Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Mert ez Jacksonville. Ide bárki jön mindenki rossz és bust lesz 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Reggel annyit néztem meg a felvett SportTV-s draftból, hogy lássam kit választ a Jags, és bár a topicban egyedül én örülök ennek a választásnak, de én nagyon, szóval helyettetek is 😊

TV-n keresztül úgy tűnt a Jags nem húzza az időt egyáltalán, a kötelző Jags előtti reklámspot alig kezdődött el, már meg is volt a választás, szóval eléggé akarták őt, ami szerintem jó jel. Ha látják benne az Adrian Petersont (és nem a gyerekverőt, hanem a HOF játékost), akkor egyszerűen muszáj kiválasztani! Én rajongok, hogy egy playmaker érkezett! A fal pedig megembereli magát, vagy Coughlin kirántja a belüket az orrukon át.

Duval!!!! Meg minden!!!
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A legújabb jaguár:
 www.youtube.com/watch?v=27ortq29_UU
iktriad
Szuper videó. Főleg az a rész hangzatos, hogy az egész offense-t átformálja a jelenléte, hát mit mondjak, van mit átformálni.

Így mondjuk a Yeldon pick, meg az Ivory igazolás is jó nagy bust, mondjuk utóbbiról már a harmadik héten kiderült tavaly.

35-re és 68-ra is guard jön? Vagy bevállaljuk Kinget, ha lecsúszik hozzánk?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 331 — Invisible man
Talán Fournettre nem kell 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Forrest Lamp még bent van, de sajnos Cam Robinson is, és szinte tuti, hogy őt visszük 2/3-on. Már előre hányok tőle. Viszlát este, addig mindenki értékeljen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lelkesítő tweet
 twitter.com/Jaguars/status/857779192498446336
Keenumbanröhögös tweet
 twitter.com/ColeFartley/status/857756454970961925
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin reakciója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Coughlin-Need-to-get-the-ball-in-the-end-zone/913c9434-02bc-4cdb-90a5-154877e86769
Caldwell reakciója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Caldwell-Hes-a-big-physical-player/e87dfd05-f840-439e-bb9a-4517e2316d10

Fournette kiválasztása:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars_select_Leonard_Fournette_No_4_in_the_2017_NFL_Draft/e516180b-0a92-41ce-baa1-c5adac36e91f

Mindez a War Roomból nézve - Caldwell új szerepe, felhívni az embereket, akiket Tom kiválaszt. Az a szakállas "poén" elég gáz volt tőle.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Inside-the-Draft-Room---Fournette/0f73d955-58da-4a6a-a122-eb1b79257e23


Brian Sexton interjúja a legújabb jaguárral Philyben:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fournette-Ready-to-take-it-to-another-level/ab7044dd-ed7f-4aac-a615-538f1f3695cb


Az AFC South másik 3 tagja kurva jól draftolt, szóval nagyon remélem, hogy Fournette beválik....

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legújabb jaguár:

Ez döntött
 twitter.com/ryanohalloran/status/857760486661779457
Meg ez:
 twitter.com/ryanohalloran/status/857760557117657088

Pár szösszenet a pick utáni sajtótájékoztatóból:

a következő pick OL lesz:
 twitter.com/ryanohalloran/status/857759058610335744

 twitter.com/ryanohalloran/status/857760966670462977
 twitter.com/ryanohalloran/status/857761075974086657
 twitter.com/ryanohalloran/status/857760557117657088
Jesszus, minek igazoltuk akkor Churchot Tom?
 twitter.com/ryanohalloran/status/857760695320006656

Caldwell megjegyzései
 twitter.com/ryanohalloran/status/857757844539674627
 twitter.com/ryanohalloran/status/857757486056562688
 twitter.com/ryanohalloran/status/857757134049751040
 twitter.com/ryanohalloran/status/857756952918708224
 twitter.com/ryanohalloran/status/857756730322767872

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ide is: felugrottam a bandwagonra 😀
A defense karcolni fog, az offenseben Fournettere nagyon kíváncsi leszek. Szerintem jól építkeztek, nagy dolgokat várok 😀
Tetszik, hogy okosan húztatok meg építkeztetek, nem pedig kapkodva össze vissza. Ramsey király, Jack király lesz, szerintem Fournette is 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helló Fournette. Következő Jags pick támadófalember lesz.
De legalább valaki boldog.
 twitter.com/ryanohalloran/status/857755099682271232

