Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Brandon Brooks OL (Miami - Ohio) privát edzésen vett részt KCben. ŐT nem hívták meg a Combinera vagy a Senior Bowlra, ellenben 2.-3. körös prospect. Mivel hatalmas méretéhez képest (6'5+346) igen gyors, atletikus. Mindenképp le kell adnia a súlyából, főleg ha Zone Blokkot akarnak vele játszatni. Azonban a Centert kivéve mindent játszott már, elég sokoldalú, amit Pioli kimondottan szeret egy játékosban. Ráadásul jelenleg ez fontos szempont egyébként is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Eddie Kennison, kiváló egykori (magányos harcos Gonzoval) WRünk új munkahelyet találat. A Kansas City Command AFL (arénafoci) csapatnál lesz "Director of Operations". Fogalmam nincs ez milyen munkát jelent pontosan, de jól hangzik. Sok sikert Eddie!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Marvin McNutt WR (Iowa) is vizitre érkezik Kansas Citybe. Róla már volt szó, én szeretném ha befutna. Az Iowa edzője Kirk Ferentz kiváló kapcsolatot ápol Piolival. Nekem egyik kedvenc egyetemi edzőm. Pro Stlye offenset visz, nagyon is jól. Nagyszerű játékosokat képez. Azt külön érdemes megemlíteni, hogy OL guru, ami kihatással van a WR+TE posztról érkezők blokkolási tudására is.
McNutt elég nagy és erős is ráadásul. 6'2 1/2, és 212 font. Átlagosan gyors (4.45), viszont nem elég robbanékony. Megbízható elkapó (82 elkapás, 1315 yard 12 TD seniorként). Jól futja a routeokat, jó a keze. Nem parádézik, mint Baldwin vagy Bowe, de elkapja amit kell. Jól és erősen blokkol, hajt a meccseken.
Ideális possession cserejátékos minden szempontból. Ötödik körbe várják, én negyediket sem sajnálnék rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
PFF-ék értékelték a draftjaitok 2008-10 között:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/10/draft-grader-kansas-city-chiefs/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Minden csapat 30 játékost hívhat meg privát edzésre a draft előtt. Ez alól kivételt képeznek a helyi játékosok. Local Pro Day lista a KC hivatalos főoldalán, rövid ismertetőkkel, és mini HL videókkal:
http://www.kcchiefs.com/news/article-3/Chiefs-set-to-host-17-prospects-for-Local-Pro-Day/9947c6b4-c13d-45f2-841e-e1c66c9d2fe8


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Az Oklahoma egyetemen Hanna mellett érdeklődünk Donald Stephenson OT iránt is. A srác 6'6 magas 312 fontot nyom. De ami legfontosabb, ő volt a leggyorsabb OT a combineon (4.94). Ami a Chiefs Zone Blocking sémájában elég értékes tulajdonság. Én továbbra is várok két OL picket a drafton. Cseréket. Esetleg a rendkívül népszerű DeCastro első picket.
Stephensont 3.-4. körbe várják. Ahol megéri back up játékost húzni a falba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Privát edzést tartottak James Hanna Tight Endnek. Az Oklahomán játszott, nem volt világszám (50 elkapás 702 yard 9 TD). Harmadik napos prospect, annak is a vége.
Mióta Hanna kombinéban bemutatta a tehetségét, felkeltette pár csapat érdeklődését. Számokban:
6'4 + 255 font.
40-yard dash= 4.49
36 1/2 inch vertical leap
10’2″ broad jump
4.11 in the 20-yard shuttle
6.76 in the three-cone drill
225 fontot 24x nyomta ki.

Van legalább 10 jobb TE prospect a drafton. Azonban ha Daboll azért hozta Bosst párnak Moeaki mellé, mert több TE-es formációkat akar játszatni, akkor kell pár olcsóbb játékos, a posztot elmélyítendő. Talán ezért szenteltek rá külön figyelmet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
DeCastro szabvány pick. Bár úgy lenne. (Egyáltalán nem csere lenne. Lilja lenne csere. Aki run heavyhez mindig is kicsi volt.)

