Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jut eszembe! B. Albertnek (LOT) lett igaza, nem az ügynökének. Nem is volt semmiféle komoly ajánlat. Albert marad franchise tagen, ami ~9.8 millió$ teljesen garantált 1 éves szerződés. Vagyis Eric Fisherrel számolnak hosszútávon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Rata papa!
A többi Chiefs fan sztem szabin van ilyenkor még. Maradjon a logó. Ennyire nem érdekel az egész, hogy szavazást szervezzünk 5 embernek. Mert így is szép. BÁr nekem a deafult is tetszett.
(Értem JJ amit mondani tetszesz. De abból hány állította be a KCt kedvenc csapatának? Mert ugye ennyien látjuk (látom?) a KC fejlécet.)
Kösz a gyors választ mindkettőtöknek! Túl van beszélve a téma.
_____________________________________________________


Egész más. A Seahawks szurkolóknak meghirdették nemrég, hogy lesz Guiness rekord próba a leghangosabb Aréna cím eléréséért. A '9ers elleni szeptember 15.-én zajló igen fincsi csoportrangadón.
Vannak klasszikusan, évtizedek óta hírhedt hangorkán arénák. Seattle mellett leggyakrabban Kansas City merül fel ez ügyben. Persze még van egy-két híres stadion.
Az Arrowheadben ezért úgy döntöttek, válaszolnak a kihívásra. Egy főnököt ne üvöltsenek le! Főleg nem több ezret!

Annyit megemlítenék, az Arrowheadben tavaly és tavalyelőtt is a TV stáb vitt magával műszert, és mérték a hangerőt. Igaz, akkor nem volt kihirdetve a szurkolók felé, spontán poénból az Arrowhead híre miatt. De ha Seattle így, akkor ők is úgy. 😀
A "világrekord" a hír szerint 131.5 decibel (Isztambulban egy Galatasaray-Fenerbahce meccsen). 120 fölött szokott lenni az Arrowhead mikor TDt ér el a csapat erre emlékszem (talán 125 a rekord?).
Ezért lehet látni, hogy időnként az ellen QB egyszerűen nem ad vokálisan snap jelet, mert semmi értelme, senki (center) nem hallja, akárhogy üvölt. Van más módja, azzal élnek.
Azt nem tudom, mennyit lehet ezen javítani, de biztos lehet. Van aki alapból azért nem ennyire állat, hogy üvölt torka szakadtából, miközben kézzel és/vagy lábbal dübörög hozzá. Bár elég sok a fanatikus szakács szurkoló szerencsére.
Illetve tegyük hozzá, az Arrowheadet eleve úgy építették a hetvenes években, (akkor igen modern aréna volt, gurulós tetővel stb, máig egyik legszebb), hogy az akusztikai adottságokra ügyeltek. Ez kisebb segítség, a fanatikus vörös tenger háborgása nélkül ez bolhafing. Elég megnézni a 2008as szezont mondjuk, mikor néhol félházzal (na jó annál több) megy a tragikomédia a kedves közönségnek. A sírás ugyanis kevésbé hangos.

Egyelőre megszavazzák még a szurkolók, melyik nap legyen az Arrowheaden a Terrorhead nap, aztán lehet hozni a műszert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Egyelőre gondolom csak én látom a KC fejlécet, szal mindegy is. Szezonban még legalább hárman-négyen 😀 fogjuk látni.ulpianus
ne gondold ezt, csak ma, miután délelőtt megosztottam erről az újításról a hírt facebookon, majd' 100 új ember regisztrált be az oldalra, ami abszolút rekord 😊 (az persze más kérdés, hogy az aktivitás - pláne holtszezonban - milyen)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Azért csináltam ilyenre mert a többi csapaté is ilyen (ugyanaz a sablon az elsődleges logóval...) De ha a többi Chiefs fan is úgy gondolja szívesen gyártok másikat... Várom az utasítást 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ezzel kapcsolatban Rataxesszel kell beszélnijjncaa
Írtam neki természetesen külön. Csak itt lett hozva a hír.
Egyelőre gondolom csak én látom a KC fejlécet, szal mindegy is. Szezonban még legalább hárman-négyen 😀 fogjuk látni.
Lehet nekik ez inkább tetszik, de most nincsenek itt, vagy nem beszélnek, pofázhatok amit akarok.

Ez olyan mint a mini logók. A formája egyiknek szélesvásznú. másiknak kör, satöbbi. De a KC logó pont olyan hosszúkás, hogy így sztem bazi nagynak hat. Nincs általánosan jó megoldás, maradhat, csak a word logo pont illeszkedne a fejlécbe szvsz, szebben hatna. A kisebb logó is jobban festene az én ízlésemnek.

