Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley egy mai rádióinterjúban azt mondta, Greg Hardy neve nem merült fel a beszélgetésekben FA játékosokról mostanság.

Ebből pass rusher draft lesz 1. körben, bárki meglássa.

Orakpo és Morgan is a Tennessee-hez szerződött marha drágán. Azért sem a Titans sem a Texans ellen nem fog rosszul jönni egy improved O-Line

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000478744/article/brian-orakpo-derrick-morgan-land-with-titansphylos
Mondjuk Morgan tavaly nem az ideális posztján játszott, szóval ez lehet jó hír nekünk. Orakponál meg nem lehet tudni, mennyi meccsen lesz bevethető.
Ha már Titans, állítólag gondolkodnak T-Rich leigazolásán. Na ez lenne még szép. A divizió riválisoknak. 😀
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Orakpo és Morgan is a Tennessee-hez szerződött marha drágán. Azért sem a Titans sem a Texans ellen nem fog rosszul jönni egy improved O-Line

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tr1lzjtcecan3d56wbuf
Brian Orakpo, Derrick Morgan land with Titans
The Tennessee Titans made two big moves to solidify their pass rush Friday morning. Ian Rapoport reports the team has agreed to deals with Brian Orakpo and Derrick Morgan.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, mit találtam a külső winchesteren!
Iktriad 2013-as draft kívánságlistája, igen jól sikerült!

Swearinger, Quessenberry, Mike Scott, BW Webb, Armstead, Arthur Brown, Dion Jordan!Höri
A 2011es draft kívánságlista sig nincs meg valahol? 😀iktriad
Sajna az a gép màr összeomlott mint az imageshack linkek. Kik voltak rajta? Watt? Ponder?Höri
Watt biztos, szerintem Ponder is.iktriad
Megvan a PM, azt ïrtad Watt, Cameron Jordan, Ponder, Herzlich, Hankerson, Stanzi és Tyler Sash menjen rà!Höri
Na akkor az is "remek" lista. Bár jobb, mint a 2013as. 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL, mit találtam a külső winchesteren!
Iktriad 2013-as draft kívánságlistája, igen jól sikerült!

Swearinger, Quessenberry, Mike Scott, BW Webb, Armstead, Arthur Brown, Dion Jordan!Höri
A 2011es draft kívánságlista sig nincs meg valahol? 😀iktriad
Sajna az a gép màr összeomlott mint az imageshack linkek. Kik voltak rajta? Watt? Ponder?Höri
Watt biztos, szerintem Ponder is.iktriad
Megvan a PM, azt ïrtad Watt, Cameron Jordan, Ponder, Herzlich, Hankerson, Stanzi és Tyler Sash menjen rà!

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, mit találtam a külső winchesteren!
Iktriad 2013-as draft kívánságlistája, igen jól sikerült!

Swearinger, Quessenberry, Mike Scott, BW Webb, Armstead, Arthur Brown, Dion Jordan!Höri
A 2011es draft kívánságlista sig nincs meg valahol? 😀iktriad
Sajna az a gép màr összeomlott mint az imageshack linkek. Kik voltak rajta? Watt? Ponder?Höri
Watt biztos, szerintem Ponder is.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL, mit találtam a külső winchesteren!
Iktriad 2013-as draft kívánságlistája, igen jól sikerült!

Swearinger, Quessenberry, Mike Scott, BW Webb, Armstead, Arthur Brown, Dion Jordan!Höri
A 2011es draft kívánságlista sig nincs meg valahol? 😀iktriad
Sajna az a gép màr összeomlott mint az imageshack linkek. Kik voltak rajta? Watt? Ponder?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bradley elemzi az érkezőket:

Jaguars coach Gus Bradley discusses team's new free agent additions

After the dust settled Wednesday night, Bradley analyzed the new players:

■ Tight end Julius Thomas is the prize of the Jaguars’ free agent haul, having caught 24 touchdown passes over the last two years.

Bradley: “What he can do is be a tough match-up and obviously he’s good in the red zone. And he’ll help the running game. You might say, ‘Well, how so? That’s not what he’s known for?’ But certain sets we’ll have will force the defense to spread out because of him. That will help our run game. … When I talked to him, he said being with Champ [Bailey] and Peyton [Manning], guys of that mentality, really helped him. He said. ‘What I’ve learned being with really, really good players — now it’s my turn to try and help bring some of those things here.’ ”

■ The Jaguars desperately wanted/needed to upgrade their revolving door of a right tackle position and while Jermey Parnell has only seven starts among his 54 career games, Bradley is confident he will solidify the spot.

Bradley: “He’s ascending. When you see him on tape, you obviously see his size — that’s what really jumps out at you — but also his production. On some of the plays we watched, you see his athleticism and poise for that position. And he has some nastiness. We’re really excited about him. For not playing a lot, when you see him in his sets and things like that, he really shows his athleticism. … We wanted to do everything we can to help [Blake Bortles] and obviously our protection was something we needed to improve.”

