Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
DaJohn Harris-t ne draftolnák?

pont tegnap olvastam egy blogbejegyzést róla, hogy többet segített idén magának, mint bárki más, és már standard 3. körösnek írják. http://t.co/nrcB7VWeHöri
Lehet. Én abból indultam ki, hogy amit tőle láttam (jó az idén két meccs a szezon elején) az kevés. Őt külön néztem, mert NT kell ide, de ő nem az. ÉS nem is győzött meg. A CBSSports listán is megnéztem, ott 300akármennyiedik jelölt volt még ma is. Vagyis az nem épp fér bele, mert ennyi extra pick a világon nincs.

De lehet most valamit mutatott, és ez változni fog. Olyan 5 draftoldal van amit én komolyan veszek, akkor ott is meg fog változni gondolom. Nemcsak a Draftcountdownnál. De mindegy, mert sosem lesz itt NT.
Vagy csak nekem vannak fenntartásaim a USC DTkkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DaJohn Harris-t ne draftolnák?

pont tegnap olvastam egy blogbejegyzést róla, hogy többet segített idén magának, mint bárki más, és már standard 3. körösnek írják. http://t.co/nrcB7VWe

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Richardsont én is írtam, hogy ő legalább egy minimumot kell hozzon, különben baj lesz.
Meglátjuk. Csak ismételni tudom amit tegnap írtam:
"Várunk szépen, meglátjuk mire jutnak a riválisok. Játszunk tovább. Most épp a Raiders ellen. Az nem mindig jó meccs, de mindig szórakoztató."
___________________________________________________________________________


Más. Pioli kilovagolt a mai USC gyakorló bemutatóra. Megmondom ez nekem miért tatszik. Mert ott is van safety. 😊
Lássuk:

Matt Kalil OT.
Top 10be várják, az nekünk meglesz. OT egyébként is kéne első körben, ez már nekem egy jó draft lenne, ha egy akármilyen használható safety+Kalil érkezne. Ennyire jónak tartom.
LOT lenne, talán kapásból, de egy év után szinte biztosan kiszorítaná Albertet, és nekünk az lenne tökéletes. Gaithertől függ itt még ami lóg.

Matt Barkley QB
Mattből nincs hiány. Ő is TOP 10 várományos. Ha Cassel cut, egyik fő esélyes, hogy behúzzuk, ha elérhető. De ahhoz végképp kell Staniznek 3 meccs élesben, Mert anélkül Barkley+Stanzi+Palko három tenorral vakon nekimenni egy szezonnak őrültség.
Elég jó zsebibaba. pontos, kicsit sok IT-t dob, de nem eszetlen módon (és Stanzinél sem zavart ez a FOban senkit, pedig utolsó évét leszámítva Ricky sem fogta vissza magát pickveszély miatt). Jó karja van, mindent megdob. Franchise QBnak viszi, aki viszi.

TJ McDonald FS
Ő második kör jelenleg. Fincsi pick lenne Lewis mögött, és aztán esetleg előtt De az nagy harc lehetne. Jó játékos, amolyan mindenes a srác. Berry mellett nem kell akkora nagy playmaker. Lewis típusú, csak jobb+gyorsabb. Neki is örülnék.

Marc Tyler RB
Ő későbbi kör, és a stílusa miatt sem hiszek benne, hogy nekünk kelleni fog.

Chris Galippo ILB
ILBt keresünk, ha Silar nem jön rendbe. Draft végén, ha marad sokáig, és nincs más ötlet, belefér Belcher mögé.

Rhett Ellison TE
Nem tudom őt draftolja-e bárki. Ha Moeaki felépül, akkor is UDFA vagy a drafton, de sztem hozunk egy-két TE-t.

Van még két DT. Egyik Harris, akit nem fognak draftolni, úgy fest. Másik Tupou, akit fognak, de nekünk nem éri meg egyik sem, mert nekünk NT kell.

Még annyit, hogy Pioli beszélni fog azzal, akit kiszemel a drafton első körre. Ezt sosem bízza véletlenre. Az edzőjével is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
A meccsre koncentrálva érdekes lesz, ha Palmer játszik. Sztem nem, majd csak legközelebb találkozik Palmer egykori cseréjével, az isteni Mattyvel.

Boller is jó QB, valahogy elfelejtődik a nagy hírverésben. Tudja a playbookot, nagyjából JC szint, és nekünk most rá kell koncentrálni. Safety poszton, amennyire tudunk, ahhoz képest a maximumot kell játszani, vagyis gyenge közepest. Lewis jó hátul, de SS nincs konkrétan. A TE cover meg nem létezik.

