Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Én a miamiba írtam Tannehillt már nagyjából januárban vagy mikor. Akkor tetszett nekik, azóta úgy látom kevésbé.

A top 10 érdekes kérdés valóban. Mert ha Barkley és Landry Jones kijönnek, akkor messze nem top 10 Tannehill. De nem jöttek. Jelenleg 1/1 Luck, 1/2 Rg3. Aztán Tannehill bizonytalan. Aki kapja marja. Így felértékelődik. Nem volt ám rossz pro dayen.

Szóval igen, így felkúszott Top 10 környékére. Mert azóta kezdőpotenciál került bele a srácba, ami akkor valahogy nem volt benne. Mert bele akarják látni.
De ez előrejelzés, mint az időjárás jelentés. Hétfőn azt mondják vasárnap esni fog. Szerdán mondják, hogy vasárnap süt a nap, és szombaton már tényleg tudják milyen idő is lesz (jó eséllyel).
Pioli azt mondta erről úgy két hónapja, hogy "you never know". Elmondta háromszor, amikor RG3 interjúról meg QB kérdésről faggatták. Sosem tudhatod, a draft az draft.

Quinn legfrissebb QBnk anno Top 5ös prospect volt sok siteon. Azon ment a vita ,hogy JMR vagy ő az első számú irányító? Utólag ez vicces, de így volt. És aztán tudjuk, hogy Quinn majdnem az első körből kicsúszott. Vagy Clausen ugyanarról az egyetemről érkezvén (ND) kis is csúszott.
A csapatokat egyáltalán nem hatja meg a draft oldalak sorrendje. Tehát hogy ki top 10 az is kérdés. Nem feltétlen az, akiről mi azt gondolnánk. Mi megyünk a siteok után, amit pár mock guru írogat. Van aki elég jó azért.ulpianus
Kinek a mockjára adsz te?

én annyi elképesztőt láttam már,hogy néha nekem is fáj pedig én csak ugatom a focit azt is szarul

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
cassel-t adjuk a fins'-nek a feltrade-hez😊))ehh
Én kasszelt adnám az első embernek aki sajtburgert vesz, vagy legyünk stílszerűek Kansas Cityhez: BBQt. 😊 Viheti!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Én a miamiba írtam Tannehillt már nagyjából januárban vagy mikor. Akkor tetszett nekik, azóta úgy látom kevésbé.

A top 10 érdekes kérdés valóban. Mert ha Barkley és Landry Jones kijönnek, akkor messze nem top 10 Tannehill. De nem jöttek. Jelenleg 1/1 Luck, 1/2 Rg3. Aztán Tannehill bizonytalan. Aki kapja marja. Így felértékelődik. Nem volt ám rossz pro dayen.

Szóval igen, így felkúszott Top 10 környékére. Mert azóta kezdőpotenciál került bele a srácba, ami akkor valahogy nem volt benne. Mert bele akarják látni.
De ez előrejelzés, mint az időjárás jelentés. Hétfőn azt mondják vasárnap esni fog. Szerdán mondják, hogy vasárnap süt a nap, és szombaton már tényleg tudják milyen idő is lesz (jó eséllyel).
Pioli azt mondta erről úgy két hónapja, hogy "you never know". Elmondta háromszor, amikor RG3 interjúról meg QB kérdésről faggatták. Sosem tudhatod, a draft az draft.

Quinn legfrissebb QBnk anno Top 5ös prospect volt sok siteon. Azon ment a vita ,hogy JMR vagy ő az első számú irányító? Utólag ez vicces, de így volt. És aztán tudjuk, hogy Quinn majdnem az első körből kicsúszott. Vagy Clausen ugyanarról az egyetemről érkezvén (ND) kis is csúszott.
A csapatokat egyáltalán nem hatja meg a draft oldalak sorrendje. Tehát hogy ki top 10 az is kérdés. Nem feltétlen az, akiről mi azt gondolnánk. Mi megyünk a siteok után, amit pár mock guru írogat. Van aki elég jó azért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
QB draft ügyben fejlemények:
Tannehill (texas a&m) illetve Cousins (mich state) is képbe került a sulijuk kirakatnapján. Tannehill ezek után még egy privát táncot is lejt (itt fontos megjegyezni, hogy nem korlátlan ezek száma, jelzi a komoly érdeklődést). Weeden után is érdeklődünk erősen.
Két kérdés merül fel.

