Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Peter King Kuechlyt írta hozzátok...meglepőJanek
Ahhoz képest valóban, hogy Winston előtt OT volt azóta meg vagy DeCastro vagy DL. De igazából Kuechly logikus, és BPA játékos, amit Pioli szeret. Valamint benne van azon kevés első körös prospect közt, akiket meghívtunk egyéni edzésre. Ezért nem először van hozzánk írva, csak lehet azok nem ekkora hírverést kapó mockok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Peter King Kuechlyt írta hozzátok...meglepő

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Leigazoltuk Mikail Baker DBt (6-0, 205) . Aki tavaly hetedik körösként került a Ramshez, de lesérült. Nagyszerű visszahordó. Sztem STbe kellhet ,ha nem is elsőszámú visszahordóként. Mivel az újsütetű ST coach is a Ramsből jött (idén), logikus, hogy ő hozhatta magával. Nem kerül gyakorlatilag semmibe kipróbálni, megadták neki.
Anno Baker a Baylor egyetemen rekordot állított fel Kick returnerként 82 visszahordásból 1963 yardot elérve.
Extraként elkapót is játszott. 26 elkapásból 354 yards (13.6 átlag) és két touchdown eredménnyel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Kelechi Osemele OT (Iowa State) privát edzésen vett részt. A nagydarab G/OT prospectet második körbe várják. Ő is multifunkciós a falban, tehát Piolinak kedvére való.
Nyilatkozott Pioli ehhez kapcsolódóan Albertről, és egy esetleges első körös OT draftról. Albert guard volt a drafton, de azóta bizonyította, hogy LOTként is a jobbak közt kell vele számolni. Megvan a posztja, és akkor a Chiefsnek is. Érthető, és Winston érkezésével ROTnek pedig biztos nem teszik át.

Egyébiránt Piolinak tetszik a draft felhozatal. Szte és Crennel szerint néhány poszton nagyon mély a draftclass. Nem zárkózik el egy esetleges csere lehetőségétől sem. Mivel jelenleg már pontosan lehet tudni, hogy adott picken hozott játékos mennyibe is kerül, nyitottabb mindenki a cserékre. Én teszem hozzá, hogy a #11es pick pnot tökéletes cserealap. Már nem megfizethetetlen, ha valaki feljön. De még nem túl olcsó, ha mi akarunk felmozogni.

Lilja mostanság szeret mindenről beszámolni. Most épp arról beszélt, hogy milyen jó, hogy kezdődnek az edzések. Mert ő úszott, boxolt, meg egy nagy gumikereket ütött kalapáccsal, de az nem volt az igazi. Rendes edzésre vágyik egy ideje.
El is kezdték az alapozást. Bowe, aki nem írta alá a taget, nem vesz részt rajta (nem egyedülálló jelenség).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Vizitált Kansas Cityben Ben Jones center (Georgia). Beleillik a Pioli által vallott OL draftolási hagyományba. Viszi második napon a második legjobb prospectet. Ő még jó játékos, de már nem túl drága. Ahogy emlékszem, Asamoah anno Iupati mögött volt második. Hudson esetében nem volt kiemelkedő első prospect, de Wisniewskivel versenyeztek az első helyért.
Ráadásként mind nagyon agilis, gyors játékos, illenek is ZB rendszerbe.
Jones 6'3 +303. Őt Konz előzi a listán, tökéletes második napos prospect, még elég jó+biztos pick, már nem túl drága. Annyiban is megfelel Pioli szokásainak, hogy nagyszerű guard csere is lehet belőle gyorsan, így oldva meg két poszton a back up kérdést. Harmadik körbe várható.

Érdekes számomra, hogy az első körös prospectek elfogytak (nem jön senki). Volt minden normálisabb mockban előforduló név. Nem túl sokan, aztán ennyi. Fejből Poe+Brockers+Cox+Kuechly+Tannehill+Richradson+DeCastro+Reiff+RG3 (combine alatt)+Jonathan Martin. És eddig Pioli az első körben húzott embereit személyesen is felkereste. Volt szó (minden csapatban, itt is) le- meg feltraderől, de ennek sok jele egyelőre nincs.

