Jagst - kurva jó humor, diehard, de önkritikus Jags fanok, akik ráadásul még nem is az EatDatPussy féle elvakult idióta vonalat képezik, és az egyiküknek van még egy beépített téglája is a csapatnál insider infókért (tippre ez Tad Dickman, a Jags PR-osa lehet, onnan gondolom, hogy pl ő volt a podcast egyik első vendége).
 podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz
Szóval a Bucs meccs után Coughlin beviharzott Doug irodájába, az ajtó ekkor még nyitva volt és azt mondta:
"Megmondtam, hogy nem rakhatod be a kölyköt, amíg Foles egészséges!"
Erre Doug már csukott ajtók mögött, de ordítva annyit mondott:
"Én nyerni akarok. Mindent megteszek ezért, amit kell. És amíg még én vagyok itt a vezetőedző, Nick többé nem kezd! Nem is kellett volna kezdetni és ezt te is tudod Tom."
Ezek után mindketten jól hallathatóan elküldték a halál faszába a másikat. Azóta:
-Minshew lett a kezdő.
-És ma "véletlenül" kiszivárgott (mint a Yannick szerződési ajánlat a nyáron...), hogy Doug ki lesz rúgva a szezon végén és Nick frusztrált...

Vannak a podcastban egyéb nyalánkságok is - pl Fournette és Foles egyértelműen Coughlin által erőltetett dolgok, az éppen lefokozott Caldwell pl. McCaffreyt akarta 2017-ben vagy visszatradelni. Hm.

Ha nem akarjuk, hogy 2020 hallva szülessen Jags szempontból itt biza teljes front office takarítás kell. Legfőképpen pedig Coughlinnak mennie kell! Aki Foles 2 és fél meccse után még mindig hozzá ragaszkodik, annak semmi keresni valója a csapatnál, nem hogy övé legyen a döntő szó mindenben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csórikám...
 twitter.com/JaguarMaven/status/1201941410762625025
Remélem nem csak ő viszi el az elmúlt 3 évért, meg az ideiért a balhét.

Most már átérezheti, milyen volt nézni őt nekünk Jaguars mezben.
 twitter.com/JaguarMaven/status/1201943188082249728

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars kezdő QB-jainak mérlege 2009 és 19 között. Garrard és Minshew egész szép keretet ad, csak a közte lévők ne lennének...

Garrard 15-15
Bouman 0-1
Edwards 0-1
McCown 1-1
Gabbert 5-22
Henne 5-17
Bortles 21-49
Kessler 2-2*
Foles 0-4
Minshew 4-4

*Kessler 2. W-jét Bortles (és Tannehill) hozta össze. Mondjuk az elsőhöz se volt sok köze...

Ha már QB-k. YIkes.
 twitter.com/patdrinks/status/1201593937317761025

Ez meg egy 10/10-es helyzetelemzés.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201596130422853632

Valamiben vezetjük a ligát!!! Kár, hogy büntetésekben.
 twitter.com/Demetrius82/status/1201636382420156422
Na ez a terület az egyik legnagyobb baj Marronenal, mint HC. Ez évek óta komoly probléma, ő is mindig elmondja és mégsem változik semmi.

Egy kis (nagy ) OL sav. Marrone az egyik fő okanak azt mondta, hogy a támadófalunknak jobb, ha egy mobilis QB van mögötte. Ami felvet pár fejvakarós kérdést... A legnagyobb közülük ez.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201586989939773441
 twitter.com/Demetrius82/status/1201591353169321985
 twitter.com/ejleven/status/1201592475644764162

De ha már OL-ek, itt egy újabb ok, hogy a PFF max csak egy olykor hasznos eszközre kéne tekinteni, és nem mint szentírásra, mint azt oly sokan teszik tévedésből - AJ Cann bekerült a hét csapatába. Hogy mI vaaaaan?
 twitter.com/PFF_Jaguars/status/1201626315083923457

Még egy fekete pont Coughlinéknak.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1201632812941664256
Green Bayben érdekes tudják használni. Még mindig.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bajusz a kezdő! <3
alatriste
Ráadásul Marrone azt mondta, ez a terv a maradék 4 meccsre is idén.