• Defensive end Jared Odrick’s signing gives the Jaguars another versatile player and allowed them to cut veteran Red Bryant on Thursday.

Bradley: “[Odrick] can play inside, he can play the 3[-technique, between the guard and center] and he can play the 6[-technique, between the tackle and tight end]. And he can be an inside pass rusher. Some of the things he did last year, we’ll ask him to do, but here, he’ll have a chance to be more attacking. He has 16.5 [career] sacks so the challenge for us is, ‘OK, let’s get him back to where he has some opportunities to do that.’ ”

• To research Dan Skuta, the Jaguars not only watched his San Francisco work, but video clips with Cincinnati to assess whether he could play the strong-side linebacker spot.

Bradley: “For the Otto position, we needed a guy that’s on the line of scrimmage, but some off the ball, too. We had a clear idea of what we were looking for. We think we’ve a found guy [in Skuta]. He can rush, he plays on the line of scrimmage and in Cincinnati, he played behind the ball. He has shown the ability to do all of those things. Dave and the scouts did a great job of bringing him to our attention.”

• Cornerback Davon House has only 14 starts and played 37.1 and 47.2 percent of Green Bay’s defensive snaps the last two years, but Bradley tabs him as another ascending player.

Bradley: “We really liked him and we’re pretty excited about him. He’s extremely competitive. He’s got some length [6-foot] and you can never have too many corners because they’re hard to find and then to find some with his length are even harder to find. He has an upside. His better days are ahead of him.”

• Sergio Brown will be given every opportunity to start at free safety and will help on special teams, too.

Bradley: “He’s fast. At one time, he was 217 pounds but he’s leaned up [listed at 210]. He has really good speed and he plays very aggressively. We gave him a really good grade.”

Bradley said, “without a doubt,” the Jaguars have improved the roster.

“We’ve brought in a strong group,” he said. “The one thing talking to the coaches, they were saying, ‘Wow, really good guys, too.’ That was really pleasing to see. We have an obligation to bring in good players but also the right kind of players, guys that are like-minded with the group we already have.”
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, mit találtam a külső winchesteren!
Iktriad 2013-as draft kívánságlistája, igen jól sikerült!

Swearinger, Quessenberry, Mike Scott, BW Webb, Armstead, Arthur Brown, Dion Jordan!Höri
A 2011es draft kívánságlista sig nincs meg valahol? 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL, mit találtam a külső winchesteren!
Iktriad 2013-as draft kívánságlistája, igen jól sikerült!

Swearinger, Quessenberry, Mike Scott, BW Webb, Armstead, Arthur Brown, Dion Jordan!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Trent Richardsonnal vígasztalódhatunk 😀 😀 😀
Mondjuk, ha Gus képes lenne motiválni, akár még egy átlagos futó is lehetne belőle. 😉 Azért az félelmetes, hogy draftclass legtehetségesebbnek tartott futójából hogyan lett pár szezon alatt teljesen alkalmatlan játékos...Húsrágó
Ez van ha elit OL van egy college RB előtt, nehezebb belőni, hogy mi az, ami önerőből, tehetségből jön össze neki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szóval a nagy ász megint nemet mondott s Jaxnak...ide pénz se vonza a ismertebb játékost....m-bryo
Tudok 1 embert, aki azonnal megcáfolná az utolsó állításodat. 😀 (Julius Thomast mindenütt a Top 10ben emlegették az elérhető szabadügynökök listáján)iktriad
I-30k-triad: Emelem kalapon!

Trent Richardsonnal vígasztalódhatunk 😀 😀 😀
Mondjuk, ha Gus képes lenne motiválni, akár még egy átlagos futó is lehetne belőle. 😉 Azért az félelmetes, hogy draftclass legtehetségesebbnek tartott futójából hogyan lett pár szezon alatt teljesen alkalmatlan játékos...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
30000. Hsz (ezen a fórummotoron, az nfl.hu-n volt még úgy 17000+ ha jól tévedek 😀) - persze, hogy itt lövöm el. 😀😀

Pete Prisconak határozottan tetszett az, ait az elmúlt pár napban műveltünk:
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3481&f=4121493
Szerinte még a pass rusher DE(aki minden bizonnyal az 1. körös pickünk lesz), 1 vagy 2 gyors LB és egy RB hiányzik, akik majd jöhetnek a draftról. Én még hozzátenném, hogy FS poszton is draftolnék valakit, lehetőleg korán (bár az FS class nagyon gyengus idén...)
Prisco szerint Hardy nem fog majd ide aláírni érzése szerint.

