Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rohadtul nem biztos, hogy mi nyerünk. Arrowheaden nálam ti vagytok az esélyesek. És sztem veletek kell kűzdeni a csoportért, ezért ez egy kiemelt meccs lesz minden téren.szaba
Azért vannak itt gondok is. A futás nem megy. Battle valahogy beindult, de aki mostanság Jamaalhoz van szokva, szal nagyon nem ugyanaz a szint.

Paszjátékban az elkapónik elképesztőek. Főleg Bowe! Bowe! Bowe! Mnden meccsen, tegnap is mutatott be legalább kép csodás elkapást. Meg legalább egy olyan YAC van tőle meccsenként, hogy igazán csuhajja. Breaston a másik. Ami Carr Flowersnek, az Breaston Bowenak. Együtt félelmetesek igazán a két szélen. ÉS van Arenas meg Baldwin harmadiknak.

De Cassel nagy ellenérv. Jó, egyik pickje megbocsátható. félidő konkrétan utolsó másodpercében nem értelmes futni félpályán túlról. De passzolni 3 yardosat sem jobb. 14-0 vezetünk, de az egy kapott TD után izgalmassá válik. Szal Hail Mary azt lesz ami lesz. pick lett 2 yardoson, 0 mp és félidő. Szal ez okés. Sztem kár volt eldobni, de tök mindegy, okés.
A másik viszont nagy baromság volt. A döntés maga is, a dobás meg borzalom. ÉS SENKI nem siettette! A Palmer+Boller pickeknél azért jön a védő, van holding is nem egy benne. Főleg Halin. Casselen itt semmi. Ember nem jut át 3 yardon belülre ott akkor.

És mehetünk tovább. KÉT alkalommal állt Baldwin tisztán üresen a védőjét megverve a semmi közepén, Cassel arrafelé nézett ,de nem látta. Dobott incompletet dupla coverbe vonalban nagyjából ugyanarra csak rövidebben. Az a jó döntés. Egyszer pofán dobta 5 yardról screenben. Egyszer a 6'4.5 magas Baldwin fölé 6 yardról. Egyszer mellé a fasz tudja kinek. Sztem Baldwinnek, statban odaszámolták. Egyszer eltalálta és YAC fight után 14 yard first down. És ez csak Baldwin, aki sokadik célpont. De ez Cassel. balfasz.

A védelemben a DL egész jó, de Bush azért futott 100 yardot (99). De DMC nem játszott. APt megfogtuk a Vikesban. De első félidőben neki is volt 6+ yardos átlaga. Igaz utána 2.5 körülre apadt.
Szóval nem annyira szuper.

A passzvédelem elem Berryre épült, de ő nincs. Cseréje sincs. Valaki játszik, de nem valakire írtuk. TE védekezés nulla. És Gates játszani fog gondolom. Berry sem tudta tartani végig. Nemhogy most McGraw vagy Piscitelli. Esetleg Houston/Studebaker.
DHB nemr ossz, de nem is elit WR, meg lehet fogni nagyjából. De a Bolts elkapói jók nagyon.
Rivers nem Boller, vagy formán kívüli Palmer.

Ami mellettünk szólhat. Előző meccs szoros volt. Védelem elfogadható szinten tartott egy jó offenset. 20 pont vállalható Rivers ellen. Az elkapóink jók, és azóta már Muir megtanulta, hogy 1st down lehet passz is, ha ez így van. Nem is play action, hanem passz. El kell felejteni a run heavyt, nincs Jamaal, passzolni kell, ha az megy.

Én nem várok győzelmet, csak legalább ismételjük meg a jó játékot. A csoport győzelem nekem most is Chargersre vár. Most volt egy nagy leolvadás. De a meccs eleje atom volt. Azt a játékot sem mi, sem a Denver, sem az Oakland nem tudja megállítani. És ez nem hangzik jól.ulpianus
Ha Rivers nem találja meg magát (nflcomon van egy jó cikk Jasontől), akkor úgy megverjük magunkat, hogy öröm lesz nézni. Mathews esetleg ha jól elkocog, és a védelem megáll a saját lábán, talán PO, ott meg egyből szívás, de jelenleg ez is optimista kilátás...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na kérömszépön! Nem csak magamban harcolok, hogy DJ + a Goal line nagy barátok. Készült egy kis videókkal ellátott cikk róla! :cool: :cool:
Derrick Johnson Goal line powa. Avagy DJ saves TDs,
Öveket kéretik bekötni! A Raiders legnagyobb TD esélyét gyilkolja le DJ (#56) egy elképesztő sorozattal:

1. Flowers elhibázza a Tacklet, DJ érkezik, és ment a biztos TDtól. Bár közel a Goal line.



2. Következő play. Bush és blokkolója robog az end zone felé. DJ kiüti a blokkot, és megállítja Busht is, aki ugyan átesni még képes rajta, de ez bizony stop. A GL egyre kúszik közelebb.



3. A rablókok ettől ugyan nem adják fel. Bush az erős oldalon támad, ezek a futások mennek vele a Raidersnek mindig. El is jut akadály nélkül a LOS vonaláig. Megint átbucskázva pár inch menthetetlen.



4. A tölgyföldiek nem viccelnek. Már nagyon közel az End zone. Bush superman figurával próbálkozik (amikor átugorja a HB a falat és saját súlyától esik TD területre). Azonban mintha falnak futna. DJ legjobb helyen és időben, mint rendszerint.



5. Itt már nem lehet visszavonulni. A Raiderek nem gyáva népek. 4th&Goal pár inchről. A fal szélén (weak side) Bush egyszer úgyis átjut alapon. DJ ütközési energiáját ismerjük, nála egy stop az stop. Mint a távirat végén. stop stop.




Ahogy a cikk szerzője, Joel tanulságot von angolul, azt idézném, mert megérdemli:
We have Derrick Johnson, and he is coming for you. Hide yo wives, hide yo kids, hide yo Michael Bush...


