NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Desmond Bishop csütörtökön hivatalos ide, ha nem sikerülne megegyeznie a Vikingsal (ma ott vizitál).
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my daysapka
Ha összeadjuk az összes eddigi nyilatkozatot, akkor a Chiefs idén egyrészt veretlenül lesz Super Bowl győztes, másrészt megdöntik az összes létező rekordot, amit eddig számon tartottak a ligában. 😊somoskovig
nemhogy veretlenül lesz bajnok, de a Chiefs B-vel fogják lejátszani Goodell kérésére, akkor fölényben lesz a csapat a ligával szembensapka
Nincs is Chiefs B. Két A van. 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Én azon gondolkoztam, csak úgy lehet majd Bowe ligaelső TD+ elkapott yardja (meg anyámkínja) mellé Jamaal elkapás és futás egyszerre és külön rekordjait (bár Jamaal egyedül nem beszél hülyeséget, a többiek mondják róla) hozni, párban a védelem elképesztő számait is, ha tömörítünk. Vagyis az ellenfél sack közben dob IT-ket. Különben nem lesz rá idő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my daysapka
Ha összeadjuk az összes eddigi nyilatkozatot, akkor a Chiefs idén egyrészt veretlenül lesz Super Bowl győztes, másrészt megdöntik az összes létező rekordot, amit eddig számon tartottak a ligában. 😊somoskovig
nemhogy veretlenül lesz bajnok, de a Chiefs B-vel fogják lejátszani Goodell kérésére, akkor fölényben lesz a csapat a ligával szemben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my daysapka
Ha összeadjuk az összes eddigi nyilatkozatot, akkor a Chiefs idén egyrészt veretlenül lesz Super Bowl győztes, másrészt megdöntik az összes létező rekordot, amit eddig számon tartottak a ligában. 😊

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.ulpianus
ekkorát túlozni, ehhez már pofa kell 😀, made my day

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nagyot mondó rovatunk folytatódik. Most épp Allen Bailey (csere DE) jelentette ki, hogy ha nem jön közbe sérülés, akkor ő bizony legalább 10 sacket össze kíván hozni idén. Két éve van a ligában, eddig sikerült neki 1 sack, most nem kicsit hatékonyabb lesz, hacsak nem téved. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a helyi vizes fiú LSDt csempészik a gatoradebe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Desmond Bishop LBt a Packers kivágta. Állítólag a Chiefs érdeklődik iránta. Podcastben empty taxi hozta a hírt. (GM Dorsey a Packersből jött.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem a Murray Staten játszott 3-4ben és 4-3ban is. Kissé tweener, ez előnye is lehet. Ezért is volt furcsa, hogy kitettük(nálunk is 4-3/3-4 hibrid Dt akar Bradley használni). Remélem itt megragad. Bár ha beválik, év végén új szerződést kell adni neki, ugyanis FA lesz.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Van esélye a tehetsége alapján. Azonban itt 3-4 (2 gap emberezés) van. 3-4 DEnek kicsi, OLBnek pedig jobban kellene zónáznia, illetve jobban blitzelni. Igazából ő egy 4-3as DE, run stoppernek mondod, nem igazán illik a blitz központú Sutton védelembe. Ellenérv lehet több is. Például Sutton védelme hibrid, számos 4-3as elemet felvesz. Sutton mindig variál, gyakori a shift DL+LB sorban, man-zone mixek, bármiben bármi előfordulhat.

Azonban ettől Lane posztja nincs meg. A gond látszólag a mindent átütő blitz hiánya. De igazából tud Lane blitzelni (egyetemi videóit érdemes nézni, vagy akár csak statokat).
Most azt mondom, ő is azért van itt, mert keresik a kezdősor mögé a minőségi csapatot. Big Red és Dorsey fő alapelve idénre ez. Hiába a sok tehetség a kezdősorban, ha mögöttük nincs senki. OLB posztra konkrteizálva ez Tamba Halit és Justin Houstont jelenti, mögöttük leváltották legtöbbjüket. Frank Zombo illetve Edgar Jones az elsőszámú cserék, őket kell kiszorítania. A többi srác közül talán a hetedik körös Mike Catapano futhat be komoly back up karriert, bár nem valószínű, hogy idén. Lehet soha. Lane legalább látott már meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett waiverről Austen Lane. Remek run stopper. iktriad
Neked nagy kedvenced a srác, ha jól követtem a dolgokat. 😊ulpianus
Naná, anno 2010ben megjósoltam hogy draftoljuk!
 blackandteal.com/2010/03/27/the-next-de-of-the-jaguars-scouting-austen-lane-de-murray-state/
Figyelemmel fogom követni a pályáját itt is. Remélem beverkszi magát az 53ba.

