Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Állítólag érdeklődünk Aubrayo Franklin (NT) iránt. Kutya legyek, ha értem. Oké, az NT a legnagyobb need. De mostanra gyakorlatilag az egyetlen need starter posztra (ha a QBt nem számolom).
Ugyanis a szezon végén is alig volt kezdőposzton lyuk. Bowe maradt. Carr nem, de jött Routt. ROTnek befutott Winston. Powerback+FBnek Hillis. Csere kellett még minőségi tight end, érkezett Kevin Boss.
Ha az NT poszt is minőségi emberrel fel lesz töltve, akkor hova draftolunk első körben? Persze lehetne luxusból hozni Kuechlyt, vagy főleg nekem tetszően DeCastrot, akár Tannehillt. De itt nem ér véget. Ugyanis csere sem kell sok. Egy csere safety need maradt egy csere G/OT (egy fő) + csere center. Cornerback sosem lehet elég, vagy HB is kell mindig, és utóbbiak jók STben is. A fölös LB (ILB esetén) szintúgy. De erre van a 5-7. kör. Nem az első négy.

Ehhez már végképp felfoghatatlan számomra, hogy egyesek még letrade-et is vizionálnak első körben, mivel Piolinak szokása, és nincs igazi need. Oké, de mit kezdünk az extra pickkel?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Így állunk jelenleg a csoportban QB poszton: Palmer - Rivers - P. Manning - Cassel. Pár éve ez még TOP5ös listának is megfelelt volna, két névvel kiegészítve. Ki lehet a casseltojás?

Jól jellemzi a liga passzorientáltságát egyébiránt, hogy hiába a Chiefs erős játékoskerete, fingra nem megyünk vele, amíg az isteni Matty irányítja a forgalmat. Amíg nincs irányítód, minden sokkal nehezebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Richardson a Ramsnél van viziten. Nincs elég bajuk, akarnak még.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Vidéken voltam családi ügyekben. Meg egyéb ügyekben is.

FB kérdés. McClain elment ,de ne feledjük, hogy Hillis eredetielg FB. Mindent tud, amit nálunk FB poszton (H-back) tudni kell. erőfutások belül, run block (lead block főleg, big felállás (2xTE) és power I + egyéb I form), pass block minimálisan, és elkapás valamennyire.
Ráadásul ő Daboll alatt volt sztár igazán (aki mostantól itt OC).
Tehát sztem Hillis lesz az FB+power HB, aki Jamaal kiesése esetén akár all down backké is válhat, így oldva meg több problémát, ahogy a haza kévánja.

ROT. Mondtam én, hogy Winston lenne a nagy fogás, teljesen logikus ide. ZB játékos, Kiváló OT, de ROT, nem LOT, van benne pár év még bőven. Tökéletesebb nem is lehetne. Az ára is lefogadható, csak a Texans képtelen a sapka alá tolni a tavalyi támadófalukat.

Belcher (LILB) elfogadta a RFA tendert. Ez nagyon megnyugtató hír. Siler jó játékos, és elég lenne DJ mellett ,csak injury prone. Belcher egyre jobb évek óta. Nem playmaker, de nem is kell, hogy mindenki az legyen. Ő a darálógép, aki olcsó és hatékony. Így a jó, nem gond, hogy elment Williams.

