NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Egy kép, amely többet mond 1000 szónál rovatunk eheti győztese.

Ez már-már művészet.
iktriad
És ez az a nézés, amitől a vérnyomásom felmegy vagy 200-ig, pedig nem vagyok egy idegbeteg típus.
Nem azt várom, hogy üvöltözzön vagy sírjon, de legalább valami tűz lenne benne, vagy a próbálkozás legkisebb szikráját látnám rajta...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
iktriad
Válassz egy új csapatot.
Én a Bengalson gondolkodom, jövőre nem kell tartani a visszaeséstől.
De ha neked fontos a siker, akkor 49ers (FCS irányító), Ravens (látványos foci, tudjuk, első lábtörésig) vagy a Pats (amíg van BB standard 10+ győzelmes szezonok). Akár már idén válthatsz, és izgulhatsz a PO-ban, még valószínűleg a SB-ban is.
De ha maradsz Jax, tudván mit választasz, akkor NE RI NYÁLJ!
Itt ez van, ezt kell szeretni.
Sobri Jóska
Én nem váltok csapatokat - szarban & húgyban is mellettük állok, lásd az elmúlt 30 évben egyszer se játszottam el a gondolattal, hogy ne a Honvédnak drukkoljak, Kispestes voltam, vagyok, leszek - pedig nem ez a 30 év volt a csapat legszebb időszaka.
Ettől függetlenül ha valami bassza a csőröm, engedd már meg, hogy kimondjam. És sajnos a Jags túl sokszor (49-106 az elmúlt 10 évben) szolgál rá a kritikára.
iktriad
Te bajod, végülis ha szar a meló, akkor se válts, uncsi a csaj, akkorse dobd, kényelmetlenül ülsz, ne fészkelődj, valami elromlott, ne javítsd meg, hanem sírjál, ríjjál, nyavajogjál - ha ez tesz boldoggá. Ez tesz boldoggá?

több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
iktriad
Válassz egy új csapatot.
Én a Bengalson gondolkodom, jövőre nem kell tartani a visszaeséstől.
De ha neked fontos a siker, akkor 49ers (FCS irányító), Ravens (látványos foci, tudjuk, első lábtörésig) vagy a Pats (amíg van BB standard 10+ győzelmes szezonok). Akár már idén válthatsz, és izgulhatsz a PO-ban, még valószínűleg a SB-ban is.
De ha maradsz Jax, tudván mit választasz, akkor NE RI NYÁLJ!
Itt ez van, ezt kell szeretni.
Sobri Jóska
Én nem váltok csapatokat - szarban & húgyban is mellettük állok, lásd az elmúlt 30 évben egyszer se játszottam el a gondolattal, hogy ne a Honvédnak drukkoljak, Kispestes voltam, vagyok, leszek - pedig nem ez a 30 év volt a csapat legszebb időszaka.
Ettől függetlenül ha valami bassza a csőröm, engedd már meg, hogy kimondjam. És sajnos a Jags túl sokszor (49-106 az elmúlt 10 évben) szolgál rá a kritikára.
iktriad
Jó látni hogy vannak meg hazai fociban is kitartó szurkoló társak, a nehézségek ellenére is! Bar en mar nem elek otthon, ezért meccsre nem tudok jarni de ha tehetem azért követem a csapat meccseit 😉 Csak A Kispest!
Bocsi az offert 😊
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
iktriad
Válassz egy új csapatot.
Én a Bengalson gondolkodom, jövőre nem kell tartani a visszaeséstől.
De ha neked fontos a siker, akkor 49ers (FCS irányító), Ravens (látványos foci, tudjuk, első lábtörésig) vagy a Pats (amíg van BB standard 10+ győzelmes szezonok). Akár már idén válthatsz, és izgulhatsz a PO-ban, még valószínűleg a SB-ban is.
De ha maradsz Jax, tudván mit választasz, akkor NE RI NYÁLJ!
Itt ez van, ezt kell szeretni.
Sobri Jóska
Ahogy Iktriad is írta, az elmúlt 10 év mérlege 49-106 tehát átlagban 5-11 és a top 10 draftpozíció is szinte garantált volt minden évben. Kis túlzással ennyi idő alatt és ennyi korai drafttal véletlenül is össze lehetett volna rakni egy stabil PO csapatot. És ha a 2017-es év eredményeit kivonjuk (12-7 el számoltam, nem tudom, hogy a PO eredményeket is bele kell-e számolni), akkor 37-99 (ami évenként 4-12 átlagban).