1. Negyedik QB? Ha Cassel cut, akkor egy rookie, egy most érkezett tavaly nem játszott Quinn, és szintén gyepújonc Stanzi? Ezt Pioliból nem nézem ki. Stanzit nem vágják ki nulla eséllyel az sztem biztos. Quinn meg minek jött, ha megy?
2. Tannehill mennyire komoly terv? Esetleg (várhatóan) fel kell érte mozogni. Azt megteszik?ulpianus
cassel-t adjuk a fins'-nek a feltrade-hez😊))
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Kicsit off de állítólag őt még az Eagles is nézegeti csak tudnám minek mikor top10be várják őt...

ekkor tehetséget magyaráznak bele szépen lassan?

szvsz miami viszi 8.helyenJanek
pro day-en villantott rendesen, bár ugye nem is olyan régen egy szöszi irányító is villantott pro day-en😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit off de állítólag őt még az Eagles is nézegeti csak tudnám minek mikor top10be várják őt...

ekkor tehetséget magyaráznak bele szépen lassan?

szvsz miami viszi 8.helyen

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
QB draft ügyben fejlemények:
Tannehill (texas a&m) illetve Cousins (mich state) is képbe került a sulijuk kirakatnapján. Tannehill ezek után még egy privát táncot is lejt (itt fontos megjegyezni, hogy nem korlátlan ezek száma, jelzi a komoly érdeklődést). Weeden után is érdeklődünk erősen.
Két kérdés merül fel.

1. Negyedik QB? Ha Cassel cut, akkor egy rookie, egy most érkezett tavaly nem játszott Quinn, és szintén gyepújonc Stanzi? Ezt Pioliból nem nézem ki. Stanzit nem vágják ki nulla eséllyel az sztem biztos. Quinn meg minek jött, ha megy?
2. Tannehill mennyire komoly terv? Esetleg (várhatóan) fel kell érte mozogni. Azt megteszik?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Már meg is van a három!
Én is közte vagyok, de azért kérdeznék.
"Pioli BPA alapon draftol. Tehát a csapat hiányaira megy rá..." Nincs itt némi ellentmondás? Illetve gondolkodom erősen, nem lenne szerencsésebb átfogalmaznod? Nekem az jön le, hogy Pioli valamiféle vegyes rendszert működtet. Számomra nem egyértelmű, hogy a csapat need-jei mennyire befolyásolják őt a tiszta BPA megközelítéshez képest.
A többit - azt hiszem - értettem.tomi-tomi
Egész pontosan ne vágd le a mondat másik felét, és megérted.
"Pioli BPA alapon draftol. Tehát a csapat hiányaira megy rá, de csak, ha adott picken megfelelő ár/érték arányú játékost talál."

Nem vegyes rendszer ez. BPA rendszer. Az ár/érték az első. De nyilván nem fog 6 Tight Endet draftolni, mert pont ők érik meg a 11. 44. stb pickekre.
Powe kellett tavaly, és le is scoutolták. Tetszett is. De nem érte meg a hatodik körig. Nem is vitték előbb. Ott bent volt még, tehát jól mérték fel, hogy nem éri meg előbb. És ott elvitték. Pedig Powe 2-3. körbe volt jósolva, és a NT volt a második legnagyobb need. De sosem volt BPA alapon pont senki elérhető.
Vagy Moeaki 2010ben megtetszett, fel is mentek érte. Negyedik elejéről a harmadik végére. Mert TE kellett mindenképp (2011ben nem volt, láttuk mekkora lyuk keletkezett). BPA alapon azonban Moeaki mögött nem volt más jó TE sztük (sztem se), és elhozták. Mert kezdőbe akartak valakit, nem projecktet. Tehát BPA alapon tisztán nagyon kevés csapat draftol. ÉS ott is vannak stílusok. De a legtisztább esetén is alap, hogy ha kell OT+DT+HB ,akkor nem draftolok minden mást ezen kívül, az őrültség. Valamint a harmadik körtől ízlés dolga is, hogy ki a BPA egyáltalán? Még a Top 100 környékéig és főleg a TOP 25öt fossá elemzi mindenki, de aztán halványul a kép.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon köszönöm!
Azért még sok dolog foglalkoztat de ha jól látom mindennek az alapja a rengeteg skótolás és csak utána jöhet a többi dolog.
A saját ígények felmérése,a többi csapat várható húzásai,a trade stb.

