Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nem tudom kit lep meg. Kelly Gregg tervezi a visszavonulását. Ő egy évre érkezett NT posztra a Ravensből. Nem volt ő rossz, de már nem bírja úgy erővel. Azért jobb volt, mint bárki előtte/mellette, mióta 3-4 van (2009).
Eddig is az NT draft érett, ez nem fog változni. Powe nem is játszott gyakorlatilag, rá alapozni felelőtlenség lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Új edzők:

Offensive Line Coach Jack Bicknell, Jr.

Bill Muir visszavonult. Daboll sok mindenhez ért, de az OLhez nem. Mindenképp kellett egy OL guru.
A KC támadófalban nem könnyű az élet. Állandóan új edző van, vagy épp új séma. Minden évben van egy új ember, vagy kettő (Lilja+Asamoah).
Új ember jelenleg Hudson lesz center poszton, nagyon így fest legalábbis. És egy új OT is érkezni fog valószínűleg Richardson helyére. ÚJ séma lehet az up tempo.
Ezek tehetséges srácok. Lilja úgy lett visszaigazolva, ő UDFA Chiefs playa volt, de inkább a Colts tanította meg focizni. A többiek viszont mind a drafton kiemelkedő prospectek voltak. Ha most tényleg hoznak egy OT-t (Vagy DeCastrot) első körben, vagy akár második körben egy ROT-t, akkor sem a véletlen műve lesz, hogy működni fog a fal. Bicknell biztos nálam sokkal jobban tudta ezt, mikor igent mondott. Eddig is jó volt a fal, nem ott van a gond. Például Waters kiválása sem hozott visszaesést. Vagy mondhatnám Cassel és Palko rossz szokását, hogy nem dobnak időben, ha Haley a haját tépte, akkor sem. Vagy épp tavaly nem volt rendes HB (se QB).

Jack Bicknell Jr. apja Jack Bicknell Sr., a bátyja Bob Bicknell egykori Chiefs assistant. Az öreg Jack 40 évig volt vezetőedző egyetemeken (Boston College, Maine) és Európában (Barcelona Dragons, Scottish Claymores, Hamburg Sea Devils). A kis Jack így nőtt fel. És nyert OL assisstként bajnoki gyűrűt (Giants).

Fontosabb, hogy van HC tapasztalata neki is. A Louisiana Technél eltöltött 8 szezon (1999-2006). 2001ben az év edzője lett, amint több mint egy évtized után elérte a Bulldogs első bowl meccsét. Ráadásul a csapat történetében először bejuttatta őket a TOP25 elit klubba.
Sokat számít ,ha egy edzőnek van ilyen tapasztalata. Gary Gibbs az LB edző is ex HC (Weis is az volt, Crennel is, Zorn is) is kitűnő munkát végez a linebacker egységgel. Valami hasonlót össze lehet hozni, ha kap még egy ifjú titánt a drafton Bicknell. Szándék megvan sztem. Ezért hozták Gaithert, csak ő fejben mínuszos, gyakran elmegy a kedve és olyankor nem melózik rendesen. Meglátjuk, de sztem megkapja a hiányzó láncszemet.

Wide Receivers Coach Nick Sirianni

Komoly passzjátékra akarnak komoly WR sort. Jelenleg folynak a tárgyalások Dwayne Bowe és a csapat közt. Egy franchise tag lehet olcsóbb lesz végül. Valószínű marad Bowe. WR2 poszton A tavaly már tehetségét bemutató rookie Jon Baldwin áll. Slot (vagy eleinte talánWR2 marad) a tavalyi FA WR piac egyik legjobbja Steve Breaston. Ennek ellenére folyamatosan jönnek a hírek, hogy a Chiefs bizony nézelődik a WR piacon továbbra is. Ez Bowenak szól, vagy akarnak olcsón még pár jobb cserejátékost, azt nem tudni. Cap space van, az tény.
Daboll sokat fog passzoltatni, még ha szert is futni nagyon. A rendszerébe kellenek a jó futásblokkok (Bowe ebben egyik legjobb sztem, Baldwin run heavyből jött, Breaston is jó). Itt ezt ki fogja aknázni. Ahogy Jamaal Charles eddig is megtette egyébként. DE ehhez kell a minőségi elkapó munka is. Mindez up tempoban. Nem egyszerű elvárások.
Nem lehetetlen.

