NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra?iktriad
LEOnardwilliams 😀😀😀

én Ray mellett vagyok, nálatok a top10-es Mizzou ember úgy is jó ómen.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra?iktriad
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/20090410/kivandorol_amerikaba_vv_leo/
😀ervinator
Ez fájt. Nem kicsit. Nagyon. 😀😀
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra?iktriad
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/20090410/kivandorol_amerikaba_vv_leo/
😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.Höri
Ki lenne a legideálisabb nekünk szerinted LEOnak 1/3ra? Bónuszkérdés Fowler ér 1/3at? Belőle milyen karriert nézel ki az NFLben?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én bírom Ray-t, igazi vadbarom a pályán és 3-4-es felállásoknál szerintem természetesebb a mozgása mint Gregory-é. | Tudom, hogy itt nem az van | . Nem vagyok meggyőzve, hogy utóbbi sokkal jobb lesz. Nekem pass rusherek közül Dupree volt a kedvencem eddig, de profi szinten lehet tweener lesz belőle.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.Húsrágó
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.iktriad
Meggyőző érv, csak Harveyt ne húzzanak 😛Húsrágó
Reméljük ha netán Fowler lesz a kiválasztottunk, belőle nem lesz az, mint a másik gátőrös karatemesterből. 😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.Húsrágó
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.iktriad
Meggyőző érv, csak Harveyt ne húzzanak 😛
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MA 16:45kor Shao Khan és Mark Lamping megtartja a State of the Jaguars beszédét, hogy gazdaságilag hogy állnak a dolgaink és mik a terveink idénre. Itt lehet megnézni majd 75 perc múlvba:
 www.jaguars.com/live/

Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.Húsrágó
Egyesek szerint ő kb Andre Branch... Elvinnéd Andre Brancht 1/3ra? Én nem.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.iktriad
Shane Ray nem fér ebbe bele? Az ismertető nagyon tetszett nekem, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mennyire számítana rendszeridegennek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csodálom, hogy Chris Luzar ilyen névvel anno nem tudott gyökeret verni a Jagsben. 😀😀
Már itt láthatóak a kezdeti jelei az elkövetkezenő idők QB problémának. Egyébként ha jól belegondolok, Garrardot és Leftyt összegyúrva egy igazán elit QB kaptunk volna. Külön-külön sajnos csak a középszerre futotta. Byron volt a jobb zsebirányító és lényegesen jobban ment neki a mély passz, viszont Garrard sokkal mozgékonyabb és szívósabb volt mint ő, és picit több volt benne az alázat. Lageman mesélte nem is oly rég, hogy Byron tök csalódott volt a rookie szezonjában (5-11), hogy nem került be a Pro Bowlra..
Donovan Darius itt is bizonyítja, hogy miért is számít mind a mai napig a legjobb SSnek a Jags történetében. Ha Cyp csak fele olyan jóváválna idén, mint ő volt...
Scobee milyen félénk volt anno. Múlt héten Tiger Woodst hívta ki twitteren golfozni 100 000$os téttel! És milyen mellérugrásai voltak itt, te jó ég...
Nicky Sorensen pedig Chris Prosinski méltó elődje. 😀

Aktuális hírek:
Randall Cobb minimum 9 milliót akar/év. A mi salary cap szitunk miatt ez, sőt még több is (évi 11-12 milla) simán belefér. Remélem az igényei túl magasak lesznek a Green Baynek.

Mayock szerint ha a Jags nem tud letradelni, akkor edge rushert kéne draftolnia. Gregoryt, vagy netán Fowlert a Floridából. Szerinte a 2.-3- körben lehetne találni jó RTket is. Mondjuk szerimntem inkább valami veterán kéne a poszton, ha Pasztornal jobbat akarunk szerezni oda.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt a második rész.

Kiderül, hogy Reggie Williams borzasztó ember és focizni se tud olyan jól, mint hitték. De még mindig jobb mint Josh Scobee, akiből talán sose lesz NFL játékos.
Megjelenik viszont első alkalommal, John Henderson és a szokásos rituáléját bemutatja 😊
+ kezdődik a preszezon, Miamiben.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon korrekt volt.
Azon beröhögtem, mikor Bill Musgrave azt mondta, Reggie Williams még csak 21, de már 1 évvel érettebb a kortársainál. Később kiderült mennyire érett volt. 2 vagy 3 órával azelőtt, hogy FA lett volna csukták le anno...másodszor vagy harmadszor.... Remélem valamelyik WRünk megdönti a 10 TDs szezonrekordját, amit Marcedesszel közösen tart hamarosan.
Már ebből a részből is kiderül Joey Zelenka miért volt annyira népszerű nálunk LS létére.
Scobee meg Daryl Smith mint rookie. 😀😀
Del Rio lánya elég korrekt eye-candy. Azt hiszem ő járt az LSUra.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg lehet nézni a 2004-es Jaguars felkészüléséről szóló 6 rész első epizódját.

