NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
skullkill 40
Az lehet hogy az NT tényleg nagyobb need, de hát akkor is nekem Powe a kedvencem remélem sokszor fogjuk látni az évben. Ha a 2. körbe jön egy jó OL akkor meg is békültem vele 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
anno megmondtam vagy megmondtam?😊
mondjuk egyelőre elég nagy lutri a srác szerintem, de ha bejön minden, akkor elég durva hármas lesz ebből, főleg futás ellen
amúgy meg ki tudja...tyson jackson az új szerződésével könnyebben tradelhető, lehetnek itt még érdekes dolgokehh
Megmondtad. Akartam is írni, csak a draft beindulni látszott elfelejtettem.

Lutri egyértelműen. De sztem cak bejön Poe/Powe párosból egyik. És valljuk be, két ember hiányzott innen. Egy QB és egy NT. ÉN azon izgultam maximum, hogy ne jöjjön baromság. Mondjuk írtak a végén már WRt, meg CBt, meg Barront, meg tököm tudja mit nem.
A legnagyobb needre elhozták a legjobb prospectet. Én DeCastro után őt akartam leginkább. Utána Brockerst vagy Kuechlyt esetleg felmenni Kalilért, és senki mást. Na most ebből Brockers pont akkora kérdőjel.

Nem vagyok telhetetlen, a második kiszemelt jött. Nem tartom olyan jónak, mint amennyire anno T-Jax helyett Rajit ahogy szerettem volna.
Poe azért első körös prospect volt a combine előtt is. Csak technikailag nyers, ezért nem TOP 10es. Hanem 20 körülre várták. A combineon bemutatta a számokat, és Top10 lett. Aztán megint Top 15, mert rájöttek, hogy nyers maradt ettől még. És a pályán sosem voltak jó számai.
Pioli előre mondta, hogy OLben a technika is számít, sőt elsődleges. Ellenben a DLben, mivel úgyis át kel képezni gyakorlatilag mindenkit (ki játszik 2-gap 3-4et egyetemen?), és eleve az erő számít meg a gyorsaság inkább, ő ilyen embereket igazol.
Jackson is nyers volt, képezni kellett. Mostanra kiváló run stopper lett. Meglátjuk képes-e pass rushban fejődni, ahogy ígérte (ha lesz NT is).

Érdekes lesz látni, hogy mire jó egy 3-4 védelem, NTvel kiegészítve. Mióta szenvedünk ezzel. Pont mióta szenvedünk a "hogyan támadjunk irányító nélkül" oktatóanyaggal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Én nem vagyok feltétlenül boldog ettől a picktől. Először is ugye nekem kis kedvencem Powe és őt látnám szívesen kezdőbe, másodszor szerintem egy OL pick jobban kéne. Azt biztos hogy a defense ami eddig is nagyon jó volt most szinte a legjobb lesz. Számomra akkor lenne ez egy nagyon jó pick ha átállnánk 4-3-ra amire nincs esély, de azért nekem egy 4-3 nagyon jól nézne ki 😀 a másik akkor nem lenne bajom ezzel a választással ha a 2. körbe Jonathan Martin-t hozzuk el, akár egy feltrade-el is és akkor megvan egy OL ember is.skullkill
Azért túlzás, hogy egy OL pick jobban kellett volna.
NT nem volt egy se. Bár Gregg kijelentette, hogy mégse vonul vissza. De ugye velünk szerződése nincs.
Amon Gordon visszaigazolt, de azért, na. Te sem őrá gondoltál. Powe egyelőre nem megnyugtató, csak egy nagy potenciállal rendelkező srác. Aki nem is játszott szinte. És egyedül volt. Erre semmiképp nem lehet alapozni.
Másrészről OLben megvan az öt kezdő, mióta Winston itt van. Szóval azt mondani, hogy OL nagyobb need volt, sztem nem igaz. DeCastro volt és Kalil aki sokak szerint egyedül olyan potenciállal rendelkezik, hogy kezdő lehetett volna ebben a falban. Sem Reiff, sem senki más nem.

