Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Nem igazán tetszik eddig a draftunk, de remélem rám cáfolnak majd a srácok. Fournette-tel semmi gondom azt leszámítva, hogy szerintem nem illik a rendszerünkbe, és a büdös életbe nem vinnék futót 1/4-en. Mondjuk szerencsére nincs másik túlfizetett RB a csapatban, így nem kerül sokba ez a poszt 2017-ben. Oh wait... Cam Robinson szimplán nem tetszik, nem látom benne, hogy beválna az NFL-ben, remélem a szememre lehet majd vetni ezt később. Nyilván Forrest Lampet vittem volna helyette, no question. Smootról nem tudok semmit, remélem Ngakoue 2.0.
A negyedik körben továbbra is masszívan kitartok Nathan Peterman mellett, de mivel sajnos őt nem fogjuk draftolni, így legyen mondjuk Jake Butt - TE.

Szerkesztette: npetiii

több mint 7 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát nekem addig örömöm nemnagyon akadt a választásokban...
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És ha továbbra is az én kedvem szerint zajlanak a dolgok, akkor ez az ábrázat, idén már Jacksonville-ben rémisztget:

azaz Isaac Asiata
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Robinson draft: IMÁDOM EZT A VÁLASZTÁS!!!!

Amúgy a FO olyan az idei drafton, mintha direkt a kedvemre akarnának tenni! Meg vagyok hatva! Én már ugye az első skippelt aktivitás utána elcseréltem volna Albertet Friscoba és most tényleg meglépték, amit kell: hozták a helyére a szomorú szemű OT-t, aminek gecire örülök.

Nincs itt laca-faca, nincs tutujgatás. Idejöttél, aláírtál: akkor dolgozzál! És lehetsz akármekkora név, egy szélesre tárt ajtón távozhatsz, ha puffogsz a pénz miatt (ami amúgy elég jó Albert esetében). Ez a választás volt az a kemény és határozott iránymutatás, ami kétségek nélkül megmutatja az összes játékosnak, hogy min van a hangsúly mostantól Jacksonville-ben! Kerüljön bármennyibe is (jó draft hely), de nincs több fizetett nyaralás, munka van, meló van, pihizgetek otthon hátha kapok még 1-2 millát viszont nincsen!

És ennek a hozzáállásnak a napi gyakorlatba való demonstrációja már önmagában is megér egy 2/2-t, Robinson már csak ajándék mellé. Higgyétek el, hogy a későbbiekben ez nagyon kifizetődő lesz. Alberttel lezajlik a népnevelés, a Jags megmutatta, hogyha egy játékos a pénztárcáját markolva magát a Csapat érdekei elé helyezi, akkor nincs maradása!

Csodás egy nap!

<3 Coughlin <3 😊

Btw Dawuane Smoot hozza azt a mélységet, amire vágytatok a poszton. Még nem olyan jó, mint Solomon Thomas, de ne bánkódjunk, a posztján úgyis Yannick lesz a király idén (esetleg Fowler is beleszólhat...) 😊
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Megjött Fournette
 twitter.com/Jaguars/status/857999158367727616
iktriad
Khan sérója ütős... ez ugrott be

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött pass rusher, kár, hogy minimum 1 körös reachel, mikor Jordan Willis vagy Derek Rivers bent volt. de legalább Shao alma materéről(Illinois) jön a fiú.
 twitter.com/Jaguars/status/858136300003708928

Viszont van róla magyar prospect ismertető (ahol 3-4es rush OLB-ként tudják elképzelni igazán...)
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Draft prospect ismertetők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette után itt van egy videó ugyanattól a készítőtől Cam Robinsonról méghozzá Myles Garrett ellen!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lehet Albert direkt veri a hisztit, mert nálunk akar játszani 😊
ozibozi
Adtok érte egy 7. köröst vihetitek. 😊
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
lehet Albert direkt veri a hisztit, mert nálunk akar játszani 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Robinson is kezdőnek van hozva:
 twitter.com/WJXTBJackson/status/858101398772342787
Mostantól depthre gyúrunk:
 twitter.com/WJXTBJackson/status/858101515210379270

Marrone megerősítette, hogy Albert nyakára jött Cam Robinson!
 twitter.com/WJXTBJackson/status/858103285642911744
Emiatt került ide:
 twitter.com/WJXTBJackson/status/858102891336302592

