Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Murraynek raadasul eleg kemeny futostilusa van. Hamar nagy kedvenc lehetne, plane ha nem lenne fumble es serules ami azert nala erdekes szempont.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Skuta és Sergio is aláírt.

Közben a Varjú (is9 úgy gondolja, hogy Marcedes maradjon idénre.
 www.bigcatcountry.com/2015/3/11/8190213/marcedes-lewis-cut-julius-thomas-jaguars
Mivel nem hiszem, hogy Murrayt leszámítva jön valaki, akihez hozzá kéne vágni egy 6+ milliós szerződést, cap space bőven lenne rá. És ez Olsonnak és Blakenek is több opciót jelentene.

Épp belegondoltam milyen durva Onk lenne, ha tényleg jönne Murray, és még mondjuk Alkeszt is reaktiválná Goodell, és így játszhatna idén nálunk . Huh.


Halloren összeírt egy listát, hogy még mit kell beszereznie a Jaguarsnak az offseasonban:
The Jaguars’ six free agent additions are all in the building here at EverBank Field.

In the opening hours of the signing period, the Jaguars addressed holes at tight end (Julius Thomas), right tackle (Jermey Parnell), outside linebacker (Nate Skuta), free safety (Sergio Brown) and went off the projected radar to find a new starting strong-side defensive end (Jared Odrick) and cornerback (Davon House).

It’s time to take stock of what the Jaguars still have to do:

1. Receiver

The Jaguars pursued Randall Cobb before he re-signed (four years, $40 million) with the Green Bay Packers. But so far, they haven’t been linked to any other receivers … and probably for good reason considering the money that Kansas City gave Jeremy Maclin ($11 million average) and San Francisco handed Torrey Smith ($8 million average). They don’t have an interest in San Francisco’s Michael Crabtree.

But it would behoove the Jaguars to add some kind of veteran receiver. It’s great that Marqise Lee, Allen Robinson and Allen Hurns all showed flashes as rookies, but what are the chances they all take another big leap as second-year players? Signing a veteran receiver who can equal parts serve as a leader and provide production is key.

2. Running back

As long as Dallas’ DeMarco Murray remains unsigned, the Jaguars should be considered in the mix. And they should blow up the market to get him. How often does an NFL rushing champion hit the market? How often does a team have the necessary cap space to sign said player?

If Murray signs, the Jaguars could still address running back later in the draft.

If Murray doesn’t sign, the Jaguars should explore the free agent market (C.J. Spiller, anybody?), even if that means they have an affinity for one of the draft’s top running backs.


3. Middle linebacker

Paul Posluszny is 30 years old and coming off pectoral surgery that limited him to seven games last year. In an ideal world, the tackle machine is a two-down linebacker, replaced on third down by the weak-side backer (Telvin Smith, who is a three-down guy) and possibly Skuta (if he shows he can cover, he can be a three-down LB).

But the Jaguars should – and likely – will draft a middle linebacker that they can begin grooming to take over the spot in 2016. And they need depth at all linebacker spots.

4. Return game

The Jaguars didn’t tender Jordan Todman, making the kick returner an unrestricted free agent. And punt returner Ace Sanders has been a disappointment in his two years.

Tandon Doss, who missed all of 2014 after a training camp ankle injury, will get a shot to return punts. Storm Johnson, who was a non-factor as a rookie, will get a shot to return kickoffs in training camp although I don’t think there is room for him on the 53-man roster.

5 Roster-wide depth

Besides the aforementioned linebacker spot, look for the Jaguars, via a bargain free agent or the draft, to add depth at safety (somebody who can play both free and strong), interior offensive line (the Jacques McClendon Error as a fill-in guard/center is likely over) and if new coordinator Greg Olson values a fullback, they need one of those, too.
Remélem a 2. pontot hamarosan ki is húzhatjuk a listáról...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjöttek az első új fecskék!

Julius

Davon House

Odrick
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odrick, House, Parnell és Julius is hivatalosan aláírt hozzánk!