Ezekről is szívesen olvasnék

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már meg is van a három!
Én is közte vagyok, de azért kérdeznék.
"Pioli BPA alapon draftol. Tehát a csapat hiányaira megy rá..." Nincs itt némi ellentmondás? Illetve gondolkodom erősen, nem lenne szerencsésebb átfogalmaznod? Nekem az jön le, hogy Pioli valamiféle vegyes rendszert működtet. Számomra nem egyértelmű, hogy a csapat need-jei mennyire befolyásolják őt a tiszta BPA megközelítéshez képest.
A többit - azt hiszem - értettem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Ulpi ez három +t érne egyszerre 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Valahol írhatnál erről a draft stratégiákról engem és gondolom másokat is érdekelneJanek
Akkor írok itt. Ugye minden GMnek van egy bonyolult rendszere scouttokkal, "beépített emberekkel" (ex edzőtárs, csapattárs, rokon, stb.) rendlekező egyetemekkel, bevált pickeket adó NCAA csapatokkal, elismert konferenciákkal, akármivel. Elvárások a tulaj(ok) részéről. A draft posztonkénti felhozatala, a draft pick elosztása, stb.
De van egy alapelv, ami, ahogy én megfigyeltem többnyire konstans. Pioli 2009ben kalandozott el ettől, megégette magát (az első (Tyson Jackson) és utolsó kör (Succop a Kicker) jött be), gyorsan vissza is tért a bevett rendszeréhez. Ott sem gyökeresen tért el. Már amennyire én meg tudom ítélni persze.

Pioli BPA alapon draftol. Tehát a csapat hiányaira megy rá, de csak ,ha adott picken megfelelő ár/érték arányú játékost talál. Azonban nem kizárólagos szempont nála játékos egyetemi statisztikája, csak fontos elem. Viszont a combine és egyéb óra elleni eredmények nem érdeklik. Például Kendrick Lewis FS óra ellen lassú, de a pályán gyors, és neki ez a mérvadó, róla külön is mondta. Vagy Arenas lehet alacsony kissé, de a pályán jól teljesít.
A kombinéra elmegy Crennel (Haley, BB, akárki) és stábja, ők válogatnak. Ebben lehet olyan, hogy Haleynek megtetszik egy WR Jon Baldwin, mert a srác magas+gyors+jó elkapó és ráadásul megnyeri az ugróversenyt. De itt is Pioli Haleyre hallgat, nem a számokra. Például a BPA alapú Giantsnél figyelhető meg, hogy rámennek az erősebb, magasabb, hosszabb karú akármibb elérhető, nagyjából azonos értékű prospectre. Nem mindig van ilyen, de kétszer annyit mint Pioli, vagy háromszor.
A személyiségprobléma sem kizáró ok. Nagyobb gond elriasztja (van akit nem), de kisebb gondok jöhetnek. Baldwin hisztis bár nem vészesen, Houston füvezéssel lebukott, Powe sík ostoba. Ez okés.
Ami Piolinál számít, azt Höri fogalmazta meg a legjobban. Ő egyetemi sztárjátékosokat keres. Tehetségeket, de akik kiemelkednek a csapatból. Bizonyított, eredményes srácokat. Stanzi gondolom ismert példa. Nem elit prospect, de nagyszerű vezér, a szurkolók imádják, esküsznek a tehetségére, a sajtó és netes társadalom nem győzi méltatni. 2-3-. körre várták=ötödikben elviszi. Ott már BPA is, sztár is, jó játékos is.
Pioli le is scoutol minden lehetséges jelöltet. Biztosra szeret menni. Eddig sem draftoltunk olyat, aki nem volt itt viziten, nem ment el egyik prominens edző a sráchoz. Még igazából a hetedik körös Shane Bannonhoz is ellátogattak. Ami persze túlzás, de első körben nem próbálkozik. Tutira próbál menni. Ezért fontos figyelni, hogy milyen posztú játékosokat látogat meg, melyik egyetemre lovagol ki.

