Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Kirúgtuk Jedd Fischt! iktriad
Hát azért Marks mai ACL-mizériája után az jobban egyensúlyba hozta volna a lelkivilágomat, ha chris polian-t baszták volna ki, mint a macskát...
Parázhatunk, hogy nehogy American Pie: Reunion-t toljon itt Caldwell kis poliannal, Greg Roman-nal, értsd Roman tényleg kövesse JH-t Michiganbe (Már ha Harbaugh valóban ott lesz HC).N-Drew
Nincs olyan szerencsénk.


Hát Fisch jó mentor volt, de ami a játékhívásait illeti, számomra túlságosan is elpuhult az utolsó hetekre. Tény, hogy előtte meg túlságosan is agresszív volt, emiatt is a sok pick, meg Bortles is sokat hibázott, de hiányoltam, hogy megtalálja a középutat.

Trestman nem lenne rossz döntés, Bortles szempontjából örülnék neki, vele fejlődhetne talán a legtöbbet. Roman viszont azok után, amit a 49ersnél művelt egész évben... Baki lenne szvsz.Stez
Gus azt mondta, még teljesen nyitott, ki jön Fisch helyére (tényleg nagyon friss döntésnek tűnik a dolog), Romant én se nagyon szeretném, bár ő Caldwellt ismeri elsősorban, és Dave ma azt mondta az edzői kérdések Gus hatásköre, nem az ővé.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát Fisch jó mentor volt, de ami a játékhívásait illeti, számomra túlságosan is elpuhult az utolsó hetekre. Tény, hogy előtte meg túlságosan is agresszív volt, emiatt is a sok pick, meg Bortles is sokat hibázott, de hiányoltam, hogy megtalálja a középutat.

Trestman nem lenne rossz döntés, Bortles szempontjából örülnék neki, vele fejlődhetne talán a legtöbbet. Roman viszont azok után, amit a 49ersnél művelt egész évben... Baki lenne szvsz.

több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Breaking News: Kirúgtuk Jedd Fischt! iktriad
Hát azért Marks mai ACL-mizériája után az jobban egyensúlyba hozta volna a lelkivilágomat, ha chris polian-t baszták volna ki, mint a macskát...
Parázhatunk, hogy nehogy American Pie: Reunion-t toljon itt Caldwell kis poliannal, Greg Roman-nal, értsd Roman tényleg kövesse JH-t Michiganbe (Már ha Harbaugh valóban ott lesz HC).

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus úgy tűnik ma döntötte el Fisch felmentését. Nem egyeztek pár (támadó)filozófiai kérdésben a véleményeik. Példának szó szerint ezt hozta:
"I want an offense that we execute, that we play with precision and we play fast."
Hm...Gus többször is elismerte, hogy szeretne olyan offenset látni, ami nagyon gyors, és ahol megvan az esélye mindenkinek, hogy végrehajtsa a rá bízott feladatot.
példaként emlegette, hogy pl eltérően látták, hogy mennyit feladatot kell Bortlesre kiróni. Rakjanak jó sok terhet rá, vagy nőjön bele a szerepébe lassan, de biztosan. Gus nem mondta, hogy melyik volt az ő álláspontja. Később visszatért erre a példára, és nekem úgy tűnt, hogy inkább az utóbbi Gus álláspontja.