Szokjuk a látványt: 😀


Albert Breer és a Varjú szerint is Murray vagy marad Dallasban, vagy jön Jacksonvillebe.
ha a pénz fog dönteni, akkor jó sansz van a csapatváltásra. És ez lesz valószínűleg DeMarco utolsó nagy szerződése...
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Murray és Garett tegnap találkoztak, szóval a labda most újra a Cowboys térfelén pattog DeMarco ügyében.iktriad
Talán az ő jövője azon is múlik, hogy a Dallas el tudja-e tradelni AP-t.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha bármilyen versenyhelyzetet a lelkére vesz, akkor lepkegyűjtőnek menjen, karhossz ideális.Húsrágó
17 meccset játszott LT poszton az NFLben lényegében 1 szezont. Egy Jake Longot idehozni a nyakára drasztikus/elkeseredett(?) lépés lenne a részünkről jelen helyzetben. Neki (mint Bortlesnek és az egész rezsimnek) fontos év az idei. Ha tudnak szintet lépni, nincs baj. Ha nem.... akkor tudjuk mi fog következni. Már megint.

Állítólag mi is érdeklődünk Brandon Browner iránt, bár már kezd egy kicsit sok cornerünk lenni, szóval nem hiszem, hogy komoly lenne a dolog.

Murray és Garett tegnap találkoztak, szóval a labda most újra a Cowboys térfelén pattog DeMarco ügyében.

Ma lesz a USC Pro Daye, Brian Sexton ls a hivatalos oldal stábja is ott lesz, azt hiszem, lesz stream is.

Szerintem az ő szerződtetése nagyon visszaüthet.Képességei alapján az érte adott pénz teljesen jogos, de amit az Bronco csapattársai mondtak róla elég aggasztó. Állítólag nem is szereti a footballt világ életében kosarazott, minden sérülést hetekig húz, és nem titkon azért is hagyta ott Denvert, hogy felmarkoljon egy kis pénzt.Ha ebből csak a fele igaz akkor kaphattatok egy jó képességű kifogásgyárat.Ne legyen így, a sok Jax haverom (3) miatt nem feltétlen ti vagytok a legutáltabb riválsom 😛szampi#33
Én is olvastam, de ezt a kockázatot vállalni kell. Ő volt a legjobb TE a piacon, el kellett hozni. Remélhetőleg Gus remek motivációs képessége rá is hatni fog.
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Jó, hogy csak belinkelted, mert ha szokásos beatwriter üzemmódodban Te írtad volna be 😀

Eddig érdekesen alakulnak a dolgok, Murray-re kíváncsi leszek, ide tudják e csábítani és persze mennyiért.
A Tampa-üzemmód kicsit aggaszt egyelőre, ugyanakkor tényleg költeni kell.
Az eddigi legnagyobb névvel Julius Thomas-sal kapcsolatban, csak akkor merek majd örülni, ha bebizonyítja, hogy nem üdülni jött ide. Lehetősége biztosan lesz rá.N-Drew
Szerintem az ő szerződtetése nagyon visszaüthet.Képességei alapján az érte adott pénz teljesen jogos, de amit az Bronco csapattársai mondtak róla elég aggasztó. Állítólag nem is szereti a footballt világ életében kosarazott, minden sérülést hetekig húz, és nem titkon azért is hagyta ott Denvert, hogy felmarkoljon egy kis pénzt.Ha ebből csak a fele igaz akkor kaphattatok egy jó képességű kifogásgyárat.Ne legyen így, a sok Jax haverom (3) miatt nem feltétlen ti vagytok a legutáltabb riválsom 😛

