NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
A múltban élsz(lásd még Tebow fanság 😀😀 😀😀), ez az előző rezsimnek volt a jellemzője.
A mostani pl. simán elvisz egy Telvin Smitht 2 körrel később, mint sokan várták. És eddig 1 FCSest draftolt, a csapat talán legjobb CBjét, a 7. körben. És az ő sulija is már FBSes. 😀iktriad
Én szóltam...Sobri Jóska
Majd a draft után térjünk vissza erre. Lehet Chip Chip Choka pl. eltradeli az egész idei Eagles draftt classt hozzánk, csak hogy Mariota odakerüljön és akkor 2 draftnyi ember jön hozzánk. 😀iktriad
Lehet. És lehet pont annyi hasznát veszitek, mint a Rams az RG3 tradenek. 😉Sobri Jóska
A Redskins is milyen jól jött ki abból. Ja nem.iktriad
Annak vajmi kevés köze van a jax draftjához. Nemde?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Yahoos Charles Robinson infója szerint egy AFCs forrásra hivatkozva szerinte mi Coopert visszük 1/3on. Ez szerinte komoly WR runt indíthat el, elég korán.
 sports.yahoo.com/news/jags-could-make-another-surprise-pick-at-no--3--amari-cooper---triggering-run-on-wrs-061757248.html?soc_src=mail&soc_trk=ma

Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
A múltban élsz(lásd még Tebow fanság 😀😀 😀😀), ez az előző rezsimnek volt a jellemzője.
A mostani pl. simán elvisz egy Telvin Smitht 2 körrel később, mint sokan várták. És eddig 1 FCSest draftolt, a csapat talán legjobb CBjét, a 7. körben. És az ő sulija is már FBSes. 😀iktriad
Én szóltam...Sobri Jóska
Majd a draft után térjünk vissza erre. Lehet Chip Chip Choka pl. eltradeli az egész idei Eagles draftt classt hozzánk, csak hogy Mariota odakerüljön és akkor 2 draftnyi ember jön hozzánk. 😀iktriad
Lehet. És lehet pont annyi hasznát veszitek, mint a Rams az RG3 tradenek. 😉Sobri Jóska
A Redskins is milyen jól jött ki abból. Ja nem.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
A múltban élsz(lásd még Tebow fanság 😀😀 😀😀), ez az előző rezsimnek volt a jellemzője.
A mostani pl. simán elvisz egy Telvin Smitht 2 körrel később, mint sokan várták. És eddig 1 FCSest draftolt, a csapat talán legjobb CBjét, a 7. körben. És az ő sulija is már FBSes. 😀iktriad
Én szóltam...Sobri Jóska
Majd a draft után térjünk vissza erre. Lehet Chip Chip Choka pl. eltradeli az egész idei Eagles draftt classt hozzánk, csak hogy Mariota odakerüljön és akkor 2 draftnyi ember jön hozzánk. 😀iktriad
Lehet. És lehet pont annyi hasznát veszitek, mint a Rams az RG3 tradenek. 😉

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
A múltban élsz(lásd még Tebow fanság 😀😀 😀😀), ez az előző rezsimnek volt a jellemzője.
A mostani pl. simán elvisz egy Telvin Smitht 2 körrel később, mint sokan várták. És eddig 1 FCSest draftolt, a csapat talán legjobb CBjét, a 7. körben. És az ő sulija is már FBSes. 😀iktriad
Én szóltam...Sobri Jóska
Majd a draft után térjünk vissza erre. Lehet Chip Chip Choka pl. eltradeli az egész idei Eagles draftt classt hozzánk, csak hogy Mariota odakerüljön és akkor 2 draftnyi ember jön hozzánk. 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
A múltban élsz(lásd még Tebow fanság 😀😀 😀😀), ez az előző rezsimnek volt a jellemzője.
A mostani pl. simán elvisz egy Telvin Smitht 2 körrel később, mint sokan várták. És eddig 1 FCSest draftolt, a csapat talán legjobb CBjét, a 7. körben. És az ő sulija is már FBSes. 😀iktriad
Én szóltam...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi mindenkinek a tippeket!

