Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Egy ponttal nyertünk. A védők megint jók voltak. Flowers Dez ellen nulla volt sokszor, Demps is elnézett keményen dolgokat, de így is működött. Pedig nem volt rossz a Dallas offense, csak a végén Romo szétesett, de ő szokott. A legjobb Dontari Poe két teleport sackje volt. Úgy megverte az emberét, hogy öröm volt nézni. Futás ellen is egyre dominánsabb ez a srác.

A támadóknál Jamaalt rendre belül izomfutásra használjuk, ami nem az ő stílusa. Oké, most ez kellett, vezettünk egy ponttal a végén, rendben. Fisher ma megmutatta, hogy tehetséges pass rusher azért kifog rajta pár trükkel, de alapvetően állta a sarat. Baj akkor volt, mikor Albert nem játszott pár drive alatt a bal válla sérült meg.
Alex olyan mint vártam. Mikor megvédi a fal, akkor dobálgatja a biztonságit, mikor jön a nyomás, kapkod, hibázik.

STben megint volt egy blokkolt labda, most FG (57yardról ha jól mondom). De egyébként pár burleszk jelenetet leszámítva segítették a csapatot. Ha az offense jobb, meg Reid nem fosik a 4th&1 szituktól satöbbi, akkor simábban nyerhettünk volna. De a Cowboys védői jók, ez azért nem a Jaguars szintje volt. Örüljünk, hogy nyertünk, és kész. 2-0, asszem 2005 óta nem volt ilyen, reggel olvastam ezt a dátumot valahol.ulpianus
2010.ben mi voltunk az egyetlen veretlen csapat 3-0-val😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok örülök nektek kár, hogy ellnetek kell javítanunk bár sanszos nem fogunk. Reid elment de a f.s védelmet nálunk hagyta....
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy ponttal nyertünk. A védők megint jók voltak. Flowers Dez ellen nulla volt sokszor, Demps is elnézett keményen dolgokat, de így is működött. Pedig nem volt rossz a Dallas offense, csak a végén Romo szétesett, de ő szokott. A legjobb Dontari Poe két teleport sackje volt. Úgy megverte az emberét, hogy öröm volt nézni. Futás ellen is egyre dominánsabb ez a srác.

A támadóknál Jamaalt rendre belül izomfutásra használjuk, ami nem az ő stílusa. Oké, most ez kellett, vezettünk egy ponttal a végén, rendben. Fisher ma megmutatta, hogy tehetséges pass rusher azért kifog rajta pár trükkel, de alapvetően állta a sarat. Baj akkor volt, mikor Albert nem játszott pár drive alatt a bal válla sérült meg.
Alex olyan mint vártam. Mikor megvédi a fal, akkor dobálgatja a biztonságit, mikor jön a nyomás, kapkod, hibázik.

STben megint volt egy blokkolt labda, most FG (57yardról ha jól mondom). De egyébként pár burleszk jelenetet leszámítva segítették a csapatot. Ha az offense jobb, meg Reid nem fosik a 4th&1 szituktól satöbbi, akkor simábban nyerhettünk volna. De a Cowboys védői jók, ez azért nem a Jaguars szintje volt. Örüljünk, hogy nyertünk, és kész. 2-0, asszem 2005 óta nem volt ilyen, reggel olvastam ezt a dátumot valahol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindenesetre ettől tartottunk szezon előtt. Akárhol lehet hiányzó, de a secondaryben nem kéne, mert nincs tartalék.
Ráadásul Sean Smitht én személy szerint még mindig várom, hogy mit is tud. Akkor is valamit ki kell találni slot WR poszt ellen ma. Illetve a TE levédekezése ma felkerül a palettára, tavaly nem működött.
Múlt héten is láttam többször, hogy Lewis (FS) is ment m2m, mikor CB blitz volt. Berry is tud emberezni, DJ is alapszinten, ha nem kell túl sokáig kitartani, mert működik a Sutton blitzkrieg, elég lehet egy nem totál homály nickel DB. Persze ehhez az is kell, hogy a futásokat átlagos szinten tartsuk.
Mindkét oldalon sok kérdés van a két fal csatájában, ez most is eldönthet mindent.