Cam alig várja, hogy Fournettenek blokkoljon:
 twitter.com/WJXTBJackson/status/858107769722982405

Mayock látja benne a Pro Bowlert(mondjuk kiben nem? 😊 😊
 twitter.com/NFL/status/858101484516397057

Szomorú valóságunk azonban ez:
 twitter.com/WillBrinson/status/858099830169751552

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska! A front office bedobta a durcit Albert ügyben. Helyes.
 twitter.com/ryanohalloran/status/858100715075588096
 twitter.com/ryanohalloran/status/858101653521805312
Egyetértek Hallorannel.
 twitter.com/ryanohalloran/status/858100798869385217
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amitől féltem, bekövetkezett -> Cam Robinson Jacksonvilleben 1 helyes feltradedel (6. körös pick ment Seattlebe). Egyesek szerint hatalmas upside van benne, de sanszosan ő az új Joeckel...

De legalább Fournette örül neki. 😊
 twitter.com/_fournette/status/858098792037584896

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Halloren 8 embere mára a 2. -3. körre.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-04-28/jaguars-should-focus-ol-te-during-day-2-draft


Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.
Igor
ZB guardok Fournette-nek, zseniális 😀
empty taxi
DJ szerintem mindkettő sémába jó... amúgy meg Jaguarsról beszélünk 😛

Mér, Zach Banner jobb lenne? 😛
Igor
Pat Elflein, Isaac Asiata, Dion Dawkins, Taylor Moton say hello 😛
empty taxi
Lamp szerintetek mennyire lenne jó Fournettenek? És Cam Robinson mennyire nem?
iktriad
Lamp technikás falember, azzal ellensúlyozza azt h alkatilag nem ideális, inkább ZB-be való, de szvsz használható ő power falban is.
Cam Robinsonban amellett h kockázat is van (konkrétan kb. annyit van a földön, mint Joeckel), upside is akad, nem is kevés, viszont kell mellé egy jó OL-coach, aki tud javítani a deréktől lefelé jelenleg borzalmas technikáján.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Örülünk Vincent!!! Úgy tűnik Iktriad van a legkevésbé elragadtatva az idei első körösünktől. Én a Fred Taylor homerségem miatt Kelvin Taylor ténykedését középiskolás korától követtem. Mikor megdöntötte Emmit Smith floridai középiskolai rekordját és kezdtek irogatni róla, miszerint folytatja majd az apja nyomdokán az NFL-ben. Emlékszem, hogy az okosok-bennfentesebbek már akkor arról írtak, hogy okés a gyerek, de a korosztályából Elliott és Fournette lesznek a királyok. Hát Kelvin tavaly előbb kijött a draftra a harmad éve után, de a Frisco kompenzációs pickkel 6. körben vitte és legutóbb mikor néztem PS-os volt. Zeke tavaly, Fournette meg idén 1/4... Szóval sajnálom Kelvint, de rohadtul várom, hogy Zeke után a mi (egyelőre) ergya falunk mögül mit fog művelni Fournette. Nem bánnám, ha lenne végre újra egy playmaker futónk, mert amennyire nem tudnak DE-t draftolni Jacksonville-ben, RB-t azt ellenkező előjellel pont ugyanannyira meg tudtak, lásd Fred és MoJo. Azóta meg kb. semmi, ahogy Maka is írja lentebb, se Yeldon nem jött igazán be, illetve a nagy nevű FA Ivory is nudli. Ott van még Corey Grant, oszt RB fronton kb. ennyi volt a csapat. Igencsak elfért ide Fournette!
Már "csak" a többi húzásunk működjön és idén már tán tényleg jó lesz nézni a csapatot.
Amúgy meg qrva nagy trollok lettek volna az FO-ban, ha Bortles-t a 25. születésnapja alkalmából egy első körös QB-vel meg egy trade-del lepték volna meg. A jó Blaket ezúton is Isten éltesse sokáig! Reméljük megtalálja elveszett dobómozdulatát az offseasonben és visszatér a 2015-ös formája, miközben amnézia következtében elfelejt interceptionöket dobni. Az akkor tényleg fasza lenne!

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren 8 embere mára a 2. -3. körre.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-04-28/jaguars-should-focus-ol-te-during-day-2-draft


Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.
Igor
ZB guardok Fournette-nek, zseniális 😀
empty taxi
DJ szerintem mindkettő sémába jó... amúgy meg Jaguarsról beszélünk 😛

Mér, Zach Banner jobb lenne? 😛
Igor
Pat Elflein, Isaac Asiata, Dion Dawkins, Taylor Moton say hello 😛
empty taxi
Lamp szerintetek mennyire lenne jó Fournettenek? És Cam Robinson mennyire nem?