Del Rio 2. szezonja az 5-11-es kezdés után.
Reggie Williams mint 1. körös liebling.
Byron Leftwich első teljes kezdő szezonjára készül.
Fred Taylor, Jimmy Smith is jelen van.
Fiatal Daryl Smith, Rashean Mathis, Josh Scobee, Mike Peterson
A stábban Mike Smith, Bill Musgrave.

És sok mára elfeledett arc és név.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry Sullivan értékeli a 3 rookie WRünket:

Jaguars Insider: WR coach reviews rookie trio's 2014

When the Jaguars’ contingent traveled to the Scouting Combine last February in Indianapolis, the focus was on addressing the quarterback and receiver positions. They ultimately drafted Blake Bortles in the first round and Marqise Lee and Allen Robinson in the second and signed undrafted free agent Allen Hurns.
The progress — and potential — of that quartet of players is a reason why the Jaguars can prioritize other positions at this week’s Combine.

At the receiver spot, Hurns (51 catches-677 yards-six touchdowns), Robinson (48-548-2) and Lee (37-422-1) all had the kind of moments that should be encouraging for new offensive coordinator Greg Olson.

Two days before the 2014 season ended, receivers coach Jerry Sullivan — who is entering his fourth year with the Jaguars and will be working with his third coordinator — talked about his young trio. The Jaguars were the first team in league history to have three rookie receivers with at least 35 catches.

“These kids want to get better and it was great to work with them and see them individually take strides,” Sullivan said. “Marqise came such a long way, [Hurns] was a dependable guy and Allen Robinson was making progress when he got hurt.”

Indeed, Lee (hamstring) missed three games early in the year and Robinson (foot) missed the final six games. And their injuries in training camp allowed Hurns to come out of nowhere.

Hurns had two Game 1 touchdowns (34. 21 yards) and led Jaguars receivers with 788 snaps. He had 13 “explosive” receptions (at least 16 yards).

“He had a couple of drops — the big one in Washington [Game 2] lived in his memory, but he likes ball — he really does love football,” Sullivan said. “It’s important for him to be more than just ‘A Guy,’ and just be on the team. And you can coach him.

“[Late in the season], we were at practice and I emphasized a particular route and an hour after I coached it, he ran it exactly like I wanted to.”

Robinson’s late-July hamstring injury kept him out of every preseason game. But he had at least four catches in each of his last nine games and was targeted 10 or more times in four games. Robinson had eight “explosive” receptions and played 516 snaps.

Robinson underwent surgery in November for a stress fracture but is expected to be full-go when the offseason program starts in April.

“He’ll have an offseason, an OTA, a training camp and should be able to accelerate his game,” Sullivan said. “The thing about all these young guys, they come out of college, they train for the Combine and then they train for each team that wants to work them out. Now they can really compartmentalize what they need to do.”

Lee emerged after Robinson was injured, finishing with 492 snaps played and 10 “explosive” catches. In the last six games (following the bye week), Lee had 24 catches for 281 yards and showed an ability to turn a short slant into a long gain.

Sullivan admitted that at midseason, he thought Lee’s year wasn’t lost, but it might not happen for him as a rookie.

“For sure,” Sullivan said. “At the beginning, this was a different environment and he wasn’t comfortable in his surroundings and it took him a little more time. But I spent a little extra time with him and got a feel for what kind of guy he is and then we started doing things in increments. When he felt like he fit, he was fine.”

The Jaguars should pursue a No. 1-type receiver in free agency but it’s possible they don’t need to use a draft pick on the position.
Nemsokára elkezdődnek a franchise tagek kiosztása. Mi természetesen nem fogjuk használni (nincs kire), de mások tervei hatással lehetnek a mi FA bevásárlásunkra jövő hónapban:

Franchise tag speculation

Teams can apply the franchise tag on a potential free agent starting Monday and although the Jaguars won’t be using the designation, they’ll be monitoring the activity.