És tényleg baromira szórakoztató a pasas twitteren!
 www.nfl.com/news/story/09000d5d82a6f527/article/austen-lane-jacksonville-jaguars-de-fun-on-twitter
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Érkezett waiverről Austen Lane. Remek run stopper. iktriad
Neked nagy kedvenced a srác, ha jól követtem a dolgokat. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett waiverről Austen Lane. Remek run stopper. Aki fent van twitteren annak nagyon ajánlom követni őt:
 twitter.com/A_Train_92

Dan Muir lett kirakva, hogy helyet csináljanak neki.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
7 csapat érdeklődik Vonta Leach FB után, köztük a Chiefs is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Azt mondta Terrell Owens, hogy ő szívesen játszana a Chiefsben, szerinte illene a csapatba. Nos, erre igazából olyan kevés esély van, hogy mindegy is ő mit gondol erről. Szeret nyilatkozni mindenfélét, átgondolni nem feltétlen szokta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Eztet ide, ha már nevesítve van 😉
 blog.statwing.com/nfl-play-by-play-data-analyzed-visualized-and-quizzified/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Három fiatal besült CBt behívtak minap próbajátékra. Akwasi Owosu-Ansaht (Dallas 2010es 4. köröse) és LeQuan Lewist megelőzve, végül Vince Agnew kapott szerződést. Miami és Dallas PSben vitézkedett, négy meccsen lépett pályára. Leginkább edzőpartner, esetleg STbe befér, ha képes fejlődni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Knile Davis, a Jamaal mögötti másodfutó rosszul teljesített a passzedzéseken. több labdát elejtett, ezek közt volt két könnyű is. Más offenseben ez nem volna probléma igazán, mert elég egy scat back. És Jamaal pont azzal nyűgözte le több edzésen az edzőket és játékostársait, hogy folytatta a váll fölötti elkapások, egykezes elkapások sorát. Ahogy Derrick Johnson mondta, Jamaal mindig "Vow" szinten játszik, legyen szó bármiről. Ráadásul DexMex pedig teljes értékű slot WR, így két scat back is van. Csakhogy Reid rendszerében gy HBnek tudni kell elkapni, vagy csak szituációs játékos lehet. Márpedig Davis eddig úgy volt besorolva (annak is hozták), hogy Jamaal helyét át kell vegye sérülés esetén egy vagy több meccsre is. Akár egy teljes szezonra. Tehát nagyon gyorsan fel kell mutatnia valamit elkapások terén. Különben marad másodhegedűs, és DexMex lesz a vésztartalék. Vagy Cyrus Gray. Ellentmond ennek persze, hogy futásokban ő teljesít legjobban Jamaal után. Végül is az fontosabb.

Jó hír is van. Jon Baldwin nagyon jó napot zárt megint. Azon már nem is akadt fenn senki, hogy konkrétan mindent elkapott, rövid, közepes, mély passzokat, vonal mellett vagy tömegben. Eddig is alig hibázott, most épp egyet sem.
Két dologgal hívta fel magára a figyelmet. Egyik, hogy rendszeresen túlugorja a védőit. Baldwin 6'4 1/2 magas, ligaszinten egyik legnagyobb a súlypontemelkedése, és hosszú kezei vannak. Alex kezd ráérezni erre, és olyan magas labdákat dob, hogy a védőknek esélyük nincs Jonathan ellen. (Erre Cassel sosem volt képes, ő mindig túldobta, vagy aluldobta Baldwint). Még a CBk közt magasnak számító Sean Smith is többször bajba került.
Másik egy konkrét play volt. Baldwin észrevette, hogy a front 7 blitzre áll fel. Jelzett Alexnek, hogy egy gyors slantet, vagy hasonlót kellene futnia, Alex bemondta a playt. Snap, jött a blitz tenger, gyors passz, és Baldwin nem is verekedett a CBvel, üresbe mozoghatott könnyen, és kényelmesen elkapta. Az edzőknek nagyon tetszett ez az összhang és helyzetfelismerés.
Jon Baldwin edzésen mindig jó, de meccseken jobban függ a passzok minőségétől a játéka, mint Bowenak. D-Bo rossz passzokból is jól dolgozik. Baldwin ehhez még nem elég rutinos, nem is ennyire agresszív. Bár ahogy nő az önbizalma, és Bowe hajtja őt is, valamint Avery kiszorította a WR2 posztról, láthatóan motivált. Ezt kell meccsnapokra átvinnie. Vagy persze lehet, normális passzokkal nem is lesz gondja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Jamaal Charles és Dexter McCluster visszatértek, teljes edzést végeznek.

