Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha most éppen a farkaitokat méritek össze, akkor nem szólok bele. 😊 De amúgy Ik, a felsorolásodból az ugrott be, hogy az idei draft egész korrekt lett. Olvasgatva az Oakland topicot ott még elég nagy a káosz, így egy suck for Bridgewater év lehet, hogy nekted jobban megérné. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
iktriad!

Akkor nézzünk párat dióhéjban.
Gabbert jó lesz, mert ugyan lehet nem játszik, viszont két éve van a ligában és a Jets ellen volt egy jó félideje.

HB Todmannek jó pre seasonje volt. Pre season.
Denard Robinson, mondtam mit gondolok róla "fűzővel kifelé".
FB posztot idézném "Will Ta'ufo'ou zárta toronymagasan a legjobb Pro Football Focus ratingekkel a posztját az egész ligában az előszezonban." No Comment.

Shorts neked a legjobb WR, nekem Blackmon. Értem, a stat, oké. Akkor sem játszik Blackmon. Illetve nincs megbízható TE, pedig lehetett volna.

Andy Reidnél akár a játék képét nézzük, akár statok alapján is kijelenthető, hogy senki nem hív több trükkös játékot. Egyes években a Green Bay, kilógnak a ~20%os arányukkal így párban.
Nem ő a DC, de HC. Ettől meg lehet lepni bárkit. Mégis én megvárom, hogy az általad írt "csak cselből nem is próbálták pre seasonben ezt" mennyire valós. És arra Reid egy meccsen át döbbenten néz-e, avagy mégsem.

A védelemben nagyjából egyetértek. Legalábbis annyira, hogy hagyjuk. Legyen Babin Halival egy lapon említve, meg a többi. Rendben.

A STben jól emlékszel, volt asszem három return TD pre seasonben, de fontosabb, hogy 5-6 egyéb félpályás visszahordás. Bár nem tudom ki lesz a KR/PR. DexMex papíron, de Knile Davis is jó volt (egyik TD pl), és még páran, akik vagy itt vannak, vagy már nem. Igazából a legjobb pont az volt számomra, hogy mindegy volt, ki viszi vissza. Hozzátéve, hogy Dunát lehetett volna rekeszteni, annyi egyetemen kiváló returnerből keresték a megfelelő embert, ennyiben mégsem mindegy. Illetve volt ha jól mondom egy blokkolt FG és kettő punt. Visszahordásra nem emlékszem hogy nyeltünk volna igazán nagyot. De a ST mindig káosz kicsit, ott bármi lehet. Ez csak pre season, egész más játékosok játszanak legtöbbször, mint alapszakaszban. Ígéretes volt, de ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccsel kapcsolatban mit gondoltok?

Én azt nem látom, hogy a Jax kivel fog stabilan támadni? Oké, a védelem sem félelmetes, de nem is rossz. A támadók közül azonban a QB Gabbert sérült, a kezdő HB MJD sérülésből jön, cseréje Forsett sérült kicsit, a TE Lewis sérült, nem játszik. A legjobb WR Blackmon eltiltva. Minőségi alternatívájuk nincs. Bár Gabbert és a minőség. 😛
Valaki nyilván játszani fog, és a felsoroltak épp ezért mind játszani fognak, aki csak bír járni. Ők az 1/2, de mi az 1/1, nyilván nyerni akarnak holnap.
Az olyan badarságokról, mint cipőfűző, ne beszéljünk. Nekem róla mindig az jut szembe, hogy "fűzővel kifelé" az NFLből.
ulpianus
QBban szerintem Gabbert lesz bevetve, nem kapta volna a snappek döntő többségét pénteken, ha a stáb nem így gondolná. kérdés a hüvelykujja mennyire hátráltatja. A Jets ellen élete legjobb félidejét játszotta, mielőtt megsérült, jó lenen, ha azt a formát tudná esetleg hozni.

