Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz a wr corp.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Pedig nagy szezont vártunk tőle...Janek
Még lehet neki. 😀😀

Bár én személy szerint inkább csak reménykedtem benne, hogy Cassel miatt tűnt ennyire súlytalannak. Alex sem érezte őt a pályán, meglátjuk Kaepernick mit szól. Akit egy Donnie Avery azzal szorít ki, hogy nála érdemben többet dropol, azért nem biztos, hogy nagy kár. Ment Dorsey után, majd megbeszélik.

Most AJ Jenkinsben lehet bízni. Őt nehéz megítélni, de biztos oka volt, hogy nem engedték pályára. Most sem poénból vágták ki, ... akarom mondani alakították jó csereértékké.
Van egyébként ritkán olyan, hogy valaki más rendszerben hirtelen feltámad. Ritka, hogy igazán nagy karriert fut be ilyen játékos, de néha segít a váltás.

Jenkins azért lett első körös prospect, mert gyors, bár nem a leggyorsabb (NFL szinten), jó a keze. Ellenben problémás arc, nem is várták sokan első körbe (ahogy Baldwint sem).

Ahhoz képest, hogy nem játszott, Alex ismeri. És ő rábólintott a cserére. Dobhat neki, lesz egy meccse ehhez, és pár edzés. Jövő héten dönteni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig nagy szezont vártunk tőle...

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
kár hogy nem lett Baldwin inkább cut 😕, jöhetett volna blokkolni
de azért valószínű, hogy Jenkinsnek is kinéz a cut

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
... a Chiefs járhat jobban ezzel, Jenkinsnél nagyobb az upside (atletikusabb, gyorsabb). ahogy tudom, fejben nincs rendben, nincs önbizalma. a Chiefs wr edzője, David Culley ált. kihozza az elkapókból a legtöbbetdeyell
Már egyetemen is az edzőjével összekaptak ha jól emlékszem, mert lazázott Jenkins. Nem a munkamorál az erőssége. (Baldwin is nagy díva volt egyetemen, és itt is első évben).

Egyébként Baldwinban is van fizikálisan potenciál, más sincs. Ő ugrott legnagyobbat combine-on meg ilyesmik. De olyan lyukas kezű, hogy az már fáj. Most a meccsen mikor szó szerint átcsúszott a két keze közt a labda, felhördültek a szurkolók is.

Ez van, nem Reid embere, lesz még szezon végén több távozó is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az igen, Ulpi. Ugyanazt, ugyanabban a mp-ben 😀Wyatt
Azt is bele akartam írni, hogy Bazza ne légy pesszimista. Aztán rájöttem kinek mondanám, és nem írtam. Így lett egyszerre.ulpianus
Nagyon viccesnek tetszik lenni. 😊
Amúgy valóban megközelítés kérdése.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az igen, Ulpi. Ugyanazt, ugyanabban a mp-ben 😀Wyatt
Azt is bele akartam írni, hogy Bazza ne légy pesszimista. Aztán rájöttem kinek mondanám, és nem írtam. Így lett egyszerre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 516
Ez egy olyan csere amitől egyik csapat sem lesz jobb.Bazzani
lehet, hogy így lesz, de sztem a Chiefs járhat jobban ezzel, Jenkinsnél nagyobb az upside (atletikusabb, gyorsabb). ahogy tudom, fejben nincs rendben, nincs önbizalma. a Chiefs wr edzője, David Culley ált. kihozza az elkapókból a legtöbbet

choose life
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az igen, Ulpi. Ugyanazt, ugyanabban a mp-ben 😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez egy olyan csere amitől egyik csapat sem lesz jobb.Bazzani
Ebben nem vagyok biztos. Inkább azt mondanám, hogy egyik sem lesz gyengébb. Mondjuk nem mondom, hogy Jenkins lesz a következő DeSean, de egy próbát megérhet

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez egy olyan csere amitől egyik csapat sem lesz jobb.Bazzani
Egyik csapat sem lesz rosszabb.