Battle is jó ha átmegy harci üzemmódba. Bár neki a Battleship jelleget a vékony védőfal jelentett, nem a tehetsége.
Esetleg ha Cassel képes két meccsen is jól játszani (vagyis másfél), akkor tudjuk, hogy Bowe+Breaston képes bárki ellen megjátszani a labdákat. És a Raidersben én előre szóltam szezon előtt, hogy egytagú a CB sor. Routt Bowet sose tudta tartani rendesen, pedig próbálta. De kettőt biztos nem tud fogni egyszerre. Már ha lesz labda ami elér odáig.
PAss rushuk nincsen komoly, pár full box blitz szokott működni, és ennyi. Azt ha Richardson nem bénázik egész este, meg lehet oldani.
Bár Cassel nyomás híján is idióta dolgokat művel néha. Előző meccsen még a negyedik negyedben is, amikor már nyertünk gyakorlatilag, képes volt bepánikolni snap előtt, mert képtelen volt olvasni a defense-t, és időt kért. Attól is hullott Haley haja rendesen.ulpianus
Szerintem Boller játszik. Ő gyengébb mint JC, de ismeri a playbookot rendesen és azért már egy fél meccses rutinja is van. 😊
A pass rushunkkal nem értek egyet, mert igenis hogy van. 16 sack az az NFL első harmadában van. Ebből a fal és lb-k jegyeznek 13-at.

Egyébként ehh-nek volt igaza, hogy aki látott már az utóbbi időben Chiefs-Raiders meccset, az tudja, hogy itt az előrejelzések soha nem jönnek be. Inkább a hülye hibák jönnek elő, aztán aki szerencsésebb az nyer. 50-50% esélye van mindkét csapatnak jelenleg. Ezen még változtathatnak a sérülések a héten, hogy ki játszik és ki nem!Bruce
én pont a raiders védőfalától tartok, ha jó napot fognak ki akkor simán belegyalulják az támadófalunkat a földbe.richardson oldalán meg egyszerűen csak blitzre kell küldeni az slb-t és tuti összeomlik a fal😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
A meccsre koncentrálva érdekes lesz, ha Palmer játszik. Sztem nem, majd csak legközelebb találkozik Palmer egykori cseréjével, az isteni Mattyvel.

Boller is jó QB, valahogy elfelejtődik a nagy hírverésben. Tudja a playbookot, nagyjából JC szint, és nekünk most rá kell koncentrálni. Safety poszton, amennyire tudunk, ahhoz képest a maximumot kell játszani, vagyis gyenge közepest. Lewis jó hátul, de SS nincs konkrétan. A TE cover meg nem létezik.

Battle is jó ha átmegy harci üzemmódba. Bár neki a Battleship jelleget a vékony védőfal jelentett, nem a tehetsége.
Esetleg ha Cassel képes két meccsen is jól játszani (vagyis másfél), akkor tudjuk, hogy Bowe+Breaston képes bárki ellen megjátszani a labdákat. És a Raidersben én előre szóltam szezon előtt, hogy egytagú a CB sor. Routt Bowet sose tudta tartani rendesen, pedig próbálta. De kettőt biztos nem tud fogni egyszerre. Már ha lesz labda ami elér odáig.
PAss rushuk nincsen komoly, pár full box blitz szokott működni, és ennyi. Azt ha Richardson nem bénázik egész este, meg lehet oldani.
Bár Cassel nyomás híján is idióta dolgokat művel néha. Előző meccsen még a negyedik negyedben is, amikor már nyertünk gyakorlatilag, képes volt bepánikolni snap előtt, mert képtelen volt olvasni a defense-t, és időt kért. Attól is hullott Haley haja rendesen.ulpianus
Szerintem Boller játszik. Ő gyengébb mint JC, de ismeri a playbookot rendesen és azért már egy fél meccses rutinja is van. 😊
A pass rushunkkal nem értek egyet, mert igenis hogy van. 16 sack az az NFL első harmadában van. Ebből a fal és lb-k jegyeznek 13-at.

Egyébként ehh-nek volt igaza, hogy aki látott már az utóbbi időben Chiefs-Raiders meccset, az tudja, hogy itt az előrejelzések soha nem jönnek be. Inkább a hülye hibák jönnek elő, aztán aki szerencsésebb az nyer. 50-50% esélye van mindkét csapatnak jelenleg. Ezen még változtathatnak a sérülések a héten, hogy ki játszik és ki nem!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Csináltam egy kis listát 2000től a AFC WESTben fellelhető once upon a time első körös irányítóiról:

Jelenleg AFC WEST QBk:
2003 - #1 Overall, Carson Palmer (Raiders)
2003 - #19 Overall, Kyle Boller (Raiders)
2004 - #4 Overall, Philip Rivers (Chargers)
2005 - #25 Overall, Jason Campbell (Raiders)
2007 - #22 Overall, Brady Quinn (Broncos)
2010 - #25 Overall, Tim Tebow (Broncos)

És akik játszottak még:
2004 - #22 Overall, JP Losman (Raiders)
2006 - #11 Overall, Jay Cutler (Broncos)
2007 - #1 Overall, JaMarcus Russel (Raiders)


Nálunk nulla. A Bolts egy (másfél Eli Manninggel). A verseny győztese a Raiders.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A meccsre koncentrálva érdekes lesz, ha Palmer játszik. Sztem nem, majd csak legközelebb találkozik Palmer egykori cseréjével, az isteni Mattyvel.