Az első kör és Pioli. Szeret leugrani első körben Scott. Az alapelv az, ami Bostonban. Minden drafton nem 10 elit prospect van, hanem ez hullámzik, hogy ki első körös prospect és ki nem az. De nagyjából 50 emberről beszélünk. Vagy 82 vagy 67, mindegy.
A bust arány jobb első napon, mint később, de nem sokkal jobb. Valamivel.
Tehát aki legjobbak közül kétszer választ minden évben, az előnybe kerül. És a bust aránya javul. Hiszem ez minden körben esik. Ráadásul itt a meghatározó játékos esélye jóval nagyobb, mint negyedik-hatodik körben.
Az igazán domináns játékosok kimennek első kör közepéig a legfontosabb posztokon. Erre kel figyelni, és költeni.
Ez sem jobb elmélet, mint más. mondjuk a Packers tisztán BPA alapú "nem kavarok, nem játszok virtuóz zsenit, csak draftolok" stratégiája. Ott a titok sztem a kiváló scouting. Ez a lényeg, a többi füst és por. Draft=megfelelő scouting+rangsor.
_______________________________________________________________________



Nézzük Herminator draft target system filozófiáját (aki HC de ex scout, így ő döntött). Nála a lényeg a hozzáállás. Tehetséges legyen természetesen. hiába hajt egy béna, az nem nyert. Mégis ez kicsit többet ér, mint egy lusta tehetség. Edzőt is vett föl a semmiből, csak mert a fiatal fickó az életét feladta fociért. Ez Herm Edwardsnál tiszteletet és bizalmat ébreszt.
Olyan ember kell neki, aki elvesztett meccs utolsó snapjében, lehetetlen állásnál, jobb csapat ellen is hajt teljes erőből. Aki nem aggódik, nem esik pánikba, nem befolyásolja semmi. Hajt mindenen át. Például Tamba Hali amikor levegőt nem kapott, és 3 mp-ig feküdt a földön pihegve, alig bírt felállni. De aztán felhúzták és állt be hárompontosba, úgy szóltak neki ,hogy jöjjön már le. Nem akart. De ilyen Derrick Johnson, vagy Bowe, de akik elmentek már, Pollard is. Vagy Albert és Jamaal Charles. Herminator alapelve a játékban is ez. Az győz, aki jobban akarja. Feladni tilos. Kell a tehetség és a stratégia, a szerencse, de akarat nélkül mehetsz a búsba.
________________________________________________________________________


Mondok két ismert és sokat szidott példát is. Amit sztem félreértenek sokan.
Al Davis és a speeeed. Ő valóban egy kosáredzőtől vette át az ötletet. Miszerint a technika, az erő, a játékintelligencia fejleszthető, a sebesség nem. Aki tehát JÓ játékosokat igazl de mindig eggyel gyorsabbat, az hosszútávon előnyhöz jut. Egy gyors ember mindenhol akad, még kettő is. De ha a csapatod fele gyorsabb, mint bárki, az már előny. És bhozhatatlan (mert nem tanítható, nem megoldható) Ez a védelemben is igaz, ha szoros emberfogást játszol, ahol a mismatchek aránya döntő tényező. (Ajánlom például az LSU defense működésést, ami egész egyszerű= legyen minden embered jobb, mint az ellenfélé és játssz emberfogást. Ha minden párharcot nyersz=nyersz.)
Így megéri egy körrel korábban is vinni embereket. A cél szentesít. Azért nem működött ez a gyakorlatban, mert All in Davisnek nem volt szerencséje. Ha Megatront viszi JMR helyett, stb, egész más lehetett volna ez játék. Másrészt szvsz a kosárcsapat létszáma miatt elég 3-4 ilyen speedy de elit játékost találni. ami összejöhet. Viszont 8-10 ilyen embert összemákolni mission impossible. Ezért túlerőltette, és több körrel előbb vitt srácokat, amivel borult az ár/érték arány. Ezzel legalább akkora hátrányt okozva a csapatnak, mint előnyt. Azért volt aki bejött. mostanság is J. Ford vagy Run DMC. DHB is utolsó évében kezd fényesedni. Nála még várok egy évet, azonban sokkal jobb, mint előtte volt.