Értelme leginkább Tannehill esetében lehet. Elvinni a Miami elől. Azért azt látni kell szvsz, hogy a Miami OC Mike Sherman edzette és nevelte fel Tannehillt. Értem, hogy el akarják vinni előle. Azonban ez fordítva még inkább igaz. Amennyiben nem viszik, és ő sem, akkor mi van? Utána, hogy bent hagyta (1/8), aki mindent tud róla, adni egy 1/11et érte elég érdekes lenne. Előtte vinni sokkal kevésbé (bármilyen logikátlan elsőre, hogy a feltrade elfogadhatóbb ár).
Olyan, hogy KC példával éljek, mint amikor a Chiefs, és így az OC Weis nem vitte Clausent, akit az ND egyetemen nevelt fel. Nekem ez ugrott be elsőre legalábbis. Aztán csúszott is lefelé, mint a lavina. Weis kérte a Clausen draftot a második körben, de elsőben nem (Clausen Top10es prospect volt). Annyira azért nem harcolt érte. És ez sokaknak bizony piros lámpa.
Nem hiszek a "Tannehill minden áron" pickben egyelőre. Csak leírtam, sztem mi az értelme. De akár komolyat is csúszhat végül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
köszönöm

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Mibe fáj egy bérlet és itt is örökölni lehet mint néhol más sportágakban?Janek

--------------------------------------------------------------------------------------------


Más. Trumaine Johnson CB (Montana) vizitálni fog a csapatnál. Nagy (6'2+205), fizikális corner (35.5-inch vertical jump), mint Carr volt például (és hasonlóan képezni kell, bár nem annyira nyers). WR is volt, IT képes. Visszahordásra is használható, jól mozog nyílt terepen a labdával. Futás ellen a méretét kihasználja, ráadásul megbízhatóan+keményen szerel. Bár a Jammelésben lehetne erőszakosabb, itt ki fog jönni a rutintalanság komolyabb ellenfelekkel szemben. Második körbe várják, inkább a benne rejlő lehetőség miatt. Egy-két év alatt Emmitt Smith (DB edző) komoly játékost faraghat belőle is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Mibe fáj egy bérlet és itt is örökölni lehet mint néhol más sportágakban?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
A Chiefs vezetősége minden éves bérlettel rendelkező szurkolójának egy ingyen Nike mezt juttat el. Mindenki maga választhat rávarrandó nevet (a sajátját is akár) és számot.

Más.
Prospect vizslatáson Cyrus Gray volt soron. Az 5'10 magas 206 font súlyú támadó 40 yardon 4.47et mutatott. Ráadásul jól kap el, tehát sokoldalú játékos. Harmadik-negyedik körre jósolják.
NT poszton a minap vizitált a Bama NT Josh Chapman. Gyakorlatilag minden NT prospect a pakli részét képezi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
A hivatalos KC Chiefs oldalon lehet tippelni a draftra. Elég első körben nevet, másik kettőben a posztot eltalálni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Továbbra is érdeklődünk egy slot WR iránt. A sérülése (szétszakadt ACL) miatt csúszó Ryan Broyles WR Oklahoma (5'10 188) elég jól játszott a bemutatón. Harmadik-negyedik körbe várható ezzel jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Brandon Brooks OL (Miami - Ohio) privát edzésen vett részt KCben. ŐT nem hívták meg a Combinera vagy a Senior Bowlra, ellenben 2.-3. körös prospect. Mivel hatalmas méretéhez képest (6'5+346) igen gyors, atletikus. Mindenképp le kell adnia a súlyából, főleg ha Zone Blokkot akarnak vele játszatni. Azonban a Centert kivéve mindent játszott már, elég sokoldalú, amit Pioli kimondottan szeret egy játékosban. Ráadásul jelenleg ez fontos szempont egyébként is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Eddie Kennison, kiváló egykori (magányos harcos Gonzoval) WRünk új munkahelyet találat. A Kansas City Command AFL (arénafoci) csapatnál lesz "Director of Operations". Fogalmam nincs ez milyen munkát jelent pontosan, de jól hangzik. Sok sikert Eddie!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Marvin McNutt WR (Iowa) is vizitre érkezik Kansas Citybe. Róla már volt szó, én szeretném ha befutna. Az Iowa edzője Kirk Ferentz kiváló kapcsolatot ápol Piolival. Nekem egyik kedvenc egyetemi edzőm. Pro Stlye offenset visz, nagyon is jól. Nagyszerű játékosokat képez. Azt külön érdemes megemlíteni, hogy OL guru, ami kihatással van a WR+TE posztról érkezők blokkolási tudására is.
McNutt elég nagy és erős is ráadásul. 6'2 1/2, és 212 font. Átlagosan gyors (4.45), viszont nem elég robbanékony. Megbízható elkapó (82 elkapás, 1315 yard 12 TD seniorként). Jól futja a routeokat, jó a keze. Nem parádézik, mint Baldwin vagy Bowe, de elkapja amit kell. Jól és erősen blokkol, hajt a meccseken.
Ideális possession cserejátékos minden szempontból. Ötödik körbe várják, én negyediket sem sajnálnék rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
PFF-ék értékelték a draftjaitok 2008-10 között:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/10/draft-grader-kansas-city-chiefs/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Minden csapat 30 játékost hívhat meg privát edzésre a draft előtt. Ez alól kivételt képeznek a helyi játékosok. Local Pro Day lista a KC hivatalos főoldalán, rövid ismertetőkkel, és mini HL videókkal:
http://www.kcchiefs.com/news/article-3/Chiefs-set-to-host-17-prospects-for-Local-Pro-Day/9947c6b4-c13d-45f2-841e-e1c66c9d2fe8