Boller is jó QB, valahogy elfelejtődik a nagy hírverésben. Tudja a playbookot, nagyjából JC szint, és nekünk most rá kell koncentrálni. Safety poszton, amennyire tudunk, ahhoz képest a maximumot kell játszani, vagyis gyenge közepest. Lewis jó hátul, de SS nincs konkrétan. A TE cover meg nem létezik.

Battle is jó ha átmegy harci üzemmódba. Bár neki a Battleship jelleget a vékony védőfal jelentett, nem a tehetsége.
Esetleg ha Cassel képes két meccsen is jól játszani (vagyis másfél), akkor tudjuk, hogy Bowe+Breaston képes bárki ellen megjátszani a labdákat. És a Raidersben én előre szóltam szezon előtt, hogy egytagú a CB sor. Routt Bowet sose tudta tartani rendesen, pedig próbálta. De kettőt biztos nem tud fogni egyszerre. Már ha lesz labda ami elér odáig.
PAss rushuk nincsen komoly, pár full box blitz szokott működni, és ennyi. Azt ha Richardson nem bénázik egész este, meg lehet oldani.
Bár Cassel nyomás híján is idióta dolgokat művel néha. Előző meccsen még a negyedik negyedben is, amikor már nyertünk gyakorlatilag, képes volt bepánikolni snap előtt, mert képtelen volt olvasni a defense-t, és időt kért. Attól is hullott Haley haja rendesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Azért a bilit és a csoportot boríthatja, ha Palmer mégse úgy kész ahogy Te mondod...

Ami a hétvégi meccset illeti...én is jó szórakozást és jó pár anyázást várok 😊Rolni
A csoportot borítja? Ez még nagyon erős túlzás. Mert ilyen alapon miért ne boríthatná a Denver is? Jön Tebow és végünk van.

Egyelőre van egy ember, aki talán pótolja Campbellt. Az ára csillagászati volt. Inkább azt mondhatjuk, ha nem lesz franchise QB, akkor ez az eset is megy a DHB+JMR, stb akta mellé. Big Sey is jó, Palmer is lehet jó (ezt én montam tegnap is egyik elsőnek. És tényleg bejöhet). Csak ha mégsem ütitek ki a Boltsot a nyeregből idén, akkor mi sem fogunk egy újabb évet tréfálkozni. A Denver más tészta, de 2013ra talán ott is lesz csapat.
És a Bolts idén nem viccel.
Másrészt ők még így is, ha Riverst nézem Palmerrrel szemben, együtt lesznek addig, amíg Palmer reálisan játszhat. Lássuk be, az ő keretük a legerősebb a csoportban, és kialakult játékuk van.

A WR sorotokra mondtam, hogy Palmerrel szintet léphet. Ami Bossnak is jót fog tenni, ha így lesz.
Ettől még nincs elsőszámú WR és ez nagy gond. Ez olyan, minthogy nekünk most nincs elsőszámú all down futónk. Hiába jó Dexter +scat back, meg a többi. Az elsőszámú célpont nem kihagyható opció.

A Chiefsben a napnál világosabb, hogy Cassel fogja vissza csapatot. JC azért ennyire nem volt egyértelmű. Várjuk meg, hogy Palmer idén képes-e megszorítani a Rechargesrt.
És aztán elmélkedhetünk arról, hogy jövőre melyik csapat mit boríthat meg mit nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 020 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha Haley agyonveri addig Casselt, pompás elkapó részleg lehet 2012ben Stanzinek. Amire akkor lesz esélyünk, ha (Baldwin és) Stanzi legalább két meccset játszik, és jól játszik. Bár Baldwin tuti fog, és nem is ő a lényeg. Breaston és Bowe pont elég jók, ha Moeaki lesz. Cassel megint a lényeg. De sztem nem csinálhatja ezt örökké, Haley nem vak, nem azért ordít vele, mert nem látja mit művel.ulpianus
Ámen.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Érdekes dolgok vannak most az AFC WESTben. A Bolts meg mi állunk higgadtan. Ők azért mert simán behúzzák a csoportot. Mi meg azért mert kár kapkodni, nem segít.

De hosszútávon nem biztos, hogy bejönnek ezek a nagy hírértékű megmozdulások. ÉS akkor ki jár jól? Mi járhatunk jól, többek közt. Tebow még nincs kész. Palmer már kész van.
Draft cetlik csöpögnek itt, draftcetlik száguldanak amott.

Nekünk, amint visszatérnek a sztárjaink, megint működni fog a támadás úgy, mint a védelem. És mi draftolunk minden körben ehhez ráadásul. pedig nem is lesz lyukas a roster onnantól. Gregg vonul vissza, meg Weigmann. Ennyi távozó lesz. salary cap dögivel van. Az utódok megvannak, valami fiatal tehetséget kell hozni a helyükre cserének, vagy harmadik embernek. Meg OT első körben és csere Safety 3-4-5. körben.

Ha Haley agyonveri addig Casselt, pompás elkapó részleg lehet 2012ben Stanzinek. Amire akkor lesz esélyünk, ha (Baldwin és) Stanzi legalább két meccset játszik, és jól játszik. Bár Baldwin tuti fog, és nem is ő a lényeg. Breaston és Bowe pont elég jók, ha Moeaki lesz. Cassel megint a lényeg. De sztem nem csinálhatja ezt örökké, Haley nem vak, nem azért ordít vele, mert nem látja mit művel.

