NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Itt a BCC folyamatosan frissülő linkje a TAG-ekről:
 www.bigcatcountry.com/2015/3/2/8132135/nfl-franchise-tag-deadline-live-blog-news-rumors-and-more

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örömmel látom Kyle Emanuel nevét a listán. Tavaly ő nyerte el az Év védője(Buch Buchanan) díjat az FCSben, jó a futás ellen és egy sackgyár volt a Nortth Dakota Staten. Egy középső körös picket szerintem megérne.iktriad
Mondjuk a Buchanan dîjasok közūl nem nagyon csinàltak Nfl karriertHöri
Mostanában valóban nem.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Örömmel látom Kyle Emanuel nevét a listán. Tavaly ő nyerte el az Év védője(Buch Buchanan) díjat az FCSben, jó a futás ellen és egy sackgyár volt a Nortth Dakota Staten. Egy középső körös picket szerintem megérne.iktriad
Mondjuk a Buchanan dîjasok közūl nem nagyon csinàltak Nfl karriert

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy lista arról, hogy kik a legalkalmasabbnak tűnő LEO jelöltek a drafton.
 www.bigcatcountry.com/2015/2/28/8127287/jaguars-trade-down-nfl-draft-leo-pass-rusher
Örömmel látom Kyle Emanuel nevét a listán. Tavaly ő nyerte el az Év védője(Buch Buchanan) díjat az FCSben, jó a futás ellen és egy sackgyár volt a Nortth Dakota Staten. Egy középső körös picket szerintem megérne.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blount? lol
Amúgy meglepődnék, ha egy ilyen csomagot adnánk nektek, Shady nélkül vagy Shady helyett pick vagy más játékos reálisabb lenne szerintem. (de persze majd kiderül, hogy lesz-e valami az egészből 😊 )Newman
Maclin is jöhet, ha újraigazoljátok (nekünk). 😀
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Blount? lol
Amúgy meglepődnék, ha egy ilyen csomagot adnánk nektek, Shady nélkül vagy Shady helyett pick vagy más játékos reálisabb lenne szerintem. (de persze majd kiderül, hogy lesz-e valami az egészből 😊 )

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne haragudj de akkor kívánok még neked néhány Gebhartot kedvenc csapatodba..... bocs Ik miatt mégsem teszem 😉 Ezt nettó hülyeségnek tartom hogy mindig hoozzák. Bármelyik játékos kapcsán hogy jó fal mögött meg jo rendszerben stb.... az egész NFL erről banyek s ott kell megálnod a helyed ahol vagy sztem ő ezt bőven megteszi. Azt nem vitatom futó lévén lehet már csak 1-2-3 év van benne de akkor is. Testfelépítésből is adódóan nem lehet mibdenki Lynch de nem is kell.dande
Hej, nem akarok senkinek a lábára/ tyúkszemére, stb lépni 😉 . Baromi jó a srác, ahogyan azt írtam is. Ennek ellenére vitathatatlan, hogy nálatok jó a fal, normális a passzjáték (még Sanchez-zel is). Nálunk egyelőre van egy nagy potenciával, de kb 1 év tapasztalttal rendelkező O-Line és irányító, egy vadi új offense edzői karral.
Viszont bármilyen is legyen, a túlértékeltség szerintem megáll, akár mennyire is jó. Példaként hozhatnám Murray-t is: jó, sőt kiemelkedő játékos, de ahhoz is kell egy jó fal, hogy kijöjjön a potenciál belőle. Ctr V Ctr C Forsett meg Jennings is.
Elit szerintem és nem túlértékelt: J. Charles, A Foster, AP (ha éppen nem egy gyereket ver) + Gore Lynch.
Utánuk szorosan jön Shady, a fentebb említettek + leVon Bell, LeGarette Blount. (valaki tuti kimaradt)phylos
Goret én már nem nevezném elitnek a kora miatt, Bell viszont már az.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ne haragudj de akkor kívánok még neked néhány Gebhartot kedvenc csapatodba..... bocs Ik miatt mégsem teszem 😉 Ezt nettó hülyeségnek tartom hogy mindig hoozzák. Bármelyik játékos kapcsán hogy jó fal mögött meg jo rendszerben stb.... az egész NFL erről banyek s ott kell megálnod a helyed ahol vagy sztem ő ezt bőven megteszi. Azt nem vitatom futó lévén lehet már csak 1-2-3 év van benne de akkor is. Testfelépítésből is adódóan nem lehet mibdenki Lynch de nem is kell.dande
Hej, nem akarok senkinek a lábára/ tyúkszemére, stb lépni 😉 . Baromi jó a srác, ahogyan azt írtam is. Ennek ellenére vitathatatlan, hogy nálatok jó a fal, normális a passzjáték (még Sanchez-zel is). Nálunk egyelőre van egy nagy potenciával, de kb 1 év tapasztalttal rendelkező O-Line és irányító, egy vadi új offense edzői karral.
Viszont bármilyen is legyen, a túlértékeltség szerintem megáll, akár mennyire is jó. Példaként hozhatnám Murray-t is: jó, sőt kiemelkedő játékos, de ahhoz is kell egy jó fal, hogy kijöjjön a potenciál belőle. Ctr V Ctr C Forsett meg Jennings is.
Elit szerintem és nem túlértékelt: J. Charles, A Foster, AP (ha éppen nem egy gyereket ver) + Gore Lynch.
Utánuk szorosan jön Shady, a fentebb említettek + leVon Bell, LeGarette Blount. (valaki tuti kimaradt)