4-3ban sem lenne Powenak jobb. Inkább rosszabb, mert Poe mögött Jackson lenne a csere DT. Vagy fordítva. Így festene a DL, csak az érdekesség kedvéért:
Houston-Poe-Dorsey-Hali
Powenak semmi szerepe. UTnek alkalmatlan, arra Dorsey mögött még Gilberry maradhatott volna. Jelenleg Brandon Bair játszaná a cserét.

Második körben sztem is esélyes az OL pick. Eddig jött ugye Asamoah (RG) harmadik körben (2010), és Hudson (C) második körben (2011).
Teljesen logikus, egyetértek. Ha bent lesz Martin, el kel hozni. De még bent van Cordy Glenn, és Silatolu, Konz, stb. Igen komoly prospect jöhet, ha jól alakulnak a dolgok. nem hiszem, hogy mind a 11 előttünk választó OLbe húz. Bár mi sem biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nah most kezdődik az igazán izgalmas dolog, általam az első napnál jobban várt második nap
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Vitaindítónak. 1/11 Dontári Póje.
Én baromi boldog vagyok ettől! Le is mentem éjjelnappaliba még egy boré.
De kellett már egy rendes NT. Más kérdés, hogy Memphisben nincsenek Crennelek. És nem hoztak ki belőle semmit. DE ként játszatták sokszor.
Azonban ami potenciál Poeban van, az elképesztő. Legrosszabb esetben akkor lesz Powe.. De sztem egyikből lesz NT, és akkor a Chiefs Defense pusztítani fog.ulpianus
anno megmondtam vagy megmondtam?😊
mondjuk egyelőre elég nagy lutri a srác szerintem, de ha bejön minden, akkor elég durva hármas lesz ebből, főleg futás ellen
amúgy meg ki tudja...tyson jackson az új szerződésével könnyebben tradelhető, lehetnek itt még érdekes dolgok
több mint 12 éve
skullkill 40
Én nem vagyok feltétlenül boldog ettől a picktől. Először is ugye nekem kis kedvencem Powe és őt látnám szívesen kezdőbe, másodszor szerintem egy OL pick jobban kéne. Azt biztos hogy a defense ami eddig is nagyon jó volt most szinte a legjobb lesz. Számomra akkor lenne ez egy nagyon jó pick ha átállnánk 4-3-ra amire nincs esély, de azért nekem egy 4-3 nagyon jól nézne ki 😀 a másik akkor nem lenne bajom ezzel a választással ha a 2. körbe Jonathan Martin-t hozzuk el, akár egy feltrade-el is és akkor megvan egy OL ember is.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Vitaindítónak. 1/11 Dontári Póje.
Én baromi boldog vagyok ettől! Le is mentem éjjelnappaliba még egy boré.
De kellett már egy rendes NT. Más kérdés, hogy Memphisben nincsenek Crennelek. És nem hoztak ki belőle semmit. DE ként játszatták sokszor.
Azonban ami potenciál Poeban van, az elképesztő. Legrosszabb esetben akkor lesz Powe.. De sztem egyikből lesz NT, és akkor a Chiefs Defense pusztítani fog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
La Canfora szerint a KC-nak nagyon tetszik Floyd, erősen gondolkoznak rajta is, mint #11.Stez
A lényeg itt az, hogy Bowe nem írta alá a tendert, és akkor ha nem fogja (mert a 9 millió tuti pénzt nem tartja elfogadhatónak arra ,hogy tárgyaljon addig egy hosszútávúról), kezdhetnek egy WR drafttal. Egyébként a világon semmi értelme nincs.
Mert ha van egy TOP5 ös possession WR-ed (Bowe).
Egy a ligában talán legjobb WR2, aki slot WRnek még jobb (Breaston).
Egy fizikálisan mindkettőt (és másokat) felülmúló, egyre többet bizonyító első körös ex rookied-(Baldwin).
Akkor biztos óriási szükség van egy negyedik elkapóra, hogy a padon üljön olyan 3 évet. Tehát erre költeni az 1/11et, rendkívül okos dolog lenne.