Élő Maurice Jones-Drew beszéd.  www.jaguars.com/live/ amerikai idő szerint 10:40-kor kezdődik, tehát nagyjából egy 1 óra 50 perc van hátra.
Illetve isten éltesse Blake Bortles-et!Coolearie
Egy napon születetett Chris Prosinskivel. 😀😀

MJD már megérkezett:
 twitter.com/Jaguars/status/593046187172827136


Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
A múltban élsz(lásd még Tebow fanság 😀😀 😀😀), ez az előző rezsimnek volt a jellemzője.
A mostani pl. simán elvisz egy Telvin Smitht 2 körrel később, mint sokan várták. És eddig 1 FCSest draftolt, a csapat talán legjobb CBjét, a 7. körben. És az ő sulija is már FBSes. 😀
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Élő Maurice Jones-Drew beszéd.  www.jaguars.com/live/ amerikai idő szerint 10:40-kor kezdődik, tehát nagyjából egy 1 óra 50 perc van hátra.
Illetve isten éltesse Blake Bortles-et!
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉Sobri Jóska
#Sobristrikesagain #Beenawhile 😀 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Az én tippeim a Jax draftjára:

iktriad írj egy listát azokról a 2. körös prospectekről, akikre semmi szüksége a csapatnak, és fel fog idegesíteni, ha kihúzzátok.
Na közülük az egyik az 1/3.
A késöbbi körökben pedig random a kis iskolák, és a projektjátékosok jönnek, kb. 1-2 körrel elöbb, mint ahová várják őket alapvetően.
Tudom, új GM van, de a hagyomány az hagyomány.
Különben még lenne véletlen 6-7 győzelem a szezonban. 😉

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Williamst a tehetsége milyen kaliberű számokra predesztinálja? A már a ligában játszók közül kikhez hasonlítják?undisputedly
A sokoldalúsága miatt Watt is volt emlegetve már. De talán a legjobb alap Richard Seymour. Ebben a USC DL-ben az utóbbi 3 évben egy olyan kaliberű játékos sem volt, akire kiemelten kellett volna figyelni, csak Leo-ra, rendre kapta is a duplázást, triplázást (többnyire ezért is mozgatták folyamatosan) emelett is nagyon produktív volt. Egy kreatív védőzseni szerintem korszakos játékost tud belőle faragni, rövid időn belül.
A Titans házatályáról én azt olvasom, hogy nem akarják vinni Williamst, ergó Ő 90%% h bent lesz. Ebben a mély WR classban (és tekintve, hogy tavaly 3 WR-t is keretbe vittek a draftról), szerintem megengedhető később is elkapót draftolni. Legalább is én így gondolkodnék a Jags helyében.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Williams
Cooper
Mariota (de rögvest elcserélve Eli Manningesen)
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Az idei álom a számomra, ha a browns-szal tradelnénk az 1/3-at, a két idei 1. körös pickjükre. 1/12-őn jönne a legjobb bent levő edge player, pl.:
-Dupree

1/19-en a BB-on még bent levő legjobb RB :
- Abdullah

Trade nélkül Beasley

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ez én topjaim:

Beasley
Trade
Cooper
Williams
Fowler

A játszott pozíció mindegy, de ők azok, akikről el tudom képzelni, hogy az első 1-2 évükben Pro Bowl szintet képesek hozni. Fowler kb csak +1 ide, az interjúi alapján olyan bonyolult a srác mint egy faék.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nálam a következő három opció jelentene jól felhasznált 1/3-at:

1) Cooper
2) Williams
3) White

A WR húzásnál mondjuk jó lenne tudni,hogy milyen rendszert is fog Olson futtatni pontosan. White talán jobb lenne egy run-run-boom rendszerhez (kellene akkor rendes futójáték is), míg Cooper egy precíz routokra építő, rövid és középhosszú játékkal is gyakran operáló rendszerbe. Mondom mindezt úgy,hogy annyira nem ástam bele magam a témába.