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren szerint is Deshaun Watson lesz az 1. körös pickünk. Délelőtt még 3 embert nevezett meg(Fournette, Watson, or Howard) innen szűkítette le a Clemosn QB-re.
 www.bigcatcountry.com/2017/4/27/15458924/ryan-ohalloran-i-think-the-jaguars-take-deshaun-watson
3 óra múlva kiderül vége van-e a Bortles érának. Ha így lesz, 24 órán belül el kell passzolni Bortlest, mert semmi értelme sincs megtartani.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár helyszíni interjú. Brian Billick szerint, ha QB jön az 1. körben, a Jags kvázi elismeri, hogy Bortles mehet a levesbe
 twitter.com/BrentASJax/status/857645649017352192
Ha netán tényleg Watson jön, és nem csak valakit fel akarunk kergetni érte a helyünkre/elénk, akkor Blaket el kell tradelni 24 órán belül. Mert ennek a verziónak kb. semmi értelme nem lenne.
 twitter.com/DAonCBS/status/857660534212177921

FYI Ramsey örülne Watsonnak.
 twitter.com/jalenramsey/status/857679697257345027

Mayock szerint Fournette tehermentesítené Blaket.
 twitter.com/BrentASJax/status/857631602557558785
Szerintem meg egy olyan szerepkörbe szorítaná, amire totálisan alkalmatlan.

Charles Davis szerint is valamilyen formában ki kéne segíteni Bortlest (ha TC még hisz benne):
 twitter.com/BrentASJax/status/857641724327407616

És íme a játékos, akit a legjobban szeretnék, hogy draftoljunk, | de van egy olyan rossz érzésem, hogy akkor se tesszük, ha bent lenne 1/4-en (á lá Leonard Williams 2 éve)
|
 twitter.com/BrentASJax/status/857644402789027841

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont tartok tőle, hogy Cam Robinsont visszük ott.
iktriad
Talicskában tolnám Jacksonville-ig 😀
Asbee
Én azt tenném vele ebben az esetben, mint azokkal akik a taligára kerülnek a Gyaloggaloppban. 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont tartok tőle, hogy Cam Robinsont visszük ott.
iktriad
Talicskában tolnám Jacksonville-ig 😀

Szerkesztette: Asbee


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a kívánság és a "Coughlin takarodj" végleges listáim ma éjjelre:
Kívánságlista:
Solomon Thomas
Jonathan Allen
O. J. Howard
Malik Hooker(! - > Gipson szerintem repül jövőre, és így már a rosteren lenne a helyettese, akiben amúgy sokan a következő Earl Thomast látják.)
Letrade esetén:
Forrest Lamp (szerintem a legjobb OL az egész classban, és pont baromi nagy needre jönne)
Christian McCaffrey(sokkal jobban illik a rendszerünkbe, mint Fournette)

"Coughlin takarodj" lista:
Cam Robinson
Deshaun Watson vagy bármelyik QB az 1. körben
Leonard Fournette
Jamal Adams


Hát Gettleman giants-es volt és Coughlin is eltöltött nálunk pár szép évet, úgyhogy ez a kapocs reálisnak tűnhet
Asbee
Én is ebben reménykedem. És mondjuk Howard vagy akár Forrest Lamp biztos bent lenne még 1/8-on. Viszont tartok tőle, hogy Cam Robinsont visszük ott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát Gettleman giants-es volt és Coughlin is eltöltött nálunk pár szép évet, úgyhogy ez a kapocs reálisnak tűnhet


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki sem tud semmit draft twitter kiadás:
Todd McShay szerint (is) Fournette a pick
 twitter.com/RyanGreenGN/status/857583689940840452

Viszont Mike Kaye szerint sem illik Fournette a Jaguars blokkolási sémájába és OL emberanyagába
 twitter.com/mike_e_kaye/status/857549945427156992
Egyébként egyesek mondogatják McCaffreyt hozzánk, ha RB mellett döntünk, ő jobban illene a rendszerbe, mint Fournette, de ha ez a helyzet, én meggyőzném a Brownst, hogy tradeljenek fel a helyünkre. Vagy a Pantherst, ha annyira odavannak Fournetteért és a GM-jük tényleg nagy spanja TC-nek.


Jason Cole szerint Coughlin nagyon komálja DeShaun Watsont.
 twitter.com/JasonColeBR/status/857573931028549633

Prisco ugyanezt hallotta
 twitter.com/PriscoCBS/status/857573997764120576


És csak "felvidításként" a Jaguars nem húzott elit játékost 1. körben páratlan évben 2001 (Marcus Stroud) óta!* Azóta volt kb. 1 elfogadható 1. körös pickünk (Monroe)...Reggie Nelson nem ér, mert nálunk szar volt a rookie évét leszámítva, és csak a Bengalsban lett playmaker.