Ez van. Várunk szépen, meglátjuk mire jutnak a riválisok. Játszunk tovább. Most épp a Raiders ellen. Az nem mindig jó meccs, de mindig szórakoztató.ulpianus
Azért a bilit és a csoportot boríthatja, ha Palmer mégse úgy kész ahogy Te mondod...

Ami a hétvégi meccset illeti...én is jó szórakozást és jó pár anyázást várok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Érdekes dolgok vannak most az AFC WESTben. A Bolts meg mi állunk higgadtan. Ők azért mert simán behúzzák a csoportot. Mi meg azért mert kár kapkodni, nem segít.

De hosszútávon nem biztos, hogy bejönnek ezek a nagy hírértékű megmozdulások. ÉS akkor ki jár jól? Mi járhatunk jól, többek közt. Tebow még nincs kész. Palmer már kész van.
Draft cetlik csöpögnek itt, draftcetlik száguldanak amott.

Nekünk, amint visszatérnek a sztárjaink, megint működni fog a támadás úgy, mint a védelem. És mi draftolunk minden körben ehhez ráadásul. pedig nem is lesz lyukas a roster onnantól. Gregg vonul vissza, meg Weigmann. Ennyi távozó lesz. salary cap dögivel van. Az utódok megvannak, valami fiatal tehetséget kell hozni a helyükre cserének, vagy harmadik embernek. Meg OT első körben és csere Safety 3-4-5. körben.

Ha Haley agyonveri addig Casselt, pompás elkapó részleg lehet 2012ben Stanzinek. Amire akkor lesz esélyünk, ha (Baldwin és) Stanzi legalább két meccset játszik, és jól játszik. Bár Baldwin tuti fog, és nem is ő a lényeg. Breaston és Bowe pont elég jók, ha Moeaki lesz. Cassel megint a lényeg. De sztem nem csinálhatja ezt örökké, Haley nem vak, nem azért ordít vele, mert nem látja mit művel.

Ez van. Várunk szépen, meglátjuk mire jutnak a riválisok. Játszunk tovább. Most épp a Raiders ellen. Az nem mindig jó meccs, de mindig szórakoztató.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Draft & 1ső körös WRek témakörben olvastam. Bowe természetesen szerepel benne.

Itt egy táblázat ('78tól) arról, hogy az első körben draftolt WR-ek hány elkapást tudnak rookie évükben meccsenként:


Nem feltétlen lesz mindenki ezután elit, de vannak ismerős nevek. 😊 Nem is véletlenszerű a lista tehát. Nagyon is komoly elvárások vannak már első évben az elit elkapókkal szemben.

Egy másik táblázat (95'től, amikortól a mai pass happy korszak kezdődik) arról, hogy mekkora %át hozzák a csapat elkapásainak az első körösök:



Gyorsan be kell tanulni, aki elsőszámú célpont akar lenni az NFLben. Jönnek a fiatalok, és nem viccelnek.

Erre mondtam azt, hogy Bowe sosem volt rossz, 1000 yardos volt mindig. De tavaly a Haleyvel töltött második éve után komoly fejlődést láttam nála. És idén még ennél is jobb a TC óta. Egy szörny lett sztem. Remélem lassan majd elkezdik elismerni, ha tolja ezeket az elkapásokat, YAC crazyket, amiket idén. És remélem Baldwin játszik hétvégén. Bár Haley azt nyilatkozta: Még mindig nem biztos, hogy Baldwint pályára fogja engedni. Majd eldönti. Ez van, végül is Breastonnal elvannak ketten is. Csak már kíváncsi vagyok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A Chiefs legendás elkapójáról Otis Taylorról elkészült egy szép video. a HOF jelőölés apropóján. Ő volt sztem Bowe érkezéséig a legjobb valaha volt WRünk. Most már azért van egy kihívója, ami nem akkora nagy baj végül is.
Amikor Baldwin mondta, hogy nem fog 88-asban játszani mert az Gonzo száma, inkább 89 (egyetemen 82 volt de az Bowe). Na mondom, ezt jól betaláltad, mert a 89 meg (KC fan körökben ismerten) Otis Taylor száma volt. 😊
A végén még ott látható a Raiders elleni eset, ami miatt később az ominózus szabálymódosítás volt. Azzal már utólag mi sokat nem értünk, ma már miénk lenne a labda. De Otis egyből nekiállt pofozkodni, ami persze sokat nem segített a dolgon 😀 De ő ilyen volt a pályán. Kőkeményen játszott, és megállás nélkül. Állandóan fel volt pörögve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Én örülök, hogy sok Chiefs rajongó boldog, mert győztünk kétszer is (bár sztem érdemes megnézni kik ellen). Továbbá Cassel végre feltámadt. BÁr sztem érdemes megnézi a 4 TDt.
Bowe csoda elkapása magáért beszél, aki nem látta, kötelező pótolni!
Bowe másik TD. kap egy quick slantet, és 4 védőt megverve 41 yardot fut (még egyszer quick slantből, ez nem QB érdem)
Breaston TDja hasonlóan futós, vetődős, pilont elérős megmozdulás. Másik TD volt csak Cassel érdeme is, de ott a védő maradt le, rookie hiba volt, Breaston megszívatta rutinból, és pontatlan passz ez is.