Hosley nekem nem nagy kedvencem. Róla egyből beugrott Flowers. Ő is kisméretű, ő is Hokies CB, ő is második kör volt. A történelem ismétli önmagát? Sztem volt bent jobb corner nem is egy.

Ta'amu. Na igen, ez a nagy kérdés idén. Van pár (nem sok) NT prospect, egyik nagyobb kérdőjel, mint a másik. Ember legyen a talpán, aki megmondja ki a tuti befutó. Lehet Ta'amu bátya. Ez rendben van, talán én Chapmanre szavaztam volna. De senki nem tudja a választ.

Weeden. Nekem az bajom vele, hogy egyrészt nem olyan jó a keze, mint mondják. Másrészt a lábmunkája olyan nevetséges, hogy minimum egy év, mire pályára lehet küldeni. Kivéve a szükségállapotot. Egy év mire beleszokik a ligába (bárki). Addigra viszont 30 éves lesz, és kezdődhet a karrier. Wait, what? Kezdődhet? Hogy jót is mondjak róla, amit nem írtak le sehol (nem értem miért), sztem elképesztő parádés a Pump Fakeje. Nem egyszer engem nézőt is, az operatört is átveri vele. Ami azt jelenti ügyel a részletekre. A Hand offja is jó, bár az nem parádés. Viszont nem kell még egy QB aki nem kezd. Sztem. Vagy Cassel cut, de akkor van 3 tapasztalatlan QB, ez nem Piolira vallana. Bár valamit lépnie kell.

Henry. Egy safty kell, ez nem lehet vitás. Aki nem hiszi, töltsön le random egy tavalyi KC meccset. Itt Henry megér egy próbát. Piscitellinél és Washingtonnál már most jobb. CSak csere lesz ,de csak csere kell. az viszont nagyon.

Rodrigez. Beszélgettünk Eaglesmcnabbel a játék előtt. Én javasoltam egy késői FB picket. Engem kell szidni. Bannont a tavalyi hetedik körös FBt is visszahívtuk. McClain elment a Boltsba. Sztem lehet FB pick. Futáshoz kell is. Ő talán a legjobb a drafton. olcsó is, meg mit viszel itt már, akit nem vágsz ki TC után? Full backet.

Holmes. OT csere is kell. Holmes egy döngő léptű mauler. Nem igazán ZBSbe illő pofa. Bár nyers, és ha lefgoy akkor talán. De ő nagyon hasonlít az hatodik körös benga Richardsonra (OT), akit most küldtünk el, mert a liga legrosszabbja volt. Talán ez esetben a történelem mégsem ismétli önmagát.

Bolden. Klasszikus záró pick. Power back STbe. Run heavyben mindig kell 4-5 HB. Elusive van elég (Jamaal+DexMex). Teljesen jó választás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
az idei mock ügyködésem:eaglesmcnabb
kíváncsi vagyok mit mondd majd ulpianus, de szerintem az első 4 kör teljesen irreális, Decastrot padoztatni, vagy a tavalyi kezdőket? Hosleyról írtál is, de Taamu típusú ember elvileg van már a keretben, Weeden meg teljesen felesleges, középszerű Qb-k szintén vannak már a keretben; de azt elismerem, nem volt könnyű dolgod.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
az idei mock ügyködésem:

Kansas City Chiefs

1/11 David DeCastro, OG (Stanford)
2/44 Jayron Hosley, CB (Virginia Tech)
3/74 Alameda Ta'amu, NT (Washington)
4/107 Brandon Weeden, QB (Oklahoma State)
5/146 Aaron Henry, S (Wisconsin)
6/182 Evan Rodriguez, FB (Temple)
7/218 Lamar Holmes, OT (Southern Miss)
7/238 Brandon Bolden, RB (Mississippi)

