Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Powe haját úgy érted, hogy kopaszodik? Mert sztem mindig rövid haja volt, Dontari Poenak a másik NTnek van hosszú haja.
ulpianus
ezt úgysem hiszi már el senki, de Poe-t akartam írni, de most belegondolva ő nem oda járt 😊, szóval odatettem a dolgot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
powe és dexter ollót mutatnak, mármint cutolják őket, de lewis telefonált, hókinsz is tuggya, csak dexter megy, ánnyi 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Majdnem telitalálat!
Powe (NT) talált, Lewis (FS) talált, Dexter talált. Ellenben AJ Hawkins a negyedik, aki bármily meglepő, 6'1 magasan Guard (centerként ez megfelelő magasság lenne).

Powe haját úgy érted, hogy kopaszodik? Mert sztem mindig rövid haja volt, Dontari Poenak a másik NTnek van hosszú haja.

Most már csak a kézjeleiket kell megfejtenünk. 8-)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
képrejtvény 😊
Powe (hova lett a haja?)-tetováltniggaLewis-Dexter-valamimásikNT
talált?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Chiefsben edződő Ole Miss Rebels játékosok TC 2013:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jeff Allen kisebb sérülése okán Geoff Schwartz lett a kezdő LG. Ez egyben a legfontosabb pozíciós harc a csapatban.
+ Egy minivideó, ahol semmi nem történik:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Andy Reid és Alex Smith is megemlítette, hogy milyen szokatlanul hangosak már most a Chiefs szurkolók. Jobb ha hozzászoknak. Ne legyen félreértés, nyilván mindketten pozitívnak értékelték a jelenséget (Alex újnak, de szórakoztatónak és ösztönzőnek).

Az Arrowheadben meccsnapon mindez egyébként fokozódik. Erről jut eszembe, a stadion hangorkán rekordpróbának megvan az időpontja. A Raiders elleni októberi (13.) összecsapás lesz a Terrorhead return day. Nem igazán akad más lehetőség, csoportmeccs kizárólag november közepétől van ezen kívül. Nem akarnak addig várni.
Emlékeztetőül: a Seahawks találta ki ezt a kiváló nézőcsalogató fogást, hogy Guiness rekordot próbálnak dönteni a szurkolók segítségével.
A Chiefs ezt nem hagyta annyiban, beszállnak a versenybe. Egyrészt mert mindkét stadion közönsége élen jár évtizedek óta hangerőben és fanatizmusban (volt a Seattle ebben a csoportban, azok sem lehettek rossz hangulatú meccsek). Az Arrowhead egyébként nagyobb, 20ezerrel több szurkolóról beszélünk. Meglátjuk mire mennek, ha pusztán decibelről van szó. Amit gondolom a pálya szélén mérnek, legalábbis rekordtól függetlenül így mértek tavaly (is) a Arrowheadben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Pár lényegtelen ember jött és ment a csapat háza táján.
Illetve Bowet vírusfertőzés miatt hazaküldték, mielőtt mindenkit megfertőz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Köszi Shawn!

Mármint tudniillik a választ Halász úr esetében.
Ha valakit esetleg érdekel kifejthetem miért van csúszás első körben, de igazából be is vok sörözve (pénteki meló vége), meg mindegy is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fisher szerződésével mi van má?
Csak nem fog holdoutolni... Pedig a TC kezdődik, hiányoznia sem nagyon kellene egy rookienak.Stez
Aláírta. Hivatalos.  twitter.com/RapSheet/status/360777077374464000
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fisher szerződésével mi van má?
Csak nem fog holdoutolni... Pedig a TC kezdődik, hiányoznia sem nagyon kellene egy rookienak.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Mardy Gilyard (WR) cut. //Így is maradt elég 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Alex Smith és első számú fegyverhordozója Chase Daniel pihenőt kaptak. Így ma, a nagy párharcban álló Tyler Bray és Ricky Stanzi dobáltak. Én mindkettőt nagyon bírom, nem is tudom kit sajnálnék jobban, ha végül nem marad. Az vigasztal, hogy nem Cassel lesz semmiképp.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
6-12 hetet mondanak, mondjuk nem az ő hiánya fogja a csapatot tönkre tenni, de kiváncsi lettem volna hova jut a TC végéreehh
Engem is érdekel, mégis melyik posztra szánják elsősorban.


Egyébiránt lassan megérkezik mindenki az edzőtáborba. Eddig a QBk és a rookiek voltak jelen. Illetve aki sérülésből lábadozik, mint Moeaki, nekik is előbb kellett jönni, a fokozatosabb terhelés miatt.
Alex azt mondta, az up tempot sokat gyakorolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
6-12 hetet mondanak, mondjuk nem az ő hiánya fogja a csapatot tönkre tenni, de kiváncsi lettem volna hova jut a TC végére
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Megvan az első sérült. Sanders Commings az újonc DB bal válla sérült meg. Nem tudni mennyire súlyos.ulpianus
Eltört a kulcscsontja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Megvan az első sérült. Sanders Commings az újonc DB bal válla sérült meg. Nem tudni mennyire súlyos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet ez lesz dexmex legjobb éve ha nem sérül le.
De inkább Baldwin éve

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Pat Kirwan azt írta, hogy Jamaal Charles elit futó, tavaly futott 5.3as átlaggal sérülésből visszatérve, ami kiváló átlag. Ez igaz, bár hozzátehetjük ez (és 5.3as rookie éve) volt Jamaal legrosszabb átlagú szezonja, bármilyen megdöbbentő ez. Azt fejtegeti ebből, hogy összesen volt 285 labdacipelése. Amennyiben lesz neki is 300 fölött, akkor 1700 yardot is futhat. Ugyanis jobb futók kapnak ennyit (Arian Foster (351), Adrian Peterson (348), Alfred Morris (335), Doug Martin (319), and Marshawn Lynch (315)).