De engem az foglalkoztat inkább, hogy hova lett a futás? Még Battle is képes volt jól futni, mert ennyire rossz volt a run D#. Ehhez képest ennyi. Jones is futott 5+ átlaggal, de nem sokat. McClustert továbbra is kíméljük. Akkor ki fog futni? Mert Battle nem jó, ezt azért tudjuk. Miért nincs egyetlen futott TD sem?? Most akkor ez milyen run heavy?
Baldwin is jön, de passz eddig is ment, ha Cassel hajlandó volt dobni. Még a Chargers ellen is, pedig ők nem kutyaütők.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Megyünk scoutolni a Bama-Rebelz meccsre. Asszem pontban éjféltől megtekinthető.

Először is, akiket páran szeretnének, én nem:
RB Trent Richardson a csodafutó. Már százszor mondtam, sztem HBt első körben baromság vinni. Később meg nem elérhető.
CB Dre Kirkpatrick. Minek nekünk CB?
OLB Courtney Upshaw. Minek nekünk OLB?
DE Jesse Williams. Minek? Túl vagyunk töltve így is.

Akik sztem inkább érdekesek:
ILB Danta Hightower. Attól függ, hogy hol draftolunk ,de nagyon kemény ILB class lesz jövőre. Egyiket ha megcsípjük (például őt), akkor nagyon jól fog kinézni az LB sor.

NT Josh Chapman. NT kell. Powe ha starter lesz, ha back up.

S Mark Barron + S Robert Lester. Egy Safety az OT mellett fő prioritás.

RT DJ Fluker. ROT kell.

G Barret Jones + C William Vlachos. Weigmann visszavonul. Asamoah és Lilja mögött nincs érdemben senki.

Tehát érdemes megnézni az összecsapást Arenas és Lewis+McCluster egyetemi csapatai közt. Hátha köztük játszik egy jövőbeni Cheif. Ugyanis mi imádunk a SECből draftolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Bowe akar új szerződést. Igaza is van. Egyrészt mert lejár a régi. Másrészt mostanra igazi első számú elit WRré érett. Breaston is nagyon jó, nem erről beszélek, máshol talán lehetne első, de itt ez fel sem merülhet. Bowe ehhez mérten szeretne egy kis pénzt kihozni a dologból. Mivel úgyis a szezon végéig el kell költeni egy halom lóvét, a világon semmi nem állhat az útjába ennek. Kérdés, hogy mennyi az annyi? De gondlom a szokásos TOP játékosok pénzét veszi célba Bowe, mert merjünk nagyot álmodni. És az most nemrég emelkedett, de Pioli nem arról híres, hogy első szóra teletömi bárki zsebét.

Más kérdés, hogy cap space-el nem lehet fizetni ,csak zöldhasúval.
Ezért meghirdették a ligában legszebb (és leghangosabb) stadion, az Arrowhead névadó jogait. Nemtom hogy fogják híni, ha sikerül a biznic? Bár engem az sem érdekel, ha úgy járunk mint a Broncos szurkerek (ahol az új cég a szép PIROS tábláit bevezette a denveri köztudatba, sokak nagy bánatára).

Két hülyeséget is olvastam. Egyik, hogy Haleyt majdnem kirúgta Pioli, mert 0-3-al kezdtünk. 😀 😀 Na persze. Természetesen Pioli azonnal 100%ban tévesnek nevezte, és sztem hihetünk neki.
Másik, hogy Asamoaht elkezdték Will Shieldshez hasonlítgatni. Mert harmadik körös, meg guard, és jól játszik. Na jó, én is szeretem Asa játékát ,de Shields nem egyszerűen jó játszott ő volt minden idők egyik legjobbja. Ehhez hasonlítani ,hogy valaki nem rossz pár meccsen, igencsak aránytalan.

A. Curryvel kapcsolatban azt mondta Pioli, hogy nem igazán akarta megszerezni. Azért próbáltak olcsón rámenni, de már a legkisebb áremelésnél is kiszálltak. Sokan sokféleképp magyarázzák ezt, én azzal, hogy minek kockáztatnui egy busttal? Amikor van kezdő ILBnk egy elit (D. Johnson) egy erős közepes (Belcher), két közepes cserénk (Williams és Greenwood) és egy jó kezdő IRen (Silar). Szal nem égető a probléma finoman szólva.