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Az Oklahoma egyetemen Hanna mellett érdeklődünk Donald Stephenson OT iránt is. A srác 6'6 magas 312 fontot nyom. De ami legfontosabb, ő volt a leggyorsabb OT a combineon (4.94). Ami a Chiefs Zone Blocking sémájában elég értékes tulajdonság. Én továbbra is várok két OL picket a drafton. Cseréket. Esetleg a rendkívül népszerű DeCastro első picket.
Stephensont 3.-4. körbe várják. Ahol megéri back up játékost húzni a falba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Privát edzést tartottak James Hanna Tight Endnek. Az Oklahomán játszott, nem volt világszám (50 elkapás 702 yard 9 TD). Harmadik napos prospect, annak is a vége.
Mióta Hanna kombinéban bemutatta a tehetségét, felkeltette pár csapat érdeklődését. Számokban:
6'4 + 255 font.
40-yard dash= 4.49
36 1/2 inch vertical leap
10’2″ broad jump
4.11 in the 20-yard shuttle
6.76 in the three-cone drill
225 fontot 24x nyomta ki.

Van legalább 10 jobb TE prospect a drafton. Azonban ha Daboll azért hozta Bosst párnak Moeaki mellé, mert több TE-es formációkat akar játszatni, akkor kell pár olcsóbb játékos, a posztot elmélyítendő. Talán ezért szenteltek rá külön figyelmet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
DeCastro szabvány pick. Bár úgy lenne. (Egyáltalán nem csere lenne. Lilja lenne csere. Aki run heavyhez mindig is kicsi volt.)

Hosley nekem nem nagy kedvencem. Róla egyből beugrott Flowers. Ő is kisméretű, ő is Hokies CB, ő is második kör volt. A történelem ismétli önmagát? Sztem volt bent jobb corner nem is egy.

Ta'amu. Na igen, ez a nagy kérdés idén. Van pár (nem sok) NT prospect, egyik nagyobb kérdőjel, mint a másik. Ember legyen a talpán, aki megmondja ki a tuti befutó. Lehet Ta'amu bátya. Ez rendben van, talán én Chapmanre szavaztam volna. De senki nem tudja a választ.

Weeden. Nekem az bajom vele, hogy egyrészt nem olyan jó a keze, mint mondják. Másrészt a lábmunkája olyan nevetséges, hogy minimum egy év, mire pályára lehet küldeni. Kivéve a szükségállapotot. Egy év mire beleszokik a ligába (bárki). Addigra viszont 30 éves lesz, és kezdődhet a karrier. Wait, what? Kezdődhet? Hogy jót is mondjak róla, amit nem írtak le sehol (nem értem miért), sztem elképesztő parádés a Pump Fakeje. Nem egyszer engem nézőt is, az operatört is átveri vele. Ami azt jelenti ügyel a részletekre. A Hand offja is jó, bár az nem parádés. Viszont nem kell még egy QB aki nem kezd. Sztem. Vagy Cassel cut, de akkor van 3 tapasztalatlan QB, ez nem Piolira vallana. Bár valamit lépnie kell.

Henry. Egy safty kell, ez nem lehet vitás. Aki nem hiszi, töltsön le random egy tavalyi KC meccset. Itt Henry megér egy próbát. Piscitellinél és Washingtonnál már most jobb. CSak csere lesz ,de csak csere kell. az viszont nagyon.

Rodrigez. Beszélgettünk Eaglesmcnabbel a játék előtt. Én javasoltam egy késői FB picket. Engem kell szidni. Bannont a tavalyi hetedik körös FBt is visszahívtuk. McClain elment a Boltsba. Sztem lehet FB pick. Futáshoz kell is. Ő talán a legjobb a drafton. olcsó is, meg mit viszel itt már, akit nem vágsz ki TC után? Full backet.

Holmes. OT csere is kell. Holmes egy döngő léptű mauler. Nem igazán ZBSbe illő pofa. Bár nyers, és ha lefgoy akkor talán. De ő nagyon hasonlít az hatodik körös benga Richardsonra (OT), akit most küldtünk el, mert a liga legrosszabbja volt. Talán ez esetben a történelem mégsem ismétli önmagát.