Valamint ellátogatott Dick Vermeil a csapathoz. Ő egy legendás edző, akár az Invincible c. filmből is lehet ismerős. Nem véletlen, hogy Philadelphiában is járt viziten. E két csapatnál volt HC. Emellett még a Ramsnek volt vezetőedzője az NFLben, ahol SBt is nyert.

Azt mondta, hogy nagyon impresszív az edzés ("... very impressive football practice. Very, very impressive practice.").
Sok a tehetség, John Dorsey (GM) jó munkát végzett. Illetve Andy Reid láthatóan újjászületett. Vidám, vicces kedvében van, és kiegyensúlyozott. (Utolsó Eagles éveiben főképp fia halála miatt, és más okokból eléggé maga alatt volt, bezárkózott.)
Vermeil szerint a legfontosabb tudatosítani magunkban, hogy miként akarunk nyerni, mit kell ehhez tennünk, és aztán ezeket mind meg kell tenni. Márpedig Reid tudja mit kell tenni, tudja kiket kell hoznia edzőnek vagy játékosnak, hogy kell csapatot építeni, hogyan kell nyerni. Sokat nyerhet vele a Chiefs.
Reid maga hívta őt ide, de természetesen a Hunt (tulaj) családdal is jó a kapcsolata.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Köszi mirdal! Lassan mennek vakációra a srácok, akkor lesznek elembeteg hírek maximum.

Attól boldog új ST edzőnk Dave Toub, hogy micsoda jó visszahordói vannak. Azért kérdeztek rá, mert ingyen kivágták a szerződés alatt álló Javier Arenast. Aki oké, rendszeridegen lett nickel backként (CB), ellenben PRben évek óta a liga jobbjai közt teljesített.

Erre mondta Toub, hogy Knile Davis is elég jó, de nem tapasztalt, nem hordott vissza még élesben. Több dologra is utalhatott. El kell kapni a labdát, de már ekkor odaérhet valaki. Ha mégsem, akkor lehet futni, akár kevésbé szorítva a labdát, nem kell leszegett fejjel futni (mint HBként Davis szokta), a sebesség döntő lehet. És így tovább, például gyorsan kell alkalmazkodni a blokkokhoz, vagy épp azok átszakadásához. Toub szerint Davis jól lát a pályán, a súlya és sebessége pedig ritka kombinációt alkot, beválhat.

Toub nemrég a témában kiemelte külön DexMexet, aki sérülése előtt a legfőbb visszahordó volt edzéseken. Edzőnk szerint, bár McCluster hordott vissza, és nem rosszul, de mégis komoly potenciált hagytak benne. Neki is tanulnia kell pár dolgot, de sokkal képzettebb és láthatóan tapasztaltabb, mint Davis.

Megemlítette még az egyetemi sztárvisszahordó (tavaly sokat sérült) Devon Wyliet. Nem is baj, mert ő is, és az említett mindkét srác elég sérülékeny.Még olyan peremjátékosok is kaptak lehetőséget, mint Junior Hemingway. Aki power HB felépítésű WR, roppant fizikális elkapó, aki szeret futni a labdával nagyon. A Michigan egyetemen is ez volt egyik legfőbb erőssége. Logikusnak tűnik, de a sebessége nem meggyőző (4.51), bár nem is lassú. PR lehet inkább, ott ez jobban klappol. Mint mondjuk Arenas.

