Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jerrel Powe NT is lapátra került. Hoppá! Erről eddig nem volt szó. Na, nem mintha akkora ász lett volna. Illetve Toribio és igény esetén DeVito (Jetsben is tudott) tud NT-t játszani. De én meglepődtem, mert cserejátékoshoz képest legalább a súlya, ereje és gyorsasága megvolt, ráadásul olcsón. Bár az olcsósága sokat kompenzált eddig is, az tény.
Ez még nem hivatalos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Adam Teicher ‏@adamteicher

Chiefs practice squad: TE Harris, FB Opurum, OL Watkins, OL Reynolds, LB Drakeford, OL Draheim, DB Bronson, WR Hammond


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem semmi, 5 védő a keretbe. A védelem kb ötöde. Hány embert tartottatok meg azok közül aki nálatok dolgozta végig a preseason-t roster helyért? Nem sok lehet...peterk2005
Fejből mondanám. lehet elfelejtek valakit
Sean Smith, Dunta Robinson, Mike DeVito, Frank Zombo jött FA piacról. mind itt van, csak Zac Dyles repült. Már akik számítanak is.
Drafton Sanders Commings, Nico Johnson, Mike Catapano is mind itt van még.
Tysyn Hartman Pioli embere volt, de annyira nem volt jó. Jalil Brown nála is rosszabb volt, kimondottan örülök, hogy végre kibaszták.

De tegyük hozzá, hogy csak az első két(háom ha nickel back is számít) jött kezdőbe. A többi peremjátékos. Wylie is igazából ötödik WR és második, de inkább harmadik returner volt. De a harmadik returner az nem poszt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem semmi, 5 védő a keretbe. A védelem kb ötöde. Hány embert tartottatok meg azok közül aki nálatok dolgozta végig a preseason-t roster helyért? Nem sok lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nézzük az érkezőket. Bár ezek NEM hivatalos infók.

Chad Hall WR/STer az Eaglesben Reidnek is játszott. Tavaly a ninersben volt slot WR is (és returner), inkább ezt a posztot célozza (Wylie helyét)

CB Marcus Cooper szintén niners. Az biztos, hogy valakit találnunk kell, a kezdő CB hármas jó, de utánuk senki. Jalil Brownnál csak jobb lehet sztem.

DT Jaye Howard Tavalyi Seahawks negyedik körös rookie. Itt nálunk egész más a szisztéma, talán van ennek értelme.

LB James-Michael Johnson a Brownsból. Chris Ault (segédedzőnk) ismeri. ILB (Zac Dyles helyére)

CB Ron Parker szintén Seahawks

LB Dezmon Moses Green Bayből, GM Dorsey miatt gondolom, Zac Dyles helyére pályázik ő is.

Meglátjuk ezekből mi igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Zac Diles ILB ki is lett pattintva, továbbá a CB Jalil Brown (na végre valakinek eszébe jutott (Y) ), és Kevin Brock TE.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Zac Diles ILB túlélte a keretszűkítést, mégis lehet keresnek mást a helyére a legfrissebb pletykák szerint.ulpianus
Devon Wylie a legfrissebb áldozat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Zac Diles ILB túlélte a keretszűkítést, mégis lehet keresnek mást a helyére a legfrissebb pletykák szerint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
- Practice Squadba kerülésnek van pár feltétele. Aminek több rookie, és pár tavalyi rookie felelne meg az eddigi Chiefs felhozatalból.
- Maximum 8 ilyen játékos lehet, de nem rosteren, hanem azon túl.
- Bármely NFL csapat igazolhat innen játékost a csapatába, de akkor 3 hétig aktív keretben kell tartania
- Fizetésük heti 6000$ (évente +300$t emelkedik az összeg)

A következő embereket látta Adam Teicher ma az edzés alatt (nem edzeni), ismerős nevek, aki követte az off seasont:
WR Frankie Hammond
TE Demetrius Harris
OL Matt Reynolds
LB Ridge Wilson
LB Daren Drakeford

Igazából Rico Richardson WR volt még jó STben többször, és kapott el TD-t is. Vagy épp Braden Wilson a (6. körben) draftolt FB is kaphat még egy esélyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Dallas Cowboys tegnap megszerezte egy nem tisztázott darftcetliért Edgar Jones LB játékjogait.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bray a kedvenc irányító prospectem ebbl a classból, szurkolok neki, egy jó edzővel jó helyen sztem sikeres lehet. Illetve a csapat is megérdemelne már egy normális franchise QB-t.gabokocka
Nekem is ő volt a kedvencem. Írtam, Stanzi is az volt annak idején. 😍