NT. Amon Gordon is marad a csapatnál. Ő egy nagyon megbízható csere. NT és DE poszton. Bár DE ként is run stopper (sosem látod, hogy a guardnál kijjebb állna fel, csak vele szemben vagy beljebb). Már vissza akart vonulni előző szezon előtt. Beteg is lett a nővére (vagy húga?), de akkor hívtuk fel. Azóta elég jól teljesít. előtte 7 év alatt 11 csapatnál alig volt asszem 13 vagy hány meccsen a pályán. Ilyen meber is kell. Azt mondta Crennel, Powe is ment volna a gyepre év végén, csak annyira meglepődtek Gordon jó munkáján, hogy hajtani kezdeték. Végül a DL legtöbb snapjét kapta. Egyedüli default 3-4 DL emberként sokat volt sub packageben is. ÉS 500 snapet tolt. Meg is győzte őket, pedig eredetileg ideiglenesnek hozták egy évre. Engem is meggyőzött, és jobbnak tartom, mint Sweet Ront anno, vagy főleg Toribiot. Nem egy sztár ,de ilyen embereket nem találtunk eddig sok helyen. A KC kezdő sora király már eléggé ,de az elfogadható cserék is kellenek. Ő ilyen, én örülök, hogy marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Cotchery járt ma nálatok viziten.
több mint 12 éve
skullkill 40
winstonnak nagyon örülök hogy jött, így tényleg egy nagyon jó OL van, már csak QB kell vagy adják meg az esélyt Stanzinak 😀

Ulpit én is hiányolom 😊

chiefs jamaal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komoly OL lesz a futók előtt...még egy QB-t szereztek vmikor és nagyon durva csapat lesz ez...2013 draft??Rolni
Pontosan ezen gondolkoztam én is.
Ha Cassel helyett lenne egy komolyabb QB (nem is kell szupersztár) akkor síma SB esélyes lehet a csapat.
Én most nem érzek igazán kiemelkedő csapatot az AFCben, úgyhogy még így is símán lehet kiugró eredmény.

Ulpi hova lett?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Komoly OL lesz a futók előtt...még egy QB-t szereztek vmikor és nagyon durva csapat lesz ez...2013 draft??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
poe azért 3-4 NT-nek valahogy szerintem nem az igazi a darálóba, azért ennél ő többre hivatottehh
Itt mire gondolsz? 😊szaba
kb. olyasmire, hogy ilyen ngata kettő a srác😊
nekünk egy piszkos 2down run stuffer nt kellene, a nickel felállásoknál úgysem lenne fenn valószínűleg, arra van elég ember, bár nyilván nem sírnék ha benne találnánk meg az elkövetkező évek meghatározó védőfal játékosát, igaz kicsit durva lenne a 3 tagú falban 3 top pick😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
poe azért 3-4 NT-nek valahogy szerintem nem az igazi a darálóba, azért ennél ő többre hivatottehh
Itt mire gondolsz? 😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
nem tetszik ez a bizalmatlanságHöri
Csak bebiztosítják, hogy ne kelljen veterán irányító után kapkodni, ha Cassel megint lesérül. És Quinn tényleg nem az sz elnyomhatalan kategória, sőt. Ha Stanzi valaha kezdő QB akar lenni az NFLben, akkor maga mögé kell utasítania a depth charton TC végére.iktriad
Ó Rómeó, hiányzott a szerelmed hát, s idénre ki lösz derék párja Anderzonìtva? Talán Kesszel a talány? Hogy bevégezhesd a döntésképtelenség Kanosszàját, Krennel a végzet ismét célbavett!sutianap
azért itt nem az a helyzet
a jelenlegi kezdő falból csak a center poszt kérdéses, ill. ott is csak az, hogy hudson kezdőként, a potenciál megvan, kérdés mi lesz belőle élesben, de ha egészséges mindenki, akkor egészen kiváló fal lehet így az albert-lilja-hudson-asamoah-winston ötös, mögéjük meg jöjjön az aki a legjobb a vezetőség szerint, azért nem tökelütött hülyék vannak pozicióban sem, nyilván nem fog azért cassel kezdeni, mert neki a legidiótább a mosolya. a draft ezek után érdekes lesz, ki éri meg nekünk az első körben körökben vajon? kezdő rt pipálva, charles mellé futó pipálva, oline depth azért a korai körökben kicsit erős lenne, poe azért 3-4 NT-nek valahogy szerintem nem az igazi a darálóba, azért ennél ő többre hivatott, egyre érdekesebb lesz a draft
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Na és? TC és preseason alatt Stanzi majd bebizonyítja, hogy jobb nála.iktriad
nem tetszik ez a bizalmatlanságHöri
Csak bebiztosítják, hogy ne kelljen veterán irányító után kapkodni, ha Cassel megint lesérül. És Quinn tényleg nem az sz elnyomhatalan kategória, sőt. Ha Stanzi valaha kezdő QB akar lenni az NFLben, akkor maga mögé kell utasítania a depth charton TC végére.iktriad
Ó Rómeó, hiányzott a szerelmed hát, s idénre ki lösz derék párja Anderzonìtva? Talán Kesszel a talány? Hogy bevégezhesd a döntésképtelenség Kanosszàját, Krennel a végzet ismét célbavett!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady Quinn is érkezett, hogy baszná megHöri
Na és? TC és preseason alatt Stanzi majd bebizonyítja, hogy jobb nála.iktriad
nem tetszik ez a bizalmatlanságHöri
Csak bebiztosítják, hogy ne kelljen veterán irányító után kapkodni, ha Cassel megint lesérül. És Quinn tényleg nem az sz elnyomhatalan kategória, sőt. Ha Stanzi valaha kezdő QB akar lenni az NFLben, akkor maga mögé kell utasítania a depth charton TC végére.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brady Quinn is érkezett, hogy baszná megHöri
Na és? TC és preseason alatt Stanzi majd bebizonyítja, hogy jobb nála.iktriad
nem tetszik ez a bizalmatlanság