Egyrészt Jamaal így is 1500 yardot futott. Igazából az már bőven elég, nem lesz jobb ha többet fut, és a csapatnak sem lesz jobb igazából. Az statban király, díjakat lehet nyerni vele, és ritka kivételtől eltekintve ennyire jó önmagában.
Larry Johnson a Chiefsben NFL rekord 416 alkalommal futott, de az sem ért önmagában semmit. Nem most lesz megismételve, talán sosem. Pedig LJ (Jamaal elődje) is elit HB volt akkoriban.
Másrészt (Stephen Brown írja) az említett HBk mind az öten 15-20 fonttal nehezebbek mint Jamaal. Charles kemény gyerek, belül is jól fut, és nehéz földre vinni, de ettől még elsősorban a sebességére épít, könnyebben meg is sérül súlyából adódóan.

Andy Reid azt mondta Jamaal tehetségét ki fogják aknázni. Levegőben is, nem csak a földön. Az is fárasztó, valamikor pihennie is kell. Az tény, hogy más lesz a Reid offense mint az Eaglesnél, Big Red ezt többször mondta, nem egyirányú passzbuzulás. Mégis meglepődnék, ha nem a passz lenne a fő fegyver. Még Alex (más QB) pro vagy option futásaival együtt is, illetve Reid a ligában egyik legtöbb WR reverse-t és hasonlót hív, azt sem Jamaal fogja futni.

Én nem hiszem, hogy meglesz a 300 carry Charlesnak. Van pár fiatal srác, akiknek oda kell tenniük magukat, ha évekig itt szándékoznak maradni, a tehetségük megvan ehhez. Knile Davis vagy Cyrus Gray elsősorban, de McCluster is lassan új szerződést fog kérni, és ő multikaszt (HB/WR), nem elég csak elkapnia.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Érkeznek a játékosok az edzőtáborba. Holnap a rookiek már edzenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Chris Ault a pistol offense gyakorlati atyja, a Chiefs edzője idéntől. Alex Smitht megkérdezték: a pistol lesz-e az egyik támadási forma? Azt mondta nem, bár lesznek ilyen játékok. Ault főleg a read optionben segít.
(Ha már Alex, azt mondta minap, az offense kiegyenlítettebb lesz, mint amit Reid Philadelphiában vezetett. Illetve a védelem és támadás közt nincs kiemelt csapatrész, mindkettő egyformán jó kell legyen. Nem lesz asszimmetria, mint sok csapatnál (ami nem baj, de itt nem lesz elvileg).)

Régebben Reid annyit árult el Ault szerepéről a fentiekkel összhangban, hogy a meccseken nem lesz szerepe igazából. Elsődlegesen a támadókat és védőket készíti fel a pistol és option játékokra (védőknél ezek ellen), illetve mint elismert innovátor (újító) számítanak a tapasztalataira és kreativitására. (Ault a pistol előtt is nagy név volt a szakmában).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Lényeg,hogy tényleg nem kell kapkodni Alberttal.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
 www.sbnation.com/2013/7/18/4528290/ten-weeks-of-lightning-the-legend-of-dante-hall-the-human-joystick
😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem célszerű elengedni csak úgy egy top LOT-t. Nem véletlen kapott taget. Simán elvitték volna nyilván, ha FA lesz, és itt nem kap elég pénzt. Ha akkor nem tesznek semmit, kapnak egy jövő évi harmadik kört szinte biztosan. Ezért kértek második kört, vagy marad Albert. Mert annak van értelme.
Nem tudták eladni ennyire jó áron, de így is jó nekik. Ha lejár a mostani (tag) szerződése, és nem hosszabbít, megint tagelhetik. Vagy jövőre megkapja a nagy lóvét. Ebben az a jó, hogy most 10 millió alatt játszik, amit nem igazán írt volna alá 2013ra semmiképp. Továbbá így meglátják, hogy Fisher megoldás-e. Mert garancia nincs, attól hogy 1/1, vagy mert nagyon tehetséges. Bagóért eladni hülyeség lenne. Igazából egyáltalán nem árt Fishernek egy év ROT munka. Így biztosra mehetnek, ki tudják fizetni mindkettőt, mindenki jól jár.
Albert pedig muszáj jól teljesítsen, ha nem is tetszik neki a helyzet. Ez üzlet, van ennél rosszabb. A csapat szempontjából ez a megoldás jó, és Dorseyt ez érdekli.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ez érdekes, pedig azt hittem, hogy a sok pletyka után elkezdődtek az újbóli tárgyalások, a KC komolyan meg akarja tartani.
Viszont akkor csodálkozom, hogy miért nem próbálják meg továbbra is elpasszolni, amíg még valamit kaphatnának érte, Fisher pedig rögtön LT poszton kezdhetne, tanulhatná, szokhatná a helyzetet a profik között.