Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
A Jaguars mérlege ebben az évtizedben: 49-106 (kb 5-11 átlagban). És nagyjából olyan 1 kezemen meg tudom számolni, hány vereséget nem láttam ebből a 106-ból. De biztos velem van a baj, hogy nem vagyok túl pozitív.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Texans - 216 engedett futott yard.
Todd Wash: "Nagyon sokat dolgoztunk a héten, hogy megoldjuk a problémát."
Colts - 264 engedett futott yard
Todd Wash: "Igyekszem a lehető legjobb pozícióba rakni az LB sort a futás ellen."
Titans - 219 engedett futott yard.
Szvsz ideje lenne Todd felülni a Harleydra és elmotorozni messzire.

Alakul már a szokásos jövő évi Top 10-es pick is.
 twitter.com/AdamStites_/status/1198761639585206272
Ahogy a dolgok kinéznek, még a Top 5-ös pick sincs kizárva. Amúgy ha Top 10-ben draftolunk, akkor az elmúlt 13 évből TIZENKÉTSZER sikerül ezt összehozni. És ha úgy játszunk a maradék 5 meccsen is, mint az elmúlt 3-on, a HETEDIK Top 5 pick sincs kizárva az elmúlt 9 szezon után....

De nem 'Must win' év volt idei, Tom? Nézzük Khan mit mondott idén januárban
."Far too many long Sundays...that cannot repeat itself in 2019.”

Upszi.

Mondtam már, hogy a Jaguars nem egy okos franchise?
 twitter.com/ColeFartley2/status/1198752931627048961

3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
iktriad
Jó lesz Minshew.
Sobri Jóska
Kár, hogy nem neki adott Coughlin évi 22 milliós fizetést idén (egyedüli komoly kérőként...). 😉 "Cukin" mutat majd az idei 16 milliós dead money után a jövő évi 22 milliós cap hit a tavalyi QB szerződés után...
És sajna abban is csak reménykedünk, hogy Minshew talán jó lesz. De tény vele jobban néztek ki a dolgok, mint a 88 milliós tévedéssel...
iktriad
Iktriad nagyon negatív vagy ☝😜
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OUCH
 twitter.com/JaguarMaven/status/1198786257838587904

YIkes
 twitter.com/Demetrius82/status/1198796374344708096
Ennek ellenére a jelenlegi kezdő QB és a DC is marad a helyén.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1198759872306782208
Ez a hajó egyszerre fog elsüllyedni december 29.-án vagy 30.-án. A kérdés már csak az, hogy Coughlinnal vagy nélküle.

Egyébként, most hogy már a tankolás a fő cél, jobb is, hogy Foles és Wash marad a helyén. Ehhez értenek mindketten a legjobban. És azzal, hogy kikaptunk a Titanstől, már van olyan csapat idén, akit elverünk és pozitív a mérlege. Fő a pozitív szemlélet!

Ettől függetlenül Nick befoghatná már.
 twitter.com/JohnOehser/status/1198767150376329218
Bár az is igaz hogy, ő miért lenne negatív. amikor nyaral egy évet Floridában és mellé kapott egy csomó pénzt is. A Superbowl meg az MVP cím már megvan. Jövőre akár vissza is vonulhat. Ahogy tervezte még 2017-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans - 216 engedett futott yard.
Todd Wash: "Nagyon sokat dolgoztunk a héten, hogy megoldjuk a problémát."
Colts - 264 engedett futott yard
Todd Wash: "Igyekszem a lehető legjobb pozícióba rakni az LB sort a futás ellen."
Titans - 219 engedett futott yard.
Szvsz ideje lenne Todd felülni a Harleydra és elmotorozni messzire.

Alakul már a szokásos jövő évi Top 10-es pick is.
 twitter.com/AdamStites_/status/1198761639585206272
Ahogy a dolgok kinéznek, még a Top 5-ös pick sincs kizárva. Amúgy ha Top 10-ben draftolunk, akkor az elmúlt 13 évből TIZENKÉTSZER sikerül ezt összehozni. És ha úgy játszunk a maradék 5 meccsen is, mint az elmúlt 3-on, a HETEDIK Top 5 pick sincs kizárva az elmúlt 9 szezon után....