lehetett volna jobb is főleg Hosley és Rodriguez ment mellé, illetve Weedent csak azért húztam mert kurvasokat csúszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Érdeklődünk egy vizit erejéig Bruce Irvin LB (6'3 + 245) iránt. Méretei alapján ILB lehetne, azonban legfőbb erőssége a blitz. Ezért 4-3as csapatoknak második napos prospect lehet. Nálunk érdekes lenne látni, hogy mit akar vele Crennel? Egyébiránt jó játékos, keményen hajt, és jól szerel. DE nem igazi erőnyerő és/vagy run stopper.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A legújabb Tamba Hali HL:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=muap0heTyB4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Korrekt elemzés.
Az hogy a többi QB-tek pocsék volt az nem teszi jobbá Cassel gyenge- közepes teljesítményét.
A csapat már egy- két éve jó irányítóért kiált, más kérdés hogy azt a legnehezebb boltolni vagy húzni.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ryan Lilja (LG) hosszabban nyilatkozott nemrég Casselről. A lényeg az volt, hogy Cassel a mi irányítónk. Nagyon keményen dolgozik minden nap. Ezt tudtuk. Nagyszerű vezér akár huddleben, akár öltözőben, máshol (szerk: kivéve a snap után.) . Nagyszerű fickó, mindenkihez van egy jó szava, mindenkit segít mindenben amiben lehetséges.
Könnyű őt kritizálni. Lesérült, nem az ő hibája, hogy nem jutottunk rájátszásba.

Az igaz, amikor 2010ben kivették a vakbelét Casselnek, azonnal visszaállt, egy hetet hagyott ki. Akkor Croyle volt fos, láttuk mennyit számított hogy nem Cassel volt ott. 2011ben pedig Palko is rosszabb volt, nagyjából sztem 4 meccset bukott Palko ötből, első kettőn 3 picket dobott (mindkét meccsen úgy értem). TDt alig dobott 5 meccs alatt. Egyszer nyert amikor kurva nagy mákja volt, és DexMex behúzott egy lehetetlen Hail Maryt. Orton sem volt eredményesebb, mint Cassel. Neki is a védőink nyertek. A Packers ellen is.
Ellenben nem Palkohoz, Croylehoz és Ortonhoz akarom hasonlítgatni a kedvenc csapatom irányítóját. Csak nem tehetek mást. Mert ennyit tudok felhozni mellette. És úgy is írhattam volna, hogy amikor Cassel jól játszott az elmúlt években, mindig tudtunk szinte nyerni. Mert más részben elég jók vagyunk.

De nézzük a jövőt. Mert a kérdés nem az, hogy mit lehetett volna meg mi volt. Inkább, hogy van-e a jövőre nézve QB vagy nincs? Mert Lilja erről beszél. Szte van egy nagyszerű QBnk.
Nem lenne itt akkora nagy nehézség egy irányítónak ilyen feltételek mellett teljesíteni.
- Tessék megnézni csoport cornereit (Champen Bowe hatból hatot kapott el, csak mondom)
- Pass rush csak Denverben van normális
- Jó OL
- Kiváló WRek (3)
- Kiváló TE (kettő)
- Nagyszerű futók (kettő)
- Jó védelem (elegendő játékidő + jó field pozíciók)

Ha ehhez képest nézem, akkor miért voltunk tavaly olyan gyengék Cassellel (is) a levegőben? Jó fej Lilja, ami szép, csak engem nem hat meg. Kap 60+ milliót Cassel, legyen olyan, amiért ezt megérdemli. Én is rendes meg segítőkész vagyok, mégsem kapok ennyit. Mert az sem érdekel senkit sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Bowe nyilatkozott pár kérdésről.
A franchise tagről annyit mondott, hogy az üzlet az üzlet. Nincs ezzel gondja. Tudja merre tartanak ez ügyben az események. Meg van elégedve.
Az off season csapaterősítések külön is elnyerték a tetszését. Pioli szte elit embereket hozott a piacról. Fontos posztokra. Az elmúlt időszakban érkezett fiatal játékosok is meggyőzőek Bowe számára. Kivételes GMnek tartja Piolit.