Williamst a tehetsége milyen kaliberű számokra predesztinálja? A már a ligában játszók közül kikhez hasonlítják?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
16 perces Caldwell rádióinterjú:

Dave szerint Marcedes soha nem volt trade blokkon,(Ian Rapoport és többen is ezt írták). Az ő és Poz szerződésmódosítását kritikusnak nevezte,
Sokat beszéltek a slot WR posztról, Caldwell mondta, hogy Hurns meg tudja oldani, de szerintem nagyon akarunk oda egy embert. Kevin White is esélyes arra, hogy itt kössön ki, bár ha mindenképp WRt akarunk, inkább vigyük Coopert..
CB poszton megerősítette Caldwelle, hogy szerinte megvagyunk, szerinte van 4 remek CBnk, plusz pár remek tartalék (Tommie Campbellt és Rashaad Reynoldst emlegette). Azt mondta, hogy hozhatunk CB, nincs elől a needjeink között.
Azt mondta Caldwell ott vagyunk, ahol tervezte, mikor elvállalta az GM posztot. Idén már nagyobbak az elvárásai a csapat felé, de továbbra is meccsről meccsre tekint majd a csapat fejlődésére.
Nagyon örül annak, hogy tavaly meglépte a Bortles draftot, maximálisan elégedett vele.

Prisco szerint Leonard Williamst kellene draftolnunk, ha bent van,
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3491&f=4288153
Szerinte DE/DL - WR vagy WR_DE kell lennie az első 2 pickünknek és utána jöjjön az RB. Szerinte Kevin White emlékezteti Julio Jonesra, és Caldwell látta mire képes egy Julio szintű játékos Atlantában (ő hozta össze részben a feltradet érte). Szóval Kevin White tényleg a sötét ló. Szerinte a középső körökben mindképp kell 1-2 gyors LBt szereznünk, kb mint amilyen Telvin.
Szerinte se 100%, hogy Wisniewski lesz a kezdő C idén, szerinte Bowankonak van esélye megtartani a helyét. Nem lepődne meg, ha 2016ban így nézne ki a kezdő O-line:
RT Parnell - RG- Linder - C Bowanko - LG Pasztor(!!!)- LT Joeckel


Ja és Shane Ray miatt nem kell aggódnunk. Az az idióta lecsukatta magát 3 nappal a draft előtt. Majd felszedjük az 5. körben, mint Telvint, 2. számú LEOnak(van egy érzésem, hogy 2 LEO is jöhet a drafton). 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy AOLes cikk szerint a Jaguarsé az egyik legalulértékeltebb szurkolótábor az NFLben:
9. Jacksonville Jaguars
No fan base gets more disrespect on a daily basis than the fans of the Jacksonville Jaguars. A fan can’t pour themselves a bowl of Corn Flakes in the morning without hearing about how the team should be moved to either London or Los Angeles. Meanwhile, the team is subject to blackouts, and any question concerning rebuilding tends towards discussions of the team adding the skills of Tim Tebow.
But the Jaguars end up pulling solid attendance, and despite the product on the field and one of the smallest markets in the NFL, the team still draws a good enough percentage of the television market. Their fan kingdom is largely localized to northern Florida rather than in other areas throughout the US, but that local following is more than enough to dissuade others from thinking that the Jags need to be moved.
Ez a rész is megmosolyogtatott. 😀
(Un)intentionally offensive things said to Jaguars fans:
“You know, Jaguar is a British car company. They wouldn’t even have to change the name.”
“Tim Tebow is a free agent.”
“There aren’t any jaguars in Florida.”
“Blake Bortles has the chance to be the best Jaguars quarterback since Steve McNair.”
“The people of Los Angeles would watch any NFL team, no matter how bad they were.”
 www.aol.com/article/2015/04/26/10-most-underrated-nfl-fan-bases/21176540/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King arról, hogy mit szeretnénk az 1/3al:
2. I think there are those inside Jaguardom who want Amari Cooper with the third overall pick, and those who want Dante Fowler with the third overall pick. Leaning toward Cooper winning for my mock draft on Tuesday, but I still have a day to mess that one up. So give me time.
Ez mind szép, de ha Mariota tényleg kimegy 1/2n, ahogy azt King a mai MMQbban sugallta, akkor egy bizonyos Leonard Williams az egész dolgot felboríthatja....
Nem beszélve arról, hogy úgyis 1 ember véleménye számít igazán, és az Caldwell.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2 FTUs Beatwriter (Hays Carlyon & Ryan O'Halloran) 6 prospect kapcsán (köztük Bud Dupree és Todd Gurley is szerepel!) megírták, miért érné meg őket a Jaguarsnak 1/3on draftolni:


Making the case for six draft prospects the Jaguars should consider

Pass rusher or receiver? Defensive tackle or running back? The Jaguars have multiple options once they’re on the clock Thursday night and make the third selection in the NFL Draft.
Jaguars beat writers Hays Carlyon and Ryan O’Halloran give the case for drafting six prospects at No. 3 (in alphabetical order):



VIC BEASLEY

College: Clemson.