Ettől még szurkolok a csapatnak (és szerintem a többiek is) és nem választok másikat (nem ülök fel a hype vonatra). Viszont szeretni nem kell ezt az eredménytelenséget. Vannak hullámhegyek meg völgyek, meg néha meg kell nyomni a reset gombot, de nem kell 10 évig nyomva tartani 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
iktriad
Válassz egy új csapatot.
Én a Bengalson gondolkodom, jövőre nem kell tartani a visszaeséstől.
De ha neked fontos a siker, akkor 49ers (FCS irányító), Ravens (látványos foci, tudjuk, első lábtörésig) vagy a Pats (amíg van BB standard 10+ győzelmes szezonok). Akár már idén válthatsz, és izgulhatsz a PO-ban, még valószínűleg a SB-ban is.
De ha maradsz Jax, tudván mit választasz, akkor NE RI NYÁLJ!
Itt ez van, ezt kell szeretni.
Sobri Jóska
Én nem váltok csapatokat - szarban & húgyban is mellettük állok, lásd az elmúlt 30 évben egyszer se játszottam el a gondolattal, hogy ne a Honvédnak drukkoljak, Kispestes voltam, vagyok, leszek - pedig nem ez a 30 év volt a csapat legszebb időszaka.
Ettől függetlenül ha valami bassza a csőröm, engedd már meg, hogy kimondjam. És sajnos a Jags túl sokszor (49-106 az elmúlt 10 évben) szolgál rá a kritikára.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
iktriad
Válassz egy új csapatot.
Én a Bengalson gondolkodom, jövőre nem kell tartani a visszaeséstől.
De ha neked fontos a siker, akkor 49ers (FCS irányító), Ravens (látványos foci, tudjuk, első lábtörésig) vagy a Pats (amíg van BB standard 10+ győzelmes szezonok). Akár már idén válthatsz, és izgulhatsz a PO-ban, még valószínűleg a SB-ban is.
De ha maradsz Jax, tudván mit választasz, akkor NE RI NYÁLJ!
Itt ez van, ezt kell szeretni.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kép, amely többet mond 1000 szónál rovatunk eheti győztese.

Ez már-már művészet.

Foles amúgy tudja, hogy azért hozták, hogy IDÉN kéne neki nyernie? Nem úgy tűnik.
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1198784023344140289
Ha azt hiszi, hogy ez egy 4 éves projekt, kurva nagy tévedésben van. Kvázi mint az, aki 88 millióért leigazolta...
Egyébként még mazochista is.
 twitter.com/Ballou1010xl/status/1198768280753836032
Mondjuk emiatt ideális Jags QB matéria. Mazochista franchiseba mazochista QB-t! 😊 Pár száz éve születik, 100%, hogy önsanyargató szerzetes lenne.

Örülök, hogy nem láttam a meccset.
Nekem most nem lenne könnyű jegyet eladni a következő hazaira, újra kezdődhet a nézőkért könyörgés...