Ha draftolunk WRt (sztem igen), akkor slot WRt, nem első körben. Ha mégis, akkor az Bowe távozását jelenti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
La Canfora szerint a KC-nak nagyon tetszik Floyd, erősen gondolkoznak rajta is, mint #11.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Kendrick Lewis 2010ben Berryvel együtt jött és elég jó volt első szezonban is.
Pioli mondja mindig, hogy ő jó JÁTÉKOSOKAT igazol, bár más szempontok is vannak, de ez a fő. Ő a tökéletes példa.
Kendrick Lewis óra ellen nem volt combine-on jó, ezért leírták 4.-5. körbe. Azonban az Ole Miss védelmében (SEC) kiváló volt évekig. Meghívták ide vizitre és meggyőzte őket.
Ugyanis Lewis elég robbanékony, kiválóan olvas minden játékot, legyen az futás vagy passz, fake, vagy play action. Biztosan és erősen (kőkeményen) szerel. Jó ütemben ugrik fel.
Ami a safetynél legfontosabb, hogy a legjobb szögben érkezik. Még nem hezitál, de már nem ugrik be egy fake-nek. Ez jobb mint az ultra végsebesség. Bár a sebesség segít, ha a többi nem megy mind üzembiztosan, de megy.
A képességei miatt zónázásban különösen jó. Crennel pedig orrvérzésig zónáztatja a FS-t (cover 3 van sokat és cover 1).
Ráadásul IT érzékeny, ami megint a kiváló IQ + ütemérzék együttes hatása.

Azt mondták, hogy könnyű ám ilyen jónak lenni, ha valaki Berry mellett játszik.
Berry lesérült tavaly szezon elején. A pótlása egy kudarc volt. Pár fos játékos szívatta a többi KC védőt, nem véletlen lett a csere safety ekkora need. Azonban Lewis egyedül még jobb lett, mint volt. Ez tavaly az egyik legjobb dolog volt a védelemben, Justin Houston beérése mellett.
Lewis nem a legjobb safety a ligában. Azonban ebben a rendszerben nagyon jó munkát végez. Tökéletes az adottságainak, és 100%ot nyújt, rajta eddig sem múlt semmi. Két éve egyfolytában.

Ami miatt a Bárót írják hozzánk, az pont ugyanaz, amiért Kuechlyt. Ha van egy olyan secondary, hogy Flowers-Routt-Berry, és a nickel is elfogadható. Miért ne fejeznéd be, és legyen Barron-Berry terror duó? A sok "B" a WR sorban is bejött (Killer Bees). Továbbá Pioli draftolt már safetyt Top 10ben (1/5).

Én azt mondom, Berry sokkal komolyabb prospect volt Barronnál. Barron fél kört emelkedett csak mert nincs konkurenciája. Aki impact safetyt akar, fizessen.
A Chiefsbe NEM starter safety kell, hanem csere. Tehát nekünk nem igaz ez a fél körös hype. Valamint Berry BPA volt, Barron egyáltalán nem (1/11). Vagyis Piolit sokkal kevésbé vonzza Barron.
Végül két Top fizetésű safety egy csapatba túlzás. Barron olyan csapatnak éri meg a TOP 20as picket, ahol egy közepes safety van, vagy annyi sem.

Persze meglátjuk hamar, de én pénzt nem tennék egy Barron draftra 1/11nél. Ahogy írod te is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mayock mockjában Barront írja ide 1/11-re. 😊
Na ez érdekes, mondjuk megérteném, hiszen FS-nek bőven upgrade lehetne, de én biztosan nem adnék 1/11-es picket érte..