több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.iktriad
Úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam. Nem arra gondolnék, hogy most hirtelen iszonyat zsetonnal megkínáljuk, elvégre ő már leszálló ágban van és kockázatos. Arra gondoltam, hogy azzal arányos pénzért, amennyi abból következik, miszerint könnyen lehet, hogy már egyáltalán nem lesz jó. Ez a szerződése hosszára különösen vonatkozna. Erre gondoltam. A piac lecsengését írtam is, amúgy meg nem hiszem, hogy olyan nagyon összetörnék érte magukat a csapatok. Persze, ha egy gyűrűesélyes gárdához "egy marék szotyiért" aláírna cserének, nem lennék nagyon meglepődve.N-Drew
Mondjuk, ha most komolyan utána mennék, az egy jelzés lenne Joeckelnek, hogy a vezetés már nem feltétlenül bízik benne, amit szerintem még azért korai lenne. Idén olyan offseasonja lesz, amikor nem hátráltatja sérülés (tavaly lábtörésből lábadozott), lesz egy remek(?) faledzője, ami tavaly Yarno betegsége miatt nem volt.iktriad
Ha bármilyen versenyhelyzetet a lelkére vesz, akkor lepkegyűjtőnek menjen, karhossz ideális.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.iktriad
Úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam. Nem arra gondolnék, hogy most hirtelen iszonyat zsetonnal megkínáljuk, elvégre ő már leszálló ágban van és kockázatos. Arra gondoltam, hogy azzal arányos pénzért, amennyi abból következik, miszerint könnyen lehet, hogy már egyáltalán nem lesz jó. Ez a szerződése hosszára különösen vonatkozna. Erre gondoltam. A piac lecsengését írtam is, amúgy meg nem hiszem, hogy olyan nagyon összetörnék érte magukat a csapatok. Persze, ha egy gyűrűesélyes gárdához "egy marék szotyiért" aláírna cserének, nem lennék nagyon meglepődve.N-Drew
Mondjuk, ha most komolyan utána mennék, az egy jelzés lenne Joeckelnek, hogy a vezetés már nem feltétlenül bízik benne, amit szerintem még azért korai lenne. Idén olyan offseasonja lesz, amikor nem hátráltatja sérülés (tavaly lábtörésből lábadozott), lesz egy remek(?) faledzője, ami tavaly Yarno betegsége miatt nem volt.
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.iktriad
Úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam. Nem arra gondolnék, hogy most hirtelen iszonyat zsetonnal megkínáljuk, elvégre ő már leszálló ágban van és kockázatos. Arra gondoltam, hogy azzal arányos pénzért, amennyi abból következik, miszerint könnyen lehet, hogy már egyáltalán nem lesz jó. Ez a szerződése hosszára különösen vonatkozna. Erre gondoltam. A piac lecsengését írtam is, amúgy meg nem hiszem, hogy olyan nagyon összetörnék érte magukat a csapatok. Persze, ha egy gyűrűesélyes gárdához "egy marék szotyiért" aláírna cserének, nem lennék nagyon meglepődve.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy valag pénzünk. Jake Long egészségesen a posztja tán legjobbja volt. A Rams kezdőnek vitte egy valag pénzért. 2014 októberében megvolt a második ACL-je. Kirakták, ami részükről érthető, tehát most FA. Henne egyik legnagyobb spanja volt college-ben, ő - még - itt van, Florida meg adóparadicsom. Szerintetek nagyon ostoba ötlet lenne, hogy értelmes pénzért idehozzuk Joeckel mögé? Kezdő szerintem már nem lesz sehol a 2 ACL miatt, de még mindig csak 30 éves lesz, és mikor egészséges, akkor továbbra is szolid. Az állandó terhelést már biztosan nem bírja, nyilván lassult is, de ha kivárjuk amíg lecseng kicsit a piac, értelmes pénzért megérhetne egy próbát! Majd Ti, a hozzáértőbbek, meg a Rams-fanok megírhatnák, hogy szerintük nagyon elvetélt ötlet-e.N-Drew
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
És Austin Pasztor is marad a Jaguarsban! 😀😀

Jaguars have re-signed exclusive rights FA RT Austin Pasztor. iktriad
Jó, hogy csak belinkelted, mert ha szokásos beatwriter üzemmódodban Te írtad volna be 😀

Eddig érdekesen alakulnak a dolgok, Murray-re kíváncsi leszek, ide tudják e csábítani és persze mennyiért.
A Tampa-üzemmód kicsit aggaszt egyelőre, ugyanakkor tényleg költeni kell.
Az eddigi legnagyobb névvel Julius Thomas-sal kapcsolatban, csak akkor merek majd örülni, ha bebizonyítja, hogy nem üdülni jött ide. Lehetősége biztosan lesz rá.

