Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Én sem mondtam,hogy csalás volt. Csak ritkán fújják meg ennyire a hazai pályát Detroitban.
Ezek a sérülések meg könnyen tönkretesznek egy szezont,erről mi sokat tudnánk mesélni.
És abban meg 100%ig biztos vagyok,hogy nem a Chiefs lesz az 1/1.Bazzani
Sztem sem leszünk 1/1. Csak ehhez pár dolog kell.
1. Muir monnyon le, vagy tanuljon meg playeket hívni
2. Cassel a tavalyi és ne a tavaly előtti formáját hozza.
3. Ne sérüljön már le senki (Amikor Albert is lent maradt, nem is vettem levegőt 10 mpig legalább)
4. A sok fiatal nyugodjon meg. Érezhető volt a kapkodás megint, amint kezdett elmenni a meccs. Olyan 14-0nál sztem fejben többen szétestek megint. Bepánikoltak, kapkodtak szabálytalankodtak, keménykedtek, de nem fociztak profi módon az biztos.

Ellenben látható volt számomra a két fordulóban még az is, hogy a Raiders és a Broncos, jobb mint mi. Csak ők is képesek gyakorlatilag bárkitől kikapni. Akár tőlünk is. A Bolts röhögve nyeri a csoportot, de a többi homály zóna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A bírókra nem mondok semmit. Ez nem csalás volt. kettő téves ítélet volt, de ez nem magyaráz meg max 7 pontot. Meg egyet tévedtek a javunkra is. Szal akkor ez így főleg nem.

ulpianus
Én sem mondtam,hogy csalás volt. Csak ritkán fújják meg ennyire a hazai pályát Detroitban.
Ezek a sérülések meg könnyen tönkretesznek egy szezont,erről mi sokat tudnánk mesélni.
És abban meg 100%ig biztos vagyok,hogy nem a Chiefs lesz az 1/1.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Én nem láttam olyan szörnyűnak a Chiefs-et.
Az elején eléggé nyomtak minket a bírók,szinte csak büntetésekkel haladtunk.
Charles sérüléséig remekül működött a futójáték.
Stafford elég nagy nyomás alatt játszott végig.
Casselnek meg marhára nem volt szerencséje én nem temetném őt sem.Bazzani
A bírókra nem mondok semmit. Ez nem csalás volt. kettő téves ítélet volt, de ez nem magyaráz meg max 7 pontot. Meg egyet tévedtek a javunkra is. Szal akkor ez így főleg nem.

Cassel nem szerencsétlen volt. első passza felpattant. De miért? Mert bowe fölé dobta izomból. Bowe épp ujjheggyel érte el, de aki próbált már erős labdát elkapni ,az tudja, hogy ez lehetetlen nagyjából. Hogy IT lett az pech. hogy RZban, az dupla pech. De a dobás volt szar eleve. Stafford egy ilyet dobott, ami pick lett (0-0 vagy 0-7nél?), és neki szerencséje volt, hogy McGraw elejtette önfumblival komikus módon.
A másik két pick szintén tisztán Casselé.
ÉS ezt nem lehet. 3 picket nem lehet dobni. Mi nem vagyunk olyan jók, hogy ezt megtehessük. Ettől a védők ne kellett volna, hogy ennyit bénázzanak, szal nem Cassel a bűnbak egyedül, de ő biztos az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ettol fuggetlenul tenyleg csinalhatott volna mast is, es ha ez mondjuk Tuckkal tortenik, akkor en is megkurvaanyaztam volna az illetotlotus86
__________________________________________________________________________


Más. Megint első negyedben lesérült az ember akire a taktikát kidolgoztuk. Moeaki, majd Berry, most Jamaal. Ki jön még? Már félek az első negyedtől.

Nagyon sok minden ugyanúgy zajlott, mint előző meccsen. Cassel pocsék volt, és akkor még finom vagyok.
Védők közül sok volt a szabálytalanság. A bírók sem kedveztek, nem volt rossz ítélet csak kettő, ez belefér. Nem ezért kaptunk ennyi sok rengeteg pontot.

Haleynek elég melója lesz, míg visszahozza fejben az srácokat. Ez egy ilyen szezon lesz. Szopóálarcokat felvenni.