Viszont ha mindkettőt kirúgják, annál ez is jobb. Hátha netalántán esetleg mégis ki tudja. Érdekes lesz nézni mindkét srácot. Bár sztem vicessebb lett volna mostani közös meccs előtt, ezt lekésték.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez egy olyan csere amitől egyik csapat sem lesz jobb.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Megtalálták a Baldwinnál is nagyobb első körös WR bustot. 😀 Viszont így ha Bowe kiesik, akkor egy magas WR sem lesz. Reidet mondjuk ez sosem zavarta, de nem is volt jó vörös zónában a rendszere. Na nem mintha Baldwin dropjaitól lenne jobb.
AJ Jenkins gyakorlatilag pályára sem lépett a ninersben mióta draftolták. (párszor mégis ,de az semmi.)

Több mint egy hete olvastam, hogy ki fogják rúgni Baldwint keretszűkítésnél (ezért is dobattak rá Alexszel, hátha), de hivatalosan senki nem erősítette meg. A San Francisco gondolom ugyanígy volt Jenkisszel. És valakinek beütött az isteni szikra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak a speed

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 516
The Kansas City Chiefs traded WR Jon Baldwin to the 49ers for WR A.J. Jenkins.

choose life
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal már tegnap edzett. Akik nem: Travis Kelce, Dunta Robinson és Eric Fisher.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nem szöcske. Viszont láthatóan narancssárgában van, ezen bukott le.ulpianus
Persze hogy nem, hiszen ez vadló álruhában. Ráadásul vagy hülye, vagy színvak vadló, mert egy jó spion nem vesz fel narancssárga rejtőszínt az Arrowhead-ben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez nem szöcske. Viszont láthatóan narancssárgában van, ezen bukott le.ulpianus
hát ez a szöcske szöveg engem nagyon megérintett 😀

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez nem szöcske. Viszont láthatóan narancssárgában van, ezen bukott le.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azon gondolkodom, hogy egy vadló mit tudna nyújtani egy szöcskének, de a méretarányok problémáján nem tudom átrágni magam. 😀

A Broncos beépített ügynöke szemmel tartja a meccs eseményeit:
ulpianus


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam az nfl összefoglalót Alexre sok panasz nem lehet.
Fassano pedig tényleg mindent megfog

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Broncos beépített ügynöke szemmel tartja a meccs eseményeit:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Andy Reid nincs megelégedve Jon Baldwin dropjaival. Sokkal komolyabban kell koncentrálnia és egyszerűen el kell kapja a labdákat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccs lényegi részében megint vezettünk, aztán kikaptunk. A gond az, hogy a támadóink a '9ers második sorral sem tudtak mit kezdeni. A véők jók voltak, a cseresor is. A meccs végén az alsóházi mix nem volt jó, de ők még két hétig Chiefs játékosok.

Először a párharcokról sorban (lásd lejjebb), ha már felsoroltam:

LILB
Akeem Jordan volt végig a kezdősorral. Egy sackje volt, nem igazán hibázott. Hetedik szezonja, ő fog kezdeni. Nico Jonson sem elit képességű playa, viszont mikor beállt, megint végig mutatta a kamera, mindig labda közelben van, gyakran ő szerel vonal mellett is. Ami egy ILBnél a legfontosabb erény. Idővel meg fogja szerezni a posztot, és nem ereszti.

LG
Jeff Allen kezdett újra. Az OL gyenge volt, Allen is. Schwartz ROT lett a második sorban, ez is benne lehet Allen kezdetésében.

2. WR
Baldwin kezdett továbbra is. Először két mellé passzt kapott, de nem igazán szakadt el a védőtől, ezért is mehetett csak nehéz labda. Aztán úgy átcsúszott a két keze között a labda, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Vannak nagy pillanatai, de ez így kevés.

2. TE
Kelce megsérült, előtte elejtett egy könnyű labdát. Moeaki kapott vagy kettő passzt, egyik mellément, másikat elkapta. Ettől nem dőlt el semmi.