Julius Thomas szerződésének lebontása:

A lényeg: ha esetleg mégsem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor 2 év után nagyon könnyen kivághatóvá válik. Ez ha jól tudom igaz Odrick szerződésére is. Tehát nem áldoztuk fel a jövőnket most sem az új emberek miatt. Hiába fizettünk mindenkit túl, ezek a szerződések úgy vannak megalkotva, hogy a még a nagyobb szerződésekkel rendelkezőek (Thomas, Odrrick, Parnell és Beadles tavalyról) 2 év után simán kirakhatók egészen minimális dead moneyval, a többek meg akár 1 év után is, aminek ma Red Bryant itta meg a levét. Szóval aki nem teljesít az FAk közül, az nem sokáig marad itt(Dekoda Watson esete egy jó példa erre).
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak említenem kellett Cecil nevét: a Jets érdeklődik utána.

Shadrick megkocsikáztatta Odrickot: Epic lett! 😀😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Free-Agency-Ride-Along-Jared-Odrick/810a605d-71a8-4a19-8549-e1d7f5b696d6
2 téma, ami miatt 'must see' a videó: Amish Maffia és Poz-os Penn State sztorik. 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Big Redet en is sajnalom.
Elfert volna o meg.Delonso_
Odrick 8,5milliót keres, a most újraigazolt Alualu 3at, és mindkettő jóval fiatalabb nála a posztján. Sajnos egyszerűen létszám felettivé vált a fizetése miatt (is). Én is nagyon sajnálom, hogy elküldtük. Remélem gyorsan talál egy új csapatott, lehetőleg az NFCben.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Big Redet en is sajnalom.
Elfert volna o meg.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez KURVAJÓ lett!!!
 amp.twimg.com/v/5ac5e4db-2668-4edf-9f6d-9d55dccaba01
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval a nagy ász megint nemet mondott s Jaxnak...ide pénz se vonza a ismertebb játékost....m-bryo
Tudok 1 embert, aki azonnal megcáfolná az utolsó állításodat. 😀 (Julius Thomast mindenütt a Top 10ben emlegették az elérhető szabadügynökök listáján)
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szóval a nagy ász megint nemet mondott s Jaxnak...ide pénz se vonza a ismertebb játékost....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zárszó DeMarco Murray ügyben Brent Martineautól:
It's pretty clear Murray never wanted to come to Jax but agent was trying to drive price. Part of the game.
Azt hiszem ebből RB draft lesz.
Melesleg az is világos, hogy a "8 millió körül ajánlott a Jags meg a Raiders" ügynöki szivárogtatás volt a médiának, hogy feljebb vigye Murray bérét. De utálom az ilyet.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elküldtük Big Redet. Sajnálom, de várható volt. 😕 4,5 milliót spóroltunk ezzel.
Remélem hamar kap új szerződést valahol, mert nagyon szimpatikus embernek tűnt a nyilatkozataiban.

Így mindössze 4 30 vagy idősebb (Lewis, Scobee, Posluszny, Clemons) játékosunk maradt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shortsról kvázi semmit nem olvastam, hogy csapatok komolyan érdeklődnének iránta. Még az ő megtartása is lehet egy opció.iktriad
én a Miamire és a Clevelandre emlékszem nála. ( | Nem kell leírni, hogy utóbbihoz közel lakik, százszor láttuk már :p | )Höri
| Csak odavalósi, az elmúlt 4 évben Jacksonvilleben lakott. 😀 |
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cecil Shortsról kvázi semmit nem olvastam, hogy csapatok komolyan érdeklődnének iránta. Még az ő megtartása is lehet egy opció.iktriad
én a Miamire és a Clevelandre emlékszem nála. ( | Nem kell leírni, hogy utóbbihoz közel lakik, százszor láttuk már :p | )

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vic Ketchman(de rég nem írtam már le itt a nevét 😀) véleménye a Davon House igazolásunkról:
Vic, do you feel the Jaguars overpaid for House? I know they have a ton of cap room available but, seriously, what are they thinking?

Of course they overpaid. Once a player makes it into free agency and you sign him on the first day, you’re going to overpay. I’ll say this: I think the Jaguars got a good player. I’ve long been a Davon House fan. Can he stay healthy? That’s the only question.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shortsról kvázi semmit nem olvastam, hogy csapatok komolyan érdeklődnének iránta. Még az ő megtartása is lehet egy opció.

Közben úgy tűnik, DeMarco az Eagles felé hajlik, Kíváncsi vagyok, megyünk-e egy másik FA RB után(Spiller?), vagy majd csak a draftról hozunk valakit, mondjuk a 2. nap.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
DeMarco ma nem fog dönteni, viszont holnap megy a Philyhez vizitálni Schefter infója szerint....iktriad
Azért Kelly-t se nagyon értem. Van egy Shady-je, aki feature back, marha jó, fiatal, és egy ikon Phillyben. És nem is sérülékeny. Erre elcseréli mert drága(?), majd odaviszi előbb Matthews-t a Chargersből aki egy injury machine, majd még Murray is kell neki, aki szintén sérülékeny? Összességében mindezt már többért, mint Shady fizuja lett volna?peterk2005
és Alonso hol marad a képletből?baggio
Rehabon

criminal lawyer or criminal lawyer?