Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Visszaigazoltuk a tavalyi TCben próbálkozó Zeke Markhausen WR-t. Nyilván nem D-Bo helyére, hanem a három Buskétás (Bowe+Breaston+Baldwin) mögé keresnek továbbra is normális cseréket, és egyben ST játékosokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Tesz pár lépést Pioli is egy első körös (látszólagos?) QB draft felé. Eddig négy irányítóval beszéltek kombinéban. Luck és RG3 sztem nagyjából esélytelen. RG3al kapcsolatban írták, hogy Crennelnek mennyire tetszett. De azt már nem, hogy azért mert mindketten katonagyerekek, ami az interjún kiderült.
Mindenesetre talán érdekesebb Tannehill és Osweiler (akit Stanzi után csak Höri kedvéért hoznának ide).
Nekem teljesen mindegy, mondtam már. Ha nem Cassel/Orton lesz, nekem jó (Palkoról egy srác írta, hogy franchise taget kap. 😂 Ez tetszett).

Úgy értem nem is Henne, vagy más, hanem egy ifjonc. Max futunk tovább eleinte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
hát..a tegnapi combine után nem sírnék egy poe húzáson sem
mondjuk nagy valószínűséggel hozzánk se ér el,pl. a panthers helyében nem gondolkodnék
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, mondjuk Garcon dolgozzon is meg a pénzéért, addig ne ugasson és csöndben írja alá a 7 millás fizetését, mert semmit sem tett le az asztalra, hogy többet akarjon. És neki jelenleg egy 7 milla/éves szerződés szerintem kibaszott nagyvonalú ajánlat volt ám.
Bowe ellenben elit elkapóvá nőtte ki magát, mondjuk ha Ő elkér egy 12-14 milliós évi fizut, azt még meg is értem. Ha itt nem, Ő máshol megkapja ezt tutira.
De mondjuk Fitz megmondta, hogy szerinte Megatronnak kellene lennie a legjobban kereső WR-nek, mert egy állat. Ha ez így is lesz, akkor még tovább nőhet az amúgy sem lófing WR fizetési igény. Márpedig Megatron a hírek szerint a következő napokban kapni fog egy új szerződést, ami még itt beleszarhat nagyon sok csapat levesébe, ami a WR-eket illeti.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt beszélik, Bowe taget fog kapniStez
Több okból is ezt mondják.Eddig is ez volt a logikus. Ugyanis eleve olcsóbb, amennyire tudni lehet (9.5 millió), mint a CB tag (10.5).
Mióta Routt megérkezett, már nincs is CB need igazából.
Pénz van.
Bowe valószínű amúgy is a tag ára fölött írna alá, vagy a körül.
És végül Pioli az mondta múlt héten, hogy D-Bo "így vagy úgy" de maradni fog. Ők legalábbis erre törekednek.

A kérdés, hogy mennyit változtat Fitzgerald gigamega szerződése a poszt megítélésén? Eddig 9-10m$ körül volt egy elit WR, erre Fitz kapott 15öt.
Így viszont Garcon sem fogadta el a 7-et, Bowe sem fog mondjuk 8 vagy 9et. Legalábbis lehet. Megatron is akar majd 15öt. És így tovább. Egy ügynöknek el KELL érni a maximumot, vagy nem lesz munkája. A maximum a másfélszeresére nőtt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt beszélik, Bowe taget fog kapni

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Pioli azt nyilatkozta, hogy a Henne (Miami kúbé) pletyka kiindulópontja, hogy az új OC (Daboll) is Miamiból jött. De nincs több alapja, mint bármi másnak.

Azt is mondta, hogy LeRon McClain (FB) maradását is szorgalmazza. Érthető. Jól játszik és olcsó is.

Hudsont is említette újra. Annyi kiegészítéssel, hogy "center vagy guard" poszton, de számítanak rá mindenképp. Mégis inkább centerként beszélt róla.

Combine-on érdeklődünk Jerel Worthy iránt. Aki DT, de itt (3-4) DE lehetne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
ulpi, milyen gyakran használt a csapat Haley alatt 2 TE-s felállásokat?vassadi
gyakran
bővebben: nagyon gyakran
😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
ulpi, milyen gyakran használt a csapat Haley alatt 2 TE-s felállásokat?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
nem lehet, hogy Routt FS-nek érkezett? (mármint azt sugallják, hogy Carr-ral is nagy a sürgésforgás, és mintha ott lennének problémák, Berry mögé 'be a félpályás zónába')sapka
Ha valóban lennének problémák FS poszton akkor logikus lenne. De nincsenek. Kendrick Lewis a FS és idén is megoldotta (sőt!) Berry nélkül is. Gyakorlatilag Berry helyén idióták játszottak, az ő dolgukat is megoldotta, ahogy bírta.
Inkább a gond az, hogy nincs csere Berry és Lewis mögött. De ennyi erővel ha csak csere lenne Routt (aki emberfogásban jó, nem zónázásban, szal nem épp safety), akkor CB csere lenne.
Vagy akkor már Carr lenne FS, mert ő zónázni is tud. De ez sztem nem lesz. Ennyi pénzért nem szokás átképezni, kockáztatni. Akkor hoztak volna egy safetyt, sokkal egyszerűbb és olcsóbb.