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Eric Winston (az új ROT) azt mondta az OL vezére jelenleg Lilja (LG). Mivel ő nyert Superbowlt, és a legidősebb (30 éves), legtapasztaltabb a sok fiatal közt. Winston is idősebb náluk (28), de inkább mint új hús és mint ROT, nyilván nem ő lesz a főnök, bár ebben a csapatban mindenki főnök ugye. 😀

Derrick Johnson, aki ha már itt tartunk, az igazi védelmi miniszter, egyben a D#ben korelnök is a maga 29 évével (Gordon idősebb, de ő nem is kezdőjátékos). Szóval azt mondta, hogy Dorsey és Jackson, akiket elővettek mostanában nem jogosan kritizálják. (Hozzáteszem annyit kritizált mindenki, hogy jók mindketten, csak nem annyira, mint amennyire top 5-ös pickbe kerültek. Ha mondjuk mindketten TOP 25ön jöttek volna, azt már megérnék. Nem mondta senki ,hogy rosszak vagy ilyesmi, A futás elleni védelmüket eddig minden ilyen irányú cikk külön kiemelte ráadásul).
Szóval DJ véleménye szerint nem korrekt az LB sorunkat isteníteni, és a két DEt leszólni, mert a két egység kéz a kézben játszik. Továbbá ők (LB-k) sehol nem lennének, ha Dorseyék nem olyan jók, mint amilyenek. Állítja, hogy kiváló munkát végeznek, ő látja csak igazán. Ráadásul a 3-4 2 gap Defensive Endektől nem is érti, miért várnak csodás statisztikákat. Ez a poszt nem erről szól.
Nekem ami tetszik ebben. Megvédi őket, mert ő a vezér. Ez is hozzátartozik, nem is hagyja szó nélkül. Sztem mindenki tudja, hogy egy ilyen ember minden csapatba kell. Nekem ez a legfontosabb, nem pedig, hogy egyébként még igaza is van.
Más dolog, hogy ott van Berry. Aki megkapta már rookikeként is a lehetőséget, és nem véletlen. Ő az alvezér. Bár a "koronát" a kommunikációs sisakot DJ hordja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legyen igy. 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
KC hivatalos oldalon, nemrég írtam, hogy ajándékokért lehet mock draftot játszani. Első körben nevet, további két körben posztot kell ehhez tippelni.
http://mockdraft.kcchiefs.com/index.php
22-én este így festett a tippek aránya első körre:

G David DeCastro | Stanford | 36.9%
Strong, physical and coordinated, DeCastro was bred in a pro-style offense where he consistently played at an elite level. Fits seamlessly into any blocking scheme, is ready to step into a starting lineup and grades out as on the of best guard prospects in a decade.

LB Luke Kuechly | Boston College | 29.4%
Very humble, dedicated, intensely competitive and focused middle ’backer ideally suited for a 4-3 front. Is all football all the time and will make himself a fixture in the center of whatever defense drafts him for the next 10 years. One of the safest picks in the draft.

NT Dontari Poe | Memphis | 8.9%
One of the most physically gifted prospects in this year’s draft class, Poe is a “planet theory” poster boy with rare quickness, athleticism and ease of movement for his size. Could play with more snarl, but is tough and durable with big upside as a “30” front anchor.

QB Ryan Tannehill | Texas A&M | 4.8%
An intriguing, athletic quarterbacking prospect who converted from receiver as a junior and has all the physical talent to develop into an NFL starter. However, is not NFL-ready and will require some time to acclimate to the pro game.

DL Michael Brockers | LSU | 3.1%
Big, strong, instinctive, versatile raw talent with tremendous upside. Can be molded into an elite anchor and has the length and power highly desired as an edge setter in a 3-4 front.

T Riley Reiff | Iowa | 2.6%
Big-framed with a narrow waist and a long torso. Reiff needs to continue getting stronger. However, is smart, versatile, dependable and battle-tested. Comes from a program with a recent history of producing solid pros. An ascending talent who could play either side.

RB Trent Richardson | Alabama | 2.1%

Physically mature, highly competitive workout warrior with an old-school mentality. Has a rare combination of foot quickness, power and instincts that enable him to pound inside or break big runs. Franchise bellcow who should make an instant impact in the pros.

DL Fletcher Cox | Mississippi State | 1.9%

Big, smart, athletically gifted, ascending talent with terrific movement skills, disruptive ability and versatility to play different schemes and techniques. Has shown steady improvement and has big upside as a three-technique with three-down utility.

LB Dont’a Hightower | Alabama | 1.6%
A two-time team captain and respected leader who stands out most for his sheer mass, take-on strength and physicality. Has played too cautiously since his knee injury, but has clear first-round talent. Could get looks as an outside rush ’backer.

