Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hmm a Bradford traddel az eagles feljött 1/10-re 😀 #TRADETIMEphylos
Hú de nagyon kicseszne velük a Titans, ha elvinnék Mariotát 1/2n. 😀😀

Apropó Eagles, ők is érdeklődnek Murray után...
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
hmm a Bradford traddel az eagles feljött 1/10-re 😀 #TRADETIME

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Middlekauff @JohnMiddlekauff
The #Raiders are in on the DeMarco Murray sweepstakes, per source

Iktriad, bunyó? 😀Amadeus91
Csak akkor, ha Pot Roast Indyben köt ki emiatt.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Felton aláírt a Billshez

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
John Middlekauff @JohnMiddlekauff
The #Raiders are in on the DeMarco Murray sweepstakes, per source

Iktriad, bunyó? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött az első DUVAL tweet az egyik új emberünktől, Sergio Browntól

@SergioBrown38
All i wanna say is DUVALLLLLLLLLLL!!! Can u give me #2ClapsAndARicFlair the #natureboy is in his way
Jerome Felton, akiről azt írták szombaton, hogy ide ír majd alá, a Billsbe ment.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Brownt nem fizetjük annyira nagyon túl...

S Sergio Brown's deal with the Jaguars is 3 years, $9 million base value, worth up to $11 million max.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez mi? 😀😀😀DDDDD

Ian Rapoport ‏@RapSheet most4 másodperccel ezelőtt

Thought Jared Odrick was getting $7M per year from #Jaguars. It’s actually $8.5M per year with $22M guaranteed.Hulkeinstein
Hát ez:



Értem én, h sok a cap space, nálunk is ugyanez van, de sztem iszonyat kemén összegeket dobáltok...visszanyalhat ez a fagyi, ha nem elég okosak a deal-ek és nem jönnek be ezek a kérdőjeles arcok...Rolni
Mi vagyunk idén a Tampa.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Értem én, h sok a cap space, nálunk is ugyanez van, de sztem iszonyat kemén összegeket dobáltok...visszanyalhat ez a fagyi, ha nem elég okosak a deal-ek és nem jönnek be ezek a kérdőjeles arcok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez mi? 😀😀😀DDDDD

Ian Rapoport ‏@RapSheet most4 másodperccel ezelőtt

Thought Jared Odrick was getting $7M per year from #Jaguars. It’s actually $8.5M per year with $22M guaranteed.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyerünk Dave!!!
SOURCE: DeMarco Murray in serious discussions with the Jacksonville Jaguars
Na tegyünk fel a habot a tortára!

Marcedes LEwis közben New Orleansbe költözik
The #Jaguars have traded TE Marcedes Lewis to the #Saints. In less than an hour, New Orleans ships one Tight End out, trades for another.mustaine
KAMU account!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Marcedes LEwis közben New Orleansbe költözik

The #Jaguars have traded TE Marcedes Lewis to the #Saints. In less than an hour, New Orleans ships one Tight End out, trades for another.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a végösszeg Thomasért - 46 millió $, ebből 24 garantált.
The Jaguars are paying TE Julius Thomas an average of $9.2M over 5 years, I’m told. $24M guaranteed./Rapoport)
Szemben másokkal, őt nem is fizettük annyira túl.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 tweetből arra merek/reménykedek következtetni, hogy talán megvan DeMarco is!

Hays Carlyon, az FTU beat writere ezt írta:
Thomas/Murray scored 25 combined TDs last season. Jaguars scored 27.
A Varjú pedig re-tweetelt 2 üzenete, miszerint Jerry Jones és Cowboys még dolgoznak a megegyezésen, majd kiírta, hogy
"I wouldn’t worry about that."
Hm....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis draft: A Jags ott volt a Kansas State Pro Dayén. A WR Tyler Lockett a középső körökben kerülhet valakihez onnan.

Gondolom ott lesz valaki a mai UCLA Pro Dayen is, bár Caldwell járt náluk az ősszel. Ott Eric Kendricks igencsak csábító prospect, ha még bent van 2/4en.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az eddigi 6 érkező életkorai: 25, 26, 26, 27, 28 és 28. Nem rossz trend.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brown 3 évre fog aláírni hozzánk. Remélem max annyit kap, mint Dekoda Watson kapott tavaly...

Az új FSünk...

És idén is játszhat Gronk ellen...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars kibaszottul leigazolta a free agencyt. 😀mustaine
Mint ahogy a Tampa szokta. És milyen sok siker szokott lenni belőle. Oh wait.

Viccet félretéve, tetszik az agresszivitásunk, csak pl ez a Brown igazolás erősen fejvakarós. (Meg pár összeg, amit eddig adtunk Parnellnek, Skutanak meg Housenak.)
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
A Jaguars kibaszottul leigazolta a free agencyt. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap legjobb aranyköpése rólunk eddig twitteren:
Jaguars free agency seems to be moving into YOLO mode.
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

A Colts SBNation oldala, a Stampede Blue ezt írta Brownról:
Here is Josh Wilson of SB Nation’s Colts web site, Stampede Blue, on Brown:

"Sergio Brown is a good player to have around for any team, as he provides a number of roles. Firstly, he can be a terrific special teams player. The Colts really didn’t use him as much on special teams this year because he was playing with the defense more, but he’s been as good of a special teams guy as you could want. This year, he also saw some playing time at safety, starting eight games. He first got the starting spot when LaRon Landry was suspended, but then he kept the job for several games upon Landry’s return," Wilson said. "Brown is a very solid safety who did outplay Landry this season for the Colts, and his strength comes in coverage. He isn’t a great safety but he’s definitely a guy who can start some games with success. The Colts players and coaches praised him for bringing an added level of energy and passion to the secondary, and that’s really who he is. He’s a hard worker who is a great special teams player and a solid safety."
Remélem max csak évi 2-3 millát kap tőlünk. Még az is sok érte.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A reminder on free agency: Tampa Bay spent the 2nd most guaranteed money last year, per @ESPNStatsInfo. Now they have the first pick.sapka
Igen ez vészjosló, igaz ők csak idén draftolnak QBt az első körben. Mi már tavaly megtettük ezt. 😀


2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csal, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
O special teamer.Delonso_
Baromira remélem, hogy nem kezdőnek hoztuk.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csal, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
O special teamer.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A reminder on free agency: Tampa Bay spent the 2nd most guaranteed money last year, per @ESPNStatsInfo. Now they have the first pick.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csak, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
itt vannak a hivatalos statjai:  www.nfl.com/player/sergiobrown/2507834/profile
az elmúlt három évben 8 start, 0 int, 0 FF, 7 levédekezett passz. Szerintem ő csak Evans mellé jön harcolni a csere helyért. Legalább is remélem.phylos
Szerintem meg Evans helyére, valamivel jobb esetben lemeccselik, kié lesz a kezdő poszt.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csak, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
itt vannak a hivatalos statjai:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/hhwxkycicjy3sddd04wv
Sergio Brown Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Sergio Brown including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

az elmúlt három évben 8 start, 0 int, 0 FF, 7 levédekezett passz. Szerintem ő csak Evans mellé jön harcolni a csere helyért. Legalább is remélem.

Made... Laid... Paid