Position: Leo defensive end.

Age (on Sept. 1): 23.

The case for drafting Beasley: He can rush the quarterback.

Most draft experts don’t think Beasley is a 4-3 strong-side (Otto) linebacker, which wouldn’t make him a fit for the Jaguars. But for a team trying to get equal parts better and younger at the pass-rushing defensive end spot, Beasley would fill a need. The 6-foot-3 Beasley weighed 246 pounds at the combine.

It would make him the lightest Leo on the Jaguars. Chris Clemons is 254, Andre Branch is 265 and swing-guy Ryan Davis is 260. But Beasley makes up for it with his athleticism. Make Beasley a part of the Leo early-down rotation and then put him opposite Clemons (or Branch) on third down and the Jaguars’ pass rush would reach a new level.

Among defensive linemen at the combine, Beasley tied for most bench-press reps (35 at 225 pounds) and ran the fastest 40-yard dash (4.50 seconds) and three-cone drill (6.91 seconds). The three-cone drill is a good indicator of a player’s ability to change direction.

In four years at Clemson (48 games/25 starts), Beasley had 33 sacks and seven forced fumbles in 1,421 snaps.

Two things jump out watching Beasley’s video: his speed-to-power transition (quick first step that leads into a bull rush) and his spin move. In Clemson’s bowl game, he lined up at right defensive end and used a spin move to sack the Oklahoma quarterback in 2.19 seconds.

If Tennessee (or another team) takes Dante Fowler at No. 2, the Jaguars’ choice could come down to Beasley or Leonard Williams. Beasley’s pass-rush prowess could give him the edge.

Ryan O’Halloran



AMARI COOPER

College: Alabama.

Position: Receiver.

Age (on Sept. 1): 21.

The case for drafting Cooper: The Jaguars need a No. 1 receiver.

The Jaguars are excited about the progress/potential of second-year receivers Allen Robinson, Marqise Lee and Allen Hurns. But there’s a reason why they were interested in Randall Cobb before he re-signed with Green Bay and hosted Greg Jennings for a visit before he signed with Miami: They need another receiver to complete the puzzle. Cooper is that guy.

As a third-year junior for Alabama, he led the nation with 124 catches (16 touchdowns).

In a five-game sample size from Cooper last year (a 135-play clip package), he played in the slot or as a part of a bunch formation 60 times, so he’s able to play inside and outside. With the Jaguars, he would be a physical inside receiver, allowing Robinson/Lee/Hurns to work outside.

Cooper has good hands (six drops last year) and is effective at all three levels of a route tree: short (quick passes caught behind the line), intermediate (crossing routes) and deep (he ran 4.42 seconds, which isn’t blazing, but knows how to use a double move to get open).

At the combine, his short shuttle of 3.98 seconds (fastest of any receiver participating) showed Cooper’s explosiveness. And he’s effective in the red zone — two touchdowns apiece against Florida and Ohio State.

Sure, this is a deep receiving class, and the Jaguars could get a good one if they trade down in the first round or wait until the second round. But if the goal is to help Blake Bortles succeed, Cooper should get the nod over a defensive player.

Ryan O’Halloran



BUD DUPREE

College: Kentucky.

Position: Leo defensive end.

Age (on Sept. 1): 22.

The case for drafting Dupree: Size.

In selecting the 6-foot-4, 269-pound Dupree, the Jaguars would get the draft’s best Leo candidate. He has the athleticism needed, running a ridiculous 4.56 seconds in the 40-yard dash at the combine and had a 42-inch vertical jump. What puts Dupree over the top is he’s eight pounds heavier and an inch taller than Florida’s Dante Fowler. There is no debate where Dupree would best fit in coach Gus Bradley’s scheme.