Bolden. Klasszikus záró pick. Power back STbe. Run heavyben mindig kell 4-5 HB. Elusive van elég (Jamaal+DexMex). Teljesen jó választás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
az idei mock ügyködésem:eaglesmcnabb
kíváncsi vagyok mit mondd majd ulpianus, de szerintem az első 4 kör teljesen irreális, Decastrot padoztatni, vagy a tavalyi kezdőket? Hosleyról írtál is, de Taamu típusú ember elvileg van már a keretben, Weeden meg teljesen felesleges, középszerű Qb-k szintén vannak már a keretben; de azt elismerem, nem volt könnyű dolgod.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
az idei mock ügyködésem:

Kansas City Chiefs

1/11 David DeCastro, OG (Stanford)
2/44 Jayron Hosley, CB (Virginia Tech)
3/74 Alameda Ta'amu, NT (Washington)
4/107 Brandon Weeden, QB (Oklahoma State)
5/146 Aaron Henry, S (Wisconsin)
6/182 Evan Rodriguez, FB (Temple)
7/218 Lamar Holmes, OT (Southern Miss)
7/238 Brandon Bolden, RB (Mississippi)

lehetett volna jobb is főleg Hosley és Rodriguez ment mellé, illetve Weedent csak azért húztam mert kurvasokat csúszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Érdeklődünk egy vizit erejéig Bruce Irvin LB (6'3 + 245) iránt. Méretei alapján ILB lehetne, azonban legfőbb erőssége a blitz. Ezért 4-3as csapatoknak második napos prospect lehet. Nálunk érdekes lenne látni, hogy mit akar vele Crennel? Egyébiránt jó játékos, keményen hajt, és jól szerel. DE nem igazi erőnyerő és/vagy run stopper.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
A legújabb Tamba Hali HL:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=muap0heTyB4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Korrekt elemzés.
Az hogy a többi QB-tek pocsék volt az nem teszi jobbá Cassel gyenge- közepes teljesítményét.
A csapat már egy- két éve jó irányítóért kiált, más kérdés hogy azt a legnehezebb boltolni vagy húzni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Ryan Lilja (LG) hosszabban nyilatkozott nemrég Casselről. A lényeg az volt, hogy Cassel a mi irányítónk. Nagyon keményen dolgozik minden nap. Ezt tudtuk. Nagyszerű vezér akár huddleben, akár öltözőben, máshol (szerk: kivéve a snap után.) . Nagyszerű fickó, mindenkihez van egy jó szava, mindenkit segít mindenben amiben lehetséges.
Könnyű őt kritizálni. Lesérült, nem az ő hibája, hogy nem jutottunk rájátszásba.

Az igaz, amikor 2010ben kivették a vakbelét Casselnek, azonnal visszaállt, egy hetet hagyott ki. Akkor Croyle volt fos, láttuk mennyit számított hogy nem Cassel volt ott. 2011ben pedig Palko is rosszabb volt, nagyjából sztem 4 meccset bukott Palko ötből, első kettőn 3 picket dobott (mindkét meccsen úgy értem). TDt alig dobott 5 meccs alatt. Egyszer nyert amikor kurva nagy mákja volt, és DexMex behúzott egy lehetetlen Hail Maryt. Orton sem volt eredményesebb, mint Cassel. Neki is a védőink nyertek. A Packers ellen is.
Ellenben nem Palkohoz, Croylehoz és Ortonhoz akarom hasonlítgatni a kedvenc csapatom irányítóját. Csak nem tehetek mást. Mert ennyit tudok felhozni mellette. És úgy is írhattam volna, hogy amikor Cassel jól játszott az elmúlt években, mindig tudtunk szinte nyerni. Mert más részben elég jók vagyunk.

De nézzük a jövőt. Mert a kérdés nem az, hogy mit lehetett volna meg mi volt. Inkább, hogy van-e a jövőre nézve QB vagy nincs? Mert Lilja erről beszél. Szte van egy nagyszerű QBnk.
Nem lenne itt akkora nagy nehézség egy irányítónak ilyen feltételek mellett teljesíteni.
- Tessék megnézni csoport cornereit (Champen Bowe hatból hatot kapott el, csak mondom)
- Pass rush csak Denverben van normális
- Jó OL
- Kiváló WRek (3)
- Kiváló TE (kettő)
- Nagyszerű futók (kettő)
- Jó védelem (elegendő játékidő + jó field pozíciók)

Ha ehhez képest nézem, akkor miért voltunk tavaly olyan gyengék Cassellel (is) a levegőben? Jó fej Lilja, ami szép, csak engem nem hat meg. Kap 60+ milliót Cassel, legyen olyan, amiért ezt megérdemli. Én is rendes meg segítőkész vagyok, mégsem kapok ennyit. Mert az sem érdekel senkit sem.


Állat vagyok, ami enni kér...