Hillisel és a Madden átokkal (Bowe-ra is lehetett szavazni idén) nem foglalkozik. De nem probléma, hogy nem ő nyert. 😊

Drafton a kedvenc játékosa RG3. Valamint minden LSU playának szurkol, hogy ide kerüljenek. Akár a 11. pickkel is (ez gyakorlatilag Brockers). Későbbi picken is érkezhet Állami Lujza kistigris, sok ott a tehetséges játékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A Nike több csapatnak is ajánlott fel új mezt. Szinte senki nem fogadta el. Ez lett volna, ha minden igaz, amit a Chiefsnek terveztek:


Tiszta piros, és kivették a csíkokat. A sárga csík így szélesebb sáv lett és lejjebb került. Alapvetően nem rossz, tetszetős. Kissé egyetemi focicsapatot idéz, modernebb. Nekem a mostani mez is nagyon tetszik, és ezzel sem lenne bajom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Scott Pioli nyilatkozott pár érdekes dolgot. Arra nem mondott sokat, hogy miért draftol szívesen DLbe első kör elején, amikor OLbe alig. Szte egyszerűen így alakult, ez bonyolultabb, semmi szándékos.

Ellenben állítja, hogy nem igaz, miszerint az OL leggyyengébb pontja határozza meg az OL
erejét. Ez a DLre igaz csak. Az OLban ha nem tudsz futni a jobb oldalra (na vajon miért ezt hozta példának? 😛), akkor nem futsz. Vagy csak ritkán. Logikus. De ettől még nyilván cél, hogy minél egységesebb és jobb legyen a fal (minden poszton).

3-4es védőfalemberek esetén Pioli szerint érdemes rámenni a prémium szintű játékosokra. Ugyanis nem sok olyan ember van, aki felkészült OL emberek ellen kettőt is stabilan meg tud fogni. Pedig akkor az előző jobbra futós példánál maradva, ott azonnal lassú halálra ítéli a csapatát. Ugyanis ott fognak futni folyamatosan. azonban nem könnyű 3 olyan srácot összeszedni, akik megfogják az OL 5 emberét (ketten tehát duplázást állnak, de nem ők döntik el, melyik kettő). Úgyhogy, ha ilyen embert találsz, VIDD EL.

Végül Scott szerint egy OL embernél fontosabb a technika, mint a fizikális tehetség. Ellenben egy 3-4-es DLben a fizikalitás az elsődleges a technika kárára. Ez nem jelenti, hogy nagy aránytalanság is lehet (totál satnya OL, vagy béna egyensúlyproblémás DL ember), de a fontossági sorrend nála ez.
(Sztem itt arra céloz Pioli, hogy a DL technikát 3-4ben amúgy is tanítani kell. Ráadásul egyetemen sok elit DL manus erőből dolgozik, nem a fantasztikus technikája a döntő. Ellenben egy bazi erős és gyors OL manus önmagában már egyetemen is halott ügy.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Bocs félreérthető voltam, arra gondoltam h az a kemény h backup safety az egyik legnagyobb need 😀empty taxi
Akkor a konferencia részt nem értem, de okés.

Válaszoltam arra is (miszerint ez biztos elírás, vagy tévedés, vagy túlzás).
De tényleg így van, hogy ez a második need mára.
Kezdőposzton megvagyunk, ezt írtam is (NT+QB kell a többit is lehet erőltetni, de igazából nincs need). Például megy a DeCastro első kör, de igazából Lilja több mint kezdőszint, elég jó. És Asamoah jobb minden téren nála. Vagy Albert és Winston. Vagy Bowe és Breaston. Vagy Moeaki. Vagy Jamaal Charles és Hillis. A védőket nem sorolom fel, de például Carr elment, csak a Flowers+Routt párso is több mint megnyugtató, ahogy Arenas is jó nickel. És így tovább.