Siriani ex Div. IIIas WR (a powerhouse Mount Unionon). Majd az Indiana University (PA) WR edzőjeként kezdi mostani karrierjét. 2009ben kerül a Chiefsbe, mint offensive quality control coach. Leginkább Zorn érkezéséig a a WRek mellett a QBk edzését végzi. Weis és Haley főleg WR menők, ott nem kellett teljes ember. Mostantól főállásban csak a WRek edzője.

Offensive Quality Control Coach Jim Bob Cooter

Ő veszi át Siriani helyét. Ez olyan poszt, hogy minden amit a többi edző végez, abban segíteni kell. Főleg a skillpozíciók edzése. A nem sztárjátékosok különedzéseit levezetni (mondjuk ha a csere cseréje powerback Battlenek felírnak elkapó edzéseket). Komoly hatása lehet egy-egy játékos sikerességére. A projectek néha ilyen edző keze alá kerülnek elsőre. Szinte láthatatlan munka, de a siker nagyon is látható.

Cooter Tennesse QB volt. Ahogy Peyton Manning is, és mivel Cooter volt Colts OC assist, páran összeesküvés elméletet építettek ezekre a nem releváns tényekre (is). Az eredmény sejtjük mi volt.

Special Teams Quality Control Coach Derius Swinton

Az új ST edzőről (Tom McMahon) volt szó régebben. Azonban a jobbkezéről, Swintonról nem. Az ő munkájuk egyrészt kiaknázni Arenas és McCluster elismert visszahordó képességeit. Eddig sem volt okunk panaszra. De kevés TD sikerült, ezen talán lehetne javítani. A két rúgójátékos jól teljesít. Colquitt már nem is igazán tudna hova javulni. Vele sok meló nem lesz. Succopp fiatal, de pontos, ha a szintjét tudná tartani az elég volna. Ő még fejleszthető.

Swinton dolgozott együtt Cooterrel (Berry ott játszott akkor) a Tennesse egyetemen. Fontosabb azonban, Hogy McMahonnal 3 évig dolgozott a ST-en a Ramsnél. Ezért hozta őt magával.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jim Zorn (QB coach) maradni fog a csapatnál. Távozásáról szóló hírek ellenére.

Leigazoltuk Kyle McCarthy safetyt. UDFAként a Broncosnál játszott. Két szezon alatt nem sok vizet zavart.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Felvettük az utolsó hiányzó edzőt valószínűleg. Jim Bob Cooter a támadóoldalon lesz segédedző (Offensive quality control). Új Defensive Coordinator jöhetett volna, azonban úgy tűnik Crennel megtartja magának.

Az új edzők még egyszer:
Jack Bicknell Jr. (Offensive Line), Jim Bob Cooter (Offensive Quality Control), Brian Daboll (Offensive Coordinator), Tom McMahon (Special Teams Coach), Derius Swinton (Special Teams Quality Control).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
OL edzői posztra meghallgatták a Giants OL asisstját Jack Bicknellt.ulpianus
Fel is vették. Holnap vagy ma este hivatalosan is kiírják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
gsn twitter:

"Andrew Brandt után a PFT is jelezte azt, hogy idéntől lehetősége van a csapatoknak arra, hogy az előző évben kihasználatlan cap helyüket részben vagy egészében továbbgörgessék a következő szezonra. A CBA 13. fejezetében megtalálható egy olyan szakasz, amely ezt lehetővé teszi. Ahhoz, hogy egy csapat érvényesítse ezt a lehetőséget, a következő szezon kezdete előtt 14 nappal nyilatkozatot kell tennie a liga számára. Idén ez a határidő február 28."