Ami nekem nagyon nem tetszett. Muir playcallingja. Előző meccsen azt mondtam, türelmes vagyok. De ott is ment a futás olyan 6.0+ átlag fölött, erre passzoltunk végestelen végig. Mert az legalább nem ment.
Most futottunk Jamaal kieséséig 8.8as átlaggal. És passzoltunk rendre még 3rd&2 re is. Aztán is a meccset zártuk asszem 5.5 átlaggal (ami nagyon jó). ÉS passzoltunk tovább. Mert 3 IT az jobb opció. Vagy nemtom. Bowe nekem tetszett, meg Dexter futásai, Jones sem volt rossz, annyira, mint mostanság. Bár én eleve mondtam, hogy a Lions DL run stopja túl van értékelve. Nem ezért vertek péppé, az biztos. De a kezdeti jó kis 100 yardunkra, futottunk 50et. Ezt ki érti? Muir mondjon le azonnal a playhívásról. Egy dolog tetszett, hogy FG helyzetben a tegnap ismétlődő 4&1re FG próba lett, nem a Haley kedvence gamblerkedés. Az más kérdés, hogy Succop mindkét héten kihagyott értékesíthető FGt.


Pletyka rovat.
Már nálunk is elkezdték a Luck rigmust. Lassan keresni kell 4-5 Luckot, hogy mindenkinek igaza lehessen. Érdekes lenne, de olyan ez, mint a Tebow+Luck. Szal el nem tudom képzelni ,hogy két újonc, ki nem próbált QBvel nekivágnak egy szezonnak, hogy ha Quinn vagy Palko a tartalék. Quinn jobb, nem így értem, de akkor is. Ez óriási kockázat így.
Ha pedig Tebow és/vagy Stanzi kiharcolja a kezdő helyet és 3-4 meccsen folyamatosan jól teljesít. Akkor meg minek QBt drafoltni? Szal nekem ez nem áll össze sehogy. És mondhatnék még csapatokat, csak kit érdekel ami nem AFC WEST? 😀 Sztem az van e mögött, hogy páran nem értik, hogy van más elit prospect minden drafton. Most is lesz. Nem mindenki akar QBt, csak mert van egy kiemelkedő jelölt (aki most az, de nem április van).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂ender1112
Én nem láttam olyan szörnyűnak a Chiefs-et.
Az elején eléggé nyomtak minket a bírók,szinte csak büntetésekkel haladtunk.
Charles sérüléséig remekül működött a futójáték.
Stafford elég nagy nyomás alatt játszott végig.
Casselnek meg marhára nem volt szerencséje én nem temetném őt sem.

több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Igazából csak egy pozitívuma lehet ennek a szezonnak, a QB poszt megoldódása: Stanzit kipróbáljuk és beválik, Casselt kirúgjuk, esetleg megtartjuk kispénzért backupnak.
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂ender1112
Az ötödik héten játszotok a Coltsszal, ott még bármi lehet. 😀salander
A Colts-fanok már az 1/1 helyért drukkolnak, szóval azt lehet, hogy behúzzuk 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂ender1112
Az ötödik héten játszotok a Coltsszal, ott még bármi lehet. 😀
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Rolni!

Ezt mondtam én is. Nem azt, hogy Johnson egy hentes, ezt Helmut akarja mindenáron a számba adni. Ahogy mások meg azt, hogy szabálytalannak minősítettem az esetet. Az sem igaz. Mnidegy újat nem tudunk mondani egy ideje. És annyira nem is fontos eset.
De azért írok, hogy legközelebb ne idézd a fél oldalt. 😊

Brandon Flowers szerződést hosszabbít: 5 év, 50 millió $, 22 millió garantált.vassadi
ulpianus
Jogos 😊

Korrekt szerződés

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A blokkhoz:

Ez a "vita" mar a vicces kategoriat surolja.

Biztos vagyok benne, hogy Johnson otthon Berry woodoo babakat szurkalt tuvel, "De inkább felismerte, hogy tökéletes szögben van a sérülésokozáshoz, és telibe fejelte Berry térdét". Sot, utana szinten otthon bulit rendezett a haverokkal megunnepelni, hogy mekkora kiraly.