RBben van választák: Todmannek iszonyú jó preseasonje volt, ő lesz várhatóan a kickreturner. És Denard Robinson is megkeverheti a kártyákat. Van egy jó Fbnk is, Will Ta'ufo'ou zárta toronymagasan a legjobb Pro Football Focus ratingekkel a posztját az egész ligában az előszezonban. Jedd Fisch (az új OCnk) elég kreatív pasas, az edzéseken nagyon sok trükkös playt próbálgattunk, ebből szinte semmit nem használtunk az előszezonban, gondolom nem véletlenül.

WRben nem Blackmon a legjobb elkapónk, hanem Shorts, és ő bevetésre kész. Mellette Ace Sandersre hívnám fel a figyelmet. Remélem lesz 1-2 punt returnje, mert ott maga az életveszély, viszont mivel most ő a 2. számú WR, ezért kérdés mennyit kockáztatjuk a sérülését így. .
Teben ténylge nagy probléma, hogy nincs Lewis, mert Reisner igencsak tapasztalatlan, bár a preseasonben jól játszott. Clay Harbor jó TE volt Philyben tavaly, de nálunk csak 7 napja van...

O-line: a fal két széle erős, különösen Monroe oldalán, aki szerintem jelenleg a Jags (magasan) legjobb játékosa. houstonnak nehéz dolga lesz ellene. A Hali - Joeckel meccs már sokkal érdekesebb lesz, kíváncsi vagyok ki nyeri azt a párharcot.

D: na erre kíváncsi leszek. Pass rush nincs, hacsak nem Sen' Derrick Markstól nem jön valami középen. Mondjuk remélem Babin legalább annyi problémát okoz majd Fishernek, mint Hali Joeckelnek, bár a preseasonban ő (is) elég halovány volt. Az előszezonban nem sokat blitzeltünk, ez változhat holnap.

LBben van Poz, ő szolid, a Geno Hayes, Allen, és az 1. számú csere UDFA rookie Reynolds trió már ingatagabb. Érdekes lesz, hogy mire mennek Charles megállításában, főleg a futás elleni védekezéssel nagyobb bajok voltak az előszezonban, mint az új emberekkel teletűzdelt secondaryvel.

A secondaryben 2 újonc kezd, plusz Alan Ball, aki tavaly nagyon gyengus volt Houston, de eddig a vártnál jobban teljesít. A CB társának, a rookie Gratznak meg volt 2 pickje is. Safetyben Dwight Lowery talán az egész hátsó alakzat legjobbja, míg Cyprien, akitől sokat nagyon, nagyon sokat várnak, egyelőre még sokat szenved. TEk levédekezésében tradicionálisan nem vagyunk jók, Fasanonak pl remek meccse volt decemberben ellenünk még a Miami játékosaként.

STben vannak problémáink, főleg a visszahordások levédekezésével és úgy tudom ez az egység nálatok remek volt az előszezonban. Ráadásul a waiverről múlt héten felszedett 10 ember nagy része az STbe lett hozva, sokuk még nem játszott 1 percet sem a Jagsben....

