Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
hát ez azért felemás képlet, azt nézném meg, hogy 1. ki várja meg a zacsit és ki az akicsak levágja a labdát, 2. azért hozzávarrnám az OL statokat is - pölö a kettes táblázanál az igen gyenge OL-ok listája egyezést mutat, 3. táblát pedig bepróbálnám egy RZ-efficiency-vel, mer Ilájt pölö durvinyek támogatja a futás, az egy ami leszűrhető, hogy a harmadik táblázat alsó fertálya a nyuszifülek, ám ehhez is kellene a sack/levágás stat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Itt egy táblázat, hogy a liga irányítói mit tudnak nyomáspróba alatt. A csoportból érdemes megfigyelni JC-t a sackelhetőségi listán. Esetleg ajánlom még Big Ben számait a hírnév és a mai valóság tükrében.

Pontossági táblán az Első Eli kontra utolsó Sanchez közt majdnem dupla a szorzó. Az már nem mindegy. Ott Cassel elég jól szerepel, ezek checkdown passzok, meg pressurenek számolt PA passzok, ahol egy kis nyomás a játék része, ellenben tisztább a célpont. De ami jó az jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Baldwin prob. státuszban leledzik. Haley szerint sem 100%os még, és Bowe is egy interjúban ezt említette. Bowe saját magáról annyit mondott, hogy neki nyugodtan dobhatják a fohtos labdákat, jó kezekbe kerül. :cool: Megkérdezték még, hogy melyik a jobb SEC védelem (nálunk az SECre áll default a draftkereső program), a Bama vagy a LSU? Mivel Bowe tigris volt kapásból rávágta, hogy LSU all day! Még jó hogy nem Dorseyt vagy T-Jaxet kérdezték (Arenas meg sem merne szólalni ennyi nagydarab fickó közt.)
Itt a kép Dwayne és a lila törpök témában:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vikings meccsen Albert, aki egy nagyon csendes fickó, kivételesen buzdította a többieket. Most jött el az ideje. Úgy érezte, ezt a meccset meg lehet és meg kell nyerni, ezért lépett elő váratlanul. Igaza lett, és ő maga is megetette a részét. Hogy Cassel hagyja magát sackeltetni 8 meg 12 másodpercekre az oldalvonal mellett, arra nem lehet felkészülni. Az nem a fal hibája.
Ha már fal, akkor jó lenne már a két fal centrális újoncait látni. Lement az szezon első negyede. Hudson és Powe egy kicsit keringenek a pálya körül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Baldwin, az idei első körös ifjonc elkapónk Haley szerint talán pályára léphet most a Colts elleniben. Ahol Höri nagy bánatára nem Stanzi dobál majd. De attól még érdekes lesz, ha ez igaz. Nekem tetszene, bár végre Bowenak van minőségi társa Breaston személyében, szal annyira nem égető a probléma.

Előbb feszegettem egy kérdést. Arenas talán azért nem is játszott védőt, mert nem volt nickel a meccsen. Ő nickel back tehát szó szerint. 😀 Crennel mindig kitalál ilyeneket. Volt base 3-4 meg dime azt jó napot. Dimeban attól játszhatott volna, de nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Leigazoltunk egy Rb-t a PSbe. Kipróbáljuk. Shaun Draughn (6'0 + 205) személyében. UDFAként a fővárosi legények közt próbálkozott, nem győzte meg őket.
Érdekes még, hogy a North Carolinara járt, ahol safetyként kezdte. És mi safetyt is keresünk, mert Washigton (Berry és McGraw sérülése miatt lett SS) elég szar volt ,ahogy eddig mindig. De ez inkább pletyka szint, mint reális esély.
Sophomoreként már Tailback volt.


Succop lett az AFC e heti ST játékosa. Mert 5 FGt rúgott sorozatban. Ebből kettő volt 50+(ha jól emlékszem), az 54es élete leghosszabbja is egyben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
kíváncsi lennék arra a beszédre, nincs valami szájrólolvasós ismerős?
http://www.youtube.com/watch?v=waqG5DHRbyk
idefigyeljtecsacskamacska


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
T-Jax továbbra is jó, ez egy külön rovat lesz, lehet egész évben fogom nyomni. Lehet készülni. De nagyon sokat duplázzák, és bírja. Egy egész jó pass rusht is tolt, amint egyelték. Volt még pár jó kis run stop, meg egy PD ütése is. DLben nekem az év kérdése eddig, hogy hová tűnt Jerrel Hill, ...ö.. Powe? Nem írják külön sérültnek, és mégs Gordon játszik, aki nem rossz egyébként, meg Gregg sem (bár ő inkább csak a duplát kényszeríti ki és neki is volt egy PDje).