Gus többször is elmondta, hogy nagyon nehéz döntés volt, és többször is méltatta Jeddet.
Úgy tűnik nem lesz más változás az offenzív stábban, már ha Yarno tudja vállalni a támadófal edzését. Ez igaz a védekező stábra is. A Seniorbbowl után Gus találkozni fog majd Yarnoval, úgy tudja George mostanában jobban van.
Halloren rögtön rákérdezett Trestmanre, Gus azt mondta ismeri, de nem beszélt még senkivel a posztról, mint mondta teljesen friss döntés.
Gus azt mondta nem számít majd kizáró tényezőnek a pótlásánál, hogy valaki volt már HC (vagy OC) az NFLben. De a tapasztalat persze előny.
Gus beszélt Bortlesszel is a sajtótájékoztató előtt az OC váltásról. Blake azt mondta nyitott a OC váltásra. Gus szintén csak méltatta Bortles fejlődését és hogy hogyan csinálta végig ezt a szezont.
Ő is elismételte, hogy örömmel edzősködne idén is a Seniorbowlon, ha felkér minket Phil Savage. Nem biztos, hogy addigra lesz OCnk, de így is végigcsinálnánk az edzősködési feladatot.
Úgy tűnik a Seniorbowlig nem valószínű, hogy lesz új OC!
A zónablokk rendszer az O-ban maradni fog!
Gus szerint a támadók fiatal magja miatt vonzó állás lehet az OC poszt nálunk.
Gus méltatta Pozt és Marcedest, csakúgy mint Caldwell. Marcedest jobban kell Gus szerint kihasználni a jövőben. Lehet mindkettő marad jövőre is? Poz szerintem 100%, Marcedes nem biztos...
Shorts Gus szerint legjobb meccsét játszotta idén, még kérdéses a jövője. Azt mondta, biztosan csalódottan tekint majd a 2014es évre.
Marks kiesése nem jelent akkora problémát Gus szerint sem, mert ott van mögötte Hood és/vagy Abry Jones.

Gus sajnálja, hogy nem sikerült több szoros meccset megnyerni, az egyik fő cél jövőre ezeket a meccseket mind a javunkra fordítsunk.

Ez Mark Longtól(AP) van - Fisch állítólag nem volt túl népszerű a játkosok körében:
Had a few Jaguars players tell me last week that few, if any, liked OC Jedd Fisch
Ez engem picit meglep.


Ja azt még lemaradt Calweell sajtótájékoztatójáról, hogy úgy gondolta, hogy NEM fogunk ennyi meccset nyerni az első 2 évben(7 két év alatt), mint amennyi végül összejött. Nem csoda, hogy Shao türelmes, mert gondolom Caldwell felvázolta a konkrét tervétt évekre lebontva.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Trestmant már össze is boronálták a csapattal.tüsi91
Az max csak vágy/rémálom. Ez teljesen friss hír, amit nem hiszem, hogy sokan láttak volna jönni.

Update: Trestman tényleg szóba jöhet, mert Gus dolgozott vele Tampában. A másik lehetséges jelölt Greg Roman akiből könnyen HC lehetett volna tavaly. Egyik miatt se ugrálok olyan nagyon örömömben az idei évüket látva.... És az, hogy ilyen hamar váltottunk az jelentheti, hogy már megvan, hogy kit szeretne Gus Jedd helyére hozni.

Mondjuk ez derült égből villámcsapás. Nem jó hír Se Bortlesznek, se Hursnek meg a sok 'Dí Jú'-s támadónak akiket ő hozott ide. Nem biztos, hogy jó döntést hoztunk...

Na Gus sajtótájékoztatója így igazán izgalmas lesz.iktriad
Hát sztem sokat nem vesztetek, Fisch munkája a 0-val volt egyenlő kb.
Trestmant elég jó szakembernek tartják, azért más dolog egy fiatal O-val dolgozni más elvárásokkal. Bortles, meg az elkapók is fiatalok, sztem simán jót tehet nekik egy jó OC, jó döntésnek tartom.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 858 — Chalk Dawk fan
"I want an offense that we execute, that we play with precision and we play fast." - HC Bradley

"It was my decision and it was tough." - HC Bradley on parting ways with Fisch.

Őszintén szólva én is ezt hiányoltam. Kíváncsi vagyok, kire esik a választás, részemről egyértelmű volt, hogy Fisch közepes, vagy gyengébb szakember.

több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát látom nemlesz itt unalom...
Nagyon kíváncsi leszek hogy miért menesztették...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trestmant már össze is boronálták a csapattal.tüsi91
Az max csak vágy/rémálom. Ez teljesen friss hír, amit nem hiszem, hogy sokan láttak volna jönni.

Update: Trestman tényleg szóba jöhet, mert Gus dolgozott vele Tampában. A másik lehetséges jelölt Greg Roman akiből könnyen HC lehetett volna tavaly. Egyik miatt se ugrálok olyan nagyon örömömben az idei évüket látva.... És az, hogy ilyen hamar váltottunk az jelentheti, hogy már megvan, hogy kit szeretne Gus Jedd helyére hozni.