Khan, rántsd elő a keményebb f@szodat és pofozd fel vele azt aki megérdemli!
Húsrágó
Lesznek is vagy 40 ezren a Tampa ellen, annak ellenére, hogy 1 hónap után van hazai Jags meccs a stadionban, abból is a minimum a negyede Bucs drukker. Shao meg megint moroghat a bajsza alatt, hogy miért nem támogatják a helyiek eléggé a Jagst. Talán nem kéne lassan 90 vereséget összehozni 8 év (123 meccs) alatt Shao.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Szerencsére csak az első félidőt sikerült élőben "élvezni", a többit csak recapban. Amúgy Foles nem annyira f0s, lát és általában pontos is, de olyan mértékben fantáziátlan a játéka, hogy ha nem lenne nametag a hátán, akkor meccs elején soroslásos alapon bármi rákerülhetne, szurkolói permanent markerrel. Nem tudom, melyik agytröszt nyilatkozta, hogy mekkora leadere a csapatnak, de ennél még Rodgers State Farmos reklám ügynöke is motiválóbb. Klasszikus meme idézettel élve, nem jó, de nem is tragikus... Ebben bajusz kb. fényévekkel előrébb van (már csak emiatt is követelem a visszahelyezését). Pont ebben van a frencsájz legnagyobb hibája, olyanok hozzák a döntéseket, akiknek ehhez nincs/már nincs tehetségük, a többiek pedig bólogatnak hozzá, vagy elviszik a balhét. Ez pedig szerintem egyértelműen a tulajdonos hibája (évek óta ez történik, Khan csak arcoskodik, de nincsenek tökei). Van néhány kiemelkedő játékos, akiket körberaknak (a raknak tetszőlegesen lecserélhető egy másik szóra), látványos bustokkal és foggal-körömmer ragaszkodnak hozzájuk. Nyilván baromi könnyű kibicként okosnak lenni, de ezek jórésze annyira szembeötlő baromság, hogy tényleg vak, aki nem veszi észre.
Ez az év végre úgy indult, hogy a liga "hülyegyereke" posztról átugrottunk a hype vonatra, de ezt természetesen azonnal javítani is kellett. Ezen a kirugások és a posztok feltöltése nem segít, kiindulva az utóbbi évek leépüléséből. Ide inkább egy baromi jó HR/PR szakember kellene, meg valami motivációs lifecoach, meg egy bazi nagy füles a vezéreknek...
Lehet veszíteni is, ha közben a külső-belső hangulat emelkedik, egyszóval gyerehaza fiatal GrdnrMnshw!
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Örülök, hogy nem láttam a meccset.
Nekem most nem lenne könnyű jegyet eladni a következő hazaira, újra kezdődhet a nézőkért könyörgés...

Khan, rántsd elő a keményebb f@szodat és pofozd fel vele azt aki megérdemli!
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tegnap sajnos nem tudtam nézni a meccset, de az összefoglaló után lehet, hogy jobb is.

Kíváncsi vagyok, kik fognak lapátra kerülni és mikor. A Coughlin-Marrone páros ha ezt is túléli, akkor hivatalosan is hallhatatlanok lettek.

És akkor jöjjön egy "rövid" lista azokról a dolgokról, amit helyre kellene hozni:

- Új HC aki ért az irányítókhoz. Hátha Minshewból ki tudna hozni többet + Foles se lenne szar.
- Új GM aki nem ad nagy pénzt a semmire és engedi el azokat, akiket meg kéne tartani. A Bortles szerződést még mindig nem értem, lehet többet kéne módosítani a tudatállapotomat és akkor összeállna, hogy mi volt ebben a szerződésben a jó.
- Ha az új HC-nak új OC és DC kell akkor ők.
- RB, mert így Fournette mögött nincs senki és pár év múlva teljesen el lesz használva.
- TE, mert addig viszonylag jól ment a csapatnak, amíg O'Shaughnessy nem sérült le.
- OL, min. 2 fő, mert jelenleg a QB-k nem sok védelmet kapnak ettől az OL-től (Bár itt mintha jobb lenne a helyzet, mint tavaly volt, de ne az legyen a kiindulópont 😊 )
- LB, min 2 fő, mert gyakorlatilag nincs LB sorunk.
- S, mert Gipson-t nem sikerült pótolni.

Minden csapatnál vannak need-ek és nem is egy "dream team" kialakítását szeretném, de ez picit sok megoldandó dolog azért...