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady Quinn is érkezett, hogy baszná megHöri
Na és? TC és preseason alatt Stanzi majd bebizonyítja, hogy jobb nála.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
be kellett már keményíteni QB poszton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brady Quinn is érkezett, hogy baszná meg

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
érkezett winston
megint fasza az offseason mint tavaly. reméljük a sérülések elkerülik a csapatot.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
eddig tetszik a dolog
igaz mondjuk routt-ot nem kicsit szarrá fogják szopatni flowers mellett
de a nagy lóvét nem akarták megadni carr-nak
várható volt
azért megoldható simán a dolog
vannak reményteljes cb-k nálunk és jó poziciós edző is
boss oké, kell moeaki mellé, pont a pénzét kapta
a lényeg a fehér futó, ez nálam mindent megér😊
mccalin-t nem bánom, ha akartunk volna vele, akkor hosszabítunk
én nem láttam olyan igazán átütőnek tavaly
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Hillisnek én is örülök végre nem Jones 1yardos szenvedéseit kell nézni😀 Így, hogy elment Carr drafton vmelyik középső körben szvsz érdemes lenne egy cb-t húzni.KoporShow
hillis egy yardos szenvedései jobbak lesznek?😊
cb-t mindig érdmes húzni
kérdés minek
ha benn lesz valaki olyan helyen ahol érdemes elvinni, akkor persze
de azért ott van flowers, routt, arenas és jalil brown is
és a többiek
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Chiefs agreed to terms with TE Kevin Boss on a three-year, $9 million contract.Stez
grat

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chiefs agreed to terms with TE Kevin Boss on a three-year, $9 million contract.

több mint 12 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Hillisnek én is örülök végre nem Jones 1yardos szenvedéseit kell nézni😀 Így, hogy elment Carr drafton vmelyik középső körben szvsz érdemes lenne egy cb-t húzni.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 12 éve
skullkill 40
Na eddig történt pár váltás, Orton és Carr ment Dallasba. Ortonért nem kár, én Carrt sajnálom hogy elment, de persze várható volt. Valamint elment McClain is San Diegoba aminek nem örülök és most vhonnan kell szerezni FB-t. Jönni pedig Peyton Hillis jött akinek viszont nagyon örülök így Charlesnak lesz egy jó társa. Kiváncsi vagyok milyen mozgások lesznek még.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chiefs agreed to terms with Peyton Hillis.

Komoly RB duó lesz Charlessal ez.Stez
Akkor viszont Tolbert nem jön.