A Varjú írása arról, mit tehetünk Nick Folesszal jövőre.
 www.bigcatcountry.com/2019/12/2/20991586/nick-foles-salary-cap-trade-cut-jaguars

Amúgy ha ennyi volt Folesnak jacksonvilleben, akkor alulmúlta Jerry "1 millió dollár/elkapás" Porter 2008-as produktumát is ár/érték arányban.

Foles reakciója a döntésről.
 twitter.com/Demetrius82/status/1201577026370584576

 twitter.com/Demetrius82/status/1201581314748637193
A D-t én sajnálom, ilyen O mellett jogosan merül fel bennük, hogy miért is hajtsák szét magukat. Demoralizáló az egész.

A maradék 4 meccsen mindenkinek kéne lehetőséget adni a csapatból, hátha van még 1-2 fel nem fedezett tehetség (vagy egy közepesen jó szintet megütő fickó). Legalább látnánk mit tud az 53-as keret. Ha bejön akkor hurrá, ha nem akkor meg csak egy átlagos vasárnap estének leszünk szemtanúi 😀
dioadam
Sajnos a védőfalat (és ott is leginkább a 2 DE-t) leszámítva sajna sok fénypont nincs a védelemben. Bár WIngard és Payne nekem tetszett szemre tegnap.

OUCH
 twitter.com/Demetrius82/status/1201579563559653377
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Bajusz a kezdő! <3
alatriste
Megbasz mindenkit...
Stezt triplán is 😛😛😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bajusz a kezdő! <3

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Ouch.
 twitter.com/AdamStites_/status/1201312945247928320

"Nemsokára én leszek a vezetőedződ(?)"
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201304878032834560


Emlékszem tavasszal sokan kritizáltak itt, mikor nehezményeztem, hogy egyedüli kérőként miért fizetünk neki ennyit. Nos, pl. ezért.
iktriad
Azért ne légy másokkal igazságtalan Ik. Tavasszal Minshew nem volt még a térképen sem. Bortles volt / lett volna az alternatíva, a Foles igazolást ennek a fényében kell nézni. Nem jött be, de mindenki tudta, hogy Foles nem lesz egy Mahomes, hogy ő csak akkor lesz eredményes, ha kap egy igan jó rendszert és megfelelő hátteret.

Szóval, ha Foles esetleg elmegy Carolina-ba jövőre, és playoffba vezeti őket, egy nem kiváló, de OK teljesítménnyel, akkor mi van? Abból eléggé az következne, hogy ITT csak egy Mahomes / Watson tudná a saját értékét igazolni, egy átlagos "oké, de semmi extra" irányító eleve fejreállással egyenlő. Ami azért mélyebb bajokra utal, mint a QB személye.

Nem akarom megmondani a tutit, tudom, hogy fáj ez így is eléggé. De nekem azt hiszem nem Foles miatt fájna elsősorban most a fejem, ha Jags fan lennék. Azt úgyis elrendezi az élet, mert Minshew itt lesz évekig. Ráadásul rém olcsón. Viszont ami baljós, az az, hogy ez a csapat hajlamos azonnal megzuhanni, amint valami nem megy flottul. Utálom a "culture" szót, mert mindig mindenre rásütik, de nálatok van értelme előhozni, mert Coughlin bácsinak szerintem sikerült azt szétvernie. Tartást kell adni a csapatnak, hogy ne fordulhasson elő, hogy esetleg Minshew jó lesz, és akkor majd a defense fogja eldobálni a meccseket...
peterk2005
Amit akartam tavasszal: Josh McCown esetleg Tyrod + draftolt rookie (konkrétan Haskins - ok, ő se néz ki jól egyelőre, legalábbis nem egy Minshew). De így sokkal olcsóbb lett volna, mint a mostani opció, és nem hiszem, hogy Folesnál rosszabb lenne a produktum...