Arenas pedig kikerült a nickel posztról. Legalábbis nulla snapet játszott defenseben. returnerként több melót kap, és elég jól tolja. Gondolom Dexter kímélése a fő ok. Breaston is vihetne KRt, de talán majd ha Baldwin játszik, akkor kísérletezgetünk ezzel.

Egyik KC szurkoló írt a meccsen történt Cassel-Haley ordibáló versenyről.
Az más kérdés, hogy Cassel mit kiabál vissza, de biztos szépeket mondhattak mindketten, mert látható, hogy Haleyt McClain tolja arrébb, Casselt meg Thomas Jones (akivel jobb nem verekedni ugye. 😀)
Tehát Haley utána odament Casselhez, aki ült a padon. Féltérdre ereszkedett, így egyenesen a szemébe nézett, és láthatóan higgadtan magyarázott neki egy ideig. Ezek szerint bízik benne, hogy Cassel képes nyerni a csapatnak. A második félidő nem volt rossz. És tényszerűen nyertünk is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kendrick Lewist (FS) megkérdezték, hogy milyen érzés volt, amikor tudta az utolsó Vikes playnél, hogy a 4th downt (és 3rd downt) passzolni fogják, neki nem lehet hibázni, ezen múlik a meccs.
Casselt sokat szidjuk, hogy bepánikol minden ilyen esetben. Ehhez képest Lewis:
"Ez az a pillanat, amit minden védő vár. Hogy rajta múljon a nagy játék lehetősége, a meccs végkimenetele."
Eléggé más hozzáállás. Biztos izgul ettől függetlenül, de ez egyáltalán nem gond, és ez nem pánik.

McNabb is elismerte, hogy a Chiefs run stop elég komoly volt tegnap. Próbálták passzokkal megnyitni.
A két Harvin end around volt, amit benyaltunk keményen, azt is el kell ismerni. Meg nekem tetszett AP, jól játszott, nem rajta múlt, hogy egyedül nem tud nyerni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A ST kulcsemberei tegnap igen jól nyomták. Arenas mit művelt returnben kétszer is? Power returnert nem láttam még, csak elusive-ot jót, Javier megmutatta hogy lehet ilyet is.
Colquitt a liga egyik legjobbja, ezt tudjuk, de tegnap újra bizonyította.
És akiről eszembe jutott, az Mr Irrelevant KC, Succop. Előző meccsen kihagyta 38 ről. most elsőre (ezeket fejből írom) 40ről beküldte. Aztán 51ről meg 54ről, összesen 5öt zsinórban. Ez már döfi time!
Azt nyilatkozta Succop erről, hogy "éreztem a meccsen a labdát. Amint elrúgtam, tudtam, hogy jó lesz." Meg persze sztem kivételesen nem kavargott úgy a szél, mint szokott az Arrowheadben. De lényeg, hogy kellett ez neki.

T-Jaxet idén kiemelten figyelem. Most is jó volt. Neki is köszönhető, hogy kezdünk értelmesen játszani futás ellen. Pedig AP tényleg jó napot fogott ki. Nem arra gondolok, hogy két fumblija is szerencsésen sült el számára. (Ez is idén nekünk így van, előző meccsen is kettő ilyen esetünk volt.) Jó formában erősen, gyorsan, agresszívan, jól futott. Nyerni akartak nagyon. Csak megfogtuk. Azért ez nem mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A védelem jó volt. Egy mély passz amiről Carr lemaradt fél centivel, és TD lett (aztán javított ITvel). Meg egy jó drivejuk volt. És ennyi. Pedig McNabb is tolta keményen, és AP is.
Fő gond, hogy Berrry fogta nálunk a TE-ket és most senki nem képes erre. Shiancoe büntett is keményen. Ha esetleg nem szabálytalankodnak a vikingek annyit, nyerhetek is volna. Bár Halit nehéz tartani szabályosan,ez megint látszott. Így is lett 2 sackje. DJ már mondhatni szokás szerint GL szituban TFL-t ért el. Nagyon érzi ezt. Bár pont utána TD lett, de akkor is.
Flowers bírta. Ez is jó hír.