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Rohadtul nem biztos, hogy mi nyerünk. Arrowheaden nálam ti vagytok az esélyesek. És sztem veletek kell kűzdeni a csoportért, ezért ez egy kiemelt meccs lesz minden téren.szaba
Azért vannak itt gondok is. A futás nem megy. Battle valahogy beindult, de aki mostanság Jamaalhoz van szokva, szal nagyon nem ugyanaz a szint.

Paszjátékban az elkapónik elképesztőek. Főleg Bowe! Bowe! Bowe! Mnden meccsen, tegnap is mutatott be legalább kép csodás elkapást. Meg legalább egy olyan YAC van tőle meccsenként, hogy igazán csuhajja. Breaston a másik. Ami Carr Flowersnek, az Breaston Bowenak. Együtt félelmetesek igazán a két szélen. ÉS van Arenas meg Baldwin harmadiknak.

De Cassel nagy ellenérv. Jó, egyik pickje megbocsátható. félidő konkrétan utolsó másodpercében nem értelmes futni félpályán túlról. De passzolni 3 yardosat sem jobb. 14-0 vezetünk, de az egy kapott TD után izgalmassá válik. Szal Hail Mary azt lesz ami lesz. pick lett 2 yardoson, 0 mp és félidő. Szal ez okés. Sztem kár volt eldobni, de tök mindegy, okés.
A másik viszont nagy baromság volt. A döntés maga is, a dobás meg borzalom. ÉS SENKI nem siettette! A Palmer+Boller pickeknél azért jön a védő, van holding is nem egy benne. Főleg Halin. Casselen itt semmi. Ember nem jut át 3 yardon belülre ott akkor.

És mehetünk tovább. KÉT alkalommal állt Baldwin tisztán üresen a védőjét megverve a semmi közepén, Cassel arrafelé nézett ,de nem látta. Dobott incompletet dupla coverbe vonalban nagyjából ugyanarra csak rövidebben. Az a jó döntés. Egyszer pofán dobta 5 yardról screenben. Egyszer a 6'4.5 magas Baldwin fölé 6 yardról. Egyszer mellé a fasz tudja kinek. Sztem Baldwinnek, statban odaszámolták. Egyszer eltalálta és YAC fight után 14 yard first down. És ez csak Baldwin, aki sokadik célpont. De ez Cassel. balfasz.

A védelemben a DL egész jó, de Bush azért futott 100 yardot (99). De DMC nem játszott. APt megfogtuk a Vikesban. De első félidőben neki is volt 6+ yardos átlaga. Igaz utána 2.5 körülre apadt.
Szóval nem annyira szuper.

A passzvédelem elem Berryre épült, de ő nincs. Cseréje sincs. Valaki játszik, de nem valakire írtuk. TE védekezés nulla. És Gates játszani fog gondolom. Berry sem tudta tartani végig. Nemhogy most McGraw vagy Piscitelli. Esetleg Houston/Studebaker.
DHB nemr ossz, de nem is elit WR, meg lehet fogni nagyjából. De a Bolts elkapói jók nagyon.
Rivers nem Boller, vagy formán kívüli Palmer.

Ami mellettünk szólhat. Előző meccs szoros volt. Védelem elfogadható szinten tartott egy jó offenset. 20 pont vállalható Rivers ellen. Az elkapóink jók, és azóta már Muir megtanulta, hogy 1st down lehet passz is, ha ez így van. Nem is play action, hanem passz. El kell felejteni a run heavyt, nincs Jamaal, passzolni kell, ha az megy.

Én nem várok győzelmet, csak legalább ismételjük meg a jó játékot. A csoport győzelem nekem most is Chargersre vár. Most volt egy nagy leolvadás. De a meccs eleje atom volt. Azt a játékot sem mi, sem a Denver, sem az Oakland nem tudja megállítani. És ez nem hangzik jól.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rohadtul nem biztos, hogy mi nyerünk. Arrowheaden nálam ti vagytok az esélyesek. És sztem veletek kell kűzdeni a csoportért, ezért ez egy kiemelt meccs lesz minden téren.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Franchise rekordbeállítás volt a 6 IT. :cool: :cool: Egyszer volt már ilyen. De attól a six picks az nagy dolog. Ebből a six pickből két pick six, azt se rossz leírni. :cool:

Mondhat bárki bármit. Mehet a szokásos nem volt jó a Chiefs, nem is nyertek igazából. Csak több pontot szereztek 28al. Meg nullázni is bárki tud, nem védelem az, csak az ellenfélnek volt rossz napja. A Chiefs játékosok ott sem voltak. De akkor is név szerint megérdemlik, hogy külön kiemeljük az elfogóvadászokat:

Először is
Brandon Flowers, két remekbe szabott pickkel.
3 Tackle/3 solo. 3 PD 2 IT 1TD 52 yard
A TD-t külön érdemes megtekinteni:
http://www.youtube.com/watch?v=8Ni5wJfGsi4

Majd innen szubjektív. De a legelső passzt elfogó, a meccset ezzel erősen befolyásoló
Kendrick Lewis aki sztem ezzel egyben a legszebb, legokosabb IT szerzője, és szintén pick6et ért.
5 Tackle/3 solo 1 PD 1 IT 1TD 58 yard

A cserejátékos
Travis Daniels aki nagyon pick érzékeny, amikor ritkán játszik.
1PD 1IT Az utolsó pick az övé, egy előrevetődésből. Nem könnyű munka, de Travis, bár vannak hibái bőven, de ehhez valahogy van érzéke. Nagyon szép munka ez is.

A ST kapitány és elsődleges csere Lewis mögött
Jon McGraw Neki szerencséje is volt. A labda felpattant. Miután egy remek PDt ütött Daniels a labdába. De hányszor láttunk olyat, hogy ezt nem kapják el? Ő elkapta veetődve mielőtt földet ért volna. Ez sem volt csúnya.
6 tackle/5 solo 1PD 1IT

Flowers hű társa és barátja, az elit Corner Brandon tandemunk másik fő letéteményese
Brandon Carr Gyönyörű pick az oldalvonal mellett, egy nagyon jó m2m coverből.
1 tackle/1 solo 2 PD 1IT


Végül is a komplett kezdő DB sor szerzett picket. A nickelback Javier Arenas ugyan nem, de ő nem is starter. Ellenben róla is van video. Mert 6 pontot azért ő is hozott. Futásból. Pontosabban Wild cat futásból 7 yard hosszúságban:
http://www.youtube.com/watch?v=WKTgyOjtkgo&feature=related


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
3 győzelemmel elkerültük az 1/1et. Sztem minden évben van 1 vagy 2 győzelmes csapat. Vagyis nem néztem utána, lehet van olyan, hogy 3W 1/1, de akkor 99%ban nem így van, szal mindegy, mert nem tudjuk, de inkább ebből induljunk ki mint az 1%ból. Ha van is.