Amugy meg nem egy Jaguars meccsen lattam olyat, hogy MJD-t igy szereltek. Vallvedovel beutkoztek terd fole, es kiutottek a labait. Igen, isztaban vagyok azzal, hogy a tackle nem egyenlo a blokkal.
Bar tudom, hogy nem volt ott labda, de nem lehet, hogy esetlegesen Johnson tenyleg csak kemenykedni akart, ki akarta utni a labait, de mivel csak egy nyamvadt WR, ezert elszurta es ezert tortent ami tortent? Biztos, hogy o szandeksoan es aljas modon (nem akarom tovabb dramatizalni, nekem nem megy, mas meg ahogy nezem nagyon profi benne) serulest akart okozni?
Ettol fuggetlenul tenyleg csinalhatott volna mast is, es ha ez mondjuk Tuckkal tortenik, akkor en is megkurvaanyaztam volna az illetot, de rogton aljassagot, szandekossagot feltetelezni kicsit eros. Van es volt par olyan jatekos, aki hirhedt (volt) a gusztustalan jatekarol (vicces, amikor ok osztjak az eszt ilyen esetekrol, bar nem annyira, mint amikor volt Dt-k okoskodnak arrol, hogy egy QB hol lesz par ev mulva) , de Johnson nem az.


Mindezek ellenere remelem Berry sikeresen felepul belole, es nem fog latszani a jatekan.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A 2009es draft az egész csoportban halványabb, és úgy egyáltalán én nem tartom erősnek a 2009es draft classt. De sikerült alulmúlni sokakat. Most elengedtük tehát O'Connellt (eddig sem tartottam jó picknek). A vastagon szedettek vannak a csapatnál.

Round 1 Pick 3 (3) Tyson Jackson DE 6’4″ 295 LSU (ő egyelőre kérdőjel továbbra is)

Round 2 Pick 2 (34) Traded to NE for Cassel/Vrabel (Matty a másik kérdőjel)

Round 3 Pick 3 (67) Alex Magee T 6’3″ 298 Purdue

Round 4 Pick 2 (102) Donald Washington CB 6’0″ 197 Ohio State (egyszerűen gyenge)

Round 5 Pick 3 (139) Colin Brown OL 6’7″ 335 Missouri

Round 6 Pick 2 (175) Quinten Lawrence WR/KR 6’0″ 184 McNeese State

Round 7 Pick 3 (212) Javarris Williams RB 5’10″ 223 Tennessee State

Round 7 Pick 28 (237) Jake O’Connell TE 6’4″ 255 Miami (OHIO)

Round 7 Pick 47 (256) Ryan Succop K 6’2″ 218 South Carolina (az egyelten bevált játékos, de nem szupersztár ő sem)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Rolni!

Ezt mondtam én is. Nem azt, hogy Johnson egy hentes, ezt Helmut akarja mindenáron a számba adni. Ahogy mások meg azt, hogy szabálytalannak minősítettem az esetet. Az sem igaz. Mnidegy újat nem tudunk mondani egy ideje. És annyira nem is fontos eset.
De azért írok, hogy legközelebb ne idézd a fél oldalt. 😊

Brandon Flowers szerződést hosszabbít: 5 év, 50 millió $, 22 millió garantált.vassadi
Csak ugye, hogy ugye. mondtam én ,hogy így akar Hunt spórolni, hogy a jövő évben esedékes pénzeket betolják az idei sapka alá. Előny 1, hogy nem kell a sapka miatt aggódni off seasonben (senkit nem kell kirúgni capa space miatt). Előny 2, nem költenek senkire, akit majd el kell engedni, így közvetlen a csapat jövőjébe fektetnek minden egyes centet. És elengedik majd Gregget, Weigmannt, (Gaithert) esetleg Thomas Jonest, McGrawt stb. de a helyükre érkező draftoltak, és FA-k nagyjából pont ugyanazt fogják keresni, vagyis ez is tervszerű. Meglátjuk, de hiszem, hogy így próbál okoskodni Hunt.