Ja, ha már draft, jelenleg 1/8-nál vagyunk a saját pickünkkel. Ha Foles marad, biztos az újabb Top 5 pick... De lehet Minshewval se leszünk sokkal kijjebb (ha egyátalán) a Top 10-ből , ahogy a D játszik...
iktriad
A D-t én sajnálom, ilyen O mellett jogosan merül fel bennük, hogy miért is hajtsák szét magukat. Demoralizáló az egész.

A maradék 4 meccsen mindenkinek kéne lehetőséget adni a csapatból, hátha van még 1-2 fel nem fedezett tehetség (vagy egy közepesen jó szintet megütő fickó). Legalább látnánk mit tud az 53-as keret. Ha bejön akkor hurrá, ha nem akkor meg csak egy átlagos vasárnap estének leszünk szemtanúi 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ouch.
 twitter.com/AdamStites_/status/1201312945247928320

"Nemsokára én leszek a vezetőedződ(?)"
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201304878032834560


Emlékszem tavasszal sokan kritizáltak itt, mikor nehezményeztem, hogy egyedüli kérőként miért fizetünk neki ennyit. Nos, pl. ezért.
iktriad
Azért ne légy másokkal igazságtalan Ik. Tavasszal Minshew nem volt még a térképen sem. Bortles volt / lett volna az alternatíva, a Foles igazolást ennek a fényében kell nézni. Nem jött be, de mindenki tudta, hogy Foles nem lesz egy Mahomes, hogy ő csak akkor lesz eredményes, ha kap egy igan jó rendszert és megfelelő hátteret.

Szóval, ha Foles esetleg elmegy Carolina-ba jövőre, és playoffba vezeti őket, egy nem kiváló, de OK teljesítménnyel, akkor mi van? Abból eléggé az következne, hogy ITT csak egy Mahomes / Watson tudná a saját értékét igazolni, egy átlagos "oké, de semmi extra" irányító eleve fejreállással egyenlő. Ami azért mélyebb bajokra utal, mint a QB személye.

Nem akarom megmondani a tutit, tudom, hogy fáj ez így is eléggé. De nekem azt hiszem nem Foles miatt fájna elsősorban most a fejem, ha Jags fan lennék. Azt úgyis elrendezi az élet, mert Minshew itt lesz évekig. Ráadásul rém olcsón. Viszont ami baljós, az az, hogy ez a csapat hajlamos azonnal megzuhanni, amint valami nem megy flottul. Utálom a "culture" szót, mert mindig mindenre rásütik, de nálatok van értelme előhozni, mert Coughlin bácsinak szerintem sikerült azt szétvernie. Tartást kell adni a csapatnak, hogy ne fordulhasson elő, hogy esetleg Minshew jó lesz, és akkor majd a defense fogja eldobálni a meccseket...
peterk2005
Amit akartam tavasszal: Josh McCown esetleg Tyrod + draftolt rookie (konkrétan Haskins - ok, ő se néz ki jól egyelőre, legalábbis nem egy Minshew). De így sokkal olcsóbb lett volna, mint a mostani opció, és nem hiszem, hogy Folesnál rosszabb lenne a produktum...