*Őt még Tom Coughlin draftolta.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Hogy pár év múlva visszakereshető legyen, mennyire nem értek hozzá, beírom, én kiket draftolnék most a Jaguars helyében:
1/4 - Solomon Thomas vagy Jonathan Allen DL
Engem attól ver le a víz, hogy running backet vigyünk ilyen korán, főleg a támadófalunk gyengeségét ismerve. Az elmúlt években az volt a legnagyobb baj, hogy rémesen gyenge volt a pass rush, amikor sackek tekintetében látszólag megvoltunk, a nyomásgenerálás akkor is hiányzott. Coughlin tudja mennyire fontos a megfelelő rotáció a védőfalba, így remélem, hogy ide húz az első körben. Ha sem Thomas, sem Allen nem marad bent, akkor remélem hátratrade-elünk, ami meg persze egészen új dimenziókat nyit meg.
2/35 - Dion Dawkins vagy Dan Feeney OG
A védőfal mellett a támadófalra is ráfér az erősítés, elsősorban guard kellene, feltételezzük, hogy Lamp kimegy az első körben, a második kör elején Dawkins és Feeney közül lehetne választani.
3/68 - Nathan Peterman QB
Nem nagyon nézek egyetemi focit, inkább csak az elmúlt pár hónapos videózgatásaimból próbálok itt kurva okosnak tűnni (nem), Peterman pedig az én szememben jó kis irányítónak tűnik, aki szépen csücsülhet a padon, amíg Bortles-ről kiderül, hogy 2015-be vagy 2016-ba utaztat minket vissza az időben. Arról nem beszélve, hogy szerény személyemet Németh Péternek hívnak, így lenne valami költői abban, ha Nathan Peterman lenne a QB-nk, az instant mezvásárlásról nem is beszélve.
4/110 - James Conner RB
Ha 2014-ben be tudtuk húzni Bortlest és Storm Johnsont együtt, akkor most miért ne jöhetne Peterman és Conner. A limfómát már lenyomta, a védőkkel sem lesz baja.
5/148 - a legjobb elérhető TE
Innentől konkrét neveket már nem írnék, csak posztokat. A tight endet nem kell magyarázni szerintem.
6/187 - a legjobb elérhető CB vagy S
A secondary mélyítése szintén fontos, legyen akár corner, akár safety.
7/222 - a legjobb elérhető OL vagy DL játékos
A végére pedig még egy lineman, nagyjából mindegy, hogy támadó vagy védő oldalra.

Összegzésképpen annyit mondanék, hogy igazából pont leszarom kit draftolunk, csak végre váljon be nálunk, illetve ne legyen punter.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6 ember aki alig 24 óra múlva Jacksonvillebe kerülhet Halloren szerint - Solomon Thomas nincs köztük. Viszont QB igen, ráadásul az 1. helyen.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-04-26/look-six-possible-first-round-options-jaguars
Mindenki mellett van ellenérv is.

És egy másik Halloren cikk szerint holnap hajnalban kiderül, mennyire sürgős a Jaguarsnak nyernie idén:.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-04-26/jaguars-insider-coughlin-s-first-pick-will-reveal-his-true-level-urgency
Ha Fournette, Jonathan Allen(Solomon Thomas?) vagy Howard érkezik 1/4-re, akkor Coughlin már idén harcban akar lenni a playoffért és a divíziógyőzelemért. De ha Watson, Cam Robinson vagy esetleg Hooker (aki ha idekerül az eddig jócskán alul teljesítő Gipson mögött tanul egy évet*, aztán annak cutja után jövőre ő lesz a franchise FS).a pick, akkor idén még mindig elsődlegesen csak építkezünk, és ez azt is jelzi, hogy nem annyira szoros a gyeplő, amit Khan a triumvirátusra rakott januárban.

*8 millió $ dead money keletkezne utána idén, szóval Hoker érkezése esetén sem repülne még tőlünk.

És MJD szerint SEM alkalmas arra a Jaguars támadófala, hogy Fournettenek blokkoljon.
 twitter.com/BrentASJax/status/857279207075962880?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.bigcatcountry.com%2F2017%2F4%2F26%2F15443570%2Fmaurice-jones-drew-the-jaguars-offensive-line-isnt-ready-for-fournette

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Solomon Thomas, mint az idei Ramsey(álom, hogy lecsússzon 1/4-re) dolog mögé még be tudok állni.
iktriad
Én szemrángást kapok a gondolattól, hogy egy főleg futás ellen hatékony pass-rushert draftoljon a Jags ilyen magas pickkel... rettenetes emlékek rohannak meg...Húsrágó
Thomas veszélyes a Qb-ra is. nem véletlen, hogy nem valószinű, hogy bent marad 1/4-en.