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudj de akkor kívánok még neked néhány Gebhartot kedvenc csapatodba..... bocs Ik miatt mégsem teszem 😉 Ezt nettó hülyeségnek tartom hogy mindig hoozzák. Bármelyik játékos kapcsán hogy jó fal mögött meg jo rendszerben stb.... az egész NFL erről banyek s ott kell megálnod a helyed ahol vagy sztem ő ezt bőven megteszi. Azt nem vitatom futó lévén lehet már csak 1-2-3 év van benne de akkor is. Testfelépítésből is adódóan nem lehet mibdenki Lynch de nem is kell.

Most már nem telóról írok. Szóval:

Year Team G Att Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM

2014 Philadelphia Eagles 16 312 19.5 1,319 4.2 82.4 5 53 67 21.5 9 1 3
2013 Philadelphia Eagles 16 314 19.6 1,607 5.1 100. 9 57T 79 25.2 9 3 1
2012 Philadelphia Eagles 12 200 16.7 840 4.2 70.0 2 34 45 22.5 7 0 4
2011 Philadelphia Eagles 15 273 18.2 1,309 4.8 87.3 17 60 84 30.8 14 2 1
2010 Philadelphia Eagles 15 207 13.8 1,080 5.2 72.0 7 62 48 23.2 7 5 1
2009 Philadelphia Eagles 16 155 9.7 637 4.1 39.8 4 66T 28 18. 1 1 1 2

Vannak kivételesek, akik bármikor bárhol megállják a helyüket, de az nagyon ritka, és poszt függő is, ahol lehet. S halkan jegyzem meg, finoman fogalmazva sem volt mindig jó falunk.