Támadásban FG távig jók voltunk. Csak ott megállt a tudomány. 5 FG+1TD jó is, meg nem is. Azt jelenti üzembiztosan megy a drive, de azt is, hogy a végén valami hiányzik.
Cassel továbbra is borzalmasan sokáig vár. Néha senki nem érti miért és hova meg kinek dob?
Ellenben Breaston és Bowe is lekapott nem egy elképesztő labdát. Bowe TDja meg egy YAC parádéba is beillik (ez meg neki szokása).
Haley nagyon keményen összekapott Casselel, volt is rá oka. Egyszer úgy fogták őket, hogy nem menjenek egymásnak. Nem hiszem hogy ez megtörtént volna, de komoly ordibálás volt.
Thomas Jones futott jókat is, az is valami.

Muir kezdte megint, de aztán végre rájöt ,hogy Bowe+Breston nyerő páros (még Casselel is), és onnantól ment az offense. Már hozzánk képest idén jól.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
És megvan az első. Ki hitte volna... :/
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Amikor azt mertem mondani a Lions topikban,hogy jó a Kansas OL akkor meg egyből leugattak.Bazzani
Én csak a pass protecionről beszéltem. Igazából nem tökéletes, de tavaly is jó volt. Főleg ahhoz képest, hogy ez egy tisztán futásblokkoló fal. A két OT aki a pass prot kulcsembere kéne legyen, mégis ők leginkább.

A gond az, hogy Weigmann még nincs formában. sokat kihagyott, mert vissza akart vonulni. És öreg is. Talán beindul majd. Addig nehezen tudunk futni. Mert Jamaal nincs, Thomas Jones csak A lyukat fut. Így nehéz ezt eladni. McClain se tud mást igazából. Dexter igen ,de őt meg nem lehet belül lezúzatni. Szal kellene egy futó is.
Cassel meg annyit vár a dobással, hogy borzalom. És még így is a számok jók. Egyelőre. De a Bills, vagy a Lions sem extra pass rusher brigád. A Bolts is egyoldalas továbbra is.
Meg mindenki 8 ember a boxbant játszik ellenünk. Ami megint csak nem mindegy. Se futás se passz esetén.

Meglátjuk. Mert Albert sem egészséges, Gaither sem teljesen. Richardson sem és Lilja sem.
Én igazából azt várom már, hogy a Lilja+Hudson+Asamoah trió összeálljon belül. Ha mákunk van akkor Gaither-Albert párossal a széleken. Akkor lehet majd leszólni. Ha meg Gaither nem lesz egészséges, és draftolunk egy LOT-t (Reiff például sztem esélyes), akkor is egy kész falról beszélünk, csak akkor egy évig Albert marad LOT.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahogy Baldwin is hiába lépne végre a gyepre. Sok szurkoló szinte követeli. De eltört az ujja, és lábbal mégsem kaphat el.ulpianus
nemis kell, foga csak van neki 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OL most kérdés lesz, hogy mire képes. De eddig elég jól muzsikáltak. a tegnapi Pro football cikk szerint 7. legjobb pass protection. De valóban elég jók szemre is.
Allent ismerjük azonban, ő Albertnek komoly kihívást jelent. Richardsonnak meg bárki. De őt tavaly is megoldottuk extra támogatással, most sem lesz másképp. Nem mintha Pope olyan fürge lenne (mint Moeaki). De ketten csak tudnak egy embert blokkolni, amíg Cassel dob (8 másodperc 😛).ulpianus
Amikor azt mertem mondani a Lions topikban,hogy jó a Kansas OL akkor meg egyből leugattak.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az OL most kérdés lesz, hogy mire képes. De eddig elég jól muzsikáltak. a tegnapi Pro football cikk szerint 7. legjobb pass protection. De valóban elég jók szemre is.
Allent ismerjük azonban, ő Albertnek komoly kihívást jelent. Richardsonnak meg bárki. De őt tavaly is megoldottuk extra támogatással, most sem lesz másképp. Nem mintha Pope olyan fürge lenne (mint Moeaki). De ketten csak tudnak egy embert blokkolni, amíg Cassel dob (8 másodperc 😛).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Flowers lehet játszik mégis. Nem tudom mire jó ez, de oké. annyira tartunk a Vikes pass offensetől, hogy muszáj még egy súlyosan sérült kulcsjátékos?