Ugyanazt látom az LB sorban Belcher esetében, mint a DB sorban Lewis esetén.
Van három kiváló játékosod egy négyesben (Hali-(úgy néz ki)Houston-DJ) (Flowers-Carr-Berry). És van egy-egy közepesnél erősebb. Mi lenne, ha lenne négy?
Sztem ez az oka annak, hogy próbálkozunk, nem az, hogy Belcher vagy Lewis nem hozná a tőlük elvártat. Bár Houston egylőre kilóg a sorból, de nagyon úgy fest, hogy be fog válni. Játszatja is Crennel. Houston 174 snapet tolt le, ami legtöbb a rookiek közül. Baldwin sérült, de sztem Breaston mögött maradt volna amúgy is. Lenne 100 snapje vagy 80, de nem 180.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Kipróbálunk két LB-t
Matt Wilhelm és Leon Williams urakat.
Gondolom STbe kell ember, vagy nemtom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Albert
Pass blockban a szokásos volt. Freeney ellen hozta amit kell. SEgítséget most sem kapott sokat (az extra blokk szinte fixen megy Richardsonnak), Lilja ninja segített be párat, ha kellett. Nekem továbbra is sok cut blockot nyom. És speed rushal verhető, bár relatív nagy ívben, ami ad időt dobni. Cassel persze sosem dob korán, de az nem Albert hibája.
ulpianus
itt szerintem pont azt írják, hogy a cut block nem megy neki, de amúgy tényleg határozottan jobb passzvédekezésben , mint korábban (kivéve a rookie évét)
azonban egy normális RT tényleg kellene, richardson kritikán aluli passzblokkolását már a futásblokkolása sem tudja ellensúlyozni, mert az meg jól leromlott.
tényleg gaither-rel mi a helyzet?nem olvastam róla régóta semmi konkrétat és csak a ködösítés megyehh
Tudom, hogy azt írják. De én meg azt mondtam ,hogy túl sokat játssza. A cut bolckot olyan nagyon nem lehet elrontani. Egyszerűen ott állsz velem szemben, és én térd magassságban eléd vetődök. Mit ronthatok el? Melléd ugrok 10 centiről?
Nekem a gondom az ami nekik, hogy túl sokat játssza. És így már számítanak rá. Tehát megvárják míg elvetődik, és megkerülik. Nem kell küzdeni a blokkoló kézzel mert nincs is. Ez így sztem nem jó. Persze Albert sebességgel verhető. Ezért játszatják ezt vele.
És ezért lenne jobb egy LOT, mert ROTben már kevesen futják le sebességből (ugyanis csak a leggyorsabbak ellen van gond, és ellenük is csak 3-4 mp után). ROTben sztem alig találkozna ilyen esettel, és ott van Moeaki, ha kell marad blokkolni hosszabban tartó playre.

Gaitherrel az van ,hogy nem egészséges továbbra sem. Játszatták eleinte, most épp nem. Majd gondolom megint fog. Most sztem a HB+Safety poszt és Baldwin foglalkoztatja Haleyéket.

Meg az LOLB poszt. Mert Houston volt kezdő, de még sok hibával játszik. Pass rush menne, de Crennel addig fogja zónáztatni, meg TE emberfogára küldeni, amíg nem megy jól. Majd ha megy, kiérdemelheti a blitzjogot gondolom.
De akkor meg Studebaker van. Aki blitzben gyenge, és ő sem tud jól embert fogni. Zónázni tud, és mi zónázunk. De annyira nem jó, hogy kiszoríthatatlan lenne.
Így akkor van még Sheffield, aki kettőjük kombója. Tud blitzelni ,de Houston kicsit jobb. Tud zónázni, de Studi jobb. S embert fogni ő sem tud elég jól. De hasznos, tehetséges, és jól bitzel, nekem tetszik nagyon. ismeri a rendszert, még fiatal ő is, és fejlődik.
Elvileg ő "csak" Hali cseréje lenne, de szoktak fent lenni Houstonnal és Halival is. Meg voltak már hárman egyszerre is.
Crennel még itt is próbál valami tökéletes leosztást kialakítani.

Ott a DE poszt is. Ez is nagyon fontos, és ez is alakul, bár ez kezd beállni.
Dorsey egyedül fix.
Bailey tanul még egy ideig, de játszatni kell.
T-Jax aprít végre. Akkor ő a másik kezdő.
Most jön a kérdés. A cserék. Kellemes gond, de gond.
Mi legyen az egyre jobb Gilberryvel? Már több mint egyszerű szuper szituációs pass rusher, kigyúrta magát, és folyamatosan szedi fel az izmot, de nem lassul továbbra sem. Atom játékos lehet így belőle, ha futás ellen lesz súlya. És akkor nem lehet padoztatni túl sokat sem.
Mi legyen ha Powe beállhat NTnek? Mert most Gregg az NT. Ő jövőre szinte tuti nem marad. Gordon lesz a cseréje? Aki elég jól teljesít. De ő sem lesz alapember, ezt tudjuk. Mehetne DEbe és szokott is, ezért írom ide. De egyre kevesebb ott a hely, pont most írtam. Shaun Smith is el kellett küldeni.
De ha Bailey beindul esetleg, akkor semmi hely nem marad egy ötödiknek.
És akkor jönne vissza B. Bair. Ő is jó volt, bár ő tényleg szituációs játékos egyelőre, már ha majd játszik.