Úgy "dióhéjban" ennyit érdemes rólunk tudni.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Alex számára valóban nem lesz mentség ha szar lesz. Bár a franchise és a szar QB közt sok átmenet van. Alex számára inkább ezek a realitások, csak nem mindegy melyik.
van azért más gond is. Például a ZB fal PB játéka. Vagy épp a secondary, ahol Sean Smith számomra nem hozta előszezonban amit vártam tőle, Dunta Robinson és Kendrick Lewis sérüléssel bajlódott végig, mögöttük senki nincs. Jamaal futásai nagyon gyengék voltak (1.9es átlag, bár 12x futott összesen). Vannak itt még nyitott kérdések. De igaz, itt most nem tipikusan 1/1ről kell 5-6 győzelemre előrelépni, ezt a vezérkar is számtalanszor leszögezte. És ha Jax a torkukon akad, akkor az nem jó előjel. Ellenben bárki botolhat egyet, főleg enniyre sok újítás után.
Hozzáfűzném a Colts példához, hogy a Texans váltott anno nagyon szépen védelmi sémát. Márpedig a Chiefs marad 3-4 2 gap játékon, csak a felfogás lesz más, de a posztok maradtak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Elmondom mi lesz
Sok TE passz,J Charles futás ,némi Bowe play,garbage time-ban K.Davis futások.
Védelem nem sokat lesz fent és akkor is mojo lesz akit meg kell fogni.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Továbbá úgy gondolom, hogy a Chiefs legnagyobb gyengesége az, ami a Denvert a csoportban oly' magasra emeli esélyesként. Nem a QB. Bár ez is igaz. Hanem a már ismert, kipróbált játékstílus.ulpianus
Miközben úgy gondolom, hogy igazad van, aközben halkan azért megjegyzem, hogy a Colts tavaly váltott 4-3-ról 3-4-re, ami a fél roster számára alkalmatlan stílus volt (klasszikus példa Freeney aki abszolút nem találta a helyét), mégis playoff-ig ért. Nagy részben a QB miatt. Szóval Smith számára azért nem lesz mentség az új séma, ha sz*r lesz.

(És a csapat ill. edzői gárda számára sem. Ha nem is playoff-ot, de egy tisztességes, 0.5 körüli szezont azért hozni kéne egy ilyen rosterrel.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meccsel kapcsolatban mit gondoltok?ulpianus
Egyszerű. Ha ezen a meccsen se sikerül nyerni, akkor kár komolyabb álmokat dédelgetni. A must win game. (A Colts-Raiders is ilyen meccs. Ugyanilyen divízióközi, és ott meg a Colts álmairól van szó.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Sztem ennél jobb ellenfelet nem kaphattunk volna elsőre. Jacksonville-ben évek óta káosz van. A pre-season nyilatkpzatok alapján nálunk mindenki duzzad az önbizalomtól egy mostani nagy arányú győzelem messzire repítheti a srácokat. 20+ pontos győzelmet várok.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Meccsel kapcsolatban mit gondoltok?

Én azt nem látom, hogy a Jax kivel fog stabilan támadni? Oké, a védelem sem félelmetes, de nem is rossz. A támadók közül azonban a QB Gabbert sérült, a kezdő HB MJD sérülésből jön, cseréje Forsett sérült kicsit, a TE Lewis sérült, nem játszik. A legjobb WR Blackmon eltiltva. Minőségi alternatívájuk nincs. Bár Gabbert és a minőség. 😛
Valaki nyilván játszani fog, és a felsoroltak épp ezért mind játszani fognak, aki csak bír járni. Ők az 1/2, de mi az 1/1, nyilván nyerni akarnak holnap.
Az olyan badarságokról, mint cipőfűző, ne beszéljünk. Nekem róla mindig az jut szembe, hogy "fűzővel kifelé" az NFLből.

Illetve nálunk is gond, hogy a legjobb run blocker Asamoah (RG) sérült. Ezen kívül kulcsjátékos nem esik ki, és van minőségi cseréje (Schwartz) neki is. Főleg mert passz mánia lesz.

Továbbá úgy gondolom, hogy a Chiefs legnagyobb gyengesége az, ami a Denvert a csoportban oly' magasra emeli esélyesként. Nem a QB. Bár ez is igaz. Hanem a már ismert, kipróbált játékstílus. A KC+Oakland+SD mind teszteli az új rendszerét, sok hiba lesz még ebből. A Denver tudja mit játszik, minden játékos szinte játszotta ezt tavaly is. És egy-egy ember így nem is számít annyit. A védelem két szezont, a támadás egy szezont lenyomott. Méghozzá sikeresen.
Ráadásul nem is szokott minden ember beválni egy új sémában, nálunk őket is ki kell rostálni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A két eddigi sérült (Asamoah RG, Nico J. ILB) és ügyeit intéző Bailey mellett H. Abdullah sem edz lábsérülés miatt.