Mindenki szerint Fournette lesz a pick(a Varjú elég részletesen magyarázza, hogy ez miért nem lenne jó ötlet a Jags szempontjából - se Blakenek nem lenne igazán alkalmas, mert ő pont nem olyan QB, aki egy Fournette központú támadósorban hatékony lenne, továbbá nem nagyon tettünk semmit a támadófallal, pedig ha Fournette jön, jelentős változtatásokat kéne eszközölni ott, amit nem fogunk tudni már megvalósítani idén).
Mondjuk szerintem az RB-nk inkább a 2., körben jön. De ha Fournette jön, akkor a 2. picknek MINDENKÉPPEN támadó falembernek KELL lennie. Szóval már csak ezért sem nagyon örülnék a Fournette draftnak.
iktriad
A támadófal 3 pontja fix, Bazzeg Albert (ha újra edz), Omameh (főleg passblockingban mutatott valamit, de csak sikerül futás terén is előre lépjen) és Linder, aki szimplán teljesen jó. Szóval balra és középen lehetne futni. Parnellt a kivágásának elkerülése motiválhatja, hogy legalább egy átlagos teljesítményt összekaparjon. És ugye jött pár új arc mélységnek, örülnék ha az egyikük azzal lepne meg minket, hogy kezdő RG vagy RT posztot elragadja, mert ez abszolút egy érvényes opció Jacksonville-ben.
Messze nem a legjobb fal, de se Yeldon se Ivory nem tett hozzá semmi extrát, ami kicsit is jobb színbe tüntette volna fel a falat. Fournette hozzáteheti.
Blake szempontjából: egy Blake központú offense futott tavaly? Mert nem látom be, hogy a tavalyi teljesítménye után mi indokolja, hogy ne gondolkodjon a vezetőség egy B tervben? Lehetne Blake Bortles és Leonard a Jacksonville-i Big Ben és Le'Veon páros. Én elviselem, ha a szegény embere Steelerseként hivatkoznak majd a Jagsre, ha az is elég egy PO-ra. 😉
Húsrágó
A támadófalnak szerintem max 2 pontja biztos: Albert(ha edzeni kezd) és Linder. Cann helye kb. biztosabb a kezdőben annak ellenére, hogy Omameh jobban játszott tavaly. Parnell helye is biztosnak tűnik, mert olyan gyengus ez a tackle class...
És ha Fournette jön, akkor az neki 20-25 carryt jelent meccsenként, és Blakenek pontosnak kell lennie a redukált passz kísérleteivel, ami maradna. Na ő erre nem igazán alkalmas... Nem beszélve arról, hogy nekünk inkább passzoló csapattá kéne válnunk ilyen elkapó sorral. Persze, fontos a futás, de szerintem egy Ivbory-Mixon/Cook-Yeldon trió hasznosabb lehet, mint egy Fournette féle run first támadósor, amire nem vagyunk alkalmasak szvsz.
Az meg külön probléma, hogy Fournettenek olyan OL kell, ahol sok a mauler. Gondolj a Cowboys, Titans vagy a Raiders falára. Na a Jagsé nagyon nem ilyen.... Mellesleg Bellnek inkább Joe Mixon a hasonmása, aki vihető lehet 2/3-ra is. De esetleg akár Dalvin Cook is bent lehet majd akkora és akkor Ramsey örülhet.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A Solomon Thomas, mint az idei Ramsey(álom, hogy lecsússzon 1/4-re) dolog mögé még be tudok állni.
iktriad
Én szemrángást kapok a gondolattól, hogy egy főleg futás ellen hatékony pass-rushert draftoljon a Jags ilyen magas pickkel... rettenetes emlékek rohannak meg...