A zsugori Clarkot (tulaj) ismerve ezt maximálisan ki fogja aknázni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Biztos láttátok már, de azért beteszem. Íme, a 2012-es schedule:

Home: Denver, Oakland, San Diego, Atlanta, Baltimore, Carolina, Cincinnati, Indianapolis

Away: Denver, Oakland, San Diego, Buffalo, Cleveland, New Orleans, Pittsburgh, Tampa Bay
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hagyjátok csak Carrt, hadd jöjjön hozzánk. 😀szaba
Carr és Bowe sztem versenyt futnak ,hogy ki kapja a hosszútávút és kié lesz a tag.

Routthoz mit szólnál a Boltsban?ulpianus
Routt sztem simán upgrade lenne, azt kell mondanom, h a tavaly látottak alapján bármely cornerünknél jobb.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hagyjátok csak Carrt, hadd jöjjön hozzánk. 😀szaba
Carr és Bowe sztem versenyt futnak ,hogy ki kapja a hosszútávút és kié lesz a tag.

Routthoz mit szólnál a Boltsban?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hagyjátok csak Carrt, hadd jöjjön hozzánk. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Érdeklődünk a minap kirúgott S. Routt CB iránt. Gondolom ezzel üzennek B. Carr (FA CB) ügynökének.

OL edzői posztra meghallgatták a Giants OL asisstját Jack Bicknellt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Egy évre leigazoltuk Jake O'Connel Tight Endet. Tavaly is leigazoltuk kitettük visszatettük. Most itt van. Ez Popenak kevésbé jó hír.
O'Connel ettől még nem megoldás, de vésztartaléknak megfelel továbbra is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ortonnál típushiba a Red zone gyengeség. Mindig is ilyen volt. Chicagoban és Denverben is. Itt is év végén. Sztem ezt tekintsük úgy, hogy nem edzői hiba, ezzel számolni kell nála.

Cassel 5 milkája 2013ban 7m$ 2014ben 9m$. Ebből nem tudom mennyi a garantált. Összesen 28m$/6 év, de évente nem tudom. A lényeg, hogy fizetni mindenképp kell. Aláírási bónusz 9m$ volt (évi 1,5).

Orton ha nem kap szerződést, akkor kapunk érte draftcetlit. Oyan (új szerződésétől függően) 4. - 5. kört. Azért az nem olyan rossz. Itt lehet húzni ugye Kendrick Lewist, Stanzit, Sheffieldet (én bírom őt is). Ebből ritkán lesz Brandon Carr, de az is benne volt/van. Vagy épp Page, mindegy. Ez nem rossz, csak nem instant kezdőember. De nekünk úgyis inkább normális cserék kellenek.

Ha Orton marad, az újabb pénz. Két fizut kellene kiadni hogy Casselt Ortonra cseréld, meg bukni a picket. Na ez az én gondom ezzel. Nem kapunk érte semmit. Ha a kérdés az is lehetne, hogy mindkettő szerződése lejárt és egyikért sem jár pick, akkor nekem mindegy melyik, egykutya. De így legyen Cassel. Az titkon nekem azt jelenti, hogy Stanzi time is coming.

Draftolt/FA franchise QB esetén minden másképp néz ki Cassel és Stanzi szemszögéből is. Draftolt project QB esetén nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
amiket mondanak tökéletesen illik Stanzihoz, remélem arra megy ki a játék hogy ő lesz a starter QB legalábbis én azt szeretném ha ez lenne a cél. Ulpi te mekkora esélyt látsz erre?skullkill
Arra nem sok esélyt látok, hogy az első meccsen Stanzi lesz megnevezve kezdőposztra. Év közben beállhat.

Daboll, mint látjuk, In medias res szereti intézni a dolgokat. Ő beteszi Stanzit, amint kezelésbe veszi. Ha Ricky meggyőzi őt kicsit is, nem fog vacakolni. Amit Daboll szeret egy irányítóban, és amit elvár, az megvan Stanziben. Még fiatal is, alakítható.

