Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kicsit off, de az uborkaszezon "fórumbajnoka" számomra ulpianus! Szórakoztató írásaidnak, a csapat felé tanúsított szimpátiámnak, és nem utolsó sorban néhány kimondottan kedvelt játékos fantasy kötődésének kapcsán (Bowe, Barry, és remélem Smith), ha nem jelent problémát néha "aktívan" is benéznék hozzátok 😉
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ricky Stanzi ma dobott egy csodaszépet. Végre. Ettől függetlenül nem alakul jól számára az edzőtábor. Szinte minden nap gyengén teljesített eddig. Nem azt mondom, hogy Tyler Bray akkora nagy ász volt. Mert Alex Smith és Chase Daniel megbízhatóan hozzák az elvártat, Bray hozzájuk mérve sehol nincs. Csakhogy Bray UDFA rookie, vannak jobb és rosszabb napjai. Ellenben Stanzi 2 éve profi (bár éles meccsen nem játszott). Jól teszi ha összeszedi magát nagyon gyorsan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Volt róla szó, Eric Fisher teljes edzést végzet, csak bekötötték a kezét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Travis Kelce (TE) ágyéksérülést szenvedett.
Viszont Jeff Allen (LG) újra edzett a csapattal. Poe meg is gyötörte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Eric Fishernek még a legelső edzésen megsérült két ujja. Edzett tovább. Viszont így túlerőltette a bal kezét, most már az is sérült. Egyik sem túl vészes, de harmadik keze nincs.ulpianus
Az mit takar, hogy nem túl vészes? Day to day? 😊Stez
Nem tudom. Az ujjsérülését nem is írták meg sehol (mikor történt), csak most, hogy a bal keze is sérült. Ettől még edzett. Bár gyanús volt, hogy tegnap már Geoff Schwartz is ment OTnek, de gondoltam azért, mert Stephenson ujja sérült, és nem akarják erőltetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eric Fishernek még a legelső edzésen megsérült két ujja. Edzett tovább. Viszont így túlerőltette a bal kezét, most már az is sérült. Egyik sem túl vészes, de harmadik keze nincs.ulpianus
Az mit takar, hogy nem túl vészes? Day to day? 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Eric Fishernek még a legelső edzésen megsérült két ujja. Edzett tovább. Viszont így túlerőltette a bal kezét, most már az is sérült. Egyik sem túl vészes, de harmadik keze nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyot mondó rovatunk tovább hasít. Dexter McCluster kijelentette, 1,000,536 módja van annak, ahogy képes megjátszani egy (felé érkező) labdát. Egész pontosan. Volt egy újabb szép TD elkapása Alextől, ezért derült erre fény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Curley Culp legfrissebb HOF tagunk nyilatkozata olvasható a kcchiefs.com oldalon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL

Edzésen ma is az offense mutatott jobb formát. Alex Smith és a második csapatokkal Chase Daniel is elég jól irányította a játékot. A mélységi, gyors célpontok érthetően sokkal fontosabb szerepet játszanak, mint az elmúlt években bármikor. Junior Hemingway is kapott el tipikus Reid offense rövid passzt, amivel TDig loholt. DexMex előző edzéseken nem egyet, illetve Devon Wylie is. Meccseken is lehet erre számítani.

Védelemben is tovább folytatódtak az egzotikus blitzek. Még Neiko Thorpe a tavalyi csere safety is sackelte Alexet egyszer. Két játékos érdemel említést a védelemben. Egyik Sean Smith CB, aki levette a pályáról többször is Jon Baldwint.
Másik a negyedik körös újonc ILB Nico Johnson. Igazából sem ma, sem előtte extra nagy dolgot nem tesz/tett (ezért i nem írtam róla). Az Alabamán sem ez jellemezte. Azonban folyamatosan jól játszik. Zöldfülű létére mind futás, mind passz esetén rendre jól olvassa, érti a játékot, jókor van - jó helyen. Határozottan állítja meg a labdás embert. Bonyolult helyzetekben sem hibázik. Jamaalt, Knile Davist, bármelyik FBt, akárkit el tud kapni, mindegy mi a stílusa adott futónak. Rendkívül jó a koncentrációs készsége, higgadt játékos, kivárja áldozatát, nem fut blokkra, nem dől be egy cselnek, irányváltásnak. Ha így folytatja, hamar kezdőjátékos lesz a fiatal Nico. Azért később a nagy lóvéhoz több nagy játékot is fel kell mutatnia. Bár ez magától meg szokott jönni, ha valaki eleget van a labda közelében.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Husain Abdullah safety kihagyta az edzést ágyéksérülés miatt.