Tight End poszton Becht sztem pont akkora nulla egyelőre, mint O'Connel nagyjából. Nekem 8, hogy melyik játszik. Aztán ne legyen igazam. De két megoldást látok. jövőre Moeaki mellé hozunk egy TE-t első három körben. Másik, hogy bízunk Moeaki egy jó egy sérült szezon sormintájában. A gond, hogy a mi játékunk függ a TE játéktól, így ezt rizikózni sztem nem éri meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Brandon Flowers szerződést hosszabbít: 5 év, 50 millió $, 22 millió garantált.
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
TE keringő : o'connell kivágva és a helyére jött vissza becht
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
De itt Johnson Berry térdére vetődik, nem elé. És nem azért mert nem tudna elé, hanem mert nem akar. Szabályos, csak bunkó dolog. Korrekt akkor lenne, ha a két kezével megpróbálna blokkolni, de az nem sikerül, és térden fejelné valahogy. Az pech. Itt erről szó nincs.

ulpianus
Na én ebbe nem nagyon akarok itt belecsúszni és lehet Ulpi neked van igazad. Egyszer láttam csak a blokkot. Nem tettszett, én is mérges lennék, ha a mi emberünket ütötte volna vki ki a szezonból, de a hanem mert nem akar résszel az a bajom, mint általában minden hasonló megállapítással az ilyen vitákba...honnan tudod? Beszéltél vele? Lenyilatkozta? Nem lehet, hogy elé akart menni, de Berry gyorsabb volt és ezért nem tudott már elé ugrani, hanem lemaradt és térden találta...Rolni
honnan tudom sehonnan. De szted melyik testrésszel lehet blokkolni, vagyis megragadni az ellenfelet? Én a kezeimmel próbálkoznék. Elég jók a célra. Bár ez sisakkal lehet Johnsonnak sikerül, majd rajzold le hogy kell. De meg sem próbált mást. AErre mondtam, hogy ha megpróbálja ,de sisakkal üzkötzése lesz belőle az okés. Még a sebességét is lelassítja a végén, hogy véletlen se elé vetődjön, hanem a térdére megy egyértelműen.

Vicces hogy leírtam (négyszer?) EZ SZABÁLYOS, erre megint jön egy süket (már bocs Billsfan de erre már nem tudok mit mondani), aki leírja, hogy ez szabályos. Itt senki nem beszélni magyar? Te vagy az egyetlen Rolni, aki érdemben vitázik azon amin tényleg lehet. A szándékosságon.

Hozzáteszek akkor valamit, ha ezt vitatjuk. A cut blockot nem azért alkalmazzák ,mert olyan hatékony. Ezt le is írtam miért. Ez terror fegyver. Az a lényege, hogy megfélemlíti az ellenfelet. Azzal, hogy annyira sérülésveszélyes. Olvass el bárhol bármilyen leírást erről. Tehát Johnson két dolgot akar. Vagy Berry tartson tőle, mert ő bizony ilyen aljas fegyverel le fogja ütni, akár egész évre vagy egész életére. Vagy tényleg le is sérülhet, mert ez benne van nagy eséllyel ettől félelmetes fegyver. láthatjuk, hogy van benne valami. Szóval azt mondnia, hogy Johnson erről nem tud, és a biztosabb technikák helyett, (mert Berry nem futott full speeden elé is állhatott volna, ha jó szögben érkezik, csak ő ugye nem azt AKART) ezt a cut blockot választotta, az szándékos. Ő egy kőkemény cut blokkal akarta jelezni Berrynek, hogy ki itt a kemény gyerek. És az utolsó pillanatban elé is vetődhetett volna. De inkább felismerte, hogy tökéletes szögben van a sérülésokozáshoz, és telibe fejelte Berry térdét. Nézd csak meg, ez nem véletlen "így alakult". Nem ezzel küldték fel a pályára, nem ezt mnodom. De az ugrás pillanatában ő hozott egy döntést.
Én elég sok bírósági esetet mondhatok fejből, és hidd el, nem úgy van, hogy nem szándékos egy eset, mert nem voltunk ott, a vádlott meg állítja, hogy véletlen volt. És ki lát a fejébe ugye. Azért ez nem így megy. Ha beszéltem volna vele (olvastam mit mondott), akkor letagadja nyilván nekem is. És akkor visszakérdezek az neked bizonyítja az ellenkezőjét?ulpianus
Na megnéztem jobban az ütközést, mert én is úgy szeretek észt osztani, hogy tudom miről beszélek 😊
Most rosszabbul néz ki a dolog. Amúgy én inkább azt gondolom, feltételezem, hogy "a most megmutatom ki a kemény csávó" gondolatmenet volt inkább az agyában, mint a sérülést akarok okozni...persze ugyanúgy nem tudom én se mire gondolhatott. Ilyenkor magamból szoktam kiindulni. Én is sportolok, versenyzek. Küzdősport, tehát adrenalin és sallerek vannak bőven. Soha nem akartam senkinek szándékosan sérülést okozni. Se versenyen, se edzőtáborban...az OK, h egy nagyobb ütés után 2szer akkorát akarok visszaadni és ilyen esetben nem nagyon rázza meg a lelkemet, ha esetleg eltörik egy orr vagy felreped a bőr, de azt, hogy mondjuk direkt térdre rúgjak, hogy sérülés legyen a vége nem tudom elképzelni. Bár az ami foci nem küzdősport, de mentalitásában sztem közelebb van hozzá mint mondjuk a soccerhez. Ezek a srácok harcosok, de én (megint magamból kiindulva) azt gondolom, hogy tisztelik egymást, illetve tudják milyen szar sérültnek lenni és ezért szándékosan nem mennek erre rá.
Ettől simán lehet, hogy itt ez történt, de az igen szomorú lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
De itt Johnson Berry térdére vetődik, nem elé. És nem azért mert nem tudna elé, hanem mert nem akar. Szabályos, csak bunkó dolog. Korrekt akkor lenne, ha a két kezével megpróbálna blokkolni, de az nem sikerül, és térden fejelné valahogy. Az pech. Itt erről szó nincs.