Ja, ha már draft, jelenleg 1/8-nál vagyunk a saját pickünkkel. Ha Foles marad, biztos az újabb Top 5 pick... De lehet Minshewval se leszünk sokkal kijjebb (ha egyátalán) a Top 10-ből , ahogy a D játszik...
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
amúgy Hurns egész szép elkapásokat produkált... jah már nem nálunk
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Nem akarom megmondani a tutit, tudom, hogy fáj ez így is eléggé. De nekem azt hiszem nem Foles miatt fájna elsősorban most a fejem, ha Jags fan lennék. Azt úgyis elrendezi az élet, mert Minshew itt lesz évekig. Ráadásul rém olcsón. Viszont ami baljós, az az, hogy ez a csapat hajlamos azonnal megzuhanni, amint valami nem megy flottul. Utálom a "culture" szót, mert mindig mindenre rásütik, de nálatok van értelme előhozni, mert Coughlin bácsinak szerintem sikerült azt szétvernie. Tartást kell adni a csapatnak, hogy ne fordulhasson elő, hogy esetleg Minshew jó lesz, és akkor majd a defense fogja eldobálni a meccseket...
peterk2005
Azért ha láttad a meccset, akkor azt is jól megfigyelhetted, hogy amennyire hajlamosak a megzuhanásra, annyira működik ez visszafelé is. Mikor GM beállt felrobbant a (12 fős látogatottságú) stadion, a csapat pedig olyan darálásba kezdett, mint akinek az élete múlik rajta. Pont ez kell...ene, ha meg tudnák szüntetni az öltözői is FO/BO hiriget, amit az a pár borzasztóan nem odaillő ember okoz. Ami dollár már elindult az utca felé, azt hagyni kell leesni és inkább azzal foglalkozni, ami bent marad. Shao-tól nem kell okos megoldást várni, ő max dühből fog meghúzni dolgokat, Mondjuk neki pont nem is ez lenne a dolga. Erre tartja egy normális csapat a Coughlin féle (poziciójú) embereket meg a GM-et. Na ez az amit nálunk elsőnek kellene a pénz után repíteni...
Ppistike
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Emlékszem tavasszal sokan kritizáltak itt, mikor nehezményeztem, hogy egyedüli kérőként miért fizetünk neki ennyit. Nos, pl. ezért.
iktriad
Azért ne légy másokkal igazságtalan Ik. Tavasszal Minshew nem volt még a térképen sem. Bortles volt / lett volna az alternatíva, a Foles igazolást ennek a fényében kell nézni. Nem jött be, de mindenki tudta, hogy Foles nem lesz egy Mahomes, hogy ő csak akkor lesz eredményes, ha kap egy igan jó rendszert és megfelelő hátteret.

Szóval, ha Foles esetleg elmegy Carolina-ba jövőre, és playoffba vezeti őket, egy nem kiváló, de OK teljesítménnyel, akkor mi van? Abból eléggé az következne, hogy ITT csak egy Mahomes / Watson tudná a saját értékét igazolni, egy átlagos "oké, de semmi extra" irányító eleve fejreállással egyenlő. Ami azért mélyebb bajokra utal, mint a QB személye.

Nem akarom megmondani a tutit, tudom, hogy fáj ez így is eléggé. De nekem azt hiszem nem Foles miatt fájna elsősorban most a fejem, ha Jags fan lennék. Azt úgyis elrendezi az élet, mert Minshew itt lesz évekig. Ráadásul rém olcsón. Viszont ami baljós, az az, hogy ez a csapat hajlamos azonnal megzuhanni, amint valami nem megy flottul. Utálom a "culture" szót, mert mindig mindenre rásütik, de nálatok van értelme előhozni, mert Coughlin bácsinak szerintem sikerült azt szétvernie. Tartást kell adni a csapatnak, hogy ne fordulhasson elő, hogy esetleg Minshew jó lesz, és akkor majd a defense fogja eldobálni a meccseket...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Prosinski mez kb olyan vétel lehetett, mint az én Keelan Cole mezem, 10$-ért kihagyhatatlan. De azért a #41 Allen többet van rajtam. Köszi Raiders!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vannak itt szép gyöngyszemek:
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1201289119009329159
There’s a real chance Khan will pay Foles $50.1 million for three touchdowns and no victories if he never gets back on the field as a Jaguar.
Ez még Jerry Porter 1 millió/elkapásos événél is rosszabb anyagi befektetés 2008-ból. Pedig azt hittem, azt nem lehet alulmúlni.