■ If Green Bay tags right tackle Bryan Bulaga, it would increase the likelihood of receiver Randall Cobb hitting the open market.

■ If Denver tags receiver DeMaryius Thomas (which is expected), what does that mean for tight end Julius Thomas? He’d be a perfect fit for the Jaguars and spare me the non-sense that Peyton Manning made him. The worst case for the Jaguars is if the Broncos re-sign DeMaryius Thomas and tag Julius Thomas.

■ If New England tags Devin McCourty (likely), it takes the best free safety off the market. The next tier includes Houston’s Kendrick Lewis, Denver’s Rahim Moore and St. Louis’ Rodney McLeod.

Halloren egyébként a héten úgy vélekedett, hogy amennyiben Cobb és Julius Thomas tesztelheti a piacot, elégé valószínű, hogy ők ketten lehetnek a Jaguars fő célpontjai FAben. Szerinte Pernell McPhee és Maclin is azok között lehet, akiknek ajánlatot tehet Caldwell majd márciusban. Szintén az ő véleménye szerint Byron Maxwell nem valószínű, hogy itt köt ki, mert a Jags nagyjából megvan CB poszton. Ha Alan Ballt nem igazoljuk újra, esetleg Devon House köthet ki nálunk depth embernek. Housenak DeWayne Walker volt a vezetőedzője a New Mexico Staten, aki történetesen most épp pont a DBket edzi nálunk. És ha már DBk, egyesek szerint, ha McCourtyt marasztalja a Pats, akkor Rahim Moore lehet a fő célpontunk FS posztra.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 054 — #NoStress
És idén mienk lesz a 8. legkönnyebb sorsolás a tavalyi eredményeket nézve (így is a legnehezebb az egész AFC Southból...) iktriad
Mindig nektek van a legnehezebb sorsolásotok az AFC Southban, mivel ti velük játszotok, ők veletek. 😉

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pro Football Focus statjai szerint mind a 2 guardunk a Top 10ben végzett(!) pass blokk hatékonyságban!
Beadles 2 sacket engedett, 3 QB hitet, és 12 QB hurryt, míg Linderről 5 sack jött, 2 QB hit és 8 QB siettetés.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/12/sig-stats-pbe-interior-o-line/
Akkor hogy a túróba jött össze az a sok sack? 😀😀 Költői kérdés: részben a nem falembereink(elsősorban az RBk) miatt, részben Bortles miatt, és részben az OTink miatt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis FA - Byron Maxwell lehet a következő érkező Seattleből, ha a Seahawks nem tudja megoldani a fizetését(úgy tűnik ez lesz a helyzet a GMjük szerint):
Seattle general manager John Schneider said this week the Seahawks may have problems signing cornerback Byron Maxwell.

Maxwell is only 26 and appears to be in the prime of his career and the Jaguars could plug him in as a starting corner.

Schneider said in a radio interview that Maxwell would be “very highly sought after’’ in free agency.

He said they will try to sign him to a new deal but they may not be able to afford him because they already have several high priced players and they have to deal with Russell Wilson and Marshawn Lynch.

“Now are we are going to give it a good ride and try to do what we feel like is appropriate for our organization in trying to keep him. Absolutely. Is it going to be enough? I can’t answer that. I really don’t know,’’ Schneider said.

“I know that we love him,’’ he said. “We drafted him. We helped develop him. He’s worked his tail off to get where he is. He really stepped up these last two years, especially with Brandon (Browner) going out and Walter Thurmond going out with injuries and their suspensions. (Both Browner and Thurmond were suspended in 2013 for steroids and/or drug use). He (Maxwell) stepped up and was an extremely reliable guy for us.’’

He had six interceptions and 27 passes defended over the past two years.

“Where his market goes, I think is going to be – should be – extremely high,’’ Schneider said. “Whether or not we’ll be able to keep him, I’m not sure. But we’re going to do whatever we can to try and do that and recruit him and talk to him and try to put together a nice offer for him, but I just can’t tell you it’s going to be good enough.’’
Cap spacünk van rá, Gus és a Big Red- Clemons - Will Blackmon trió meg idevonzhatja őt. Mondjuk McCray és Colvin személyében(Gratz, Jeremy Harris és Rashaad Reynolds támogatásával) szerintem megvagyunk CB poszton, és Alan Ball is visszajöhet még melléjük.