Ti hogy látjátok?

U.I. A küldés előtt még egyszer elolvastam, mert féltem, hogy az összes pozíciót sikerült felsorolni 😀 😀
U.U.I. Már az is megfordult a fejemben, hogy innen a fórumról kéne összeszedni egy stábot
dioadam
Marrone, Wash és Caldwell szerintem már biztos, hogy ki lesznek rúgva. Ezért se rakja ki Marrone Washt, mert most már minek. Most annak kell drukkolni (sajna, de ez van), hogy még legyen pár blowout L idén, hogy se Coughlin, se Foles ne maradhasson itt jövőre. Az új GM-nek/HC-nek úgy kell eladni az állást Khannak, hogy Minshew a kezdő QB 2020-ban. Amikor megérkeznek, hivatalosan mondják azt, hogy felmérik a keretet, Folesszal együtt, de márciusban egyáltalán nem könnyes búcsút vesznek a 88 milliós szentfazéktól - bármi áron. Nem akarok még egy olyan esetet, mint 2012-ben, amikor Gabberthez kerestek 1 év után HC-t és lett belőle az Atlantában éppen kirúgás előtt álló Mularkey, mert senki se vállalta el rajta kívül. Aztán lett belőle egy fincsi 2-14 és teljes takarítás 1 évvel később...
Az új stábnak Foles nélkül legyen 1 éve, hogy kiderítse franchise QB matéria-e Minshew, kell hozni mellé valami Mariota féle veteránt biztosítéknak/konkurenciának. Ha Varászbajusz tényleg tud varázsolni 2020-ban, lehet elkezdeni vele komolyan építkezni. Ha nem, a két 2021-es első körrel meg esetleg a 2022-es 1. körrel rá kell menni Trevor Lawrencere 2021-ben.

Ami kell az új stáb mellé az általad felsoroltakon kívül:
Új szerződés Ngakouenak!
Egy run stopper DT Dareus helyére(Derrick Brown Auburn?), esetleg valahogy kigazdálkodni a maradását.
Minimum 1, de inkább 2 minőségi WR. Charkon kívül nincs ilyen a kereten. Sajna Westbrook is csak átlagos.
TE inkább 2 kéne. O'Shaughnessy is agresszívan átlagos. Josh Oliver nem mutatott egyelőre semmit. És ideje kirakni a TE edző Ron Middletont is, aki 6 éve csinálja csendben a semmit...
ÚJ CB, aki komoly kihívó jövőre Herndonnak, és aki esetleg Bouye szerepét is át tudja venni 2021-től.
iktriad
Az előző évek után furcsa, de tényleg újra bőven kell áldozni a védelemre is. Egyedül a DE corp, ami fasza, a többi elég lyukas. Kell egy jó futás elleni DT, az LB sorba is legalább 1 nagyon jó, de inkább 2 új ember. A secondaryt nehéz megítélni, de az biztos, nem nem hajaz az előző évek bomba társaságára. Egy #1 CB nem lenne rossz, mert Bouye erre nem elég, Hendron meg elég lutri. PFF szerint nagyon jó, de nem lenne megnyugtató, ha ő lenne az egyetlen megoldás.

DeFilippo remélem marad, dolgozik Minshew-vel. WR csapat szerintem rendben van, lehetne upgradelni, de elfér az erősítés máshova bőven. OL, TE, RB posztokra főleg. Az OL nehéz ügy, mert papíron 1-4. körösökkel van tele, plusz Norwell, de mégsem áll össze.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok, kik fognak lapátra kerülni és mikor. A Coughlin-Marrone páros ha ezt is túléli, akkor hivatalosan is hallhatatlanok lettek.