Austen Lane OLB továbbra is parádézik. Nagyon nehéz tartani, egyik alkalommal gyakorlatilag elsöpörte Fishert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Chiefs leigazolta Rokevious Watkins OGt. Tavaly draftolta a Rams ötödik körben. Első edzésén túlsúllyal jelent meg. Egy meccsen lépett pályára, amin lesérült. Egy hete rúgták ki, mert idén is túlsúllyal lépett be az edzőtábor kapuján.

Mike DeVito (DE) is azt mondta, amit nem egy edző eleddig. Dontari Poe (NT) nagy évet fog várhatóan hozni. Fizikálisan nincs párja, fejben pedig olyan, mintha egy 10 éve játszó veteránnal beszélgetnél, profi hozzáállású, elszánt játékos. Ez rendben van, de a nagy költőnél (Poe) ezek eddig is igazak voltak, neki a technikája a kulcs a sikerhez. Természetesen aki ennyire elszánt (és tehetséges) az többnyire sikerre jut. Meglátjuk, ez idén lesz-e.
Szvsz nem Poeról kellene beszélni, nem is DeVitoról vagy Tyson Jacksonról. Mindet lehetne méltatni joggal, leírni, miért fognak jó szezont hozni. A lényeg egy 3-4es DL esetén inkább az, hogy sehol ne legyen gyenge pont futás ellen, és passznál is kiharcoljanak duplázásokat, vigyék el az extra blokkolót ha van (FB, HB, TE) nyomják össze a zsebet. Egy magányos elit játékos statkirály lehet, de társak nélkül szétfutják a csapatot vele együtt is.
Természetesen örülök, ha Poe szörnnyé válik, de engem nem ez érdekel elsősorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azonban vannak ilyen játékosok, akiknek mondogatni kell magukban, hogy ők terminátorok, elitek, mert így tudnak teljesíteni átlag fölött. Amíg elhiszik, hogy nekik menni fog és kész. Anno Jared Allen volt ilyen. Mindig azt mondogatta (nemcsak magában 😀), hogy "én vagyok a király, én vagyok a legjobb". Mert neki ez kellett ahhoz, hogy mindenkin átverekedje magát. Bunkónak tartják a kirohanásai miatt, rendben. De ő saját magának elhitte, hogy menni fog mert mennie kell, nincs más alternatíva.ulpianus
Ennek műfajnak máig utánozhatatlan nonpluszultrája nem is focista, hanem ökölvívó volt: Muhhamad Ali, alias Cassisu Clay. 😊peterk2005
Clay is jó választás, de ő azért is mondta amit mondott,mert fel akarta idegesíteni ellenfeleit, hogy dühből bunyózzanak. És bejött neki nem egyszer. Élete legnagyobb meccsét is így nyerte.
Persze sok hibája volt, de a szerénység nem volt közte nyomokban sem. Ez igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azonban vannak ilyen játékosok, akiknek mondogatni kell magukban, hogy ők terminátorok, elitek, mert így tudnak teljesíteni átlag fölött. Amíg elhiszik, hogy nekik menni fog és kész. Anno Jared Allen volt ilyen. Mindig azt mondogatta (nemcsak magában 😀), hogy "én vagyok a király, én vagyok a legjobb". Mert neki ez kellett ahhoz, hogy mindenkin átverekedje magát. Bunkónak tartják a kirohanásai miatt, rendben. De ő saját magának elhitte, hogy menni fog mert mennie kell, nincs más alternatíva.ulpianus
Ennek műfajnak máig utánozhatatlan nonpluszultrája nem is focista, hanem ökölvívó volt: Muhhamad Ali, alias Cassisu Clay. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
karaj a ChiefzMagazin!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Fogyi rovat:
Dontari Poe (NT) leadott 15-20 fontot (majdnem 350ből). Pedig kiváló kondiban volt eddig is, de úgy érezte tovább kellene gyorsulnia, könnyebben mozognia, a súlya így is meglesz a poszthoz. Szeretne sokkal nagyobb nyomást generálni a QBn. Főleg mert az új védelem erre épül többek közt, ő is főszereplő akar lenni.