Támadásban a Dallas szurkolók (iktriad is múlt héten) run heavyt várnak, ez sztem továbbra is tévedés. Andy Reid 15 évig volt a csoportjukban, soha nem játszott még kiegyenlített támadósémát sem, csak passzmániát. Lehet ma kezdi el, de nem valószínű.
A célpontok hiányát róják fel, amivel nyerhet a Cowgirls. Bowe mögött valóban nincs hasonló szintű WR. Azonban Fasano TEként majdnem ugyanolyan jó. Alex sok célpontos irányító. Előző meccsen Jamaal és a FB Sherman kapta a legtöbb passzt, a TDt Avery és Hemingway (+Jamaal és D#ben Hali). DexMex is megjátszható bármikor, nem kellett Alexnek Bowe eddig sem felétlen. Inkább az kell ,hogy megvédjék, nyomás alatt pontatlan és kapkod. De ha van ideje a liga egyik legpontosabb irányítója (tavaly a legpontosabb volt. Vagy 2009 óta, mikor feltámadt poraiból ő dobta a legkevesebb ITt, már azok közt akik számítanak is). Nála ez a kulcs. Annyira koncentrál a célpontjaira, hogy blitzvakságot kap. Van előnye-hátránya mindennek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
olvastam,hogy temetést intéz igaz nem gondoltam,hogy egész hétre kimenőt kap.

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
most kiderül mit ér S.Smith és Dunta...
reméljük jók lesznek és akkor Romo nem fog parádézni...Janek
dunta nem játszik ma(nem is edzett a héten), az unokatestvérét elütötte egy autó és elég súlyos a dolog, így felmentést kapott

marcus cooper/ron parker duó van a kezdők mögött csereként cb poszton, nem hangzik túl bíztatóan😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
most kiderül mit ér S.Smith és Dunta...
reméljük jók lesznek és akkor Romo nem fog parádézni...

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Múlt héten beletaláltam, remélem most is így lesz mert szvsz egy szoros meccsen de nyerünk. A kulcs a Romora tett nyomás mértéke lesz, ha úgy működik a passrush mint egy héttel ezelőtt az O-nak hoznia kell a meccset.KoporShow
Én is szorongva várom a meccset, mert az első mérkőzés amolyan bemelegítésnek jó volt, ráadásul 1-0. 😊

Arra leszek én is kíváncsi, hogy mennyire tudjuk majd a zsebet rávarrni Romo-ra vagy Houston-nak átjutnia az OL-en. A futások blokkolása szerintem nem jelenthet gondot, a passzjáték aggaszt igazán. Vannak szép számmal célpontjai Romo-nak, ráadásul nem is botkezűek, mint mondjuk Brady esetében... 😀

Hajrá Főnökök!mirdal
a passzjátéknál az izgalams az lesz, hogy mennyire játszuk tovább ezt a blitz happy védelmet és ha igen, akkor megoldjuk-e nagyon csúnyán bekapott big play-ek nélkül, gyanítom nem😊
több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Múlt héten beletaláltam, remélem most is így lesz mert szvsz egy szoros meccsen de nyerünk. A kulcs a Romora tett nyomás mértéke lesz, ha úgy működik a passrush mint egy héttel ezelőtt az O-nak hoznia kell a meccset.KoporShow
Én is szorongva várom a meccset, mert az első mérkőzés amolyan bemelegítésnek jó volt, ráadásul 1-0. 😊

Arra leszek én is kíváncsi, hogy mennyire tudjuk majd a zsebet rávarrni Romo-ra vagy Houston-nak átjutnia az OL-en. A futások blokkolása szerintem nem jelenthet gondot, a passzjáték aggaszt igazán. Vannak szép számmal célpontjai Romo-nak, ráadásul nem is botkezűek, mint mondjuk Brady esetében... 😀

Hajrá Főnökök!
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Múlt héten beletaláltam, remélem most is így lesz mert szvsz egy szoros meccsen de nyerünk. A kulcs a Romora tett nyomás mértéke lesz, ha úgy működik a passrush mint egy héttel ezelőtt az O-nak hoznia kell a meccset.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
OFF

Ulpi:
Sad wings of destiny???! 😊Helmut Zimmer
Igen, az volt az avatarom. Jó, hogy van aki még felismer egy Judas Priest képet. Hellrider!
De igazából már egy ideje nem az. Azonban, ha jól emlékszem a Blood Bowl sem ismeretlen számodra. (A király a vén, de utánozhatatlan Ork csapat! 🏈 Néha a mutánsok (Chaos) is. 😊)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ulpi:
Sad wings of destiny???! 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid azt mondta edzés után, Jamaal Charles játszani fog a Dallas elleni meccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
DALLAS COWBOYS

DID NOT PARTICIPATE IN PRACTICE
Wednesday
LB Ernie Sims (groin)
Thursday
LB Ernie Sims (groin), DE Anthony Spencer (knee)

LIMITED PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
CB Morris Claiborne (shoulder), DE Anthony Spencer (knee)
Thursday
CB Morris Claiborne (shoulder)

FULL PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
WR Dez Bryant (foot), RB Lance Dunbar (foot), S Danny McCray (hamstring), QB Tony Romo (ribs)
Thursday
WR Dez Bryant (foot), RB Lance Dunbar (foot), S Danny McCray (hamstring), QB Tony Romo (ribs)