ulpianus
Na én ebbe nem nagyon akarok itt belecsúszni és lehet Ulpi neked van igazad. Egyszer láttam csak a blokkot. Nem tettszett, én is mérges lennék, ha a mi emberünket ütötte volna vki ki a szezonból, de a hanem mert nem akar résszel az a bajom, mint általában minden hasonló megállapítással az ilyen vitákba...honnan tudod? Beszéltél vele? Lenyilatkozta? Nem lehet, hogy elé akart menni, de Berry gyorsabb volt és ezért nem tudott már elé ugrani, hanem lemaradt és térden találta...Rolni
honnan tudom sehonnan. De szted melyik testrésszel lehet blokkolni, vagyis megragadni az ellenfelet? Én a kezeimmel próbálkoznék. Elég jók a célra. Bár ez sisakkal lehet Johnsonnak sikerül, majd rajzold le hogy kell. De meg sem próbált mást. AErre mondtam, hogy ha megpróbálja ,de sisakkal üzkötzése lesz belőle az okés. Még a sebességét is lelassítja a végén, hogy véletlen se elé vetődjön, hanem a térdére megy egyértelműen.

Vicces hogy leírtam (négyszer?) EZ SZABÁLYOS, erre megint jön egy süket (már bocs Billsfan de erre már nem tudok mit mondani), aki leírja, hogy ez szabályos. Itt senki nem beszélni magyar? Te vagy az egyetlen Rolni, aki érdemben vitázik azon amin tényleg lehet. A szándékosságon.