De nem 'Must win' év volt idei, Tom? Nézzük Khan mit mondott idén januárban
."Far too many long Sundays...that cannot repeat itself in 2019.”

Upszi.

Mondtam már, hogy a Jaguars nem egy okos franchise?
 twitter.com/ColeFartley2/status/1198752931627048961

3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
iktriad
Jó lesz Minshew.
Sobri Jóska
Kár, hogy nem neki adott Coughlin évi 22 milliós fizetést idén (egyedüli komoly kérőként...). 😉 "Cukin" mutat majd az idei 16 milliós dead money után a jövő évi 22 milliós cap hit a tavalyi QB szerződés után...
És sajna abban is csak reménykedünk, hogy Minshew talán jó lesz. De tény vele jobban néztek ki a dolgok, mint a 88 milliós tévedéssel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
iktriad
Jó lesz Minshew.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. PAY Yannick!
2. Már csak 5 hét van az idei szenvedésből.
3. 3/3 (elbaszott offseason QB ügyben by Coughlin)
4. 36-87
5. És most játsszuk le a Jaguars himnuszát ebben az évtizedben.
 www.youtube.com/watch?v=8FB9GYkIT3E
több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Már fel sem idegesítem magam... Szánalmas csapat...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, Will Richardson inaktív. Érdekes.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A TE Seth DeValve hagyja ki biztosan a Titans meccset. Charles Jones és Nick O'Leary szerintem sokat fog a pályán lenni 1. tétmeccsükön a Jaguarsban.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
State of the Jaguars
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek ha nem lesz javulás akkor kik kerülnek lapátra? És kiket látnátok szívesen a helyükön?
Én már előre félek, hogy valami fogalmatlan hülyét neveznek ki. Ha ez a hülye Hue Jackson lesz akkor nem nézek Jags meccset, amíg itt van.
dioadam
Jelen állás szerint, ha nem történik drasztikus javulás, szerintem nagy söprés várható a fekete hétfőn, de míg sokan odakint azt hiszik, hogy majd Coughlint is kirúgják, bocsánat nyugdíjba megy, én úgy gondolom, hogy majdnem mindenki(szegény Marrone, Caldwell, Wash) megy, csak ő nem. | (Mert a Jaguars hülye franchise). | Sajnos Shao szerintem még mindig túlságosan tiszteli az öreget, hogy kibassza, annak ellenére, hogy úgy tűnik 3-ból 3-szor is rossz opciót választott a QB poszt megoldására, továbbá a keret 2017 óta egyre gyengül, mióta itt van lásd:
-a védelem leépülése 2 év alatt elit szintről már-már gyenge ponttá
-a támadósor stagnál
-az általában rossz játékospolitikai lépésekről - az kap sok-sok pénzt, aki szar/átlagos, aki meg jó, azt elüldözzük/hagyjuk elmenni - már nem is beszélve
Ha ez lesz, akkor a legvalószínűbb* forgatókönyvnek azt látom, hogy TC HC is lesz(ha már úgy is annyiszor átnyúl Marrone felett), Capers lesz a DC-je, meg még összeszed pár régi spant a stábba. OC-nek (GULP) McAddo pl, Vagy esetleg megtartja DeFilippot, ha szerencsénk van.


*Egy majdhogynem mozdíthatatlan (és a következő pár hétben nem sokat javuló) Folesszal QB-ban és Coughlinnal, mint tényleges GM tényleg csak Hue Jackson kategóriás niemandok vállalnák a vezetőedzői posztot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 550
Eltelt pár nap a vasárnapi vereség óta, de sajnos semmi bíztatót nem találtam, pedig nem vagyok egy pesszimista alkat.
Max az idei sormintában lehet bízni (2 vereség után 2 győzelem).