És akkor jöjjön egy "rövid" lista azokról a dolgokról, amit helyre kellene hozni:

- Új HC aki ért az irányítókhoz. Hátha Minshewból ki tudna hozni többet + Foles se lenne szar.
- Új GM aki nem ad nagy pénzt a semmire és engedi el azokat, akiket meg kéne tartani. A Bortles szerződést még mindig nem értem, lehet többet kéne módosítani a tudatállapotomat és akkor összeállna, hogy mi volt ebben a szerződésben a jó.
- Ha az új HC-nak új OC és DC kell akkor ők.
- RB, mert így Fournette mögött nincs senki és pár év múlva teljesen el lesz használva.
- TE, mert addig viszonylag jól ment a csapatnak, amíg O'Shaughnessy nem sérült le.
- OL, min. 2 fő, mert jelenleg a QB-k nem sok védelmet kapnak ettől az OL-től (Bár itt mintha jobb lenne a helyzet, mint tavaly volt, de ne az legyen a kiindulópont 😊 )
- LB, min 2 fő, mert gyakorlatilag nincs LB sorunk.
- S, mert Gipson-t nem sikerült pótolni.

Minden csapatnál vannak need-ek és nem is egy "dream team" kialakítását szeretném, de ez picit sok megoldandó dolog azért...

Ti hogy látjátok?

U.I. A küldés előtt még egyszer elolvastam, mert féltem, hogy az összes pozíciót sikerült felsorolni 😀 😀
U.U.I. Már az is megfordult a fejemben, hogy innen a fórumról kéne összeszedni egy stábot
dioadam
Marrone, Wash és Caldwell szerintem már biztos, hogy ki lesznek rúgva. Ezért se rakja ki Marrone Washt, mert most már minek. Most annak kell drukkolni (sajna, de ez van), hogy még legyen pár blowout L idén, hogy se Coughlin, se Foles ne maradhasson itt jövőre. Az új GM-nek/HC-nek úgy kell eladni az állást Khannak, hogy Minshew a kezdő QB 2020-ban. Amikor megérkeznek, hivatalosan mondják azt, hogy felmérik a keretet, Folesszal együtt, de márciusban egyáltalán nem könnyes búcsút vesznek a 88 milliós szentfazéktól - bármi áron. Nem akarok még egy olyan esetet, mint 2012-ben, amikor Gabberthez kerestek 1 év után HC-t és lett belőle az Atlantában éppen kirúgás előtt álló Mularkey, mert senki se vállalta el rajta kívül. Aztán lett belőle egy fincsi 2-14 és teljes takarítás 1 évvel később...
Az új stábnak Foles nélkül legyen 1 éve, hogy kiderítse franchise QB matéria-e Minshew, kell hozni mellé valami Mariota féle veteránt biztosítéknak/konkurenciának. Ha Varászbajusz tényleg tud varázsolni 2020-ban, lehet elkezdeni vele komolyan építkezni. Ha nem, a két 2021-es első körrel meg esetleg a 2022-es 1. körrel rá kell menni Trevor Lawrencere 2021-ben.

Ami kell az új stáb mellé az általad felsoroltakon kívül:
Új szerződés Ngakouenak!
Egy run stopper DT Dareus helyére(Derrick Brown Auburn?), esetleg valahogy kigazdálkodni a maradását.
Minimum 1, de inkább 2 minőségi WR. Charkon kívül nincs ilyen a kereten. Sajna Westbrook is csak átlagos.
TE inkább 2 kéne. O'Shaughnessy is agresszívan átlagos. Josh Oliver nem mutatott egyelőre semmit. És ideje kirakni a TE edző Ron Middletont is, aki 6 éve csinálja csendben a semmit...
ÚJ CB, aki komoly kihívó jövőre Herndonnak, és aki esetleg Bouye szerepét is át tudja venni 2021-től.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Kíváncsi vagyok, kik fognak lapátra kerülni és mikor. A Coughlin-Marrone páros ha ezt is túléli, akkor hivatalosan is hallhatatlanok lettek.

