Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chiefs agreed to terms with TE Kevin Boss on a three-year, $9 million contract.

több mint 12 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Hillisnek én is örülök végre nem Jones 1yardos szenvedéseit kell nézni😀 Így, hogy elment Carr drafton vmelyik középső körben szvsz érdemes lenne egy cb-t húzni.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 12 éve
skullkill 40
Na eddig történt pár váltás, Orton és Carr ment Dallasba. Ortonért nem kár, én Carrt sajnálom hogy elment, de persze várható volt. Valamint elment McClain is San Diegoba aminek nem örülök és most vhonnan kell szerezni FB-t. Jönni pedig Peyton Hillis jött akinek viszont nagyon örülök így Charlesnak lesz egy jó társa. Kiváncsi vagyok milyen mozgások lesznek még.

chiefs jamaal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chiefs agreed to terms with Peyton Hillis.

Komoly RB duó lesz Charlessal ez.Stez
Akkor viszont Tolbert nem jön.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chiefs agreed to terms with Peyton Hillis.

Komoly RB duó lesz Charlessal ez.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Boss érkezhet...
Sztem passzolna jó blokkoló TE szolid kezekkel...

Moeakival dupla felállásoknál ütősek lennének és ha kidől Mo simán kezdhet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
skullkill 40
jeee orton elment Dallasba 😀

chiefs jamaal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hillis is jön vizitre

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carlson remek lenne ide 😛
pont tegnap hoztam el GM-ben, nagyon tudna, ha idejönne 😀

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Former Seahawks TE John Carlson will visit the Chiefs, according to a league source.

Akárki lesz itt a QB jó dolga lesz...empty taxi
Az FO nem mutatott jeleket,hogy megtartanák. Arra a csonka szerepkörre amire mi használjuk blokkon kívül a TE-eket, van olcsóbb verzió is. Amúgy szerintem jól járna vele mindenki.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Former Seahawks TE John Carlson will visit the Chiefs, according to a league source.

Akárki lesz itt a QB jó dolga lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem meglepő, de Jovan Belcher (LILB) kapott egy tendert. Második köröst. A kis Udfa szökevény. Nem hiszem, hogy második körért elviszik, de ott van B. Siler, ha mégis


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Manningnek pont Kansas lett volna szerintem a legjobb választása.Habi
Kösz. Ezt úgy érted gondolom, hogy jó a fal+elkapók + ami szem szájnak nyaknak ingere.

Nekem is ez volt a legfőbb érvem az ügyben. csapat+csoport igen kedvező. Azonban nekem alapjaiban fura az egész ügy. Sehol nem olvasom, hogy az ügynöke jelen lenne. Akkor ki tárgyal? Nem olvasom, hogy orvos megvizsgálná Peytont.
Repked ide-oda, mennek a nagy nyilatkozatok, hogy ki hozza le a csillagot az égről. De konkrétum a világon semmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Manningnek pont Kansas lett volna szerintem a legjobb választása.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Texans nemtom mit akar a támadófallal, de nekünk nem gond. Nagyszerű ZB OL manusok vannak ott. Chris Myers (C) volt eddig is a ligában egyik favoritom OL terén.
Most vágták ki Eric Winstont, aki egy kiváló ROT. 28 éves, nem sérült. Igazi dömper a futásnál, a pass blockja is elég jó. Richardsonhoz képest mennyország a srác, hiába nem a legolcsóbb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Azt mondta Pioli, hogy az FA piacon "minden kő alá benézünk". 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Amon Gordon (DT) saját állítása szerint hosszabbított két évvel.
Nem rossz gyerek, cserének jó volt, DE és NT poszton is. Futás ellen használható, bár két sackje is volt, de egyiknél emlékszem, hogy egyszerűen nem blokkolták meg, nem volt az év ötlete (elég nagydarab pali).
Összeget nem tudni egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Pray4Pey ügyben Peyton nem is szándékozik Kansas Cityben leszállni sem a magángöpzijével, csak kidobott egy "Nem nyert" cédulát. Hátoldalán az állt: "Majd a Broncos-al jövök!".

Érdekes lesz, mert Tebow ez esetben nem akar maradni. Így mehet Jacksonvillbe = a Chiefs irányítója Gabbert. 😀

A Front Office minden körülmények közt megold mindent:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A hivatalos salary cap adatok a csoportban. Holnap (nálunk 22 óra) kell nullán vagy az alatt lennie a csapatoknak. Ezek tartalmazzák a tag+tender számokat és minden eddigi bejelentett szerződés összegét, a tavalyról átmozgatott caphiány maradékot. Kivétel a 2014-2017 évi szezonokból felvett 1.5 milliós hitel összege.
(A mínusz jelenti ahol hely van a cap határ (120.6m$) alatt, a plusz ahol túlköltekezés):