Nekünk is igaz, hogy 2-14el 1/3 jutott. BÁr is az ritka már. Csak ott a Rams volt még 2-14 és a Lions 0-16, egyébként 1/2 is bejön 2W esetén ha akad 1W csapat (0-16 nincs, az egyszer volt eddig).
Én speciel eleve ezt írtam, hogy ennyire nem vagyunk fosok, mint az első két meccsen ahogy szét voltunk hullva.
Mindenesetre én letettem az 1/1ről. Ennyit elértünk a győzelemmel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Juhé, 3-3 😊ender1112
A következő meccs a Chargers ellen hétfőn, ajjaj. 😂ender1112
Nem az a gond. Ellenük veszettünk három ponttal. Az már jó mecs volt. Első kettő volt rossz, nem első három (hallod Döme? 😛) Kis szerencsével, kicsit jobb játékkal nyertek 20-17re. Ez van.

Persze ők fognak nyerni valószínű, Matty bátyó tesz róla.
Utána van két nyerhető, ami vagy úgy lesz vagy nem. De aztán van a fekete leves ötös (Pats+Pittsburh+Bears+Jets+Packers). Ott lesz vége a szezonnak, és startolunk a TOP 5ös pickek felé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nyertünk! És jobbak is voltunk. Cassel ma is sikerült pass rush híján (mondtam, hogy nem lesz, senki nem hitt nekem), is dobott két picket, meg még egyet majdnem. Olyankor is ,amikor a drive haladt, vezettünk, nem volt 3rd&long muszáj dobni szitu.
Mellé fölé dobált szokás szerint. Megvédi a fal, mit akar még?? Sokan lényegesen rosszabb fal mögött teljesítenek sorozatban.
Másik az elkapóink. Szuperek. Ma Baldwin is játszott végre, elég jónak tűnt. Egyszer Cassel szó szerint pofán dobta 5 yard nagy messzi távolságból egy screen passznál. Azt ejtette el, még nem Cassel kompatibilis, de megszokja ezeket a "passzokat" és nem lesz gond. Meg még egyet, az belefér. Mert volt egy szép elkapása is. Ennyi jutott neki ma. Látszot még valami, amit eddig csak reméltünk. Ha a három "B" (Breaton+Bowe+Baldwin) a pályán van, akkor nagyon nehéz tartani őket. Routt is mondtam, hogy nem tudja tartani Bowe-t, de igazán az van, hogy hármójukat nagyon nehéz fogni. Jöjjön még Moeaki és Jamaal! Meg Stanzi! Jó lesz ez.
A Run block ennyire volt elég. Az elsőszámú futónk tudott futni (Battle), McCluster nagyjából, amikor kellett megfutotta firstöt. Jones egyszer emlékszem ,hogy futott ,de ő tavaly év vége óta felejtő, kikopott. Arenas futott egy TDt, ott oylan blokkok voltak ,hogy 7 yardról érintés nélkül ért az End zónába. Valamint McClain egy 1 yardos futást csinált meg. El is ejtette aztán, TD volt. Bár az is inkább Bowe érdeme, hogy pár inchel nem ért tovább a keze előtte. Az volt a nagy játék inkább.

Arenas egyszer megtartotta Barnes blokkját egy az egyben, lett is stop. Van köztük 100 font különbség. 😊 Pokoli erő van Arenasban, láttuk sokat ,de ez nagy jelenet volt.

Az van, hogy Boller pocsék volt, nincsenek rá szavak. Dobott 3 picket. De jó védekezések voltak, nem mákunk volt vagy ilyesmi. Bejött Palmer ő is dobott 3at. Mégis látszott a különbség. Nem ismerte a WReket, a playbookot, nem volt formában fizikailag és mentálisan sem, 3 napja érkezett Oaklandbe. És mégis lejátszotta Bollert a pályáról. Csak Crennel megint összerakott egy jó Defenset. Nekünk már inkább ment a pass rush, bár nem volt atom. Houston továbbra is láncon, nem engedte rá Palmerre sem teljesen. Nem kritizálom, ez a módszere, ez van.

Nagyon megnéztem volna Stanzi, amikor már eldőlt. Persze nullázó csapat ellen nem kell emberkedni, de akkor max nem visszük TDra. Most is volt időnk és 1&10nél a Red zone közepén letérdeltük a végéig. Korrekt volt Haley. Még FGt sem rúgatott a jobb stat vagy akármi miatt. Ez tetszett nagyon! Nyerni kell, nem akkor arcoskodni, amikor már úgyis vége.

Mindegy lényeg ,hogy a Raidersnek nem volt irányítója, és Bush mellett nem volt McFadden. McClain lesérült. Korán vezetést szereztünk a meccs első és sztem legszebb pickjéből. Nem mondom, hogy midnen összejött, mert nem. Voltak hibák. Felesleges penaltyk, elhibázott coverek, szerelések. De megérdemelten nyertünk, ha a defnse hoz két TD-t és az Offense is kettőt, a puntok atom durvák (thx Colquitt!), és nulla pontot kapunk ,akkor az jó játék, akárki akármit mond. ÉS erre kell koncentrálni. Cassel hibái ellenére is megint klépesek vagyunk nyerni, ahogy tavaly.