Nem a védőkkel van a probléma alapvetően. A tavalyi liga utolsó előtti (31th) passz játékunk esett vissza. Ami így összességében nem hangzik jól.
De lényeg, hogy Flowers visszatérése ezen sokat nem segít. Ahogy Baldwin is hiába lépne végre a gyepre. Sok szurkoló szinte követeli. De eltört az ujja, és lábbal mégsem kaphat el. Továbbá nem is Bowe vagy Breaston gyengesége a fő gond, szal Baldwin is hiába lenne ott. Ő maximum magasabbként nem kapna labdát a környékére, és akkor az mire jó?

Sérült (beteg) Bair, de DE poszton annyi jó emberünk van, hogy ez irreleváns, mert úgysem lépne pályára, ha kicsattanna az egészségtől.

McGraw is sérült, helyette leginkább Washington lesz. Ő olyan, mint Travis Daniels. Nem jó, de legalább bármikor lent tud maradni a földön. Igaz, fel is pattan(nak) hamar többnyire, és onnantól még rosszabbak, de játszanak. Daniels (Flowers helyettese) legalább picket szeret vadászni, és tud is.

Úgyis azon múlik minden, hogy McCluster mellet/helyett más tud-e futni? Valamint Cassel mikor kezd el játszani végre normálisan? Muir meddig tolja a siralmas 1.0 playbookot?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
TE váltás. Visszahoztuk O'Connellt és kirúgtuk megint Becht-et. Jól elvannak ezen a kérdésen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kirk Ferentz különszám.
(Sok minden eszembe jutott hirtelen, remélem érthetőre sikerül.)

Kirk kapitány, aki nem ismerné, az Iowa Hawkeyes edzője. Azon kevés csapat az Iowa, amely pro styleban játszik az NCAAben. És elég eredményesen Ferentz alatt. Két játékosunk is tőlük érkezett, Tony Moeaki tavaly (3. kör), és Ricky Stanzi idén (5. kör). Előtte még egy undrafted centerünk van tőlük, aki jelenleg is aktív, de még nem Ferentz növendék Casey Weigmann (ennyit tudok fejből de sztem nincs több). Szóval szeressük az Iowát.

Érdekes lenne még, ha az OTjüket is draftolnánk, a jelenleg TOP 15 várományos Riley Reiff-et. Van rá esély sztem. Ugyanis Ferentz a OLhez és a mindenre használható TE-k kineveléséhez elsősorban ért (Moeaki+Dallas Clark). A blokkolás nem nagy titok előtte, a fia is centert játszik a Hawkeyesban, nem is rosszul.

Még 2009ben volt róla szó, hogy Pioli megkörnyékezte elég erősen, hogy jöjjön a Chiefshez edzőnek. OLhez külön, de mindkét falmunkához, TEhez, offenshez, és kondícióhoz ért. Aztán másképp alakult, jó kis lóvét kapott és csapatot épített Iowában (vagyis folytatta).
Pioli állítólag megint megkereste egy ajánlattal. Ez egyesek szerint Weis utódjaként az OC posztot takarja. Mások Haley lehetséges utódját látják Ferentzben.
Azonban NFLben tudtommal csak OL edző volt eddig Kirk kapitány, vagyis elég nagy lépés lenne HCsíteni, főleg a sztem jó munkát végző és Piolival összenőtt Haley ellenében. Ezzel Pioli a saját itteni karrierjét is kinyírhatná. De sztem semmi probléma nincs kettejük közt, és Haley sem hinném, hogy hibás lenne az idei rossz szereplésben. Két rossz meccs bele kell férjen egy újjáépülő csapatnál. Főleg egy meglepetés rájátszás utáni évben, sok kulcssérülttel.