És akkor jöjjön egy "rövid" lista azokról a dolgokról, amit helyre kellene hozni:

- Új HC aki ért az irányítókhoz. Hátha Minshewból ki tudna hozni többet + Foles se lenne szar.
- Új GM aki nem ad nagy pénzt a semmire és engedi el azokat, akiket meg kéne tartani. A Bortles szerződést még mindig nem értem, lehet többet kéne módosítani a tudatállapotomat és akkor összeállna, hogy mi volt ebben a szerződésben a jó.
- Ha az új HC-nak új OC és DC kell akkor ők.
- RB, mert így Fournette mögött nincs senki és pár év múlva teljesen el lesz használva.
- TE, mert addig viszonylag jól ment a csapatnak, amíg O'Shaughnessy nem sérült le.
- OL, min. 2 fő, mert jelenleg a QB-k nem sok védelmet kapnak ettől az OL-től (Bár itt mintha jobb lenne a helyzet, mint tavaly volt, de ne az legyen a kiindulópont 😊 )
- LB, min 2 fő, mert gyakorlatilag nincs LB sorunk.
- S, mert Gipson-t nem sikerült pótolni.

Minden csapatnál vannak need-ek és nem is egy "dream team" kialakítását szeretném, de ez picit sok megoldandó dolog azért...

Ti hogy látjátok?

U.I. A küldés előtt még egyszer elolvastam, mert féltem, hogy az összes pozíciót sikerült felsorolni 😀 😀
U.U.I. Már az is megfordult a fejemben, hogy innen a fórumról kéne összeszedni egy stábot
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Texans - 216 engedett futott yard.
Todd Wash: "Nagyon sokat dolgoztunk a héten, hogy megoldjuk a problémát."
Colts - 264 engedett futott yard
Todd Wash: "Igyekszem a lehető legjobb pozícióba rakni az LB sort a futás ellen."
Titans - 219 engedett futott yard.
Szvsz ideje lenne Todd felülni a Harleydra és elmotorozni messzire.

Alakul már a szokásos jövő évi Top 10-es pick is.
 twitter.com/AdamStites_/status/1198761639585206272
Ahogy a dolgok kinéznek, még a Top 5-ös pick sincs kizárva. Amúgy ha Top 10-ben draftolunk, akkor az elmúlt 13 évből TIZENKÉTSZER sikerül ezt összehozni. És ha úgy játszunk a maradék 5 meccsen is, mint az elmúlt 3-on, a HETEDIK Top 5 pick sincs kizárva az elmúlt 9 szezon után....

De nem 'Must win' év volt idei, Tom? Nézzük Khan mit mondott idén januárban
."Far too many long Sundays...that cannot repeat itself in 2019.”

Upszi.

Mondtam már, hogy a Jaguars nem egy okos franchise?
 twitter.com/ColeFartley2/status/1198752931627048961

3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
iktriad
Jó lesz Minshew.
Sobri Jóska
Kár, hogy nem neki adott Coughlin évi 22 milliós fizetést idén (egyedüli komoly kérőként...). 😉 "Cukin" mutat majd az idei 16 milliós dead money után a jövő évi 22 milliós cap hit a tavalyi QB szerződés után...
És sajna abban is csak reménykedünk, hogy Minshew talán jó lesz. De tény vele jobban néztek ki a dolgok, mint a 88 milliós tévedéssel...
iktriad
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OUCH
 twitter.com/JaguarMaven/status/1198786257838587904

YIkes
 twitter.com/Demetrius82/status/1198796374344708096
Ennek ellenére a jelenlegi kezdő QB és a DC is marad a helyén.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1198759872306782208
Ez a hajó egyszerre fog elsüllyedni december 29.-án vagy 30.-án. A kérdés már csak az, hogy Coughlinnal vagy nélküle.

Egyébként, most hogy már a tankolás a fő cél, jobb is, hogy Foles és Wash marad a helyén. Ehhez értenek mindketten a legjobban. És azzal, hogy kikaptunk a Titanstől, már van olyan csapat idén, akit elverünk és pozitív a mérlege. Fő a pozitív szemlélet!

