Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Shorts minden reménye elveszett egy rendes szerződésre ezen a meccsen.Nem fog nagyon részt "kizabálni" a 61 m$-ból...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Snap számok tegnapról:

OFFENSE (59 snaps)

QB: Blake Bortles 59.

RB: Toby Gerhart 27, Jordan Todman 24, Will Ta’ufo’ou 14, Storm Johnson 9.

TE: Marcedes Lewis 55, Clay Harbor 19, Nic Jacobs 5.

WR: Cecil Shorts 53, Marqise Lee 51, Allen Hurns 36, Ace Sanders 2.

OL: Zane Beadles 59, Sam Young 59, Luke Bowanko 59, Brandon Linder 59, Luke Joeckel 59.

Beadles továbbra sem hiányzott egyetlen snapet sem idén. Hurns snapszámai visszaestek, szemben Leevel, aki egyre többet van bent. Ace Sanders még most se tud pályára kerülni... Todman az elmúlt 2 meccsen többet volt bent, mint azt megelőző 5ön.

DEFENSE (67 snaps)

DL: Chris Clemons 58, Sen’Derrick Marks 46, Abry Jones 35, Red Bryant 31, Ryan Davis 29, Tyson Alualu 26, Ziggy Hood 24, Chris Smith 18.

LB: J.T. Thomas 67, Telvin Smith 67, Geno Hayes 25.

DB: Demetrius McCray 67, Johnathan Cyprien 67, Dwayne Gratz 67, Josh Evans 67, Aaron Colvin 41, Sherrod Martin 2.

Roy Miller snapszámait Abry Jones és Ryan Davis kapta meg (mindkettő idénycsúcsnyi időt töltött a pályán). Telvin is végigjátszotta a meccset(idén másodszor), Hayes snapszámainak visszaszorulása nem jó hír neki a szerződéshosszabbítás szempontjából. Colvin szerencsére egyre többet van bent, csakúgy mint Chris Smith, aki szintén idén most volt a legtöbbet pályán. A 3 sack tőle nem rossz, ahhoz képest, hogy sokáig practice squados volt.

Szuper hír egyébként a győzelem, mert így négy év alatt harmadszor ajándékozzuk az 1/1-et divízió riválisnak. Luck és Clowney után Mariota is az AFC South-ban, juhéééééj!Maka
Wisenhunt pont nem szeret kúbét vinni 1. körben, lásd arizonai évek. Most is a 6. körig várt Mettenbergerrel, aki sanszosan a Titans kezdő QBje lesz jövőre, ha Ken marad HC.
És ahogy Clipboard Jesust(=Whitehurst) tegnap elnéztem, nem a QB poszt a fő kerékkötője a Tenneessenek...
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szuper hír egyébként a győzelem, mert így négy év alatt harmadszor ajándékozzuk az 1/1-et divízió riválisnak. Luck és Clowney után Mariota is az AFC South-ban, juhéééééj!Maka
és a Tampát hogy előzik be? Megverik McCownék a Green Bayt?Höri
A részletek elhanyagolhatóak.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szuper hír egyébként a győzelem, mert így négy év alatt harmadszor ajándékozzuk az 1/1-et divízió riválisnak. Luck és Clowney után Mariota is az AFC South-ban, juhéééééj!Maka
és a Tampát hogy előzik be? Megverik McCownék a Green Bayt?

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szuper hír egyébként a győzelem, mert így négy év alatt harmadszor ajándékozzuk az 1/1-et divízió riválisnak. Luck és Clowney után Mariota is az AFC South-ban, juhéééééj!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Előre jeleztem neki twitteren, hogy ment egy mail, szóval max Ricardo lepődhetett meg, ő meg nem ismer(hacsak az egy Telekis találkozónkat nem számítjuk '99ből. 😀😀)
iktriad
Piszkosul unatkozhattál. 😕)
Ja és a bünti egy hét eltiltás a eredménykövetőből! :pgaben
Megígértem már rég, hogy akkor fogok írni egy emailt. Csak betartottam a szavamatiktriad
Az mindenesetre megint látszott, hogy lenne fantázia a csapatban. Na persze, ha nem a pancsolással meg golfozással lennének elfoglalva. 😕gaben
Egy erős offseason kell mondjuk egy olyan drafttal, mint az idei és jövőre a playoffért játszhattunk. Nem biztos, hogy bejutunk, de szerintem jövőre lehet olyan szezonunk, mint ami idén a Brownsnak vagy a Buffalonak van.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 995 — Deion Sanders for president!
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Előre jeleztem neki twitteren, hogy ment egy mail, szóval max Ricardo lepődhetett meg, ő meg nem ismer(hacsak az egy Telekis találkozónkat nem számítjuk '99ből. 😀😀)
iktriad
Piszkosul unatkozhattál. 😕)
Ja és a bünti egy hét eltiltás a eredménykövetőből! :pgaben
Megígértem már rég, hogy akkor fogok írni egy emailt. Csak betartottam a szavamatiktriad
Az mindenesetre megint látszott, hogy lenne fantázia a csapatban. Na persze, ha nem a pancsolással meg golfozással lennének elfoglalva. 😕