Denver -44,7 m$
Kansas City -32,5 m$
San Diego -14,9 m$
Oakland +7,4 m$


Dwayne Bowe tag értéke pontosan $9.515 m$.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Clark Hunt (tulaj) elismerte, hogy minden követ megmozgat Peyton Manningért. Az ő elsődleges szempontja ugye a jegyeladás, stb eladás. Innen nézve végül is nem hülyeség amit mond. Emlékezhetünk rá, hogy több mint fél éve árulja az Arrowhead (stadion) főszponzori jogait. Gyakorlatilag a CBA vita után nem sokkal kezdte.ulpianus
szólt neki arról, hogy ezért majd pénzt is kell mozgatnia?😊
amúgy PM tényleg egészséges és az első földet érés után nem sérül le
akkor nagyot nyerünk 1-2 évre
felőlem jöhet
😊ehh
Bár jönne PM, Cassel nyomban mehetne is; álom, édes álom.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Clark Hunt (tulaj) elismerte, hogy minden követ megmozgat Peyton Manningért. Az ő elsődleges szempontja ugye a jegyeladás, stb eladás. Innen nézve végül is nem hülyeség amit mond. Emlékezhetünk rá, hogy több mint fél éve árulja az Arrowhead (stadion) főszponzori jogait. Gyakorlatilag a CBA vita után nem sokkal kezdte.ulpianus
szólt neki arról, hogy ezért majd pénzt is kell mozgatnia?😊
amúgy PM tényleg egészséges és az első földet érés után nem sérül le
akkor nagyot nyerünk 1-2 évre
felőlem jöhet
😊ehh
Az a baj, hogy elfogult vagy. Így eleve feltételezed, hogy Peyton jobb lehetne itt, mint Cassel vagy Palko! 😀

Na, komolyan. Pénzt így is úgy is kell mozgatnia. Egyrészt ez a szabály. Másrészt kérte a tavalyi cap hiány átkönyvelését, vagyis akar extrát is fizetni. De igazából pont arra akartam célozni ,hogy ezzel inkább pénzt keres. Mert ha már költenie muszáj, ezzel bevétel is lenne, nem is elhanyagolható. Sztem nála ez egyik fő motiváló tényező.

Teszem hozzá, nekem továbbra is bárki jó, aki nem Cassel/Orton stb.. Lehet Flynn, csak ne drágán. Vagy Tannehill is. Ő amúgy is tolt egy-egy drive gyorsított (azért nem up tempo) offenset Texasban. És mivel fényezem Tannehillt december óta, már nincs is számomra visszaút. 😀
Elvileg hamarosan megnevezheti a célállomást Peyton. Annyival is okosabbak leszünk. Mármint afelől, hogy mely QBk maradnak célkeresztben. A lényeg, hogy Casselben a bizalom már nem is oly' nagy. Nekem ez a legjobb hír az egész Pray4Pey ügyben.

Egyébként ha Manning aláírna valahogy mégis ide, akkor 90%ra tenném az első kör=OT, esetleg első kör DL + második ROT draftot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Clark Hunt (tulaj) elismerte, hogy minden követ megmozgat Peyton Manningért. Az ő elsődleges szempontja ugye a jegyeladás, stb eladás. Innen nézve végül is nem hülyeség amit mond. Emlékezhetünk rá, hogy több mint fél éve árulja az Arrowhead (stadion) főszponzori jogait. Gyakorlatilag a CBA vita után nem sokkal kezdte.ulpianus
szólt neki arról, hogy ezért majd pénzt is kell mozgatnia?😊
amúgy PM tényleg egészséges és az első földet érés után nem sérül le
akkor nagyot nyerünk 1-2 évre
felőlem jöhet
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Szerződtettünk egy OL asszisztenst. Steven Smith, aki a Tennesse State OL edzője és futójáték koordinátora volt tavaly. Előtte is OL coach/OC/Running game coordinator volt (Albany State, Delta State).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Clark Hunt (tulaj) elismerte, hogy minden követ megmozgat Peyton Manningért. Az ő elsődleges szempontja ugye a jegyeladás, stb eladás. Innen nézve végül is nem hülyeség amit mond. Emlékezhetünk rá, hogy több mint fél éve árulja az Arrowhead (stadion) főszponzori jogait. Gyakorlatilag a CBA vita után nem sokkal kezdte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Például az ehh által is óhajtott első kör után egy Jackson-Poe-Dorsey mögött a mi király LB+DB sorunkkal lehetne még egy lépést tenni a védelem javulása terén. Természetesen ha Poe beválik. Nem is kell szuper legyen igazából. Vagy Dorsey végre mehetne NT posztra, ahol a magassága nem hátrány, sőt a súlypontja miatt előny is. Nem viccből ez a standard NT méret és nem a 3-4DE. Így pedig egy jó DE jöhetne. Például Brockers, és lenne egy tiszta LSU fal. A gondom nekem ezzel annyi, hogy három Top 10es (egyik 11.) emberből DLt építeni nem olcsó.ulpianus
Anno mintha Pioli-nak lett volna köze egy hasonló (elit) DL-hez:
1/13 + 1/21 + 1/6
😊Sinisa
Tényleg! Ez nagyon jó megfigyelés.

Ráadásul Romeo Crennel is ott volt sztem mindháromnál.
Lehet ez a zsánerük? Akkor első kör meg is van, megfejtettük. Elemzek egy másodikat. 😀

Egyébként Pioli védelme az elit DLre épül (amihez KELL egy elit RDE, aki passz és futás ellen is egyszerre király). Ezen alapulva van egy összetett elméletem, ami most mindegy. Hosszú.ulpianus
Nyert, Crennel is ott volt.
A második megállapítás is tökéletes.
Mi is a mai napig visszasírjuk BigSey-t.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.