És nem a vereség zavar, hanem ahogy kikaptunk. Engem ez a "legsötétebb" Gus Bradley-Blake Bortles időkre emlékeztetett. Nem szoktam szeretni, ha egy meccsre azt mondják, hogy sorsdöntő, de a Titans elleni most tényleg az lesz. A csoportban 1-3-al állunk (a Titans 0-2-vel, de nehezen hiszem el, hogy 0-6-al fognak zárni) még egy vereség nem fér bele.

A keret szerintem alkalmasnak tűnik egy 8-8-ra vagy kicsit jobb eredményre (Wild card) de mintha nem tudnák leadni azt a teljesítményt, amire képesek. Ha jól emlékszem, a stábnak az idei évben kéne kijavítani a tavalyi szezonban elért "eredményeket", de eddig nekem nem úgy tűnik, mintha az állásukért kéne játszani. Nem vagyok a váltsunk edzőt hetente mozgalomnak, de most már kéne egy kisebb (vagy nagyobb) nyomást helyezni a stábtagokra.

Szerintetek ha nem lesz javulás akkor kik kerülnek lapátra? És kiket látnátok szívesen a helyükön?
Én már előre félek, hogy valami fogalmatlan hülyét neveznek ki. Ha ez a hülye Hue Jackson lesz akkor nem nézek Jags meccset, amíg itt van.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bmeg, Fat Lenny, sírok. 😊 😊 😊
 twitter.com/_fournette/status/1197282285374070784


Ezen is sírok, csak nem örömömben. Jesszus Nick, nem az edzőtábor vége van, hanem a szezoné a 12. hét...
 twitter.com/Jaguars/status/1197232405511315457
Mintha Gus Bradleyt hallanám. Tippre mindketten ugyanolyan sikeresek lesznek a Jaguars-szal...

Ha már faceplam dolgok - a helyi FTU vezető sport publicistája laides & gentleman:
 twitter.com/GeneFrenette/status/1197286730585518085
Remélem az egykori 1. körös MEGABUST-unk, Derrick Harvey játszik majd RB-t a Titansben vasárnap. Talán őt még le is tudnánk szerelni. Már ha nem kezd el karatézni. 😊 😊 😊

A héten a practice squadból felhozott Charles Jones nagyon izgatott a vasárnapi várható NFL debütálása miatt.
 twitter.com/Demetrius82/status/1197267179307257857
A csávókám anno nem is UDFA igazolásként kezdte az NFL karriert tavasszal, csak tryoutsként. Innen küzdötte be magát az 53-ba, és Marrone szerdai nyilatkozata alapján pályára is fog kerülni vasárnap.

De hogy ne csak örömteli TE hírek legyenek, a Titans úgy tűnik visszakapja a héten a Delaine Walkert.
 twitter.com/Demetrius82/status/1197284900958851073
Úgy sem lesz eléggé tele a kezünk Derrick Henryvel...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nojsz.
 twitter.com/JaguarMaven/status/1196885126434689024
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes, Hayden.
 twitter.com/Demetrius82/status/1196655568527806464
Mintha Torry Holtot látnám újra. Ez a kép is már 10 éves.


Ha már Jaguars CBk - WHAAAAAAAAT?
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1196620537541406724
A végén kiderül, hogy Ramsey nem is hiányzik ebből a D-ből 😊 Vagy csak olyan szar a rush defense, hogy inkább futnak, mint dobálnak ellenünk...


Ha már rush defense, John Shipley 3 ötlete, hogyan lehetne megoldani a dolgot.
 twitter.com/JaguarMaven/status/1196589243449192448
A Derrick Brown-os megoldás nem kicsit tetszene.

És ha már a jövő remek DL-ei, a jó Josh Allenre eddig semmi panaszunk nem lehet.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1196578854418223105
#ThanksMayock

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PAY the man!

Amúgy Yannickban simán benne van egy 100 saceks karrier, ha egészséges marad. Remélem a Jags FO nem lesz olyan hülye, hogy mivel van egy Josh Allenjük, így Ngakouet el lehet engedni. Bár én már nem lepődök meg semmin ettől a segghülye franchisetól.