KANSAS CITY CHIEFS

DID NOT PARTICIPATE IN PRACTICE
Wednesday
RB Jamaal Charles (quadricep), CB Dunta Robinson (not injury related)
Thursday
TE Travis Kelce (knee), CB Dunta Robinson (not injury related)

LIMITED PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
TE Travis Kelce (knee)
Thursday
RB Jamaal Charles (quadricep)

FULL PARTICIPATION IN PRACTICE
Wednesday
S Husain Abdullah (foot), G Jon Asamoah (calf), LB Nico Johnson (ankle), LB Dezman Moses (toe), T Donald Stephenson (shoulder)
Thursday
S Husain Abdullah (foot), G Jon Asamoah (calf), LB Nico Johnson (ankle), LB Dezman Moses (toe), T Donald Stephenson (shoulder)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
tudtátok hogy Andy Reid a helyszínen nézte végig a román-magyart?


akkorisredskins
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ulpi, Jeff Allen mennyit fejlődött tavalyhoz képest? Csak a sérülések miatt maradt kezdő, vagy amúgy is lenyomta Schwartzot?gabokocka
Nem is az ,hogy lenyomta, Schwartz votl a kihívó, márpedig a "bajnokot" meg kell verni, hogy leváltsák, egál esetén marad minden legtöbbször a régiben. Nem rossz Schwartz, de nem jobb, mint Allen. Sztem ugyanazt tudják. Igazából még csak nem is öreg ő sem, asszem 27 éves és ey éves szerződése van. Allen viszont 23 éves, tavaly kezdte a rookie szerződését (4 éves). Illetve mindketten OTnek is bevethetők, de azért ott Schwartz sokkal tapasztaltabb. Így ideálisabb cserejátékos több posztra.
De jelzi az OL javuló egészségi állapotát, hogy tegnap és tegnapelőtt is kivágtak a PSből OL vésztartalékokat. Albert is lent maradt vasárnap, de azonnal visszaállt. Asamoah végre edz, Stephenson is játszott.

Mennyit fejlődött Jeff Allen? Ezt nem tudom megmondani. Mert a Jax DL gyengus volt. Komolyan, legalább 4 esetre emlékszem, mikor a center Hudson senkit nem tudott blokkolni, mert a többiek mindenkit eltakarítottak. Forgott a feje jobbra-balra, de semmi meló. Alexen egy sack volt zseben kívül. Oké, jó az OL is, de a Jax DL is harmatos volt.
Mindamellett voltak ugyanolyan hibái pass protectionben, és run blockban még mindig kellene több erő. NFL kezdőszintnek tűnik, de lehet csak Albert és Hudson közt tűnik annak. Nagyon nagy extrát nem tud, de legalább gyors, igyekszik, fejlődik.
Meglátjuk. Most jön a Cowboys-Eagles-Giants csoportkör, lesz többféle védelem.ulpianus
Köszönöm szépen

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ulpi, Jeff Allen mennyit fejlődött tavalyhoz képest? Csak a sérülések miatt maradt kezdő, vagy amúgy is lenyomta Schwartzot?gabokocka
Nem is az ,hogy lenyomta, Schwartz votl a kihívó, márpedig a "bajnokot" meg kell verni, hogy leváltsák, egál esetén marad minden legtöbbször a régiben. Nem rossz Schwartz, de nem jobb, mint Allen. Sztem ugyanazt tudják. Igazából még csak nem is öreg ő sem, asszem 27 éves és ey éves szerződése van. Allen viszont 23 éves, tavaly kezdte a rookie szerződését (4 éves). Illetve mindketten OTnek is bevethetők, de azért ott Schwartz sokkal tapasztaltabb. Így ideálisabb cserejátékos több posztra.
De jelzi az OL javuló egészségi állapotát, hogy tegnap és tegnapelőtt is kivágtak a PSből OL vésztartalékokat. Albert is lent maradt vasárnap, de azonnal visszaállt. Asamoah végre edz, Stephenson is játszott.

Mennyit fejlődött Jeff Allen? Ezt nem tudom megmondani. Mert a Jax DL gyengus volt. Komolyan, legalább 4 esetre emlékszem, mikor a center Hudson senkit nem tudott blokkolni, mert a többiek mindenkit eltakarítottak. Forgott a feje jobbra-balra, de semmi meló. Alexen egy sack volt zseben kívül. Oké, jó az OL is, de a Jax DL is harmatos volt.
Mindamellett voltak ugyanolyan hibái pass protectionben, és run blockban még mindig kellene több erő. NFL kezdőszintnek tűnik, de lehet csak Albert és Hudson közt tűnik annak. Nagyon nagy extrát nem tud, de legalább gyors, igyekszik, fejlődik.
Meglátjuk. Most jön a Cowboys-Eagles-Giants csoportkör, lesz többféle védelem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ulpi, Jeff Allen mennyit fejlődött tavalyhoz képest? Csak a sérülések miatt maradt kezdő, vagy amúgy is lenyomta Schwartzot?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
@Ravens 40m Former Chiefs RB Shaun Draughn is in the locker room after being signed. No update yet on a corresponding roster move

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Travis Kelce (TE) a térdproblémái miatt nem játszott, tudtuk meg Reidtől. Nagy meglepetés nem volt, előre szóltam ,hogy minimum kérdéses lesz az állapota. Fura az volt, hogy nem tették sérültek köze már hét elején.