Ami leginkább Stanzi ellen szólt 2011ben és ellene szólhat idén is. Az eredménykényszer. A Chiefs már nem épülő csapat, nyerni kell. Vannak akik csak épülgetnek 15 évig. Itt nem ez a helyzet.
Ráadásul a csoport továbbra is nyerhető. Márpedig amíg egy QB úgy teljesít, hogy van esély a rájátszásra, addig ő fog játszani. Bárki is az. Ezt ender jól mondja, itt teljesíteni kell már.ulpianus
jelen állás szerint és a jelenlegi qb kerettel valószínűleg a nyáron fog eldőlni ki lesz a kezdő qb, cassel előnyt élvez abból a szempontból, hogy van rutinja és egy game manager qb-ként elfogadható teljesítményt nyújtott egy kíváló futójáték mellett, stanziról ugye nem tudhatjuk, hogy ez menne-e neki, mivel még nem állt center mögött ilyen helyzetben. cassel-nek utolsó emlékeim szerint kifizettük a nagyobb bónuszokat és már "csak" egy 5 millió körüli összeget kap 2012-ben, orton lehet kevesebbe kerül, de azért láthattuk, hogy a red zone-ban kb. nulla volt (ez vagy az ő hibája vagy koordinátori hiba), azért cassel megoldott ezt-azt 2010-ben ilyen helyzetben, még ha fogtuk is a fejünket néha. persze még nagyon az elején vagyunk mindennek, bármi megtörténhet ugyebár.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
amiket mondanak tökéletesen illik Stanzihoz, remélem arra megy ki a játék hogy ő lesz a starter QB legalábbis én azt szeretném ha ez lenne a cél. Ulpi te mekkora esélyt látsz erre?skullkill
Arra nem sok esélyt látok, hogy az első meccsen Stanzi lesz megnevezve kezdőposztra. Év közben beállhat.

Daboll, mint látjuk, In medias res szereti intézni a dolgokat. Ő beteszi Stanzit, amint kezelésbe veszi. Ha Ricky meggyőzi őt kicsit is, nem fog vacakolni. Amit Daboll szeret egy irányítóban, és amit elvár, az megvan Stanziben. Még fiatal is, alakítható.

Ami leginkább Stanzi ellen szólt 2011ben és ellene szólhat idén is. Az eredménykényszer. A Chiefs már nem épülő csapat, nyerni kell. Vannak akik csak épülgetnek 15 évig. Itt nem ez a helyzet.
Ráadásul a csoport továbbra is nyerhető. Márpedig amíg egy QB úgy teljesít, hogy van esély a rájátszásra, addig ő fog játszani. Bárki is az. Ezt ender jól mondja, itt teljesíteni kell már.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
amiket mondanak tökéletesen illik Stanzihoz, remélem arra megy ki a játék hogy ő lesz a starter QB legalábbis én azt szeretném ha ez lenne a cél. Ulpi te mekkora esélyt látsz erre?

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Hát, ha megtartják Casselt, én harakirit követek el. Mégegy szenvedős szezon már sok lenne... 😕
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Daboll nem viccel. Azt mondta, hogy bevezeti az u.n "up tempo" offenset. Ennek az a lényege, hogy nincs huddle, hanem snap után play, majd snap megint aztán megint aztán punt. Szóval nem használják ki a rendelkezésre álló időt, és nincs kör közepén állok szindróma. Nem hagynak időt a védelemnek pihenni és alkalmazkodni. A DCnek átgondolni a látottakat, csak támadnak és támadnak, egy előre nagyjából megírt forgatókönyv szerint.

Érdekes, mert Haley ezt próbálta (ő mit nem?). Vagyis csak részegységként. A no huddle (nem feltétlen up tempo) alatt. Szerinte Cassel erre alkalmatlan. Sztem is, mert Cassel legfőbb baja pont az, hogy nem tud gyorsan dönteni, és dobni sem. Valamint ha a védelem nem tetszik neki, képtelen áthívni. Többször ordított vele Haley az ilyen felesleges időkérés miatt, mint a többi esetben összesen.
Daboll jóuram szerint Cassel megtanítható rá. Ismeri a Patsből, ő tudja. Én azt gondolom attól még ez új QBt is jelenthet. Azt most nem lehet nyilatkozni.