Nem az zavar, hogy nem tartod elitnek mert az ízlés kérdése, inkább a túlértékelt megjegyzés nem esett jól 😉
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Mi az hogy Shady túl van értékelve?????? Mióta van a ligában kb6? Hány éve hozza magát kn6? Sztem nincs nagyon miről beszélni.....dande
Nagyon jó a srác, top 8 minimum, de nem elit, pedig sokan annak tartják, ergo túlértékelt. Jó fal mögött dolgozik, ez is segít neki. Elúzív, és nagyon jó keze is van.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi az hogy Shady túl van értékelve?????? Mióta van a ligában kb6? Hány éve hozza magát kn6? Sztem nincs nagyon miről beszélni.....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
Nem.m-bryo
Indok?
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
schimán, szó nélkül, és nem igazán tudnék aludni utána pár napig az izgalomtól. Shady túl van értékelve, de nélküle is belemennék kb.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
Nem.m-bryo
sima.
Az Eagles meg RIP egy ilyen üzlet után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
Nem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként többen mondták, hogy az nagyon jó jelnek vehető, hogy egy egész jól teljesítő játékost elküldtünk azért, mert annyi tehetséges fiatal van a posztján. Nickel CB poszton idén ott lesz Rágógumi, Rashaad Reynolds és valószínűleg Alan Ball is.iktriad
Az amúgy ki? Elsőre se értettem.Maka
Szerintem Dwayne Gratz....m-bryo
Igen. Tavaly annyira be volt piálva, hogy rágógumival akart fizetni (állítólag, mert ezt sose ismerte el). Azóta ez a beceneve nálam.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Egyébként többen mondták, hogy az nagyon jó jelnek vehető, hogy egy egész jól teljesítő játékost elküldtünk azért, mert annyi tehetséges fiatal van a posztján. Nickel CB poszton idén ott lesz Rágógumi, Rashaad Reynolds és valószínűleg Alan Ball is.iktriad
Az amúgy ki? Elsőre se értettem.Maka
Szerintem Dwayne Gratz....
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Egyébként többen mondták, hogy az nagyon jó jelnek vehető, hogy egy egész jól teljesítő játékost elküldtünk azért, mert annyi tehetséges fiatal van a posztján. Nickel CB poszton idén ott lesz Rágógumi, Rashaad Reynolds és valószínűleg Alan Ball is.iktriad
Az amúgy ki? Elsőre se értettem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Blackmon megint bizonyítja, hogy baromi rendes arc (ez volt a reputációja is az itt töltött 2 szezonja alatt)

Az FTU készített vele egy exit-interjút, ahol beszélt a fiatal CBink fejlődéséről.
Will Blackmon enjoyed a memorable two years playing cornerback for the Jaguars. Blackmon, released Thursday, was signed shortly before the final preseason game of the 2013 season.

He had been out of football for the entire 2012 season recovering from a knee injury after playing for the Green Bay Packers (2006-09) and New York Giants (2010-11). Seattle signed him in February of 2013, and then released him in the final wave of cuts leading to the Jaguars signing him.

Blackmon played in 23 games for the Jaguars, starting 11. He made one of the biggest plays in coach Gus Bradley's two-year tenure. Blackmon stripped Tennessee quarterback Ryan Fitzpatrick, recovered the fumble in the other arm while it was still in the air, and then returned the fumble 21 yards for a touchdown late in a 29-27 win over the Titans. At the time, the Jaguars were 0-8.

The 30-year-old Blackmon reflected on his time with the Jaguars, as well as what lies ahead for him and the team in an interview with the Times-Union on Friday.

Did you see this coming?

"I don't want to say I saw it coming, but I knew they wanted to build through the draft. So, it wasn't a surprise. I knew if I was still going to be on this roster, I was going to have to be near perfect to solidify myself on this team. I know these young guys now have more experience. They want to go in their direction. So, when I got the word they were going to release me, that seemed to make the most sense."

Does it help to have a jump start now on the other players that will be free agents in two weeks?

"That was part of the whole deal of releasing me now was to give me that flexibility. Me and [Jaguars general manager] Dave Caldwell get along really well, same with coach Gus. We hold each other in high regard and have the utmost respect. To put myself in Dave's shoes, I understand why he has to do what he has to do and what's best for the organization. But, he looked out for me, so that I'm not here in training camp and missing out on a lot of other stuff somewhere else if I don't make the team."

Have any teams already shown an interest?

"This was a good thing, because I already have a couple teams that we're exchanging messages with. So, something should happen soon. I'm looking at what the best situation would be." [Blackmon reveals the teams but prefers it stay off the record].

How big was this landing spot for your career?