Teljes edzést végeznek többen is, kisebb sérüléssel:
Eric Fisher (shoulder), Travis Kelce (knee), Donald Stephenson (shoulder), Quintin Demps (hamstring), James-Michael Johnson (groin), CB Sean Smith (neck), Dezman Moses (toe).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Alex Smith azt mondta, nyerni kell. Nagy különbség van 0-1 és 1-0 között most a csapatnak. Magabiztosak, de kell is a jó visszaigazolás. Szerinte több módja is van ennek a támadóegységnek, hogy pontokat termeljen, élni is kívánnak ezekkel.

Ehhez ennyit, hogy sztem az elmúlt 6-7 szezonban csak 2010ben (PO év) kezdtünk 3-0val, a többi esetben mindig 0-2, 0-3 volt a start mérleg. És aztán nem is alakultak jól azon szezonok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Off seasonben nekem pozitív meglepetés Junior Hemingway. Aki tavalyi hetedik körös WR. Pioli embere, de STből nemigen jutott ki. Idén is ezért küzdött eleinte. Aztán sorban kiütve vetélytársait gyakorlatilag a kezdő slot WR posztig jutott. Wylie lett volna ott, aki repült is. Illetve McCluster még előtte van, azonban DexMex speckó játékos, nem egyértelmű a posztja. És sérülékeny is, meglátjuk. Bár most nem sérült volt, hanem megfázott, ezért tették be Hemingwayt.
Másik a center Kush. Első meccsen rossz snapeket adott. Bár már akkor is jól blokkolt, és jól választja ki a célszemélyt. Hasznosan játszik.

Csalódás leginkább Austen Lane, akiről ódákat zengtek TC alatt. Mikor azonban élesben játszottak, láthatatlanná vált.
Dettó ilyen volt Jon Baldwin. Edzéseken király, és van nagyszerű elkapása, aztán két meccsre eltűnik. Mintha pályán se lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem edzettek továbbra is ketten:
Jon Asamoah RG. Minden támadófalban vannak sérültek, ez ilyen. + Nico Johnson ILB.
Illetve Allen Bailey DE az apja temetését intézi, ha jól tudom, ő vissza fog térni meccsig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Flowers szerződését átalakították, mert kellett egy kis hely a sapka alatt:
 www.spotrac.com/nfl/kansas-city-chiefs/brandon-flowers/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Utolsó simítások a rosteren:
- Sanders Commings (DB) idén jött drafton ,egy percet nem játszott sérülés miatt. IR-re került, de még visszatérhet.
- Újra leigazolták a helyére az UDFA rookie safety McDougaldot, aki végigjátszotta a pre seasont.
- Illetve a PS utolsó embere Rishaw Johnson OG, aki tavaly próbálkozott Seattleben, de nem került rosterre. Egyetemen a mostani rookie cserecenterünk, Eric Kush csapattársa volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bray a kedvenc irányító prospectem ebbl a classból, szurkolok neki, egy jó edzővel jó helyen sztem sikeres lehet. Illetve a csapat is megérdemelne már egy normális franchise QB-t.gabokocka
Nekem is ő volt a kedvencem. Írtam, Stanzi is az volt annak idején. 😍

Érdekes Tyler Bray tehetsége. Ami a legfontosabb, a karja egészen fantasztikus. Ráadásul olyan hibája/hátránya nincs, amit ne lehetne javítani. Meccseken a hozzáállása kiváló, mindig nyerni akar, bátran, de ésszel játszik. Épp ezért azt írták róla, ha marad egyetemen, és 2013ban is lehoz egy jó szezont (Tennessee), akkor első körös tehetség. Ettől elszédült, túl korán kijött a draftra. Idén inkább második napos prospectnek vártuk. Csúszott a QB class, Bray nem vette komolyan a nyilatkozatokat (egyszer a mobilját sem kapcsolta ki), elhitte, hogy már befutott, tuti a helye valahol.
Mikor nem draftolták, idekerült, és észhez tért. Ugyanis egyáltalán nem volt biztos, hogy Stanzit kiszorítja. Az volt biztos, hogy Alexet és Danielt nem. Ráébredt, van mit vesztenie. Fejlődésnek is indult. Fontosabb, hogy komolyan eddzen tovább, ezzel úgy tűnik nem lesz gond. Meccseken ezzel eddig sem nem volt probléma.