Mondjuk ez derült égből villámcsapás. Nem jó hír Se Bortlesznek, se Hursnek meg a sok 'Dí Jú'-s támadónak akiket ő hozott ide. Nem biztos, hogy jó döntést hoztunk...

Na Gus sajtótájékoztatója így igazán izgalmas lesz.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trestmant már össze is boronálták a csapattal.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Kirúgtuk Jedd Fischt!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/tight-end/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TE poszton nem tudom mi lesz, mert Dave azt mondta a mostani draft class szerinte ott vékonyka, tehát szerintem itt elsősorban FAben kéne valakit hozni. Szerintem Vernon Davis már a szemünkben öreg, Thomas meg Clay ideális lenne, de nem biztos, hogy kijut a piacra. Szerinted ki jöhetne még szóba a 20as évek közepén járó FA TEk közül?iktriad
Gresham szerintem tuti távozik Cincy-ből ha Eifert műtétje nem kavar be.
Pusztán elkapó tight endnek Niles Paul is elég tud lenni egy jó blokkoló mellé, idén nehezített körülmények között is jó benyomást tett rám.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nicks egy pénznyelő, a Giants-től is kiutálták, mi se látjuk értelmét játszatni, csak elvenné a lehetőséget Moncrief elől, itt is többet érnek ha a fiatalok vannak pályán.

Clay és McCourty pedig szerintem hatalmas fan fiction, hülye lenne a jelenlegi klubjuk elengedni őket. Clay-nek szokott fájni a térde de 6 meccset hagyott ki 4 év alatt. Teljesen meg van lőve nélküle Tanny.Höri
WR poszton Caldwell szerint nem kell feltétlenül 1. számú WR és annyit mondott, mélynek tűnik a mostani elkapó class is, plusz mostantól veteránként tekint az A-Rob-Lee-Hurns trióra is. Azért jó lenne, ha jönne valaki veterán ide. Caldwell viccesen megjegyezte, hogy Jerry Sullivan révén van egy elég veterán korú ember a WR szobában. 😀