Ettől függetlenül Nick befoghatná már.
 twitter.com/JohnOehser/status/1198767150376329218
Bár az is igaz hogy, ő miért lenne negatív. amikor nyaral egy évet Floridában és mellé kapott egy csomó pénzt is. A Superbowl meg az MVP cím már megvan. Jövőre akár vissza is vonulhat. Ahogy tervezte még 2017-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans - 216 engedett futott yard.
Todd Wash: "Nagyon sokat dolgoztunk a héten, hogy megoldjuk a problémát."
Colts - 264 engedett futott yard
Todd Wash: "Igyekszem a lehető legjobb pozícióba rakni az LB sort a futás ellen."
Titans - 219 engedett futott yard.
Szvsz ideje lenne Todd felülni a Harleydra és elmotorozni messzire.

Alakul már a szokásos jövő évi Top 10-es pick is.
 twitter.com/AdamStites_/status/1198761639585206272
Ahogy a dolgok kinéznek, még a Top 5-ös pick sincs kizárva. Amúgy ha Top 10-ben draftolunk, akkor az elmúlt 13 évből TIZENKÉTSZER sikerül ezt összehozni. És ha úgy játszunk a maradék 5 meccsen is, mint az elmúlt 3-on, a HETEDIK Top 5 pick sincs kizárva az elmúlt 9 szezon után....

De nem 'Must win' év volt idei, Tom? Nézzük Khan mit mondott idén januárban
."Far too many long Sundays...that cannot repeat itself in 2019.”

Upszi.

Mondtam már, hogy a Jaguars nem egy okos franchise?
 twitter.com/ColeFartley2/status/1198752931627048961

3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
iktriad
Jó lesz Minshew.
Sobri Jóska
Kár, hogy nem neki adott Coughlin évi 22 milliós fizetést idén (egyedüli komoly kérőként...). 😉 "Cukin" mutat majd az idei 16 milliós dead money után a jövő évi 22 milliós cap hit a tavalyi QB szerződés után...
És sajna abban is csak reménykedünk, hogy Minshew talán jó lesz. De tény vele jobban néztek ki a dolgok, mint a 88 milliós tévedéssel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
iktriad
Jó lesz Minshew.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. PAY Yannick!
2. Már csak 5 hét van az idei szenvedésből.
3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
4. 36-87
5. És most játsszuk le a Jaguars himnuszát ebben az évtizedben.
 www.youtube.com/watch?v=8FB9GYkIT3E
több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Már fel sem idegesítem magam... Szánalmas csapat...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, Will Richardson inaktív. Érdekes.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A TE Seth DeValve hagyja ki biztosan a Titans meccset. Charles Jones és Nick O'Leary szerintem sokat fog a pályán lenni 1. tétmeccsükön a Jaguarsban.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
State of the Jaguars
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek ha nem lesz javulás akkor kik kerülnek lapátra? És kiket látnátok szívesen a helyükön?
Én már előre félek, hogy valami fogalmatlan hülyét neveznek ki. Ha ez a hülye Hue Jackson lesz akkor nem nézek Jags meccset, amíg itt van.
dioadam
Jelen állás szerint, ha nem történik drasztikus javulás, szerintem nagy söprés várható a fekete hétfőn, de míg sokan odakint azt hiszik, hogy majd Coughlint is kirúgják, bocsánat nyugdíjba megy, én úgy gondolom, hogy majdnem mindenki(szegény Marrone, Caldwell, Wash) megy, csak ő nem. | (Mert a Jaguars hülye franchise). | Sajnos Shao szerintem még mindig túlságosan tiszteli az öreget, hogy kibassza, annak ellenére, hogy úgy tűnik 3-ból 3-szor is rossz opciót választott a QB poszt megoldására, továbbá a keret 2017 óta egyre gyengül, mióta itt van lásd:
-a védelem leépülése 2 év alatt elit szintről már-már gyenge ponttá
-a támadósor stagnál
-az általában rossz játékospolitikai lépésekről - az kap sok-sok pénzt, aki szar/átlagos, aki meg jó, azt elüldözzük/hagyjuk elmenni - már nem is beszélve
Ha ez lesz, akkor a legvalószínűbb* forgatókönyvnek azt látom, hogy TC HC is lesz(ha már úgy is annyiszor átnyúl Marrone felett), Capers lesz a DC-je, meg még összeszed pár régi spant a stábba. OC-nek (GULP) McAddo pl, Vagy esetleg megtartja DeFilippot, ha szerencsénk van.