Közben Foles atya is megszólalt és mondá: "Menjetek haza és dugjatok egy jót."
We're blessed to play a game. The big thing for guys right now is go home. You've got family at home. You have a wife. Go love her. Go be with her. If you have kids go be with your kids. We are 4-6.
Na, ja ha már a srácokat szépen seggbe kúrta a Colts a Lukács Olajban (még nem kétszer Stez, az majd csak decemberben lesz 😉 ), miért ne adják tovább ezt a mesés érzést a párjaiknak. Jesus (Facepalm).

Azért lassan Shao is elgondolkodhatna, hogy általában miért egy rakás fos mind a két csapata, amióta megvette őket...
 twitter.com/BoldCityCap/status/1196443705114279938
 twitter.com/KevinPeffer/status/1196261552791441408
A Fulham legalább ekkora "sikersztori" az óceán túlpartján, csak ott van kiesés is, ezért még jobban meglátszik, ha valaki folyton szar... És ha Khan elégedetlenkedett a nézőszám miatt 3 hete, akkor hogy ki fog akadni amikor több mint 1 hónapnyi távollét után(ilyen esetben egy normális franchisenál tűkön ülve várják vissza a csapatot alapesetben) borítékolhatóan kongó nézőteret lát majd a Tampa ellen december elsején.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 ember IR-en, 2 TE a kereten, hogy Füles örüljön.
 twitter.com/Demetrius82/status/1196507242666876928
Josh Olivernek is vége a szezonjának. Jött helyette és Lerentee McCray helyett Nick O'leary, akiről még mindig csak az rémlik, hogy valami híres golfos rokona, mint hogy valamit letett már az asztalra és Charles Jones jött fel a practice squadból. Jones gyakorló csapatos helyére a Sokol rádió feltalálója, és a Steelers fan(?) Szokol névrokona, a szintén TE Matt Sokol jött. A Michigan Statere járt és a Chargersnél volt idén.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nem teljesen, de nem kell sok hozzá - remek írás!
 twitter.com/BigCatCountry/status/1196412817085259776
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hopp látom Yannick meg szép csöndben feljött a 2. helyre a Jags sack örökranglistáján.
 twitter.com/AriNissim/status/1196254896875560961
De minek is kifizetni az ilyet, amikor kell majd a pénz olyan játékosok túlfizetésére, akik ezt nem érdemlik meg...

Akarmit is csinal TC az offseasonben, ha az nem Foles cserejevel es a tamadofal megerositesevel fog telni, ot is ki kell tenni.

Nalam akkor veszitette el a tekintelyet amikor 2-3 evvel ezelott (az AFC dontot koveto offseasonben) Bortlesnek meg csak versenyhelyzetet sem teremtett, holott a vak is latta, hogy kell az upgrade QB poszton. Egy arva project QB-t se volt kepes hozni.
undisputedly
TC-nek konkrétan nem kéne már a következő offseasonban itt lennie. Volt 3 holt szezonyi lehetősége helyrehozni a QB posztot, sikerült 3-szor elbasznia.* Lassan a helyi média is kezd erre úgy látom ráébredni.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1196393146139193344
Hogy Marrone tekintélyének folytonos aláaknázásról már ne is beszéljek.
 twitter.com/ac_ec/status/1196398004523163649
És súlyosbító tényező Coughlinra és Folesra nézve, hogy ráadásul tegnap kb az offseasonban tervezett kezdő támadósor mind ott volt Foles körül Swaimet, meg O'Shaughnessy-t leszámítva(és ha ők hiányoznak egy offenseből, ott nagy a baj...). És így sikerült összefosni tegnap az ágyat Fülesnek. Mindezt kizárólag rookie CB-k ellen.