Másik a Jaxdraft. Elméletük szerint minden államban (US) teremnek tehetségek. És nem mindnek van kiváló középsulis edzője. Tehát nem mind kerül (foci)elit egyetemre. Csak meg kell találni az elkallódott gyémántot. Akit a többi scout nem is "lát", kiesik a rendszerből. Szvsz itt van a tévedés. 50 éve ez igaz lehetett volna. De manapság már aki igazán kiemelkedő a igenis felkerül a radarra, akárhol is játszik.
Persze vannak kedvenc kis sulik minden GMnél. KCben például Belcher előtt is mentünk a Mainre, és idén is. Vagy ugye saját államon belül szabadon mehetsz interjúztatni akármennyit. ÉS vannak Missouri államban jó egyetemek, jó játékosok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Valahol írhatnál erről a draft stratégiákról engem és gondolom másokat is érdekelne

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Crennel azt mondta, ha nem is szó szerint, de BPA alapon fognak (megint) draftolni. Vagyis nem a need a fontos. Bár nyilván nem összevissza, aki nem is kell. Ellenben pass rusherből és cornerbackből, vagy épp speedy WRből sosem lehet elég szerinte. Tehát megfeelő ár-érték arány esetén ilyet is elképzelhetőnek tart. Gondolom ez nem elsődlegesen ilyen posztú játékost jelent, de jelzi, hogy BPA lesz. Megértem, mert igazi need csak a NT. Valamint remélem ez DeCastrot is jelentheti.

NT posztról külön is beszélt. Drafttól függően Kelly Gregg visszaigazolása nagyon is tervben van. Powe tavaly még nem volt kész a profi ligára, mert a lockout miatt nem készülhetett fel. Utána ezek szerint volt jobb dolguk is, mint őt pátyolgatni. De Crennel szerint ez idén gyökeresen megváltozhat. Ráadásul Amon Gordon (DE-NT) személyében egy megfelelő (csere)játékost is találtak, ha lesz Gregg, ha nem.
Ami nem jelenti, hogy nem akarnak védőfalba draftolni (akár korán is).

Érdekes lesz ez a draft. Az első kör is külön (lassan nincs kit elhozni, megoldják FA piacon). És a többi pick főleg. Meglátjuk. Nekem tavaly is tetszett a draft filozófia, tavalyelőtt is.
Bár nekem a (Hermann Edwards) Herminator draft target sytem is tetszett. Az sem volt bonyolult. Ahogy amely csapatok draft filozófiáját megértettem, egyik sem az. Csak van amelyik kevésbé jön be nekem. De ez más történet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Újabb LB jelölt bengáliából Dan Skuta személyében.
ILB és ST játékos. futás ellen szokott inkább játszani, ahhoz ért. De nem egy nagy playa. Ha egyáltalán leigazoljuk, akkor is vannak kétségeim, hogy megéri-e a végső keretszűkítést. Van itt nála 4 jobb ILB minimum.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A csapat eszei kilátogattak az Iowa játékosmustrára. Azt mondta Scott Pioli "nem tudom merre megyünk, én csak követem Caseyt" 😀 Ugyanis Casey Weigmann (tavalyig KC Center) Iowa alumni. Szeret onnan draftolni Scott, Stanzi egyelőre titkos favorit státuszban leledzik, de Moeaki bizonyított érdemes művész úr. Weigmannről nem is szólva.

