Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.
Bazzani
jó megmutattja Foles értékét /ami szerintem nem valami sok/ cserébe visszafogod a fiatal tehetséges QB fejlődését /ismét csak szerintem ez ostobaság/
Foles elég magas, lehet Elwayt érdekelné, de viccen kívül szerinted ki cserélne Folesért a jelenlegi szerződésével /tudom meg kellett fizetni hogy tiszteljék a csapattársak/
Cuchulain82
Bears
Bazzani
jogos, ők drafton nem nagyon tudnak QB hozni viszont cserébe pickjük sem nagyon van, az egyik második köröst lehet beáldoznák Fülesért
Cuchulain82
Évi 22 milliót keres még jövőre is, nem biztos, hogy egy középső körös picknél jobbat lehet érte kapni, akkor is, ha jól játszik. De ilyen kiszolgáló személyzettel inkább van esély arra, hogy ez a kísérlet (újra) a Jags front office arcába robban.
iktriad
én egyáltalán nem hiszem hogy lenne kereslet Folesra /a nyáron se volt ha jól emlékszem/, de ha Bazzaninak igaza van és "felverni" akarják Füles árát és ez a felvert ár lenne egy 5-6 kör akkor azt inkább nem kommentálnám
engem elkeserít ez a QB csere /arra is kíváncsi lennék hogy ez mennyire Marrone ötlete mert ha tippelni kéne akkor ez nekem inkább az FO hülyesége/, de ez ugye senkit nem izgat 😉
Cuchulain82
Arról nem beszélve, hogy Foles jövő évi cap hitje ha marad akkor 22.1 millió lesz, ha pedig elcserélik akkor 18.7 millió DM-et kell lenyelnie a csapatnak. 3.4 millió a különbség, annyiért nem kapni egy tisztességes csere QB-t sem. Akkor már Foles üljön inkább a padon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.
Bazzani
jó megmutattja Foles értékét /ami szerintem nem valami sok/ cserébe visszafogod a fiatal tehetséges QB fejlődését /ismét csak szerintem ez ostobaság/
Foles elég magas, lehet Elwayt érdekelné, de viccen kívül szerinted ki cserélne Folesért a jelenlegi szerződésével /tudom meg kellett fizetni hogy tiszteljék a csapattársak/
Cuchulain82
Bears
Bazzani
jogos, ők drafton nem nagyon tudnak QB hozni viszont cserébe pickjük sem nagyon van, az egyik második köröst lehet beáldoznák Fülesért
Cuchulain82
Évi 22 milliót keres még jövőre is, nem biztos, hogy egy középső körös picknél jobbat lehet érte kapni, akkor is, ha jól játszik. De ilyen kiszolgáló személyzettel inkább van esély arra, hogy ez a kísérlet (újra) a Jags front office arcába robban.
iktriad
én egyáltalán nem hiszem hogy lenne kereslet Folesra /a nyáron se volt ha jól emlékszem/, de ha Bazzaninak igaza van és "felverni" akarják Füles árát és ez a felvert ár lenne egy 5-6 kör akkor azt inkább nem kommentálnám
engem elkeserít ez a QB csere /arra is kíváncsi lennék hogy ez mennyire Marrone ötlete mert ha tippelni kéne akkor ez nekem inkább az FO hülyesége/, de ez ugye senkit nem izgat 😉
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
kicsit most vérzik a szívem... persze nem illik a forintot shortolni, meg a csapatodnak rosszat kívánni, de visszavárom!
haver holnap megy Jacsonfalvára üzleti ügyben, mar csak azert is bajszos mercsendájzt hozatok vele. coughlin papa meg szürjön sant 😉

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én ebben nem vagyok olyan biztos, de cáfoljon rám BDN.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1191785708773613568
De vagy bejutunk vele a playoffba, vagy sanszosan eltakarodik mindenki a szezon végén a front officeból*

Valószínűleg ezért lesz Foles szart, és sanszosan idén még látjuk Minshewt. 😊
 twitter.com/E_Dilla/status/1191807207639269382

No biggie, BDN.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1191808011259588610

Marrone teljes sajtótájékoztatója
 twitter.com/Jaguars/status/1191783502477496325
*Csak vicceltem, majd Marronet, mint áldozati bárányt -aki talán a legkevésbé lesz felelős a kudarcért- kirúgják, miközben Coughlin és Caldwell tovább pusztíthat a front officeban.

