Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Nem tudom miért, de nekem nem úgy tűnik hogy direkt a sérülésre akart menni, nem csak egy sima cut blockot akart adni?MarioAna
Ez egy teljesen szabályos mélyblokk. Minden meccsen 18 ilyen van.

Azt hogy ezt miért engedik, nem tudom, mert tényleg rohadt veszélyes, de a szabálykönyvben feketén-fehéren le van írva, milyen a szabályos mélyblokk, és ez az.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ezt a faszt.
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Itt látható Steve Johnson megmozdulása, amivel a labdához közel nem lévő Berryt szándékosan megpróbálja kiütni a meccsből. Sikerült is neki, most már tudjuk. Ezek után Berry sántikált, de vissza jött ,és a fentebb betett képen látható, ahogy végleg kimegy a bal térde. Mert itt már ehhez eléggé megsérül.
Remélem telibe találja valaki Steve Johnsont is minél hamarabb. Az ilyen gyökerek megérdemlik. Egyértelműen látszik, hogy a sérülésre megy Johnson. A kezét meg sem próbálja használni.

ulpianus
Nekem semmi bajom a keménységgel, aki kimegy a pályára az szokjon hozzá, de ez egy picit nekem is sok. Ha még labda lenne nála.

@KJuraszik
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Itt látható Steve Johnson megmozdulása, amivel a labdához közel nem lévő Berryt szándékosan megpróbálja kiütni a meccsből. Sikerült is neki, most már tudjuk. Ezek után Berry sántikált, de vissza jött ,és a fentebb betett képen látható, ahogy végleg kimegy a bal térde. Mert itt már ehhez eléggé megsérül.
Remélem telibe találja valaki Steve Johnsont is minél hamarabb. Az ilyen gyökerek megérdemlik. Egyértelműen látszik, hogy a sérülésre megy Johnson. A kezét meg sem próbálja használni.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Első heti AFC West célpontok, minimum 5 passzal:

Player Targets Receptions Success %
(SD) A.Gates 13 8 61%
(D) B.Loyd 11 6 54%
(SD) M.Tolbert 9 9 100%
(KC) D.Bowe 8 2 25%
(SD) M.Floyd 8 3 37%
(O) D.Heyward-Bey7 4 57%
(D) W.McGahee 7 5 71%
(KC) J.Charles 6 5 83%
(D) D.Fells 6 3 50%
(KC) L.Pope 6 3 50%
(D) E.Royal 6 2 33%
(O) B.Myers 5 2 40%
(KC) D.McCluster 5 5 100%
(SD) R.Mathews 5 3 60%
(D) E.Decker 5 3 60%


Nálunk az egy TD Jamaalé. És egy további megemlítendő célpont volt:
K. Colbert 3 2 66%

Bowe nem lehet büszke magára, a futók inkább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
erősen szopással kezdődik az idény
tippem a továbbiakra: valamelyik tackle fog kidőlni és nem kell ecsetelnem mennyire el vagyunk kényeztetve ezen a poszton is, nem az, hogy szar a depth, egyszerűen nincs depth
😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Berry idén ennyi volt.szaba
ACL-szakadás. :/vassadi
mérhetetlenül csalódott vagyok, jobbulást neki. 😕

bár egy pozitívuma ennek is van: jövőre legalább biztosan meg a Comeback of the Year 😊kristof
Nem mintha ennek bármi köze lenne a Chiefshez, de ez teljesen esélytelen
Btw. Jobbulást persze Berrynek is

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Itt van Berry utolsó 2011es play-e (#29). Egyszerűen peche van. DJ-t sokkal inkább telibeverik például. Ez benne van a fociban.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Döme. McGraw igazából félig LB. Ha elől kell kolbászolni ő a SS, de hátul Piscitelli, aki FS is. Bár mindkettőnek szar sztem. Nem értem miért őt tartottuk meg, de nem is az én dolgom tudni. Talán mert játszott már nflben, de ez a Barrichello feeling nekem mindig gyanús. aki rossz az rossz. Miért jobb ha látjuk hetente, és biztos, mint egy eddig ki nem próbált, de edzésen ugyanolyan?ulpianus
Ezt én tudom, de a kérdésem az volt hogy most ki játszott Berry helyett? 😛

Mert a tackle leader 8-cal McGraw lett, ami kizárt hogy csak ST-ben összejött neki, de Piscitellinek is van 4. Akkor váltogatták egymást ezek szerint?Döme
Berry és a cover 3 miatt a SS a boxban játszik, akkor McGraw van. De néha hátra kell menni safetyt játszani tényleg. Akkor is lehet ő de lehet Piscitelli, aki FS csere is egyben (Lewis mögött).