Azért próbálnak ennyi embert (+ S. Draughn a csere HB, meg másokat is), mert Jamaal kisebb sérülése miatt Knile Davis lett az elsőszámú futó, DexMex sérült, van lehetőség keresgélni.

Toub azt mondta, neki nem elég, ha mennek a visszahordások tűrhetően, mint eddig. Ő komoly eredményeket akar elérni (mint azt tette a Bearsnél, az elmúlt majdnem 10 év során többször). Ezért igazolnak sorban nevenincs játékosokat a STbe. A kulcsposztokra külön figyelmet fordít.

Ezt erősítette meg a két rúgójátékos Ryan Succop és Dustin Colquitt is. Succop nem rossz kicker, Colquitt az egyik legjobb punter, de még tőlük is vár javulást Toub, ezt határozottan kijelentette. A srácoknak ez tetszett. Colquitt most kapott egy halom pénzt (öt évre), nagyon rossz hangulata nem lehet. Succop pedig tavaly (szintén 5 évre), ha már itt tartunk. Róluk amúgy sem volt posztelemző. Nem láttam értelmét olyan posztokon, ahol egy versenyző indul, aki már nyert is. Ráadásul nem sok embert érdekel a K+P poszt, akit mégis, az pontosan tudja kik ők.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Hát, ebben a holtszezonban nem sok minden történik, én itt követem nyomon, de Ulpi, a hsz-eid mindig feldobnak! 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Sutton most leginkább azt nyomatja, hogy a Poe/Powe Brothers milyen jó (NT) páros. Mindketten rendkívül erősek, és ehhez képest meglepően gyorsak. Dontari Poe esetében ezt láttuk. Jerrel Powe viszont újra fel lett fedezve. Hozzáteszem, nem sokkolt, hogy egy NT erős.

Powe ha képes felfogni agyilag a rendszert, az igen előnyös lehetne, mert valóban izomerő menő. Főleg ezért a 2011es drafton második-harmadik körbe jósolták. Aztán az interjúkon kiderült mindenki számára mekkora egy tulok. 2+2 összeadása órák kérdése nála, mire megmondja hogy 3. Így aztán zuhant hatodik kör végére. Illetve már draft idején 24 éves volt, mivel tanulmányi okból csúszott egy évet. Most azt mondja Sutton, eljött az idő, lehet rettegni és nyüszíteni: jönnek a popó tesók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
A náthát (Albert+Flowers) elkapta Baldwin is. Reid nem ismeri a Football manager játékot, ahol haza lehet küldeni az ilyen játékost, ne fertőzzön.
Jamaalnak pedig valami lábujjsérülése lett, állítólag nem komoly, de azért megröntgenezik.

A nagyotmondó sorozatunkban Berry volt az ügyeletes. Kijelentette, hogy a Chiefsnek igen-igen jó esélye van a rájátszásra. Ez nem a végcél, ez az első lépés. Nem tudom mit szednek, de persze jobb ez mint a suicid hangulat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Mike Catapano ügyirat. Hetedik körös idei draftolt védő (OLB) a Princetonról.

"Gyerekkoromban nem voltam ilyen nagydarab srác (6'4 + 270). Inkább vékony, ezért íratott be anyám 8 évesen sportolni. Lacrosse és football csapatokba."

Középiskolai footballedzője szerint Mike gyorsan tanulta és gyorsan megszerette a focit. Agresszívebb és magasabb volt társainál. A Chaminade High School végeztével a Scout.com 18. legjobb Full Back jelöltjeként tartotta számon.

"Mindig én voltam a legmagasabb. De a leggyorsabb is. Nekem adták a labdát, és én futottam vele egyenesen előre."

Két veretlen szezont hoztak össze, seniorként Mike volt a csapatkapitány is. Beválasztották a New York All Star csapatba. A 6'4 magas, 220 fontos Catapano több egyetem érdeklődését felkeltette. Azonban 3 meccs után megsérült, így a legtöbb egyetem visszakozott.

"A Harvard tight endnek hívott, a Priceton defensive endnek, az összes többi running backnek. A Boston College is hívott, oda akartam menni. Azonban a sérülésem után szinte csak a Princeton maradt mint komoly egyetem. Nagyon jó érzés volt, hogy továbbra is megkerestek."