Most jön a Bots visszavágó, majd két nyerhető meccs (Denver+Miami) aztán 5 szopó. Menni kell előre, nyomatni a fiatalokat. Jalil Brown is villant ma párat. Houston is, Baldwint mondtam, Asamoah is egy rookie hülyeségtől eltekintve hozta amit szokott. Bailey nagyon nekem ma nem tűnt fel.
Tyson Jackson nem rookie ,de idén elsődleges figyelmet kell kapjon. És megint jó volt sztem. Lehet őt leszólni de jó volt megint. Ez nagyon jó hír!

Derrick Johnson na mit csinált? Na mit csinált? Goal line szituban run stoppot. Kétszer. Ki lepődött meg, amikor az ő nevét mondták be ebben a helyzetben? Én nem. 😊
Hali kemény volt, mint mindig. Sackje nem volt, de hurry QB hit, és holding igen. Ellenben egyszer Gregg úgy jutott át Satelén, mint kés a vajon, és sack. Nem volt csúnya látvány. Jó lesz talán a DL, bár Powe továbbra sem játszik. Ezt és Hudson pályára ne engedését totál nem értem. De nem szólok semmit ,majd jönnek, ha itt az idő. Csak pont ők voltak TCben és Pre seasonben a legjobbak. Ez van.

Most akkor a csoport így néz ki ( a Denver nyert fantasztikus módon, a Chargers vesztett szívfájdító módon):

Bolts 4-2
Raiders 4-3
Chiefs 3-3
Donkeys 2-4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Juhé, 3-3 😊ender1112
A következő meccs a Chargers ellen hétfőn, ajjaj. 😂
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Juhé, 3-3 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Erre megint azt mondom Rolni, ezek inkább vágyak egyelőre. Meglátjuk.
Nem is teljesen logikus amit mondasz. Mert ha igaz, hogy a draft csak hype, nem is válik be mindenki. Akkor hogy lehet igaz, hogy vannak tölgyföldön fiatalok, akik majd beválnak? A logika mentén nem is válnak majd be, csak ha szerencséd van. ÉS mi van ha nincs?

Első kör sem garancia semmire? Tessék a Chiefs első körösei (Larrry Johnson és előtte senki már nem játszik):
2005 Derrick Johnson
2006 Tamba Hali
2007 Dwayne Bowe
2008 Glenn Dorsey + Brandon Albert
2009 Tyson Jackson (idén sztem (is) eddig ő a legjobb DL emberünk, csak szólok)
2010 Eric Berry
2011 Jon Baldwin

Na most mond azt ,hogy ezek a srácok csak túl vannak hypeolva. Vagy nagy %ban nem jöttek be. Baldwit nem tudjuk egylőre, ezért is érdekes a hétvégi meccsen ő külön számomra, hogy játszik-e? És ha igen, akkor hogy?
És ha nem lennének, mert ahogy Casselt (+Vrabelt aki ugye annyit játszott, mint lehet Palmer fog, csak szinte ingyen, de ennyi idő jut) igazoltuk, szinte első körért (2/34), az jobban megérte?

A Radiers első körösei. Hogy is van ez most akkor? Minap kérdeztem Brucetól, hogy oké a sok első körös a Raidersben, de ki az aki meg is érte? Akkor miért nem fejtegetted ezt az elméletet?

Végül. Azzal cáfolsz Palmer árával kapcsolatban, hogy igazam van?
Ezt mondtam pont én, hogy Palmer nem hogy megéri, ha PO csapat lesz fixen a Raiders a Carson time alatt, és menetel legalább egyszer. Hanem CSAK AKKOR érte meg ha így lesz. Szóval ebben egyetértünk, hogy ez az ár, amit neki le kell tenni az asztalra. De én ezt nem cáfoltam, sőt ezt állítottam!
A kérdésem az volt, hogy az idő elég lesz-e? Itt látok egy óriási kockázatot az árhoz képest. Nem ott, hogy Palmer tehetségtelen-e vagy nem.

ulpianus
Nem azt mondtam, h a draft csak hype. Annyit mondtam, hogy amióta ekkora esemény lett belőle azóta nagyobb szerepet tulajdonítanak neki. Az, hogy nálatok ennyire jól megy, ment a draftolás annak örüljetek és ott van a Packers is akit draftról építettek SB csapattá és nekem is ez a fajta csapatépítés a szimpatikus, DE minden draft pick rizikó is. Vannak safe pickek, de még ott se tuti a dolog. Pont most érkezett hozzánk bagóért az a Curry akiről draftkörül mindenki azt mondta safe pick, remek LB lesz...

Palmer árával kapcsolatban nem akarlak cáfolni...sztem is kurva nagy árat adtunk érte...most már itt van a csapatnál, így támogatni köll 😊 és igen ezek tényleg vágyak 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt mondta Haley, hogy ha egyáltalán játszik Baldwin, akkor sem fogják bemozgatni Breastont egyelőre a slotba. Annyira jók Bowe és ő a széleken párban, hogy ennek nincs értelme addig, amíg Baldwin meg nem mutatja mit tud.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Erre megint azt mondom Rolni, ezek inkább vágyak egyelőre. Meglátjuk.
Nem is teljesen logikus amit mondasz. Mert ha igaz, hogy a draft csak hype, nem is válik be mindenki. Akkor hogy lehet igaz, hogy vannak tölgyföldön fiatalok, akik majd beválnak? A logika mentén nem is válnak majd be, csak ha szerencséd van. ÉS mi van ha nincs?

Első kör sem garancia semmire? Tessék a Chiefs első körösei (Larrry Johnson és előtte senki már nem játszik):
2005 Derrick Johnson
2006 Tamba Hali
2007 Dwayne Bowe
2008 Glenn Dorsey + Brandon Albert
2009 Tyson Jackson (idén sztem (is) eddig ő a legjobb DL emberünk, csak szólok)
2010 Eric Berry
2011 Jon Baldwin

Na most mond azt ,hogy ezek a srácok csak túl vannak hypeolva. Vagy nagy %ban nem jöttek be. Baldwit nem tudjuk egylőre, ezért is érdekes a hétvégi meccsen ő külön számomra, hogy játszik-e? És ha igen, akkor hogy?
És ha nem lennének, mert ahogy Casselt (+Vrabelt aki ugye annyit játszott, mint lehet Palmer fog, csak szinte ingyen, de ennyi idő jut) igazoltuk, szinte első körért (2/34), az jobban megérte?