Most gondolom akkor McGraw fixen SS lesz, Piscitelli meg FS csere, mert Piscitelli papírból van, ő nem lehet elöl. És SS csere meg Donald Washington lesz, ha még egy lesérül (McGraw sztem megint le fog) akkor Travis Daniels (CB).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Döme. McGraw igazából félig LB. Ha elől kell kolbászolni ő a SS, de hátul Piscitelli, aki FS is. Bár mindkettőnek szar sztem. Nem értem miért őt tartottuk meg, de nem is az én dolgom tudni. Talán mert játszott már nflben, de ez a Barrichello feeling nekem mindig gyanús. aki rossz az rossz. Miért jobb ha látjuk hetente, és biztos, mint egy eddig ki nem próbált, de edzésen ugyanolyan?ulpianus
Ezt én tudom, de a kérdésem az volt hogy most ki játszott Berry helyett? 😛

Mert a tackle leader 8-cal McGraw lett, ami kizárt hogy csak ST-ben összejött neki, de Piscitellinek is van 4. Akkor váltogatták egymást ezek szerint?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Berry idén ennyi volt.szaba
Nick Wright írta Twittyeren, ahol én olvastam. Aki nagy bennfentes. Őrült dolgokat ír ,de 99%ban igaz lesz.

Ez nagy gáz. ő a mi Puliemberünk, nagyjából ugyanaz a hatása a védelemre is. Nem temetem a szezont, mert ez nem a pár évvel ezelőtti fos Chiefs. De mostantól a Bolts nyerte a csoportot, és a három kismalac harcol a farkas mögötti helyért. Nemcsak Berry miatt, de eddig se volt safety csere. OT és G sérülések vannak, csere ott sincs. Thomas Jones formája a tavaly év végi fos. Van még 10+ sérült, aki játszik mert muszáj, de ez nem tartható 15 meccsen át. Muir playcallingján elmegy a pár nyerhető évkezdő meccs. Aztán az év közepi gyilok schedule be is teszi a kaput.
Ez van, a sérülés a játék része. Sztem fel fog pörögni pár újonc, és amint fejben helyreáll a gárda, nem lesz ez rossz. Ahhoz túl sok tehetségünk van. Cassel meg hajrázhat, a védelem nem menti meg.

Döme. McGraw igazából félig LB. Ha elől kell kolbászolni ő a SS, de hátul Piscitelli, aki FS is. Bár mindkettőnek szar sztem. Nem értem miért őt tartottuk meg, de nem is az én dolgom tudni. Talán mert játszott már nflben, de ez a Barrichello feeling nekem mindig gyanús. aki rossz az rossz. Miért jobb ha látjuk hetente, és biztos, mint egy eddig ki nem próbált, de edzésen ugyanolyan?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Felépülést Berrynek, és a többi sérült harcosnak. Több szerencsét jövő hétre!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Ulpi!
Tekinthetünk kicsit előre?
Szakmai szemmel mit vársz a Lions elleni meccstől?Bazzani
Nekem nincs szakmai szemem.De ha Stafford még él, és Berry helyett továbbra is Piscitelli játszik, az nem lesz vicces.ulpianus
Én nem láttam a meccset, de máshol azt írják, hogy Berry helyett McGraw játszott, nem Piscitelli. Most melyik az igaz?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Berry idén ennyi volt.szaba
ACL-szakadás. :/vassadi
mérhetetlenül csalódott vagyok, jobbulást neki. 😕

bár egy pozitívuma ennek is van: jövőre legalább biztosan meg a Comeback of the Year 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rémálom szezonkezdet 😐MarioAna
Nem akarok károgni, de ez sztem ha 50 százalék körul lesz, már csoda.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Berry idén ennyi volt.szaba
ACL-szakadás. :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Berry idén ennyi volt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ulpi!
Tekinthetünk kicsit előre?
Szakmai szemmel mit vársz a Lions elleni meccstől?Bazzani
Nekem nincs szakmai szemem.De ha Stafford még él, és Berry helyett továbbra is Piscitelli játszik, az nem lesz vicces.
A Lions DL annyira nem zavar. Sokan begerjedtek a Suh Fairley mi lesz itt jajj témától. Én nem. Meglátom, ha majd egyáltalán játszanak. Vannak Guardjaink, legyen az ő problémájuk Suh, jó játékosok. Meg a centeré. Abból is van kettő jó.

Mindenesetre most az a kérdés, hogy a Chiefs csodaszépen kiütötte magát, egy nem túl erős ellenféllel szemben. Nem volt jobb a bills eleinte, csak borzasztó rosszul alakultak a dolgok. Ahogy ők szárnyalni kezdtek örömükben, nálunk mindenki begörcsölt. És onnan nem volt visszaút. Persze a bírók a hazai pályát megint rosszul értelmezték, meg nem kellene annyi turnovert összebénázni, int tavaly fél szezonban. De a döntő ez volt. Hogy teljesen szétesett a még fiatal gárda. Meccs után egyébként mindenki el is ismerte ezt, amikor Haley rájuk olvasta.

Ennek két kimenetele lehet. Elsőre mint állat elkezdenek játszani majd. Aztán ha jól indul, akkor meglátjuk ez meddig elég. Ha ennek ellenére nem, akkor kérdés, hogy kitör-e a pánik megint, és görcsösen szenvednek inkább.
De mindegy, mert a lényeg az ,hogy mikor tudnak visszatérni a higgadt tanult profi játékhoz. Ugyanis a nagy akarás pont annyira eredményez hibákat, mint nagy játékokat.