Jon Baldwin (WR) hasonló okból adott le 10 fontot (230ból). Állítja, volt akit sokkolt a táborban mikor először megjelent szikáran. Kiváló formában van, szeretett volna gyorsulni, és eredményesebb lenni. Szerinte segített rajta, hogy leadott a súlyából. Nem tudom ettől mennyivel fog jobban elkapni, vagy jobb utakat futni, illetve Reid beteszi-e WR2nek, amit annyira szeretne. Mindenesetre azt mondják kőkeményen hajt, nem hasonlít arra dívára, aki a draftról jött első edzésre. Jót tett neki Avery igazolása. Érdekes dolgok ezek, kinek mire van szüksége. Bár edzéseken mindig penge volt, de inkább tehetséges, mint hajtós játékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyébként nem is sokára sok csiszolatlan gyémánt, aki üstökösként robbant be a TCn, a felét keretszűkítésnél úgy vágják ki, hogy nyekken. Addig persze mind őstehetség. Nyilatkozni bármit lehet. Ha egy passz a WR elkap, akkor zseni, ha nem, akkor a CB zseni. Most ez megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na mondjuk a Jets DL-ről azt mondani, hogy az lehet a liga legjobbja, nem ugyanaz a bicikli, mint Kovács Sanyit a legjobb QB-nak nevezni. Mert a Jets DL könnyen lehet, hogy lehet a legjobb, hanem már ebben a szezonban is is lesz. Sanyika meg biztos, hogy nemWyatt
Jó persze, akármit lehet mondani. De vicces, hogy az mondja, akit kirúgtak onnan. 8-) Mindegy, csak a másik távozó, DeVito legyen jó eztán is, és részemről lehetnek királyok a nagy zöld almában a többiek.
Bár én Coplest mikor OLBnek írtam a draftja előtt, akkor is jött ám aki kioktatott (tudom ki(k)), ez már csak így megy. Eltér az emberek véleménye. Aztán tessék, mégis lett a "lehetetlen". Szvsz a Jets DL nem lesz 1st, Coples szerint és szerinted lehet. Meglátjuk.

Pederson Alex edzője. Hivatalból azt mondta, hogy őt tartja a legjobbnak.
Mondok valamit. Brady a legjobb QB a ligában. Peyton és az öccse is a legjobb QB a ligában. Aaron a legjobb QB a ligában. Brees a legjobb QB a ligában.
RG3 a legjobb rookie QB a ligában. Luck a legjobb rookie QB a ligában.Wilson a legjobb rookie QB a ligában. ÉS minden legjobb 2012es rookie 2013ban a legjobb lesz a ligában. Sobrinak Tebow a legjobb QB a ligában. És így tovább, lehet Stafford vagy Ryan vagy Big Ben vagy akárki. Pedersonnak Alex.

Nyilván azért idéztem az ominózus nyalatkozatot, mert irreális. A sorozat címe: nagyot mondó rovat. Mondhatta volna, hogy a rendszerbe legjobban illik, Reid (HC) ezt mondta. Vagy Dorsey (GM) szerint a legjobb akit igazolni tudtak, draftot is beleértve (ezen is volt ám aki lovagolt).

De ő ezt mondta, a rovatomban kötött ki. Ne vedd ezt túl komolyan. A rovat többi idézett kijelentése sem kispályás, csak ez volt a legerősebb eddig. Még bele lehet húzni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk a Jets DL-ről azt mondani, hogy az lehet a liga legjobbja, nem ugyanaz a bicikli, mint Kovács Sanyit a legjobb QB-nak nevezni. Mert a Jets DL könnyen lehet, hogy lehet a legjobb, hanem már ebben a szezonban is is lesz. Sanyika meg biztos, hogy nem

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Donald Stephensonnak (OT) az egyik ujjával volt valami.
-Stephensont megműtötték valòszínűleg kihagyja az első preseason meccset.

-Draheim agyrázkòdás

-Childress marad a csapattal a tc után míg Ault nem de Reid azt mondta hogy ha kell velünk lesz a továbbiakban is.KoporShow


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
-Stephensont megműtötték valòszínűleg kihagyja az első preseason meccset.

-Draheim agyrázkòdás

-Childress marad a csapattal a tc után míg Ault nem de Reid azt mondta hogy ha kell velünk lesz a továbbiakban is.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez a Chiefs nagyot mondó rovat egyre jobb 😀Petikievak01
Kösz!