A Radiers első körösei. Hogy is van ez most akkor? Minap kérdeztem Brucetól, hogy oké a sok első körös a Raidersben, de ki az aki meg is érte? Akkor miért nem fejtegetted ezt az elméletet?

Végül. Azzal cáfolsz Palmer árával kapcsolatban, hogy igazam van?
Ezt mondtam pont én, hogy Palmer nem hogy megéri, ha PO csapat lesz fixen a Raiders a Carson time alatt, és menetel legalább egyszer. Hanem CSAK AKKOR érte meg ha így lesz. Szóval ebben egyetértünk, hogy ez az ár, amit neki le kell tenni az asztalra. De én ezt nem cáfoltam, sőt ezt állítottam!
A kérdésem az volt, hogy az idő elég lesz-e? Itt látok egy óriási kockázatot az árhoz képest. Nem ott, hogy Palmer tehetségtelen-e vagy nem.
_______________________________________________________________________

Erre is reagálok, mert itt témába vág.
A Chiefs sztem továbbra is kérdéses játékerővel bír. Igazából kész a csapat. Jó most ez szopó szezonra futottunk az elején rögtön. Ilyen van, ez nem sakk. A kérdés az, hogy a sok tehetség tényleg képes csapatként jól teljesíteni? Tavaly láttuk igen. Jó, rendben van. De az meg az idei ellentettje volt. Sérültünk nem volt. A schedule gyenge volt (nekünk is).

De ettől még nem értünk vele semmit a rájátszásban. Cassel a hibás a rossz támadójátékért (POban QB rating 20)! De mi van ha nem? Vagy ha igen, de attól még nincs jó QB. Mert ha Stanzi rossz, nem megoldás, hogy Cassel rosszabb.
Védelemben is mondjuk ,hogy Berry hiánya húsba vágó. Egy NT csak kellene már a 3-4be. Valamint egy társ Halinak a túloldalra.
Powe+Houston nagyon ígéretesek, de mi van ez nem elég? Mi van, ha nem ez a gond? Vagy igen, de ők nem oldják meg, ha mindhárman játszanak, akkor sem?

A csapatépítés befejeződött ,ha Stanzit jövőbeni starter QBnak nézem, akkor a 2012es drafton kész lehetünk. De ettől még nekem ez nem jelenti, hogy a kész csapat=jó csapat. Vagyis én 2009es szezon óta hajtom, hogy ez egy tehetséges gárda nagyon. De tudod hány tehetséges gárda nem érte el a célt? Itt nem arra gondolok ,hogy Marino sosem nyert SB-t mert majdnem. Arra célzok, hogy mondjuk a Ravens lassan kihal, és sosem jutottak el oda, ahova várták őket. Vagy a Bolts, vagy a Vikings. Vagy a stb.
Álmodozni könnyű, de nekem inkább kérdéseim vannak, mint válaszaim egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Abban igazad van, h a trade előtt pl én sem akartam Palmert igazán...nem tetszett ez a hold out bulija és sok a kérdőjel mellette...de most már azzal kell főznünk ami van.

A lényeg szerintem az, hogy ha beválik és jó lesz(itt arra gondolok, h JCvel ellentétben fog tudni meccseket nyerni a kezével) akkor igen jó kis csapatunk lesz...olyan ami felveszi a versenyt veletek és a Diegoval és a top csapatokkal is...PO csapat lehetünk és ez az elmúlt 9 év tükrében nagy szó...ha itt van a szerződése végéig és jó kezdő QB szintet hoz, amivel a csapat PO résztvevő és esetleg menetelő lesz akkor sztem megérte. Draft fontos, de olyan csapatban ahol ennyi fiatal van mint nálunk nem érzem az elvesztett pickeket annyira bajosnak, ugyanis ez a csapat nem rebuildingen van...amióta ekkora nyilvánosságot kap a draft, senior bowl azóta kicsit felértékelődött az egész sztem...nézd meg hány db első körös playa van most nálunk rosteren...jórészét nem mi húztuk...ott is nagyon mellé lehet menni, az is rizikós buli, akárcsak ez a trade...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Persze hogy egy súlycsoportban lesztek. Már tavaly is ez volt. Ez mitől borít bármit is?
Mert most legerősebb a Bolts. Az is lesz valószínű. Álmodozhatunk, de egyelőre ez a valóság.
Második jelenleg az Oakland. És ez ha marad, akkor mi itt a változás?
A Denverrel egyelőre nehéz komolyan számolni, ebben sem változik semmi, hogy jött Palmer.
Tavaly a KC és a Raiders egyenlő volt, szted jövőre is az lehet, akkor hol itt a változás megint?

Tehát sztem semmit nem borít fel Carson Palmer érkezése. Egy eset van, amikor mégis. Vegyük ,hogy igazam van ,és CP játszik még egy csonka és 3 teljes idényt (ha 4 tök mindegy). Ha most megcsinálja csípőből a rájátszást és utána nem egy, hanem 2 vagy 3 alkalommal POba jut, és ott legalább egyszer továbbjut, akkor beszélhetünk divízió rangsor modifikációról érdemben.

Nos ezt mondom, hogy ezt telibe kell találni ehhez. Márpedig ezt felvetni, hogy egy lehetségesebb jövő, mint az összes többi lehetőség, sztem túlzás az alapján, hogy egy másodpercet nem játszott még. Így nem is nyert egy meccset sem. És nem jutott POba egyszer sem. És ott nem nyert egyet sem. Nem lehet hogy majd belejön és évek alatt fejlődik, majdcsak kijön a lépés. Nem lesz utána. Nyugdíj lesz utána.

Ha most nyer, az már valami. Ha nem, akkor még nem ellenvalami. Mert ennyi idő alatt ez szinte lehetetlen. Már ha alapul vesszük, hogy a többiek nem viccből tanulják a playbookot, és gyakorolják be, hanem céllal. És az használ is.