Na melyik karunkat vágjuk majd ki tőből baltával fájdalomcsillapító nélkül?
The Jaguars are also probably stuck with Foles in 2020, unless they convince a team to trade for him. Good luck. It will cost the Jaguars 22.1 million to keep Foles next season. It will create $33.9 million in dead money if they cut him.
Ha van egy ici-pici szerencsénk, az Eagles* visszaveszi minimális ellenérték fejében(középső körös pick), de amellett hogy a Jags nem egy okos franchise, mellé még ritkán szerencsés is.

Kíváncsi vagyok Marrone bemutat-e Coughlinéknak és kezdeti Minshewt vagy TC lesz olyan ostoba és továbbra is ragaszkodik a 88 milliós tévedés kezdetéséhez.

Még valami - ha Shao nem pucolja ki a teljes edzői és vezetői stábot a mostani szezon után legkésőbb 4 hét múlva, akkor nem csak edzői és menedzsment probléma van nálunk, hanem tulajdonosi is. Az meg mondanom sem kell, hogy mennyire nagy baj. Bár ha ez megtörténik, még mindig ott a baljós árny, hogy eddig Shao 2,5-szer rossz kezekbe rakta a franchise irányítását. A 0,5 Gene Smith, aki Wayne Weaver búcsúajándéka volt, szóval őt nem Shao sara, és elég gyorsan ki is rakta.
Ha már Weaver, neki 10,5 szezon kellett a 88 vereség összegyűjtéséhez. Shaonak meglett a 8. szezonra és még nincs vége. Egyre reálisabb veszély a 90 vereség 8 év alatt és a 50-110-es (vagy rosszabb!) mérleg ebben az évtizedben...

*Jelen állapotban csak és kizárólag ők vennék vissza ezt a selejtes árút.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom minden a legnagyobb rendben nálunk. Ja nem.
 twitter.com/APMarkLong/status/1201261692036026370
Akár az öltözőben.
 twitter.com/BrentASJax/status/1201260723105652736
Akár a front officeban.
 twitter.com/E_Dilla/status/1201275247116406784
 twitter.com/E_Dilla/status/1201276738250190848

És akkor még ide vehetnénk Myles Jack új szerződését meg Lee-ét és Moncrief 10 millióját is.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1201278767253073923
Remélem Khan haragja elsöpör mindenkit. Mínusz Minshew.

Ha már a bajszos, nyilatkozni is jobban tud, mint Foles.
 twitter.com/Demetrius82/status/1201267757410598913

Ezek a Tények, nem az a fos ami a TV2-n megy hírek címén.
 twitter.com/ChickenJiffy904/status/1201270115901353986

LOL, a Bold City Brigade tagjai úgy válaszoltak Coughlin "Gyertek meccsre!" könyörgésére, hogy a legnagyobb bust mezben jöttek, ami csak otthon volt. Baszki valaki anno komolyan vett egy Chris Prosisnki mezt, aki nem a rokona/barátja?! 😊 😊 😊
 twitter.com/bonnieupright/status/1201172340245225472
Vannak itt más gyöngyszemek is. 😊 😊 😊 Moncriefé visz mindent.
 twitter.com/PayYannick/status/1201182955659546626

És ha már TC. LOOOOOOOOOOOOOL - reméljük már nem tényleg nem sokáig rontja itt a levegőt.
 twitter.com/PayYannick/status/1201284687441911808
A meme gyár azért beindult.
 twitter.com/BoldCityCap/status/1201284883659837442
 twitter.com/BoldCityCap/status/1201244015859032064
Shao fia Tony meg úgy néz ki mellette, mint egy másnapos egy buli után...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs agyrázkódás Josh Allennél.
 twitter.com/TDickman89/status/1201248382192422913

Viszont gyanúsan nagy a csend, még semmilyen meccs utáni nyilatkozatot nem láttam sehol. Furcsa.