T Matt Kalil | USC | 1.0%
Well-proportioned, coordinated, balanced blind-side protector with the experience, awareness and polish to handle NFL edge rushers and generate movement in the run game. An immediate starter.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Meglepődne a Colts egy ilyen ajánlaton 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hat en azerrt jobban orulnek DeCastronak. De a csapat szempontjabol mindketto pont elegge megeri es upgrade, rossz pick nem lehet. Vagyis de, Tannehill. 😀Stez
Azért az nagy volna, ha Tannehill is beégne Cassel után itt. Mert Cassel egy korai második körbe fájt anno. És nagy lóvéba azóta is. Pioli "Bradyt draftolok" mítosza kissé halványulna.

Másrészt nemrég olvastam egy cikket, hogy a csapatok kezdőirányítói javarészt első körösök. Vagy másként a volt első körös QBk nagy része kezdő lett. Míg utána nagyjából 10% a starterek száma/draftolt QBk. És ez már a második körre is igaz. Onnantól is romlik az arány, de messze nem annyit mint az első két kör közt.
Ugye a Chiefsnek egyetlen draftolt 1st rounder QBja volt fennállása (1960) óta 1983ban, aki bust lett. De nem is igazán volt jó QB itt soha. Még Trent Green mostanság, de ott is az OL volt király meg Gonzo inkább, és a Priest Holmes/Larry Johnson HB poszt. Meg a SB győztes Len Dawson, ahol is a futás és főleg a védelem volt a faktor.

Tehát ha ez a csapat tényleg olyan erős rosterben, ahogy mondjuk, akkor most már illene kockáztatni egy normális irányítóért. Elég sokan követelik, bár nem Tannehillt személy szerint, csak hogy ezt oldják meg. Olyat olvastam ,hogy betojsz. Egyik szurkoló öt(!) első kört adna Luckért például (1/1ért). És hasonlókat anno Peytonért, de a lényeg az, hogy adjunk amit csak kell, például minden drafton innentől elsőre QB draft, lehetőleg Top 5-10ben. Egyik csak beválik. A többi felesleges erősítés, nem máshol van a gond.
Ha tehát kockázat kell, akkor legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat en azerrt jobban orulnek DeCastronak. De a csapat szempontjabol mindketto pont elegge megeri es upgrade, rossz pick nem lehet. Vagyis de, Tannehill. 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mióta show lett a draft, egyre több a show elem. Például, hogy ki jelenti be a választottat. A Chiefs első körös üdvöskéjét a HOF várományos guard, Will Shields fogja bejelenteni.ulpianus
Az első kört (a reflektorfényt) Goodell nem adja át! 😀 2. és 3. kört jelentik be az egyes csapatok nagyjai.tomi-tomi
Akkor én írtam hülyeséget. Elnézést! Tehát akkor a második napon lesz Shields.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nekem teljesen jó Kuechly is. Ő is pont olyan biztos pick, mint DeCastro.

Egyébként érdekes módon a múltheti "nem is kell elsőre védőt draftolni" Pioli nyilatkozat után a minap már "védőt a legcélszerűbb draftolni első körben a Chiefsnek" elmélettel állt elő a mester. Némi kis ellentmondást vélek felfedezni. A lényeg, hogy most már mindenki pánikszerűen az utolsókat rúgja a mockdraft/draft előrejelzés/top 100/big board/team need labdába. Ilyentájt már teljes a káosz.