Még egy dolog. Mielőtt jött Palmer. Egy nappal előtte beírtam, hogy sztem nincs formában, és mentálisan sem ilyen ember kell a fiatal Raidereknek. Nem nagyon ellenkeztetek, sőt. Csak mostanra lett hős.
Amikor elfogultság nélkül ítéltétek meg, még kicsit sem volt az. Az én véleményem nem változott. Akkor is mondtam, hogy tehetségben ő legjobb opció. Csak más szempontból nem, kivéve, ha olcsó.
Sztem jó lesz Palmer. Ez nálam olyan 80%. Csak az idő kegyetlen rövid lesz neki, hogy megszolgáljon ekkora árat.

Én nagyon szeretném, ha beelőznétek a Chargerst idén. Nekünk úgyis mindegy, ezért jó volna. Már mióta nem voltatok POban? 2002 SB óta? Még csoport második hely sem volt. Jót tenne a csapatnak, Al halála évében főként. És Rivers is felébredne, mert most is hiszik, hogy tavaly csak pechjük volt. Lehet ez kell nekik is, hogy harapjanak minden meccsen.
Nem adok rá nagy esélyt jelenleg, de nekem tetszene.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
A csoportot borítja? Ez még nagyon erős túlzás. Mert ilyen alapon miért ne boríthatná a Denver is? Jön Tebow és végünk van.
.ulpianus
Azt irtam,h borithatja...nagy kulonbseg es ezt tartom isRolni
Ja igen, ha úgy értetted, hogy bármi lehet bármikor bárhol bárikvel, akkor igaz. Csak akkor minek leírni?
Ha meg úgy, hogy a Raidersnél ennek esélye konkrétan nőtt, mert igazolták Palmert. Akkor meg nem értettem félre semmit.
Akárhogy is, akkor legyen így: én a te feltételes módban tett állításodat is túlzónak tartom. Lovaglás vége (remélem).

Egyelőre vegye el a Chargerstől a PO helyet a Raiders idén.
Aztán meglátjuk, hogy jövőre, amikor a Chiefs visszakapja a fegyvereit (és ezzel a Boltsnak is még keményebb koncentrációt indukál egész idényre). Nos, akkor mit tud nyújtani az Oakland? És aztán megjöhet a Tebow+Von Miller vezette, újjáépített Broncos, hogy ők sem asszisztálni szeretnének a továbbiakban. Még utána Sey+Palmer lassan nyugdíjba vonul (vagy nem, és szétesnek minden szezon végére).

Ez az én nagy kérdésem.
Hogy elég-e ez az idő, igazán átvenni a hatalmat a csoportban? Mert Rivers király fiatalabb, mint Palmer. Jobbak az elkapói, jobb a fal ami védi, jobba védelem. Őket le kell győzni! Nem az van, hogy jött egy tölgyföldi király, és kivárja az idejét, mert most kezdett. Ahogy franchise QB esetén szokás.

Oké, hogy most szar a Chiefs, meg a Denver. És oké, hogy tavaly a ST kinyírta a Boltsot. De ez nem lesz így. És akkor most vagy soha alapon kell egy berozsdált ikonnak állóhelyből beugrani a rájátszásba. Még akkor sem beszélhetünk hatalomátvételről. Vagy ha igen, akkor tavaly a Chiefs átvette a hatalmat? Nem hinném.ulpianus
Értem amit írsz...
Papíron a Chargers jobb csapat. Amíg ott egy Rivers és a többi csapatnál semmi ez így is marad...
Ettől függetlenül tavaly 2szer elvertük őket...ugyanúgy ahogy a Berryvel, Charlesal felálló éppen "hot" Chiefst is...
Nem mondom, h szép vagy domináns győzelmek voltak, de győzelmek voltak és végső soron ez számít nem?
Kiváncsi lettem volna a Chiefsre sérülés nélkül idén...már írtam többször is, h jó kis csapat ez, tettszik ahogy a pénzt okosan kezelve fel lett építve...fiatal csapat, jó kilátásokkal, de a Raiders sem csak mázli és Sey meg mostmár Palmer...
Tele vagyunk mi is fiatal playmakerekkel O oldalon, kialakulóban van egy elég jó fal is lassan...D oldalon is vannak olyan fiatal játékosok akik már most jók vagy 1-2 éven belül lesznek\lehetnek azok...jövő évi draftunk lyukas lesz valóban, de annyi a fiatal, hogy nem aggódok a hosszútávú tervek miatt...
Ha Palmer beválik akkor sztem igenis leszünk mondjuk jövőre a Chargersel, Chiefsel egy súlycsoportban. Ha nem akkor se leszünk leírhatók, mintahogy tavaly sem voltunk azok, de akkor azért igencsak pofán fog baszni minket a kiadott pick mennyisége ez is tény...szezon végére vagy legalább pár CP meccs utánra okosabbak leszünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért a bilit és a csoportot boríthatja, ha Palmer mégse úgy kész ahogy Te mondod...

Ami a hétvégi meccset illeti...én is jó szórakozást és jó pár anyázást várok 😊Rolni
A csoportot borítja? Ez még nagyon erős túlzás. Mert ilyen alapon miért ne boríthatná a Denver is? Jön Tebow és végünk van.
.ulpianus
Azt irtam,h borithatja...nagy kulonbseg es ezt tartom isRolni
Ja igen, ha úgy értetted, hogy bármi lehet bármikor bárhol bárikvel, akkor igaz. Csak akkor minek leírni?
Ha meg úgy, hogy a Raidersnél ennek esélye konkrétan nőtt, mert igazolták Palmert. Akkor meg nem értettem félre semmit.
Akárhogy is, akkor legyen így: én a te feltételes módban tett állításodat is túlzónak tartom. Lovaglás vége (remélem).

Egyelőre vegye el a Chargerstől a PO helyet a Raiders idén.
Aztán meglátjuk, hogy jövőre, amikor a Chiefs visszakapja a fegyvereit (és ezzel a Boltsnak is még keményebb koncentrációt indukál egész idényre). Nos, akkor mit tud nyújtani az Oakland? És aztán megjöhet a Tebow+Von Miller vezette, újjáépített Broncos, hogy ők sem asszisztálni szeretnének a továbbiakban. Még utána Sey+Palmer lassan nyugdíjba vonul (vagy nem, és szétesnek minden szezon végére).