A taktika, és egyéni felkészülés épp ezért most sztem eddig a pontig nem számít, így nem is lehet igazi match up alapú összehasonlítást készíteni. Vagyis lehet,csak sztem nem ez lesz a döntő.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Viszont rengeteg lett a sérült. Ki kicsit, ki jobban. De már nincs egy egészséges csapatrészünk sem. Piscitelli Berry (térdsérülés) helyett = mennyből a pokolba szint.ulpianus
Berryé mennyire súlyos? van már valami pontosabb diagnózis? úgy emlékszem már a meccs előtt se volt 100%os, akkor is a térdével volt a gond?kristof
A térdével van valami ami nem jó hír, de nem mondják meg mi.
Azt mondták a meccs előtt, hogy 100%os Berry. Bement lesántult lejött. Nem baj, mert jól van. Bement megint fájt, megint lesántult, lejött. Most viszont az mondják 100%os. Így állunk, 100%os, mint a narancslé, csak legyen aki elhiszi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Viszont rengeteg lett a sérült. Ki kicsit, ki jobban. De már nincs egy egészséges csapatrészünk sem. Piscitelli Berry (térdsérülés) helyett = mennyből a pokolba szint.ulpianus
Berryé mennyire súlyos? van már valami pontosabb diagnózis? úgy emlékszem már a meccs előtt se volt 100%os, akkor is a térdével volt a gond?kristof
a packers ellen sérült rá, itt kétszer is, az első után még visszaküldték, valószínűleg játszani fog a következő meccsen, simán sétálgatott az oldalvonal mellett a meccs alatt, szóval remélhetőleg semmi komoly
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Viszont rengeteg lett a sérült. Ki kicsit, ki jobban. De már nincs egy egészséges csapatrészünk sem. Piscitelli Berry (térdsérülés) helyett = mennyből a pokolba szint.ulpianus
Berryé mennyire súlyos? van már valami pontosabb diagnózis? úgy emlékszem már a meccs előtt se volt 100%os, akkor is a térdével volt a gond?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ulpi!
Tekinthetünk kicsit előre?
Szakmai szemmel mit vársz a Lions elleni meccstől?

több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Cassel egy kupac kaksi volt összességében. Ha nem lett volna az a pár jó passza, akkor követelném, hogy mondjon le. Ez a meccs az a meccs volt, amin minden összejött. Fumblik, pick, sérülések, satöbbi. Ez nem magyarázat a gyenge játékra. Nem voltunk igazán pályán. A Bills maximum elbízza majd magát.

TE passzok: Mókamiki kiesése nagy érvágás. Pope és O'Connell elkapásai mutatják, hogy lesz itt TE passz a későbbiekben. És elszakadni nem tudnak a védőtől? Nem baj, kurva nagyok ezek a fiúk, majd nem le-, hanem elszakítják őket!

😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mindenki formán kívül volt. Jamaal futott értelmesen, de elejti. McCulster ugyanaz. Jones nulla. Bár sokat nem is futottunk összesen, inkább passzoltunk. Rövideket, még Cssel akkor sem dobott mélyre, amikor 3rd&10+ volt.

Viszont rengeteg lett a sérült. Ki kicsit, ki jobban. De már nincs egy egészséges csapatrészünk sem. Piscitelli Berry (térdsérülés) helyett = mennyből a pokolba szint. Anno volt itt ilyen szar safety, Brown a Bearsből. Ő volt ennyire fogalmatlan. De Lewis is Berry nélkül képtelen a megnőtt területet bejátszani.
Elfogadhatatlanul sok az egyéni hiba, ennyi misstaklit rég láttam. Az öt évvel ezelőtti foscsi defense tudott ilyet. Gregg és T-Jax sem nyújtott sokat. LB sorból a pass rush hiányzott. Hali még oda odaért, de ennyi. Houston és Sheffield is elég értelmesen mozogtak, de sokat voltak coverben, ami jobban megy mint vártam, de nem elég jól.

Az OL nem tudom, nem volt rossz, de a Bills pass rush nem egy szint, legalábbis ma elég gyengén tolták. Szal ez nem mérvadó. Cassel a gyenge meccseken mindig dob egy picket, vagy elejti. Ma előbbire szavazott. Bowe jónak tűnt, egy dropja volt ,amit hihetetlenül szar időzítéssel dobott Cassel.
Breaston is jó lett volna, ha ő is kap több labdát. Helyettük TE passzok voltak. Nem volt rossz az sem. Csak Pope és O'Connel nem Moeaki. Nem tudnak elszakadni a védőtől, bár legalább nem fakezűek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
skullkill 40
na aki fantasy footballozik az jobban járt ha nem rakott be egy chiefs játékost sem... a mai teljesítmény kritikán aluli. Megvárom ulpi elemzését, de a bills lealázott minket...

chiefs jamaal