Phylos egyik - szvsz teljesen jogos - felvetéséhez, miszerint föl kéne készülni arra, hogy Joeckel nem válik be:
Van egy valag pénzünk. Jake Long egészségesen a posztja tán legjobbja volt. A Rams kezdőnek vitte egy valag pénzért. 2014 októberében megvolt a második ACL-je. Kirakták, ami részükről érthető, tehát most FA. Henne egyik legnagyobb spanja volt college-ben, ő - még - itt van, Florida meg adóparadicsom. Szerintetek nagyon ostoba ötlet lenne, hogy értelmes pénzért idehozzuk Joeckel mögé? Kezdő szerintem már nem lesz sehol a 2 ACL miatt, de még mindig csak 30 éves lesz, és mikor egészséges, akkor továbbra is szolid. Az állandó terhelést már biztosan nem bírja, nyilván lassult is, de ha kivárjuk amíg lecseng kicsit a piac, értelmes pénzért megérhetne egy próbát! Majd Ti, a hozzáértőbbek, meg a Rams-fanok megírhatnák, hogy szerintük nagyon elvetélt ötlet-e.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A következő helyekre várok még érkezőket:
DE/LEO: Orakpo, Hardy? Ide kisebb név szerintem nem kéne, depth van elég (Smith és Windmill) (2nd need)
MLB: depth. Ide leginkább Spikes-t írnám, de ő is legalább annyira *** coverage-ben mint Poz. (T3rd need)
RB: nem részletezem (T3rd need)
FS: én nagyon örülnék egy Moore-nak, mert akkor nem Szerdzsónak/Evansnak/random harmadik körös rookienak (Randell) kéne egyedül lenni hátul. (1st need)
WR#1: szerintem már kimentek az igazi prospectek, úgyhogy ez felejtős, első körben meg ne vigyünk már, pls. (6th need)
O-line depth: minden mennyiségben: ide legalább két picket várok: Obughei-t mindenképpen hoznám, ha a középső körökben még bent van. Joeckeltől mindenki sokat vár, de jó lenne felkészülni arra, ha nem tudná jól végezni a dolgát.phylos
Max RB, és O-line (esetleg WR) jön még szerintem FAről, a többiek a draftról.
Amúgy Skuta tud MLBt is játszani, ha jól tudom.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
A következő helyekre várok még érkezőket:
DE/LEO: Orakpo, Hardy? Ide kisebb név szerintem nem kéne, depth van elég (Smith és Windmill) (2nd need)
MLB: depth. Ide leginkább Spikes-t írnám, de ő is legalább annyira *** coverage-ben mint Poz. (T3rd need)
RB: nem részletezem (T3rd need)
FS: én nagyon örülnék egy Moore-nak, mert akkor nem Szerdzsónak/Evansnak/random harmadik körös rookienak (Randell) kéne egyedül lenni hátul. (1st need)
WR#1: szerintem már kimentek az igazi prospectek, úgyhogy ez felejtős, első körben meg ne vigyünk már, pls. (6th need)
O-line depth: minden mennyiségben: ide legalább két picket várok: Obughei-t mindenképpen hoznám, ha a középső körökben még bent van. Joeckeltől mindenki sokat vár, de jó lenne felkészülni arra, ha nem tudná jól végezni a dolgát.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Még hogy nincsenek szurkolóink - már a helyiek is beszálltak a DeMarco idecsalogatásába. 😀😀
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/11691/jacksonville-jaguars-fans-making-a-pitch-to-demarco-murrayiktriad
ez tényleg rohadt jó:
"Hey @DeMarcoMurray, don't forget all of those things that those dirty Eagles fans have tweeted at you the past few years. Go Jaguars."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csalódtam Ik. Legalább egy rövidben összeírhattad volna a neveket,hogy kik jöttem 😊undisputedly
Már összeírtam párszor, de ismétlés a tudás anyja és apja:
TE Julius Thomas
DE Jared Odrick
RT Jermey Parnell
CB Davon House
LB Dan Skuta
FS Sergio Brown
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csalódtam Ik. Legalább egy rövidben összeírhattad volna a neveket,hogy kik jöttem 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még hogy nincsenek szurkolóink - már a helyiek is beszálltak a DeMarco idecsalogatásába. 😀😀
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/11691/jacksonville-jaguars-fans-making-a-pitch-to-demarco-murray
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kicsit úgy tűnik nekem ez a free agency, mintha a hivatalos oldal kiírta volna facebookra, hogy na gyerekek, kit hozzunk, aztán az összes kommentelő által felvetett neveket behúztuk volna.Maka
Korábban írta Ik, hogy minden vágyott szabadügynök neve mellé odaírtak egy számot, amennyit maximum fizetnének érte. Meg gondolom az életkorát, és néhány esetben nem vágták, hogy melyik-melyik 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na lesz-e ennek eredménye?
 now.nfl.com/play/8f77430c-bcc8-45f8-9cac-820210d4a180?campaign=twitter_now_rapoport