Dupree is bigger than both current Leos: Chris Clemons (6-foot-3, 254 pounds) and Andre Branch (6-5, 265). He’s also younger than the 33-year old Clemons and more explosive than Branch, who posted a 4.70-second 40 time and 32.5-inch vertical at the 2012 combine.

What about production? You get it with Dupree. He started 38 games with 247 tackles, 23.5 sacks and 37 tackles for a loss with the Wildcats. Dupree was also a team captain and was honored for his work as a student-athlete in the community.

He’s also raw. The Jaguars stress development. Dupree has been productive with a limited repertoire as a pass rusher. His technique needs hard coaching, which Bradley and defensive line coach Todd Wash would provide. He’d fit perfectly as a player whose primary responsibility is rushing the passer and not dropping into coverage.

Dupree isn’t the best at his position yet compared to the other players in his draft class, but he could be in a year.

Hays Carlyon



DANTE FOWLER

College: Florida.

Position: Outside linebacker/Leo defensive end.

Age (on Sept. 1): 21.

The case for drafting Fowler: A versatile player who can be a centerpiece for a defense.

Fowler is supposedly more suited to play outside linebacker in a 3-4 scheme, but the Jaguars should project him as a perfect fit in their 4-3 scheme as a player who can rush the passer, set the edge against the run and drop into coverage.

Fowler could be on the board at No. 3 once Tampa Bay takes quarterback Jameis Winston and Tennessee either trades out of No. 2 or takes USC defensive lineman Leonard Williams.

The enticing things about Fowler: He’s only 20, has bounced around to different positions (experience in a 3-4 and a 4-3) and figures to be an ascending player.

Fowler’s numbers at Florida don’t jump off the page — 14.5 sacks in 37 games (25 starts), but the game video does.

At 261 pounds, he’s big enough to possibly play inside on pass-rushing downs and that would be a physical mismatch for a center, guard or running back. If he lines up outside, he has the power to run through a tackle and the moves to get around them.

Fowler’s 20-yard shuttle time of 2.51 seconds at the combine was fastest among defensive linemen. The Jaguars should take Fowler and after a transition period, make him the centerpiece of their pass-rush efforts.

Ryan O’Halloran



TODD GURLEY

College: Georgia.

Position: Running back.

Age (on Sept. 1): 21.

The case for drafting Gurley: Many experts believe Gurley is the best running back in the draft since Adrian Peterson in 2007.

Here’s what Peterson did in his first four seasons in the league:

2007: 1,609 yards and 13 touchdowns.

2008: 1,885 yards and 10 touchdowns.

2009: 1,819 yards and 18 touchdowns.

2010: 1,639 yards and 13 touchdowns.

Think that would validate taking Gurley with the third-overall pick? If Jaguars general manager Dave Caldwell believes Gurley is capable of giving the Jaguars four seasons like Peterson’s first four years, he’s absolutely worth the investment.

The 6-foot-1, 217-pound Peterson went on to post a 2,300-yard season (2012) and scored 37 times after the 2010 season, but for now, let’s focus solely on his first four seasons. Sure, Gurley (6-1, 222) is a running back with durability issues who could break down in his late 20s. However, if Gurley can produce at this level over a four-year stretch (being just 24 at the conclusion), he allows the Jaguars to put the offense on his back. The best way to help second-year quarterback Blake Bortles is to give him a dynamic running game.

Plus, there’s a chance Gurley can hold up for a decade. Frank Gore blew out both knees in college, yet has lasted over a decade in the league with nearly 2,800 career touches and 14,000 yards.

The running back might be de-valued, but that’s largely because backs like Gurley are so rare. He could be one of the five best backs in the league at the end of his rookie season.

Hays Carlyon



LEONARD WILLIAMS

College: USC.

Position: Defensive lineman.

Age (on Sept. 1): 21.

The case for drafting Williams: He’s the best overall player in the draft, and you’re getting him at No. 3. How’s that for a good reason?

More? OK, here are two words for you — Reggie White. That’s who some experts compare Williams with because of his versatility and power. The Minister of Defense is a sacred cow in football. You just don’t hear prospects ever get compared to him. It’s unfair to Williams. White is second all-time with 198 sacks, made the Pro Bowl 13 times and was an eight-time first-team All-Pro pick.