*Az, hogy Minshew úgy teljesített, ahogy nem menti meg a seggét, mert ő development QB-nak lett hozva. Lásd egyből visszanyomták Folest a kezdőbe, amint lehetett. Tehát elsősorban még mindig csere QB-ként gondolnak rá.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akarmit is csinal TC az offseasonben, ha az nem Foles cserejevel es a tamadofal megerositesevel fog telni, ot is ki kell tenni.

Nalam akkor veszitette el a tekintelyet amikor 2-3 evvel ezelott (az AFC dontot koveto offseasonben) Bortlesnek meg csak versenyhelyzetet sem teremtett, holott a vak is latta, hogy kell az upgrade QB poszton. Egy arva project QB-t se volt kepes hozni.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Allen amúgy beállította tegnap Yannick rookie franchise sack rekordját. Kb tényleg ez, meg Chark 2 TD-je volt az egyedüli, aminek tegnap örülni lehetett.
iktriad
Miért a futás blokkolással mi volt a bajod? 😀 😀 😀
Amúgy nkeem még tetszett Minshew jókedve is a partvonalon, meg a INT utáni örömfelhő a padnál, amit ha egy kivülálló látott, azt hihette, hogy megnyertük a csoportot.
Eskü full rookie csapat kellene, akkor talán lenne motiváció és pörgés.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Passrush tetszett, Allen, Calais, Yanni hármas jól muzsikált.
És ez volt az jó dolog, amit láttam.
Húsrágó
Allen amúgy beállította tegnap Yannick rookie franchise sack rekordját. Kb tényleg ez, meg Chark 2 TD-je volt az egyedüli, aminek tegnap örülni lehetett.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Passrush tetszett, Allen, Calais, Yanni hármas jól muzsikált.
És ez volt az jó dolog, amit láttam.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kb mindent elárul, hogy már az első teljes meccse után ez a kérdés felmerült. Mindezt úgy, hogy hónapok óta erre készült elméletileg. Ehhez képest úgy játszott a meccs 90%-ban, mint a rossz Bortles. Ezzel az erővel Blaket is megtarthattuk volna...
 twitter.com/BigCatCountry/status/1196176358206033920

Szerintem ha a Colts szót kivesszük innen (bár nekik is összejött már párszor a dolog), kevés lenne a 10+10 ujj a kezemen és a lábamon összeszámolni hányszor produkált ilyen meccset ebben az évtizedben a Jags. És egy évtizedben 160 alapszakasz meccse van egy csapatnak...
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1196241118293372928

De nem baj, majd TC minden bizonnyal jövőre újra bevetheti az elmúlt 2 évben nagyszerűen bevált remek taktikáját a csapat megerősítése érdekében, hisz nem ő a fő probléma...
 twitter.com/YoungBoselli/status/1196162265080307712
Kiváncsi vagyok, ha ő meg Foles marad és mindenki más megy, ki a faszom, fog idejönni HC-nek a Hue Jackson féléket leszámítva? Bár szvsz kinézem a vén faszból, hogy jövőre újra HC is lesz, hogy teljesen ledöntse a szobrát Jacksonvilleben.

Ha ez megnyugtad, mondhatod.
Bár csak 2 meccs a csoportgyőzelem, a csoportban az 1-3 ami gáz, és nehezen hozható vissza.
Sobri Jóska
Itt van még egy ok, amiért mondhatom
 twitter.com/E_Dilla/status/1196228727384018946
Az idei 4. W-nk alanya pedig elnézve a futás elleni védekezésünket, valószínűleg most vasárnap rohan át majd rajtunk Derrick Henry vezetésével. De legalább lesz egy csapat pozitív mérleggel, akit idén elvertünk. Fő az optimizmus, nem igaz? 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondhatom hogy vége a szezonnak, vagy még mindig túl negatív vagyok?
iktriad
Ha ez megnyugtad, mondhatod.
Bár csak 2 meccs a csoportgyőzelem, a csoportban az 1-3 ami gáz, és nehezen hozható vissza.
Sobri Jóska
Meg az a rakás fos, amit az elmúlt 2 meccsen kiraktunk a pályára játék címén.

Szerkesztette: iktriad