Ja, az éjjel Szöszi hosszabbított Friscoban. Baromi jó ügynöke lehet. 😀

Kicsit úgy tűnik nekem ez a free agency, mintha a hivatalos oldal kiírta volna facebookra, hogy na gyerekek, kit hozzunk, aztán az összes kommentelő által felvetett neveket behúztuk volna.Maka
Aki Sergio Brownt írta FSre, az komoly lincselésre számíthat! 😀

OFF: sok sikert mára, szakkommentátor úr!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
és mindig kurva sok a cap space 😀
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Kicsit úgy tűnik nekem ez a free agency, mintha a hivatalos oldal kiírta volna facebookra, hogy na gyerekek, kit hozzunk, aztán az összes kommentelő által felvetett neveket behúztuk volna.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray)Húsrágó
Odrickot ki írta 15-be? Mert az átbaszás :pHöri
felháborodott hangvételű levet fog kapni az nfl.com 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren helyzetjelentése - a 6 ember érkezése a legzsúfoltabb FA napunkat jelenti az egész franchise történetében.

Mondjuk Hallorennek vannak (jogos)kérdései/felvetései az új érkezők kapcsán.
Jaguars score six on first day of free agency ... and may not be done

Jaguars general manager Dave Caldwell promised to be aggressive when the free agent market opened, and he delivered Tuesday.
Six players have reportedly agreed to terms to join the Jaguars: Denver tight end Julius Thomas, Dallas right tackle Jermey Parnell, Miami defensive end Jared Odrick, San Francisco linebacker Dan Skuta, Green Bay cornerback Davon House and Indianapolis free safety Sergio Brown.

Leading the way in guaranteed money are Thomas ($24 million), Odrick ($22 million) and Parnell ($13 million).

The salary cap ramifications won’t be known until the contracts are finalized, which is expected to happen Wednesday after the newcomers arrive in Jacksonville and pass their physicals.

The Jaguars weren’t commenting Tuesday night, electing to wait until the contracts are signed. When the deals are official, it will be time to ask the questions:

■ How does adding Thomas and Odrick impact the status of Marcedes Lewis and Red Bryant?

■ What did they see in Parnell’s six 2014 starts to convince them he was worth $13 million guaranteed?

■ Does House’s arrival push Dwayne Gratz and/or Demetrius McCray into reserve/sub-package roles, assuming Aaron Colvin is an every-down cornerback?

■ Will Brown’s signing help them use strong safety Johnathan Cyprien more to his strengths?

■ How much 2015 salary cap space remains (they started the day with $64 million-plus)?

What we do know: Caldwell’s half-dozen represented the biggest single-day haul in Jaguars free agent history. And the team remains in the running for free agent running back DeMarco Murray.

Thomas, 26, is the biggest prize of the class. Last in scoring in 2014 (15.6 points per game) and getting little big-play production from the tight end position (10 catches of at least 16 yards and only four touchdowns), the Jaguars decided early to target the former Denver Broncos All-Pro. On his five-year, $46 million deal, Thomas becomes the Jaguars’ highest-paid player.