If Williams accomplishes half of what White did, he’ll be a fantastic pro. Physically, Williams is impressive at 6-foot-5, 307 pounds with long arms. He runs the 40-yard dash in 4.97 seconds. He also is still just 20. He’s just scratching the surface athletically.

Williams can begin his career at defensive tackle, helping the Jaguars overcome Sen’Derrick Marks’ Week 17 knee injury (torn ACL). Williams is a massive upgrade athletically over Ziggy Hood. Once Marks is recovered, the Jaguars could work Williams at Jared Odrick’s strong-side end spot as well, creating a rotation to keep the line fresh.

Ideally, Williams becomes a player the Jaguars can move around at tackle and end during the game to take advantage of matchups. His athleticism suggests he could fulfill that promise.

Jaguars GM Dave Caldwell hasn’t drafted an interior defensive lineman with any of his 17 picks. It’s time to start developing at this position.

It’s also time to start making Colts quarterback Andrew Luck feel nervous when he plays the Jaguars.

Hays Carlyon
Ezek közül Dupree és Gurley szerintem max letradenél jöhetnek komolyan szóba, a másik 4 tényleg esélyes. Ebből a 6osból csak Fowler esetében prüszkölnék nagyon, meg a Dupree-Gurley duónál 1/3on. Dupree pl. jöhet , ha Caldwell összehoz egy letradet. Gurley esetében meg csak a Cleveland trade forgatókönyv (feljön a Browns 1/3ra, mienk a két idei első körösük) megvalósulása esetén lennék maradéktalanul elégedett. Top 10ben ha lehet ne húzzunk RBt, még ha olyan tehetséges is, mint Gurley.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbra is tartom, hogy Mayock mellett Bradley és Caldwell is olvasta a múltkori írásom Cooperrel kapcsoltban és egyetértettek velem, eldőlt, ki lesz az 1/3.Stez
Mondjuk szívesen megnézném, ha Williams ÉS Cooper bent van még 1/3on, akkor ki lesz a pick. Bár így alakulna!iktriad
Akkor kizárásos alapon Kicker jön.
Amúgy Cooper.Stez
Ha Williams bent van 50%-50% az esély. Ha Leonard kimegy addig, akkor 80%.iktriad
Bárki bent van, 50%-50% az esély, vagy ez, vagy az. 😀Stez
Arra értettem, hogy csak ők ketten az esélyesek abban az esetben. És igy tényleg 50-50% sanszuk van. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Továbbra is tartom, hogy Mayock mellett Bradley és Caldwell is olvasta a múltkori írásom Cooperrel kapcsoltban és egyetértettek velem, eldőlt, ki lesz az 1/3.Stez
Mondjuk szívesen megnézném, ha Williams ÉS Cooper bent van még 1/3on, akkor ki lesz a pick. Bár így alakulna!iktriad
Akkor kizárásos alapon Kicker jön.
Amúgy Cooper.Stez
Ha Williams bent van 505-50% az esély. Ha Leonard kimegy addig, akkor 80%.iktriad
Bárki bent van, 50%-50% az esély, vagy ez, vagy az. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbra is tartom, hogy Mayock mellett Bradley és Caldwell is olvasta a múltkori írásom Cooperrel kapcsoltban és egyetértettek velem, eldőlt, ki lesz az 1/3.Stez
Mondjuk szívesen megnézném, ha Williams ÉS Cooper bent van még 1/3on, akkor ki lesz a pick. Bár így alakulna!iktriad
Akkor kizárásos alapon Kicker jön.
Amúgy Cooper.Stez
Ha Williams bent van 50%-50% az esély. Ha Leonard kimegy addig, akkor 80%.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Továbbra is tartom, hogy Mayock mellett Bradley és Caldwell is olvasta a múltkori írásom Cooperrel kapcsoltban és egyetértettek velem, eldőlt, ki lesz az 1/3.Stez
Mondjuk szívesen megnézném, ha Williams ÉS Cooper bent van még 1/3on, akkor ki lesz a pick. Bár így alakulna!iktriad
Akkor kizárásos alapon Kicker jön.
Amúgy Cooper.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbra is tartom, hogy Mayock mellett Bradley és Caldwell is olvasta a múltkori írásom Cooperrel kapcsoltban és egyetértettek velem, eldőlt, ki lesz az 1/3.Stez
Mondjuk szívesen megnézném, ha Williams ÉS Cooper bent van még 1/3on, akkor ki lesz a pick. Bár így alakulna!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hm, újabb jel, hogy nem DE/LEO jön 1/3ra:
*The possibility of an edge rusher at No. 3. While the Jaguars have been strongly associated with edge rushers/defensive ends, Caldwell said the Jaguars wouldn’t bypass an elite-level long-term player just to take a pass rusher. “We’re not going to bypass a guy if he’s going to be eight-to-ten-year, really good player, Pro Bowl-type for a guy that’s just going to be a defensive end and get us four sacks a year,” he said….
Továbbra is tartom, hogy ez vagy nagy parasztvakítás, vagy tényleg a Leonard WIlliams/Amari Cooper* duó egyike itt fog kikötni.