Úgyhogy most Gaither várhat. Tudjuk láttuk mit tud. És sztem amíg a csapat nem a blokkokon veszít (mert Cassel nem ettől rossz, simán van ideje dobni, sokkal rosszabb falak mögött dobálnak sokan az életükért). Kímélik, hátha össze tudják szegecselni a dokik. Nála ez a kérdés. a poszt tiszta. Van egy Albert és senki más. A szezon nem megy jól, kár tönkretenni őt vagy Baldwint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Albert
Pass blockban a szokásos volt. Freeney ellen hozta amit kell. SEgítséget most sem kapott sokat (az extra blokk szinte fixen megy Richardsonnak), Lilja ninja segített be párat, ha kellett. Nekem továbbra is sok cut blockot nyom. És speed rushal verhető, bár relatív nagy ívben, ami ad időt dobni. Cassel persze sosem dob korán, de az nem Albert hibája.
ulpianus
itt szerintem pont azt írják, hogy a cut block nem megy neki, de amúgy tényleg határozottan jobb passzvédekezésben , mint korábban (kivéve a rookie évét)
azonban egy normális RT tényleg kellene, richardson kritikán aluli passzblokkolását már a futásblokkolása sem tudja ellensúlyozni, mert az meg jól leromlott.
tényleg gaither-rel mi a helyzet?nem olvastam róla régóta semmi konkrétat és csak a ködösítés megy
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Az OL elemzése következik. Ha van komoly érdeklődés az összes hétről előkaparok egy ilyet.

Run block
Albert
Hozta amit szokott, nem dominált ,de jól játszott. Pár igen szép (ZBben fontos, ezt már unjátok, de le kell írni) 2nd level blokk játékkal.

Lilja
Jó volt, power block nem erőssége (ezért került át LGbe), de 2nd level inkább. És a pullingban sztem a liga legjobbjai közt van. Ezt is mondtam sokszor, de így volt most is. Négyből négyszer. Egyik a 3rd Qben 5:10nél kiemelkedő ebből is.

Weigmann
Már nem bírja úgy erővel, mint megszoktuk. Eleinte mondtam, hogy sokat nem edzett, belejön. Ez nincs így. Nem az, hogy hibázik, de ha Asamoah vagy Lilja nem segít, képtelen eltolni egy NTt vagy DTt. Ez ZB, de azért ez gyenge így.

Asamoah
Brutális volt 2nd level blokkban. És powerben meg ő egyedül volt igazán jó. Pullingon nem is igazán volt. Csak így tovább! Ellenben nem ez a DT páros, amin ezt le lehet mérni. Bár eddig elég jó Asa minden szempontból főleg ha első starter évet nézzük.

Richardson
Eddig jó volt, most ő volt a legrosszabb. Vagyis vannak nála rosszabbak. Ez egy run bolcking fal, ahol ő a pass blokk felmentését erre kapja, hogy itt tol, mint a traktor. Ha nem tol, akkor jöjjön az Albert - Gaither páros, akkor legalább pass block van. Nem sokban marad el az elvárttól, de neki ki kéne emelkedni.

Pass block
Albert
Pass blockban a szokásos volt. Freeney ellen hozta amit kell. SEgítséget most sem kapott sokat (az extra blokk szinte fixen megy Richardsonnak), Lilja ninja segített be párat, ha kellett. Nekem továbbra is sok cut blockot nyom. És speed rushal verhető, bár relatív nagy ívben, ami ad időt dobni. Cassel persze sosem dob korán, de az nem Albert hibája.

Lilja
Segít ahol tud mentalitása remek. Nagyszerűen lát a pályán. Két press jött róla, mint Albertről, sack egyikükről sem.

Weigmann
Itt már inkább segít a rutin. Nagyszerűen játszott, 0 nyomás, nulla power harc bukás. Ő is segít mindenhol. Szükségtelen extra blokkal támogatni. A snapeket mint a gép adja. Jól ossza el a blokkokat. Ez nagyon ment mindig is.

Asamoah
Kiválót futott. 2 nyomás, de nincs sack. Richardson helyett is melózik. Itt is a DT páros azért dominálható, de aki jól teljesít, nem kell magyarázkodjon.

Richardson.
Fos+sack.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Pre szezonban tűnt fel, hogy Bowe milyen bombaformában van. Jobb, mint tavaly, és tavaly is jobb volt, mint tavalyelőtt. Előtte is egy 1000 yardos elkapó volt megbízhatóan, de mostanra egy szörny lett.
A meccsre vonatkoztatva mindkét TDban komoly érdemei voltak, + az elkapásai fele valami kiváló mozzanatot tartalmaztak.

Breaston is hozza a szintet. Milyen labdákat kap el? Most a két TDjából egyik elképesztő volt elkapás után. De ő is a drive alatt nagyon komoly dolgokat művel minden meccsen. (Főleg mióta Muir is kezd rájönni ,hogy nem futni kéne doszt, ha két ilyen elkapód van).