Nekem a lényeg annyi, hogy a 2009es gyenge draftot ne ismételjük meg. Ha nem is lesz a 2010es csodadraft, de a 2011es jó kis draft szintje legyen. Hozzunk egy NT-t, vagy valahogy ezt oldjuk meg. És Cassel takarodjon. Nekem ennyi elég volna egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mióta show lett a draft, egyre több a show elem. Például, hogy ki jelenti be a választottat. A Chiefs első körös üdvöskéjét a HOF várományos guard, Will Shields fogja bejelenteni.ulpianus
Az első kört (a reflektorfényt) Goodell nem adja át! 😀 2. és 3. kört jelentik be az egyes csapatok nagyjai.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én most már mindenhol Kuechlyt látom KC-nak beírva, amennyiben lecsúszik 1/11-re. 😊
De akkor ne így legyen. 😊
Ha meg mindketten elérhetőek lesznek, akkor szerintem Kuechlyt viszik Pioliék, nem DeCastrot.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mióta show lett a draft, egyre több a show elem. Például, hogy ki jelenti be a választottat. A Chiefs első körös üdvöskéjét a HOF várományos guard, Will Shields fogja bejelenteni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Pioli arra hívta fel a figyelmet, hogy az új CBA szerint a TOP 10ben elkelt játékosok ötödik éves opcionális szezonja másképp számítódik. Pontosabban a poszton játszó Top 10 játékosállomány átlagát kell kifizetni.
Míg Top 11-32 es (draft) picken szerzett játékos esetében (mi vagyunk a #11) már csak a poszton játszó top 3tól - 25ig fellelhető játékos átlaga a mérvadó. Ott elég nagy esés is lehet pénzben. Ami átlagban is sokat számít.
Most ezt valami drafton felmozgásra, vagy csak úgy általában értette, azt nem tudom.ulpianus
Ezt kiszámolta valaki Tannehill kapcsán QB posztra, idei adatok alapján.
Tehát ha TOP10ben draftolják, akkor az opcionális ötödik évben 14.3 millió $-t kellene neki fizetni.
Míg Top 11-32 esetén 8.1 m$-t.
Ez pro és kontra trade spekulációkra ad lehetőséget. Mindenkire rábízom, hogy párat kiötöljön magának.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
maradjon csak Dorsey, ha már valamelyiknek majd mennie kell 😊
jah, egyébként a tegnapi GM drafton Luckot és DeCastrot húztam, szóval reménykedjünk, hogy DeCastro IRL is ide jön 😂Stez
Maradjon mindkettő, ha lehet választani.
Dorsey hátránya, hogy egyrészt tweener. DE-nek kicsit alacsony, rövid a keze OTk ellen, könnyebben blokkolják meg (mint a center). Ellenben NTnek kevés a súlya (300 alatt van kicsivel). Ő tökéletes 3 tech játékos, csak a 3-4ben nálunk olyan poszt nincs. (Ő még 4-3ba jött).
Továbbá Dorsey nem Pioli product, Herminator draftolta. Míg Jacksont már Pioli. Jackson pont olyan jó run stopper, és a méretei is rendben vannak ráadásul. Csak ketten együtt túl sokat keresnek jövőre (Dorsey rookie szerződése lejár). Amikor majd egyébként is elég sok emberrel kell szerződést hosszabbítani.
Szóval ezt találta ki Pioli, hogy versenyezzenek, és meglátjuk mi sül ki belőle. Jackson kapott egy átstrukturálást, értik a srácok az üzenetet. Jobb ez, mint csak úgy választani 2013ban két egyformán jó játékos közül. Játsszák le.
Esetleg ha Dorseyt fel lehet gyúrni legalább 310 környékére, akkor lehet NT, ha nem válik be idén senki más (draft vagy Powe)
Természetesen Jacksonnal is lehet szerződést módosítani újfent év közben (szezon végén) is. Ezúttal valós számokkal, tényleg hosszútávra.

DeCastro lehet jön, a mockok gyakorlatilag 70%a őt írja. Főleg Berry draftolása lehet párhuzam, mint BPA nem top 10es pozíción (safety-guard).
Maradék 30% az Kuechly-Poe-Brockers főleg, valamint kevesebb Tannehill. De lehet az általam felvetett legújabb Kalil is. Kalil esete bonyolult, ahogy Brockers/Cox esete (mint DE) is bonyolultabb, mint elsőre látszik. Bár ezek sztem csak engem érdeklenek ilyen mélységben. És hosszú is. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
maradjon csak Dorsey, ha már valamelyiknek majd mennie kell 😊
jah, egyébként a tegnapi GM drafton Luckot és DeCastrot húztam, szóval reménykedjünk, hogy DeCastro IRL is ide jön 😂