Nem tudom kire kíváncsi? Reiff nekem favoritom volt, de Winston érkezése óta nehezebb elképzelni egy első körös OT picket.
Továbbmenve a "OL gyár egyetem" vonalon, Mark Zusevics OT cserének megfelelő lehet. Félig guard, ami nekünk külön öröm. Olyan ember kell ide, aki egy személyben megoldja a két poszt cseréjét. Bár ez a kivételesen satnya OTken kívül minden OTre igaz. UDFA várományos, és sérült, de sokáig várták 4-5. körbe, nem reménytelen.
Adam Gettis OG is érdekes lehet. Jelenleg UDFAnak várják, draft végén be lehetne próbálni.
Shaun Prater CB 4. körös Prospect. Ideális lenne, hogy mélyítsük a corner állományt, és Pioli sztem eddig mindig draftolt CBt. STbe eleve WR-CB-S-LB-HBket szokás hozni párat.
Marvin McNutt WR még aki érdekes. Elég nagy 6'3+215 fizikális, erős, jó kezű, megbízható WR. Nem elég gyors, és robbanékony, de én szerettem nézni ahogy játszik. Jól blokkol, tömegben is jól kap el. Run heavy csapatnak sztem ideális cserejátékos. Vagyis nekünk. ötödikbe jósolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Én nem mondtam hasonlót sem. Azt mondom, hogy Pioli el sem gondolkozott egy ilyen ajánlaton. Nem hogy többet adna, de hasonlóan magas árat sem. Meglett volna a lehetőség ,hogy bedobjon egy mondjuk idei 1+2+4 és 2013 1. kört. Vagy Bowe-Breaston-Baldwinból akit kérnek + 3 picket. Vagy Justin Houstont, vagy Dorseyt. De ős egy emberért nem szokott adni 3-5 másikat.

Az ő elmélete az, hogy "nem full Pro Bowler keretet akarok, hanem SB győztes csapatot". Mondok egy példát. Az OLben senki nem a posztja legjobbja. Még Top 5 ben sincs senki. De mindenki jó játékos. TOP 15ben benne vannak. Ki előrébb, ki hátrébb. És így együtt nagyon erősek.
Hali TOP 3as+DJ+Jamaal. De ez nem azért mert úgy igazolta őket Pioli. Egyiket sem ő igazolta. Berry talán ilyen lesz, de ő is Pioli BPA pick 1/5ből. Ott ilyet éri meg. Nem felment érte, akkor inkább hagyta volna. Inkább lefelé mozog első körben. Ha esetleg felmegy, akkor később ,és ott is csak kicsit. De ő nem ad igazából egy csokor picket, még Luckért sem, akkor sem ha felajánlják. Vagyis eddig így tett. Erre céloztam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Nem a Skinsre értettem. De igaz persze RG3ra is (feltételezhetjük joggal, hogy ő lesz a kiválasztott). Pioli nehezen szánná rá magát az All inre. Pedig idén aztán tényleg megtehettük volna.ulpianus
de akkor (jelentősen) jobbat kellett volna ajánlani a Skins+Browns párosnál, ez mennyi lehet? kb. 4 első kör? azért ennyit nem érne egy rookie prospect, szerintem. Azért írtam jelentősen, mert köztudott a jó viszony a rams és skins fo-ja között, és a barnák sem voltak hajlandóak jelentősen túllicitálni a 'mi' ajánlatukat, csak kb. matchelni; és egyértelműen elbuktak így.
Vagy szerinted ért volna ennyit Griffin? csak mert én még mindig tartom, hogy 3 elsőt sem biztos, hogy ér.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nem a Skinsre értettem. De igaz persze RG3ra is (feltételezhetjük joggal, hogy ő lesz a kiválasztott). Pioli nehezen szánná rá magát az All inre. Pedig idén aztán tényleg megtehettük volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondta Pioli mikor behajtott ide, hogy addig hoz irányítót, amíg meg nem találja azt, akit keres. Amikor jött akkor Huard+Croyle, azóta Cassel+Palko+Orton+Stanzi+Quinn meg az apró.
Quinn is ex első körös tehetség, bár az az egyetem nekem gyanús ilyen téren.
Tehát a szándék megvan valóban.

Másik, hogy Pioli biztonsági játékos. Cassel tehát nem repül, mert ő képes nyerni ezzel a csapattal. Ezért nehéz megítélni, hogy mi kell ahhoz, hogy Cassel le legyen váltva. Máshol már rég kivágták volna, főleg mikor új OC és HC érkezett. Meglátjuk ,de próbálkozik, csak ő nem az a fajta, aki a fél draftot eladja egyetlen emberért. A pénz más eset, Peyton Manninget megfizette volna, csak ő ide sem repült. De ha orvosok rábólintanak az is tuti igazolás, nem lehet kérdés Manning tehetsége.