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Előre jeleztem neki twitteren, hogy ment egy mail, szóval max Ricardo lepődhetett meg, ő meg nem ismer(hacsak az egy Telekis találkozónkat nem számítjuk '99ből. 😀😀)
iktriad
Piszkosul unatkozhattál. 😕)
Ja és a bünti egy hét eltiltás a eredménykövetőből! :pgaben
Megígértem már rég, hogy akkor fogok írni egy emailt. Csak betartottam a szavamat

Gus mai értékelője:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-It-was-fun-to-be-a-part-of/3911b5aa-9299-414d-9ef2-82132efc93b6

Andre Branch talán játszhat a szezonzárón. Gerhart 2× is megsérült a bordájával, remélhetőleg azért 10 nap elég lesz, hogy regenerálódjon.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 995 — Deion Sanders for president!
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Előre jeleztem neki twitteren, hogy ment egy mail, szóval max Ricardo lepődhetett meg, ő meg nem ismer(hacsak az egy Telekis találkozónkat nem számítjuk '99ből. 😀😀)
iktriad
Piszkosul unatkozhattál. 😕)
Ja és a bünti egy hét eltiltás a eredménykövetőből! :p

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Előre jeleztem neki, szóval max Ricardo lepődhetett meg, ő meg nem ismer(hacsak az egy Telekis találkozónkat nem számítjuk '99ből. 😀😀)iktriad
Ja csak pont mással foglalkoztam abban a pillban de egyből fölkaptam a fejem, mondom ezt a nevet ismerem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Előre jeleztem neki twitteren, hogy ment egy mail, szóval max Ricardo lepődhetett meg, ő meg nem ismer(hacsak az egy Telekis találkozónkat nem számítjuk '99ből. 😀😀)

Malcolm Smith jöhetne például.iktriad
dafuq, Telvin padozzon?Höri
Jogos. Malcolm Smith nem tudna Hayes helyén játszani szerinted?iktriad
nem, nézd meg ki a Seahawks SLB.
KJ Wright. 6'4", 250 lbs.
Kissé más szerepkörHöri
Ok (ő meg most hosszabbított). Mondjuk jönni fog 1-2 új LB, de ahogy mostannság hallom, Poz most inkább visszajön majd '15re, mint nem.
Kinéz egy J.T Thomas- Poz-Telvin kezdő hármas és pár új ember(rookie) lesz mögöttük, mint csere.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.Ka'deemCarey25
Szerelem volt első hallásra.

több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Iktriad, téged beolvastak a sport tv-ben most hallom az ism.-ben. Kíváncsi lennék Ádámnak kattant-e valami abban a pillanatban.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Malcolm Smith jöhetne például.iktriad
dafuq, Telvin padozzon?Höri
Jogos. Malcolm Smith nem tudna Hayes helyén játszani szerinted?iktriad
nem, nézd meg ki a Seahawks SLB.
KJ Wright. 6'4", 250 lbs.
Kissé más szerepkör

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malcolm Smith jöhetne például.iktriad
dafuq, Telvin padozzon?Höri
Jogos. Malcolm Smith nem tudna Hayes helyén játszani szerinted?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Malcolm Smith jöhetne például.iktriad
dafuq, Telvin padozzon?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mini PFF összefoglaló - Telvin, Clemons és Todman mind a pozitív tartományban.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/19/refo-titans-jaguars-week-16-2/

Telvin Smith interjú:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Smith-I-had-fun-out-there/2bfc5191-5ec8-46a4-8cdc-656ebce60551


Nekünk lesz a legtöbb cap spaceünk az offseasonban - Íme a CBS terve, hogy mit kéne kezdeni vele:
1. Jacksonville Jaguars

Salary Cap Room Projection: $61.58 Million

Jacksonville leads the NFL in 2015 salary cap space partially because of having the most carry over room at $21.9 million. This isn't due to a lack of aggressiveness in free agency. The Jaguars signed transition player Alex Mack to a five-year, $42 million offer sheet that was quickly matched by the Cleveland Browns.

Expect more of this approach from the Jaguars in 2015. Owner Shad Khan has pledged that the team will be very active in free agency. The Jaguars took a step in that direction heading into Week 16's action by signing impending free agent defensive tackle Roy Miller to a four-year, $16.25 million contract extension.

Seven players are headed toward unrestricted free agency. Wide receiver Cecil Shorts is the best of the bunch. The Jaguars may not make much of an effort to re-sign him after selecting Marqise Lee and Allen Robinson in the second round of this year's draft, and picking up Allen Hurns, who has been the team's most productive wide receiver, as an undrafted free agent.