Stanzi biztos nem fakadna sírva, ha Ferentz döntéshozóként lépne színre, miszerint ki is lesz a kezdő QB a Kansas City Chiefsben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ulpi, megnyugodhatsz. Gerard Warren nem megy hozzátok. A sérülések eldöntötték a kérdést, hozzánk jött vissza.lucas
Semmi szükségünk nincs rá. Bár azt mondtad nektek se volt (a sérülésekig). Azóta már volt egy ex pats HB is, írtam is. Bár ő sem jött egyelőre. Ellenben a Pats kipróbálta O'Connelt (TE), akit mi vágtunk ki. Ő sem nagy szám.

Nekem idén még Tájszólású Jackson is tetszik DE poszton. A végén még ember lesz belőle. Ettől nem ér továbbra se 1/3-at de az a draft (2009) volt amikről tudok, azok közül a leggyengébb. A mi kis csoportunkban is az első kör T-Jax-DHB-Moreno-Ayers, nagyon kevéssé meggyőző first class. A Boltsova Larry English még elmegy, de csak szódával első körös értéknek. Érveljek tovább? Nézzétek meg a második kört (Nekünk Cassel).

A Chargers elleni meccsen elsődlegesen figyeltem a DL sort. T-Jax tényleg még a végén magára talál. Ellenben Gregg továbbra is halvány nekem. Egy évet kibírunk vele, de nagyjából alig jobb, mint Edwards volt. Aztán vagy Powe felfogja a dolgok mikéntjét vagy igazoljuk le Taamut első körben (nem TOP5 pick leszünk sztem). Ezt például sokkal inkább ki tudom nézni Pioliból, mint Luckot. Persze ha 1/1 vagyunk akkor mindkettőt. 1/1+2/1 😀
Nem, akkor nyilván Luck vagy Kalil lenne. Vagy aki addigra ott lesz sztárolt OT/QB.

OTről jut eszembe. Albert olyan mint tavaly. Kicsit sérült, ez kicsit visszaveti. De azért két szezont letol így is, nem puhány gyerek. Richardson tavaly óta nulla fejlődést mutat számomra, benne ennyi volt. Nagy és tol mint a traktor, aztán a passz védelmet felejtsük el.
Gaither játszik egyelőre. Pedig nálam nagy versenyfutás volt előzetesen, hogy Bobzilla vagy ő hal meg korábban. Nem annyit mint a másik két OT, de játszik. Ettől nem vagyok nyugodt, csak kellene egy OT, ha nem tudjuk rendesen használni. De mégiscsak jó ez, hogy még talpon van. Ennyi pénzért bőven megéri.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ulpi, megnyugodhatsz. Gerard Warren nem megy hozzátok. A sérülések eldöntötték a kérdést, hozzánk jött vissza.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Végül egy Cassel a balfasz felvétel.ulpianus
Még a végén meglincselik... 😂
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Flowersnek kificamodott a bokája, de nem szakadt meg tört el semmi. Erről annyit, hogy tavaly McCluster ilyennel több mint egy hónapot hagyott ki. De többféle ficam van, sztem ne erőltessük, ha nem muszáj. Ahogy a dolgok mennek, úgyis csak kiesne egy évre.
Carr jó, nickel Arenas. Most kiderül, hogy Daniels képes-e 5 playnél többet játszani, mielőtt ő is sérül ahogy szokott. Bár ő eddig vissza is állt. Vagy/és Jalil Brown mit tud. ehh bízik benne, és én is. Meg úgy általában is fizikailag nagyon ott van szeren. nekünk meg ugye igen jó DB edzőnk van. Hátha kihozza belőle ennyi idő alatt is a tehetséget.

