Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Skuta 5 évre ír majd alá, 20,5 millióértiktriad
Ez az a Skuta, aki anno Cincinnatiben special teamer volt? Mer' akkor valamiről lemaradtam. 😐
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most kiderül, mennyire meggyőző tud lenni Gus!
The #Jaguars, who have sat and waited for DeMarco Murray all day, are now in full-fledged sell mode. Coaches making a huge pitch.

Following up on what @caplannfl said about DeMarco Murray, this is kinda wild. There is some old-school recruiting going on from #Jaguars.
Gyere, DaMarco gyere(a diszkóklubban szól már a zene)!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colvinon(szintén oklahomai, mint Murray) a világ (de legalábbis a Jags fanok) szeme! 😀😀 😀😀
Jaguars coaches and players making their pitch to DeMarco Murray, per league source.
(Adam Caplan)
A $$$-n kívül vajon mi lehet a fő indok, amivel idecsábítjuk? Meleg a víz a medencében a stadionban? Kár, hogy Blake meg Lindsey szakítottak(?), most jól jönnének Ms. Duke labdái. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 blackandteal.com/2015/03/10/sergio-brown-comes-jacksonville-7-million


/
iktriad
phylos
Igen láttam Tom Pelissario tweetjét. Köszi.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
 blackandteal.com/2015/03/10/sergio-brown-comes-jacksonville-7-million


/
iktriad

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Raidersnél pattog a labda Murray ügyben...
All eyes on the Raiders for DeMarco Murray. Meanwhile, the Cowboys wait. So do the Jaguars. So, by the way, do I.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sergio egy 7 millás szerződést kapott: 1 misi garantált csak. Őt legalább nem fizetjük túl.phylos
Ezt hol olvastad? Eddig azt írták, 3 évre kap 9 milliót.

Közben látom már az infót, remek.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Sergio egy 7 millás szerződést kapott: 1 misi garantált csak. Őt legalább nem fizetjük túl.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odricknak és Housenak még az ismertetője is ott van az archív topikok között 😊Höri
Utóbbiról évekig írtak a sorozatjunkien is.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sracok!J.T Thomasrol passzoljatok mar kicsivel tobb infot.Ellenunk tetszett amit lattam tole,plus a statja sem rossz...Weakside v strongside lb?Gerix
SLBt (nálunk OTTO) és MLBt is játszott nálunk tavaly, olykor egészen jól. Ahogy írtam, szerintem jól jártatok vele.iktriad
Remelem,m Chicagoba nem sok jot lehetett hallani rola.Gerix
Ott nem értenek a Dhez. 😀😀
több mint 9 éve
Gerix New York Giants 139
Sracok!J.T Thomasrol passzoljatok mar kicsivel tobb infot.Ellenunk tetszett amit lattam tole,plus a statja sem rossz...Weakside v strongside lb?Gerix
SLBt (nálunk OTTO) és MLBt is játszott nálunk tavaly, olykor egészen jól. Ahogy írtam, szerintem jól jártatok vele.iktriad
Remelem,m Chicagoba nem sok jot lehetett hallani rola.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Odricknak és Housenak még az ismertetője is ott van az archív topikok között 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sracok!J.T Thomasrol passzoljatok mar kicsivel tobb infot.Ellenunk tetszett amit lattam tole,plus a statja sem rossz...Weakside v strongside lb?Gerix
SLBt (nálunk OTTO) és MLBt is játszott nálunk tavaly, olykor egészen jól. Ahogy írtam, szerintem jól jártatok vele.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helyzetjelentés Murray ügyben:
With @MikeGarafolo on this one. Cowboys still leaders in DeMarco Murray race. OAK/JAX more realistic than PHI at this point.”
Ezért töröltél ki minden Cowboysos cuccot a twitterről az éjjel DeMarco???
több mint 9 éve
Gerix New York Giants 139
Sracok!J.T Thomasrol passzoljatok mar kicsivel tobb infot.Ellenunk tetszett amit lattam tole,plus a statja sem rossz...Weakside v strongside lb?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintemphylos
Ó, dehogynem. Mi eddigi cserékre szórtunk ki a napokban évi 4-5-6 milliákat. 😀😀 Alualu is évi 3 millióért lesz itt csere idén.iktriad
Pernell simán kezdő lesz a DT miamiból szintén benne lesz a rotációba. A FS remélem nem, a CB greenbayből: meglátjuk, de simán bevállhat. (A nevek tanulás alatt 😀 😀 )phylos
Parnell, House, Odrick, Skuta és Julius biztos kezd. Ha szerencsénk van Sergio talán nem.
(mellesleg nekem már a 6 ember collegea is megy fejből)
Julius - Portland State
Skuta - Grand Valley State
Gene Smith komálja az első kettőt.
Odrick - Penn State
House- New Mexixco State
Parnell - Ole Miss
S. Brown - Notre Dame
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintemphylos
Ó, dehogynem. Mi eddigi cserékre szórtunk ki a napokban évi 4-5-6 milliákat. 😀😀 Alualu is évi 3 millióért lesz itt csere idén.iktriad
Pernell simán kezdő lesz a DT miamiból szintén benne lesz a rotációba. A FS remélem nem, a CB greenbayből: meglátjuk, de simán bevállhat. (A nevek tanulás alatt 😀 😀 )