Érdekes Tyler Bray tehetsége. Ami a legfontosabb, a karja egészen fantasztikus. Ráadásul olyan hibája/hátránya nincs, amit ne lehetne javítani. Meccseken a hozzáállása kiváló, mindig nyerni akar, bátran, de ésszel játszik. Épp ezért azt írták róla, ha marad egyetemen, és 2013ban is lehoz egy jó szezont (Tennessee), akkor első körös tehetség. Ettől elszédült, túl korán kijött a draftra. Idén inkább második napos prospectnek vártuk. Csúszott a QB class, Bray nem vette komolyan a nyilatkozatokat (egyszer a mobilját sem kapcsolta ki), elhitte, hogy már befutott, tuti a helye valahol.
Mikor nem draftolták, idekerült, és észhez tért. Ugyanis egyáltalán nem volt biztos, hogy Stanzit kiszorítja. Az volt biztos, hogy Alexet és Danielt nem. Ráébredt, van mit vesztenie. Fejlődésnek is indult. Fontosabb, hogy komolyan eddzen tovább, ezzel úgy tűnik nem lesz gond. Meccseken ezzel eddig sem nem volt probléma.

Bray most játszott először komolyan (nem 6 passzt, illetve pályára sem lépett előző meccsen). Megközelítőleg sem volt errefelé ilyen teljesítmény senkitől egy évtizede, még több. Stanzitől sem, bár a mostani cserefal jobb, mint amit Stanzi kapott évekig. Ellenben ő is ezt kapta idén.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bray a kedvenc irányító prospectem ebbl a classból, szurkolok neki, egy jó edzővel jó helyen sztem sikeres lehet. Illetve a csapat is megérdemelne már egy normális franchise QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bray is UDFA volt, ha jól emlékszem, nem?gabokocka
Jól emlékszel. Kösz, hogy javítasz. Bár csak félreérthetően fogalmaztam. Nem McDougald az egyetlen UDFA, csak UDFA, és mégis bekerült meglepetésre. Róla annyit érdemes megjegyezni, hogy tipikus UDFA rookie. Fizikálisan kiváló (megfelelő sebesség, agilitás, testfelépítés és legalább elfogadható hozzáállás a minimum, hogy valaki UDFAként rostere kerüljön. Vagy valami óriási potenciál).
A gondjai is tipikusak. Technikája gyenge, szerelések, lábmunka egyaránt. Túl agresszíven támadja a LOS vonalát, sokszor ez nagy játékot, néha pedig túlfutást eredményez, mikor is kiesik a játékból, a senkit támadja onnantól. WR is volt, IT veszélyes safety.

Ha már super arm Tyler Bray szóba került a depth charton. Én úgy számolom, hogy aktív keretben (meccsen) alig lesz 2013ban. Esetleg ha Alex menetrendszerűen lesérül, akkor mégis.

LB Josh Martint sem draftolták. Ivy League sztár volt, egyik legjobb védő a ligában. Fizikálisan nagyon rendben van természetesen ő is (lásd fentebb), illetve a tehetsége nyilvánvaló, de nyers. Jól is játszott pre meccsekken, azonban neki nagy váltás az NFL. Egyelőre STben fog vitézkedni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bray is UDFA volt, ha jól emlékszem, nem?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Összeollóztam a Depth Chartot.


Meglepetés nincs. UDFAként McDougald (S) fért be a listára harmadik SSként, de inkább STbe. Eddig az ugyanilyen Tysyn Hartman volt ott, őt vártuk legtöbben. A többieket eleve oda hozták ahová kerültek, előre tudtuk. Esetleg Martin mit utolsó LB, de az is ST poszt, és még ő volt a legjobb, erre hoztak 5 srácot, ő maradt, mindegy.
Egyedül Tony Moeaki lett volna Brock helyett TE, de aki minden évben megsérül többször, minden második szezont várhatóan kihagyja, most is súlyosan megsérül, az ne csodálkozzon, ha kirúgják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Roster:
 www.kcchiefs.com/team/roster.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ahogy tegnapelőtt ígérték, magyar idő szerint egykor jelentették be a távozók listáját:

PLAYERS RELEASED
Steven Baker - T
Josh Bellamy - WR
Malcolm Bronson - S
Greg Castillo - S
Kennard Cox - CB
Marcus Dixon - DL
Tommie Draheim - OL
Darin Drakeford - LB
Shaun Draughn - RB
Frankie Hammond Jr. - WR
Demetrius Harris - TE
Tysyn Hartman - DB
Austin Lane - DE
Orie Lemon - LB
Semaj Moody - CB
Toben Opurum - FB
Matt Reynolds - T
Rico Richardson - WR
Rokevious Watkins - OL
Ridge Wilson - LB/DE

WAIVED INJURED
Player - Position
Ricky Henry - G
Tony Moeaki - TE

łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
Shaun Draughnról már volt szó, megfelelt volna back upnak, ahogy két évig tette. De nem kell ennyi. Cyrus Grayben több a potenciál.
Josh Bellamy ugyanez WR poszton. Hemingway lejátszotta őt, és még többet is mutatott.
Austen Lane amilyen jó volt TCben, annyira súlytalan a pre meccseken.
Demetrius Harris nyers, még Moeaki kivágása után sem maradt. Inkább Brock a harmadik, aki nem kosaras, hanem TE.
Ezen kívül Marcus Dixonnak és a STer Rico Richardsonnak volt minimális esélye. Nagyon esetleg valamelyik csere DBnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Túl sok RB volt eddig, Shaun Draughn azt írja, ő repült is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hivatalos lista hamarosan, azonban eddig Tysyn Hartman (S), Tony Moeaki (TE) és Marcus Dixon (DL) csiripelte el, hogy kirúgták. Még leginkább Hartman meglepő valamelyest, ő sem túlzottan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Travis Kelce (TE) sérülést szenvedett a meccsen, ha jól emlékszem a bal térdét fájlalva sántikált le. Egyelőre nem tudom mennyire komoly.

Nico Johnson sérülése úgy fest, legalább egy hónap kihagyást jelent (3-6 hetet mondanak). Ezért várható, hogy egy ILBt felszednek valahonnan, vagy megússza valaki az itteniek közül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Junior snapeket fog elvenni dexmextől?
vagy inkább Avery kell izguljon?Janek
DexMex mögé van rangsorolva Junior Hemingway. Most ugyan jó volt cseresorok ellen, de kezdők közt csak azért játszott, mert McCluster beteg, Baldwin már- AJ Jenkins még nem kompatibilis.
Ráadásul Dexter félig HB, be lehet tenni scat back (elkapó futójátékos) posztra, illetve default HB posztra is. Mivel elég jó visszahordó, snapjeit csak a sérülése korlátozta eddig is. Andy Reid szereti őt. Egyelőre Hemingway egy jó cserejátékos, nem veszélyes Dexterre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Junior snapeket fog elvenni dexmextől?
vagy inkább Avery kell izguljon?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Szerintem a safety-nél elég "éretten" viselkedett. A blitz blokkolatlanul ment át a falon és ahogy felnézett már az arcában volt az ember, itt szerintem a rookie hiba az lett volna ha eldobja a lasztit és ebből van a pick, mert célpontra nem volt ideje, ha nem is pick valószínűleg intentional grounding és ugyanott vagyunk(safety), ha nagyon menekülni akar ugye simán fumble is lehet belőle, de a tackle ugyancsak safety, belefeküdt a sack-be szorosan fogva a labdát(ha jól emlékszem), valószínűleg ez volt a legjobb megoldás ebben az esetben (pláne 23-6-os előnynél)ehh
Egy rookie QB esetén 99% hogy jönni fog a fullbitz pre seasonben, GL szituban (nincs hova menekülni ha snap GL közeli). Vagyis itt 3 lépéses drop volt (nem véletlen), ilyenkor CSAK első célpont létezik. Vagy jó, vagy kifut zseben túlra és dob, nincs penalty.
Előző play volt egyébként, hogy Kush a rookie small school center (meglepően jó, első meccsen vétet hibái óta), hogy elfelejtette átvenni a snapet Bray, ez zavarhatta meg.
Mindegy, egyetértek meg nem is, ha Alex van ott tudja hogy ez minimum 5 emberes blitz nincs második célpont.
De ettől még sokkal sokkal sokkal jobb volt Tyler mint akárki újoncként, mióta én követem a Chiefst, ami nem túl nagy idő (7-8 szezont). A nálam jóval tapasztaltabb "Chiefs hangja" Mitch Holtus mondta, hogy 30 szerzett pont 2003 óta nem volt pre meccsen.
Abban mindhárman egyetértünk, egy évtized óta ilyen jó rookie QB teljesítményről álmodunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Megnéztem a meccset félig felvételről, bár a végét élőben is.
Először is Tyler Bray ugyan dobott egy picket, az ő hibája volt, aluldobta a célpontot.
Illetve safetyt csináltak rajta, mert rutintalan. A pick (sok csapat topicban mondtam már) benne van, és szvsz benne KELL legyen a játékban. Mert soha nem éri el a maximumát egy irányító, amíg nem tudja hol vannak a határai.
ulpianus
Mivel felébredtem belenéztem én is a meccsbe, bár nem voltam nagyon magamnál😊
Szerintem a safety-nél elég "éretten" viselkedett. A blitz blokkolatlanul ment át a falon és ahogy felnézett már az arcában volt az ember, itt szerintem a rookie hiba az lett volna ha eldobja a lasztit és ebből van a pick, mert célpontra nem volt ideje, ha nem is pick valószínűleg intentional grounding és ugyanott vagyunk(safety), ha nagyon menekülni akar ugye simán fumble is lehet belőle, de a tackle ugyancsak safety, belefeküdt a sack-be szorosan fogva a labdát(ha jól emlékszem), valószínűleg ez volt a legjobb megoldás ebben az esetben (pláne 23-6-os előnynél)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Megnéztem a meccset félig felvételről, bár a végét élőben is.
Először is Tyler Bray ugyan dobott egy picket, az ő hibája volt, aluldobta a célpontot.
Illetve safetyt csináltak rajta, mert rutintalan. A pick (sok csapat topicban mondtam már) benne van, és szvsz benne KELL legyen a játékban. Mert soha nem éri el a maximumát egy irányító, amíg nem tudja hol vannak a határai.