It wouldn't be a surprise if the Jaguars continue their trend of reuniting head coach Gus Bradley with some of the players he had as defensive coordinator of the Seattle Seahawks. Byron Maxwell (6-foot-1, 207 pounds) has the size Bradley prefers at cornerback. Super Bowl XLVIII MVP Malcolm Smith would be an upgrade at outside linebacker.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24900492/agents-take-seven-nfl-teams-with-cash-to-burn-in-free-agency
Malcolm Smith jöhetne például.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jimmy & Keenan A Football Life- nagyon szívessen megnézném foleg ha lenne hozzá felirat ( esetleg valaki csinálna).
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Jaguars as favorites against the spread in Gus Era: 1-0.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 858 — Chalk Dawk fan
Hurns (és Todman, de ő a Washington ellen csak a ST-ben) az egyetlen Jacksonville-i támadó idén, akinek az összes meccsen volt labdaérintése. Elit.

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Jó a fal.

Maka
elsőre nem tudtam ki támadHöri
Ez a célkitűzés a jövőre: jönnek majd a sikerek, ha a fal kevesebb mint 50% lesz csak földön a snap utáni másodpercekben.

Újabb győzelem, yay. Esétre lehet el is felejtem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Örülök, hogy felkeltem hajnalban a meccsre és tripla mosollyal az arcom tértem nyugovóra utána:

1) Végre megint egy győzelem!!!! Másfél negyed után, nem fogadtam volna rá... Marks dörzsölte az ujjait a sack után, szinte hallani lehetett a sercegést!

2) Előre is elnézést, hogy klasszikust nem szó szerint idézek, de Höri talán elnézi a dolgot: " Lewis egész karrierjét Jacksonville-ben töltötte, jól tudja, hogy mi az a sikertelenség" Ezen még én is röhögtem, pedig tudom, hogy egy kicsit illetlen dolog a részemről 😊

3) Szintén Höri "Hacsak a Titansnél nem kezdenek el időt kérni, amit nem hiszek" "Időkérés!" 😀 😀 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Roy Miller térdét műteni kell, szóval sanszsan ő már idén nem lép pályára. Abyr Jones nem játszott rosszul az éjjel, és gon dolom majd hozunk egy DTt a Texans meccsre.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki tudja, keressen utána erre a Jimmy & Keenan A Football Life-ra, mert nagyon jó volt. A kezdetektől egészen a mostani Giants meccsig követék két legjobb elkapónk életútját. Hátborzogató és picit könnyes pillanat volt, amikor Jimmy azt mondogatta, "á lehet már azt se tudják ki vagyok", és erre óriási ovációt kapott a nézőktől. Egyébként egyszerre kéne őket legközelebb beiktatni a Jaguars Ring of Honorba. Méghozzá a legközelebbi alakalommal. Jimmy visszavonuló sajtótájékozatójára (ami azért volt, mert megint droggal bukott meg, és inkább visszavonult, mintsem hogy kiderüljön a dolog - de persze kiderült) már én is emlékszem, hogy néztem.
Jimmy szerencsére már nincs háziőrizetben, és a fia Trey a Louisvilleben fog játszani. Egyébként még Michael Irvinék szoktatták rá őt is a kokóra Dallasban, és csak mostanában tudott lejönni a cuccról, de úgy nézem, most végre tiszta. Remélem, ha Füves Alkesz előkerül, leülnek dumálni egyet. Tanulhatna Jimmy hibáiból. ..
Coughlin, Brunell, Boselli, Prisco és Fred beszélt még a programban.Tom amennyire kemény edző hírében áll, annyira rendes emberként volt jelen ebben a filmben.
Keenan meg szerintem hamarosan nem csak a Maryland WR edzője lesz.
Nagyon jó doksi volt. Nézzetek meg!

Vissza a TNFre - Gus az öltözőben a meccs után(nem véletlen, hogy ennyire imádják a fiúk Bradleyt)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Gus-Bradley-Postgame-Speech/e778e1ca-cf92-4c6c-9c3d-8394dc5ac1fb
Úgy látszik a We believe in victory kezd a 2. kedvenc chantunk lenni a DUUUUUUUUVAL után. 😀😀

A nap egyik hőse Bortles:
Gutsy effort by Bortles tonight. He had to work out for 30 minutes at 4:30 p.m. to get cleared. Good sign for Jaguars future.(Hays Carlyon)
Szar lábbal turnover mentes meccset lehozni és mellé sprintelni 50 yardot szép teljesítmény.

Ez meg Jim Natz véleménye a TNFről:
"I wish we had a lot of games like this this year."
Egyértelműen az egyik legizgalmasabb meccs volt a TNFek közül.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles megint nem adta el -> megint nyertünk. Megvan a nyerő recept. 😀

4 sack jött ma is(igaz annyit kaptunk be). Marksnak örülök, hogy megkapta ez extra 600 000$-t. Leremélem ott lesz a Probowlon. Chris Smith és Abry Jones 3-3 sacknél ját. Nem rossz.

Shorts -> Hú, ez de szar volt, kivéve a 3 .-os elkkapása. Jövőre szerintem nem lesz itt..A passz szép volt. 😀

.Nemsokára jön az NFL Networkön a Lightning & Thunders NFL Life az NFL Networkon.

3 dolog, a meccsről a BCCn:
 www.bigcatcountry.com/2014/12/18/7419537/jaguars-titans-final-score-recap-blake-bortles-marqise-lee