Ez viszont jó hír.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1191787509556142083

Ezért nem szabad 1. körös QB-t draftolnia a Jagsnek (ahogy 1. körös WR-t se). 😊
 twitter.com/PFF_Jaguars/status/1191811010115432448

iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.
Bazzani
jó megmutattja Foles értékét /ami szerintem nem valami sok/ cserébe visszafogod a fiatal tehetséges QB fejlődését /ismét csak szerintem ez ostobaság/
Foles elég magas, lehet Elwayt érdekelné, de viccen kívül szerinted ki cserélne Folesért a jelenlegi szerződésével /tudom meg kellett fizetni hogy tiszteljék a csapattársak/
Cuchulain82
Bears
Bazzani
jogos, ők drafton nem nagyon tudnak QB hozni viszont cserébe pickjük sem nagyon van, az egyik második köröst lehet beáldoznák Fülesért
Cuchulain82
Évi 22 milliót keres még jövőre is, nem biztos, hogy egy középső körös picknél jobbat lehet érte kapni, akkor is, ha jól játszik. De ilyen kiszolgáló személyzettel inkább van esély arra, hogy ez a kísérlet (újra) a Jags front office arcába robban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.
Bazzani
jó megmutattja Foles értékét /ami szerintem nem valami sok/ cserébe visszafogod a fiatal tehetséges QB fejlődését /ismét csak szerintem ez ostobaság/
Foles elég magas, lehet Elwayt érdekelné, de viccen kívül szerinted ki cserélne Folesért a jelenlegi szerződésével /tudom meg kellett fizetni hogy tiszteljék a csapattársak/
Cuchulain82
Bears
Bazzani
jogos, ők drafton nem nagyon tudnak QB hozni viszont cserébe pickjük sem nagyon van, az egyik második köröst lehet beáldoznák Fülesért
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.
Bazzani
jó megmutattja Foles értékét /ami szerintem nem valami sok/ cserébe visszafogod a fiatal tehetséges QB fejlődését /ismét csak szerintem ez ostobaság/
Foles elég magas, lehet Elwayt érdekelné, de viccen kívül szerinted ki cserélne Folesért a jelenlegi szerződésével /tudom meg kellett fizetni hogy tiszteljék a csapattársak/
Cuchulain82
Bears

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.
Bazzani
jó megmutattja Foles értékét /ami szerintem nem valami sok/ cserébe visszafogod a fiatal tehetséges QB fejlődését /ismét csak szerintem ez ostobaság/
Foles elég magas, lehet Elwayt érdekelné, de viccen kívül szerinted ki cserélne Folesért a jelenlegi szerződésével /tudom meg kellett fizetni hogy tiszteljék a csapattársak/
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
Cuchulain82
Mondjuk szerintem ez egy dologra tuti jó. Megmutatja Foles valós értékét. A Minshew - Foles páros egyikét (inkább utóbbit) nyáron értékre kellene váltani. A padon ülve nem lehet "felverni" az árát.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyan Bouye is egy nagyon jó igazolásnak bizonyult, de szerintem a Campbell a Jags history legjobb free agent igazolása. Korábban is egy nagyon jó játékos volt, de amióta itt játszik szinte majdnem Aaron Donald-i, Watt-i színvonalon nyomja.

Vagy nagyon fekszik neki Florida, vagy későn érő típus. 😊
peterk2005
Szerintem előtte is így tolta, Arizonában is elit volt 😊

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
iktriad szokta mondogatni hogy a Jags nem egy okos franchise, a QB váltás kapcsán ez megint elmondható
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
Folest kezdetni Minshew helyett ősi román szokás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugyan Bouye is egy nagyon jó igazolásnak bizonyult, de szerintem a Campbell a Jags history legjobb free agent igazolása. Korábban is egy nagyon jó játékos volt, de amióta itt játszik szinte majdnem Aaron Donald-i, Watt-i színvonalon nyomja.

Vagy nagyon fekszik neki Florida, vagy későn érő típus. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy Superbowl MVP-vel kevesebb. Malcolm Smith távozott a csapattól. Mivel a helye nincs betöltve, gondolom a szintén Superbowl MVP Nick Foles jön vissza a helyére IR-ről.
Ja és Joe-Giles-Harris visszajött a practice squadba.