Hozzáteszek akkor valamit, ha ezt vitatjuk. A cut blockot nem azért alkalmazzák ,mert olyan hatékony. Ezt le is írtam miért. Ez terror fegyver. Az a lényege, hogy megfélemlíti az ellenfelet. Azzal, hogy annyira sérülésveszélyes. Olvass el bárhol bármilyen leírást erről. Tehát Johnson két dolgot akar. Vagy Berry tartson tőle, mert ő bizony ilyen aljas fegyverel le fogja ütni, akár egész évre vagy egész életére. Vagy tényleg le is sérülhet, mert ez benne van nagy eséllyel ettől félelmetes fegyver. láthatjuk, hogy van benne valami. Szóval azt mondnia, hogy Johnson erről nem tud, és a biztosabb technikák helyett, (mert Berry nem futott full speeden elé is állhatott volna, ha jó szögben érkezik, csak ő ugye nem azt AKART) ezt a cut blockot választotta, az szándékos. Ő egy kőkemény cut blokkal akarta jelezni Berrynek, hogy ki itt a kemény gyerek. És az utolsó pillanatban elé is vetődhetett volna. De inkább felismerte, hogy tökéletes szögben van a sérülésokozáshoz, és telibe fejelte Berry térdét. Nézd csak meg, ez nem véletlen "így alakult". Nem ezzel küldték fel a pályára, nem ezt mnodom. De az ugrás pillanatában ő hozott egy döntést.
Én elég sok bírósági esetet mondhatok fejből, és hidd el, nem úgy van, hogy nem szándékos egy eset, mert nem voltunk ott, a vádlott meg állítja, hogy véletlen volt. És ki lát a fejébe ugye. Azért ez nem így megy. Ha beszéltem volna vele (olvastam mit mondott), akkor letagadja nyilván nekem is. És akkor visszakérdezek az neked bizonyítja az ellenkezőjét?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
De itt Johnson Berry térdére vetődik, nem elé. És nem azért mert nem tudna elé, hanem mert nem akar. Szabályos, csak bunkó dolog. Korrekt akkor lenne, ha a két kezével megpróbálna blokkolni, de az nem sikerül, és térden fejelné valahogy. Az pech. Itt erről szó nincs.

ulpianus
Na én ebbe nem nagyon akarok itt belecsúszni és lehet Ulpi neked van igazad. Egyszer láttam csak a blokkot. Nem tettszett, én is mérges lennék, ha a mi emberünket ütötte volna vki ki a szezonból, de a hanem mert nem akar résszel az a bajom, mint általában minden hasonló megállapítással az ilyen vitákba...honnan tudod? Beszéltél vele? Lenyilatkozta? Nem lehet, hogy elé akart menni, de Berry gyorsabb volt és ezért nem tudott már elé ugrani, hanem lemaradt és térden találta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Srácok ahogy Döme is írta (tudnia kell 😊 ) szabályos a blokk és mivel Én elfogult vagyok azt mondom nem direkt lett ilyen hanem így sikerült...
chop blockot ne keverjük bele ahhoz 3 játékos kell!!

más

Houston nagyon jó kis OLB (UGA product)lesz, örülök hogy kezdő lett!!
sajnos nem mi vittük el a drafton, pedig reménykedtünk benne 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
justin houston beelőzte studebaker-t a depth chart-on és ő a kezdő LOLB, a lions ellen remélhetőleg megmutatja ez az OLB páros, hogy mit is tudnak így együttehh
Várható volt. Sztem, de csak elmélkedek, ennek pusztán pedagógiai célzata lehetett. Houston sokkal ,de tényleg sokkal jobb volt, min Studebaker pre meccseken. Halkan tenném hozzá, hogy sztem még Sheffield is jobb volt. 😉
Haley ilyen. Megrendszabályozza a srácokat. Nem csodálkozok majd, ha Baldwin játékra jelentkezik, és mehet is a pályára, .... mint negyedik számú WR. 😊 Nem örökre, de ahogy az egyébként egy fél szezonon át király Chamberst is kivette kezdőből úgy egy nulla meccsen játszó rookiet is kifog. Vagyis be sem teszi. És Chambers repült is a csapattól utána.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nem tudom miért, de nekem nem úgy tűnik hogy direkt a sérülésre akart menni, nem csak egy sima cut blockot akart adni?MarioAna
Ez egy teljesen szabályos mélyblokk. Minden meccsen 18 ilyen van.

Azt hogy ezt miért engedik, nem tudom, mert tényleg rohadt veszélyes, de a szabálykönyvben feketén-fehéren le van írva, milyen a szabályos mélyblokk, és ez az.Döme
Szabályos mert nem hátulról érkezik. Hol mondtam, hogy nem szabályos?

Ez egy teljesen szabályos de teljesen inkorrekt sérülésre utazó akció.
Hogy ez milyen blokk meg milyen nem?
Én nem mondtam, hogy ez egy clipping. Ez egy cut block, esetleg chop block, de sztem előbbi. Aminél a támadójátékos elévetődik a védőnek, és így a védő elesik, meg van blokkolva. De itt Johnson Berry térdére vetődik, nem elé. És nem azért mert nem tudna elé, hanem mert nem akar. Szabályos, csak bunkó dolog. Korrekt akkor lenne, ha a két kezével megpróbálna blokkolni, de az nem sikerül, és térden fejelné valahogy. Az pech. Itt erről szó nincs.