Ez az én nagy kérdésem.
Hogy elég-e ez az idő, igazán átvenni a hatalmat a csoportban? Mert Rivers király fiatalabb, mint Palmer. Jobbak az elkapói, jobb a fal ami védi, jobba védelem. Őket le kell győzni! Nem az van, hogy jött egy tölgyföldi király, és kivárja az idejét, mert most kezdett. Ahogy franchise QB esetén szokás.

Oké, hogy most szar a Chiefs, meg a Denver. És oké, hogy tavaly a ST kinyírta a Boltsot. De ez nem lesz így. És akkor most vagy soha alapon kell egy berozsdált ikonnak állóhelyből beugrani a rájátszásba. Még akkor sem beszélhetünk hatalomátvételről. Vagy ha igen, akkor tavaly a Chiefs átvette a hatalmat? Nem hinném.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Azért a bilit és a csoportot boríthatja, ha Palmer mégse úgy kész ahogy Te mondod...

Ami a hétvégi meccset illeti...én is jó szórakozást és jó pár anyázást várok 😊Rolni
A csoportot borítja? Ez még nagyon erős túlzás. Mert ilyen alapon miért ne boríthatná a Denver is? Jön Tebow és végünk van.
.ulpianus
Azt irtam,h borithatja...nagy kulonbseg es ezt tartom is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sérült lista:

Kansas City
Full participation: RB Jackie Battle (neck), RB Le’Ron McClain (neck)
Baldwin még mindig ott tart, hogy Haley eldönti. (Battle meg eddig head volt, most neck. Hol tart az orvostudomány!)

Oakland
Did not participate: QB Jason Campbell (collarbone, foot), RB Rock Cartwright (calf), CB Chimdi Chekwa (hamstring), CB Chris Johnson (groin, hamstring), LB Rolando McClain (ankle), RB Marcel Reece (ankle)

Limited participation: TE Richard Gordon (hand), S Michael Huff (ankle), C Samson Satele (ribs)

Full participation: TE Brandon Myers (ribs)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
DaJohn Harris-t ne draftolnák?

pont tegnap olvastam egy blogbejegyzést róla, hogy többet segített idén magának, mint bárki más, és már standard 3. körösnek írják. http://t.co/nrcB7VWeHöri
Lehet. Én abból indultam ki, hogy amit tőle láttam (jó az idén két meccs a szezon elején) az kevés. Őt külön néztem, mert NT kell ide, de ő nem az. ÉS nem is győzött meg. A CBSSports listán is megnéztem, ott 300akármennyiedik jelölt volt még ma is. Vagyis az nem épp fér bele, mert ennyi extra pick a világon nincs.

De lehet most valamit mutatott, és ez változni fog. Olyan 5 draftoldal van amit én komolyan veszek, akkor ott is meg fog változni gondolom. Nemcsak a Draftcountdownnál. De mindegy, mert sosem lesz itt NT.
Vagy csak nekem vannak fenntartásaim a USC DTkkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DaJohn Harris-t ne draftolnák?

pont tegnap olvastam egy blogbejegyzést róla, hogy többet segített idén magának, mint bárki más, és már standard 3. körösnek írják. http://t.co/nrcB7VWe

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Richardsont én is írtam, hogy ő legalább egy minimumot kell hozzon, különben baj lesz.
Meglátjuk. Csak ismételni tudom amit tegnap írtam:
"Várunk szépen, meglátjuk mire jutnak a riválisok. Játszunk tovább. Most épp a Raiders ellen. Az nem mindig jó meccs, de mindig szórakoztató."
___________________________________________________________________________


Más. Pioli kilovagolt a mai USC gyakorló bemutatóra. Megmondom ez nekem miért tatszik. Mert ott is van safety. 😊
Lássuk:

Matt Kalil OT.
Top 10be várják, az nekünk meglesz. OT egyébként is kéne első körben, ez már nekem egy jó draft lenne, ha egy akármilyen használható safety+Kalil érkezne. Ennyire jónak tartom.
LOT lenne, talán kapásból, de egy év után szinte biztosan kiszorítaná Albertet, és nekünk az lenne tökéletes. Gaithertől függ itt még ami lóg.

Matt Barkley QB
Mattből nincs hiány. Ő is TOP 10 várományos. Ha Cassel cut, egyik fő esélyes, hogy behúzzuk, ha elérhető. De ahhoz végképp kell Staniznek 3 meccs élesben, Mert anélkül Barkley+Stanzi+Palko három tenorral vakon nekimenni egy szezonnak őrültség.
Elég jó zsebibaba. pontos, kicsit sok IT-t dob, de nem eszetlen módon (és Stanzinél sem zavart ez a FOban senkit, pedig utolsó évét leszámítva Ricky sem fogta vissza magát pickveszély miatt). Jó karja van, mindent megdob. Franchise QBnak viszi, aki viszi.

TJ McDonald FS
Ő második kör jelenleg. Fincsi pick lenne Lewis mögött, és aztán esetleg előtt De az nagy harc lehetne. Jó játékos, amolyan mindenes a srác. Berry mellett nem kell akkora nagy playmaker. Lewis típusú, csak jobb+gyorsabb. Neki is örülnék.

Marc Tyler RB
Ő későbbi kör, és a stílusa miatt sem hiszek benne, hogy nekünk kelleni fog.

Chris Galippo ILB
ILBt keresünk, ha Silar nem jön rendbe. Draft végén, ha marad sokáig, és nincs más ötlet, belefér Belcher mögé.

Rhett Ellison TE
Nem tudom őt draftolja-e bárki. Ha Moeaki felépül, akkor is UDFA vagy a drafton, de sztem hozunk egy-két TE-t.

Van még két DT. Egyik Harris, akit nem fognak draftolni, úgy fest. Másik Tupou, akit fognak, de nekünk nem éri meg egyik sem, mert nekünk NT kell.