Nojsz
 twitter.com/Demetrius82/status/1191503335888691208

Amúgy Fournette és Chark még a vasárnapi nem túl fényes teljesítmény ellenére is vezeti az AFC-t futott és elkapott yardokban, igaz Chark már "csak" holtversenyben a denveri Cortland Suttonnal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
NFL Memesen láttam, meghaltam rajta 😀

több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sziasztok Jags szurkolók!

Hétvégén kint jártam Londonban a meccsen és szuvenírként haza hoztam 2 db Jags zászlót.
Egyiket szívesen felajánlom. Budapest kék metró vonalon tudom átadni (postázással nem akarok vesződni).


több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Tény, hogy több mellé, fölé szálló passzt adott, mint eddig, de azért az esetek jórészében ez 50/50 volt az ő és az elkapó oldalon álló hibája, és/vagy a védők helyezkedtek túl jól. Szerintem a texans nagyon jól oldotta meg a coveraget, ezért is volt sok a qb run, screen meg a 4-5+ mp play. Még így is sok szép deep passzt adott, ami célba ért (max droppolták), és így is 300+ yardon zárt. Az intek sem annyira egyértelműek (ettől függetlenül az INT, az INT), a fumblet meg érdemes megnézni, épp csak hárman rakták szendvicsbe. Nyilván a hype, meg BDN felépülése miatt is van stressz, csak hajlamos elfelejteni a média, hogy azért csak egy újoncról van szó. Ehhez mérten pedig szerintem a legnagyobb respect illeti csak, amilyen éretten tudta eddig kezelni a meccseket. 90%-ra veszem, hogy visszahelyezik Folest, és ezért nagyon sajnálom. A kérdés inkább számomra az, hogy hogyan fogja őt kezelni azok után az FO, mert nagyon fog hiányozni a játéka ha így lesz. A schedule alapján lehetne még szép is a vége és simán le tudnánk hozni a PO-ig vele is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem ment nagyot M. az tuti, de az is nonszensz, hogy kb az összes play arról szól, hogy snap után hosszú másodpercekig keresgélni kell a pályán, aztan egy kényszermegoldással befejezni. Képtelenek a receiverek megoldani az elszakadást, vagy normalis routot futni. Pedig ma még a fal se szakadt át folyton. Ppistike
Azért tegnap nem ez volt a helyzet. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy a playek kb. felében megvolt a célpont. Gyakran nem is a másik oldalon, hogy kiessen a látóköréből. hanem simán megdobhatóan. Ez a Texans secondary nem lett hirtelen jobb, most is rengeteg esélyt adott, csak nem sikerült kihasználni. A playhívás se segített egyébként, elég unalmas, egysíkú volt. Érdemes összevetni a sokat szidott BoB által hívott playekkel. BoB jobb volt tegnap, a támadó game plan és a playhívások is jobban ültek náluk.

Minshew eddig abszolút nyomás nélkül játszhatott. A tegnapi volt az első igazi tétmeccs a számára. Tegnap a (rövid távú?) sorsa volt a tét. Ha nagyot alakít, akkor megnyerheti magának az NFL kezdő posztot, ha nem akkor mehet vissza a padra a csereirányítók mókuskerekébe. Nekem úgy tűnt, hogy nem sikerült jól kezelnie ezt a nyomást. De ez csak egy meccs volt. Az első körösök sokszor ennyi esélyt kapnak, és a legtöbben jópárszor fejre is állnak a nyomástól, mielőtt megtanulják kezelni azt. Már aki megtanulja. Minshew bőven lerakott annyit az asztalra ezzel a néhány meccsel, hogy kapjon még esélyt akkor is, ha most majd Foles fog kezdeni. Hogy mikor és melyik csapatban, azt majd meglátjuk. Az sincs még kizárva, hogy itt, és két hét múlva.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem láttam a meccset. Volt annyira rossz Minshew, hogy már nem vagyunk belé szerelmesek így mindannyian? Én így, hogy nem láttam, még továbbra is lelkes vagyok és kérlek erről csak nagyon indokolt esetben beszéljetek le! 😊
Minshew-Mánia Forever
Húsrágó
Nem ez volt élete meccse, sőt, de ebben az is belejátszott, hogy második félidőre már nagyon elkeseredetten próbált megoldani dolgokat. Én természetesen nem venném ki a kezdőből, de szerintem Coughlinék rárakják a nyomást majd Marronera, hogy mégis váltson. Ez egy pánik reakció lenne, az meg mióta Coughlin visszajött, a Jaguars jól dokumentálhatóan legkiszámíthatóbb viselkedésformája...
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nem láttam a meccset. Volt annyira rossz Minshew, hogy már nem vagyunk belé szerelmesek így mindannyian? Én így, hogy nem láttam, még továbbra is lelkes vagyok és kérlek erről csak nagyon indokolt esetben beszéljetek le! 😊
Minshew-Mánia Forever
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Nem ment nagyot M. az tuti, de az is nonszensz, hogy kb az összes play arról szól, hogy snap után hosszú másodpercekig keresgélni kell a pályán, aztan egy kényszermegoldással befejezni. Képtelenek a receiverek megoldani az elszakadást, vagy normalis routot futni. Pedig ma még a fal se szakadt át folyton.
Ezen Foles nem segít, meg szerintem zsebszökésben nem jobb bajszinál. Ezt remelhetőleg tudják. Ettől függetlenül az állóvizet 99% meg fogják próbálni felkavarni bigdick úr visszahelyezésével, nem ketséges.
Minshew előtt meg hosszú meg az út, és ha továbbra is félkézzel tolja el a védőket maga elől, akkor a göröngyök is remeghetnek (az a futás volt a nap fénypontja)