"It was real important, because I had hit a point in my career where I knew could play but I was out for the whole 2012 season. I was healthy and couldn't figure out why teams weren't interested in me. I was really questioning what I could do. I reached out to Seattle and they brought me in for a workout and Gus was there. They told me they didn't need cornerbacks and I could get cut any day. I just wanted to be on an NFL roster again. I made it all the way to the end of training camp and made the decision tough for them. Then, Coach Gus was watching me from afar and he came and got me. I made an impression in the preseason game against Atlanta, held my own, made the team and then started the first 11 games. They gave me a chance to I was back and what I could do."

What do remember about your score against Tennessee?

"It's huge. This town believes in this team and loves football. That's why when this team starts winning again, there's going to be an unreal energy here. They have such passion and are so emotionally attached to the team. Then, you have coaches that are so genuine like Gus who totally get it and totally deserve everything. To watch him go through all the hardships at 0-8, he just never changed. He was tough, stayed the course and was positive the whole time. You want to do everything you can to do it for him. That whole game, we just came together as a team. The ball bounced our way. Not because of luck, but because we put our energy together. So, it was really cool."

On cornerback Aaron Colvin: Blackmon brings him up without being asked.

"I believe in Colvin so much. We had a close relationship this year. I told him 'I'm going to give you everything I know.' He's capable of making a lot of plays. He's the type of player, he can thrive in any system. It doesn't matter. He's one of those guys."

What would be your advice to a free agent who the Jaguars were pursuing if they called you?

"They have to know if they get signed by Jacksonville, that means at the point where they are, they're signing guys who will be here for a while. They're signing you to be part of this culture. It's a good culture. Obviously, they have the money to spend so you're going to be compensated pretty well. You can come here and be a leader, take over, influence and make a difference. You can be the guy. There are opportunities here for that. That's what I would say."

What are your thoughts on cornerback Demetrius McCray?

"McCray has a high ceiling. Obviously, he has the measurables in terms of length and height. He can probably put on a little more pounds this year as receivers keep getting bigger. He can run. His biggest attribute that no one talks about is his confidence. He doesn't say much, but he's real observant and takes really good notes. That makes him really, really confident. He sent me a text yesterday that said 'He appreciates me and that I may not know it, but he looked up to me.' I think sky is the limit for him and I think he'll hold down his side of the field."

What did you see out of Blake Bortles?

"Blake was the first one there every day. If I came in early for treatment or came in early to do something extra, Blake was coming out of a meeting at 7 a.m. Blake is unbelievable. He totally reminds me of Brett Favre from his skill set in terms of what he can do. If things don't go his way, he'll improvise and make something happen. That's such a rare quality, especially with the cards he was dealt last year. He was put in some tough situations. He had a lot of interceptions, because he took chances. He gave his receivers a chance to make a play. He's the future and very, very good."
Ezt a jelenetet egy jó darabig nem fogom elfelejteni tőle(Sack, FF, FR, kvázi meccsnyertes TD):


Egyébként többen mondták, hogy az nagyon jó jelnek vehető, hogy egy egész jól teljesítő játékost elküldtünk azért, mert annyi tehetséges fiatal van a posztján. Nickel CB poszton idén ott lesz Rágógumi, Rashaad Reynolds és valószínűleg Alan Ball is.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Da'Quan Bowers 1/1......Amadeus91
Ja, vagy a mi Windmillünk...
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ajjaj:
I'm told lots of interest in Shane Ray/DE/Missouri from Jacksonville Jaguars & Tennessee Titans(TonyPauline)
Remélem csak smokescreen. 😀