Csak a csere safetyk olyan ügyifogyik, hogy az elképesztő. Tavaly több meccset ezen buktunk el. A Miami például mást nem tett csak oda dobált Piscitellire meg Washingtonra, és nyertek is simán. Siralmas volt nézni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
konferenciát, lehet behúzzák az egyik legnagyobb needre Berry és Lewis mögé.ulpianus
Ez a kemény 😀empty taxi
Mondjuk az, hogy kiemelted vastagbetűvel úgy, hogy az egész ki van emelve idézetként az valóban vicces. Talán még alá kellett volna húzni az egészet, hogy lássuk melyik a fontos rész. 😊
ulpianus
Bocs félreérthető voltam, arra gondoltam h az a kemény h backup safety az egyik legnagyobb need 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Újraszerződött Travis Daniels DB. Nem egy világszám. A sok ostoba közt (Piscitelli, Washington, Langford) még ő a legértelmesebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
konferenciát, lehet behúzzák az egyik legnagyobb needre Berry és Lewis mögé.ulpianus
Ez a kemény 😀empty taxi
Mondjuk az, hogy kiemelted vastagbetűvel úgy, hogy az egész ki van emelve idézetként az valóban vicces. Talán még alá kellett volna húzni az egészet, hogy lássuk melyik a fontos rész. 😊

Azért elmagyarázom szívesen, aki érteni is akarja. Az (NFL) konferenciának semmi köze ehhez, az a SECről szól.
A hiányposztok között első ahol kezdőposztra keresnek embert. Vagyis a Nose Tackle. Ízlés szerint a QB is ilyen. Több nincs.
Eztán ahová nagyon nincs megfelelő cserejátékos. Ez a safety és az OL. De a safety sokkal inkább. Ráadásul tavaly a safety poszton szívtunk a legnagyobbat. Nagyobbat, mint az NT-n. És persze a QBnak csúfolt Palko miatt.

Így nézett ki, amit én írtam eredetiben (Bízom benne, hogy így értelmesnek tűnik):
"De nekünk beváltak az LSU játékosok mostanság (Bowe+Dorsey+Jackson), és eleve nagyon szeretjük a SEC konferenciát, lehet behúzzák az egyik legnagyobb needre Berry és Lewis mögé."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
konferenciát, lehet behúzzák az egyik legnagyobb needre Berry és Lewis mögé.ulpianus
Ez a kemény 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Újabb LSU prospect a láthatáron.
Brandon Taylor safety is vizitálni fog Kansas Cityben. Rajtunk kívül a Jetsnél és a Dolphinsnál is.
5-6. körben várható a draftolása. Róla sem a draftace sem a CBSSport nem jelentetett meg eddig scoutingot, szóval tessék, akit érdekel:

Eredetileg CBnek igazolták. Ezért nagyon jó a lábmunkája, a backpedalja. Emberfogásban is jó (safetyhez képest). Amiért safety lett, és Amiért SS ezen belül, hogy nagyon érzi a LOS közeli munkát. Jól blitzel, és futás ellen is nagyon jó. 160 szerelésből 11.5 TFL, 4 IT kíséretében. Három évig kezdő SS poszton, 2011ben csapatkapitány (a nem gyenge LSU D#ben, még egyszer említeném).

Akkor miért ilyen késői körös prospect?
Mivel az ösztönei/megérzései nem túl mutatósak. Vagyis kicsit késve reagál, így játékon kívülre is kerülhet, ha a LOShoz közel van, ami safety poszton nagy vétek. Gondoljuk bele, hogy a safety biztosít 3 posztot, akik embereznek és ő bukik, akkor egy hiba is elég az instant TDhoz. Ha egy DL ember hibázik sem jó, de a safety az safety, sokkal kevésbé megbocsátható ez a hiba. A sebessége nincs meg, hogy bejátssza a teljes pályát. Ezért is nem CB többek közt. Nem megbízható szerelő, jó szögben érkezve is képes elrontani néha. Volt egy bokasérülése juniorként, négy meccset kihagyott.