Még annyit, hogy Pioli beszélni fog azzal, akit kiszemel a drafton első körre. Ezt sosem bízza véletlenre. Az edzőjével is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
A meccsre koncentrálva érdekes lesz, ha Palmer játszik. Sztem nem, majd csak legközelebb találkozik Palmer egykori cseréjével, az isteni Mattyvel.

Boller is jó QB, valahogy elfelejtődik a nagy hírverésben. Tudja a playbookot, nagyjából JC szint, és nekünk most rá kell koncentrálni. Safety poszton, amennyire tudunk, ahhoz képest a maximumot kell játszani, vagyis gyenge közepest. Lewis jó hátul, de SS nincs konkrétan. A TE cover meg nem létezik.

Battle is jó ha átmegy harci üzemmódba. Bár neki a Battleship jelleget a vékony védőfal jelentett, nem a tehetsége.
Esetleg ha Cassel képes két meccsen is jól játszani (vagyis másfél), akkor tudjuk, hogy Bowe+Breaston képes bárki ellen megjátszani a labdákat. És a Raidersben én előre szóltam szezon előtt, hogy egytagú a CB sor. Routt Bowet sose tudta tartani rendesen, pedig próbálta. De kettőt biztos nem tud fogni egyszerre. Már ha lesz labda ami elér odáig.
PAss rushuk nincsen komoly, pár full box blitz szokott működni, és ennyi. Azt ha Richardson nem bénázik egész este, meg lehet oldani.
Bár Cassel nyomás híján is idióta dolgokat művel néha. Előző meccsen még a negyedik negyedben is, amikor már nyertünk gyakorlatilag, képes volt bepánikolni snap előtt, mert képtelen volt olvasni a defense-t, és időt kért. Attól is hullott Haley haja rendesen.ulpianus
Szerintem Boller játszik. Ő gyengébb mint JC, de ismeri a playbookot rendesen és azért már egy fél meccses rutinja is van. 😊
A pass rushunkkal nem értek egyet, mert igenis hogy van. 16 sack az az NFL első harmadában van. Ebből a fal és lb-k jegyeznek 13-at.

Egyébként ehh-nek volt igaza, hogy aki látott már az utóbbi időben Chiefs-Raiders meccset, az tudja, hogy itt az előrejelzések soha nem jönnek be. Inkább a hülye hibák jönnek elő, aztán aki szerencsésebb az nyer. 50-50% esélye van mindkét csapatnak jelenleg. Ezen még változtathatnak a sérülések a héten, hogy ki játszik és ki nem!Bruce
én pont a raiders védőfalától tartok, ha jó napot fognak ki akkor simán belegyalulják az támadófalunkat a földbe.richardson oldalán meg egyszerűen csak blitzre kell küldeni az slb-t és tuti összeomlik a fal😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
A meccsre koncentrálva érdekes lesz, ha Palmer játszik. Sztem nem, majd csak legközelebb találkozik Palmer egykori cseréjével, az isteni Mattyvel.

Boller is jó QB, valahogy elfelejtődik a nagy hírverésben. Tudja a playbookot, nagyjából JC szint, és nekünk most rá kell koncentrálni. Safety poszton, amennyire tudunk, ahhoz képest a maximumot kell játszani, vagyis gyenge közepest. Lewis jó hátul, de SS nincs konkrétan. A TE cover meg nem létezik.

Battle is jó ha átmegy harci üzemmódba. Bár neki a Battleship jelleget a vékony védőfal jelentett, nem a tehetsége.
Esetleg ha Cassel képes két meccsen is jól játszani (vagyis másfél), akkor tudjuk, hogy Bowe+Breaston képes bárki ellen megjátszani a labdákat. És a Raidersben én előre szóltam szezon előtt, hogy egytagú a CB sor. Routt Bowet sose tudta tartani rendesen, pedig próbálta. De kettőt biztos nem tud fogni egyszerre. Már ha lesz labda ami elér odáig.
PAss rushuk nincsen komoly, pár full box blitz szokott működni, és ennyi. Azt ha Richardson nem bénázik egész este, meg lehet oldani.
Bár Cassel nyomás híján is idióta dolgokat művel néha. Előző meccsen még a negyedik negyedben is, amikor már nyertünk gyakorlatilag, képes volt bepánikolni snap előtt, mert képtelen volt olvasni a defense-t, és időt kért. Attól is hullott Haley haja rendesen.ulpianus
Szerintem Boller játszik. Ő gyengébb mint JC, de ismeri a playbookot rendesen és azért már egy fél meccses rutinja is van. 😊
A pass rushunkkal nem értek egyet, mert igenis hogy van. 16 sack az az NFL első harmadában van. Ebből a fal és lb-k jegyeznek 13-at.

Egyébként ehh-nek volt igaza, hogy aki látott már az utóbbi időben Chiefs-Raiders meccset, az tudja, hogy itt az előrejelzések soha nem jönnek be. Inkább a hülye hibák jönnek elő, aztán aki szerencsésebb az nyer. 50-50% esélye van mindkét csapatnak jelenleg. Ezen még változtathatnak a sérülések a héten, hogy ki játszik és ki nem!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Csináltam egy kis listát 2000től a AFC WESTben fellelhető once upon a time első körös irányítóiról:

Jelenleg AFC WEST QBk:
2003 - #1 Overall, Carson Palmer (Raiders)
2003 - #19 Overall, Kyle Boller (Raiders)
2004 - #4 Overall, Philip Rivers (Chargers)
2005 - #25 Overall, Jason Campbell (Raiders)
2007 - #22 Overall, Brady Quinn (Broncos)
2010 - #25 Overall, Tim Tebow (Broncos)

És akik játszottak még:
2004 - #22 Overall, JP Losman (Raiders)
2006 - #11 Overall, Jay Cutler (Broncos)
2007 - #1 Overall, JaMarcus Russel (Raiders)


Nálunk nulla. A Bolts egy (másfél Eli Manninggel). A verseny győztese a Raiders.


Állat vagyok, ami enni kér...