Mindenki szerint Fournette lesz a pick(a Varjú elég részletesen magyarázza, hogy ez miért nem lenne jó ötlet a Jags szempontjából - se Blakenek nem lenne igazán alkalmas, mert ő pont nem olyan QB, aki egy Fournette központú támadósorban hatékony lenne, továbbá nem nagyon tettünk semmit a támadófallal, pedig ha Fournette jön, jelentős változtatásokat kéne eszközölni ott, amit nem fogunk tudni már megvalósítani idén).
Mondjuk szerintem az RB-nk inkább a 2., körben jön. De ha Fournette jön, akkor a 2. picknek MINDENKÉPPEN támadó falembernek KELL lennie. Szóval már csak ezért sem nagyon örülnék a Fournette draftnak.
iktriad
A támadófal 3 pontja fix, Bazzeg Albert (ha újra edz), Omameh (főleg passblockingban mutatott valamit, de csak sikerül futás terén is előre lépjen) és Linder, aki szimplán teljesen jó. Szóval balra és középen lehetne futni. Parnellt a kivágásának elkerülése motiválhatja, hogy legalább egy átlagos teljesítményt összekaparjon. És ugye jött pár új arc mélységnek, örülnék ha az egyikük azzal lepne meg minket, hogy kezdő RG vagy RT posztot elragadja, mert ez abszolút egy érvényes opció Jacksonville-ben.
Messze nem a legjobb fal, de se Yeldon se Ivory nem tett hozzá semmi extrát, ami kicsit is jobb színbe tüntette volna fel a falat. Fournette hozzáteheti.
Blake szempontjából: egy Blake központú offense futott tavaly? Mert nem látom be, hogy a tavalyi teljesítménye után mi indokolja, hogy ne gondolkodjon a vezetőség egy B tervben? Lehetne Blake Bortles és Leonard a Jacksonville-i Big Ben és Le'Veon páros. Én elviselem, ha a szegény embere Steelerseként hivatkoznak majd a Jagsre, ha az is elég egy PO-ra. 😉

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin találatai és mellényúlásai az első 3. körben, mint Jags kvázi GM - Pozitívum, hogy minden évben volt legalább 1 találata!
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-04-25/coughlin-draft-history-early-hits-many-second-round-misses
Annyi megjegyzést tennék, hogy szerintem James Stewart inkább hit volt, mint miss (hiába nem érte el soha az 1000 futott yardot egy évben, hasznos tagja volt a támadósornak, míg Fred meg nem jött). Chris Hudsont viszont nem nevezném annak. Ok, 3 évig kezdő volt, de nem igazán tett hozzá semmit a csapat játékához.

És ez itt a BCC draft előtti podcastja.
 soundcloud.com/bigcatcountry/ep-40-previewing-the-jaguars-plans-in-the-2017-nfl-draft-w-alfiebcc
Számomra kicsit érthetetlenül nagy Cam Robinson és Deshaun Watson hype hallható benne, plusz a Varjú szerint ha QB jön az 1. körben, akkor Blaket még a draft idején el KELL passzolni (valószínűleg Arizonába, ahol a draftja idején nagyon komálta az ottani reszim, és még mindig igen nagy a QB needjük).
A Varjú szerint Watson legrosszabb esetben Alex Smith lenne. Én inkább látok benne egy mentálisan erősebb Vince Youngot...
A Solomon Thomas, mint az idei Ramsey(álom, hogy lecsússzon 1/4-re) dolog mögé még be tudok állni.
Mindenki szerint Fournette lesz a pick(a Varjú elég részletesen magyarázza, hogy ez miért nem lenne jó ötlet a Jags szempontjából - se Blakenek nem lenne igazán alkalmas, mert ő pont nem olyan QB, aki egy Fournette központú támadósorban hatékony lenne, továbbá nem nagyon tettünk semmit a támadófallal, pedig ha Fournette jön, jelentős változtatásokat kéne eszközölni ott, amit nem fogunk tudni már megvalósítani idén).
Mondjuk szerintem az RB-nk inkább a 2., körben jön. De ha Fournette jön, akkor a 2. picknek MINDENKÉPPEN támadó falembernek KELL lennie. Szóval már csak ezért sem nagyon örülnék a Fournette draftnak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lenne ellenemre: O. J. Howard

iktriad
Centire-dekára akkora, mint a Miamiba küldött Julius Thomas. Na most vagy kell egy ilyen offense-be (de akkor miért küldték el, aki már itt volt?), vagy nem kell ilyen (de akkor minek draftolnák?).
Húsrágó
Csak ő tud és akar blokkolni is, nem úgy mint Ceasar névrokona. Ez nagy különbség. 😊
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nem lenne ellenemre: O. J. Howard

iktriad
Centire-dekára akkora, mint a Miamiba küldött Julius Thomas. Na most vagy kell egy ilyen offense-be (de akkor miért küldték el, aki már itt volt?), vagy nem kell ilyen (de akkor minek draftolnák?).