Ja, ha már 1. körös Pro Bowl játékosok, az megvan, hogy mióta Weaver 2002 végén kirúgta Coughlnt, 1 azaz EGY darab 1. körben választott játékosunk volt(Marcedes Lewis ment Hawaiira 2010ben), aki aztán Pro Bowler is lett az elmúlt 14 év alatt?

A Coughlin érában a 10 első körös pickből 5 eljutott a Pro Bowlra, Köztük Boselli (5), Stroud(3) és Henderson =2) többször is ott járt. Bár a Pro Bowlra nehéz tőlünk bejutni (elég Fred Taylor esetére gondolni, aki majdnem 12000 futott yardja ellenére 1szer került ki, akkor is mint tartalék) de ha belegondolok, sajnos Lewison kívül(és ő is csak 2010ben) senki sem érdemelte meg, hogy kijusson (talán Reggie Nelsont leszámítva, de már Bengals játékosként...).

Szóval remélem most végre sikerül egy igazi impact/franchise playert elhozni (és persze hogy Blake is azzá válik idővel).

*Vagy Kevin White, de tőle picit tartok a másik kettővel szemben, szóval nem ő legyen, ha lehet.iktriad
Továbbra is tartom, hogy Mayock mellett Bradley és Caldwell is olvasta a múltkori írásom Cooperrel kapcsoltban és egyetértettek velem, eldőlt, ki lesz az 1/3.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, újabb jel, hogy nem DE/LEO jön 1/3ra:
*The possibility of an edge rusher at No. 3. While the Jaguars have been strongly associated with edge rushers/defensive ends, Caldwell said the Jaguars wouldn’t bypass an elite-level long-term player just to take a pass rusher. “We’re not going to bypass a guy if he’s going to be eight-to-ten-year, really good player, Pro Bowl-type for a guy that’s just going to be a defensive end and get us four sacks a year,” he said….
Továbbra is tartom, hogy ez vagy nagy parasztvakítás, vagy tényleg a Leonard WIlliams/Amari Cooper* duó egyike itt fog kikötni.

Ja, ha már 1. körös Pro Bowl játékosok, az megvan, hogy mióta Weaver 2002 végén kirúgta Coughlnt, 1 azaz EGY darab 1. körben választott játékosunk volt(Marcedes Lewis ment Hawaiira 2010ben), aki aztán Pro Bowler is lett az elmúlt 14 év alatt?

A Coughlin érában a 10 első körös pickből 5 eljutott a Pro Bowlra, Köztük Boselli (5), Stroud(3) és Henderson =2) többször is ott járt. Bár a Pro Bowlra nehéz tőlünk bejutni (elég Fred Taylor esetére gondolni, aki majdnem 12000 futott yardja ellenére 1szer került ki, akkor is mint tartalék) de ha belegondolok, sajnos Lewison kívül(és ő is csak 2010ben) senki sem érdemelte meg, hogy kijusson (talán Reggie Nelsont leszámítva, de már Bengals játékosként...).

Szóval remélem most végre sikerül egy igazi impact/franchise playert elhozni (és persze hogy Blake is azzá válik idővel).

*Vagy Kevin White, de tőle picit tartok a másik kettővel szemben, szóval nem ő legyen, ha lehet.