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintemphylos
Ó, dehogynem. Mi eddigi cserékre szórtunk ki a napokban évi 4-5-6 milliákat. 😀😀 Alualu is évi 3 millióért lesz itt csere idén.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Úgy tűnik mi, a Raiders és az Eagles versenyeznek DeMarco kegyeiért. Az igazi párharc egyelőre köztünk és az Oakland között van.
JT Thomas mellesleg 12 milliót kap 3 évre a Nagy Almában, 4,5 millió garantálttal! Sok sikert neki!iktriad
pont írtam a szerkesztést, hogy mennyi is az annyi Thomasnál 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik mi, a Raiders és az Eagles versenyeznek DeMarco kegyeiért. Az igazi párharc egyelőre köztünk és az Oakland között van.
JT Thomas mellesleg 12 milliót kap 3 évre a Nagy Almában, 4,5 millió garantálttal! Sok sikert neki!
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintem

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT Thomas a Giantsbe igazolt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray)Húsrágó
Odrickot ki írta 15-be? Mert az átbaszás :p

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Brownt nem fizetjük annyira nagyon túl...

S Sergio Brown's deal with the Jaguars is 3 years, $9 million base value, worth up to $11 million max.
iktriad
JT nincs túlfizetve.
Odrickot én nem érzem úgy, hogy drámaian túlfizetnék. Ha évi 7 milla sok, de pl 6 millával már nem lenne a top 10-ben sem. Marks rohadt jól nyomta, 4,5-ért. De jobb Odrick produktívabb előélettel jön, ennek van felára.
Parnell: nah ő nagyott szakított
Skutát nem tudom egyszerűen megítélni, ez az OTTO poszt ennyire fontos?
House: valamiért beleszerettek, szakított.

Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray), akkor kb mindegy is, hogy kik jöttek még. Húzónevek érkeznek, ismert arcok, akikhez lehet kötni a Jaguarst!Húsrágó
Odrick évi 8,5et kap...
És az OTTO poszt elég fontosnak tűnik, bár az FS is az lenne, és oda nem igazán sikerült minőséget hozni....

Megjegyzem Caldwellnek már saját gradeje van a Walterfootballon. 😀😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Legalább Brownt nem fizetjük annyira nagyon túl...

S Sergio Brown's deal with the Jaguars is 3 years, $9 million base value, worth up to $11 million max.
iktriad
JT nincs túlfizetve.
Odrickot én nem érzem úgy, hogy drámaian túlfizetnék. Ha évi 7 milla sok, de pl 6 millával már nem lenne a top 10-ben sem. Marks rohadt jól nyomta, 4,5-ért. De jobb Odrick produktívabb előélettel jön, ennek van felára.
Parnell: nah ő nagyott szakított
Skutát nem tudom egyszerűen megítélni, ez az OTTO poszt ennyire fontos?
House: valamiért beleszerettek, szakított.

Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray), akkor kb mindegy is, hogy kik jöttek még. Húzónevek érkeznek, ismert arcok, akikhez lehet kötni a Jaguarst!