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pohár félig üres.
 twitter.com/AdamStites_/status/1191039481752825857

A pohár félig tele.
 twitter.com/BrianBCC1/status/1191054592257208322

És mindkettő nagy valószínűséggel igaz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
A mai meccset teljesen megérdemelten nyerte meg a Texans, gratula nekik innen is.
3 szerzett ponttal senkit sem lehet legyőzni ebben a sportban. 3-19-nél éreztem úgy, hogy itt ma nem nyerünk.

Minshew-nak gyenge meccse volt ez a mai, de ebből nem kéne következnie, hogy Foles jön vissza. Egy ideje erről szólnak a hírek, nem lepődnék meg, ha ez "megzavarta" volna Minshew-t + a végére tényleg túlvállalta magát. Szar lehet úgy csinálni a dolgod, hogy közben azt hallod folyamatosan, hogy jó vagy, de jönnek a helyedre. És nem Foles-al van bajom, hanem a helyzettel...

Akárhogy is lesz, bízom benne, hogy tudunk javulni (van hova...) és a bye week alatt rendezzük a sorainkat. A következő 2 meccs szintén élet-halál harc lesz és nem kéne a csoportrangadók után 4-7el állni.
több mint 4 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hello Nick Foles, régi(10 snap)-új Jaguars kezdő QB. Viszlát 2019-es jaguars szezon. It was a fun ride.
iktriad
6-1 (5-2) kell a rájátszáshoz kb. IND; TEN; TB; LAC; OAK; ATL; IND. Nem lehetetlen, főleg, ha rájátszás álmokat dédelgetünk. Ami kellett volna, az egy fasza elkapó és vagy TE, meg valami ballhawk csávó a védelembe. Középszerűek vagyunk, nem tudom mi az ami kibillenthet minket innen. Minden esetre az első colts meccset én még megvárnám...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hello Nick Foles, régi(10 snap)-új Jaguars kezdő QB. Viszlát 2019-es Jaguars szezon.
Minshew is tudja, milyen sors vár rá a közeljövőben (pad), hacsak a 22 milliós porcelán megint össze nem törik.
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1191046009918566403
It was a fun ride.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 182 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír(?): Ha Minshew jól játszik ma, talán maradhat kezdő a bye week után!!!
 twitter.com/JaguarMaven/status/1190974667005321218


Rossz hírek: Se Hayden, Se DeDe nem tudja vállalni a játékot.
 twitter.com/Jaguars/status/1190977139421696000
Keelan Cole és Chris Conley kezd Lee és DeDe helyén.
A múlt háten felemásan bemutatkozó Austin Calitro Jacobsén,
És Hayden helyén talán Breon Borders, akinek van 8 meccsnyi tapasztalata, és 1 szerelése.
Rajta kívül van még 2 UDFA rookie CB, akit ezen a héten emeltük be az 53-ba. aki még bevethető... Még jó, hogy a Texans támadósora és passzjátéka gyenge. Oh wait,

A jó hír, hogy a Texansnál Tunsil nincs, tehát szabad a vásár a Ngakoue-Josh Allen duó számára. Nagyon fognak kelleni.

Szerkesztette: iktriad