J. Asamoah (RG) és Nico Johnson (ILB) is edzettek.
A. Bailey (DE) visszatért a csapathoz, személyes ügyei voltak. Most ugyanezen okból Dunta Robinson (CB) nem volt edzésen.
Jamaal Charles nem edzett. Reid az mondta, csak óvatosak.


Végül pedig Justin Houston (OLB) lett az AFC hét védője, legfőképp a 3 sackje miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Úgy fest, egyetlen változás lesz az aktív keretben. Sanders Commings ( draftolt rookie DB), aki egy percet nem játszott előszezonban sem, ment IR listára, és Bradly McDougald (UDFA S), aki eddig is helyettesítete, került az aktívak közé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nincs túl nagy hírértéke, de Tommie Drahiem OL embert kirakták a PS egységből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jamaal edz teljes intenzitással, Reid szerint nincs komoly következménye a sérülésének. Valószínűleg a Dallas ellen is ő fog kezdeni. A meccsen is visszatért, nem sokkal a fejre esése után.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sztem ennél jobb ellenfelet nem kaphattunk volna elsőre. Jacksonville-ben évek óta káosz van. A pre-season nyilatkpzatok alapján nálunk mindenki duzzad az önbizalomtól egy mostani nagy arányú győzelem messzire repítheti a srácokat. 20+ pontos győzelmet várok.KoporShow
A nap embere!
Én nem gondoltam volna 20+ pontos Wre. Írtam is eredménykövetőben de két szezon óta sztem soha nem szereztünk 30 pontot és úgy nehéz (ma sem csak 28at). Vay nyert a defense vagy vége volt.

A defense most is jó volt. 6 sack, abból Houston 3. két pick (Hali pick6! 😀). És úgy általában sem volt esélye a Jax támadóknak. kaptunk egy punt blokk safetyt. A végén volt egy (!!) működő Jax drive utolsó percekben, ennyi.

A támadók közepesek voltak. Futottunk erős átlagosan (4.8 átlag Jamaal, de lesérült kicsit bár visszatért) mert jó a fal. A passzok mentek is, meg nem is. Amennyire kellett mentek. Alex dobott 2 TD-t 96.6 ratinggel 173 yardért, ami game manager szint. De hozzátartozik hogy egy zsebből kifutott sacket leszámítva a közelében nem volt senki egész este.ulpianus
Kedves Chiefs-drukkerek!

KoporShow kollégának lett igaza, megkövetem! Grat a győzelemhez / csapathoz! Most néztem meg a meccset, hát mit mondjak, fikarci esélye sem volt a csapatomnak. Nekünk, ahogy Iktriad írta, tényleg piszok hosszú szezonunk lesz és a látottak alapján az 1/1 garantált... Másik oldalról szemlélve ez ugyanis több volt, mint ijesztő. Bevillant, hogy mit fog kapni ez a Jax Londonban a 'Niners-től...
Ha már így alakult örülök neki, hogy Ti nulláztatok le bennünket (Tulajdonképpen szó szerint, hisz a "támadósor" egy büdös pontot nem szerzett.).
Rátok fért a siker, és amennyiben elvonatkoztatok attól, hogy a Jax volt az ellenfél, jó volt látni Alex Smith-t, mert végre van egy normális QB-tek a jóval többre hivatott csapatban. Rendben, ez még csak egy meccs volt egy bűnrossz csapat ellen, de szvsz Smith jó lesz! Sok sikert a továbbiakban! Üdv!

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Alapvetően most Cyrus Gray volt Jamaal cseréje. De elvben Knile Davisnek kell bizonyítania, hogy nem ejti el a labdákat, illetve el is kapja (ez mostantól alapelvárás), akkor ő a csere. Mert ő gyorsabb, erősebb mint Gray, és okosabban focizik.
Nem futottak ők sem rosszabbul sokkal. Csak nincs futás túl sok a rendszerben. És 2 illetve 4 futásból előfordul, hogy nem lesz csoda.

Illetve a FB Anthony Shherman is elég jó volt, bár ő nem futott csak blokkolt és elkapott. konkrétan 4ből 4 elkapás 44 yardért. Az kiváló.


Állat vagyok, ami enni kér...