TE poszton nem tudom mi lesz, mert Dave azt mondta a mostani draft class szerinte ott vékonyka, tehát szerintem itt elsősorban FAben kéne valakit hozni. Szerintem Vernon Davis már a szemünkben öreg, Thomas meg Clay ideális lenne, de nem biztos, hogy kijut a piacra. Szerinted ki jöhetne még szóba a 20as évek közepén járó FA TEk közül?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Huh, megvolt Caldwell évértékelője.
-Azt mondta számára nem meglepő, hogy csak 3 Wt értünk el, az volt a cél, hogy a meccsek felén legyen reális esélyünk nyerni idén, ez szerinte teljesült. Khannak is az lett elmondva, hogy az első 2 évben sok Wt ne várjon, főleg amiatt ahogy építeni akarja a csapatot(=főleg a draftról - kiemelte a Green Bayt, mint példát, hogy ők hogy építkeznek). Kiemlete, hogy valószínűleg Gusnak volt az elmúlt 2 évben a legnehezebb dolga az NFLben a keret tehetségének a minősége miatt.
-Free agencyvel kapcsolatban elmondta, hogy nem feltétlenül akarja a "60 millió körüli" összeget elkölteni, de ha látnak olyan FAt a piacon, aki egy nagy needre jól jönne, akkor agresszívek lesznek vele kapcsolatban(kiemelte az Alex Mack ügyet is példaként). Egyébként ez az ő döntése, ha költeni akarna, akkor Shad állja a cehet. Mivel elismerte, hogy idén túl fiatal volt a keret, elképzelhető, hogy pár veterán fog érkezni az offseasonban. megkérdezték, hogy ez 3 A+ kategóriás FAt jelent-e vagy 6 Marks, Miller szerűt, erre azt mondta, hogy előbb látni kell, kik kerülnek ki a piacra. De elmondta, az eredeti terv az volt, hogy a 3. évben érkezik néhány olyan FA, aki sokat lendíthet előre a csapat
helyzetén.
-Ha már marks és Miller suzóba került, elmondta, hogy bízik mindkettő felépülésében, de ha (főleg Sen'Derrick) nem épül fel szezonkezdetre, van 2 minőségi cserénk Abry Jones és Ziggy Hood személyében, hogy tartsák a frontot a felépülésükig.
-Marcedes és Posluszny: Poz szerintem 100% hogy marad, Caldwell szerint vannak olyan értékei a jelenlétének, ami megfizethetetlen. Marcedesre szintén ilyen játékosként tekint. Mondjuk ez még nem jelenti szerintem azt, hogy marad. A cap space számunk nem jelent hátrányt Caldwell szerint (de előnyt se -szerintem).
-O-line. Minden posztra igyekszik valamilyen konkurenciát hozni az offseasonban, de az RT posztot leszámítva nekem úgy tűnik minden kezdő felé (Joeckelt is beleértve) él a bizalom.
-WR poszt: Azt mondta, nem baj, ha nincs első számú WR, sok csapat elvan enélkül. Nagyon elégedett a 3 rookeival. Nem túl jó hír Cecilnek. Mellesleg kérdezték a mostani draft class erősségéről, és Caldwell a két fal mellett a WR posztot mondta. N csodálkozzunk tehát egy újabb WR érkezésén a draftról. Azt mondta (ez egy kis sav Shortsra) hogy idén jobban kellett volna a veterán jelenlét, mint jövőre fog....
-Alkesszel kapcsolatban továbbra is az az álláspont, hogy luxusként tekintenek arra az eshetőségre, ha visszajön. Hallorennel volt egy kis vitájuk, hogy van-e negatív oldala annak, ha visszatérhet, mert Alkesz szerinte már többször cserben hagyta a franchiset. Caldwell erre azt mondta, hogy a pályán minden rendben van vele, és nem 53 kisangyalt akar a keretében látni. Vannak balhés esetek, kezelni kell őket.
-RB poszt: nem nagyon valószínű, hogy ide nagyon komoly erősítés jön. Szintén Halloren pedzegette, hogy pl . a 2. körben jöhet-e RB, erre Caldwell azt mondta, az RB posztnál vannak sokkal nagyobb needjeink jelenleg. Szerinte a Denard- Gerhart duó körülbelül úgy teljesített, ahogy várták. Toby esetében kiemelte, hogy az Eagles meccs óra sérülésekkel bajlódik, és amikor egészséges volt, akkor produktív is(ez igaz, év végén volt pár biztató meccse).
-Megkérdezték mi volt a legnagyobb öröme és bánara: Örömként a Cleveland elleni Wt mondta, bánatként, hogy véget ért a szezon és most nem készülünk éppen egy playoff meccsre(jó válasz 😀).
-Bortlesszel kapcsolatban örül, hogy végül játszott 14 meccsen, nagyon meg van elégedve a fejlődésével. örül, hogy a labdavesztéseinek a száma jelentősen visszaesett az utolsó pár meccsre.
-Drafttal kapcsolatban azt mondta, hogy nagyon hasonlít a mostani class a tavalyihoz, bár TE és LB poszton kissé vékony, de falemberekben és elkapókban mély csoportról van szó.
-Ma derül ki, kellünk-e a Seniorbowlra. Ha felkérést kapunk, természetesen elvállaljuk.
-Azt mondta az idei 50%os keretváltozási arány jövőre biztos nem lesz ennyi. 30-35%ot említett a várhatóan 7 draft pick, FA igazolások és az UDFAk miatt. Azt is elmondta, jövőre már szeretné, ha a hátsó körös draftoltak nem automatikusan jutnának keretre, hanem csak akkor kerülnének be, ha tényleg kiérdemlik.
-Alualuval kapcsolatban annyit mondott, hogy a Texans meccs után elmondta Tysonnak, hogy szeretnénk valamilyen formában visszahozni, remélhetőleg még piacnyitás előtt.
-Azt is elmondta, hogy töretlen a bizalma abban, hogy a kinevezése előtt Shaonak felvázolt terveit el tudja itt érni.
-Telvin szerinte ha úgy játszik, mint ahogy főleg az utolsó 5 meccsen tette, akkor komoly esélye lesz bekerülni a Probowlra!
Ha valamit kifelejtettem volna, akkor majd még pótolom, ha fent lesz a videó.