Bray most játszott először komolyan (nem 6 passzt, illetve pályára sem lépett előző meccsen). Megközelítőleg sem volt errefelé ilyen teljesítmény senkitől egy évtizede, még több. Stanzitől sem, bár a mostani cserefal jobb, mint amit Stanzi kapott évekig. Ellenben ő is ezt kapta idén.ulpianus
nem is értem miért Alex kezd ... oké Bray a Fehér T.O. de még ez is csak a javatokra válna 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
talán mer DE vót eddig FBbű átkonvertálva, de majd belegyön

 www.nytimes.com/2013/04/14/sports/football/from-princeton-a-promising-nfl-draft-pick-mike-catapano.html?pagewanted=all&_r=0


 www.arrowheadpride.com/2013/7/8/4502490/kansas-city-chiefs-rookie-mike-catapano-justin-smith-princeton-bob-surace

 www.newsday.com/sports/football/kansas-city-chiefs-draft-former-chaminade-star-mike-catapano-1.5154221


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mike Catapanot edzésen betették Nickel OLBnek.
Nem teljesen értem, hogy a maga 270 fontjával, és pass rusher képességeivel miért nem default OLB lett hanem (3-4) DE? Mindamellett sérült volt és első három előmeccsen nem is játszott, talán ezért (DLben nincs cover, lehet nem akarták mély vízbe dobni). Mindegy, végre ott van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL


Sérüléseik miatt kihagyták az edzést (megint):
Jon Asamoah (RG), ő kezdőjátékos egyedül, illetve nekem kedvenc falemberem. De a falban mindig lesz sérült, túl kell tudni élni. most kiderül a beborul.
Nico Johnson (ILB) és Sanders Commings (DB) idei draftoltak, nem szerencsés a fejlődés szempontjából.
Travis Kelce (TE) edzett, de meccs előtt egy kérdéses státusz kinézhet neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
NCAAben nem is lehet olyan, ami NFLben a nagy sztárokra jellemző, hogy 10-16 évet lehúznak. Tehát az is ismeri a játékost, aki nem is fanatikus szurkoló. Mert ugye NCAA esetén első évében nem ő a nagy kedvencem mert újonc, aztán már lehet igen. De utána évben hová lett?

Most a keretszűkítés miatt rúgták ki az embereket. Eleve ezért volt a bővebb keret, hogy lehessen próbálgatni játékosokat. De természetesen utána ki kell rúgni a szezonlimitig. És előfordul, hogy nincsenek megelégedve elég játékossal még így sem.