Amely alapra szeretne építeni, hogy sok a fiatal tehetséges, dinamikus támadó skill pozícióban. Jamaal Charles + McCluser HBként, Moeaki TE poszton, Bowe és Baldwin WR poszton. Breastont nem említi, sem McClaint (akinek nincs érvényes szerződése). Említi viszont a két fiatal falembert Asamoaht (RG) és Hudsont (C).

Említi továbbá a dupla backes és főleg érdekes a dupla TE, felállásokat. Amihez sztem még egy jó TE kellene. RB is, vagy McClaint meg kell tartani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Todd Haley Pittsburghi (Steelers OC) kinevezéséhez gratulált Jon Baldwin (rookie WR). Aki ugye a Pitt egyetemről jött. 😊
És akinek sztem a legnagyobb szüksége lett volna Haleyre, bár Daboll is extra mód ért a WRekhez. Igazából a Daboll rendszerbe jobban is illik Baldwin tehetsége. Érdekes lesz őt is nézni.ulpianus
Vagy csak Sunserit varjak. :mad: :mad: 😂 :mad:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Todd Haley Pittsburghi (Steelers OC) kinevezéséhez gratulált Jon Baldwin (rookie WR). Aki ugye a Pitt egyetemről jött. 😊
És akinek sztem a legnagyobb szüksége lett volna Haleyre, bár Daboll is extra mód ért a WRekhez. Igazából a Daboll rendszerbe jobban is illik Baldwin tehetsége. Érdekes lesz őt is nézni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Na megvan, hivatalosan is Daboll az OC. Nem tudok róla olyan sokat, de amit tudok az tetszik. Remélem hogy vele egy jó offense lesz és lesz egy QB váltás is.skullkill
Most azt mondta Daboll, hogy Casselt látta már játszani felvételeken, és tetszik amit látott. Ami nem jelent semmit. De opcióként megtartják Casselt (egyelőre), ez biztos. Sajnos. mindenesetre az tény, hogy Ortonra cseréli értelmetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Itt pedig egy lista az állítólagos salary cap állásról.

Kansas City Chiefs $95,844,195
Denver Broncos $101,389,121
San Diego Chargers $111,960,165
Oakland Raiders $140,861,316

Olyan 125m$ körül lesz a cap nagyjából sztem.ulpianus
Ezt a Raiders számot hol találtad?Rolni
A SunSentinel.comon írta Omar Kelly. Egyik topicban volt linkelve:
http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2012/02/nfl-salary-cap-projections-for-2012-season.htmlulpianus
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Itt pedig egy lista az állítólagos salary cap állásról.

Kansas City Chiefs $95,844,195
Denver Broncos $101,389,121
San Diego Chargers $111,960,165
Oakland Raiders $140,861,316

Olyan 125m$ körül lesz a cap nagyjából sztem.ulpianus
Ezt a Raiders számot hol találtad?Rolni
A SunSentinel.comon írta Omar Kelly. Egyik topicban volt linkelve:
http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2012/02/nfl-salary-cap-projections-for-2012-season.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Itt pedig egy lista az állítólagos salary cap állásról.

Kansas City Chiefs $95,844,195
Denver Broncos $101,389,121
San Diego Chargers $111,960,165
Oakland Raiders $140,861,316

Olyan 125m$ körül lesz a cap nagyjából sztem.ulpianus
Ezt a Raiders számot hol találtad?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Itt pedig egy lista az állítólagos salary cap állásról.

Kansas City Chiefs $95,844,195
Denver Broncos $101,389,121
San Diego Chargers $111,960,165
Oakland Raiders $140,861,316

Olyan 125m$ körül lesz a cap nagyjából sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...