Ettől nem eltekintve is, sosem láttam Chiefs mezben ilyen jó rookie QB teljesítményt. Nagyon pontos volt, nagyon tudatosan válogatott a célpontok közül, a labdái rakétaként szálltak kis ablakokba is. ITvel együtt is majdnem 100as rating lett (99.8), köszönhetősen a 3 TDnak. Yardban nem volt sok, de ez rookienál bevált szokás, hogy kicsiben kezdik, több a flat passz. Viszont megoldotta bármilyen távon. Egyik TD esetén dobott üres emberre összesen, elesett a GB védő a saját lábában, mert túl hamar lemaradt, és kapkodott. Bray azonnal kiszúrta a tiszta célpontot és meg is dobta csípőből, TD.
A Bray&Gray működött szépen. Círus Gray (HB) futott legtöbbet, 13x 5.5ös átlaggal.
WR poszton megint Junior Hemingway vitte a prímet. 7/80 1 TD. Illetve másik tavalyi rookie mutatott be két szép elkapást, egyik TD, összesen 54 yardért, Reid meg is dicsérte.
AJ Jenkins is kettőt kapott el, jól mozgott a pályán, de Heminway kezd nagyon előretörni a tornasorban.
Védelemben igazán kiemelkedő nem volt. Toribio sackjét Powe hozta össze, illetve mint egység végig helyt álltak futás és passz ellen egyaránt.

STben egy hiba volt, de z sem votl hiba. Azt hitte a Returner, hogy eljut a bogyó az end zone-ig, de az felpattant valami fűcsomón vagy min ,és megállt a vonal előtt. Ebből lett a safety Brayen, mert ilyenkor rookie QB ellen kötelező a blitz, több okból. Ezen kívül jó volt a ST. Megint volt több félpályás visszahordás. Nagyon érdekes ez, hogy tudják-e tartani a szintet éles meccsen is. Mert ha igen, akkor komoly fegyver lehet belőle. Mind a négy meccsen meggyőző volt a ST munka. Hozzátéve Succop rúgásait. 9/9 FG, és ma egyiket újrarúgatták vele, időt ért a GB (minek??), de másodszorra a kapu kellős közepébe rúgta bosszúból, (elsőre is bement).


Állat vagyok, ami enni kér...