Azonban a vállsérülésből érkező Mikenak plusz kihívást jelentett, hogy DE-ként számítottak rá, amit tanulnia kellett. Ráadásul tudta, hogy 220 fontosan esélye nincs befutni, pályára kerülni is alig.

"Állandóan edzettem, tanultam a posztot. Vagy filmet (meccset) néztem. Vagy elemeztem a meccseken látottakat. Nagyon nehéz volt az első szezonom a nálam nagyobb védőfalemberek közt."

Első évben sérülés miatt nem játszott teljes szezont (Medical Red shirt). Rotációs emberként végül 22 szerelést mutatott be (8 szóló).
Első teljes szezonjában már jó döntésnek tűnik átképzése. 37 szerelés, 1.5 sack, 1 FF, 2 FR. Mike kezdi megtanulni a posztot. Az edzőteremben és a filmszobában éli életét szinte.

"Két szezon kezdete közt híztam (izomban) 50 fontot. Kétóránként ettem. Mindent megettem amit láttam. Játszani akartam, nem padon ülni."

A kitartó munkának kezd meglátszani az eredménye. Junior szezonjában Catapano a liga második (képzeletbeli) csapatába kerül. 49 tackle (20 solo) 10 TFL, 5 Sack. Megválasztják csapatkapitánynak, vezetői képességeit is kezdi megmutatni.

"Junior évem után több NFL csapatból megkerestek. Mondták, hogy tetszik a technikám, a képességeim, adottságaim. Tudtam miről beszélnek. Komoly lökést adott, hogy még keményebben ráhajtsak."

Ráhajtott. Az egykori NFL All Pro Defensive End Chuck Smith, valamint egy MMA harcos segítségét kérte (utóbbi Tyson Jacksonnak (DE) is bevált, itt a blokkok megverése a lényeg, kéztechnika). Mike Catapano immár kiváló fizikai kondícióban, technikailag felkészülten, nagy önbizalommal kezdte meg záróvizsgáját, az utolsó szezont. A siker nem maradt el. 41 tackle (16 solo), 12 sack, 15.5 TFL, 3 FF.
A liga első csapatába szavazták, ráadásul ő lett az év védőjátékosa. Meghívták az East-West Shrine Game-re. A drafton, Ivy Leagueből két támadójátékos után (J. C. Tretter és Kyle Juszczyk) végül a Chiefs hetedik körben őt választotta.
Állítólag edzésen keményen hajt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Knile Davis elnyerte az új ST coach, Toub tetszését. DexMex helyére ugrott be KRként, és remekül szerepel. Knile elusive gyors, de powerback erős és súlyú HB. Nagyon jól lát a pályán, ezt Toub többször kiemelte. Ideális visszahordó, nem csoda, hogy megy neki. Csak egyetemen túl értékes volt visszahordani. Ahogy például Jamaal is jó returner volt, emlékszem a Pittsburgh elleni KR TDjére, csak ugye nem fogjuk lezúzatni ott.
Viszont a Chiefsben Knile egyelőre egy második-harmadik HB, ahová be tudja magát játszani.

Ő maga azt mondta erről, neki a rostert el kell érni mindenképp, azonban sok kiadó hely nincs a Chiefsben, neki a ST is tökéletes. Igazából a Field Goal teamen kívül mindenhol szerepel most, nem kizárólag visszahord. Megtesz mindent, le akarja nyűgözni az edzőket. Jamaal a csapat futója, tiszta sor, majd igyekszik a támadásban is pályára kerülni a lehető legtöbbet.
Számomra leginkább kérdéses a tartóssága. De talán ez is része annak, hogy beküldték a darálóba. Most akarják tudni a választ, bírja vagy nem.

Mindeközben találtak egy jó secondary játékost Dontari Poe személyében. 😊 a 350 fontos Nose, Bray egyik passzát felütötte a levegőbe, majd megszerezve azt, TDig futott. Mike DeVitot (DE) meglepte Poe sebessége, amint loholt a lasztival. Aki emlékszik Poe combine 40 yardos (és egyéb, valóban meglepően jó) mért eredményére, talán kevésbé lepődött meg, mint Mike.


Állat vagyok, ami enni kér...