A mostani hírek szereplői olyan játékosok, akiket az átlagszurkoló nem is jegyez meg. Nem átlag NFL - , hanem átlag Chiefs szurkoló. Aktív keretbe kerülésért küzdenek majd a meccseken. Mondhatnék most neveket a tavalyi PSből is, nem sokat hallottuk hogy Mims mekkorákat blokkolt volna, és így tovább. Albertről azért hallottak páran, vagy épp Fisherről. De nem is róluk szólnak a mostani hírek.
Az más kérdés, hogy az FA piacon is vannak komoly mozgások. A Raiders konkrétan két szezon alatt szinte az összes sztárját kirúgta, elengedte. De a ligában maradtak sokan. Az sem mindegy, mert ismerem az ellenfél némely játékosát, van kötődésem, néha elég erős.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ilyenkor szoktam vesszőparipámat előkapni, mikor az emberek általában az ncaa-re mondják, hogy nagy a rotáció és ezért nehéz követni és megszeretni egy csapatot... basszus a keret több mint fele kicserélődik néha az nfl-ben egy-egy gárdánál egyetlen holtidény alatt, miről is beszélünk akkor?jjncaa
Azért a kettő nem ugyanaz, mert a college-ben legjobbak rotálódnak ki, az NFL-ben pedig a roster vége. A kezdők, akik a franchise arcát adják, akiket a szurkolók döntően megszeretnek, azok jóval hosszabb ideig vannak egy csapatnál, mint az a 2-3 év ameddig egy college csapatnál húzóemberek lehetnek. Ez a 2-3 év az NFL-ben éppen arra elég, hogy egy sztár letegye a névjegyét, és utána jön még a long contract.

De én nem emiatt nem követem a college-t, hanem azért, mert egy időben megy az NFL szezonnal. Ha előtte/utána lenne, akkor szinte biztos, hogy követném, mert nagy bennem az offseason fociéhség. Az esti Illinois meccset pl. megnéztem. 😊 És pár bowl meccset is meg szoktam nézni az NFL playoff előtt, idő kitöltésként.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Fejből mondanám. lehet elfelejtek valakit, Sean Smith, Dunta Robinson, Mike DeVito, Frank Zombo jött FA piacról. mind itt van, csak Zac Dyles repült. Már akik számítanak is. ... De tegyük hozzá, hogy csak az első két(háom ha nickel back is számít) jött kezdőbe.ulpianus
Nem a kezdő FA igazolásokra és a draftoltakra gondoltam, hanem a "töltelék emberekre", akik azért a 10-15-20 helyért - csapata válogatja, hogy hány darab ilyen hely van - küzdenek. UDFA-k, kanadai ligások, stb., a felbővített keret végére.
De úgy látom nem csak nálatok van relative nagy mozgás, van még pár meglepően aktív csapat az 53-as vágás után (pl. Pats.).peterk2005
ilyenkor szoktam vesszőparipámat előkapni, mikor az emberek általában az ncaa-re mondják, hogy nagy a rotáció és ezért nehéz követni és megszeretni egy csapatot... basszus a keret több mint fele kicserélődik néha az nfl-ben egy-egy gárdánál egyetlen holtidény alatt, miről is beszélünk akkor?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fejből mondanám. lehet elfelejtek valakit, Sean Smith, Dunta Robinson, Mike DeVito, Frank Zombo jött FA piacról. mind itt van, csak Zac Dyles repült. Már akik számítanak is. ... De tegyük hozzá, hogy csak az első két(háom ha nickel back is számít) jött kezdőbe.ulpianus
Nem a kezdő FA igazolásokra és a draftoltakra gondoltam, hanem a "töltelék emberekre", akik azért a 10-15-20 helyért - csapata válogatja, hogy hány darab ilyen hely van - küzdenek. UDFA-k, kanadai ligások, stb., a felbővített keret végére.
De úgy látom nem csak nálatok van relative nagy mozgás, van még pár meglepően aktív csapat az 53-as vágás után (pl. Pats.).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jerrel Powe NT is lapátra került. Hoppá! Erről eddig nem volt szó. Na, nem mintha akkora ász lett volna. Illetve Toribio és igény esetén DeVito (Jetsben is tudott) tud NT-t játszani. De én meglepődtem, mert cserejátékoshoz képest legalább a súlya, ereje és gyorsasága megvolt, ráadásul olcsón. Bár az olcsósága sokat kompenzált eddig is, az tény.
Ez még nem hivatalos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Adam Teicher ‏@adamteicher

Chiefs practice squad: TE Harris, FB Opurum, OL Watkins, OL Reynolds, LB Drakeford, OL Draheim, DB Bronson, WR Hammond


Állat vagyok, ami enni kér...