Összegezve egy szinte biztosan megbízható back up lehet belőle, ha a technikai hibáit javítják. Ami elég valószínű, hogy sikerül. Azonban sztár, legalább ilyen eséllyel sosem lesz. Az LSU nagyon komoly védelem, ez is csalóka lehet a megítélésénél. De nekünk beváltak az LSU játékosok mostanság (Bowe+Dorsey+Jackson), és eleve nagyon szeretjük a SEC konferenciát, lehet behúzzák az egyik legnagyobb needre Berry és Lewis mögé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Én nem örülnék Tannehill vagy vmely DT érkezésének mivel én inkább azt szeretném hogy Stanzi legyen a kezdő QB illetve hogy Powe legyen a kezdő NT, de legjobban Stanzit szeretném már látni. Én DeCastro és Reiff közül örülnék valamelyiknek.skullkill
És a többi pickkel mi lesz?

Stanzi eleve ötödik körös project. Sztme is nagyon tehetséges, de ha megnézed az ötödik körös QBket, akkor kezdőirányító a fehér holló valószínűségével akad. Jó, ha back upként maradnak ezek a srácok. Tessék a 2000 óta ötödik körben (+ a pick száma) draftoltak listája, az utolsó szám a ligában eltöltött éveket mutatja:

2000 163 Pittsburgh Steelers Tee Martin Backup 3
2001 149 Detroit Lions Mike McMahon Backup 5
2001 155 Philadelphia Eagles A. J. Feeley Backup 11
2002 137 Carolina Panthers Randy Fasani Backup 1
2002 158 Atlanta Falcons Kurt Kittner Backup 3
2002 163 San Francisco 49ers Brandon Doman Backup 2
2002 164 Green Bay Packers Craig Nall Backup 7
2003 163 Pittsburgh Steelers Brian St. Pierre Backup 8
2004 148 Chicago Bears Craig Krenzel Backup 2
2005 145 Detroit Lions Dan Orlovsky Backup 7
2005 152 New Orleans Saints Adrian McPherson Backup 2
2006 148 Green Bay Packers Ingle Martin Backup 4
2006 164 Pittsburgh Steelers Omar Jacobs Backup 1
2007 151 Cincinnati Bengals Jeff Rowe Backup 3
2007 174 Baltimore Ravens Troy Smith Backup 4
2008 137 Minnesota Vikings John David Booty Backup 3
2008 156 Pittsburgh Steelers Dennis Dixon Backup 4
2008 160 Tampa Bay Buccaneers Josh Johnson Backup 4
2008 162 New York Jets Erik Ainge Backup 3
2009 151 New York Giants Rhett Bomar Backup 2
2009 171 San Francisco 49ers Nate Davis Backup 1
2010 155 Arizona Cardinals John Skelton Competing to be a starter 2
2010 168 San Diego Chargers Jonathan Crompton Backup 1
2011 135 Kansas City Chiefs Ricky Stanzi Backup 1
2011 152 Houston Texans T. J. Yates Backup 1
2011 160 Chicago Bears Nathan Enderle Backup 1


Powe szintén zenész. Nagyon tehetséges, de project. Idén biztos többet látjuk majd. Pre meccsen és a pár snapjében jó volt. Tanulnia kell a 2 gap játékot. És ő is egydimenziós NT, csak futás ellen jó igazán, és bírja a duplázást. Pass rush neki sem megy. Ami NT esetén nem feltétel, de nem is tilos. Viszont erre nem fogják alapozni egy már kész, felépített csapat sikerét. Amikor van pick rá. Hoznak valakit DLbe, mert gyakorlatilag a QB+Nt ha megvan bárkire veszélyesek lehetünk. Nem fognak Powera várni. Így esetleg lesz két jó NT(QB), ami sokkal jobb megoldás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
skullkill 40
Én nem örülnék Tannehill vagy vmely DT érkezésének mivel én inkább azt szeretném hogy Stanzi legyen a kezdő QB illetve hogy Powe legyen a kezdő NT, de legjobban Stanzit szeretném már látni. Én DeCastro és Reiff közül örülnék valamelyiknek.

chiefs jamaal