Elemezzük akkor ezt. A sisakkal térden blokkolás tehát legyen egyfajta cut block.
Előnyei:
Az ellenfél könnyen kiüthető a meccsből végleg. A térd amikor a játékos testsúlya egészében ránehezedik, bármilyen oldalirányú ütéstől sérülhet. Ha teljes erővel csapódunk be sisakkal, az eredmény szinte garantált.
Más előnyök nincsenek.

Hátrányai:
A jó futásblokk biztos. Nem esetleges, hogy sikerül-e. Ez messze nem áll fen, mert ha ezt a repülést elvéti Johnson esélye nincs blokkolni.

Kiemelt szempont, hogy irányt tudjunk váltani ,ha a célpont is ezt tenné. Erre esély nincs a sisakkal térdet támadó blokk esetén. Mert vetődés közben ez lehetetlen. Így fennáll a veszélye, hogy a védőjátékos szinte lassítás nélkül továbbrohan, mi meg a földön fekszünk, és nem tehetünk semmit. (a cut block lényege, hogy elé vetődve térdmagasságban alig van esélye kikerülni minket, így ott ez más, mert vagy elesik vagy megáll.)

Nagyon fontos még más futásblokkoknál, hogy ha nem is sikerül az első pont, a biztos blokk, akkor se legyünk verve teljesen. Tehát ekkor legalább álljunk a célpont elé, lassítsuk le, akadályozzuk, hogy minél inkább ránk legyen kénytelen figyelni. Valamint ezzel elérjük ,hogy a lehető legnagyobb ívben kerüljön meg minket. Amivel időt és yardot veszít. a sisakkal térdre blokkolás technikában ez teljességgel lehetetlen.

De persze van egy csapatrész a pályán, ahol ez nem igaz teljesen. A két fal összecsapásánál. Ott nincs területvesztés. Másrészt nincs hova kergetőzni. Tehát a cut block és társai sokkal kisebb kockázattal bevethetők, és sokkal nagyobb eséllyel jöhetnek be. Ott nincs a védőnek lendülete sem, területe sem kitérni egy cut block elől. Ott sem szeretik a védők ,és aki sokat alkalmazza rászállhatnak esetleg. De ha nem ilyen nyilvánvalóan térdre megy, hanem valódi eléfekvésről van szó, akkor bevett technikának számít.


Más. Érdekes volt számomra Rodney Harrison véleménye. Ő ezt gyáva (és szükségtelenül durva) megmozdulásnak nevezte. Ezt elsőre én nem értettem. De arra gondolhat, hogy Johnson meg sem próbálta fair módon blokkolni Berryt. Tehát egy ffi álljon oda és játsszon korrektül aztán aki jobb az jobb. Ő eleve arra ment, hogy kiüsse, akkor nem fog Berry hülyét csinálni ma már senkiből. Vagy túléli, akkor is tartani fog Johnsontól ezek után, vagy lesérül az még jobb. Tehát gyáva, mert nem mer korrekten játszani. Ez is egy vélemény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan is IR-re került Berry. Ezzel együtt pedig jót Reshard Langford, safety, régi ismerős.
több mint 12 éve
skullkill 40
lehet hogy szabályos, de hogy direkt sérülésre ment az is biztos. Máskülönben nem teljesen sisakkal a térdébe ment volna bele...

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
justin houston beelőzte studebaker-t a depth chart-on és ő a kezdő LOLB, a lions ellen remélhetőleg megmutatja ez az OLB páros, hogy mit is tudnak így együtt
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Nem tudom miért, de nekem nem úgy tűnik hogy direkt a sérülésre akart menni, nem csak egy sima cut blockot akart adni?MarioAna
Ez egy teljesen szabályos mélyblokk. Minden meccset 18 ilyen van.Döme
izé...bevallom szerintem is az, máshogy nem is tudta volna rendesen megblokkolni berry-t
ez van sajnos
mondjuk attól még a kurva anyját😊