Crennel azt mondta a témában, hogy a liga amerre fejlődik, egyre fontosabb a nickel felállás, egyáltalán nem pénzkidobás, ha egy csapatnak van 3 elit cornerbackje.
Ehhez annyit fűzök hozzá, hogy a rookie fizuk már nem oly' döbbenetesek első körben sem. pár milliót lehet spórolni (az elmúlt évekhez képest).
Valamint mi tényleg toljuk a Nickelt, mert nincs is NT. Ha nem egyértelmű futás szitu van, akkor szoktuk.
Elég radikális lépés lenne. Természetesen nyilatkozni lehet bármit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
nem lehet, hogy Routt FS-nek érkezett? (mármint azt sugallják, hogy Carr-ral is nagy a sürgésforgás, és mintha ott lennének problémák, Berry mögé 'be a félpályás zónába')

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
én nagyon remélem hogy a következő idénybe nem látunk egy olyan QB-t se aki az utóbbi 2-3 évben "irányította" vagy legalábbis azt játszotta hogy irányítja ezt a gárdát...skullkill
pedig fogunk
😊
több mint 12 éve
skullkill 40
én nagyon remélem hogy a következő idénybe nem látunk egy olyan QB-t se aki az utóbbi 2-3 évben "irányította" vagy legalábbis azt játszotta hogy irányítja ezt a gárdát...

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt mondta, hogy Cassel a kezdő. Ez igaz is. Most. Ki más lenne? De azért hozzátette, hogy minden poszton egy csapatnak folyamatosan fejlődnie kell. Ahol ez lehetséges, mindig. És ez alól az iránytó poszt sem kivétel.
Aztán értse mindenki ahogy akarja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Egyelőre Pioli így látja:
Cassel a Chiefs kezdőirányítója, ezt mindenki tudja. Orton is esélyes, nagyon jó játékos.
Mindenképp szeretne hozni egy futót Jamaal mellé (aki Moeaki és Berry mellett tökéletesen halad rehabilitációval).
Weigmann visszavonul leginkább. Hudson lesz a kezdő center, nagyszerűen halad a felkészüléssel.
Jon Baldwin szintén nagyszerűen fejlődik. Tehát minden nagyon jó, és tökéletes, ráadásul fantasztikus.
Elsődleges proiritás Bowe és Carr szerződése. (Hozzátenném ez novemver óta így van. Annyira elsődleges, hogy azóta jött már nem egy ember, leginkább Routt számít. Aláírt elsőnek Succop. Aki sztem sosem volt elsődleges prioritás.) Akárhogy is, mostanra naponta erősíti meg Pioli, hogy folyamatosan tárgyalnak Carr ügynökével (Carr tudtommal tegnaptól nyaralgat egy picit, szóval vele kevésbé).

RG3ról azt mondta: "10 csapat draftol előttünk. Sosem tudhatod."ulpianus
persze azt még sem nyilatkozhatja, hogy cassel egy kalap szar, orton is esélyes egy kalap szarra, de ahhoz még javulnia kellene, charles lábát jövőhéten amputálják, hudson nagyszerűen halad a felkészüléssel: tud adni 10-ből egy rendes snap-et, baldwin remekül fejlődik és képes úgy ütni már, hogy ne magának okozzon ezzel sérülést, majd rákérdezett volna az újságíróknál, hogy elnézést de ki is az a carr?
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Egyelőre Pioli így látja:
Cassel a Chiefs kezdőirányítója, ezt mindenki tudja. Orton is esélyes, nagyon jó játékos.
Mindenképp szeretne hozni egy futót Jamaal mellé (aki Moeaki és Berry mellett tökéletesen halad rehabilitációval).
Weigmann visszavonul leginkább. Hudson lesz a kezdő center, nagyszerűen halad a felkészüléssel.
Jon Baldwin szintén nagyszerűen fejlődik. Tehát minden nagyon jó, és tökéletes, ráadásul fantasztikus.
Elsődleges proiritás Bowe és Carr szerződése. (Hozzátenném ez novemver óta így van. Annyira elsődleges, hogy azóta jött már nem egy ember, leginkább Routt számít. Aláírt elsőnek Succop. Aki sztem sosem volt elsődleges prioritás.) Akárhogy is, mostanra naponta erősíti meg Pioli, hogy folyamatosan tárgyalnak Carr ügynökével (Carr tudtommal tegnaptól nyaralgat egy picit, szóval vele kevésbé).