Egy másik potenciális célpont, Jerry Hughes kijelentette, hogy inkább maradna Buffaloban, de nem nagyon szeretné, ha franchise taget kapna
Hughes has put together back-to-back double digit seasons since he left the Indianapolis Colts and joined the Bills, but the 26-year-old pass rusher has seemed to indicate he wants to return to the Bills for next season. Hughes seemed unsure how he'd feel if the Bills decided to franchise tag him, though.

"I wouldn't necessarily be disappointed," Hughes told Sirius XM. "I do want [a long-term deal], but the pay increase is also a huge added bonus. It's kind of a mixed emotions between both."
És idén mienk lesz a 8. legkönnyebb sorsolás a tavalyi eredményeket nézve (így is a legnehezebb az egész AFC Southból...)
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25066031/2015-nfl-strength-of-schedule-steelers-at-no-1-falcons-at-no-32
Mondjuk tarok tőle, hogy az NFC South még egyszer nem lesz olyan bűn rossz, mint tavaly, szóval hiába tűnik kicsit könnyebbnek az idei menetrend a tavalyinál, azért nem lesz egyszerűbb összekapirgálni az 6-7 W idén... Hacsak nem lesz egy remek offseasonunk, bár Olsonnal a fedélzeten erre nem éppen a legjobbak a kilátásaink...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bucky Brooks a mi 2014es draftunkat értékelte a legjobbnak a divízióból:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hg73pznyrww3cxlv4jx1
AFC South rookie grades: Jacksonville Jaguars' class stands out
Bucky Brooks grades the rookie class of each team in the AFC South -- and says Blake Bortles and his Jacksonville Jaguars compatriots rate high above the other newbies in the division.

Van a cikkben egy jó Bortles interjú is még a Superbowl hétről. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Illetve biztos lesz olyan csapat, ahol van elég cap space és nem 1/1 várományos a csapat.
És ez sztem az FA-k nagy részére igaz lesz.
Ahhoz, hogy elinduljatok felfelé, muszáj jól draftolni és onnan elkezdeni építkezni, meg lehet nézni mire ment a Tampa a nagy nevek igazolásával.gabokocka
Az első (illetve Cyp esetében a 2. körös) pickekenek kell összekapni magukat, mert utána azért Caldwell elég jó embereket szerzett főleg tavaly. Mondjuk minden Bortlesen fog múlni. Ha ő idén úgy kezd el játszani, mint az első pár meccsén, mínusz a pickek, (reméljük az, hogy Höri hozzáért Arizonában jót tett neki. 😀) akkor el fogunk indulni komolyan felfelé.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Illetve biztos lesz olyan csapat, ahol van elég cap space és nem 1/1 várományos a csapat.
És ez sztem az FA-k nagy részére igaz lesz.
Ahhoz, hogy elinduljatok felfelé, muszáj jól draftolni és onnan elkezdeni építkezni, meg lehet nézni mire ment a Tampa a nagy nevek igazolásával.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cobb 3 évig szopott Kentucky-ban azzal, hogy félkegyelmű QB-k dobálták a háta mögé a labdát és bevallottan nem élvezte. Most, hogy van egy Rodgers-e, elég nagy pálfordulás volna ha ideköltözne. Hiába van lé.Höri
Ettől függetlenül, ha tesztelheti a piacot, szerintem biztos, hogy megkínáljuk egy igencsak zsíros szerződéssel. Aztán, ha nemet mond, így jártunk. Mint tudjuk, van az a pénz, amiért az embernek koprásodik a haja(bár szerintem is max 5%, hogy itt köt ki, ha tesztelheti a piacot).

Ha már WRek - egy aranyos sztori Füves Alkeszről:
"Justin Blackmon is a guy we could've considered in the 2012 draft with the No. 5 pick," former Tampa Bay Buccaneers general manager Mark Domenik said on ESPN, via Charlie Bernstein of JagsInsider. "Shoot, we went all through Stillwater, we went to a bar. We had a scout who went to a bar for two straight weeks and watched if Justin Blackmon did come in or didn't come in. He said that he was in there a lot. That made us decide that was not the player we were going to take. We try to find as much information as possible on a player and sometimes that puts an area scout."
A Tampa akkori GMje, Mark Domenik olyan igencsak balhés arcokat draftolt mint Talib vagy Mike Williams, és ő azt mondta, hogy akkor köszi, de akkor Alkeszt inkább nem...
Mellesleg övék volt eredetileg az az 1/5ös pick, amiért feltradeltünk, hogy Alkeszt elvigyük.
Genenek nem csak Todd Monkent kellett volna megkérdeznie, hogy mi újság Blackmonnal a pályán kívül.* Ahelyett, hogy Div IIes meccseket nézett, ennek is utána lehetett volna alaposan nézni, nem mondjuk Pendeltont scoutolni az Ashlandben,,,,. A Tampa scoutjai ezt megtették.