Gus szezonértékelője 19 órakor lesz megtartva.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nicks egy pénznyelő, a Giants-től is kiutálták, mi se látjuk értelmét játszatni, csak elvenné a lehetőséget Moncrief elől, itt is többet érnek ha a fiatalok vannak pályán.

Clay és McCourty pedig szerintem hatalmas fan fiction, hülye lenne a jelenlegi klubjuk elengedni őket. Clay-nek szokott fájni a térde de 6 meccset hagyott ki 4 év alatt. Teljesen meg van lőve nélküle Tanny.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Charles Clayre nem költenék semmit
akkor inkább hoznám Davist, vagy ha bankrobbantás, akkor Julius Thomast, Claynek nincsen térde... Davis fos volt idén, de őt ismerjük, már a képességeit
Crabtree-nek volt egy nagyon jó szezonja a 49ersben, viszont mióta elszakadt az achillese, azóta szemmel láthatóan nem túl robbanékony, nála szvsz ez a nagy probléma, de egyébként hozzá hasonló, korrekt WR azért lesz pár kint a piacon, a Colts elengedi Nickset például, aki aranyat érhet, ha bíznak benne és megkapja a lehetőséget, Bey-Beyt én viszont biztosan nem hoznám, még akkor sem, ha FA lesz
nem azért, mert rossz játékos, de szerintem Fisch rendszerébe nem fit
ha kijön minőségi center, akkor én biztosan elgondolkoznék a szerződtetésében, az RT meg nem kérdés, oda is valami minőséget hoznékStez
Na Nicks pl egy olyan elkapó, akin nagyon elgondolkodhat a Jags és olyan sokba sem kerülne és számunkra megfelelő korban van.
A C poszt Bowankoé, 6. körös rookiehoz képest kifejezetten jól játszott idén, erősítenie és erősödnie kell az offseasonban, de egyébként más gond nincs vele.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
lol, Charles Clayre nem költenék semmit
akkor inkább hoznám Davist, vagy ha bankrobbantás, akkor Julius Thomast, Claynek nincsen térde... Davis fos volt idén, de őt ismerjük, már a képességeit
Crabtree-nek volt egy nagyon jó szezonja a 49ersben, viszont mióta elszakadt az achillese, azóta szemmel láthatóan nem túl robbanékony, nála szvsz ez a nagy probléma, de egyébként hozzá hasonló, korrekt WR azért lesz pár kint a piacon, a Colts elengedi Nickset például, aki aranyat érhet, ha bíznak benne és megkapja a lehetőséget, Bey-Beyt én viszont biztosan nem hoznám, még akkor sem, ha FA lesz
nem azért, mert rossz játékos, de szerintem Fisch rendszerébe nem fit
ha kijön minőségi center, akkor én biztosan elgondolkoznék a szerződtetésében, az RT meg nem kérdés, oda is valami minőséget hoznék

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell szezonértékelő sajtótájékoztatója ma 17 órakor lesz megtartva és itt lehet majd megnézni:
 www.jaguars.com/live/

Jeff Lageman szerint visszanézve a Texans meccs felvételeit, az utolsó driveban Bortles hibátlanul játszott - mellesleg nem először villog a meccs végén vagy 2 minute drill szituációkban - ez nagyon nagy előnye!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/7d3c7683-61bd-4a17-91bf-47b89cbf55f3
Mindkét passza, ami Shorts felé ment a legvégén elkapható lett volna, ha Cecil jobban helyezkedik.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nagyon jó írás a BCCn Hank Jonesstól a 2014es szezonról (kis előretekintéssel):
 www.bigcatcountry.com/2014/12/29/7463139/reflections-on-the-jaguars-2014-season
iktriad
Köszi a cikkért szupi volt.
Az lenne a kérdésem, hogy akkor szerinted posztokra leosztva ki maradjon, ki menjen, ki jöjjön FA-ről, és milyen posztra kéne draftolni, illetve kb mikor jöhet vissza Marks.