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött Fournette
 twitter.com/Jaguars/status/857999158367727616
A 27-es mezben játszik majd.
 twitter.com/_fournette/status/858030087857475585
A 28-as mez egy másik első körös Jags RBnek anno nagyon bejött. 😊


Az amúgy megvan, hogy TC szerint 4 embert néztünk ki(Solomon Thomas és Garrett kiment) és a 4. opció Jamal Adams lett volna?! Az nagyon WTF pick lett volna Church leigazolása után. Vagy ennyire nem bízunk Gipsonban?

Ivory kivácsi vagyok marad-e kereten. Kvázi ő a 30+ éves, kevésbé fizikális verziója Fournettenek. Yeldonnak Halloren szerint lesz helye, miint 3rd down RB: Bár a nekem is tetsző hype videó szerint ez is megy Leonardnak.

Így mondjuk a Yeldon pick, meg az Ivory igazolás is jó nagy bust, mondjuk utóbbiról már a harmadik héten kiderült tavaly.

Maka
Nem értem Caldwellnek hogy lehet még állása, pláne GM... Ez baromira égő rá nézve.
35-re és 68-ra is guard jön
Vagy bevállaljuk Kinget, ha lecsúszik hozzánk?Maka
OL szinte biztos, így hogy Lamp és Cam Robinson (broáf) kvázi BAPk jelenleg. Aztán 3. körben jöhet CB, DE, Te vagy QB.

Bortles nagyon izgul, hogy OL(vagy bármi csak ne QB) legyen a 2. körös pickünk, mert az azt jelenti, hogy megkapta az idei évet TC-től bizonyítani.


Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Legyen igazad.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont tartok tőle, hogy Cam Robinsont visszük ott.
iktriad
Talicskában tolnám Jacksonville-ig 😀
Asbee
Lehet kezdhetek gyúrni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.
Igor
ZB guardok Fournette-nek, zseniális 😀
empty taxi
DJ szerintem mindkettő sémába jó... amúgy meg Jaguarsról beszélünk 😛

Mér, Zach Banner jobb lenne? 😛
Igor
Pat Elflein, Isaac Asiata, Dion Dawkins, Taylor Moton say hello 😛
empty taxi
Ebből Asiata az egyetlen power guard (Motont nem vagyok hajlandó más csapathoz írni.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.
Igor
ZB guardok Fournette-nek, zseniális 😀
empty taxi
DJ szerintem mindkettő sémába jó... amúgy meg Jaguarsról beszélünk 😛

Mér, Zach Banner jobb lenne? 😛
Igor
Pat Elflein, Isaac Asiata, Dion Dawkins, Taylor Moton say hello 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.
Igor
ZB guardok Fournette-nek, zseniális 😀
empty taxi
DJ szerintem mindkettő sémába jó, Feeney meg szintén az a fajta, hogy mondanak neki valamit, azt megoldja... amúgy meg Jaguarsról beszélünk 😛
(ha Lampet írom, akkor jött volna 12 örömtől repeső iktriad hsz....)

Mér, Zach Banner jobb lenne? 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.
Igor
ZB guardok Fournette-nek, zseniális 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom miért nem örültök, én rohadt mérges vagyok, hogy elvittétek Fournette-et, sztem az egész draft legjobb játékosa.
gabokocka
Részben agreed. (miért nem örültök)

Szerintem is Fournette a legjobb RB prospect AP óta. (Igen jobb mint Gurley, és jobb mint Zeke.)
Persze a falatok nem ugyanaz, de ha mondjuk egy Feeney/Dorian Johnson jön még, akkor ezzel akár divet is lehet nyerni jövőre.

There, I said it.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
OL-t kell még pofozni, amire esély meg is van 2\3-on is és komoly lehet ez a Fournette pick sztem. Ha pedig az beválik az egész O kap egy komoly lökést.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bár a topicban egyedül én örülök ennek a választásnak
Húsrágó
Tévedés.
Maka
én is örültem neki.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
bár a topicban egyedül én örülök ennek a választásnak
Húsrágó
Tévedés.
Maka
Én is csak bebeszélem magamnak? 😉