Nagyon nem vagyok meggyőzve, hogy JT új, nagy szerződéssel olyan hiper motivált lenne egy alsóházi csapatban. Simán kinézek belőle egy Mike Wallace-jellegű buktát a maga posztján.Höri
Ha te lennél a Jags GMje, te kit/kiket próbálnál idehozni idén az idei szabadügynök
felhozatalból?iktriad
Roy Helu, Shane Vereen (de ő túl sokat gondol most magáról), Charles Clay, Niles Paul/Lance Kendricks, Bryan Bulaga, Justin Houston, Jerry Hughes, Greg Hardy, JPP, Brian Orakpo, Pernell McPhee, Jabaal Sheard, Brandon Graham, Nick Fairley, Stephen Paea, Kendall Langford, Sean Weatherspoon (1 évre, olcsón), Darius Butler, Rahim Moore (ha nem drága)Höri
Köszi. Ebből Rahim Moore szerintem nálunk köt majd ki. Bulaga, Hughes és McPhee pedig esélyes, hogy ide kerüljön,
és ha jönne vmi nagy név a DLba, akkor 1/3ra ki?braxa88
Leonard Williams, ha még bent van. Ha nincs, akkor letrade valakivel.
Szerintem az nem kizàrò ok. Elvinném Rayt FAtòl fūggetlenūl.Höri
Úgy tűnik, te vagy egyedül Shane Ray fan, talán Mel Kipert leszámítva. Mit látsz benne, hogy szerinted megérne 1/3at? Sok helyütt olvastam, hogy ő=Andre Branch

Ha sikerülne összehozni egy Cleveland üzletet, akkor az 12-vel most - a FA függvényében - Beasly-t vinném.phylos
Nem vagyok túl nagy fanja a Clemson pass rushereinek. Egyik sem vált oly nagyon mostanság az NFLben...iktriad
Da'Quan Bowers 1/1......

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Szerintem az nem kizàrò ok. Elvinném Rayt FAtòl fūggetlenūl.Höri
Úgy tűnik, te vagy egyedül Shane Ray fan, talán Mel Kipert leszámítva. Mit látsz benne, hogy szerinted megérne 1/3at? Sok helyütt olvastam, hogy ő=Andre Branch...iktriad
ez nem stimmel, ugyanis Eli Harold = Andre Branch.


choose life
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj:
I'm told lots of interest in Shane Ray/DE/Missouri from Jacksonville Jaguars & Tennessee Titans(TonyPauline)
Remélem csak smokescreen. 😀

Nagyon nem vagyok meggyőzve, hogy JT új, nagy szerződéssel olyan hiper motivált lenne egy alsóházi csapatban. Simán kinézek belőle egy Mike Wallace-jellegű buktát a maga posztján.Höri
Ha te lennél a Jags GMje, te kit/kiket próbálnál idehozni idén az idei szabadügynök
felhozatalból?iktriad
Roy Helu, Shane Vereen (de ő túl sokat gondol most magáról), Charles Clay, Niles Paul/Lance Kendricks, Bryan Bulaga, Justin Houston, Jerry Hughes, Greg Hardy, JPP, Brian Orakpo, Pernell McPhee, Jabaal Sheard, Brandon Graham, Nick Fairley, Stephen Paea, Kendall Langford, Sean Weatherspoon (1 évre, olcsón), Darius Butler, Rahim Moore (ha nem drága)Höri
Köszi. Ebből Rahim Moore szerintem nálunk köt majd ki. Bulaga, Hughes és McPhee pedig esélyes, hogy ide kerüljön,
és ha jönne vmi nagy név a DLba, akkor 1/3ra ki?braxa88
Leonard Williams, ha még bent van. Ha nincs, akkor letrade valakivel.
Szerintem az nem kizàrò ok. Elvinném Rayt FAtòl fūggetlenūl.Höri
Úgy tűnik, te vagy egyedül Shane Ray fan, talán Mel Kipert leszámítva. Mit látsz benne, hogy szerinted megérne 1/3at? Sok helyütt olvastam, hogy ő=Andre Branch

Ha sikerülne összehozni egy Cleveland üzletet, akkor az 12-vel most - a FA függvényében - Beasly-t vinném.phylos
Nem vagyok túl nagy fanja a Clemson pass rushereinek. Egyik sem vált oly nagyon mostanság az NFLben...
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ha a harmadik körben bent lenne Ekpre-Olomu, akkor elhozzuk a sérülése ellenére? Marha jó conv FS lehetne belőle.

Made... Laid... Paid