Ratának kell vele ingyen dolgozni, ha akar. Akarja kipróbálja, ha nem akkor nem. Lehet neki nem tetszik úgy. Vagy nem lenne akkor egységes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Ezzel kapcsolatban Rataxesszel kell beszélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Köszönjük szépen!
Bár nekem jobban adná hogy a bazi nagy logó kisebb lenne. Vagy még inkább illene a fejléchez szvsz a hivatalos CHIEFS felirat (red Wordmark logo). Akár háttérben logoval is.

 www.sportslogos.net/logos/view/856/Kansas_City_Chiefs/1988/Wordmark_Logo
De végül is mindegy, így is jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
NFL támadófal átlagéletkor lista. Elég jól állunk, nem meglepő, inkább jó, hogy mégis ennyire jónak ítélik meg mindenhol a falat már most:
 www.bleedinggreennation.com/2013/7/15/4524944/ol-age-and-the-nfl-2013-edition


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ő ügynök, mit mondjon? "Válassz engem, ha elég jó vagy, fontos poszton játszol, elintézem, még csak ajánlat sem lesz." Tehát szerinte minden tuti, érthető. Aztán meglátjuk, de ő ott van, mi nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előbb-utóbb, valamelyik csapattól tuti

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Albert ügynöke szerint lesz szerződésajánlat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hétfőig döntésre kell(ene) jutni. Mégis Branden Albert (LOT) azt mondja, nem kapott konkrét ajánlatot, csak beszélgettek, tárgyaltak. Marad a tag, ha nem változik semmi.
Eddig sem tűnt úgy, hogy nagyon akarná Dorsey (GM) Albertet megfizetni. Év elején egy ajánlatot kapott, azt Albert keveselte. Azóta inkább a draftban (konkrétan mostanra E. Fisherben) bíznak. Albert nem kelt el magas áron (második kör), ahogy remélték, így megtartották biztonsági tartaléknak. Szezon végéig eldől, hogy Fisher beválik-e, aztán döntenek inkább. Legalábbis nekem így tűnik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ja, bocs, az ilyen több topicon átívelő dialógust nem mindig tudom lekövetni 😊Rataxes
Pedig 1 a 8000hez az esélye, ha random összevissza kattintgatsz az oldalon, akkor belefutsz véletlen is. Ez olyan jó esély, mintha arra fogadnék, hogy Cassel SBba repíti a Vikingeket All Day P. nélkül is. 😀

És miért pont Peterson? Mert akinek nem volt elég a PFFből, itt egy TOP 10 HB lista az elmúlt 5 év alapjára számolva (első Peterson, második Jamaal, harmadik meglepetés):

Más. A Chiefs hivatalos oldalán se tudják mivel elütni az időt. Összeszedték egy cikkbe a KC offseason eddigi főbb eseményeit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ja, bocs, az ilyen több topicon átívelő dialógust nem mindig tudom lekövetni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Na, nem mondod! 😊 (Már válaszoltam Bazzának a Lions topicba.)

Bár azóta van egy újabb rész (a mai).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
 www.profootballfocus.com/blog/category/features/nfl-daily/
Július 1-én kezdődött a sorozat, naponta 2 csapatot mutat be (betűrendben halad).
Ti a nyolcadikaiban voltatok.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PFF kezdőcsapat értékelés, színes szagos:
ulpianus
Kérhetek ehhez egy linket?
Természetesen leginkább a Lions érdekel, de a többi csapat is.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ide is beteszem a galéria mellett, hogyaszondgyja -
Elkészült Raider Hater pár új háttérrel. Nem egy világszám, de a schedule rajta van kettőn is (Bowe + Baldwin):
 www.chiefswarpath.com/downloads/wallpaper.htm


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyot mondó rovatunk jelentkezik. Brandon Flowers jelentette ki, hogy a Chiefsnek lehet összejön az NFL legjobb secondary egysége. Sean Smitht, Dunta Robinsont, és Eric Berryt emelte ki.ulpianus
Akkor várhatjuk a Sherman reakciót. 😀Medvepapa
Vagy egyszer, kivételesen befoghatná a pofáját, ja azt úgysem teszi meg 😀

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
PFF kezdőcsapat értékelés, színes szagos:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nagyot mondó rovatunk jelentkezik. Brandon Flowers jelentette ki, hogy a Chiefsnek lehet összejön az NFL legjobb secondary egysége. Sean Smitht, Dunta Robinsont, és Eric Berryt emelte ki.ulpianus
Akkor várhatjuk a Sherman reakciót. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nagyot mondó rovatunk jelentkezik. Brandon Flowers jelentette ki, hogy a Chiefsnek lehet összejön az NFL legjobb secondary egysége. Sean Smitht, Dunta Robinsont, és Eric Berryt emelte ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyi biztos, hogy nagyon tetszik neki a Arrowhead stadion.iktriad
Nem csodálom. A Lambeau után nekem is az Arrowhead a kedvenc stadionom (kinézetre, hangulatra).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy (újdonsült) Chiefs játékos volt ma a beugró Peter King helyett az MMQBban, az ex-jaguár Austen Lane.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130707/austen-lane-monday-morning-quarterback/?sct=hp_t11_a2
Annyi biztos, hogy nagyon tetszik neki a Arrowhead stadion.