2. HB
Elég egyértelmű volt a helyzet. Knile Davis kezdett Jamaal hiányában. Voltak extra yardjai minden második futásánál, kívül-belül jól fut. Shaun Draughn hozta a szokásos jó kiegészítőember szintet. A kötelezőt megcsinálta, semmi többet. Többször dobtak rá screeneket, ilyesmiket, egyet ejtett el, de az nem is volt pontos.

A 3. QB párharcot majd akkor értékelném, ha játszanak kicsit többet.
_________________________________________

Nem fogok mindenkit végigelemezni.

Ami nagyon nem tetszett a meccsen:
Fisher keze továbbra is sérült, kétszer kötötték újra. Talán pihentetni kellene. Mivel a jobb keze, és ő ROT, kívülről megverik sorban. Próbál bal kézzel jobbra blokkolni, de nem lehet. Így viszont terrorizálták Alexet. Aki pedig képtelen olvasni egy készülő blitzet. Így többször maradt egy blokkolóra két védő, mert Alex nem szólna a centernek, hogy ossza újra a blokkokat, FS blitzre áll fel, vagy egy CB, LB. Így blokkolatlanul jöhettek, és földre vitték többször. Ettől a passzjáték meg is halt.
Chase Daniel beállt, jött a csere OL elé. Az sem volt szebb, de ez rendben van.

Ami nagyon tetszett:
D. Colquittre (P) egyszer ráengedték blokkolatlanul az embert, blokkolt punt lett, de Dustin megfordult, és földre vitte az embert. Ezen kívül a ST megint parádés volt. Colquitt sorban rúgta a 10esen belülre a puntokat, nehéz helyzetbe hozva az ellenfél támadóit. Visszahordásban megint királykodtak Toub srácai. Így lett meg az egyetlen TD (Q. Demps szinte érintetlenül vitte 100+ yardon át). Az egyik FG is annak köszönhető, hogy Wylie majdnem FG távig meg sem állt saját End zoneból indulva. De volt még két jó visszahordás, míg az ellenfélnek esélye alig volt bármit visszacipelni. Konkrétan Puntot egyet sem hoztak vissza (fair catch, illetve mi kaptuk el kétszer).
Múlt héten TD nem volt, de akkor is volt 4 kiváló return (egyik 79 yard), és ezeket gyakorlatilag 5 különböző játékos hozta össze felváltva. Vagyis a ST volt jó, nem egy zseni returner.

Másik ami tetszett, a védelem. Kaepernicknek sem ment, lecserélték gyorsan, ki tudja miért. McCoy szenvedett helyette. Volt két szép 10+ yardos futása, és ennyi. Illetve Gorenak volt egyetlen jó félpályás futása, ahol vagy hárman vihették volna földre, abból T-Jax még a LOS mögött, de inkább asszisztáltak a parádéhoz. Egyébként a futások tipikusan az 1-3 yard, TFL, no gain sormintát követték (egy LMJ 8 yardosra emlékszem összesen).
A passzok is rendre behaltak, már ami számított (3&9nél nem hat meg egy 4 yardos passz). Egy 4th downt próbált a niners, mínusz kettő lett.
A TDt már olyan védőink kapták, akinél már én is netről néztem a mezszámokat, hogy ki is az ott ... na és az ott?

Konklúzió:
Amíg az első két védősor volt a gyepen, nem volt igazi gond. Ami igaz az ő védőikre is. Ha nincs a KC ST TD, nincs semmiféle TD a meccs érdemi részében.

Akiket érdemes kiemelni, az idei fontosabb FA igazolások:
Mike DeVitonak (RE) kulcsszerepe volt a futás elleni védekezésben.
Sean Smith CB, két kiváló PD mellett egy IT-t fogott.
Dunta Robinson CB megsérült. Elsőre majdnem TD jött róla, mert lefutották mélyen, de utána többször szépen mentett, egyszer majdnem IT-t is fogott.
A legjobb igazolás a tight end Anthony Fasano. Mindent elkap, ahogy előre tudtuk. Kimondottan érzi a nyalóka helyét, elküzdi magát first downig. És még ennél is jobban blokkol. Nincs itt már szó régen semmiféle párharcról a kezdő TE poszton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
www.nfl.com 😉 amúgy 2.00