Update:
Találtam kettőt.
 twitter.com/JohnReid64/status/1201255306422104064
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201254847112208386
Foles Start a mai teljesítményéről.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201257828419342337
YIKES.
 twitter.com/NFLResearch/status/1201222007926358016
Majd jövőre mehet vissza Philybe játszani. Addig menjen vissza nyaralni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai meccs amúgy hatalmas győzelem volt hosszú távon, HA sikerül a helyes embereket kirúgni és alkalmazni pár hét múlva.
 twitter.com/gold_jag5/status/1201245737331417088

Az egyik 88 milliós QB, a másik 6. körös rookie.


 twitter.com/AlfieBCC/status/1201237731705327616
Grat Josh Allen
 twitter.com/TDickman89/status/1201236592410710018
Remélem nem lett agyrázkódása.
És Fourettenek is jutott egy rekord.
 twitter.com/TDickman89/status/1201240732436176901
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Volt régen a sport szeletnek egy reklámja, amiben egy raszta hajú fickó "segített" egy középkorú fickónak (pl. Letolta a szakadékba a sport autót meg ilyenek).
TC "munkássága" pontosan erre emlékeztet...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bejött a bajszos, máris labdát szerez a D és vanank a pontok és az egész csapat életre kelt. Véletlen lenne.

Amúgy köszi Coughlin - > Jesszusom
 twitter.com/Jason_OTC/status/1201228950451736577
Emlékszem tavasszal sokan kritizáltak itt, mikor nehezményeztem, hogy egyedüli kérőként miért fizetünk neki ennyit. Nos, pl. ezért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ez az ára, hogy megszabaduljunk Folestól és Coughlintól, ám legyen.
 twitter.com/gilde26/status/1201223366671314945
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201223572984909829
Megjegyzem, a 3. héten Minshew és a jags kb 4 perc alatt szerzett 14-et a Titans elleni TNF-en...

Epic burn a BCC-től, már fél órája kint van a meccsértékelő poszt, pedig akkor még volt hátra fél negyed a 2.-ból is.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1201219651268685825
És még egy félidő hátravan.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ronnie Harrison mellett Myles Jack sincs, Donald Payne kezd a helyén.
 twitter.com/Jaguars/status/1201176630929973249

 www.cbssports.com/nfl/news/jaguars-staff-bracing-for-sweeping-changes-in-both-coaching-and-front-office-ranks/ - La Canfora
Beki
LaCanfora jóslatai a Jagsel kapcsolatban annyira szoktak bejönni, mint az én jinxeim a Jaguars meccsein. Szinte soha. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/news/jaguars-staff-bracing-for-sweeping-changes-in-both-coaching-and-front-office-ranks/ - La Canfora
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Foles ma se produkál, kb sose fog a Jagsben.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1201148855741558788
És ha ez a helyzet, akkor aki idehozta, annak 4 hét múlva mennie kell. Foles meg nagyon sok nagyon hangos boo-ra számíthat, ha nem produkál a meccs elejétől fogva. Főleg, hogy elnézve a back7-t, kinéz, hogy csak akkor lenne esélyünk nyerni*, ha felül tudnánk a Tampán kerekedni egy pisztolypárban, amire szerintem Folesszal nem vagyunk alkalmasak...


*Mint a héten írtam, nekünk a blowout L talán jobb is, mint a W, főleg Coughlin szerdai "5 meccs a szezon/könyörgök gyertek meccsre" brainfartjainak tükrében, csak nézni nem lesz szép...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
#Sírvaröhögős 😊 😊 😊
 twitter.com/KahunaMed/status/1200804227850866688
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 026 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, Jake Ryan aktiválva! Tyler Ervin nagy bánatára.
 twitter.com/TDickman89/status/1200830692592103425