Előre is köszi 😀Adirotor
Pár hsszel korábban írtam arról, hogy ki maradjon, és ki menjen - íme egy idézet abból:
Akiket mindenképpen visszahoznék: Ryan Davis, Alualu, Pasztor, Ta'ufo'ou, Todman és J. T. Thomas.
Ha nem kerülnek sokba, akkor Shorts és Ball is maradhat.
A többiek mehetnek.
Akiket igazolnék: McCourtey FSben a Patsből, Charles Clay vagy Julius Thomas TE poszton, esetleg Bulagat mint RT, WR poszton meg majd meglátjuk ki lesz elérhető.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egy nagyon jó írás a BCCn Hank Jonesstól a 2014es szezonról (kis előretekintéssel):
 www.bigcatcountry.com/2014/12/29/7463139/reflections-on-the-jaguars-2014-season
iktriad
Köszi a cikkért szupi volt.
Az lenne a kérdésem, hogy akkor szerinted posztokra leosztva ki maradjon, ki menjen, ki jöjjön FA-ről, és milyen posztra kéne draftolni, illetve kb mikor jöhet vissza Marks.

Előre is köszi 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem az a kérdésem lenne, hogy itt meddig tart a rebuilding?
Két év alatt kb nulla előrelépés, 7-25-ös mérleg, sztem jövöre itt újra nagytakarítás lesz ha nem lesz legalább pozitív szezon.gabokocka
Pontosan. Jövőre már legalább 7-9 körül kell teljesíteni és decemberben versenyben kell lennünk még a playoffért, különben hullhat egy pár fej jövő ilyenkor. Nem feltétlenül Caldwellé és Bradleyé, de Fisch és Babich állása óriási veszélyben lenne egy újabb 4-5 Ws szezon után(kvázi kisebb csoda lenne, ha maradnának). És Gus széke tűzforró lesz 2016ban, ha marad.

Én Alualu esetében érzem elég meglepőnek, hogy itt akar maradni.
Ha már beletörődött a csere szerepkörbe akkor ezt miért nem egy erősebb csapatnál akarja folytatni? Mert ott lebaszás van ha kikap a csapat? 😛
Nyilván playoff-gárdáknál kevesebb a capspace mint itt, szóval annyira nem kell messzire menni a válaszért, de sok olyan játékos van, aki nem kamázná annyira a langyos vizet mint ő.Höri
Alualunak végre megtaláltuk a posztját, és Red Byrant előtte már benne van a 30ban. Szóval ha marad hosszú távra, akár vissza is szerezheti a kezdő posztot is. Idén pl. összeségében jobban játszott sokak szerint, mint Big Red.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én Alualu esetében érzem elég meglepőnek, hogy itt akar maradni.
Ha már beletörődött a csere szerepkörbe akkor ezt miért nem egy erősebb csapatnál akarja folytatni? Mert ott lebaszás van ha kikap a csapat? 😛
Nyilván playoff-gárdáknál kevesebb a capspace mint itt, szóval annyira nem kell messzire menni a válaszért, de sok olyan játékos van, aki nem kamázná annyira a langyos vizet mint ő.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 968 — Keep pounding
Nekem az a kérdésem lenne, hogy itt meddig tart a rebuilding?
Két év alatt kb nulla előrelépés, 7-25-ös mérleg, sztem jövöre itt újra nagytakarítás lesz ha nem lesz legalább pozitív szezon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iupatit hova raknád, mikor Beadelsre költöttünk 30 milliót idén és Linder a legjobb OL a csapatban? iktriad
Én "előléptetném" RT-nek Lindert, játszott egyetemen azt is.Húsrágó
Linder RGben bevált. Ne rontsuk el azt a keveset, ami jelenleg műkődik.

Crabtree meg nem lenne túl nagy upgrade, főleg ha Blackmon is visszatérhet.iktriad
Vele kapcsolatban nekem van egy olyan érzésem, hogy csak a játékrendszer nem fekszik neki, nem a képességeivel van baj. Ezt megmagyarázni nem tudom, talán Roddy White kezdte így a karrierjét. Húsrágó
Nem tudom, de Crabtree nekem sem tűnt igazi 1. számú WRnek. Ha valakinek oda kell adni egy masszív szerződést, az legyen Cobb a Packersből vagy talán Demaryius Thomas, ha a Green Bay vagy a Denver nem tud vele megegyezni.