Máshol is lehetne vezetni a rovatot. Tegnapelőt mondta Coples: a Jets DL lehet a liga legjobbja. Csak így. Mondja az, akit kiraktak onnan. Önkritikának se rossz. Lehetne folytatni a listát.

Most még mindenki Pro Bowler+HOF várományos, csak pár szimpla elit van a kezdősorokban. Minden back up NFL kezdő szint, de jövőre ők is királyok lesznek természetesen. Egyszerűn eléjük kell vetni a nyámnyila, satnya ellenfeleket és indulhat a győzelmi Kánaán.
A liga így fest most:
Top 3as csapatok: 8 (csapat)
Top 3-10 csapatok: 16
Top 10-20 csapatok: 8
Top 20+: -
Én poénra veszem, és a legkirívóbbakat rovatban vezetem. Mivel a Chiefs 1/1es volt, mégis lenyilatkozzák a holdat is az égről.

Vannak más miatt érdekes nyilatkozatok, ha már témába hasítunk.
Eric Berry mondta, hogy nem akar a tavalyiról beszélni, nem számít, beszéljenek az idei szezonról (tavalyról kérdezgették párat, nem hagyta).
Nem is az a kulcs, hogy mit beszéljenek olyanról, ami még meg sem történt. Hanem az, hogy kimondottan el akarta felejteni, elkerülni a témát. Pedig előfordul, hogy nem vagy olyan jó, mint hiszed. Nem is konkrétan csak Berryről volt szó, a Chiefsről is. Ez nem tragédia, főleg ha már voltál jó. Akkor meg kell találni az utat a fényre.
Azonban vannak ilyen játékosok, akiknek mondogatni kell magukban, hogy ők terminátorok, elitek, mert így tudnak teljesíteni átlag fölött. Amíg elhiszik, hogy nekik menni fog és kész. Anno Jared Allen volt ilyen. Mindig azt mondogatta (nemcsak magában 😀), hogy "én vagyok a király, én vagyok a legjobb". Mert neki ez kellett ahhoz, hogy mindenkin átverekedje magát. Bunkónak tartják a kirohanásai miatt, rendben. De ő saját magának elhitte, hogy menni fog mert mennie kell, nincs más alternatíva. Még egy kis erőfeszítés és sikerül, megéri erőlködni még egy mozdulatot, még egy kicsit tolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez a Chiefs nagyot mondó rovat egyre jobb 😀

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ulpi, Fisher milyen az első napok alapján?Stez
A Zone Bolckingot gyakorolnia kell, azt olvasva nem lehet megtanulni. Power block lesz talán az alapséma, de még nem mondták ki. Ettől még lesz ZB is, mindenhol van. És ez egy jó ZB fal, nem fogják kihagyni ezt a ziccert. Schwartz rutinos, gyors (OT volt, visszatér LGbe), Fishernek kell beletanulni, és mehet a ZB. OTként egyébként ez nem annyira bonyolult. A power run block jobban megy, de ott is látszik, hogy nem sokat találkozott Tyson Jackson és Justin Houston szintű run stopper játékosokkal. A legkisebb hibát is azonnal büntetik. Egyre jobban ráérez, hogy koncentrációban itt nem lehet kihagyni.
Passz blokk nagyon szép, ezt tudtuk. Nem könnyű ellenfél itt sem Houston, de képes megtartani. Nyilván nem mindig, és nem mindig Houston jön, hanem Halit is ráeresztik, más a stílusa. Illetve secondary játékosokat is, bírja a gyűrődést, sebességgel önmagában nem lehet megverni.
Nehéz megítéli pontosan, mindenki óvatosan fogalmaz (akinek adok is a véleményére).

Mint írtam, tegnap Austen Lane volt aki forradalmi hangulatot robbantott ki azzal, hogy mindenkin átjutott, beleértve Fishert is. Ez is motiválja Fishert. Illetve Albert segíti őt, de motiválja is. Mert Albert láthatóan megint keményen hajt. Meg akarja győzni Reidéket, hogy szezon végén komoly pénzt adjanak, vagy ha menni kell, akkor ott fizessék meg. Fishernek tehát magasan van a léc, de komolyan is veszi a célt. Ez sztem az, amit most tisztán lehet látni rajta/rajtuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ulpi, Fisher milyen az első napok alapján?