Komolyan mondom Gene Smith még Matt Millent is alulmúlta, mint NFL GM. Millen legalább draftolt olyan játékosokat, mint Calvin Johnson(future Hall of Famer), Shaun Rogers és Cilff Avril. Gene kit tud felmutatni? Már Monroe is egyre rosszabb a Ravensben, Shorts valószínű elmegy és sanszosan 2 zacskó mogyóróért fog aláírni. esetleg a Cleveland ad neki mellé egy csokit is, mert ottani gyerek. 😀😀 Knightonból nálunk nem lett impact player, a rookie szezonjában volt ő is a legjobb itt, aztán visszasüllyedt a középszerbe(egyébként kb ő Gene legjobb pickje), Alkesz meg a 48 lehetséges meccsből pályán volt 20 alkalommal(és ebből emlékszünk az első pár meccsen - Gabbert iránt érzett utálata miatt?- baromi szar volt). Alualuból meg Angerből utóbbi szintén kezd egyre rosszabb lenni, előbbinek meg egy az új stáb védelmi sémájában lett megtalálva a posztja nálunk...
*Mondjuk ahogy Shao még mostanában is nyilatkozik Blackmonról, az alapján nekem még mindig az az érzésem, hogy ő is nagyon akarta Alkeszt. De tény, hogy a GM a felelős a pickért, szóval, ez is Gene sara marad .

Ha már Blackmon, úgy tűnik a a liga a draft előtt nyilatkozni fog nekünk arról, hogy vissza fogja-e engedni Alkeszt az idén. Másfél év azért elég komoly bünti, szóval lassan Goodell megkönyörülhetne már rajta.

De hogy ne csak a régiekre dobáljak némi sarat, 30. lett a védelem tavaly elhibázott szerelésekben a PFF szerint.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/10/sig-stats-tackling-efficiency-by-team/
1147 védelmi snap alatt sikerült 144et összehozni, az pont 9 meccsenként... Ennek a kijavítsásra jó ha nagy hangsúlyt fektetnek Gusék.

És hogy ne csak negatív legyek, egy szokatlanul pozitív cikk rólunk az NFL.com-on
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000469236/article/post-football-therapy-jacksonville-jaguars
Már a cikk első szava is epic. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cobb 3 évig szopott Kentucky-ban azzal, hogy félkegyelmű QB-k dobálták a háta mögé a labdát és bevallottan nem élvezte. Most, hogy van egy Rodgers-e, elég nagy pálfordulás volna ha ideköltözne. Hiába van lé.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
... és Reiff a Packersből,

.iktriad
Detroit Packers?Húsrágó
Bulagat akartam írni, de a Reiff rövidebb. 😀 Megyek is ki, hamuthavat szórni a fejemre.iktriad
bulaga+cameron+gurley elég jól hangzik 😀Giowa
Nem biztos, hogy a 2/3as picket egy olyan futóra kéne rááldozni, akinek épp most szakadt el az ACLje. Inkább Kendrickset kéne ott elhozni a UCLAből (ha még bent van) Poz utódjának.
És Bulagat sajna megszerezni sem lesz egyszerű, bár jó lenne. Ha már Packers, Halloren nagyon mondogatja, hogy ha Cobb kijut a piacra, akkor ő is potenciális célpont lenne nekünk.
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
... és Reiff a Packersből,

.iktriad
Detroit Packers?Húsrágó
Bulagat akartam írni, de a Reiff rövidebb. 😀 Megyek is ki, hamuthavat szórni a fejemre.iktriad
bulaga+cameron+gurley elég jól hangzik 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
... és Reiff a Packersből,

.iktriad
Detroit Packers?Húsrágó
Bulagat akartam írni, de a Reiff rövidebb. 😀 Megyek is ki, hamuthavat szórni a fejemre.