Haley azt mondta, Muir hívta a playeket a meccs végén is. (Volt egy elmélet, hogy akkor már Haley playenként dumált a mikibe, és meg is változott a játék képe). Valamint, hogy a Vikingek ellen is Muir fogja ezt tenni. Rendben, ha ez így van, akkor annyit kérek, hogy legyen az utolsó negyed játékképéhez hasonló terve. Ez első háromra írt borzalmat felejtse el. Nem szoktam a playhívást kritizálni, mert nagyon bonyolult ez. Nem is szeretem, hogy sokan ezt teszik, és nagy butaságokat írnak közben.Viszont ezt most nagyon hamar kezdtem írni, hogy in run-in run-screen, néha play action, és ennyi. Ami nem kötekedés, ez így valóban ötlettelen. ÉS totál kinyírta az esélyeinket. Még ha ment volna a belső futás. De Jones 2.1es átlaga, meg McClain 1.0 átlaga nem nevezhető annak. Ezt felejtse el Muir, és megbocsátom neki, hogy nem egy Weis.

Végül egy Cassel a balfasz felvétel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Casselt egyértelműen lapátra teszik szezon végén, mert ekkora fizetésért nem lehet ilyen gyenge egy játékos. Szvsz kb a 10 meccs környékén jön helyette Stanzi, bármennyire is lutri ilyen váratlanul betenni. Palko tényleg nem opció.ender1112
Most már keményen Suck4Luck vonaton masiniszták vagyunk, néhány listán a mozdonyvezetők.
ÉN nem bánnám, az biztos. Luck és Cassel közül inkább Szerencse úrfiban bíznék.
Ellenben van ám más opció drafton is. Pockt Qb téren is. De azt most hagyjuk.

Mondjuk mi van ,ha egy dual QB jön? Mittomén RGIII. Akkor Stanzi játszhat év végén, ahogy tetszik mondani. Aztán vagy bejön vagy nem. Mármint legalább annyira bejön, hogy nem kell fosni, ha a draftolt QB beég, vagy főleg ,amíg nem játszhat, van irányítónk.
De mondjuk. RGIII futni biztos tud, nem ez a kérdés. Ha passzolni megtanul Zorntól, (aki elég jól össze tud rakni fiatal QBkat), akkor egy run heavyben, ahol a fal ebben a liga egyik legjobbja (kivéve most Weigmannt, aki megöregedett, vagy csak hiányzik a TC), Bowe+Baldwin jó run blocker, Moeaki is.
Tehát ide feljön Jamaal és Dexter (szoktak együtt lenni FB helyett is). Na most találd ki mi jön. Mert Jamaal és Dexter kiváló scat backek, Dexter félig WR. Mégis van 3 elusive futó is a backfielden.

Azt akarom mondani, hogy ilyen erős run blokk mögé lehet, hogy továbbra sem elit pocket QBt keresünk. Elég egy Game manager Stanzi vagy egy scrambler, aki tud dobni hasonló szinten. És a védelemre költünk első kört, amíg csak lehet ezentúl is. Ha már ennyit beleöltünk, akkor "mukodj!". Ezt is el tudom képzelni. Tehát nem kell a suck4luck versenybe beszállni, mert egyrészt az igazából nem létezik, másrészt meg mi nem egy szar csapat vagyunk hiú ábrándokkal, széteső, kiöregedő rosterrel, akin egy csoda QB segíthet, vagy apokalipszis.ulpianus
Szerintem se kell feltétlen elit QB a Chiefsbe ,bár nem bánnám ha mégis lenne, Stanziból még akár az lehet; de ehhez játszatni kellene. Casselbe már felesleges időt és energiát ölni, game manager QB-nek se jó, valszeg mentális okok miatt.
Viszont a szezon hátralévő részében ki kellene deríteni, hogy Stanzi mire képes; PO már úgy se lesz.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
RB NEWS:

A Texans elengedte Steve Slatont. Mi érdeklődünk. Sztem nem rossz ő, végül is senki nem Jamaal Charles, de futó csak kéne. Dexter nem fogja bírni, hiába jó. Thomas Jones meg nem jó. McClain nem fog elsőszámú futóvá előlépni, ezt továbbra sem hiszem. Hacsak nincs pánik Jones miatt egy idő után. De akkor is inkább hozzunk valakit. Nem hiszem, hogy nincs egy nyamvadt UDFA egyetemről kirepült HB, akit ki lehetne próbálni. Nem kell ehhez akkora ész, még a playbookot sem kell bemagolni. Max egy ideig nem számítunk passz blokkra meg elkapásra tőle. LJ sem tudott blokkolni soha életében, ki lehet bírni run heavyben ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...