RG3ról azt mondta: "10 csapat draftol előttünk. Sosem tudhatod."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
én RG3 fan vagyok 😀 én nagyon örülnék ha jönne, bár ha egy teljesen egészséges Manning jönne azzal se lenne bajom és akkor RG3-ért se kell sokat áldozni 😊skullkill
nem fog jönni rg3
manning-nek meg már valószínűleg annyi
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Leigazoltunk egy újabb CB-t. JACQUES REEVES az illető. És elvileg DB posztra van írva, de mivel 5'11 magas és 188 font a súlya, nem hiszem, hogy safety lesz. 29 éves, rutinos, de nem nagy szám. 2004től játszott az NFLben pár csapatnál (Cowboys, Texans), tavaly a Virginia Destroyersnél. Kell a normális csere, és kell a ST ember is. Több nem lesz belőle. Már ha megmarad a rosteren.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
ebben igazad van 😊 minden jobb casselnél meg ortonnál meg a többinél.....
ha stanzi lenne a starter QB azzal is megelegédenék, sőt örülnék neki

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Itt a legfrissebb Pioli nyilatkozat RG3 ügyben:
http://www.kansascity.com/2012/02/24/3449550/baylor-qb-griffin-says-hell-meet.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
én RG3 fan vagyok 😀 én nagyon örülnék ha jönne, bár ha egy teljesen egészséges Manning jönne azzal se lenne bajom és akkor RG3-ért se kell sokat áldozni 😊skullkill
Én megértelek, én is bírom RG3-at. De látom benne a bust esélyt is. Mannigre sztem kevés az esély, hogy egyáltalán akárhol játszani fog. Ne legyen igazam, de ezt gondolom.

Én inkább minden QB fan vagyok. Csak ne Cassel legyen és ne Orton. Felőlem mehetünk letrade-ben Tannehillre. Vagy jöjjön Stanzi. Csak a többszörösön bukott embereket hagyjuk már bukni. Ne a védők+a futás+elkapók tartsák felszínen a lúzereket. Elegem volt a Huard-Croyle-Cassel-Palko-Orton féle középszarű irányítókból.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
én RG3 fan vagyok 😀 én nagyon örülnék ha jönne, bár ha egy teljesen egészséges Manning jönne azzal se lenne bajom és akkor RG3-ért se kell sokat áldozni 😊

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha van itt RG3 rajongó. A Chiefs is kért tőle interjút a kombinén.ulpianus
Végülis franchise QB "kikiáltott", itt pedig abból van hiány...
1/11+Cassel=1/4 Browns?-->
Azt hiszem bontanátok páran pezsgőt 😀MarioAna
Casselnek amekkora fizetése van, nem veszi át senki. Nemhogy ilyen konstrukcióban, de ha letrade-elünk akkor sem adhatjuk mellé ingyen. 😀

Mondhatok példát. Akár játékos nélkül is. FA piacon oldják meg a hiányzó embereket. OT+NT. A hiányzó pár cserejátékost pedig a draft végén. Más nem kell. Mondjuk harmadik kör=Center back up, a többi mindegy.
És így akkor jövő évi első+ idei 1+2+4=RG3. Vagy 1/2 vagy 1/3.
Ehhez annyit, hogy Piolit én nem így ismerem. Azt el tudtam volna hinni, hogy ha Barkley (QB) jön a draftra, és nekünk "sikerül" a TOP5 ös pick, akkor harmadik legjobb irányítóként behúzza RG3-at. Azonban ilyen árat ő nem szokott adni project játékosért, akármekkora tehetség. Az igaz, nem hitte mindenki, hogy 1/5öt ad egy safety-rét. Az mégis más eset volt.


Ellen hír is legyen a Peyton kedvelőknek. Eddig az votl ,hogy Manning az egyetlen hiányzó láncszem, van rá pénz dögivel, és ő itt végre ideális csapatba is kerül (elkapók+OL+védelem+csoport). De nem is tárgyal a Chiefs vezetőivel.
Tegnap vagy mikor olvastam, hogy nemrégiben kétszer is tárgyaltak az ügynökével. Nem publikus, hogy miről, de nem az időjárásról valószínűleg. De amíg innen orvos nem látta, sztem ezek elég értelmetlen hírek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Végülis franchise QB "kikiáltott", itt pedig abból van hiány...
1/11+Cassel=1/4 Browns?-->
Azt hiszem bontanátok páran pezsgőt 😀MarioAna
Ilyen olcsón nem lehet megszerezni egy 1/4-es picket.

RG3-ért pedig egyébként is 1/2-re kellene feltradelni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ha van itt RG3 rajongó. A Chiefs is kért tőle interjút a kombinén.


Állat vagyok, ami enni kér...