A matchup migraine for defenses — do they put a cornerback/safety or linebacker on him? — because of his 6-foot-4, 258-pound frame, Thomas had 24 touchdown catches the last two years. In 2014, nine of his touchdowns were in the red zone.

“He’s a hard matchup in the passing game,” New England coach Bill Belichick said before the Broncos-Patriots game in November. “He does a lot of damage, particularly in the red area, but really anywhere.”

The other pending signing on offense is also a former college basketball player. Parnell played only year of football at Ole Miss and bounced between New Orleans and Miami before landing with Dallas in 2010. He is 6-foot-6, 315 pounds, and a tough, ascending player with no injury history.

“How he transformed himself, made himself, converted himself into an offensive lineman, it’s a story that needs to be told because this guy has come a long, long ways,” former Cowboys offensive line coach Bill Callahan said in January. “I love the guy. He works his butt off. Everything he does, he’s a pro.”

If Parnell is a free agent hit, it will end years of instability at right tackle. Now-former starter Austin Pasztor re-signed with the team Tuesday, and the early guess is he’ll either be the backup swing tackle or move inside to guard as a depth option.

Shifting over to defense, the Jaguars were more active than anticipated. In the last two free agency seasons, they have signed seven players to help rebuild a unit that ranked 27th in 2013 and 26th last year.

Odrick, whose reported average salary of $8.5 million makes him the highest paid player on defense, won’t be a sack stud (he has 16.5 in 64 career games), but the Jaguars hope he provides more production in the run game and a little bit of a pass rush.

Bryant, who started all 16 games at Odrick’s spot last year, is due a $500,000 roster bonus Sunday. His release would create $4.5 million in salary cap space.

The Jaguars’ attempt to find an answer at the strong-side (Otto) linebacker spot was not a shocker. J.T. Thomas was an option to compete there, but he was allowed to hit free agency and agreed to a three-year, $12 million contract with the New York Giants.

Enter Skuta, who played four years with the Bengals and the last two with the 49ers. He has started 22 of 86 games but emerged as a replacement for the suspended Aldon Smith last year. Skuta will reportedly get five years and $20.5 million. The Jaguars are projecting that Skuta can transition from a 3-4 outside linebacker for the 49ers and to a 4-3 Otto backer. Skuta has a fan in former 49ers coach Jim Harbaugh.

“He’s very much to me like a young captain in the military would be,” Harbaugh said last August. “He’s a leader. He’s got a very strong will and is disciplined. Just everything that you’d want.”

Adding House and Brown in the secondary instantly gives the group more experience. House, 25, played for current Jaguars defensive backs coach DeWayne Walker at New Mexico State. He started only 14 of 40 games for the Packers and has never played more than 500 snaps in a season.

House (whose deal is reportedly four years, $25 million) was averaging 27 snaps a game in 2014 until a busted shoulder blade cost him three games. He has 112 tackles and one interception in his career.

Brown, 26, became an option at free safety when the Jaguars were unable to lure Devin McCourty away from the Patriots. Brown’s deal is for a reported $9 million over three years.

Brown was a career reserve for New England and Indianapolis until 2014, when LaRon Landry was suspended for four games. Brown ended up starting eight games and playing 539 snaps.

With several needs addressed, the Jaguars are expected to remain active throughout the week. That includes pursuing Murray, who won the NFL rushing title last year (1,845 yards) with Dallas. He is reportedly speaking to the Jaguars, Philadelphia and Oakland.
A julius-Odrick-Skuta-Parnell 4essel nem volt túl sok bajom. A mai 2 DB már sokkal nagyobb fejvakarást jelent. Mondjuk a Green Bay fanok szerint House jó játékos. Brownról ezt már nem lehet elmondani, és ő jött a fontosabb posztra.

Ma este lesz sajtótájékoztató, akkor majd többet tudunk az új fiúk szerepéről(ez főleg a védőknél lesz fontos)..
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Skuta 5 évre ír majd alá, 20,5 millióértiktriad
Ez az a Skuta, aki anno Cincinnatiben special teamer volt? Mer' akkor valamiről lemaradtam. 😐Mikey
Igen

criminal lawyer or criminal lawyer?