Ott van Stanzi nem? Ő nem jó?apeszos
Elég sokan megjelölték már Brady 2.0nak. (Pioli miatt).ulpianus
Talált, süllyedt. Azért tegyük hozzá, hogy általában jól sikerültek az első körös pickjeink (Campbell nem ér, bár Rexynél és McNabbnél talán ő is jobb volt) és hogy ilyet meglépett Shanahan, az mutatja mennyire kétségbeejtő a helyzet.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Azt mondta Pioli mikor behajtott ide, hogy addig hoz irányítót, amíg meg nem találja azt, akit keres. Amikor jött akkor Huard+Croyle, azóta Cassel+Palko+Orton+Stanzi+Quinn meg az apró.
Quinn is ex első körös tehetség, bár az az egyetem nekem gyanús ilyen téren.
Tehát a szándék megvan valóban.

Másik, hogy Pioli biztonsági játékos. Cassel tehát nem repül, mert ő képes nyerni ezzel a csapattal. Ezért nehéz megítélni, hogy mi kell ahhoz, hogy Cassel le legyen váltva. Máshol már rég kivágták volna, főleg mikor új OC és HC érkezett. Meglátjuk ,de próbálkozik, csak ő nem az a fajta, aki a fél draftot eladja egyetlen emberért. A pénz más eset, Peyton Manninget megfizette volna, csak ő ide sem repült. De ha orvosok rábólintanak az is tuti igazolás, nem lehet kérdés Manning tehetsége.

Ott van Stanzi nem? Ő nem jó?apeszos
Elég sokan megjelölték már Brady 2.0nak. (Pioli miatt).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ott van Stanzi nem? Ő nem jó?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No ezt szinte teljesen hasonlóan látom én is, bár engem meglep, hogy Pioli nem küzdött egy normális irányítóért. Lehet az ok akár az is hogy nem szól bele az edzők dolgaiba, de ez egy kész csapat. És nagyon erős... Csak... há ...t Cassel..... De az is lehet Scott már kiscoutolta az új Bradyt. Hamarosan kiderül, mert én nem felületes embernek ismertem meg aki vakon bízik egy senki szerint nem működő vezérben.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nekem nagyon tetszik az a fajta tudatos, szisztematikus csapatépítés, amit Pioli csinál nálatok. Bosszantó, hogy pont a legfontosabb darab hiányzik a kirakóból. Habi írta, hogy minden racionális érv alapján PM-nek itt kellett volna kikötnie, én ezzel maximálisan egyetértek. Hülyén hangzik egy Patriots szurkoló szájából, de én sajnálom. Nagyon érdekes lett volna megnézni mi sül ki belőle.
Talán egy extra pickkel jövőre belevághattok valami hasonlóba, mint a Redskins idén. Mert ez a csapat a papírforma alapján jóval erősebb annál, hogy a közeljövőben az első 10 környékén húzzon. Még gyakorlatilag irányító nélkül is...

Do your job
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Ehhez már végképp felfoghatatlan számomra, hogy egyesek még letrade-et is vizionálnak első körben, mivel Piolinak szokása, és nincs igazi need. Oké, de mit kezdünk az extra pickkel?ulpianus
Gondolom jövő évi pick is szóba jöhet. És akkor végre hoztok egy olyan irányítót, amilyet ez a csapat megérdemelne.Boston
Amit én példa mocknak említettem, ilyen nem volt benne. Csak hogy hozzunk ennyi meg annyi embert. De minek? Tudom persze minek. Mert akik írják nem ismerik csak az első 3 kör prospectjeit, és így teledobálhatják az összes picket nekik is ismerős nevekkel. De ez így hülyeség. Mert szükségtelen olyan cserejátékosra sokat költeni, aki alig lesz pályán, mert van két jobb. Sztem back up posztra királyság első körös embert hozni, de anyagilag hosszútávon öngyilkosság. Pont oda lehetne FA piacon akár jövőre is hozni olcsón, vagy a draft végén project embereket bepróbálni.

Igazából az van, amit mondasz. Amíg nem lesz normális QB, teljesen mindegy az egész. Ez lett volna nekem is a mondandóm lényege. Feltölthetünk minden posztot fullosan első négy körből, akkor sem leszünk már előrébb a mostani kerethez képest. Nem az a gond, hogy Lewis vagy Belcher nem playmaker, csak jómunkásember. Lehetne itt két Berry meg 4 Flowers, 3 Hali, 5 Bowe, amíg nincs QB, nincs ennél jobb eredmény.


Állat vagyok, ami enni kér...