Pass rusherrel meg az a baj, hogy már így is valószinű le kell mondani 1 emberről a mostani 4esből, ha tényleg oda jön valaki. Plusz irdatlan mennyiségű pénz menne így a D-lineba még egy prémium játékossal FAről. Inkább a back7enre költsünk.iktriad
A ragaszkodás a "nem olyan rossz" "voltak jó meccsei" "nem lóg ki lefelé a csapatból" típusú játékosok nem segít abban, hogy előre lépjen a csapat. Alualu nem rossz, de az már egyértelmű, hogy nem váltja meg a világot. Nem vérezne a szívem miatta különösebben, különösen, ha egy szezonoként 10+ sacket gyártani képes ember váltaná.Húsrágó
Alualu (és Bryant) hiába hivatalsan DEk, nem pass rusherek, hanem a futás ellen használjuk őket elsősorban. Szóval Tyson kvázi irreleváns a kérdésben. Az hogy így Alualu is összeszedett 3,5 sacket 2 év alatt erről a posztól, az kvázi nagy extrának számít. Mellesleg mindenki szerint megtaláltuk az ideális posztját, ahol jól és megbízhatóan teljesít. És nem is kerülne sokba ő sem.
A 4es akiről itt szó van: Clemons, Chris Smith, Ryan Davis és Branch.
-Clemons 8 sackkel zárt, még van úgy tűnik a tankjában benya, bár elsősorban az ő utódja jönne 1/3on. Mégiscsak 34 lesz 2015ben.
-Windmill Todd Wash keze alatt kezd hasonlítani arra a játékosra, akinek draftoluk. Igaz, idén sokat volt sérült. Mellesleg contract éve jön jövőre, tehát iparkodni fog egy új zsíros szerződésért.
-Ryan Davis egy dologhoz ért, de ahhoz nagyon, és ez a pass rush. 6,5 sack (+ 2 FF) baromi jó, ha azt vesszük, hogy olyan nagyon sokat nem játszik. És DT poszton is bevethető!
-Chris Smith meg 7 aktív meccsén csinált 3 sacket. Szerintem belőle komolyan lehet még valaki.
Már egy DE esetében is valószínű egyvalakit el kell küldeni esetleg Chris Smitht a practice squadba tenni, bár nem hiszem, hogy sokáig ott maradna... ), 2 új érkező esetén esetén egy jobb játékosról mindenképpen le kéne mondanunk.

Ezért mondom, hogy már 1 új DE is problémás lesz. Egy esetben tudom elképzelni egy úabb pass rusher. Amíg Marks fel nem épül, talán játszhatna a helyén Leonard Williams, és ez esetben lenne hely egy veterán DEnek. De ez nagyon valószínűtlen forgatókönyv.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Iupatit hova raknád, mikor Beadelsre költöttünk 30 milliót idén és Linder a legjobb OL a csapatban? iktriad
Én "előléptetném" RT-nek Lindert, játszott egyetemen azt is.

És ki az a Julio Thomas? Julius latino unokatesója? 😀😀 iktriad
Bocsánatot kértek Julestól, nem érdemli meg, hogy elrontsam a nevét 😛

Crabtree meg nem lenne túl nagy upgrade, főleg ha Blackmon is visszatérhet.iktriad
Vele kapcsolatban nekem van egy olyan érzésem, hogy csak a játékrendszer nem fekszik neki, nem a képességeivel van baj. Ezt megmagyarázni nem tudom, talán Roddy White kezdte így a karrierjét.

Pass rusherrel meg az a baj, hogy már így is valószinű le kell mondani 1 emberről a mostani 4esből, ha tényleg oda jön valaki. Plusz irdatlan mennyiségű pénz menne így a D-lineba még egy prémium játékossal FAről. Inkább a back7enre költsünk.iktriad
A ragaszkodás a "nem olyan rossz" "voltak jó meccsei" "nem lóg ki lefelé a csapatból" típusú játékosok nem segít abban, hogy előre lépjen a csapat. Alualu nem rossz, de az már egyértelmű, hogy nem váltja meg a világot. Nem vérezne a szívem miatta különösebben, különösen, ha egy szezonoként 10+ sacket gyártani képes ember váltaná.

McCourteyt viszont nagyon szívesen látnám itt, csak kár, hogy lesz ezzel így pár másik csapat, a Patsszel az élen.iktriad
Ujjak keresztben!