*Egy majdhogynem mozdíthatatlan (és a következő pár hétben nem sokat javuló) Folesszal QB-ban és Coughlinnal, mint tényleges GM tényleg csak Hue Jackson kategóriás niemandok vállalnák a vezetőedzői posztot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Eltelt pár nap a vasárnapi vereség óta, de sajnos semmi bíztatót nem találtam, pedig nem vagyok egy pesszimista alkat.
Max az idei sormintában lehet bízni (2 vereség után 2 győzelem).

És nem a vereség zavar, hanem ahogy kikaptunk. Engem ez a "legsötétebb" Gus Bradley-Blake Bortles időkre emlékeztetett. Nem szoktam szeretni, ha egy meccsre azt mondják, hogy sorsdöntő, de a Titans elleni most tényleg az lesz. A csoportban 1-3-al állunk (a Titans 0-2-vel, de nehezen hiszem el, hogy 0-6-al fognak zárni) még egy vereség nem fér bele.

A keret szerintem alkalmasnak tűnik egy 8-8-ra vagy kicsit jobb eredményre (Wild card) de mintha nem tudnák leadni azt a teljesítményt, amire képesek. Ha jól emlékszem, a stábnak az idei évben kéne kijavítani a tavalyi szezonban elért "eredményeket", de eddig nekem nem úgy tűnik, mintha az állásukért kéne játszani. Nem vagyok a váltsunk edzőt hetente mozgalomnak, de most már kéne egy kisebb (vagy nagyobb) nyomást helyezni a stábtagokra.

Szerintetek ha nem lesz javulás akkor kik kerülnek lapátra? És kiket látnátok szívesen a helyükön?
Én már előre félek, hogy valami fogalmatlan hülyét neveznek ki. Ha ez a hülye Hue Jackson lesz akkor nem nézek Jags meccset, amíg itt van.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bmeg, Fat Lenny, sírok. 😊 😊 😊
 twitter.com/_fournette/status/1197282285374070784


Ezen is sírok, csak nem örömömben. Jesszus Nick, nem az edzőtábor vége van, hanem a szezoné a 12. hét...
 twitter.com/Jaguars/status/1197232405511315457
Mintha Gus Bradleyt hallanám. Tippre mindketten ugyanolyan sikeresek lesznek a Jaguars-szal...

Ha már faceplam dolgok - a helyi FTU vezető sport publicistája laides & gentleman:
 twitter.com/GeneFrenette/status/1197286730585518085
Remélem az egykori 1. körös MEGABUST-unk, Derrick Harvey játszik majd RB-t a Titansben vasárnap. Talán őt még le is tudnánk szerelni. Már ha nem kezd el karatézni. 😊 😊 😊

A héten a practice squadból felhozott Charles Jones nagyon izgatott a vasárnapi várható NFL debütálása miatt.
 twitter.com/Demetrius82/status/1197267179307257857
A csávókám anno nem is UDFA igazolásként kezdte az NFL karriert tavasszal, csak tryoutsként. Innen küzdötte be magát az 53-ba, és Marrone szerdai nyilatkozata alapján pályára is fog kerülni vasárnap.

De hogy ne csak örömteli TE hírek legyenek, a Titans úgy tűnik visszakapja a héten a Delaine Walkert.
 twitter.com/Demetrius82/status/1197284900958851073
Úgy sem lesz eléggé tele a kezünk Derrick Henryvel...

Szerkesztette: iktriad