Vannak QB nevelő Yoda mesterek, Haley meg WR guru. (A QBknek ott van Zorn ,erről már írtam (Hassi-Flacco))
Ez tudtuk, de akkor is megdöbbentő Bowe teljesítménye. Főleg ha Cassel passzait nézem. Mert azt kell néznem sajnos. 😀
Még a kisebb padawanok is fejlődnek folyamatosan a keze alatt.
Az is tény, hogy jó playeket rajzol Haley, ez is benne van. Bár az inkább Casselnek kell nagyon.

Ezért várom már, hogy lássam nyersen Baldwint is. Mert ha igaz amit gondolok, akkor belőle is a mester megállíthatatlan száguldó góleme lesz egy-két év alatt, szeretném látni az "előtte-utána" képet. Azért lassan játszani fog, mert előzetesen Dr. Bubó és csapata 4-5 hetet jósolt. És mos is volt esélye, hogy beengedik. Következő meccsen talán láthatjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Fura meccs volt.
A QBket nézve, mintha sisakot cseréltek volna félidőben. Cassel elinte Cassel volt, aztán egész jól dobált. Az igazság az, hogy aki látta, látta. Megint Bowe és Breaston csodákat műveltek bazki.

Muir eleinte futásra megy, azt nem értem. De amint átváltunk a 3 Buskétás WR közül a most játszó kettőre, mindig haladunk előre szépen. Olyankor a box is kinyílik és lehet futni. Mert Bowet és Breastont muszáj kikapcsolni, vagy a páros képes megnyerni egy meccset. Most épp Battle élt a lehetőséggel, köszönte szépen.
Még a csere WR Colbert is nekem meggyőző az utóbbi meccseken. Nem egy Bowe szint, nem sokan azok. De megbízható, jól helyezkedik ,elkapja, tud vele futni is kicsit (na ebben főleg nem Bowe szint). Jó kis kiegészítő ember. Jöjjön Baldwin, és akkor megnézzük mi lesz itt. De mindenképp többet kellene passzolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Okézsoké.

Arra én is fáncsi lennék, hogy egyszer, csak egyszer visszaállítanák mondjuk a 70es évek szabályait egy fordulóra. Csak a mihez képest. Tudjuk ki lenne a nyusztrájk bizottság elnöke.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
no jó, a jutottneki módszerrel, nekünk a Löcs van, ennek a stílusnak meg van a maga kockázata és persze a hibái is, mán ezen ment a szocializácó - de mán valahol felhoztam a részeges karatemester hasonlatomat, sokat kap, keményen, ám mikor bejön neki az világszenzáció. Eleve sokat vár, Lefty meg Batch másodpercekkel hamarabb dobnak s akkor még rápakol egy lapáttal, hogy úgy lehet még jobb lenne ha egy kicsit. S kifejezetten jót tesz neki az adrenalinsokk, ütközés, pancsolás, miegymás - mostanában kezdek megrémülni, mert ez a pótgenerátor-bekapcs effektet nem tudom felfedezni -De ez hozná egy másik igen jellemző tulajdonságát az pedig a konzisztens és kiszámítható teljesítmény megfirkálása. Hogy valószínűleg ez Kolombájn tojáslabdája. Persze jáccunk csak biztosra, a tuttira, okosan - komolyan mint az elhíresül szakkomentátori mondat a "buta szabálytalanságokról" - ja biztos az adott játékos direkt vagy indirekt módon nem fordított elég figyelmet arra, hogy a csapat érdekeit mindenpillanatban mentálisan a legjobb módon szolgálja, majd megnézem a sportszájenszt, hogy azok a kölkök ott fejbe mitsakkoznak ki, közbe meg mint 100kilkós bakkecskék fejelgetik egymást, mindezt mindenféle mindenhétenháború-effekt kizárásával, nulla tesztoszteronszintre redukálva a lehetőleg folyamatosan zsolzmázva a szabálykönyvet. Nos, arra akartam kijukadni, hogy most akkor mennyünk-e inkább oszt nézzük meg a PritiVument, vagy mivan?

nyuszifül nem pályára való, nem része a csapatnak, nem része ennek a sportnak - mert nem azonos vele


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
de hát magának értenie köll! - magával a szabállyal van bajom - díjazza a nyuszifülséget, akkor lenne korrekt - ha a QB feladja, akkor a labdabirtokás helyéről menjen a játék. Ez olyan, mint írom ZéFizellnek reklamálja meg a gyorshajtásos csekkjit, de ő rá se gondol, mert tudja, hogy gyorsan hajtott és fizet. Lefordítva egy rossz játékért minuszyardok járnak nem ugyanonnan következőkísérlet. S aki ember megbűnhődi a büntetését.

majd ha lesz kedvetek ugyanilyen rettenetes problémáim vannak interferenccel (PI) - aránytalan, aránytalan, aránytalan

ui. TB ittjácctabemagát http://www.youtube.com/watch?v=dAt6S1RHBYssutianap
Ha a QB feladja, akkor feladta a (támadó)játék alapvető célját, az előrehaladást. -> nyert a védelem. A rossz játék meg lett büntetve. A nagyon rossz játék pedig mínusz yarddal lesz büntetve (sack vagy mínuszos futás).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)